پرستار کودک میخوام ؟ پرستار سلام

پرستار کودک میخوام ؟ پرستار سلام در تهران

پرستار کودک میخوام ؟

یکی از خدمات پرستار سلام ( 02188499404 (10 خط )) پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل تهران و اعزام مربی کودک و نوزاد در منزل است.

امروزه با مشغله‌های فراوانی که والدین دارند ، نیاز به پرستار کودک در منزل بیش از پیش احساس می‌شود، شرکت پرستار سلام با سابقه درخشان در زمینه اعزام پرستار کودک مجرب و متعهد ، به شما کمک می‌کند تا با خیالی آسوده به امور روزمره خود بپردازید و در عین حال از مراقبت‌های دلسوزانه و تخصصی برای فرزندتان اطمینان حاصل کنید.

مزایای استفاده از خدمات شرکت پرستار سلام بخش پرستار کودک

مزایای استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل پرستار سلام

شرکت پرستار سلام خدمات متنوعی را در زمینه مراقبت از کودک ارائه می‌دهد

» پرستاران کودک و مربی یان مجرب و متعهد

تمامی پرستاران شرکت پرستار سلام با گزینش‌های دقیق ، به این صورت که در این بیش از 12 سال سابقه فعالیت پرستار سلام با توجه به بازخوردهای کارفرمایان قبلی پرسنلی که مناسب پرستاری از کودک نبوده اند به سایر بخش های پرستار سلام اعزام شده و مابقی که گلچین شه اند ، از تجربه زیاد و متناسب با آن از مهارت کافی برای مراقبت از کودکان در سنین مختلف برخوردارند.

مراقبت شبانه‌روزی

» ممکن است به یک پرستار یا مراقب کودک و نوزاد به صورت شبانه روزی نیاز داشته باشدی که حتی امور منزل و آشپزی را نیز انجام دهند.

مراقبت ساعتی

» اگر فقط برای چند ساعت در روز به صورت دائم و یا موقت ، پاره وقت نیاز به پرستار کودک در منزل داشته باشید.

مراقبت از کودک بیمار

» برای مراقبت از کودک بیمار گاهی یک مراقب باتجربه کافی است و گاهی پرستار با مدرک حداقل لیسانس پرستاری لازم است که تیم پرستار سلام هر دو مورد را برای شما در صورت نیاز هماهنگ می کند.)

آموزش و بازی با کودک

 » در بیشتر موارد برای آموزش و بازی با کودک از مربی کودک با تحصیلات مرتبط با کودک و یا مدرک مربی گری مهد کودک و اگر توجه خانواده بیشتر روی آموزش زبان باشد مربی کودکی اعزام می شود که علاوه بر اینکه با توجه به بازخوردهای قبلی کارفرمایان ، ارتباط خوبی با کودکان داشته و از نحوه تدریس او نیز رضایت داشته اند باید مدرک تحصیلی مرتبط با آن زیان که اکثراً زبان انگلیسی می باشد را نیز داشته باشد و بتواند به صورت کامل و روان به آن زبان صحبت نماید.

مراقبت از نوزاد

» یک مراقب نوزاد و کودک با تجربه می تواند کمک خوبی برای شما باشد ، برای مثال همین چند روز پیش برای نوزادی که مدام رفلاکس معده پیش از حد داشت و به پزشکان متعددی مراجعه شده بود که نتیجه نگرفته بودند ، با یک راهنمایی کوچک توسط پرستار نوزادی که از طرف ما اعزام شده بود ، مشکل حل شد ، مشکل تنها با تغییر شیرخشکی که به نوزاد می دادند حل شد و این نمونه ، مُشتی از خروارها تجربیات این مراقبان می باشد.

تعهد و ضمانت

» شرکت پرستار سلام تنها شرکتی است که برای تضمین کیفیت خدمات خود ، گارنتی بازگشت وجه فوری ارائه می‌دهد ، هیچ شرکتی در این سطح از کیفیت خدمات خود مطمئن نیست که تعهد و ضمانت ارائه دهد و گارانتی بازگشت وجه فوری به صورت مکتوب ارائه دهد.

قیمت مناسب

» قیمت خدمات شرکت پرستار سلام با توجه به نیازها و شرایط شما تعیین می‌شود و در اینجا منظور از قیمت مناسب ، قیمت پایین نیست و منظور قیمتی منصفانه و متناسب با شرایط و نیاز شماست که به شود متناسب با آن اعزام نیرویی را داشته باشیم که با گارنتی بازگش وجه فوری به صورت کتبی ، کیفیت خدماتش را متعهد شویم.

چند نمونه کار تیم پرستار کودک درمنزل تهران پرستار سلام

نمونه کار های پرستاری از کودک در منزل پرستار سلام در تهران

اعزام مربی کودک در منزل

مربی کودک در منزل تهران و یا همان کودکیار

کد فایل کودک یار : 1402112115

» تمام امور کودک 14 ماهه توسط نیرویی که حتماً مدرک مربی گری مهد داشته باشه و حتما سابقه کار کودک داشته باشه چون بیشتر از بخش مراقبت بحث آموزش برای این درخواست مربی کودک در منزل زعفرانیه تهران مهم است

» حقوق مربی کودک : 14.000.000 تومان در تاریخ درخواست این نمونه کار اعزامی بخش پرستار کودک

مطالب مرتبط :   نگهداری از کودک سه ساله ، صالح آباد غربی

» ساعت کاری مربی کودک در منزل : 9 صبح تا 16 عصر ( پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیل است )

» محدوده خدمات در منزل : زعفرافیه ، سه راه آصف

پرستار کودک و انجام امور منزل

کد فایل مراقبت از کودک و آشپزی : 140211281

» مراقبت از کودک 2.5 ساله + امور منزل و آشپزی برای خانواده 4 نفره ، باید حواستون به سالمند خانم یعنی مادر خانم دکتر باشه ، شوهر خانم دکتر منزل هستن، نیروی 40 تا 55 سال

» حقوق مراقبت از کودک به همراه انجام امور منزل و آشپزی : 17.000.000 تومان در تاریخ درخواست این نمونه کار

» ساعت کاری برای مراقبت از کودک … : 9 صبح تا 17 عصر  ( جمعه ها تعطیل می باشد )

» محدوده خدمات در منزل پرستار سلام : فلکه اول تهرانپارس

مادر یار

کد فایل مادریار : 1402112130

» امور منزل و آشپزی و مراقبت از کودک » مادر یار

مادریار : همانطور از از معنی کلمه مادریار یا مادر یار مشخص است ، مادریار یه کسی گفت می شود که مادر را یاری می کند و در تمامی اموری که مادر انجام می دهد کمک خوبی برای مادر می باشد

»کمک به مادر برای امور منزل و آشپزی خوب برای خانواده 3 نفره ، نیروی کار 30 تا 45 سال ، مادریار برای  مراقبت از کودک 10 ماهه ( پوشک رو مادر حضور داره و خودش انجام می ده )

» حقوق مادر یار : 10.000.000 تومان در تاریخ این درخواست از پرستار سلام

» ساعت کاری و روزهای کاری مادریار : 9 صبح تا 17 عصر (چهارشنبه ها ، پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیل می باشد)

» محدوده اعزام خدمات در منزل تهران : سعادت آباد ، میدان شهید طهرانی مقدم ( میدان کاج )

کودک و امور منزل بدون حضور مادر

کد نمونه کار اعزام خدمتکار خانم به همراه مراقبت از کودک : 1402112130

» امور منزل و آشپزی ساعت 13:30 باید کودک کلاس دوم پسر رو از مدرسه که نزدیک هست بیارین، درس هاش رو باهاش کار کنین ( مربی کودک در منزل که امور منزل و بیشتر آشپزی را هم انجام می دهد )  و اگه نیاز بود با اسنپی که براتون می گیرن ببرین کلاس های موسیقی (پدر و مادر معمولاً تا ساعت 4 خونه نیستن)

» ساعت کاری خدمتکار و مربی  از 10 تا 18:30

» حقوق اعزام خدمتکار مربی کودک  : 15.000.000 تومان (  پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیل )

» محدوده خدمات در منزل پرستار سلام : تهران ،  پونک ، نبش میدان پاک

توضیحات بیشتر …

انتخاب پرستار یا مربی مناسب برای کودک در منزل و یافتن فردی که علاوه بر تخصص و تجربه ، از نظر شخصیتی نیز برای این مسئولیت خطیر مناسب باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

شخصیتی ایده‌آل برای پرستاران و مربیان کودک در منزل چیست؟

ویژگی‌های شخصیتی کلیدی

ویژگی های پرستار کودک شخصیت ایده آل پرستار کودک پرستار سلام

با توجه به اینکه در بخش پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد پرستار سلام ، مربی کودک و نوزاد پرستار سلام تمام پرسنل آن دارای رزومه قابل استعلام از مشتریان قبلی هستند و با توجه به بازخورد آن ها گزیش دقیقی صورت گرفته تما افرادی که در پرستار سلام قرار است در منازل مردم با کودک و یا نوزاد سرو کار داشته باشند دارای ویژگی های کلیدی زیر می باشند.

عشق و علاقه به کودکان : این اولین و مهم‌ترین ویژگی است، فردی که به کودکان علاقه‌مند نباشد، نمی‌تواند به طور موثر با آنها ارتباط برقرار کند و نیازهای عاطفی و جسمی آنها را به درستی برآورده سازد.

صبر و حوصله : کودکان به طور طبیعی پرانرژی ، کنجکاو و گاه بی‌قرار هستند، پرستار یا مربی کودک در منزل باید صبور و حوصله‌مند باشد تا بتواند با رفتارهای مختلف کودک و نوزاد به طور مناسب برخورد کند.

مسئولیت‌پذیری : مراقبت از کودک ، وظیفه‌ای با مسئولیت زیاد است، پرستار کودک و نوزاد ، مراقب یا مربی باید فردی مسئولیت‌پذیر باشد و با دقت کامل ، اصطلاحاً شش دانگ به طور کامل از سلامتی و امنیت کودک و نوزاد در طول ساعات کاری خود مواظبت کند.

منظم و دقیق : نظم و دقت در انجام وظایف مربوط به مراقبت از کودک ، از جمله تغذیه مناسب ، خواب متناسب با سن کودک و  نوزاد ، بهداشت و آموزش و … از اهمیت بالایی برخوردار است.

مطالب مرتبط :   زمان های نا مناسب برای نوشیدن قهوه

مهارت‌های ارتباطی قوی : مراقب ، پرستار کودک در منزل ، مادریار ، کودکیار یا مربی باید قادر باشد به طور موثر با کودک ، والدین و سایر افراد مرتبط با کودک ارتباط برقرار کند.

خلاقیت و ابتکار عمل : برای سرگرم کردن و آموزش کودک ، خلاقیت و ابتکار عمل لازم است، فردی که با عنوان شغلی پرستار یا مربی استخدام شده است، باید بتواند فعالیت‌های مختلف و جذابی را برای کودک تدارک ببیند.

توانایی حل مسئله : در طول ساعات مراقبت از کودک و نوزاد ، ممکن است با چالش‌ها و مشکلات مختلفی روبرو شد، پرستار یا مربی باید توانایی حل مسئله به طور خلاقانه و صلح‌آمیز ، بدون ایجاد شرایط لجبازی در کودک را داشته باشد.

انعطاف‌پذیری : در مواقعی برنامه‌های روزانه کودک ممکن است به طور ناگهانی تغییر کند، پرستار کودک استخدام شده باید بتواند خود را با شرایط مختلف وفق دهد.

آگاهی از اصول تربیتی : آشنایی با اصول تربیتی و روانشناسی کودک ، به پرستار یا مربی کمک می‌کند تا در تربیت و آموزش کودک به طور موثرتری عمل کند این اصول در خود شرکت پرستار سلام نیز به پرستاران کودک آموزش داده می شود.

چرا شرکت پرستار سلام را انتخاب کنید؟

چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری

رضایتمندی مشتری

مشتری مداری و رضایت شما : شرکت پرستار سلام با بیش از 3000 رضایتمندی مشتری تا الان که روز به روز در حال افزایش است در خدمت شماست هیچ شرکتی این حجم از رضایتمندی مشتری را و حتی نصف این حجم از رضایتمندی مشتری را ندارد و این دستاورد مهم به این دلیل است که پرستار سلام همواره کوشیده است تا با پیگیری های خود مشتریان ناراضی خود را نیز راضی نگهدارد و با علت عدم رضایت را طوری برطرف کند که دیگر پیش نیاید و یا اگر امکانش نیست که دیگر پیش نیاید حداقل کمتر شود…

برای مشاهده رضایتمندی های مشتری پرستار سلام ، کلیک نمایید »»» نظرات مشتریان پرستار سلام

سابقه درخشان

» شرکت پرستار سلام با سابقه درخشان بیش از 12 سال در زمینه اعزام پرستار کودک و … ، به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد ، شناخته شده است.

گارنتی بازگشت وجو فوری

» همانطور که در قسمت های بالا نیز به آن اشاره شود پرستار سلام تنها شرکتی می باشد که گارانتی بازگشت وجه فوری به صورت کتبی ارائه می دهد و این مهم نشان از این دارد که باتوجه به بازخورد کارفرمایان قبلی که منتج به گلچین کردن پرسنل شده ، چقدر از کیفیت کار آن ها اطمینان داریم.

دارای سه شعبه در تهران

» پرستار سلام به دلیل سهولت مراجعه حضوری شما کارفرمایان محترم و پرسنل عزیز دارای سه شعبه در تهران که در غرب تهران مرزداران ، در شرق تهران رسالت و در شمال تهران شریعتی می باشد.

مجوز رسمی

» پرستار سلام دارای تمامی مجوزهای رسمی می باشد.

کلمات کلیدی 

پرستار کودک میخوام ، اعزام پرستار کودک ، پرستار کودک در منزل ، شرکت پرستار سلام ، مراقبت از کودک ، مراقبت از نوزاد ، آموزش کودک ، بازی با کودک ، قیمت پرستار کودک ، ساعتی ، شبانه روزی

خدمات پرستار سلام

خدمات پرستار سلام انواع خدمات در منزل تهران

1. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

2. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

3. خدمتکار برای امور منزل و آشپزی

نظافت منزل و آشپزی

4. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل ( پرستار بیمار در منزل )

5. همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان )

6. اعزام کارشناس زخم بستر و کارشناس زخم دیابت

7. تزریقات پانسمان سرم تراپی سوند گذاری در منزل ، انجام انواع آزمایش‌ها در منزل

8. اعزام پزشک ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

9. و ….

»»»» و در آخر

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید با شماره های موجود در همین محتوا تماس بگیرید تا بتوانیم با افتخار در خدمتتان باشیم، نیازی نیست حتماً از خدمات ما استفاده کنید، تماس بگیرید و هرسوالی دارید بپرسید.

10 درصد از درآمد پرستار سلام صرف امور خیریه می شود…

پرستار سلام به جای پول سعی می کند، مشکل مشتریانش رو حل کند…

نوشتهٔ پیشین
پرستار سلام
نوشتهٔ بعدی
تاثیر افکار در فروش تلفنی | پرستار سلام

محتوای مرتبط

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزلموسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

رازهایی که نباید راز باقی بماند

پرستار کودک,نگهداری از کودک,خدمات پرستاری در منزل,پرستاری کودک,پرستار سالمند

ویتامین ها در طول دوره ترک سیگار

معرفی کتاب زمین زمان انسان

کتاب زمین زمان انسان

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره)

همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره)

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

امور منزل و نگهداری از کودک ، میدان فاطمی

امور منزل و نگهداری از کودک ، میدان فاطمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!