پرستار سالمند

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار سالمند

اگر شما هم بدنبال شحصی با تجربه و مطمئن با عنوان شغلی پرستار سالمند elderly nurse ، نگهدار سالمند و یا مراقبِ سالمند در منزل هستید، مقاله زیر را بخوانید و نظرات یا سوالات خود را در بخش نظراتِ پایین صفحه ارسال کنید.

جهت پرستاری (مراقبت، نگهداری) از سالمند گرامیتان در منزل یا بیمارستان بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی، مقطعی و شیفتی می توانید با ما تماس بگیرید. موسسه پرستار سلام در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی مناسب جهت کار شما را اعزام می نماید. کافیست فقط با یکی از شماره های دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴


پرستار سالمند

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار سالمند در منزل

خدمات نگهداری از سالمندان در الهیه

خدمات نگهداری از سالمندان در الهیه

مراقب زوج سالمند در کامرانیه

مراقب زوج سالمند در کامرانیه

مراقب سالمند در تهران نو

مراقب سالمند در تهران نو

استخدام پرستار سالمند در منزل

موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ با محوریت اصلی مشتری مداری و پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدمات : مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد. برای استخدام پرستار و مشاوره رایگان ۲ راه وجود دارد، راه اول دانلود اپلیکیشن پرستار سلام از قسمت زیر و درخواست آنلاینِ پرستار از فرم درخواست پرستار (با دریافت ۵ درصد تخفیف)، و راه دوم تماس تلفنی با موسسه

کلیدی : پرستار سالمند در منزل کرج | پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل تهران

برای استخدام شُدن در زمینه پرستاری سالمند، می توانید اپلیکیشن پرستار سلام را از قسمت بالا دانلود کنید و بعد از نصبِ اپلیکیشن، “فرم اولیه استخدام” را که در آن تعبیه شده است، پُر نمائید، سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

البته ما در پرستار سلام بیشتر تمایل داریم تا شما قسمتِ پروژه ها را با دقت مشاهده کنید و پروژه ی متناسب با شرایط خودتون را انتخاب کنید، سپس با ما تماس بگیرید. هر دو سه روز یکبار پروژه های جدیدی به برنامه اضافه می شود.

پرستار سلام هیچ هزینه ای از پرستار ها دریافت نمی کند. و هیچ درصدی هم از حقوق پرستار ها کم نمی شود.

دستمزد پرستار سالمند

انواع مختلفی از پرستار سالمند وجود دارد (منجمله : پرستار سالمند سالم، پرستار سالمند بیمار، بهیار، کمک بهیار، نرس و…) که می توانند در شیفت های خدماتی روزانه ، شبانه ، شبانه روزی و مقطعی به انجام خدمات بپردازند .

از این رو هزینه های پرستاری و نگهداری از آنها با توجه به شیفت خدمات و تحصیلات و سوابق کاری پرستار اعزامی محاسبه می شود، بدیهی است که خانواده ها دوست دارند سالمندان خویش را که جزئی ارزشمند از گنجینه خانوادگی آنها محسوب می شوند، را همواره خوشحال نگه دارند.

از این رو طبق بررسی های به عمل آمده هزینه استخدام پرستار سالمند به جهت نگهداری، مراقبت و پرستاری از سالمندان در منزل به میزان ۵۰% کمتر از آسایشگاه ها و مراکز نگهداری از سالمندان است و همچنین خطرات روحی و عاطفی سالمندان را هم به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

کلیدی : پرستار سالمند ارزان | هزینه پرستار سالمند در منزل

مقالات بخش پرستار سالمند

پرستار سالمند

امروزه دوران پس از 60  سالگی را که اصطلاحا دوران بازنشستگی نامیده می شود، دورانی نیست که فقط به انتظار مرگ سپری شود. بلکه همانگونه که جامعه شناسان گفته اند این مرحله از عمر،  دوران سوم زندگی است. در جامعه ما افراد به طور متوسط تا 80  سالگی امید به زندگی دارند.

سالمندی دوره ای حساس از زندگی است که فرد را مستعد ابتلا به بیماری های زیادی می کند. بیماری در هر سنی سراغ انسان ها می آید اما بیماری هایی وجود دارند که مخصوص دوران سالمندی هستند و در دوران جوانی به ندرت دیده می شوند. پرستاران سالمند در موسسه پرستار سلام بخوبی با این بیماری ها آشنا هستند و شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

پرستار سالمند و احتیاجات عاطفی سالمند

احتیاجات عاطفی همواره وجود داشته و به همان ترتیبی كه سن افراد بالاتر می رود، نیازها نیز افزایش می یابد. در گذشته توجه فرزندان به پدر و مادرها و اصولا افراد جوان تر نسبت به مسن ترها، بیشتر بود و اخلاق و رسوم حكم می كرد كه به سالمندان بیشترین احترام گذاشته شود. اما امروزه كه غالب سالمندان به تنهایی در خانه خود به سر می برند، هر قدر هم كه وضع زندگی آنها خوب باشد، از توجه عاطفی دیگران و اقدامات جامعه بی نیاز نیستند. بنابراین حتی یک پرستارِ سالمندِ با تجربه و مجرب از موسسه پرستار سلام به تنهایی برای رفع تمام نیازهای پدر یا مادر گرامیتان کافی نیست.

پرستار سالمند و احتیاج به تفریح سالمند

سالمندان با توجه به شرایط سنی و عدم اشتغال جدی، احتیاج به وقت گذرانی پر بار و سالم به اقتضای شرایط جسمی خود را دارند.

سالمندان فاقد منابع مجدد دوستی هستند ، زیرا اكثر آنها كار نمی كنند و موقعیت ایجاد روابط دوستانه در فضای كار را ندارند و دوستان هم سن و سالشان را نیز به نوعی از دست داده اند. این مسئله تنهایی آنها را افزایش می دهد.

بهترین تفریحات پیشنهادی برای سالمندان ( با توجه به سواد و روحیات خاص هر فرد ) شامل مطالعه كتاب و روزنامه ، گشت و گذار در فضای سبز، معاشرت و گفتگو با دوستان ، تماشای فیلم ، خرید از بوفه ، نشستن روی نیمكت و تماشای خیابان و عبور و مرور مردم ، و بخصوص تماشای كودكان هنگام بازی و شنیدن موسیقی می باشد. در ضمن ترتیب دادن برنامه های فوق العاده مثل مراسم عبادی ، جشن و كنسرت ، بازی های سبك تأثیر بسیار خوبی در روحیه سالمند دارد و احساس یكنواختی روزها را از بین می برد .

در کشورهای شمال اروپا از تجربه های نسل قدیم استفاده بهینه می شود. آنها از سالمندان در مهد کودک ها و مدارس ابتدایی دعوت می کنند تا برای آنها از تجربه و اتفاق های گذشته تعریف کنند. این کار هم حس خوبی به سالمندان می دهد و هم بدین وسیله گسست بین نسلی از بین می رود و 2 نسل قدیم و جدید به هم پیوند می خورند و کنار هم قرار می گیرند.

پرستار سالمند
پرستار سالمند
پرستار سالمند

پرستار سالمند یا خانه سالمندان ؟

در تازه‌ترین تحقیقات انجام شده توسط محققان کالج بوستون مشخص شده است ارتباط هرچه بیشتر کودکان یک خانواده با پدر بزرگ و مادربزرگشان می‌تواند آینده‌ای درخشان برای نسل آینده در جامعه ایجاد کند.

سالمندانی که به دلیل وضعیت جسمی خود دچار افسردگی شده اند با رفتن به این مراکز ممکن تا حد زیادی امید به زندگی خود را از دست بدهند. زندگی در خانه ی سالمندان  یکنواخت و عادی بوده و این موضوع سبب می شود روحیه ی سالمند بیش از پیش دچار اختلال شود. دلتنگی و دوری از فرزند برای والدین اصلا راحت نیست. از این رو بسیار مهم است که به سالمندانی که در این مراکز نگهداری می شوند مرتب سر بزنید تا سالمند کمتر احساس دلتنی و ناامیدی کند. سالمندانی که امید به خارج شدن از خانه ی سالمندان را دارند با دیدن فرزندان امیدی دوباره گرفته و با روحیه ای بهتر با بیماری ها مبارزه می کنند.

 گرفتن نگهدار سالمند

حال اگر وضعیت جسمی سالمند شما آنقدر نامساعد نیست که نتوانید از او در منزل نگهداری کنید و فقط نیاز سالمند شما به یک مراقب می باشد که در امور کارهای روزمره به سالمند خدمات رسانی کند می توانید برای سالمند خود نگهدار بگیرید. نگهداری که از توانایی جسمی خوبی برای رسیدگی به سالمند برخوردار بوده و بخوبی به بیماری های دوران سالمندی آشنا باشد، گزینه ی خوبی برای انتخاب می باشد.

داستان کوتاه مادر

مردی مقابل گل فروشی ايستاد.او می خواست دسته گلی برای مادرش که در شهر ديگری بود سفارش دهد تا برايش پست شود .

وقتی از گل فروشی خارج شد ٬ دختری را ديد که در کنار درب نشسته بود و گريه می کرد. مرد نزديک دختر رفت و از او پرسيد : دختر خوب چرا گريه می کنی ؟

دختر گفت : می خواستم برای مادرم يک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است . مرد لبخندی زد و گفت :با من بيا٬ من برای تو يک دسته گل خيلی قشنگ می خرم تا آن را به مادرت بدهی.

وقتی از گل فروشی خارج می شدند دختر در حالی که دسته گل را در دستش گرفته بود لبخندی حاکی از خوشحالی و رضايت بر لب داشت. مرد به دختر گفت : می خواهی تو را برسانم ؟ دختر گفت نه ، تا قبر مادرم راهی نيست!

مرد ديگرنمی توانست چيزی بگويد٬ بغض گلويش را گرفت و دلش شکست. طاقت نياورد٬ به گل فروشی برگشت٬ دسته گل را پس گرفت و ۲۰۰ کيلومتر رانندگی کرد تا خودش آن را به دست مادرش هديه بدهد.

شکسپير می گويد: به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همين امروز به من هديه کن

مراقبت از سالمند و کم شدن خواب افراد مسن

اکثر سالمندان با مشکلات خواب مواجه می شوند. بی خوابی و علایم مربوط به آن، بخشی از روند پیری به حساب نمی آید و باید به درمان آن پرداخت چرا که در زمان خواب است که بدن آن ها ترمیم می شود .خواب باعث می شود سیستم ایمنی بدن برای مقابله با میکروب ها و عفونت ها تقویت شود. در صورت نداشتن خواب کافی افراد مسن ممکن است دچار مشکلات مربوط به خلقو خو و حافظه شوند. بدن به 8 الی 9 ساعت خواب نیاز دارد. بهترین ساعت خواب برای همه و به خصوص بیماران و سالمندان، ساعتِ ۹٫۵ است، یعنی شما باید در این ساعت بروید به رختخواب، چون در این ساعات هورمون های بهبود دهنده شروع به فعالیت می کنند و تنها در صورتی که شما خواب باشین می توانید از مزایای اون بهره مند شوید.

نگهداری از سالمند و کاهش شنوایی سالمندان

بیماری مهمی که در گوش سالمندان دیده می شود، همان کاهش شنوایی است. کاهش شنوایی روی کیفیت زندگی سالمند تاثیر می گذارد. اختلال شنوایی در سالمندان ناشی از تخریب سلول های شنیداری عصبی است که معمولا موجب می شود فرد متوجه صداهای زیر نشود. الگوی دیگری هم در کاهش شنوایی سالمندان دیده می شود که در آن فرد همه فرکانس ها را به خوبی متوجه نمی شود. هر دو گروه باید از سمعک جهت تقویت صدا استفاده کنند. سمعک ها به دو گروه آنالوگ و دیجیتال (قابلیت برنامه ریزی دارد) طبقه بندی می شوند. افرادی که کاهش شنوایی خفیف دارند یا به انجام کارهای دقیق نیاز ندارند، باید از سمعک های آنالوگ استفاده کنند. ولی بیمارانی که به دقت در شنیدن نیاز دارند و الگوی کم شنوایی شان طوری است که مشکلشان با سمعک آنالوگی برطرف نمی شود باید از سمعک های دیجیتال استفاده کنند.

پرستار سالمند
پرستار سالمند

سوالات متداول

136 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • ا.ملکی
  06/04/1397 15:26

  سلام
  الان حدودا سه سالی شده که از شما پرستار سالمند برای مادرم گرفتیم و نظر دادن اینجا و تشکر تنهایی کاری یه که از دستم برمی یاد.
  با شرکت های مختلفی کار کردیم، نیروهای سالمی برامون نمی فرستادن و هر 4 باری که پرستار های پرستار سلام به دلایل مختلف نتونستن ادامه بدن.
  برامون نیروی جدید مناسبی فرستادن، مخصوصا از آقای علیپور خیلی تشکر می کنم.

  پاسخ
 • احمد حبیبی
  13/04/1397 08:27

  شما زیر نظر کجا کار می کنین ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم در زمینه نگهداری از سالمند و کودک در منزل فعالیت می کند.

   پاسخ
 • صباحی
  02/06/1397 11:59

  ببخشید تعرفه یا هزینه پرستاری سالمند در منزل رو لطف می کنین برام ارسال کنین.

  پاسخ
 • آیدا شفیعی
  10/06/1397 13:48

  سلام
  شما برای پرستاری از سالمند مجوز دارین
  شرکت ثبت شده تو زمینه پرستاری از سالمند هستین ؟
  چطور می شه به نیروهایی که می فرستین اعتماد کنیم ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدماتی همچون: پرستاری در منزل، پرستار سالمند، پرستار کودک، پرستار بیمار | پرستاری، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل | پرستاری، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل | پرستاری، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل، بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد.

   پاسخ
 • مهسا آرونی
  12/06/1397 14:45

  شما پرستار سالمند برای سالمندی که دچار بیماری پارکینسون هست بصورت 9 ساعت در روز در پرند دارین که بفرستین ؟

  پاسخ
  • با سلام
   با بیماری پارکینسون، پرستارهای سالمندِ پرستار سلام به خوبی آشنا هستند و مشکلی نیست.
   اما نیرو برای پرند رو باید با چند تا از پرستارهای آقامون تماس بگیریم و شرایط کار شما را در کانال تلگرام و برنامه اندرویدمون قرار بدیم.
   مورد مشابه بوده و ما نیرو فرستادیم.
   در کل در خدمت شما هستیم 02144256879

   پاسخ
 • سلام برای پرستاری از سالمند در منزل به نیروی مرد هم نیاز دارین؟
  الان کار برای نیروی مرد دارین ؟ پرستاری از سالمند سالم شبانه روزی تهران

  پاسخ
 • صابری
  07/09/1398 12:20

  سلام
  صابری هستم
  یک نگهدار سالمند خانم در منزل بصورت شبانه روزی نیاز دارم
  برای انجام امور منزل و آشپزی و مراقبت از سالمند
  شمارم رو می ذارم اگه دارین با من تماس بگیرید
  ***09124628

  پاسخ
 • محمد
  29/10/1398 02:47

  سلام
  براى پرستارى روزانه از سالمند هزينش چنده و در شهر رى نيرو دارين بفرستين؟

  پاسخ
  • سلام
   باید ساعت کاری، شرح حال بیمار و شرح وظایف پرستار سالمند رو هم بگین تا بتونیم هزینه رو اعلام و پرستار سالمند در منزل رو هماهنگ کنیم .
   02188499404
   02144256879
   09127683224

   پاسخ
 • متین محمدی
  29/11/1398 19:50

  سلام می خواستم بدونم شرکت شما مجوز ای لازم برای پرستاری و مراقبت رو داره؟

  پاسخ
  • سلام بله
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت 526596 و شناسه ملی 14007607410 در حال فعالیت است.

   پاسخ
   • متین محمدی
    18/11/1399 14:42

    ممنونم برای درخواست پرستار از چه راهی باید ارتباط برقرار کنیم و چقدر می تونید به ما تخفیف بدین😉؟

    پاسخ
  • پیام سرلک
   19/10/1399 09:13

   با عرض سلام در نقد جوال خانم رزا عسگرپور به پاسخ سوال مجوزهای لازم شما شماره ثبت و کد ملی شخص حقوقی (شرکت) را ارایه نمودید منظور از مجوزهای لازم: مجوز از وزارت بهداشت و درمان و مجوز از بهزیستی معتبر مورد تایید و نظارت این دو ارگان می باشد لطفا در صورت دارا بودن استناد به شماره هر کدامیک از مجوزهای مذکور جهت شفافیت ارایه نمایید، با تشکر

   پاسخ
   • با سلام
    لطفا تماس بگیرید تا کامل بهتون توضیح بدیم
    درباره شماره نظام پرستاری و آموزش نحوه استعلام آن.
    02188499404

    پاسخ
 • یگانه
  04/12/1398 17:11

  سلام شما نیرویی دارید که بتونه با سالمند تمرینات فیزیوطراپی را انجام بده ؟

  پاسخ
 • امین
  17/12/1398 13:50

  سلام شما نیرویی دارین که بتونه با سالمند آلزایمری که پرخاشگری زیاد داره مهربون برخورد کنه و بد رفتاری نداشته باشه؟

  پاسخ
  • سلام
   بعضی از پرستاران ما سابقه کار مراقبت از سالمند آلزایمری در منزل با شرایط مختلف را دارند.
   انتخاب شما افتخار ماست 🙂

   پاسخ
 • خسروی
  22/12/1398 17:36

  سلام شما نیرویی دارین برای پرستاری از سالمند که مطمعا باشد از سلامتیش؟ و بیماری کرونا نداشته باشه؟

  پاسخ
 • شما نیرویی دارین که بتونه در کار های فیزیو طرای کمک کنه؟

  پاسخ
 • سلام من مادرم 60سالشه وتنهاست با یک ملیون نیرو دارین؟

  پاسخ
 • مرادی
  07/03/1399 11:15

  سلام هزینه نگهداری از سالمند در منزل چقدره؟

  پاسخ
 • نعمتی
  13/03/1399 10:55

  سلام شما نیرویی دارین بیاد آشپزی کنه بره . برای یک روج سالمند

  پاسخ
 • سلام نیرودارین برااشپزی و کارای جمع وجورمنزل اقاهستم ۲۸سالمه هزینش چقدرهس خیلی خوشحال هستم و باعث افتخارم هس توانستم بااین سایت اشنابشم ممنونم ازهمکاران و ناطرین این سایت محترم و باشخصیت خداقوت

  پاسخ
 • بهرام
  01/06/1399 17:00

  سلام برای ایام تاسوا و عاشورای جسینی کسی را دارین برای مراقبت از سالمند در منزل؟

  پاسخ
 • قنبری
  03/06/1399 14:35

  من با نیروهای خدماتی آشنایی ندارم میخواستم بدونم نیرو های شما می تونن تمام کار های مربوط به سالمند را انجام بدن؟

  پاسخ
 • محسن
  04/06/1399 16:33

  سلام هزینهی یک شب نگهداری از سالمند آلزایمری چقدر میشه؟

  پاسخ
  • سلام پرستار سالمند برای 8 ساعت 140.000 تومان
   پرستار سالمند پوشکی در منزل هر 24 ساعت 250.000 تومان
   پرستار سالمند سالم در منزل هر 24 ساعت 200.000 تومان

   پاسخ
 • نجفی
  08/06/1399 07:11

  سلام شما کسی رو دارین برای این چند روز تعطیلی بیاد برای نگهداری از سالمند ؟

  پاسخ
 • جواد
  12/06/1399 15:03

  سلام میخواستم از موسسه ی خوبتون تشکر کنم همچنین از مدیر شرکت آقای عسکرپور که بسیار پاسخگو بودن

  پاسخ
 • slam hziney har 24saat parstari az salmand chghdr mishe

  پاسخ
 • یگانه
  17/06/1399 15:37

  سلام هزینه ی هر شب نگهداری از سالمند پوشکی در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نادر پناه
  17/06/1399 15:40

  سلام میخواستم از مدریت سایتتون تشکرر کنم که همه اطلاعات مورد نیاز ارباب رجوه را به وضوح کامل مشخض کرده

  پاسخ
 • مومنی
  17/06/1399 15:42

  سلام هزنیه نگهداری شبانه روزی از سالمند چقدرر میشه؟

  پاسخ
 • رحیمی مقدم
  21/06/1399 12:35

  سلام
  الان حدودا یک سالی شده که از شما پرستار سالمند برای مادرم گرفتیم و نظر دادن اینجا و تشکر تنهایی کاری یه که از دستم برمی یاد خیلی ممنون ❤

  پاسخ
 • SLAM
  parstari az salmand koronaiy ham dain

  پاسخ
 • محسنی
  21/06/1399 12:38

  سلام
  نیرویی دارین که با سالمند پارکینسونی کار کرده باشه و بلد باشه که بهشون کمک کنه؟

  پاسخ
 • سلام
  مادر بزرگ من خیلی بیماره و من علاقه ی شدیدی داریم و شرایط نگهداری ندارم یک نیروی بسیار خوب میخوام هزینه هم اصلا مهم نیست باتشکر

  پاسخ
 • محسن
  12/07/1399 15:05

  سلام شما نیرویی دارین که با سالمند آلزایمری بتونه کار کنه که آلزایمرش پیشرفت نکنه؟؟؟

  پاسخ
 • سلام میخواستم بگم تعرفتون نسبت به جاهای دیگه که قیمت گرفتم بهتر بود خیلی ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 • پیمان
  29/07/1399 10:23

  سلام من پدرم پارکینسون داره و نیاز داره یک نفر همیشه دستشو بگیره و کمکش کنه شما نیروی مناسب دارین؟

  پاسخ
 • پیمان
  11/08/1399 20:08

  ممنون از نیروی خوبی که برامون فرستادین

  پاسخ
 • ناصر پروانه
  13/09/1399 15:14

  سلام میخواستم بگم پرستاری که برای مادرم فرستادین بسیار خوبه و الان مثل مادر دختر می مونن ممنون از این که خانم را به ما معرفی کردین

  پاسخ
 • ناهید
  24/09/1399 15:55

  سلام ممنون از پرستاری که فرستادین

  پاسخ
 • تیموری
  28/09/1399 16:02

  سلام من تعریف شرکت شم رو خیلی شنیدم میخواستم بدونم شما نیرویی دارین که بتونه کارهایی در ارتباط با رفع بیماری افسردگی سالمندان انجام میدن را انجام بده؟

  پاسخ
 • پیمان
  01/10/1399 13:23

  سلام میخواستم بدونم پرستار هایی که می فرسید ترجربه نگهداری از سالمند را دارن؟

  پاسخ
 • نگین امینی
  06/10/1399 16:24

  سلام مادر بزرگ من لگنش شکسته شما کسی رو دارین که بتونه ازش خوب مراقبت کنه

  پاسخ
 • ریما امینی
  02/02/1400 14:03

  سلام میخواستم تشکر کنم پرستاری که برای مادر من فرستادین بسیار کار بلد بود و خیلی خوب با مادر من برخورد کرد و باعث شد حال مادر من خیلی زود خوب بشه

  پاسخ
 • دبیری
  28/02/1400 12:25

  سلام میخواستم تشکر کنم از خدمات خب پرستار سلام و بگم این شرکت یکی از بهترین شرکت هایی است که تا الان باهاش کار کردم

  پاسخ
 • مردادیان
  12/06/1400 18:16

  سلام هزینه یک شبانه روز نگهداری از سالمند چقدر میشه

  پاسخ
  • سلام

   در بیمارستان یا منزل ؟ شرایط سالمندتون ؟

   تماس بگیرین کارشناسان پرستار سلام در خدمتتون هستن 😍

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴ (۱۰ خط)

   پاسخ
 • نعیمی
  22/06/1400 17:30

  سلام هزینه نگهداری سالمند برای دو شبانه روز چقدر میشه؟

  پاسخ
 • جعفری
  28/06/1400 17:37

  سلام هزینه نگه داری سالمند آلزایمری در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نادر امینی
  25/07/1400 18:35

  سلام میخواستم تشر کنم از خدمات خوب پرستار سلام و تشر کنم از نیروی بسیار خوبی که برای ما فرستادین

  پاسخ
  • سلام زنده باشین ❤️ بخش پرستاری از سالمند پرستار سالمند اونطور که شایسته شماست نمی تواند خدمات ارائه بدهد اما همیشه حداکثر تلاش خودمان را می کنیم. 💐

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   پاسخ
 • حبیبی
  29/07/1400 17:56

  سلام میخواستم بدونم هزینه ی نگهداری از سالمند سالم در منزل چقدره؟؟

  پاسخ
 • رستمی
  09/08/1400 17:42

  سلام هزینه نگهداری از سالمند سالم چقدر میشه

  پاسخ
 • پیمان
  03/09/1400 18:56

  سلام میخواستم از خدمات خوبتون تشکر کنم ممنون از خدمات خوب پرستار سلام

  پاسخ
 • چناخچی
  07/09/1400 19:01

  سلام هزینه نگهداری سالمند پوشکی به همراه انجام امور جزعی منزل چقدر میشه

  پاسخ
 • موسوی
  21/09/1400 19:20

  سلام شرکت شما شعبه دیگه ای هم داره؟

  پاسخ
 • ارغوانی
  11/10/1400 20:48

  سلام شما نیرویی دارین که هفته‌ای یک بار بیاد و خرید های سالمند ما را انجام بده ؟؟

  پاسخ
 • جعفری
  17/10/1400 16:56

  سلام خسته نباشید
  پدر من مشکل بینایی داره و خیلی کم بیناست شما کسی را دارین که تجربه کار داشته باشه

  پاسخ
  • با سلام بله همین الان چند تا از اسامی پرستاران سالمند پرستار سلام از ذهنم گذشت که چنین تجربه ای دارند در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • امین زاده
  15/11/1400 19:37

  سلام میخواستم از پاسخگویی خوب وبا حوصلتون تشکر کنم

  پاسخ
 • شرابی
  22/11/1400 18:21

  سلام شما موسسه معتبر برای نگهداری از سالمند سراغ دارین که بشه سالمند را در آنجا نگهداری کرد

  پاسخ
 • صبا فاطری
  06/12/1400 20:10

  سلام میخواستم بدونم نگهداری از سالمند به صورت یک روز در میان برای سالمندی که پارکینسون داره چقدر میشه

  پاسخ
 • ناجی
  15/12/1400 19:43

  سلام شما نگهداری از سالمند در منزل خودتون هم دارین؟

  پاسخ
 • قادری
  20/12/1400 19:40

  سلام پرستاراتون رزومه کاری دارن؟

  پاسخ
  • سلام با توجه به سابقه بالای 8 سال شرکت
   اکثر پرستار هامون پیش ما رزومه دارن و جاهای مختلفی کار کرد
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • سیاوش
  25/12/1400 08:07

  سلام. شما دررابطه با نگهداری سالمند زن برای شهرپردیس فاز 8 هم نیرو دارید؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!