پرستار سالمند

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار سالمند

اگر شما هم بدنبال شحصی با تجربه و مطمئن با عنوان شغلی پرستار سالمند در منزل elderly nurse ، نگهدار سالمند و یا مراقبِ سالمند در منزل هستید، در خدمتتون هستیم ، لطفاً نظرات یا سوالات خود را در بخش نظراتِ پایین صفحه ارسال کنید.

جهت پرستاری (مراقبت، نگهداری) از سالمند گرامیتان در منزل یا بیمارستان بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی، مقطعی و شیفتی می توانید با ما تماس بگیرید. موسسه پرستار سلام برای پرستاری از سالمند در منزل در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی مناسب جهت کار شما را اعزام می نماید. کافیست فقط با یکی از شماره های دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴


پرستار سالمند در منزل

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار سالمند در منزل

پرستاری سالمندان nursing

پرستاری سالمندان nursing

استخدام پرستار سالمند در تهران

استخدام پرستار سالمند در تهران

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

استخدام پرستار سالمند در منزل

موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ با محوریت اصلی مشتری مداری و پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدمات : اعزام پرستار سالمند در منزل ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل ، همراه بیمار در بیمارستان و … می باشد.

برای استخدام پرستار و مشاوره رایگان ۲ راه وجود دارد، راه اول دانلود اپلیکیشن پرستار سلام از قسمت زیر و درخواست آنلاینِ پرستار از فرم درخواست پرستار سالمند در منزل (با دریافت 10 درصد تخفیف)، و راه دوم تماس تلفنی با موسسه

کلیدی : پرستار سالمند در منزل کرج | پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند سه سالمند در حال ورزش کردن

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

پرستار سالمند زوج سالمند که خانم در حال طناب زدن و آقا یک بسته در دست دارد

پرستار سالمند در منزل تهران

برای استخدام شُدن در زمینه پرستاری سالمند، مراقبت یا نگهداری سالمند در منزل  می توانید اپلیکیشن پرستار سلام را از قسمت بالا دانلود کنید و بعد از نصبِ اپلیکیشن، “فرم اولیه استخدام” را که در آن تعبیه شده است، پُر نمائید، سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

البته ما در پرستار سلام بیشتر تمایل داریم تا شما قسمتِ پروژه ها را با دقت مشاهده کنید و پروژه ی متناسب با شرایط خودتون را انتخاب کنید، سپس با ما تماس بگیرید. هر روز فایل های جدیدی به برنامه اضافه می شود.

پرستار سلام هیچ هزینه ای از پرستار ها دریافت نمی کند. و هیچ درصدی هم از حقوق پرستار ها کم نمی شود. حتی پاداش هم می دهد.

دستمزد و حقوق پرستار سالمند

انواع مختلفی از پرستار سالمند وجود دارد ( منجمله : پرستار سالمند سرحال در منزل ، مراقب سالمند پوشکی ، پرستار سالمند مریض ، بهیار، کمک بهیار، کمک پرستار ، Nurse و… ) که می توانند در زمان های خدماتی پاره وقت ، روزانه ، شبانه روزی ، فقط شب ها و مقطعی یا روزمُزدی به شما خدمات ارائه دهند.

با توجه به نوع خدمات و شرح وظایف نیروی کار و نوع تحصیلات نیروی همچنین زمان کار دستمزد پرستار کودک یا سالمند یا هر نوع خدمات در منزل محاسبه می گردد.

اگر می خواهید کل هزینه پرستار در منزل را با آسایشگاه و یا خانه سالمندان مقایسه کنید این مقایسه با بهترین و لاکچری ترین خانه سالمندان هم قابل مقایسه نیست ، برای اثبات این گفته کافیست شادابی دو سالمند در شرایط یکسان را یکی با پرستار در منزل و یکی در خانه سالمندان با هم مقایسه کنید و …

کلمات کلیدی : پرستار سالمند ارزان | هزینه پرستار سالمند در منزل

مقالات بخش پرستار سالمند

پرستار سالمند زوج سالمند سالمند خانم با عصا

در دوران سالمندی بازنشستگی وجود دارد و بازنشستگی به معنی از کار اُفتادگی یا بیکاری نیست بلکه برای زندگی کردن سالمند می باید مشغول باشد، تفریح مناسب داشته باشد، از نظر عاطفی مورد توجه باشد و ما در اینجا از کلمه زندگی استفاده کردیم نه زنده بودن

سالمندی دوره ای احساسی از زندگی است که فرد را مستعد ابتلا به بیماری های روحی می کند. بیماری در هر سنی سراغ انسان ها می آید اما بیماری هایی وجود دارند که مخصوص دوران سالمندی هستند البته در دوران جوانی به ندرت دیده می شوند. پرستاران سالمند در موسسه پرستار سلام بخوبی با این بیماری ها آشنا هستند و شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

پرستار سالمند و احتیاجات عاطفی سالمند در منزل

احتیاجات عاطفی سالمندان همواره وجود دارد و روز به روز هم بیشتر می شود بنابراین یک پرستار سالمند باید توجه ویژه ای به نیازهای عاطفی سالمند داشته باشد. سنت های ایران به شکلی است که برای سالمندان احترام خاصی قائل هستند و  این سالمندان علاوه بر احترام، به توجه ویژه توسط اعضای خانواده و مراقب سالمند خود نیاز دارند.

خیلی از سالمندها به دلیل فوت همسر و وقت نداشتن فرزندان تنها هستند و یک پرستار سالمند خوب می تواند کیفیت زندگی سالمند را چند برابر بهبود بخشد هم از نظر روحی و معنوی و هم انجام سایر امور سالمند مثل امور منزل و آشپزی ، خرید ، سالمند عزیز هر قدر هم كه وضع زندگی مادی خوبی داشته باشد، از توجه عاطفی دیگران ، مراقب سالمند و اقدامات جامعه بی نیاز نیستند. بنابراین حتی یک پرستارِ سالمندِ با تجربه و مجرب از موسسه پرستار سلام به تنهایی برای رفع تمام نیازهای پدر یا مادر گرامیتان کافی نیست و ما به همکاری شما نیاز داریم . سالمند شما خیلی مهم است .

پرستار سالمند در منزل و نیاز به تفریح سالمند

چون سالمند ها اکثراً بازنشسته هستند و یا توانایی کار کردن ندارند و شغلی ندارند نیاز هست که با برنامه روزی درست و لذت بخش زمان شان را پُر کنیم.

افراد سالمند معمولا شاغل نیستند و از پیدا کردن دوست جدید در محیط کار محروم هستند همچنین ممکن است دوستان سابق هم فوت کرده باشند و یا بیمار باشند پس نیروی کار برای مراقبت از سالمند باید از این مورد آگاه باشد و شرایط تفریح سالمند را به خوبی فراهم کند.

مراقب سالمند با توجه به شرایط جسمی و سن سالمند نسبت به این توانایی ها و اینکه سطح تحصیلات سالمند چگونه است باید تفریحات مناسبی برنامه ریزی و ایجاد کند. از این تفریحات می توان به تماشای فیلم، مطالعه کتاب، شنا کردن، گردش و … نام برد.

در کشورهای شمال اروپا از تجربه های سالمندان محترم استفاده می شود. آنها از سالمندان در مهد کودک ها ( فکرش رو بکنید سالمندان در مهد کودک چقدر فوق العاده می شه ) و مدارس ابتدایی برای کودکان 7 و 8 ساله دعوت می کنند تا برای آنها از تجربه و اتفاق های گذشته تعریف کنند. این کار هم حس خوبی به سالمندان می دهد و هم بدین وسیله خاطره ی خوبی ایجاد می شود .

پرستار سالمند آقا با لباس کار
پرستار سالمند زوج سالمند عاشق که هر دو عصا دارند
پرستار سالمند سالمند خانم با عصا بهمراه پرستار سالمند آقا

پرستار سالمند در منزل یا خانه سالمندان ؟

در تازه‌ترین تحقیقات انجام شده توسط محققان کالج بوستون مشخص شده است ارتباط هرچه بیشتر کودکان یک خانواده با پدر بزرگ و مادربزرگشان می‌تواند آینده‌ای درخشان برای نسل آینده در جامعه ایجاد کند، برای مثال می توان از سالمند بهمراه پرستار سالمند خود در مهد کودک استفاده کرد .

سالمندانی که به دلیل وضعیت جسمی خود دچار افسردگی شده اند با رفتن به این مراکز ممکن تا حد زیادی امید به زندگی خود را از دست بدهند. زندگی در خانه ی سالمندان یکنواخت و عادی بوده و این موضوع سبب می شود روحیه ی سالمند بیش از پیش دچار اختلال شود. دلتنگی و دوری از فرزند برای والدین اصلا راحت نیست. اما با وجود پرستار سالمند در منزل همچی تغییر می کند .

بسیار مهم است که به سالمندانی که در این مراکز نگهداری از سالمند و خانه سالمندان مراقبت می شوند مرتب سر بزنید تا سالمند کمتر احساس دلتنی و ناامیدی کند. سالمندانی که امید به خارج شدن از خانه ی سالمندان را دارند با دیدن فرزندان امیدی دوباره گرفته و با روحیه ای بهتر با بیماری ها مبارزه می کنند.

 گرفتن نگهدار سالمند در منزل

حال اگر وضعیت جسمی سالمند شما آنقدر نامساعد نیست که نتوانید از او در منزل نگهداری کنید و فقط نیاز سالمند شما به یک مراقب می باشد که در امور کارهای روزمره به سالمند خدمات رسانی کند می توانید برای سالمند خود نگهدار یا پرستار بگیرید یعنی حتی اگر بیماری های دارند که نیاز به تخصص یک پرستاری که لیسانس پرستاری دارد نیز باشد پستار سلام آماده ارائه این خدمت می باشد . نگهدار یا مراقب باید از توانایی جسمی خوبی برای رسیدگی به سالمند برخوردار بوده و بخوبی به بیماری های دوران سالمندی آشنا باشد، پرستار سالمند هم که با تمام مسائل پرستاری و تجهیزات پزشکی در منزل و حتی ICU در منزل آشناست و در خدمت شماست .

داستان کوتاه مادر

مردی مقابل گل فروشی ايستاد.او می خواست دسته گلی برای مادرش که در شهر ديگری بود سفارش دهد تا برايش پست شود .

وقتی از گل فروشی خارج شد ٬ دختری را ديد که در کنار درب نشسته بود و گريه می کرد. مرد نزديک دختر رفت و از او پرسيد : دختر خوب چرا گريه می کنی ؟

دختر گفت : می خواستم برای مادرم يک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است . مرد لبخندی زد و گفت :با من بيا٬ من برای تو يک دسته گل خيلی قشنگ می خرم تا آن را به مادرت بدهی.

وقتی از گل فروشی خارج می شدند دختر در حالی که دسته گل را در دستش گرفته بود لبخندی حاکی از خوشحالی و رضايت بر لب داشت. مرد به دختر گفت : می خواهی تو را برسانم ؟ دختر گفت نه ، تا قبر مادرم راهی نيست!

مرد ديگرنمی توانست چيزی بگويد٬ بغض گلويش را گرفت و دلش شکست. طاقت نياورد٬ به گل فروشی برگشت٬ دسته گل را پس گرفت و ۲۰۰ کيلومتر رانندگی کرد تا خودش آن را به دست مادرش هديه بدهد.

شکسپير می گويد: به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همين امروز به من هديه کن

مراقبت از سالمند و کوتاه شدن خواب سالمندان

برخی سالمندان با مشکلات کم خوابی مواجه می شوند. گاهی چند بار در طول شب برای دستشویی ، گرسنگی و حتی بدون علت از خواب بیدار می شوند کم خوابی و علائم مربوط به آن در سالمندان، بخشی از روند سالمندی می باشد و باید آن را درمان کرد چون که در زمان خواب هورمون های ترمیم کننده شروع به ترشح م کنند. کم خوابی باعث می شود بدن ریکاوری نشود و سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با میکروب ها و عفونت ها ضعیف باشد. همچنین کم خوابی باعث سکته مغزی و تشنج نیز می شود. خواب و زمان خواب خیلی بسیار مهم است .

در صورت کم خوابی افراد سالمند ممکن است دچار مشکلات زیادی مثل بداخلاقی ، مشکلات حافظه و خیلی از بیماری های دیگر شوند. بدن انسان ، ذهن انسان بالاخص در سالمندان به خواب مناسب نیاز دارد. بهترین ساعت خواب برای تمام افراد، ساعتِ 9:30 است، یعنی شما باید در این ساعت بروید به رختخواب، چون در این ساعات هورمون های بهبود دهنده شروع به فعالیت می کنند و تنها در صورتی که شما خواب باشین می توانید از مزایای اون بهره مند شوید.

نگهداری و مراقبت از سالمند و کاهش سطح شنوایی افراد سالمند

بیماری مهمی که در گوش سالمندان دیده می شود، همان کاهش سطح شنوایی گوش سالمند است. که در بیشتر مواقع با سمعک برطرف می شود. کاهش شنوایی روی کیفیت و تمام امور زندگی سالمند تاثیر می گذارد. در اصطلاح گوش سالمند سنگین شده است و این مشکل شنوایی در سالمند ها خیلی معمول است .

مورد دیگری هم در کاهش سطح شنوایی سالمند ها دیده می شود که در آن فرد بعضی فرکانس ها را به خوبی تشخیص نمی دهند. پرستار سالمند در منزل باید با نحوه برخورد با شرایط سالمند محترم آشنا باشد و به آن احترام بگذارد

از تمام سمعک ها می توان جهت تقویت صدا استفاده کرد. انواع سمعک ها به دو دسته آنالوگ و دیجیتال (هر دو دسته قابلیت برنامه ریزی را دارد) تقسیم می شوند. سمعک های آنالوگ دقت پایین تری نسبت به سمعک های دیجیتال دارند و برخی سمعک های دیجیتال جدیدا طوری طراحی شده اند که به سمعک های نامرئی معروف می باشند.

و اگر شخصی بابت سمعک خجالت می کشد یا تمایل ندارد که سمعک دیده شود می تواند از سمعک های نامرئی استفاده کند.

پرستار سالمند خانم و آقا که روی نیمکت نشسته اند
پرستار سالمند زوج سالمند که از خرید برگشتند و لبخند می زنند
پرستار سالمند در منزل تهران
پرستار سالمند در منزل

+ سوالات متداول بخش پرستار سالمند تهران +


+ هزینه و قیمت پرستار سالمند در منزل چقدر است ؟

با توجه به ساعت کاری مورد نیاز شما و شرح وظایفی که برای پرستار سالمند یا مراقب مشخص می کنید، حقوق دریافتی مشخص می شود. شرکت پرستار سلام هیچ مبلغی را از حقوق پرستار کسر نمی کند و کارفرمای محترم مستقیما حقوق را به حساب نیرو واریز می کند .


+ چطور از کیفیت کار پرستار مطمئن شویم ؟

نیروی اعزامی با عنوان شغلی پرستار سالمند در منزل ، برای مراقبت از سالمند محترم قبل از اعزام ابتدا در سه مرحله مصاحبه تلفنی ، مصاحبه حضوری و دو روز آزمایشی ، کیفیت کارشان مورد ارزیابی قرار می گیرد البته باید خاطر نشان کرد که اکثر نیروهای بخش پرستاری از سالمند شرکت پرستار سلام به دلیل سابقه حضور بیش از 15 سال این شرکت در زمینه پرستاری در منزل ، اغلب مجرب هستند و امتحان خودشان را در شرایط کاری گوناگون پس داده اند .

علاوه بر موارد بالا در طول مدت قرارداد هم اگر از کیفیت کار پرستار رضایت نداشتید به شرکت پرستار سلام اعلام می کنید و پرستار دو الی سه روز می ماند تا نیروی جدید جایگزین بشود و اگر از کیفیت کار نیروی جایگزین هم راضی نبودین ، پرستار سلام تنها شرکتی هست که پورسانت پرداختی شما را عودت می دهد .


+ موردی دارید که ما به اون پرستار یک واحد خالی طبقه بالای منزل مادرم بدهیم و بجای اجاره از مادر ما مراقبت کنند ؟

سلام متأسفانه در حیطه کاری ما نیست .


+ چطور به پرستار سالمند در منزل اطمینان کنیم ؟

بین شما ، شرکت و خود پرستار سالمند در منزل قرارداد رسمی نوشته می شود ، می توانید شماره کارفرماهای قبلی پرستار را داشته باشید همچنین کپی مدارکی که به ما داده اند و حتی مجاز به تحقیق در محل سکونت مراقب سالمند می باشید .


+ پرستاری دارید که همراه مادرم یک هفته برن مسافرت در کیش ؟

سلام نه متأسفانه مسئولیت این کار بسیار بالاست .


+ قیمت پرستار سالمند در منزل چرا متفاوت است بعضی مراکز پرستار سالمند ارزان در تهران اعزام می کنند ؟

مسلماً برای اعزام پرستار سالمند در منزل ارزان دو مولفه باید وجود داشته باشد

یک اینکه نیروی اعزامی بی کیفیت هست که در طول مدت فعالیت موجب اذیت شما کارفرما‌ی محترم می شود

دو اینکه یک نیروی خوب براتون هماهنگ می کنند و بعد از چند روز یک نیروی بی کیفیت جایگزین می شود

سه اینکه اون شرکت به دلیل نداشتن مشتری  در زمینه پرستار سالمند در منزل ، کم داشتن مشتری یا تازه تأسیس بودن می خواهد به هر طریقی قراردادی ببندد و پورسانت دریافت کند و بعد از قرارداد عدم پشتیبانی مناسب به دلیل عدم توانایی صورت می گیرد و باز کارفرما متضرر می شود .


+ شرکت پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام پرستار سالمند در را دارد ؟

بله ، شرکت پرستار سلام ( پرستار سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل ) هم در بخش اعزام نیروهای خدماتی و مراقبتی در منزل و هم در بخش اعزام پرستار ( لیسانس پرستاری از دانشگاه های معتبر ) ، مجوزهای لازم و معتبر را دارد .


+ شما نیروی شبانه روزی مراقبتی هم دارید ؟

نیروی دائم ، مقطعی ، روزانه ، شبانه روزی اعزام داریم .


+ نیروهای شما تزریقات و گاواژ هم انجام می دهند ؟

برای تزریقات و گاواژ باید از نیروهای کمک بهیار ، بهیار ، کمک پرستار یا پرستار استفاده کنید .


+ پورسانت شرکت برای اعزام نیروهای دائم چقدر است ؟

برای قرارداد یک ماهه 40 درصد حقوق ، قرارداد سه ماهه 70 درصد ، قرارداد شش ماهه 100 درصد معادل یک حقوق

162 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • هستی
  10/11/1401 16:25

  سلام
  بی نهایت سپاسگزارم
  مادر من در جوانی نقاشی آموزش می دادن و پرستار سلام هم با توجه به نیاز ما برای مراقبت از مادرم
  نیرویی فرستادن که نقاشی بلد هستن و باهم الان خیلی شادن

  پاسخ
  • سلام
   هدف ما قبل از خود پول ، برکت پول هست و به همین دلیل است که شعار شرکت پرستار سلام این هست که
   در کنار ما به آرامش برسید
   ممنونم که وقت گذاشتین 🌹

   پاسخ
 • روزبه
  10/11/1401 07:37

  سلام از خانم سعیدی که برای من اعزام کردین رضایت داریم ممنونم

  پاسخ
  • با عرض سلام و ادب
   بله بخش پرستار سالمند در پرستار سلام از ستون اصلی ما می باشد و روی اون حساسیت ویژه ای داریم .

   پاسخ
 • دکتر رفاخ
  08/11/1401 10:41

  سلام ممنونم که برای من و مادر خانم شیخ رو هماهنگ کردین از ایشون خیلی راضی هستیم ما به دروغ گفتن خیلی حساسیم ایشون همین که نسبیت به بقیه دروغ نمی گه خیلی عالی یه

  مادر من هم خیلی خوب تونسته با ایشون ارتباط بگیره
  دکتر رُفاخ هستم منزلمون هم سمت حکیم غرب

  پاسخ
  • سلام خانم شیخ از کاربلدهای بخش امور منزل و آشپزی همچنین پرستاری از سالمند ما هستن و هر دو کار رو با کیفیت بالا انجام می دن 🌹

   پاسخ
 • فریبا بختیاری
  06/11/1401 18:01

  تنها شرکتی هست که بازی درنیوردن و باقیمونده کمیسیون رو پس دادن برام جای تعجب داشت

  پاسخ
  • سلام
   دقیقاً چون اولویت پرستار سلام به جای پول برکت پول است 🙏🌹
   مگه برکت پول این نیست که شما از ما راضی باشید ؟
   مگه برکت پول این نیست که وقتی از ما راضی هستین مارو به سایرین معرفی می کنید …..

   پاسخ
 • مهندس اکبری
  05/11/1401 05:22

  سلام مهندس اکبری هستم
  برای مادربزرگمون یه پرستار سالمند گرفتیم البته مادربزرگ سالم هستند فقط به دلیل کهولت سن و اینکه دیگه از پس خرید و امور منزل بر نمی اومدن، چون رفت آمد نوه ها و فرزندانشون زیاد هست و …
  در کل اولین بارمون هست که پرستار سالمند گرفتیم و تا الان راضی هستیم
  خیلی ترس داشتیم و سخت راضی شدیم که درخواست بدیم برای پرستار

  و الان کل خانواده در کنار خانم بهرامی آرامش خوبی پیدا کردن 🌷

  پاسخ
 • آرمان
  01/11/1401 19:19

  نیرویی برای مراقبت از مادر و پدر همچنین رانندگی نیاز داریم ؟ کجا باید درخواست بدیم ؟

  پاسخ
  • سلام کافیه با شماره های موجود در همین سایت تماس بگیرید و به همکارانم با جزئیات بیشتری شرایط مراقبت و امور منزل را توضیح بدید تا بهترین گزینه ای که مد نظرتون هست ، براتون هماهنگ بشه.

   پاسخ
 • محسن
  30/10/1401 19:19

  سلام خدمت آقای عسگرپور عزیز
  حال مادرم خیلی بهتر شده
  ممنونیم

  پاسخ
 • امیر مهدی
  21/10/1401 17:52

  درود
  پرستار سالمند کاربلد و باتجربه ای رو برای ما اعزام کردید
  سپاس فراوان 💐

  پاسخ
 • مهندس صالحی
  20/10/1401 12:59

  با اومدن پرستار شما آرامش به خونه ما دوباره برگشته و همسرم خیلی دعاتون می کنه هم شمارو هم خانم عزیزپور
  ان شاء الله موفق باشین

  پاسخ
  • با عرض سلام
   خانم عزیزپور هر جا رفتن کارفرماها رضایت داشتن خداروشکر
   ممنونم که وقت با ارزشتون رو برای ما هزینه کردین 💐

   پاسخ
 • خانم افشاری
  19/09/1401 15:33

  پرستاری که برای مادرم فرستاده بودین خداروشکر خیلی خوب هستند هم مادرم و هم ما آرامش داریم.
  ازتون سوال کردم ای کاش می تونستم کاری انجام بدم براتون برای قدر دانی و فرمودید که بیام و نظر خودم رو در این لینک قرار بدم

  نسبت به نیروهای شرکت های دیگه که انگار افراد متکدی را می فرستادن برای ما
  نیروی شما و بخش پرستاری از سالمند شما واقعا حرفه ای و عالی تمام صحبت های مارو شنیدن و بالای 80 درصد اون چیزی که مدنظر ما بود برامون هماهنگ کردن
  بی نهایت سپاسگذاریم.
  از طرف خانواده افشاری

  پاسخ
  • نیروهای بخش پرستاری از سالمند ما عاشق کارشون هستند و همیشه خداروشکر مارو سربلند می کنند
   ممنون از شما خانم افشاری عزیز 💐

   پاسخ
 • نادری
  03/04/1401 16:52

  سلام پرستار سالمند در منزل خرید های منزل را هم انجام میدن؟

  پاسخ
 • زهرا امیری
  20/03/1401 18:34

  سلام خسته نباشید می خواستم از پرستار خوبتون که برای مادر من فرستادین تشکر کنم

  پاسخ
  • سلام ممنون بخش پرستاری از سالمند شرکت پرستار سلام مهمترین بخش موسسه می باشد
   و ما حساسیت ویژه ای روی این بخش داریم

   پاسخ
 • سیاوش
  25/12/1400 08:07

  سلام. شما دررابطه با نگهداری سالمند زن برای شهرپردیس فاز 8 هم نیرو دارید؟

  پاسخ
 • قادری
  20/12/1400 19:40

  سلام پرستاراتون رزومه کاری دارن؟

  پاسخ
  • سلام با توجه به سابقه بالای 8 سال شرکت
   اکثر پرستار هامون پیش ما رزومه دارن و جاهای مختلفی کار کرد
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • ناجی
  15/12/1400 19:43

  سلام شما نگهداری از سالمند در منزل خودتون هم دارین؟

  پاسخ
 • صبا فاطری
  06/12/1400 20:10

  سلام میخواستم بدونم نگهداری از سالمند به صورت یک روز در میان برای سالمندی که پارکینسون داره چقدر میشه

  پاسخ
 • شرابی
  22/11/1400 18:21

  سلام شما موسسه معتبر برای نگهداری از سالمند سراغ دارین که بشه سالمند را در آنجا نگهداری کرد

  پاسخ
 • امین زاده
  15/11/1400 19:37

  سلام میخواستم از پاسخگویی خوب وبا حوصلتون تشکر کنم

  پاسخ
 • جعفری
  17/10/1400 16:56

  سلام خسته نباشید
  پدر من مشکل بینایی داره و خیلی کم بیناست شما کسی را دارین که تجربه کار داشته باشه

  پاسخ
  • با سلام بله همین الان چند تا از اسامی پرستاران سالمند پرستار سلام از ذهنم گذشت که چنین تجربه ای دارند در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • ارغوانی
  11/10/1400 20:48

  سلام شما نیرویی دارین که هفته‌ای یک بار بیاد و خرید های سالمند ما را انجام بده ؟؟

  پاسخ
 • موسوی
  21/09/1400 19:20

  سلام شرکت شما شعبه دیگه ای هم داره؟

  پاسخ
 • چناخچی
  07/09/1400 19:01

  سلام هزینه نگهداری سالمند پوشکی به همراه انجام امور جزعی منزل چقدر میشه

  پاسخ
 • پیمان
  03/09/1400 18:56

  سلام میخواستم از خدمات خوبتون تشکر کنم ممنون از خدمات خوب پرستار سلام

  پاسخ
 • رستمی
  09/08/1400 17:42

  سلام هزینه نگهداری از سالمند سالم چقدر میشه

  پاسخ
 • حبیبی
  29/07/1400 17:56

  سلام میخواستم بدونم هزینه ی نگهداری از سالمند سالم در منزل چقدره؟؟

  پاسخ
 • نادر امینی
  25/07/1400 18:35

  سلام میخواستم تشر کنم از خدمات خوب پرستار سلام و تشر کنم از نیروی بسیار خوبی که برای ما فرستادین

  پاسخ
  • سلام زنده باشین ❤️ بخش پرستاری از سالمند پرستار سالمند اونطور که شایسته شماست نمی تواند خدمات ارائه بدهد اما همیشه حداکثر تلاش خودمان را می کنیم. 💐

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   پاسخ
 • جعفری
  28/06/1400 17:37

  سلام هزینه نگه داری سالمند آلزایمری در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نعیمی
  22/06/1400 17:30

  سلام هزینه نگهداری سالمند برای دو شبانه روز چقدر میشه؟

  پاسخ
 • مردادیان
  12/06/1400 18:16

  سلام هزینه یک شبانه روز نگهداری از سالمند چقدر میشه

  پاسخ
  • سلام

   در بیمارستان یا منزل ؟ شرایط سالمندتون ؟

   تماس بگیرین کارشناسان پرستار سلام در خدمتتون هستن 😍

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴ (۱۰ خط)

   پاسخ
 • دبیری
  28/02/1400 12:25

  سلام میخواستم تشکر کنم از خدمات خب پرستار سلام و بگم این شرکت یکی از بهترین شرکت هایی است که تا الان باهاش کار کردم

  پاسخ
 • ریما امینی
  02/02/1400 14:03

  سلام میخواستم تشکر کنم پرستاری که برای مادر من فرستادین بسیار کار بلد بود و خیلی خوب با مادر من برخورد کرد و باعث شد حال مادر من خیلی زود خوب بشه

  پاسخ
 • نگین امینی
  06/10/1399 16:24

  سلام مادر بزرگ من لگنش شکسته شما کسی رو دارین که بتونه ازش خوب مراقبت کنه

  پاسخ
 • پیمان
  01/10/1399 13:23

  سلام میخواستم بدونم پرستار هایی که می فرسید ترجربه نگهداری از سالمند را دارن؟

  پاسخ
 • تیموری
  28/09/1399 16:02

  سلام من تعریف شرکت شم رو خیلی شنیدم میخواستم بدونم شما نیرویی دارین که بتونه کارهایی در ارتباط با رفع بیماری افسردگی سالمندان انجام میدن را انجام بده؟

  پاسخ
 • ناهید
  24/09/1399 15:55

  سلام ممنون از پرستاری که فرستادین

  پاسخ
 • ناصر پروانه
  13/09/1399 15:14

  سلام میخواستم بگم پرستاری که برای مادرم فرستادین بسیار خوبه و الان مثل مادر دختر می مونن ممنون از این که خانم را به ما معرفی کردین

  پاسخ
 • پیمان
  11/08/1399 20:08

  ممنون از نیروی خوبی که برامون فرستادین

  پاسخ
 • پیمان
  29/07/1399 10:23

  سلام من پدرم پارکینسون داره و نیاز داره یک نفر همیشه دستشو بگیره و کمکش کنه شما نیروی مناسب دارین؟

  پاسخ
 • سلام میخواستم بگم تعرفتون نسبت به جاهای دیگه که قیمت گرفتم بهتر بود خیلی ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 • محسن
  12/07/1399 15:05

  سلام شما نیرویی دارین که با سالمند آلزایمری بتونه کار کنه که آلزایمرش پیشرفت نکنه؟؟؟

  پاسخ
 • سلام
  مادر بزرگ من خیلی بیماره و من علاقه ی شدیدی داریم و شرایط نگهداری ندارم یک نیروی بسیار خوب میخوام هزینه هم اصلا مهم نیست باتشکر

  پاسخ
 • محسنی
  21/06/1399 12:38

  سلام
  نیرویی دارین که با سالمند پارکینسونی کار کرده باشه و بلد باشه که بهشون کمک کنه؟

  پاسخ
 • SLAM
  parstari az salmand koronaiy ham dain

  پاسخ
 • رحیمی مقدم
  21/06/1399 12:35

  سلام
  الان حدودا یک سالی شده که از شما پرستار سالمند برای مادرم گرفتیم و نظر دادن اینجا و تشکر تنهایی کاری یه که از دستم برمی یاد خیلی ممنون ❤

  پاسخ
 • مومنی
  17/06/1399 15:42

  سلام هزنیه نگهداری شبانه روزی از سالمند چقدرر میشه؟

  پاسخ
 • نادر پناه
  17/06/1399 15:40

  سلام میخواستم از مدریت سایتتون تشکرر کنم که همه اطلاعات مورد نیاز ارباب رجوه را به وضوح کامل مشخض کرده

  پاسخ
 • یگانه
  17/06/1399 15:37

  سلام هزینه ی هر شب نگهداری از سالمند پوشکی در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • slam hziney har 24saat parstari az salmand chghdr mishe

  پاسخ
 • جواد
  12/06/1399 15:03

  سلام میخواستم از موسسه ی خوبتون تشکر کنم همچنین از مدیر شرکت آقای عسکرپور که بسیار پاسخگو بودن

  پاسخ
 • نجفی
  08/06/1399 07:11

  سلام شما کسی رو دارین برای این چند روز تعطیلی بیاد برای نگهداری از سالمند ؟

  پاسخ
 • محسن
  04/06/1399 16:33

  سلام هزینهی یک شب نگهداری از سالمند آلزایمری چقدر میشه؟

  پاسخ
  • سلام پرستار سالمند برای 8 ساعت 140.000 تومان
   پرستار سالمند پوشکی در منزل هر 24 ساعت 250.000 تومان
   پرستار سالمند سالم در منزل هر 24 ساعت 200.000 تومان

   پاسخ
 • قنبری
  03/06/1399 14:35

  من با نیروهای خدماتی آشنایی ندارم میخواستم بدونم نیرو های شما می تونن تمام کار های مربوط به سالمند را انجام بدن؟

  پاسخ
 • بهرام
  01/06/1399 17:00

  سلام برای ایام تاسوا و عاشورای جسینی کسی را دارین برای مراقبت از سالمند در منزل؟

  پاسخ
 • سلام نیرودارین برااشپزی و کارای جمع وجورمنزل اقاهستم ۲۸سالمه هزینش چقدرهس خیلی خوشحال هستم و باعث افتخارم هس توانستم بااین سایت اشنابشم ممنونم ازهمکاران و ناطرین این سایت محترم و باشخصیت خداقوت

  پاسخ
 • نعمتی
  13/03/1399 10:55

  سلام شما نیرویی دارین بیاد آشپزی کنه بره . برای یک روج سالمند

  پاسخ
 • مرادی
  07/03/1399 11:15

  سلام هزینه نگهداری از سالمند در منزل چقدره؟

  پاسخ
 • سلام من مادرم 60سالشه وتنهاست با یک ملیون نیرو دارین؟

  پاسخ
 • شما نیرویی دارین که بتونه در کار های فیزیو طرای کمک کنه؟

  پاسخ
 • خسروی
  22/12/1398 17:36

  سلام شما نیرویی دارین برای پرستاری از سالمند که مطمعا باشد از سلامتیش؟ و بیماری کرونا نداشته باشه؟

  پاسخ
 • امین
  17/12/1398 13:50

  سلام شما نیرویی دارین که بتونه با سالمند آلزایمری که پرخاشگری زیاد داره مهربون برخورد کنه و بد رفتاری نداشته باشه؟

  پاسخ
  • سلام
   بعضی از پرستاران ما سابقه کار مراقبت از سالمند آلزایمری در منزل با شرایط مختلف را دارند.
   انتخاب شما افتخار ماست 🙂

   پاسخ
 • یگانه
  04/12/1398 17:11

  سلام شما نیرویی دارید که بتونه با سالمند تمرینات فیزیوطراپی را انجام بده ؟

  پاسخ
 • متین محمدی
  29/11/1398 19:50

  سلام می خواستم بدونم شرکت شما مجوز ای لازم برای پرستاری و مراقبت رو داره؟

  پاسخ
  • سلام بله
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت 526596 و شناسه ملی 14007607410 در حال فعالیت است.

   پاسخ
   • متین محمدی
    18/11/1399 14:42

    ممنونم برای درخواست پرستار از چه راهی باید ارتباط برقرار کنیم و چقدر می تونید به ما تخفیف بدین😉؟

    پاسخ
  • پیام سرلک
   19/10/1399 09:13

   با عرض سلام در نقد جوال خانم رزا عسگرپور به پاسخ سوال مجوزهای لازم شما شماره ثبت و کد ملی شخص حقوقی (شرکت) را ارایه نمودید منظور از مجوزهای لازم: مجوز از وزارت بهداشت و درمان و مجوز از بهزیستی معتبر مورد تایید و نظارت این دو ارگان می باشد لطفا در صورت دارا بودن استناد به شماره هر کدامیک از مجوزهای مذکور جهت شفافیت ارایه نمایید، با تشکر

   پاسخ
   • با سلام
    لطفا تماس بگیرید تا کامل بهتون توضیح بدیم
    درباره شماره نظام پرستاری و آموزش نحوه استعلام آن.
    02188499404

    پاسخ
 • محمد
  29/10/1398 02:47

  سلام
  براى پرستارى روزانه از سالمند هزينش چنده و در شهر رى نيرو دارين بفرستين؟

  پاسخ
  • سلام
   باید ساعت کاری، شرح حال بیمار و شرح وظایف پرستار سالمند رو هم بگین تا بتونیم هزینه رو اعلام و پرستار سالمند در منزل رو هماهنگ کنیم .
   02188499404
   02144256879
   09127683224

   پاسخ
 • صابری
  07/09/1398 12:20

  سلام
  صابری هستم
  یک نگهدار سالمند خانم در منزل بصورت شبانه روزی نیاز دارم
  برای انجام امور منزل و آشپزی و مراقبت از سالمند
  شمارم رو می ذارم اگه دارین با من تماس بگیرید
  ***09124628

  پاسخ
 • سلام برای پرستاری از سالمند در منزل به نیروی مرد هم نیاز دارین؟
  الان کار برای نیروی مرد دارین ؟ پرستاری از سالمند سالم شبانه روزی تهران

  پاسخ
 • مهسا آرونی
  12/06/1397 14:45

  شما پرستار سالمند برای سالمندی که دچار بیماری پارکینسون هست بصورت 9 ساعت در روز در پرند دارین که بفرستین ؟

  پاسخ
  • با سلام
   با بیماری پارکینسون، پرستارهای سالمندِ پرستار سلام به خوبی آشنا هستند و مشکلی نیست.
   اما نیرو برای پرند رو باید با چند تا از پرستارهای آقامون تماس بگیریم و شرایط کار شما را در کانال تلگرام و برنامه اندرویدمون قرار بدیم.
   مورد مشابه بوده و ما نیرو فرستادیم.
   در کل در خدمت شما هستیم 02144256879

   پاسخ
 • آیدا شفیعی
  10/06/1397 13:48

  سلام
  شما برای پرستاری از سالمند مجوز دارین
  شرکت ثبت شده تو زمینه پرستاری از سالمند هستین ؟
  چطور می شه به نیروهایی که می فرستین اعتماد کنیم ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدماتی همچون: پرستاری در منزل، پرستار سالمند، پرستار کودک، پرستار بیمار | پرستاری، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل | پرستاری، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل | پرستاری، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل، بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد.

   پاسخ
 • صباحی
  02/06/1397 11:59

  ببخشید تعرفه یا هزینه پرستاری سالمند در منزل رو لطف می کنین برام ارسال کنین.

  پاسخ
 • احمد حبیبی
  13/04/1397 08:27

  شما زیر نظر کجا کار می کنین ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم در زمینه نگهداری از سالمند و کودک در منزل فعالیت می کند.

   پاسخ
 • ا.ملکی
  06/04/1397 15:26

  سلام
  الان حدودا سه سالی شده که از شما پرستار سالمند برای مادرم گرفتیم و نظر دادن اینجا و تشکر تنهایی کاری یه که از دستم برمی یاد.
  با شرکت های مختلفی کار کردیم، نیروهای سالمی برامون نمی فرستادن و هر 4 باری که پرستار های پرستار سلام به دلایل مختلف نتونستن ادامه بدن.
  برامون نیروی جدید مناسبی فرستادن، مخصوصا از آقای علیپور خیلی تشکر می کنم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!