پرستار سالمند

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار سالمند

اگر شما هم بدنبال شحصی با تجربه و مطمئن با عنوان شغلی پرستار سالمند، نگهدار سالمند و یا مراقبِ سالمند در منزل هستید، مقاله زیر را بخوانید و نظرات یا سوالات خود را در بخش نظراتِ پایین صفحه ارسال کنید.

جهت پرستاری (مراقبت، نگهداری) از سالمند گرامیتان در منزل یا بیمارستان بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی، مقطعی و شیفتی می توانید با ما تماس بگیرید. موسسه پرستار سلام در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی مناسب جهت کار شما را اعزام می نماید. کافیست فقط با یکی از شماره های دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴


پرستار سالمند

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار سالمند در منزل

پرستاری از سالند آقا پوشکی ، فروس غرب

پرستاری از سالند آقا پوشکی ، فروس غرب

مراقبت از سالمند پوشکی ، جنت آباد جنوبی

مراقبت از سالمند پوشکی ، جنت آباد جنوبی

پرستاری از سالمند آقا ، بلوار فردوس غرب

پرستاری از سالمند آقا ، بلوار فردوس غرب

نگهداری از سالمند خانم ، شهر قدس

نگهداری از سالمند خانم ، شهر قدس

مراقبت از سالمند خانم پوشکی ، نواب

مراقبت از سالمند خانم پوشکی ، نواب

استخدام پرستار سالمند در منزل

موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ با محوریت اصلی مشتری مداری و پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدمات : مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد. برای استخدام پرستار و مشاوره رایگان ۲ راه وجود دارد، راه اول دانلود اپلیکیشن پرستار سلام از قسمت زیر و درخواست آنلاینِ پرستار از فرم درخواست پرستار (با دریافت ۵ درصد تخفیف)، و راه دوم تماس تلفنی با موسسه

کلیدی : پرستار سالمند در منزل کرج | پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل تهران

برای استخدام شُدن در زمینه پرستاری سالمند، می توانید اپلیکیشن پرستار سلام را از قسمت بالا دانلود کنید و بعد از نصبِ اپلیکیشن، “فرم اولیه استخدام” را که در آن تعبیه شده است، پُر نمائید، سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

البته ما در پرستار سلام بیشتر تمایل داریم تا شما قسمتِ پروژه ها را با دقت مشاهده کنید و پروژه ی متناسب با شرایط خودتون را انتخاب کنید، سپس با ما تماس بگیرید. هر دو سه روز یکبار پروژه های جدیدی به برنامه اضافه می شود.

پرستار سلام هیچ هزینه ای از پرستار ها دریافت نمی کند. و هیچ درصدی هم از حقوق پرستار ها کم نمی شود.

دستمزد پرستار سالمند

انواع مختلفی از پرستار سالمند وجود دارد (منجمله : پرستار سالمند سالم، پرستار سالمند بیمار، بهیار، کمک بهیار، نرس و…) که می توانند در شیفت های خدماتی روزانه ، شبانه ، شبانه روزی و مقطعی به انجام خدمات بپردازند .

از این رو هزینه های پرستاری و نگهداری از آنها با توجه به شیفت خدمات و تحصیلات و سوابق کاری پرستار اعزامی محاسبه می شود، بدیهی است که خانواده ها دوست دارند سالمندان خویش را که جزئی ارزشمند از گنجینه خانوادگی آنها محسوب می شوند، را همواره خوشحال نگه دارند.

از این رو طبق بررسی های به عمل آمده هزینه استخدام پرستار سالمند به جهت نگهداری، مراقبت و پرستاری از سالمندان در منزل به میزان ۵۰% کمتر از آسایشگاه ها و مراکز نگهداری از سالمندان است و همچنین خطرات روحی و عاطفی سالمندان را هم به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

کلیدی : پرستار سالمند ارزان | هزینه پرستار سالمند در منزل

مقالات بخش پرستار سالمند

پرستار سالمند

امروزه دوران پس از ۶۰  سالگی را که اصطلاحا دوران بازنشستگی نامیده می شود، دورانی نیست که فقط به انتظار مرگ سپری شود. بلکه همانگونه که جامعه شناسان گفته اند این مرحله از عمر،  دوران سوم زندگی است. در جامعه ما افراد به طور متوسط تا ۸۰  سالگی امید به زندگی دارند.

سالمندی دوره ای حساس از زندگی است که فرد را مستعد ابتلا به بیماری های زیادی می کند. بیماری در هر سنی سراغ انسان ها می آید اما بیماری هایی وجود دارند که مخصوص دوران سالمندی هستند و در دوران جوانی به ندرت دیده می شوند. پرستاران سالمند در موسسه پرستار سلام بخوبی با این بیماری ها آشنا هستند و شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

پرستار سالمند و احتیاجات عاطفی سالمند

احتیاجات عاطفی همواره وجود داشته و به همان ترتیبی كه سن افراد بالاتر می رود، نیازها نیز افزایش می یابد. در گذشته توجه فرزندان به پدر و مادرها و اصولا افراد جوان تر نسبت به مسن ترها، بیشتر بود و اخلاق و رسوم حكم می كرد كه به سالمندان بیشترین احترام گذاشته شود. اما امروزه كه غالب سالمندان به تنهایی در خانه خود به سر می برند، هر قدر هم كه وضع زندگی آنها خوب باشد، از توجه عاطفی دیگران و اقدامات جامعه بی نیاز نیستند. بنابراین حتی یک پرستارِ سالمندِ با تجربه و مجرب از موسسه پرستار سلام به تنهایی برای رفع تمام نیازهای پدر یا مادر گرامیتان کافی نیست.

پرستار سالمند و احتیاج به تفریح سالمند

سالمندان با توجه به شرایط سنی و عدم اشتغال جدی، احتیاج به وقت گذرانی پر بار و سالم به اقتضای شرایط جسمی خود را دارند.

سالمندان فاقد منابع مجدد دوستی هستند ، زیرا اكثر آنها كار نمی كنند و موقعیت ایجاد روابط دوستانه در فضای كار را ندارند و دوستان هم سن و سالشان را نیز به نوعی از دست داده اند. این مسئله تنهایی آنها را افزایش می دهد.

بهترین تفریحات پیشنهادی برای سالمندان ( با توجه به سواد و روحیات خاص هر فرد ) شامل مطالعه كتاب و روزنامه ، گشت و گذار در فضای سبز، معاشرت و گفتگو با دوستان ، تماشای فیلم ، خرید از بوفه ، نشستن روی نیمكت و تماشای خیابان و عبور و مرور مردم ، و بخصوص تماشای كودكان هنگام بازی و شنیدن موسیقی می باشد. در ضمن ترتیب دادن برنامه های فوق العاده مثل مراسم عبادی ، جشن و كنسرت ، بازی های سبك تأثیر بسیار خوبی در روحیه سالمند دارد و احساس یكنواختی روزها را از بین می برد .

در کشورهای شمال اروپا از تجربه های نسل قدیم استفاده بهینه می شود. آنها از سالمندان در مهد کودک ها و مدارس ابتدایی دعوت می کنند تا برای آنها از تجربه و اتفاق های گذشته تعریف کنند. این کار هم حس خوبی به سالمندان می دهد و هم بدین وسیله گسست بین نسلی از بین می رود و ۲ نسل قدیم و جدید به هم پیوند می خورند و کنار هم قرار می گیرند.

پرستار سالمند
پرستار سالمند
پرستار سالمند

پرستار سالمند یا خانه سالمندان ؟

در تازه‌ترین تحقیقات انجام شده توسط محققان کالج بوستون مشخص شده است ارتباط هرچه بیشتر کودکان یک خانواده با پدر بزرگ و مادربزرگشان می‌تواند آینده‌ای درخشان برای نسل آینده در جامعه ایجاد کند.

سالمندانی که به دلیل وضعیت جسمی خود دچار افسردگی شده اند با رفتن به این مراکز ممکن تا حد زیادی امید به زندگی خود را از دست بدهند. زندگی در خانه ی سالمندان  یکنواخت و عادی بوده و این موضوع سبب می شود روحیه ی سالمند بیش از پیش دچار اختلال شود. دلتنگی و دوری از فرزند برای والدین اصلا راحت نیست. از این رو بسیار مهم است که به سالمندانی که در این مراکز نگهداری می شوند مرتب سر بزنید تا سالمند کمتر احساس دلتنی و ناامیدی کند. سالمندانی که امید به خارج شدن از خانه ی سالمندان را دارند با دیدن فرزندان امیدی دوباره گرفته و با روحیه ای بهتر با بیماری ها مبارزه می کنند.

 گرفتن نگهدار سالمند

حال اگر وضعیت جسمی سالمند شما آنقدر نامساعد نیست که نتوانید از او در منزل نگهداری کنید و فقط نیاز سالمند شما به یک مراقب می باشد که در امور کارهای روزمره به سالمند خدمات رسانی کند می توانید برای سالمند خود نگهدار بگیرید. نگهداری که از توانایی جسمی خوبی برای رسیدگی به سالمند برخوردار بوده و بخوبی به بیماری های دوران سالمندی آشنا باشد، گزینه ی خوبی برای انتخاب می باشد.

مراقبت از سالمند و کم شدن خواب افراد مسن

اکثر سالمندان با مشکلات خواب مواجه می شوند. بی خوابی و علایم مربوط به آن، بخشی از روند پیری به حساب نمی آید و باید به درمان آن پرداخت چرا که در زمان خواب است که بدن آن ها ترمیم می شود .خواب باعث می شود سیستم ایمنی بدن برای مقابله با میکروب ها و عفونت ها تقویت شود. در صورت نداشتن خواب کافی افراد مسن ممکن است دچار مشکلات مربوط به خلقو خو و حافظه شوند. بدن به ۸ الی ۹ ساعت خواب نیاز دارد. بهترین ساعت خواب برای همه و به خصوص بیماران و سالمندان، ساعتِ ۹٫۵ است، یعنی شما باید در این ساعت بروید به رختخواب، چون در این ساعات هورمون های بهبود دهنده شروع به فعالیت می کنند و تنها در صورتی که شما خواب باشین می توانید از مزایای اون بهره مند شوید.

نگهداری از سالمند و کاهش شنوایی سالمندان

بیماری مهمی که در گوش سالمندان دیده می شود، همان کاهش شنوایی است. کاهش شنوایی روی کیفیت زندگی سالمند تاثیر می گذارد. اختلال شنوایی در سالمندان ناشی از تخریب سلول های شنیداری عصبی است که معمولا موجب می شود فرد متوجه صداهای زیر نشود. الگوی دیگری هم در کاهش شنوایی سالمندان دیده می شود که در آن فرد همه فرکانس ها را به خوبی متوجه نمی شود. هر دو گروه باید از سمعک جهت تقویت صدا استفاده کنند. سمعک ها به دو گروه آنالوگ و دیجیتال (قابلیت برنامه ریزی دارد) طبقه بندی می شوند. افرادی که کاهش شنوایی خفیف دارند یا به انجام کارهای دقیق نیاز ندارند، باید از سمعک های آنالوگ استفاده کنند. ولی بیمارانی که به دقت در شنیدن نیاز دارند و الگوی کم شنوایی شان طوری است که مشکلشان با سمعک آنالوگی برطرف نمی شود باید از سمعک های دیجیتال استفاده کنند.

پرستار سالمند
پرستار سالمند

سوالات متداول

65 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ا.ملکی
  27/06/2018 15:26

  سلام
  الان حدودا سه سالی شده که از شما پرستار سالمند برای مادرم گرفتیم و نظر دادن اینجا و تشکر تنهایی کاری یه که از دستم برمی یاد.
  با شرکت های مختلفی کار کردیم، نیروهای سالمی برامون نمی فرستادن و هر ۴ باری که پرستار های پرستار سلام به دلایل مختلف نتونستن ادامه بدن.
  برامون نیروی جدید مناسبی فرستادن، مخصوصا از آقای علیپور خیلی تشکر می کنم.

  پاسخ
 • احمد حبیبی
  04/07/2018 08:27

  شما زیر نظر کجا کار می کنین ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم در زمینه نگهداری از سالمند و کودک در منزل فعالیت می کند.

   پاسخ
 • صباحی
  24/08/2018 11:59

  ببخشید تعرفه یا هزینه پرستاری سالمند در منزل رو لطف می کنین برام ارسال کنین.

  پاسخ
 • آیدا شفیعی
  01/09/2018 13:48

  سلام
  شما برای پرستاری از سالمند مجوز دارین
  شرکت ثبت شده تو زمینه پرستاری از سالمند هستین ؟
  چطور می شه به نیروهایی که می فرستین اعتماد کنیم ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدماتی همچون: پرستاری در منزل، پرستار سالمند، پرستار کودک، پرستار بیمار | پرستاری، مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل | پرستاری، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل | پرستاری، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل، بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد.

   پاسخ
 • مهسا آرونی
  03/09/2018 14:45

  شما پرستار سالمند برای سالمندی که دچار بیماری پارکینسون هست بصورت ۹ ساعت در روز در پرند دارین که بفرستین ؟

  پاسخ
  • با سلام
   با بیماری پارکینسون، پرستارهای سالمندِ پرستار سلام به خوبی آشنا هستند و مشکلی نیست.
   اما نیرو برای پرند رو باید با چند تا از پرستارهای آقامون تماس بگیریم و شرایط کار شما را در کانال تلگرام و برنامه اندرویدمون قرار بدیم.
   مورد مشابه بوده و ما نیرو فرستادیم.
   در کل در خدمت شما هستیم ۰۲۱۴۴۲۵۶۸۷۹

   پاسخ
 • سلام برای پرستاری از سالمند در منزل به نیروی مرد هم نیاز دارین؟
  الان کار برای نیروی مرد دارین ؟ پرستاری از سالمند سالم شبانه روزی تهران

  پاسخ
 • صابری
  28/11/2019 12:20

  سلام
  صابری هستم
  یک نگهدار سالمند خانم در منزل بصورت شبانه روزی نیاز دارم
  برای انجام امور منزل و آشپزی و مراقبت از سالمند
  شمارم رو می ذارم اگه دارین با من تماس بگیرید
  ***۰۹۱۲۴۶۲۸

  پاسخ
 • محمد
  19/01/2020 02:47

  سلام
  براى پرستارى روزانه از سالمند هزينش چنده و در شهر رى نيرو دارين بفرستين؟

  پاسخ
  • سلام
   باید ساعت کاری، شرح حال بیمار و شرح وظایف پرستار سالمند رو هم بگین تا بتونیم هزینه رو اعلام و پرستار سالمند در منزل رو هماهنگ کنیم .
   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴
   ۰۲۱۴۴۲۵۶۸۷۹
   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • متین محمدی
  18/02/2020 19:50

  سلام می خواستم بدونم شرکت شما مجوز ای لازم برای پرستاری و مراقبت رو داره؟

  پاسخ
 • یگانه
  23/02/2020 17:11

  سلام شما نیرویی دارید که بتونه با سالمند تمرینات فیزیوطراپی را انجام بده ؟

  پاسخ
 • امین
  07/03/2020 13:50

  سلام شما نیرویی دارین که بتونه با سالمند آلزایمری که پرخاشگری زیاد داره مهربون برخورد کنه و بد رفتاری نداشته باشه؟

  پاسخ
  • سلام
   بعضی از پرستاران ما سابقه کار مراقبت از سالمند آلزایمری در منزل با شرایط مختلف را دارند.
   انتخاب شما افتخار ماست 🙂

   پاسخ
 • خسروی
  12/03/2020 17:36

  سلام شما نیرویی دارین برای پرستاری از سالمند که مطمعا باشد از سلامتیش؟ و بیماری کرونا نداشته باشه؟

  پاسخ
 • شما نیرویی دارین که بتونه در کار های فیزیو طرای کمک کنه؟

  پاسخ
 • سلام من مادرم ۶۰سالشه وتنهاست با یک ملیون نیرو دارین؟

  پاسخ
 • مرادی
  27/05/2020 11:15

  سلام هزینه نگهداری از سالمند در منزل چقدره؟

  پاسخ
 • نعمتی
  02/06/2020 10:55

  سلام شما نیرویی دارین بیاد آشپزی کنه بره . برای یک روج سالمند

  پاسخ
 • سلام نیرودارین برااشپزی و کارای جمع وجورمنزل اقاهستم ۲۸سالمه هزینش چقدرهس خیلی خوشحال هستم و باعث افتخارم هس توانستم بااین سایت اشنابشم ممنونم ازهمکاران و ناطرین این سایت محترم و باشخصیت خداقوت

  پاسخ
 • بهرام
  22/08/2020 17:00

  سلام برای ایام تاسوا و عاشورای جسینی کسی را دارین برای مراقبت از سالمند در منزل؟

  پاسخ
 • قنبری
  24/08/2020 14:35

  من با نیروهای خدماتی آشنایی ندارم میخواستم بدونم نیرو های شما می تونن تمام کار های مربوط به سالمند را انجام بدن؟

  پاسخ
 • محسن
  25/08/2020 16:33

  سلام هزینهی یک شب نگهداری از سالمند آلزایمری چقدر میشه؟

  پاسخ
  • سلام پرستار سالمند برای ۸ ساعت ۱۴۰٫۰۰۰ تومان
   پرستار سالمند پوشکی در منزل هر ۲۴ ساعت ۲۵۰٫۰۰۰ تومان
   پرستار سالمند سالم در منزل هر ۲۴ ساعت ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

   پاسخ
 • نجفی
  29/08/2020 07:11

  سلام شما کسی رو دارین برای این چند روز تعطیلی بیاد برای نگهداری از سالمند ؟

  پاسخ
 • جواد
  02/09/2020 15:03

  سلام میخواستم از موسسه ی خوبتون تشکر کنم همچنین از مدیر شرکت آقای عسکرپور که بسیار پاسخگو بودن

  پاسخ
 • slam hziney har 24saat parstari az salmand chghdr mishe

  پاسخ
 • یگانه
  07/09/2020 15:37

  سلام هزینه ی هر شب نگهداری از سالمند پوشکی در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نادر پناه
  07/09/2020 15:40

  سلام میخواستم از مدریت سایتتون تشکرر کنم که همه اطلاعات مورد نیاز ارباب رجوه را به وضوح کامل مشخض کرده

  پاسخ
 • مومنی
  07/09/2020 15:42

  سلام هزنیه نگهداری شبانه روزی از سالمند چقدرر میشه؟

  پاسخ
 • رحیمی مقدم
  11/09/2020 12:35

  سلام
  الان حدودا یک سالی شده که از شما پرستار سالمند برای مادرم گرفتیم و نظر دادن اینجا و تشکر تنهایی کاری یه که از دستم برمی یاد خیلی ممنون ❤

  پاسخ
 • SLAM
  parstari az salmand koronaiy ham dain

  پاسخ
 • محسنی
  11/09/2020 12:38

  سلام
  نیرویی دارین که با سالمند پارکینسونی کار کرده باشه و بلد باشه که بهشون کمک کنه؟

  پاسخ
 • سلام
  مادر بزرگ من خیلی بیماره و من علاقه ی شدیدی داریم و شرایط نگهداری ندارم یک نیروی بسیار خوب میخوام هزینه هم اصلا مهم نیست باتشکر

  پاسخ
 • محسن
  03/10/2020 15:05

  سلام شما نیرویی دارین که با سالمند آلزایمری بتونه کار کنه که آلزایمرش پیشرفت نکنه؟؟؟

  پاسخ
 • سلام میخواستم بگم تعرفتون نسبت به جاهای دیگه که قیمت گرفتم بهتر بود خیلی ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 • پیمان
  20/10/2020 10:23

  سلام من پدرم پارکینسون داره و نیاز داره یک نفر همیشه دستشو بگیره و کمکش کنه شما نیروی مناسب دارین؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!