پرستار بیمار

پرستار بیمار در منزل

موسسه پرستار سلام در زمینه پرستاری از بیمار در منزل بدون محدودیت سنی چه برای کودک، چه سالمند، فعالیت می کند. پرستار سلام  با شماره ثبت 526596 به مدت بیش از 8 سال است که خدمات پرستاری در منزل انجام می دهد و شاید بعد از پرستاری از نوزاد حساس تریت بخش فعالیت ما پرستاری از بیمار در منزل می باشد، تخصص ما خدمات پرستاری در منزل بالاخص مراقبت از بیمار در منزل (پرستار اختصاصی) می باشد. برای تماس با بخش پرستار بیمار در منزلِ پرستار سلام با یکی از شماره های زیر تماس بگیرین.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

و یا درخواست آنلاین پرستار بیمار در منزل از طریق برنامه اندروید پرستار سلام با 5 درصد تخفیف

پرستار بیمار در منزل

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار بیمار در منزل

پرستاری از سالمند در منزل

❤پرستاری از سالمند در منزل

نگهداری شبانه روزی از سالمند در منزل

نگهداری شبانه روزی از سالمند در منزل

تعرفه خدمات پرستاری از سالمند در منزل

تعرفه خدمات پرستاری از سالمند در منزل

در قسمت های زیر به برخی از بیماری های شایع کودکان و سالمندان اشاره می کنیم.

پرستار بیمار در منزل و اوتیسم

اوتیسم یا درخودماندگی نوعی اختلال رشدی (از نوع روابط اجتماعی) است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود. علائم این اختلال تا پیش از سه سالگی بروز می‌کند و علّت اصلی آن ناشناخته‌است.‌ به کسانی که این اختلال را دارند اوتیستیک‌ گفته می‌شود.

این اختلال در پسران شایع‌تر از دختران است. پرستار بیمار در منزل و وضعیت اقتصادی، اجتماعی، سبک زندگی و سطح تحصیلات والدین نقشی در بروز اوتیسم ندارد. این اختلال بر رشد طبیعی مغز در حیطه تعاملات اجتماعی و مهارت‌های ارتباطی تأثیر می‌گذارد.

کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم، در ارتباطات کلامی و غیر کلامی، تعاملات اجتماعی و فعالیت‌های مربوط به بازی، مشکل دارند. این اختلال، ارتباط با دیگران و دنیای خارج را برای آنان دشوار می‌سازد. در بعضی موارد رفتارهای خود آزارانه و پرخاشگری نیز دیده می‌شود . پرستار بیمار در منزل باید در این مواقع باتجربه عمل نماید

در این افراد حرکات تکراری (دست زدن، پریدن) پاسخ‌های غیرمعمول به افراد، دل‌بستگی به اشیاء یا مقاومت در مقابل تغییر نیز دیده می‌شود و ممکن است در حواس پنجگانه (بینایی، شنوایی، بساوایی، بویایی و چشایی) نیز حساسیت‌های غیرمعمول دیده شود. هستهٔ مرکزی اختلال در اوتیسم، اختلال در ارتباط است. پرستار سلام پرستار در زمینه اعزام پرستار کودک در منزل اوتیسم فعالیت خوبی داشته است .

از هر ۶۰ تا ۷۰ تولد زنده در دنیا یک نفر مبتلا به اوتیسم است. کارشناسان زندگی ماشینی و عوامل ناشی از آن مانند استرس را در سیر صعودی ابتلا به این بیماری دخیل می‌دانند. نتیجه یک مطالعه نشان می‌دهد زنانی که چاق یا دیابتی هستند، در صورتی که باردار شوند، بیش از مادران سالم با احتمال تولد نوزاد اوتیستیک روبرو خواهند بود.

نوابغ دنیای اوتیسم : اگرچه اختلال اوتیسم یک بیماری و اختلالی است که به تازگی شناخته شده و از سوی دانشمندان مورد توجه و بررسی قرار گرفته است اما این موضوع به معنی این نیست که اوتیسم در گذشته وجود نداشته است.

امروزه با توجه به گزارش ها و مستندات تاریخی که از شرح زندگی و حالات افراد سرشناس و مشهور باقی مانده است، می دانیم که بسیاری از آن ها به اوتیسم مبتلا بوده و علی رغم داشتن این عارضه توانسته اند جایگاهی بسیار مهم در تاریخ علم و دانش برای خود فراهم کنند.

شاید مشهورترین فرد مبتلا به اوتیسم، دانشمند و فیزیکدان بزرگ تاریخ یعنی آلبرت انیشتن باشد، وی در برقراری ارتباط اجتماعی دارای مشکلات متعددی بوده و روحیه ای بسیار حساس داشت.

شواهد و مدارک به جای مانده از دوران کودکی وی نشان می دهد که انیشتن در دوران کودکی و حین تحصیل دارای مشکل برقراری ارتباط کلامی با سایرین بوده و معلمین وی نیز از نظر آموزشی با این دانش آموز مشکل داشتند. بیشتر…

8 قدم برای درمان سرطان پرستار بیمار در منزل

من یعنی محمد عسگریود در تاریخ 1 شهریور 96 تومور مغزی آستروسیتوما گرید 3 رو جراحی کردم، سپس پرتو درمانی و بعد شیمی درمانی رو انجام دادم، و از نظر من بعد از خدا و طبیعت، مهمترین عامل برای درمان هر نوع سرطان تغذیه است.

و به شما که حتما حکمتی بوده که الان دارین این متن رو می خونین (شاید نجات خودت یا نجات شخصی دیگر و …) پیشنهاد می کنم بصورت کاملا رایگان از تجربیات این حقیر استفاده کنید و اون 8 مرحله یا هشت قدم رو حداقل بخونین.

برای مشاهده 8 قدم برای درمان سرطان لطفا روی بیشتر کلیک نمایید،

بیشتر…

پرستار کودک بیمار و سندروم دان

سندرم داون که در گذشته مُنگُلیسم نیز نامیده می‌شد، یک بیماری ژنتیکی است که به دلیل حضور تمام یا بخشی از یک کروموزوم اضافی در جفت کروموزوم ۲۱ به وجود می‌آید که در اصطلاح علمی تریزومی ۲۱ نامیده می‌شود.

این بیماری دارای علایم مختلف از جمله ناهنجاری‌های عمده یا خفیف در ساختار یا عمل کرد ارگان‌ها می‌باشد. از جمله علایم عمده و زودرس که در تقریباً همه بیماران مشاهده می‌شود وجود مشکلات یادگیری و نیز محدودیت و تأخیر رشد و نمو می‌باشد.

پرستار بیمار در منزل پرستار سلام برای اعزام پرستار کودک در منزل در خدمت شماست .

ناهنجاری‌های فک و صورت، ناهنجاری‌های قلبی عروقی و خطر ابتلای بیشتر به انواعی از بیماری‌ها نظیر آلزایمر، لوسمی و عفونت‌ها نیز از پیامدهای این بیماری می‌باشند.

علایم ظاهری سندرم داون، وجود یک خط عرضی در کف دست به جای دوتا، چین‌های کنار داخلی صورت، بینی کوچک و سر بالا و گوش‌های کوچکتر و کمی پایینتر و … می‌باشد.

نام این سندرم از نام یک پزشک انگلیسی به نام جان لانگدان داون (John Langdon Down) گرفته شده‌است که برای اولین بار این سندرم را در سال ۱۸۶۶ توصیف نمود.

افراد مبتلا به سندرم داون توان ذهنی پایین‌تر از حد میانگین دارند و به‌طور معمول دچار ناتوانی ذهنی خفیف تا متوسط هستند. تعداد کمی از مبتلایان به سندرم داون دچار ناتوانی شدید ذهنی هستند.

متوسط میزان بروز این سندرم مابین ۱ در ۶۰۰ تا یک در ۱۰۰۰ مورد از تولد نوزادان زنده گزارش شده‌است که این میزان در مادران جوان کم‌تر و باافزایش سن مادر افزایش می‌یابد. با این وجود در حدود دو سوم مبتلایان به سندرم داون از مادران زیر ۳۵ سال متولد می‌شوند.

علت اصلی ایجاد کننده سندرم داون، جدا نشدن کروموزوم‌های شماره ۲۱ مادری است که این خطر با افزایش سن مادران رابطه دارد، در کنار این، عدم جدایی می‌وزی پدری، موزاییسم حاصل از عدم جدایی میتوزی یا جابجایی بین کروموزوم‌ها نیز می‌تواند باشد.

مبتلایان به بیماری ژنتیکی سندرم داون به‌طور متوسط، حدود ۳۲ تا ۳۵ سال عمر می‌کنند، بیشتر…

پرستار سلام و بیماری صرع یا تشنج

پرستار بیمار در منزل : تشنج یک نوع اختلال در فعالیت الکتریکی مغز است و دارای اثراتی بر مغز و عملکرد بدن است. تشنج می تواند وسیع باشد و موجب بیهوشی شود و یا کوچک باشد که در این نوع تشنج، تمرکز از بین می رود.

به نقل از پرستار سلام | بیماری سرع چیست : اگر تشنج بعد از تشخیص علت، بارها و بارها اتفاق بیفتد، شرایط حاضر را بیماری صرع می نامیم.

بیشتر تشنج ها خودبخود متوقف می شوند، اما در حین تشنج، ممکن است فرد صدمه ببیند، بیشتر…

پرستار بیمار در منزل و دیابت

دیابت بر اثر قطع تولید انسولین و یا عدم کارکرد مناسب آن در بدن به وجود می آید. انسولین هورمونی است که مواد غذایی قندی و نشاسته و… را در بدن به انرژی تبدیل می نماید. تاکنون علت بروز این بیماری کشف نشده است ولی گمان می رود که زمینه مساعد ژنتیکی و عوامل محیطی همچون چاقی و بی تحرکی در ابتلا به این بیماری نقش موثری داشته باشد.

 پزشک متخصص می تواند با آزمایش قند خون ناشتا (FBS) و یا قند خون دو ساعته (OGTT)، که معیاری از عملکرد لوزالمعده و ترشح انسولین می باشند،تعیین کند که آیا شما در دوره دیابت پنهان قرار دارید و یا به طور کامل به دیابت مبتلا گشته اید.

در صورتی که آزمایش قند خون ناشتا ی شما، عددی بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ باشد نشانگر آن است که شما در دوره دیابت پنهان قرار دارید و چنانچه این رقم ۱۲۶ یا بیشتر از آن باشد بیانگر ابتلای کامل دیابت است.

در آزمایش قند خون دو ساعته، ابتدا به صورت ناشتا و سپس دو ساعت بعد از نوشیدن ۷۵ گرم پودر گلوکز، میزان گلوکز موجود در خون شما اندازه گیری می شود. چنانچه نتیجه این آزمایش عددی بین ۱۴۰ تا ۱۹۹ باشد، بیانگر دیابت پنهان و اگر ۲۰۰ یا بیشتر از آن باشد، ابتلایتان به دیابت را نشان می دهد.

پرستار بیمار در منزل یکی از خدمات مهم از خدمات مجموعه پرستار سلام می باشد .

» دیابت نوع۱: در این دسته از مبتلایان، تولید انسولین در بدن به طور کامل قطع می شود، در نتیجه قند موجود نمی تواند وارد سلولها شده و انرژی بدن را تامین نماید و همین مسئله افزایش شدید قند خون را سبب می شود. حدود ۵% تا ۱۰% کل دیابتی ها، مبتلایان نوع ۱ تشکیل می دهند.

» دیابت نوع ۲: در این دسته از مبتلایان، بدن نسبت به انسولین مقاوم می شود در این حالت انسولین ترشح شده تاثیری برروی جذب قند ندارد و یا ترشح آن به میزان کافی صورت نمی گیرد.

» دیابت حاملگی: حدود ۴% از کل بانوان در طول زمان بارداری موقتاً به این نوع دیابت مبتلا می شوند، بیشتر…

پرستار سالمند و افسردگی سالمندان

آیا می‌دانید افسردگی چیست، چه علائمی دارد و چگونه درمان می‌شود؟ پرستار بیمار در منزل : افسردگی یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که به احساس غم یا تجربه‌ی بحران‌های زندگی محدود نمی‌شود و به تشخیص زودهنگام و اقدامات درمانی مناسب نیاز دارد.

چنانچه این بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شود، فرد بسته به تجویز پزشک از طریق دریافت دارو، شرکت در جلسات روان‌درمانی یا حتی تغییرات سبک زندگی به میزان قابل‌ توجهی بهبود خواهد یافت. اما اگر هیچ اقدامی جهت مداوای این بیماری انجام نپذیرد، می‌تواند پیامدهای فاجعه‌باری را نه تنها برای خود فرد بلکه برای همه‌ی اعضای خانواده و هم برای پرستار بیمار در منزل خود بوجود آورد .

آمارها در ایران حاکی از شیوع روزافزون افسردگی در کشور است. به گفته‌ی وزیر بهداشت به نقل از همشهری آنلاین، بیش از ۱۲درصد مردم ایران افسرده هستند. برخی افراد در طول زندگی شاید فقط یک‌بار به این وضعیت دچار شوند، در حالی‌که افسردگی برای بسیاری دیگر یک وضعیت تکرارشونده است.

هر دوره‌ی این بیماری در صورت عدم درمان ممکن است چند ماه تا چند سال ادامه پیدا کند. افراد مبتلا به افسردگی حاد حتی احتمال دارد به درجه‌ای از نااُمیدی برسند که دست به خودکشی بزنند. این در حالی است که شناخت علائم افسردگی نقش به‌سزایی در پیشگیری از افزایش وخامت این بیماری دارد.

علائم افسردگی : افسردگی مانند سایر اختلالات روانی با علائمی همراه است که روند عادی زندگی روزمره را تغییر می‌دهند.

تغییرات خواب : بسیاری از مبتلایان به افسردگی با تغییرات الگوی خواب مواجه می‌شوند. تغییر الگوی خواب گاهی به شکل بی‌خوابی و گاهی به شکل خوابِ زیادتر از حد معمول بروز می‌کند. صبح خیلی زود بیدار شدن از جمله علائم شایع در افسردگی‌های حاد است.

تغییرات اشتها : گاهی مبتلایان به افسردگی در قالب مکانیسم مقابله، به کم‌خوری یا پرخوری روی می‌آورند. این تغییر اشتها می‌تواند منجر به کاهش یا افزایش وزن شدید شود.

عدم تمرکز : برخی مبتلایان به افسردگی حاد قادر به تمرکز نیستند. گاهی این افراد در روزنامه خواندن یا دنبال کردن ماجراهای سریال‌های تلویزیونی نیز دچار مشکل می‌شوند و تصمیم‌گیری‌ها، حتی تصمیمات پیش‌پا‌افتاده، برای‌شان دشوار می‌شود.

کمبود انرژی : مبتلایان به افسردگی معمولا احساس خستگی شدید می‌کنند، در فکر کردن کُند می‌شوند و قادر به انجام فعالیت‌های عادی روزمره نیستند. پرستار بیمار در منزل باید آشنا با این بیماری باشد تا در بهترین کیفیت ممکن بتواند خدمات خود را ارائه دهد .

بی‌علاقگی : مبتلایان به افسردگی ممکن است علاقه‌ی خود را به انجام فعالیت‌های عادی روزمره از دست بدهند یا ظرفیت تجربه‌ی خوشی و لذت را نداشته باشند. این افراد حتی احتمال دارد به بی‌اشتهایی یا عدم تمایلات جنسی دچار شوند، بیشتر…

پرستار بیمار در منزل و آلزایمر

بیماری آلزایمر علائم و نشانه هایی دارد که با از دست دادن حافظه کوتاه مدت، فراموش کردن آدرس ها و اسم ها آغاز می شود و کم کم تا آنجا پیش می رود که فرد حتی راه بازگشت به خانه را فراموش می کند.

نام این بیماری را بسیار شنیده ایم و اگر کمی روراست باشیم همه ما از ابتلا به آن هراس داریم. بیماری آلزایمر به مغز آسیب می رساند. این بیماری باعث از دست رفتن تدریجی و مداوم مغز شده و می تواند بر روی صحبت کردن، فکر کردن و انجام فعالیت های روزانه تأثیر بگذارد .

یکی از مواردی که پرستار بیمار در منزل با بیمار مبتلا به آلزایمر مواجه است نخوابیدن بیمار ، پرخاشگری بیمار و یا بیدار شدن های متعدد در طول شب و همچنین فراموش کردن رفتن به سرویس بهداشتی است .

پرستار بیمار در منزل : بیماری آلزایمر، یک اختلال عصبی است که در آن مرگ سلول های مغزی باعث کاهش حافظه و کاهش قدرت شناختی می شود این ، شایع ترین نوع زوال عقل است که ۶۰ تا ۸۰ درصد موارد اختلالات عصبی در ایالات متحده را تشکیل می دهد.

در سال ۲۰۱۳، ۸٫۶ میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا مبتلا به زوال عقل بودند از این تعداد، ۵ میلیون مبتلا به آلزایمر بودند. انتظار می رود که تا سال ۲۰۵۰، این میزان دو برابر شود .

پرستار بیمار در منزل و سکته مغزی نوعی اختلال نورولوژیک ناگهانی است که به علت عروق کانونی قابل انتساب است که به دنبال آن خون‌رسانی به ناحیه‌ای که دچار سکته مغزی شده‌است مختل می‌شود.

به بیان دیگر اگر خون‌رسانی به قسمتی از مغز دچار اختلال شده و متوقف گردد، این قسمت از مغز دیگر نمی‌تواند عملکرد طبیعی خود را داشته باشد.

این وضعیت را اصطلاحاً سکته مغزی می‌نامند. سکته مغزی می‌تواند به عللی مانند بسته شدن یا پاره شدن یکی از رگ‌های خون‌رسان مغز ایجاد شود. سکته‌ی مغزی در مردان بیشتر از زنان است. بیشتر…

همراه بیمار در بیمارستان تصویر تخت های بیمارستانی به همراه بیمار و پرستار
پرستار بیمار در منزل
چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

⇐ سوالات متداول ( FAQ ) ⇒


نحوه درخواست پرستار بیمار در منزل به چه صورت است ؟

ابتدا تماس می گیرید ، کارشناسان ما فایل شما را ایجاد می کنند و با توجه به شرایط توضیح داده شما ، به اشخاصی که مَدنظر دارند تماس می گیرند ، اگر توانستند هماهنگ کنند ، پرستار بیمار با شما تماس می گیرد و هر سوالی دارد می پُرسد و بالعکس ، سپس مصاحبه حضوری و ویزیت بیمار ، مرحله بعد دو روز آزمایشی با حقوق و بعد از آن اگر هر دو طرف رضایت داشتید باید قرارداد رسمی بسته شود.


چطور از کیفیت کار پرستار‌های بیمار در منزل پرستار سلام مطمئن شویم ؟

در سه مرحله مصاحبه تلفنی ، مصاحبه حضوری و دو روز آزمایشی با حقوق ، همچنین بررسی رزومه پرستار یا مراقب بیمار در منزل ، در ضمن در طول مدت قرارداد هم اگر از کیفیت کار نیروی پرستار سلام راضی نبودید نیرو جایگزین می شود.


پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام مراقب یا پرستار بیمار در بیمارستان و منزل را دارد ؟

بله ، پرستار سلام دارای شعبات متعددی است که برخی از آن ها مجوز از وزارت بهداشت برای اعزام پرستار ( لیسانس رشته پرستاری ) و برخی شرکت ثبت شده برای اعزام مراقب بیمار در منزل و بیمارستان را دارند .


شما بخش فوریت های پزشکی یا سرم تراپی و تزریقات دارید که در شرایط بحرانی با شما تماس گرفته بشه ؟

نیروهای بخش تزریقات و پانسمان در منزل تماماً کارشناس پرستاری هستند و می توانند شرایط بحرانی را مدیریت کنند ، علاوه بر این بصورت 24 ساعته تحت نظر پزشک می باشند .


بخش ICU در منزل شما فعال است ؟

با تجهیزات کامل در زمینه آی سی یو در منزل در خدمتتون هستیم .


موسسه پرستار سلام کجاست ؟

دو شعبه اصلی پرستار سلام که یکی برای اعزام پرستار بیمار در منزل مجوز از وزارت بهداشت و یکی برای اعزام مراقب شرکت ثبت شده است در مرزداران می باشد و شعبات دیگری در رسالت و …


اعزام پزشک متخصص در منزل چقدر زمان می برد حتما باید حضوری بیان یا تلفنی هم مشاوره می دهند ؟

سلام کمتر از سه ساعت پزشک متخصص براتون اعزام می شود و مشاوره تلفنی هم داریم در خدمتتون هستیم .


بیمار ما سکته مغزی کرده است فیزیوتراپ در منزل می توانیم در خواست دهیم ؟

هم فیزیوتراپ در منزل برای بیمار شما اعزام می کنیم و هم ماساژور و کار درمان حرفه ای این دو مورد هم زیاد در این موارد استفاده می شود .


پرستار بیمار در منزل امور منزل و آشپزی را هم انجام می دهد ؟

کارشناس پرستاری خیر به عبارتی پرستار بیمار در منزل آشپزی انجام نمی دهد ولی مراقب بیمار در منزل هم کارهای امور منزل و آشپزی را انجام می دهد و هم کارهای نظافتی بیمار مثل تعویض پوشک ، لگن گذاشتن ، حمام و …


برای شهرستان هم پرستار بیمار در منزل اعزام دارید ؟

خیر ، در حال حاضر فقط برای تهران و حومه تهران اعزام پرستار بیمار در بیمارستان و منزل به عبارتی برای اُستان تهران برای ما مقدور می باشد ، ان شاء الله بزودی در سراسر ایران حوزه فعالیت خود را گسترش می دهیم.
339 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • شهاب
  27/02/1403 09:07

  سلام خیلی 4کرم
  سعید جان در بیمارستان برام دوست خوبی بود
  زنده باشه

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب شهاب
   در خدمتیم 🌹 خدا را شکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • ارزنده
  24/02/1403 07:24

  سلام ممنونم از شما و چقدر عالی که شمارو پیدا کردیم.

  پاسخ
 • مهندس تقوی
  23/02/1403 22:07

  سلام
  ممنون مادر ما که قرار نیست بهتر بشن ولی خانم سعید زاده بسیار مهربان هستن
  ممنون از پیگیری شما

  پاسخ
 • اسفندیاری
  09/02/1403 12:16

  پدر ما شما رو خیلی دوست داشت آقای عسگرپور شما خیلی زحمت ما رو کشیدی
  خواستم اینجا ازتون یه تقدیر و تشکر کرده باشم
  معلوم نیست کجا کار خوبی انجام دادیم که خدا را شکر امثال شماها سر راه ما قرار می‌گیره
  از دوستان ما هم از این شرکت‌های پرستاری مثل شما نیرو گرفتن و اصلاً راضی نیستند

  پاسخ
 • پاک زاده
  03/02/1403 07:29

  سلام زنده باشین پدر هم سالمند و هم بیمار هستند نمی دونم باید اینجا ارسال کنم بازخورد خودمو یا قسمت پرستار سالمند
  بسیار انسان کار درست و چشم پاکی برای ما هماهنگ کردین ، چون رفت آمد خواهرها و نوه ها زیاد هست این موضوع برای ما خیلی با اهمیت بود توی این 9 ماه با ایشون به مشکل نخوردیم
  از جاهای دیگه که گرفتیم یا کار نمی کردن و اگه کاربلد بودن ، هیز هم بودن
  سپاسگزارم از لطف شما

  پاسخ
 • سهراب
  01/02/1403 13:19

  درود در منزل من شرکت‌های مختلف برای تزریقات اومده بودند ولی از شرکت شما خیلی شیک و مجلسی بود

  پاسخ
 • ساره
  30/01/1403 05:38

  سلام من پرستار هستم و با شرکت شما هم کار کردم از نظر من نسبت به اون شرکت‌هایی که باهاشون کار کردم شرکت شما وجدان کاری بهتری داره

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم ساره
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که از کار کردن با من راضی هستید
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • منوچهر خدابخش
  18/12/1402 07:22

  سلام کارشناس زخمی که برای ما اعزام شد انقدر سروقت می اومد که ما می تونستیم با اومدن آقا سینا ساعتامونو تنظیم کنیم
  درود بر شما

  پاسخ
 • حق وردی
  12/12/1402 16:55

  باید توی بخش پرستار بیمار نظر بذارم یا پرستار سالمند
  مادر من درست هست که متوجه نمی شه و آلزایمر داره ولی ما متوجه می شیم که خانم احمدی چقدر کارهاشون را درست انجام می دن

  پاسخ
 • قاضی زاده
  06/12/1402 08:52

  سلام
  قرصی که خانم پروین پیشنهاد دادن که پزشکمون هم تائید کرد باعث شد الان خیلی بهتر شدن ، هم خوابشون و هم پرخاشگری شون

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب قاضی زاده
   در خدمتیم 🌹 ایشون با توجه به مشاهده شرایط مشابه در قراردادهای مختلف این پیشنهاد رو دادن
   ممنونیم که پرستار بیمار در منزل پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • شمعخانی کیا
  28/11/1402 16:37

  از تیم آی سیو در منزل تون تشکر می کنم

  پاسخ
 • محمد علی زاده
  24/11/1402 10:39

  سلام پزشک متخصصی که اومدن و نسخه ای که دادن موثر واقع شد ممنون

  پاسخ
 • احسان حمیدی
  23/11/1402 10:42

  سلام حمیدی هستم
  همراه بیماری که در بیمارستان فیروزگر فرستادین بسیار محترم بودن

  پاسخ
 • نسرین سوری
  22/11/1402 09:42

  درود
  ما تو این چند سال برای پدرم از شرکت های مختلفی برای تزریقات در منزل استفاده کردیم
  ولی از شما یعنی شرکت پرستار سلام برای تزریقات ساده
  پرستاری با کارت شناسایی و کد نظام پرستاری برای ما ارسال شد
  به همراه تجهیزات کامل که اول اومد تمام علائم رو چک کرد بعد تزریق رو انجام داد
  قیمت هم مثل بقیه جاها بود
  واقعا کلاس کاری شما خیلی بالاتر از بقیه شرکت هاست

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم سوری
   در خدمتیم 🌹 بله همانطور که مشاهده کردین تمامی پرسنل بخش تزریقات در منزل پرستار سلام با حداقل مدرک لیسانس پرستاری هستند
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار در منزل پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • فرهمندی
  11/11/1402 14:42

  سلام مهندس ممنون از پیگیری های موثرتون همه چیز خوبه سعید هم رو به بهبود هست خداروشکر

  پاسخ
 • فرزان پور
  19/09/1402 16:39

  با سلام و احترام
  ممنون هر دو پرستار شیفتی مون عالی هستن البته خودمون هم کمک می کنیم

  پاسخ
 • فرحناز
  18/09/1402 17:30

  سلام
  بیمار ما فوت کرد ممنونم از حضور شما
  بودنتون نعمتی هست

  پاسخ
 • پروین
  16/09/1402 14:27

  ممنون پرستار بیماری که بر ما فرستادین توی بیمارستان میلاد خیلی کار بلد و حرفه‌ای بودن

  پاسخ