پرستار بیمار

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار بیمار

پرستار بیمار در منزل

موسسه پرستار سلام در زمینه پرستاری از بیمار در منزل بدون محدودیت سنی چه برای کودک، چه سالمند، فعالیت می کند. پرستار سلام  با شماره ثبت 526596 به مدت بیش از 8 سال است که خدمات پرستاری در منزل انجام می دهد و شاید بعد از پرستاری از نوزاد حساس تریت بخش فعالیت ما پرستاری از بیمار در منزل می باشد، تخصص ما خدمات پرستاری در منزل بالاخص مراقبت از بیمار در منزل (پرستار اختصاصی) می باشد. برای تماس با بخش پرستار بیمار در منزلِ پرستار سلام با یکی از شماره های زیر تماس بگیرین.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

و یا درخواست آنلاین پرستار بیمار در منزل از طریق برنامه اندروید پرستار سلام با 5 درصد تخفیف

پرستار بیمار در منزل

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار بیمار در منزل

پرستاری سالمندان nursing

پرستاری سالمندان nursing

هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

خدمات همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

خدمات همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

در قسمت های زیر به برخی از بیماری های شایع کودکان و سالمندان اشاره می کنیم.

پرستار بیمار در منزل و اوتیسم

اوتیسم یا درخودماندگی نوعی اختلال رشدی (از نوع روابط اجتماعی) است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود. علائم این اختلال تا پیش از سه سالگی بروز می‌کند و علّت اصلی آن ناشناخته‌است.‌ به کسانی که این اختلال را دارند اوتیستیک‌ گفته می‌شود.

این اختلال در پسران شایع‌تر از دختران است. پرستار بیمار در منزل و وضعیت اقتصادی، اجتماعی، سبک زندگی و سطح تحصیلات والدین نقشی در بروز اوتیسم ندارد. این اختلال بر رشد طبیعی مغز در حیطه تعاملات اجتماعی و مهارت‌های ارتباطی تأثیر می‌گذارد.

کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم، در ارتباطات کلامی و غیر کلامی، تعاملات اجتماعی و فعالیت‌های مربوط به بازی، مشکل دارند. این اختلال، ارتباط با دیگران و دنیای خارج را برای آنان دشوار می‌سازد. در بعضی موارد رفتارهای خود آزارانه و پرخاشگری نیز دیده می‌شود . پرستار بیمار در منزل باید در این مواقع باتجربه عمل نماید

در این افراد حرکات تکراری (دست زدن، پریدن) پاسخ‌های غیرمعمول به افراد، دل‌بستگی به اشیاء یا مقاومت در مقابل تغییر نیز دیده می‌شود و ممکن است در حواس پنجگانه (بینایی، شنوایی، بساوایی، بویایی و چشایی) نیز حساسیت‌های غیرمعمول دیده شود. هستهٔ مرکزی اختلال در اوتیسم، اختلال در ارتباط است. پرستار سلام پرستار در زمینه اعزام پرستار کودک در منزل اوتیسم فعالیت خوبی داشته است .

از هر ۶۰ تا ۷۰ تولد زنده در دنیا یک نفر مبتلا به اوتیسم است. کارشناسان زندگی ماشینی و عوامل ناشی از آن مانند استرس را در سیر صعودی ابتلا به این بیماری دخیل می‌دانند. نتیجه یک مطالعه نشان می‌دهد زنانی که چاق یا دیابتی هستند، در صورتی که باردار شوند، بیش از مادران سالم با احتمال تولد نوزاد اوتیستیک روبرو خواهند بود.

نوابغ دنیای اوتیسم : اگرچه اختلال اوتیسم یک بیماری و اختلالی است که به تازگی شناخته شده و از سوی دانشمندان مورد توجه و بررسی قرار گرفته است اما این موضوع به معنی این نیست که اوتیسم در گذشته وجود نداشته است.

امروزه با توجه به گزارش ها و مستندات تاریخی که از شرح زندگی و حالات افراد سرشناس و مشهور باقی مانده است، می دانیم که بسیاری از آن ها به اوتیسم مبتلا بوده و علی رغم داشتن این عارضه توانسته اند جایگاهی بسیار مهم در تاریخ علم و دانش برای خود فراهم کنند.

شاید مشهورترین فرد مبتلا به اوتیسم، دانشمند و فیزیکدان بزرگ تاریخ یعنی آلبرت انیشتن باشد، وی در برقراری ارتباط اجتماعی دارای مشکلات متعددی بوده و روحیه ای بسیار حساس داشت.

شواهد و مدارک به جای مانده از دوران کودکی وی نشان می دهد که انیشتن در دوران کودکی و حین تحصیل دارای مشکل برقراری ارتباط کلامی با سایرین بوده و معلمین وی نیز از نظر آموزشی با این دانش آموز مشکل داشتند. بیشتر…

8 قدم برای درمان سرطان پرستار بیمار در منزل

من یعنی محمد عسگریود در تاریخ 1 شهریور 96 تومور مغزی آستروسیتوما گرید 3 رو جراحی کردم، سپس پرتو درمانی و بعد شیمی درمانی رو انجام دادم، و از نظر من بعد از خدا و طبیعت، مهمترین عامل برای درمان هر نوع سرطان تغذیه است.

و به شما که حتما حکمتی بوده که الان دارین این متن رو می خونین (شاید نجات خودت یا نجات شخصی دیگر و …) پیشنهاد می کنم بصورت کاملا رایگان از تجربیات این حقیر استفاده کنید و اون 8 مرحله یا هشت قدم رو حداقل بخونین.

برای مشاهده 8 قدم برای درمان سرطان لطفا روی بیشتر کلیک نمایید،

بیشتر…

پرستار کودک بیمار و سندروم دان

سندرم داون که در گذشته مُنگُلیسم نیز نامیده می‌شد، یک بیماری ژنتیکی است که به دلیل حضور تمام یا بخشی از یک کروموزوم اضافی در جفت کروموزوم ۲۱ به وجود می‌آید که در اصطلاح علمی تریزومی ۲۱ نامیده می‌شود.

این بیماری دارای علایم مختلف از جمله ناهنجاری‌های عمده یا خفیف در ساختار یا عمل کرد ارگان‌ها می‌باشد. از جمله علایم عمده و زودرس که در تقریباً همه بیماران مشاهده می‌شود وجود مشکلات یادگیری و نیز محدودیت و تأخیر رشد و نمو می‌باشد.

پرستار بیمار در منزل پرستار سلام برای اعزام پرستار کودک در منزل در خدمت شماست .

ناهنجاری‌های فک و صورت، ناهنجاری‌های قلبی عروقی و خطر ابتلای بیشتر به انواعی از بیماری‌ها نظیر آلزایمر، لوسمی و عفونت‌ها نیز از پیامدهای این بیماری می‌باشند.

علایم ظاهری سندرم داون، وجود یک خط عرضی در کف دست به جای دوتا، چین‌های کنار داخلی صورت، بینی کوچک و سر بالا و گوش‌های کوچکتر و کمی پایینتر و … می‌باشد.

نام این سندرم از نام یک پزشک انگلیسی به نام جان لانگدان داون (John Langdon Down) گرفته شده‌است که برای اولین بار این سندرم را در سال ۱۸۶۶ توصیف نمود.

افراد مبتلا به سندرم داون توان ذهنی پایین‌تر از حد میانگین دارند و به‌طور معمول دچار ناتوانی ذهنی خفیف تا متوسط هستند. تعداد کمی از مبتلایان به سندرم داون دچار ناتوانی شدید ذهنی هستند.

متوسط میزان بروز این سندرم مابین ۱ در ۶۰۰ تا یک در ۱۰۰۰ مورد از تولد نوزادان زنده گزارش شده‌است که این میزان در مادران جوان کم‌تر و باافزایش سن مادر افزایش می‌یابد. با این وجود در حدود دو سوم مبتلایان به سندرم داون از مادران زیر ۳۵ سال متولد می‌شوند.

علت اصلی ایجاد کننده سندرم داون، جدا نشدن کروموزوم‌های شماره ۲۱ مادری است که این خطر با افزایش سن مادران رابطه دارد، در کنار این، عدم جدایی می‌وزی پدری، موزاییسم حاصل از عدم جدایی میتوزی یا جابجایی بین کروموزوم‌ها نیز می‌تواند باشد.

مبتلایان به بیماری ژنتیکی سندرم داون به‌طور متوسط، حدود ۳۲ تا ۳۵ سال عمر می‌کنند، بیشتر…

پرستار سلام و بیماری صرع یا تشنج

پرستار بیمار در منزل : تشنج یک نوع اختلال در فعالیت الکتریکی مغز است و دارای اثراتی بر مغز و عملکرد بدن است. تشنج می تواند وسیع باشد و موجب بیهوشی شود و یا کوچک باشد که در این نوع تشنج، تمرکز از بین می رود.

به نقل از پرستار سلام | بیماری سرع چیست : اگر تشنج بعد از تشخیص علت، بارها و بارها اتفاق بیفتد، شرایط حاضر را بیماری صرع می نامیم.

بیشتر تشنج ها خودبخود متوقف می شوند، اما در حین تشنج، ممکن است فرد صدمه ببیند، بیشتر…

پرستار بیمار در منزل و دیابت

دیابت بر اثر قطع تولید انسولین و یا عدم کارکرد مناسب آن در بدن به وجود می آید. انسولین هورمونی است که مواد غذایی قندی و نشاسته و… را در بدن به انرژی تبدیل می نماید. تاکنون علت بروز این بیماری کشف نشده است ولی گمان می رود که زمینه مساعد ژنتیکی و عوامل محیطی همچون چاقی و بی تحرکی در ابتلا به این بیماری نقش موثری داشته باشد.

 پزشک متخصص می تواند با آزمایش قند خون ناشتا (FBS) و یا قند خون دو ساعته (OGTT)، که معیاری از عملکرد لوزالمعده و ترشح انسولین می باشند،تعیین کند که آیا شما در دوره دیابت پنهان قرار دارید و یا به طور کامل به دیابت مبتلا گشته اید.

در صورتی که آزمایش قند خون ناشتا ی شما، عددی بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ باشد نشانگر آن است که شما در دوره دیابت پنهان قرار دارید و چنانچه این رقم ۱۲۶ یا بیشتر از آن باشد بیانگر ابتلای کامل دیابت است.

در آزمایش قند خون دو ساعته، ابتدا به صورت ناشتا و سپس دو ساعت بعد از نوشیدن ۷۵ گرم پودر گلوکز، میزان گلوکز موجود در خون شما اندازه گیری می شود. چنانچه نتیجه این آزمایش عددی بین ۱۴۰ تا ۱۹۹ باشد، بیانگر دیابت پنهان و اگر ۲۰۰ یا بیشتر از آن باشد، ابتلایتان به دیابت را نشان می دهد.

پرستار بیمار در منزل یکی از خدمات مهم از خدمات مجموعه پرستار سلام می باشد .

» دیابت نوع۱: در این دسته از مبتلایان، تولید انسولین در بدن به طور کامل قطع می شود، در نتیجه قند موجود نمی تواند وارد سلولها شده و انرژی بدن را تامین نماید و همین مسئله افزایش شدید قند خون را سبب می شود. حدود ۵% تا ۱۰% کل دیابتی ها، مبتلایان نوع ۱ تشکیل می دهند.

» دیابت نوع ۲: در این دسته از مبتلایان، بدن نسبت به انسولین مقاوم می شود در این حالت انسولین ترشح شده تاثیری برروی جذب قند ندارد و یا ترشح آن به میزان کافی صورت نمی گیرد.

» دیابت حاملگی: حدود ۴% از کل بانوان در طول زمان بارداری موقتاً به این نوع دیابت مبتلا می شوند، بیشتر…

پرستار سالمند و افسردگی سالمندان

آیا می‌دانید افسردگی چیست، چه علائمی دارد و چگونه درمان می‌شود؟ پرستار بیمار در منزل : افسردگی یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که به احساس غم یا تجربه‌ی بحران‌های زندگی محدود نمی‌شود و به تشخیص زودهنگام و اقدامات درمانی مناسب نیاز دارد.

چنانچه این بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شود، فرد بسته به تجویز پزشک از طریق دریافت دارو، شرکت در جلسات روان‌درمانی یا حتی تغییرات سبک زندگی به میزان قابل‌ توجهی بهبود خواهد یافت. اما اگر هیچ اقدامی جهت مداوای این بیماری انجام نپذیرد، می‌تواند پیامدهای فاجعه‌باری را نه تنها برای خود فرد بلکه برای همه‌ی اعضای خانواده و هم برای پرستار بیمار در منزل خود بوجود آورد .

آمارها در ایران حاکی از شیوع روزافزون افسردگی در کشور است. به گفته‌ی وزیر بهداشت به نقل از همشهری آنلاین، بیش از ۱۲درصد مردم ایران افسرده هستند. برخی افراد در طول زندگی شاید فقط یک‌بار به این وضعیت دچار شوند، در حالی‌که افسردگی برای بسیاری دیگر یک وضعیت تکرارشونده است.

هر دوره‌ی این بیماری در صورت عدم درمان ممکن است چند ماه تا چند سال ادامه پیدا کند. افراد مبتلا به افسردگی حاد حتی احتمال دارد به درجه‌ای از نااُمیدی برسند که دست به خودکشی بزنند. این در حالی است که شناخت علائم افسردگی نقش به‌سزایی در پیشگیری از افزایش وخامت این بیماری دارد.

علائم افسردگی : افسردگی مانند سایر اختلالات روانی با علائمی همراه است که روند عادی زندگی روزمره را تغییر می‌دهند.

تغییرات خواب : بسیاری از مبتلایان به افسردگی با تغییرات الگوی خواب مواجه می‌شوند. تغییر الگوی خواب گاهی به شکل بی‌خوابی و گاهی به شکل خوابِ زیادتر از حد معمول بروز می‌کند. صبح خیلی زود بیدار شدن از جمله علائم شایع در افسردگی‌های حاد است.

تغییرات اشتها : گاهی مبتلایان به افسردگی در قالب مکانیسم مقابله، به کم‌خوری یا پرخوری روی می‌آورند. این تغییر اشتها می‌تواند منجر به کاهش یا افزایش وزن شدید شود.

عدم تمرکز : برخی مبتلایان به افسردگی حاد قادر به تمرکز نیستند. گاهی این افراد در روزنامه خواندن یا دنبال کردن ماجراهای سریال‌های تلویزیونی نیز دچار مشکل می‌شوند و تصمیم‌گیری‌ها، حتی تصمیمات پیش‌پا‌افتاده، برای‌شان دشوار می‌شود.

کمبود انرژی : مبتلایان به افسردگی معمولا احساس خستگی شدید می‌کنند، در فکر کردن کُند می‌شوند و قادر به انجام فعالیت‌های عادی روزمره نیستند. پرستار بیمار در منزل باید آشنا با این بیماری باشد تا در بهترین کیفیت ممکن بتواند خدمات خود را ارائه دهد .

بی‌علاقگی : مبتلایان به افسردگی ممکن است علاقه‌ی خود را به انجام فعالیت‌های عادی روزمره از دست بدهند یا ظرفیت تجربه‌ی خوشی و لذت را نداشته باشند. این افراد حتی احتمال دارد به بی‌اشتهایی یا عدم تمایلات جنسی دچار شوند، بیشتر…

پرستار بیمار در منزل و آلزایمر

بیماری آلزایمر علائم و نشانه هایی دارد که با از دست دادن حافظه کوتاه مدت، فراموش کردن آدرس ها و اسم ها آغاز می شود و کم کم تا آنجا پیش می رود که فرد حتی راه بازگشت به خانه را فراموش می کند.

نام این بیماری را بسیار شنیده ایم و اگر کمی روراست باشیم همه ما از ابتلا به آن هراس داریم. بیماری آلزایمر به مغز آسیب می رساند. این بیماری باعث از دست رفتن تدریجی و مداوم مغز شده و می تواند بر روی صحبت کردن، فکر کردن و انجام فعالیت های روزانه تأثیر بگذارد .

یکی از مواردی که پرستار بیمار در منزل با بیمار مبتلا به آلزایمر مواجه است نخوابیدن بیمار ، پرخاشگری بیمار و یا بیدار شدن های متعدد در طول شب و همچنین فراموش کردن رفتن به سرویس بهداشتی است .

پرستار بیمار در منزل : بیماری آلزایمر، یک اختلال عصبی است که در آن مرگ سلول های مغزی باعث کاهش حافظه و کاهش قدرت شناختی می شود این ، شایع ترین نوع زوال عقل است که ۶۰ تا ۸۰ درصد موارد اختلالات عصبی در ایالات متحده را تشکیل می دهد.

در سال ۲۰۱۳، ۸٫۶ میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا مبتلا به زوال عقل بودند از این تعداد، ۵ میلیون مبتلا به آلزایمر بودند. انتظار می رود که تا سال ۲۰۵۰، این میزان دو برابر شود .

پرستار بیمار در منزل و سکته مغزی نوعی اختلال نورولوژیک ناگهانی است که به علت عروق کانونی قابل انتساب است که به دنبال آن خون‌رسانی به ناحیه‌ای که دچار سکته مغزی شده‌است مختل می‌شود.

به بیان دیگر اگر خون‌رسانی به قسمتی از مغز دچار اختلال شده و متوقف گردد، این قسمت از مغز دیگر نمی‌تواند عملکرد طبیعی خود را داشته باشد.

این وضعیت را اصطلاحاً سکته مغزی می‌نامند. سکته مغزی می‌تواند به عللی مانند بسته شدن یا پاره شدن یکی از رگ‌های خون‌رسان مغز ایجاد شود. سکته‌ی مغزی در مردان بیشتر از زنان است. بیشتر…

همراه بیمار در بیمارستان تصویر تخت های بیمارستانی به همراه بیمار و پرستار
پرستار بیمار در منزل

⇐ سوالات متداول ( FAQ ) ⇒


نحوه درخواست پرستار بیمار در منزل به چه صورت است ؟

ابتدا تماس می گیرید ، کارشناسان ما فایل شما را ایجاد می کنند و با توجه به شرایط توضیح داده شما ، به اشخاصی که مَدنظر دارند تماس می گیرند ، اگر توانستند هماهنگ کنند ، پرستار بیمار با شما تماس می گیرد و هر سوالی دارد می پُرسد و بالعکس ، سپس مصاحبه حضوری و ویزیت بیمار ، مرحله بعد دو روز آزمایشی با حقوق و بعد از آن اگر هر دو طرف رضایت داشتید باید قرارداد رسمی بسته شود.


چطور از کیفیت کار پرستار‌های بیمار در منزل پرستار سلام مطمئن شویم ؟

در سه مرحله مصاحبه تلفنی ، مصاحبه حضوری و دو روز آزمایشی با حقوق ، همچنین بررسی رزومه پرستار یا مراقب بیمار در منزل ، در ضمن در طول مدت قرارداد هم اگر از کیفیت کار نیروی پرستار سلام راضی نبودید نیرو جایگزین می شود.


پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام مراقب یا پرستار بیمار در بیمارستان و منزل را دارد ؟

بله ، پرستار سلام دارای شعبات متعددی است که برخی از آن ها مجوز از وزارت بهداشت برای اعزام پرستار ( لیسانس رشته پرستاری ) و برخی شرکت ثبت شده برای اعزام مراقب بیمار در منزل و بیمارستان را دارند .


شما بخش فوریت های پزشکی یا سرم تراپی و تزریقات دارید که در شرایط بحرانی با شما تماس گرفته بشه ؟

نیروهای بخش تزریقات و پانسمان در منزل تماماً کارشناس پرستاری هستند و می توانند شرایط بحرانی را مدیریت کنند ، علاوه بر این بصورت 24 ساعته تحت نظر پزشک می باشند .


بخش ICU در منزل شما فعال است ؟

با تجهیزات کامل در زمینه آی سی یو در منزل در خدمتتون هستیم .


موسسه پرستار سلام کجاست ؟

دو شعبه اصلی پرستار سلام که یکی برای اعزام پرستار بیمار در منزل مجوز از وزارت بهداشت و یکی برای اعزام مراقب شرکت ثبت شده است در مرزداران می باشد و شعبات دیگری در رسالت و …


اعزام پزشک متخصص در منزل چقدر زمان می برد حتما باید حضوری بیان یا تلفنی هم مشاوره می دهند ؟

سلام کمتر از سه ساعت پزشک متخصص براتون اعزام می شود و مشاوره تلفنی هم داریم در خدمتتون هستیم .


بیمار ما سکته مغزی کرده است فیزیوتراپ در منزل می توانیم در خواست دهیم ؟

هم فیزیوتراپ در منزل برای بیمار شما اعزام می کنیم و هم ماساژور و کار درمان حرفه ای این دو مورد هم زیاد در این موارد استفاده می شود .


پرستار بیمار در منزل امور منزل و آشپزی را هم انجام می دهد ؟

کارشناس پرستاری خیر به عبارتی پرستار بیمار در منزل آشپزی انجام نمی دهد ولی مراقب بیمار در منزل هم کارهای امور منزل و آشپزی را انجام می دهد و هم کارهای نظافتی بیمار مثل تعویض پوشک ، لگن گذاشتن ، حمام و …


برای شهرستان هم پرستار بیمار در منزل اعزام دارید ؟

خیر ، در حال حاضر فقط برای تهران و حومه تهران اعزام پرستار بیمار در بیمارستان و منزل به عبارتی برای اُستان تهران برای ما مقدور می باشد ، ان شاء الله بزودی در سراسر ایران حوزه فعالیت خود را گسترش می دهیم.
131 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • مرتضی
  10/11/1401 18:12

  سلام
  مادرم آلزایمر دارن و از وقتی از این شرکت پرستار گرفتیم
  آرامش پیدا کردیم
  پرستارهای دیگه توقع داشتم یه سالمند آلزایمری بی قرار نباشه و دم به دقیقه زنگ می زدم و یا پیامک می دادن

  پاسخ
  • سلام مسلماً برای سالمندی که آلزایمر داره از نوع بی قرار باید پرستار سالمندی اعزام بشه تجربه مشابه رو داشته
   هدف پرستار سلام هم چون برکت پول برامون در اولویته این هست که
   در کنار ما آرامش داشته باشید 🌹

   پاسخ
 • خانم سارئی
  10/11/1401 07:50

  سلام بابت پرستاری که برای icu در منزل مادرم فرستادین کاملا راضی هستیم و کاملا متخصص هستند

  پاسخ
  • سلام خانم سارائی بخش icu در منزل پرستار بیمار پرستار سلام از بهترین های کادر پرستاری انتخاب می شن و هرکسی حتی با داشتن مدرک معتبر اجازه عضویت نداره
   و مسلماً نتیجه اون این هست که در کنار ما به آرامش برسید 🌹

   پاسخ
 • آملیا
  08/11/1401 11:06

  سلام
  از تورنتو برای مادرم که حالش بد شد تماس خیلی حالم بد شده بود
  خیلی ممنونم خیلی خیلی ممنونم
  مشکل بزرگی رو برام حل کردین و از همون نیرو خواستیم که بصورت دائم بمونن

  پاسخ
 • باقری
  06/11/1401 18:25

  خدارو با شرکتی قرار داد بستیم خانواده هایی که بیمار دارند رو درک می کنن
  سلام
  ما قراداد شش ماهه داشتیم که بعد از سه ماه به یک مشکلی برخوردیم که نیاز به نیروی شبانه روزی بود و یکی از بستگان خودمون قبول کردن که کمکمون کنن و یک دستمزد ناقابلی بگیرن
  الان که مشکل برطرف شده بعد از 4 ماه پرستار سلام اون سه ماه از قرارداد قبلی رو برامون بدون در یافت هزینه پورسانت اضافه نیرو هماهنگ کرد در صورتی که می تونست بگه مدت زمان قرارداد شما تموم شده و هزارتا صحبت دیگه …

  پاسخ
 • حقیقتی
  05/11/1401 05:42

  پرستار بیماری که برای همسرم فرستادین ( خانم بصیری ) ازشون رضایت کامال داریم ، عالی هستن
  بهتون خداقوت می گم 🌺
  سلام

  پاسخ
 • الهام
  01/11/1401 19:13

  شم کمک پرستار هم استخدام دارید ؟

  پاسخ
 • محمد اسدی
  30/10/1401 19:43

  با عرض سلام 20 تا نیرو عوض کردیم ولی کسی نتونست مادر من رو پوشک کنه و تمام زندگیمون آشفته شده بود
  نمی دونم پرستار شما چه فرقی می کرد که مادرم راضی شده

  پاسخ
  • سلام آقای اسدی هنوز مادرتون به پوشک شدن راضی نشده اما پرستار ما تقریبا هر نیم ساعت از مادرتون سوال می کنن و در صورت نیاز همراهی شون می کنن برای سرویس بهداشتی

   پاسخ
 • خانم حاج امیری
  21/10/1401 16:26

  سلام
  باورم نمی شه با مشاوره مدیر شرکت آقای عسکرپور سرطان مادرم شفا پیدا کرد
  کل خانواده بی نهایت سپاسگذاریم

  پاسخ
  • سلام خداروشکر و چه خوب نوشتین ممنونم از درک بالاتون که درک و توجه دارین که شفا پیدا کرد و شفا دست خداست فقط 🌹

   پاسخ
 • خواهرم بیماری ام اس دارند و بعد از کلی پرستار عوض کردن تونستم از این شرکت یه پرستار مناسب داشته باشیم
  این رو اینجا می نویسم تا کمکی باشه برای انتخاب سایر افراد

  پاسخ
 • صبحانی
  12/10/1401 08:30

  به هرشرکتی زنگ زدم نتونستم برای پدر که نیاز به جا به جایی داره و بی قرار هستند نیروی مناسب گیر بیارم
  و به هیچ عنوان دو ست ندارم پدرم رو به آسایشگاه سالمندان بفرستم ، نمی دونم هم اصلا چرا دارم اینجا این متن رو می نویسمگ
  شماره تماس من : ***09128467

  پاسخ
  • با عرض سلام
   با توجه به تماسی که با ایشون داشتیم متوجه شدیم که وزن پدرشون زیاد هست
   و حتی با این وجود اصرار داشتند که نیروی خان براشون هماهنگ بشه
   که با یه مقدار مشاوره و تصویرسازی خطراتی که ممکنه برای پدرشون به وجود بیاد در هنگامی که نیروی خانم نتونه مانع از اُفتادن پدرشون بشه
   قبول کردند نیروی آقا براشون هماهنگ کنیم . 😍

   پاسخ
 • دارابی
  03/04/1401 16:55

  سلام شما نیرویی دارین که تجربه کار کردن با بیمار ام آس را داشته باشه

  پاسخ
  • با سلام
   بله داریم بیماری ام اس امروزه خیلی شایع شده و پرستار بیمار ام اس در منزل علاوه بر مراقبت های جسمی باید توانایی مراقبت های روحی نیز داشته باشد
   همچنین با انرژی مثبت خود موجب رضایت خاطر بیمار ارزشمند ما شود.

   پاسخ
 • امین بیاتی
  20/03/1401 18:40

  برای گرفتن پرستار بیمار در منزل باید چیکار کنم؟

  پاسخ
 • زهره
  20/12/1400 19:46

  مراقب برای بیماری که گاواژ میشه برای یک هفته چقدر میشه؟

  پاسخ
 • پرتو
  15/12/1400 19:47

  هزینه یک شبانه روز نگهداری از بیمار چقدر میشه

  پاسخ
 • پرویز جم
  06/12/1400 20:13

  سلام شما برای بیماری های خاص هم میتونید نیرو بفرستید؟

  پاسخ
 • عباسی
  22/11/1400 18:27

  بیمار ما داری بیماری سرع می‌باشد میخواستم بدونم شما پرستاری دارین در این باره تجربه داشته باشه

  پاسخ
  • بله قبل شما مراجعه کنندگانی با این بیماری داشتیم
   تماس بگیرید.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • جمال زاده
  07/11/1400 18:36

  سلام هزینه پرستاری که بخواد کار های پرستاری مثل گاواژ رو در منزل انجام بده و از بیمار مراقبت کنه چقدر میشه

  پاسخ
  • سلام
   تماس بگیرین در خدمتتون هستیم
   البته چون گاواژ رو باید یک فرد متخصص و دوره دیده انجام داده باشن
   حتما شما رو متصل می کنیم به شعبه دوم پرستار سلام بخش پرستاری تخصصی
   ❤️💐

   پاسخ
 • جوان فکر
  01/11/1400 20:07

  مراقب بیمار شما طبق گفته های پرستار های بیمار خیلی رو کارشون تعصب داشتن و خیلی خوب از بیمار من مراقبت کردن میخواستم از نیروهای خوبتون تشکر کنم

  پاسخ
 • بهادری
  17/10/1400 17:03

  سلام هزینه‌ی نگهداری یک هفته از بیماری که تازه عمل جراحی داشته چقدر میشه؟

  پاسخ
  • سلام

   هزینه و قیمت پرستار بیمار در منزل با توجه به شرایط بیمار متفاوت است برای مشاوره رایگان تماس بگیرید در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • امیری
  21/09/1400 19:29

  سلام میخواستم بدونم شما برای بیماری های خاص هم نیرو دارین

  پاسخ
 • arezo monzlat
  25/07/1400 18:37

  slam shoma baray hamey bimari ha niro mfrstin?

  پاسخ
 • آرین
  09/07/1400 05:45

  بیماری داریم که از کما درآمده ولی فولی، پگ معده، تراکئوستومی و پورت دارند. هزینه یک پرستار که با دکتر در ارتباط و گزارشات را بفرستند چقدر است

  پاسخ
 • رامین داودی
  28/06/1400 17:41

  سلام شما نیرویی دارین برای نگهداری از مادر دختر کرونایی ؟

  پاسخ
 • احمدی
  12/06/1400 18:19

  ممنون از سایت خوب پرستار سلام و نیروهای خوبتون احمدی هستم و ممنونم از پرستار خوبتون

  پاسخ
 • مجید موسوی
  28/02/1400 12:28

  سسلام من تعریف موسسه شما را خیلی شنیدم و می خواستم بدونم نحوه اراعه خدمات پرستاری از بیمارتون به چه شکلیه چون هیچ اطلاعاتی درباره پرستاری ندارم

  پاسخ
  • سلام
   برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه دریافت خدمات پرستاری در منزل برای بیمار، سالمند و کودک در منزل
   با شماره های زیر تماس بگیرید
   09127683224
   02188499404

   پاسخ
 • کامران
  06/10/1399 16:11

  سلام پدر بزرگم پاش شکسته بود وبا کمک نیروی خوبی که فرستادین حالش بهتر شد میخواستم ازتون تشکرر کنم

  پاسخ
 • کرمانی
  01/10/1399 13:11

  شرکت خوبی هستید😊😊❤❤

  پاسخ
 • رنجبر
  28/09/1399 15:53

  سلام میخواستم بدونم شما پرستاری دارن که با بیماری پروانه ای هم آشنایی داشته باشه من تعریف موسه شما را خیلی شنیدم و میخواستم از شما پرستار بگیرم

  پاسخ
 • مرتضوی
  24/09/1399 15:41

  سلام کمک بهیاری که برای یبمار من فرستادین بسیار عالی وکار درست بود میخواستم از شرکت خوب پرستار سلام تشکر کنم مرتضوی هستم

  پاسخ
 • مرتضوی
  13/09/1399 14:58

  سلام ممنون از همراه بیاری که برای من فرستادین مادر من بسیار حالش بد بود والان خیلی بهتره ممنون از خدمات خوب پرستار سلام

  پاسخ
 • کردی
  07/08/1399 14:40

  سلام پدر من نارحتی کلیوی داره و خوب هم نمی تونه راه بره شما نیرویی دارین که بتونه کمکش کنه و دستشو بگیره و ببره سرویس ؟

  پاسخ
 • خسروی
  29/07/1399 10:13

  سلام همراه بیماری که برای مادر من فرستادین بسیار خوب بود ممنون از شرکت پرستار سلام

  پاسخ
 • رها نجفی
  17/07/1399 14:18

  بیمار من دچار سوختگی شدید بود و با کمک پ ستار شما حالش خیلی بهتر شده می خواستم ازتون تشکر کنم و این تنها کاریه که از دستم بر میاد ممنون

  پاسخ
 • نجفی
  12/07/1399 14:58

  نیرویی که برای من فرستادن بسیار مار باد هستند وخیلی ممنونم

  پاسخ
 • خسروپور
  21/06/1399 14:16

  سلام هزینه ی نگهداری از بیمار کرونایی به همراه پخت سوپ چقدر میشه و پرستاری که میفرستین قبلا کار کرده؟

  پاسخ
 • هستی کریمی
  21/06/1399 14:12

  ممنون از خدمات خوب پرستار سلام

  پاسخ
 • رادمهر
  21/06/1399 14:10

  برای یک هفته پرستار میخوام برای مراقبت از بیماری که دیسکشو عمل کرده هزینش چقدر میشه؟

  پاسخ
 • داودی
  17/06/1399 15:58

  سلام هزینهی پرستاری از یک خانواده ی کرونایی چقدر میشه؟

  پاسخ
 • ننریمان
  17/06/1399 15:57

  سلام نیرویی دارین برای بیمار روانی در منزل؟

  پاسخ
 • نادری
  17/06/1399 15:55

  سلام هزینه نگهداری بیمار در بیمارستان چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نادر محمدی
  12/06/1399 15:27

  سلام برای بیمارستان های اطراف تهران هم نیرو دارین؟

  پاسخ
 • جواد
  12/06/1399 15:24

  برادر من کرونا داره من یکی رو میخوانم کار با بیمار کرونایی را بلد باشه و به برادرم کنه تا هر چی زود تر خوب بشه شما یک همچین نیرویی دارین از تظر هزینه هم هیچ مشکل نیست

  پاسخ
 • رحمانی
  08/06/1399 07:20

  سلام هزینه نگهداری از بیمار در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • مرادی
  04/06/1399 16:22

  سلام میخواستم تشکر کنم از نیروی خوبتون باعث شد حال بیمار من خیلی زود خوب بشه

  پاسخ
 • کربلایی زاده
  03/06/1399 14:48

  سلام ما یک بیمار شیمیایی داریم شما کسی را دارین که در رابطه تجربه کافی داشته باشه؟

  پاسخ
 • بهرام
  02/06/1399 15:34

  سلام شما کسی رو دارین که دور روز بتونه از بیمار ما در منزل مراقبت کنه؟

  پاسخ
 • مرتضویی
  13/03/1399 10:47

  سلام من یک نیروی شبانه روزی در منزل برای بیمار می خواستم شما نیرویی دارین که تا یک ساعت دیکه بتونه بیاد؟

  پاسخ
 • کرمانی
  07/03/1399 11:19

  8 ساعت پرستاری از بیمار در منزل چقدر میشه؟

  پاسخ
 • شما نیرویی دارین برای پرستاری از بیماری که زخم بستر داره برای یک ماه دارین؟

  پاسخ
 • داودی
  26/12/1398 15:23

  سلام برای بیمار در بیمارستان در این شرایط کنونی نیرو دارین؟

  پاسخ
 • امیدی
  22/12/1398 17:49

  هزینه نگهداری از سالمند در منزل برای یک شب چقدره؟

  پاسخ
 • کریمی
  17/12/1398 14:13

  سلام برای بیمار کرونایی که تو خونه قرنطیه هست نیروی خدماتی دارین بفرستین؟

  پاسخ
  • با سلام

   بله در این زمان که خیلی از هموطنان عزیزمون دارن با ویروس کورنا دست و پنجه نرم می کنند و سایر شرکت های پرستاری تا اسم کرونا می یاد می گن نیرو نداریم.
   پرستار سلام آماده اعزام مراقب بیمار در منزل از بیماران کرونایی نیز هست.

   انتخاب شما افتخار ماست 🙂

   پاسخ
 • محسن مرادی
  04/12/1398 17:18

  من به تازگی دیسک کمرمو عمل کردم شما نیرویی دارین که کاملا قابل اطمینان باشه و بتونه برای یک ماه از من پرستاری کنه؟

  پاسخ
 • slam baray 48 saat Niyaz be parastar dar bimarestan daram mishe begid cheghadr hazinash mishe?

  پاسخ
  • سلام
   همراه بیمار در بیمارستان برای سالمند پوشکی 180.000 تومان و برای سالمندی که خودشون طهارت خودشون رو انجام بدن 16.000 تومان می باشد.
   8 ساعت روز همراه بیمار در بیمارستان 130.000 تومان که برای هر یک ساعت اضافه تر 10 هزار تومان اضافه می شود.
   8 ساعت شب همراه بیمار در بیمارستان 140.000 تومان که برای هر یک ساعت اضافه تر 10 هزار تومان اضافه می گردد.

   پاسخ
 • بهمن پور
  07/09/1398 12:12

  می خواستم بدونم پرستار که نه مراقب یا نگهدار ، خدمتکار که برای سالمند خانمی که با شوهرشون زندگی می کنن و لگنی هستن همچنین آلزایمر خفیف دارن ، فشار خون و قندشون هم حتما باید چک بکشه، شب ها بی قراری ندارن و قرص می خورن و می خوابن با هزینه‌ش با فرانشیز شرکت چقدر در می یاد ؟

  پاسخ
  • با سلام
   برای حقوق پرستار که باید با کارشناس های ما تماس بگیرین و ساعت کاری رو هم مشخص کنین.
   02144256879
   و عرف کارمزذ شرکت های پرستاری همچون پرستار سلام برای قرارداد 6 ماهه معادل 1 ماه حقوق پرستار هست که همون ابتدای قرارداد پرداخت می کنین (انگار دارین 7 ماه حقوق به پرستار سالمندتون می دین) و برای قرارداد سه ماهه معادل 60 درصدِ حقوق پرستار و قرارداد 1 ماهه معادل 30 درصدِ حقوق پرستار می باشد.
   با تشکر

   پاسخ
 • محسن علیزاده
  12/08/1398 06:12

  سلام
  مادر من آلزایمر دارن و پوشکی هم هستن گاهی اوقات هم لگنی و با پدرم زندگی می کنن و پرستار بصورت شبانه روزی می خوایم، می خواستم بدونم که شبانه روزی یعنی اینکه پرستار تماما در زمان قرارداد در منزل می مونه یا معنی شبانه روزی چیه ؟
  و اینکه فرانشیز شرکت چقدر هست و هزینه پرستار بیمار برای مادرم که با پدرم زندگی می کنه و پدرم تمام کارهاش رو خودش انجام می ده چقدر می شه ؟ ممنون

  پاسخ
 • احسان
  13/06/1397 13:32

  ممنونم عالی بود
  پرستار سلام مثل همیشه داره رشد می کنه

  پاسخ
 • ابراهیمی
  12/06/1397 14:39

  سلام
  می شه درباره تزریق انسولین آموزشی قرار بدین ؟؟؟؟

  پاسخ
 • موسوی
  10/06/1397 13:52

  پرستار بیماری که می فرستین آیا مدرک پرستاری دارن ؟
  هزینه پرستار بیمار با مدرک پرستاری با هزینه پرستار بیمار با مدرک کمک بهیاری و پرستار بیمار باتجربه و بدون مدرک چقدر می شه ؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   هزینه پرستار بیمار با توجه به شرایط بیمار و ساعت کاری نیز محاسبه می شود.
   برای اینکه بتوانیم هزینه مناسب برای پرستار بیمار در منزل را بگوییم باید این موارد را هم ذکر می کردین.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ی 02144256879 تماس بگیرین.
   کارشناسان پرستار سلام بصورت شبانه روزی در خدمت شما هستند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!