همراه بیمار در بیمارستان

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. همراه بیمار در بیمارستان

با خیال راحت عزیزانتان را به همراهان بیمار در بیمارستان موسسه پرستار سلام بسپارید.

برای عزیزان شما ، کم نمی گذاریم …

02188499404   0218849940|  02144256879

همراه بیمار در بیمارستان
استخدام همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

استخدام همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

همراه در بیمارستان

همراه در بیمارستان

خدمات پرستاری در بیمارستان

خدمات پرستاری در بیمارستان


همراه بیمار در بیمارستان

پرستار سلام : به دلیل ضعف‌ هایی که سیستم پرستاری دارد مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌ های لازم، وجود همراه بیمار در بیمارستان الزامی شده است. همراهان بیمار در بیمارستان بخش بزرگی از خدمات پرستاری را در منزل و بیمارستان انجام می‌ دهند.
نبود خدمات و مراقبت‌ های لازم در بیمارستان‌ ها باعث شده بیماران عزیز جدا از پرسنل زحمت کش بیمارستان نیاز به همراه بیمار به صورت شبانه روزی نیز داشته باشند و از سویی نگرانی هایی که خانواده‌ ها دارند و باعث شده است بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام افتخار همراهی بیمار شما را داشته باشند. نیاز به یک فرد باتجربه ، کاربلد و صبور که خودش مشکل و دغدغه ی جدیدی برای خانواده بیمار ایجاد نکند در کنار بیمار عزیز شما حس شود تخصص ما همراهی بیمار شماست ، شما هم به جمع هزاران نفری که از خدمات پرستاری در بیمارستان ها استفاده کرده اند با خیال آسوده بپیوندید.

همراه بیمار باتجربه است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌ دهد. و بارها کاری را که شما شاید قرار است برای اولین بار انجام دهید انجام داده است.

اعزام همراه بیمار در بیمارستان با تجربه و وارد به امور بیمارستان به صورت 24 ساعته و یا به صورت پاره وقت به بخشها یا اورژانس درمانگاه از جمله فعالیت اصلی موسسه پرستار سلام پایتخت به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ و شناسه ملی 14007607410 می باشد.

همراه بیمار در بیمارستانیاری همراهان بیمار در بیمارستان پرستار سلام به پرستاران

به دلیل اینکه سرویس دهی در برخی بیمارستان‌ها خوب نیست و کمبود بهیار و کمک بهیار در بیمارستان‌ها را شاهد هستیم، همراهان بیمار در بیمارستان‌ها به کادرهای پرستاری کمک می‌کنند.

با اعزام مراقب به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به بیمار کمک میشود راحت تر محیط بیمارستان را بپذیرد و با برقراری ارتباط شخص مراقب با مریض و صحبت کردن و روحیه دادن و حتی خواندن کتاب برای ایشان و کمک کردن در کارهای شخصی بیمار، بیمار درد را کمتر احساس کرده و در آرامش بیشتری با بیماری خود کنار می آید و همچنین با پیگیری وضع بیمار و اطلاع به خانواده بیمار ، خانواده بیمار نیز آرامش بیشتری دارند.

دیگر نگران تنها بودن عزیز خود در بیمارستان نباشد و نیازهای خرید و کارهای اداری او را به ما بسپارید.

پرستاران بیمار در بیمارستان پرستار سلام به خوبی به خوبی با این نیاز آشنایی دارند که بیمار شما به شخصی نیاز دارد که 24 ساعته و بخصوص شب ها در کنارش باشد و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز باشد سرویس دهی نماید.

همراه بیمار در بیمارستان
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حیدرعلی عابدی:

بیمارستان‌های ما در حال حاضر با کمبود پرستار مواجه هستند به همین دلیل مراقبت پرستاری کیفیت مناسبی ندارد. از طرفی در برخی از بیمارستان‌ها پدیده جدیدی به وجود آمده و آن هم همراه بیمار در بیمارستان است که در تمامی بیمارستان‌ها به محض بستری کردن بیمار، از خانواده و همراهان بیمار می‌خواهند تا به عنوان همراه بیمار و برای مراقب از وی در بیمارستان بماند.

وی ادامه داد: هیچ کجای دنیا به اعضای خانواده بیمار همراه بیمار برای مراقبت نمی ماند، چرا که این فرد آموزش‌های لازم را ندیده است، ازطرفی خود این فرد نیز آسیب می‌بیند و از تمامی برنامه‌های روزمره خودش نیز عقب می‌ماند و اگر هم نماند عذاب وجدان می‌گیرد که چرا در کنار بیمارش نمانده است.

اینجاست که کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید تا یک نیروی آموزش دیده به عنوان همراه بیمار در بیمارستان برای شما اعزام شود.

در این رابطه بارها به وزارت بهداشت و درمان گفته شده است تا پدیده همراه بیمار در تمامی بیمارستان‌ها جمع شود چرا که غیر علمی بوده و برای خانواده ها نیز مشکل ایجاد می‌کند و باعث انتقال بیماری‌های عفونی شده و عفونت های بیمارستانی را گسترش میدهد در نتیجه باعث افزایش مرگ و میر می‌شود.

عابدی ادامه داد: کمبود پرستار در بیمارستان‌ها باعث می‌شود که پرستاران نتوانند از بیمار به خوبی مراقبت کنند ( لزوم همراه بیمار اینجا خیلی حس می شه ) به همین دلیل از همراه مریض می‌خواهند برای مراقب بیشتر در بیمارستان بماند. در همه جای دنیا ملاک و معیار تعداد پرستار به تخت بیمارستان سنجیده می‌شود، در بیمارستان‌های ژاپن به ازای هر تخت ۱۱ پرستار  و کادر پرستاری ، کاردان اتاق عمل و  بهیار وجود دارد.

در دیگر کشورهای دنیا نیز به همین صورت، در کشورهای آفریقایی نیز کمتر از ۴ نیروی کادر پرستاری به ازای هر تخت وجود ندارد، یعنی اگر یک بیمارستان ۱۰۰ تخت داشته باشد، برای هر تخت ۴ پرستار، کاردان اتاق عمل، بهیار و کمک پرستار وجود دارد.

وی افزود: متاسفانه در بیمارستان‌های ایران به ازای هر تخت ۱.۱ و در برخی از بیمارستان‌ها حتی کمتر از ۱ به ازای هر تخت وجود دارد و کمبود پرستار کاملا مشهود است. وزارت بهداشت و درمان باید به سرعت نسبت به طرحی برای جذب بیشتر و استاندارد سازی نسبت تعداد پرستار به تخت بیمارستانی یک برنامه اساسی ارائه کند.

وی تاکید کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به طور جدی پیگیر استاندارد سازی نیروی پرستاری است تا با جذب پرستار بتوانیم قدم هایی در راستای افزایش کیفیت خدمات پرستاری برداریم. ان شاء الله نیازی نیست با وجود بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام

سایر خدمات موسسه پرستار سلام

موسسه پرستار سلام | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار در منزل

چرا بایداز خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان

مراقبت از بیمار همیشه برای اطرافیان با خود استرس و اضطراب به همراه دارد. نگرانی از روند بهبودی، نگرانی از عدم تامین به موقع نیاز بیمار، توجه به زمان مصرف دارو و یادآوری آن، تنظیم زمان برای حضور در کنار بیمار و مراقبت از او و … همه از نگرانی های اصلی و قابل حلی هستند که

کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید و با خیال راحت از طریق تماس ویدئویی با بیمار خود از طریق همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام ارتباط داشته باشید.

همراه بیمار باید بتواند با بیمار در مدت زمان کوتاهی ارتباط برقرار کند و او را درک کند. همچنین از طریق ارتباط مناسب با بیمار او را به انجام توصیه های پزشک تشویق کند

بیمار از قبل باید رضایت خود را مبنی بر استفاده از خدمات همراه برای بیمار با خانواده درمیان بگذارد زیرا در صورتی که بیمار از این موضوع ناراضی باشد روند مراقبت با مشکلات مختلف از جمله لجاجت و لجبازی بیمار مواجه خواهد شد.

چرا باید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام استفاده کنم؟

نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان
نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان

چرا باید از خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟

نیروهای همراه بیمار دارای مهارت های خاصی هستند که می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار در بیمارستان باید نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی داشته باشد. داروهای مصرفی و واکنش های دارویی را بشناسد. عوارض ناشی از جراحی و نشانه های آنها را بداند و در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب و خبر کردن پرستار ها برای حفظ سلامت بیمار باشد.

همراه بیمار در زمان موقعیت های اورژانسی باید بتواند بر عواطف خود مسلط بوده و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام دهد.

تا اینجا اومدی این کلیپ زیبا رو ببین یه تنوعی بشه 😉

پرستار بیمار در بیمارستان مدرس
همراه بیمار در بیمارستان

*** سوالات متداول ***


مگه چند نوع همراه بیمار در بیمارستان داریم چرا هزینه و قیمت همراه بیمار متفاوته ؟

قیمت همراه بیمار در بیمارستان با توجه به سه نوع همراه بیماری که داریم : اسم نوع اول مراقب با تجربه و کاربلد هست که کارهایی مثل دارو دادن ، غذا دادن ، تعویض پوشک ، لگن گذاشتن ، جا به جایی بیمار ، خبر کردن پرسنل بیمارستان در شرایط بحرانی ، ارتباط داشتن و هماهنگ بودن با خانواده بیمار ، همراهی بیمار برای انجام امور اداری ، آزمایشات و به صورت کلی تمام امور بیمار را انجام می دهند .

اسم نوع دوم کمک بهیار ، بهیار یا کمک پرستار هست که کارهای تخصصی مثل گاواژ و تزریقات و غیره را نیز علاوه بر موارد بالا انجام می دهند و

اسم نوع سوم پرستار هست یعنی لیسانس پرستاری از دانشگاههای معتبر سراسر کشور که در صورتی که نیاز به یک نیروی کاملاً متخصص حس شود مورد استفاده قرار می گیرند.

و با توجه به تخصص این سه نوع همراه بیمار در بیمارستان و منزل مسلماً هزینه و قیمت همراه بیمار در بیمارستان و کیفیت کار متفاوت است .

قیمت همراه بیمار در بیمارستان


برای استخدام در بخش همراه بیمار در بیمارستان باید چه شرایطی داشته باشیم ؟

اولین سوالی که از شما برای استخدام در زمینه مراقبت از بیمار در منزل و بیمارستان می پرسیم این هست که می توانید تعویض پوشک انجام دهید یا برای بیمار لگن بذارید و معمولا از نظر همراه بیمارها در بیمارستان و منزل این قسمت را اگر نتوانید انجام دهید کلا نمی توانید همراه بیمار شوید .


آیا مراقب‌های شما مهربان ، دلسوز و صبور هستند چون بیمار ما درد دارد و در شرایط عادی نیست و باید در رفتار و برخورد با بیمار مراعات شود ؟

با توجه به اینکه موسسه پرستار سلام بیش از  15 سال در این زمینه فعالیت دارد و از کارفرماها در رابطه با کیفیت کار نیروها مرتباً بازخورد می گیرد ، بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام دائماً در حال افزایش کیفیت نیروهای خود و تعدیل نیروهای ناکارآمد هست .


برای بیمار آقا همراه خانم هم می فرستید ؟

خیر برای بیمار آقا همراه بیمار آقا و بالعکس برای بیمار خانم همراه بیمار خانم اعزام می شود .


همراه بیمار در بیمارستان بعد از مرخص شدن بیمار ما را تا منزل همراهی می کنند ؟

در صورت تمایل بله ولی جزء شرح وظایفشون نیست و همانطور که از اسمش مشخص هست موظف هستند فقط در خود بیمارستان بیمار را همراهی کنند .


همراه بیمار می تواند کارهای اداری بیمار را هم در بیمارستان را انجام دهد ؟

درصورت لزوم بله انجام می دهند ولی مسلماً در زمان انجام کارهای اداری بیمار شما تنها می ماند .


در صورت نیاز برای بردن بیمار به بخش های MRI و برای آزمایشات دیگر بیمار را تنها که نمی گذارند ؟

همراه با بیمار همه جا هستند خیالتان راحت باشد .


برای درخواست اعزام همراه بیمار از چقدر قبل تر باید تماس گرفت ؟

برای اینکه بدقول نشیم کمتر از 3 ساعت نیروی ما در محل حاضر است و اگر صبح اول وقت به همراه نیاز داشتید حتما از شب قبل با ما تماس بگیرید .


برای همراه بیمار در بیمارستان قرارداد رسمی بسته می شود ؟

در حالت عادی برای کارهای روزمُزدی و مقطعی قراردادی بسته نمی شود ولی در صورتی که کارفرما اسرار داشته باشد برای بستن قراداد مشکلی نیست .


هزینه همراه بیمار چطور پرداخت می شود ؟

برای راحتی کار کارفرماهای محترم برخلاف سایر شرکت ها بعد از اتمام هر 24 ساعت مبلغ دستمزد را به حساب خود همراه واریز می کنید .
245 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • ایری
  11/03/1402 07:54

  سلام برای این سه شبی که خانم جهان بیمارستان کنار خواهر بودن خیالمون راحت بود

  پاسخ
 • نصرالهی
  04/03/1402 09:20

  سلام ممنونم همراهی که فرستادین در بیمارستان انصار کارشون رضایت بخش بود

  پاسخ
 • قدری کیا
  03/03/1402 17:15

  سلام مادرم راضی بودن دوبرابر بهشون پرداخت کردم
  خیلی خوب از مادرم مراقبت کردن در بیمارستان

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام جناب قدری کیا
   اون حس خوبی که به پرستار همراه بیمار مادرتون هدیه دادین مطمئناً از طریق کارما به خودتون چند برابرش بر می گرده 💐💐
   پرستار همراه در بیمارستان : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • پاراچیان
  02/03/1402 17:04

  برای پدر همراه گرفتیم از شما تا الان تو این 7 روز راضی هستیم پسر خوبی یه

  پاسخ
 • نظمی پور
  31/02/1402 13:31

  سلام
  اگر شما نبودین ما چیکار می کردیم چند روزی که خودم وایسادم بالا سر بیمار از کارو زندگی افتادم خدا خیرتون بده

  پاسخ
 • صغری
  29/02/1402 12:59

  سلام قبل از اینکه از شما همراه بیمار بگیریم از شرکت دیگه گرفتیم که کل یخچال رو خالی کرد و داشت با کیف یکی از بیمارا کلنجار می رفت که مچش رو گرفتیم

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   تمام پرسنل پرستار سلام چه بخش همراه بیمار و چه سایر بخش ها امتحان خودشان را پس داده اند و تمام آن ها دارای عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند
   همراه بیمار در بیمارستان : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • مظاهری
  28/02/1402 12:02

  سلام جناب عسکرپور از همراهی که برای مادرم در بیمارستان محب کوثر فرستادین
  خواستم نخوابه و از مادر مراقبت کنه که از مادر سوال کردم گفتم هر موقع که بیدار شدن دیدن که خانم رحمان پور هم بیدارن
  دوبرابر بهشون دستمزد دادم

  پاسخ
 • پروینی
  25/02/1402 16:38

  سلام نسبت به خود بیمارستان تعرفه شون مناسب تره

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   بله افرادی که از خود بیمارستان قیمت همراه بیمار در بیمارستان رو دارند، متوجه این امر هستند که هم کیفیت و هم قیمت همراه بیمار بالاتره
   همراه بیمار در بیمارستان : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • عذرا احمدی
  24/02/1402 14:59

  سلام برای خواهرم نیروی مناسبی فرستادین در بیمارستان خدا خیّرتون بده

  پاسخ
 • نبرد پور
  21/02/1402 13:03

  سلام همراهی که فرستادین برای بیمارستان ارتش خوب بودن

  پاسخ
 • جوانمردی
  20/02/1402 13:11

  سلام همراه آقا می خوایم

  پاسخ
 • ایرج
  19/02/1402 09:48

  سلام
  به موقع و سر وقت اومدن ، کاربلد بودن ، خوش برخورد
  بهشون انعام هم دادیم کامل راضی بودیم

  پاسخ
 • نسترن
  18/02/1402 15:58

  سلام برای سه شبانه رو بیمارستان ولیعصر داخل بیمارستان امام خمینی همراه گرفتیم ممنون

  پاسخ
 • فراهان
  14/02/1402 11:50

  سلام همراه بیماری که فرستادین خانم درویشی برای بیمارستان عرفان
  خانم خوب و محترمی بودن

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام

   تمام پرسنل بخش همراه بیمار پرستار سلام ، حرفه ای ، منظم و محترم هستند
   ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • ایمانی
  13/02/1402 13:53

  سلام برای بیمارستان میلاد به همراه می خوام

  پاسخ
 • سینانی
  12/02/1402 09:12

  سلام
  ما چند بار زمان اومدن همراه را تغییر دادیم ولی بازم خودشون را سروقترسوندن

  پاسخ
 • زیور
  10/02/1402 13:03

  سلام 14 روز در منزل همراه بیمار در منزل درخواست دادیم ، صبر کردم تموم بشه بعد نظر بدم ، با خودم می گفتم شاید آخرتی کار از کیفیت کارشون کم بشه که نشد و عالی بودند ، ممنون

  پاسخ
 • شاهین
  08/02/1402 09:04

  سلام خداروشکر که جمعه هم جواب می دین
  همراه بیماری که فرستادین به موقع اومدن

  پاسخ
 • مهندس جودی
  07/02/1402 14:04

  سلام همراهی که فرستادین خوب بودن

  پاسخ
 • با عرض سلام
  علاوه بر پرستاری سالمند در منزل سه ماه حدوداً گذشته بود که مادرمون حالش بد شد و چند روزی در بیمارستان بستری شدند خانم فتحی تمام مدتی که مادر بستری بودند بالاسر ایشون بود
  حتی خود مادر هم وقتی خواهرام اصرار می کردن که بمونن قبول نمی کرد
  و می گفتم فقط خانم فتحی

  پاسخ
  • عرض سلام و احترام

   ارتباط گرفتن با سالمند به طوری که انگار مادر یا پدر خودشون هستند بسیار مهم است در پرستاری سالمند در منزل

   ممنونیم که افتخار دادین و پرستار سلام را انتخاب کردید 🌹

   پاسخ
 • نصرت
  05/02/1402 10:06

  سلام ، برای مادرم در icu نیاز به کمک پرستار داشتیم که اعزام کردند ، پشتیبانی شون خوب بود

  پاسخ
 • تاجیک
  04/02/1402 16:18

  سلام
  خیلی جالب بود خانمی که برای همراهی بیمار ما یعنی پدرم اومده بودن فامیلی شون مثل ما تاجیک بود

  پاسخ
 • عزیزی
  03/02/1402 05:49

  ساعت سه به مسئول هماهنگی همراه بیمار پرستار سلام زنگ زدیم و پیگیری انجام دادن
  جای تقدیر داره ، شرکت با قدر همچین پرسنل هایی را بدونه

  پاسخ
 • پارسی
  02/02/1402 11:11

  برای یک شب همراه مریض در بیمارستان تجریش قیمت چنده

  پاسخ
 • شهین
  01/02/1402 10:10

  سلام
  ۱۴ روز توی بیمارستان لبافی نژاد مثل گل از پدر من مراقبت کرده اند بخش همراه بیمار شون واقعا زحمت کشیدند سه تا نیرو عوض شد و هر سه خیلی منظم خیلی خوش اخلاق و کاربلد بودن

  پاسخ
 • قاسم
  31/01/1402 06:50

  سلام و خسته نباشید برای تعطیلات عید فطر هم همراه بیمار قبول کرد که خواهرم رو در بیمارستان امام خمینی همراهی کنه خدا خیرتون بده ، اگر نبودین ما باید چیکار می کردیم

  پاسخ
 • سارا خوش طینت
  30/01/1402 13:47

  سلام من کمک پرستار هستم یک سالی هست که در مجموعه پرستار سلام فعالیت می کنم اینجا نظرات کارفرمایان محترم را دیدم
  و دوست داشتم اینجا بگم که علاوه بر اینکه کارفرمای محترم رضایت دارند از پرستار سلام
  ما تیم بخش همراه بیمار پرستار سلام هم از مجموعه پرستار سلام بسیار متشکریم و و رضایت کامل داریم

  پاسخ
 • خوب بودن ، مشکلی نبود اینم از ارسال نظر
  خانم سلیمی که همراه همسرم در بیمارستان بودن بعد از اتمام کار خواهش کردن نظر خودمون رو و هم خوب چه بد براتون بنویسیم. موفق باشید و خدا خیرتون بده که کار مردم رو راه می می ندازید

  پاسخ
 • برای همراه بیمار در بیمارستان میلاد به خیلی جاها زنگ زدم برخورد شما و قیمت همراه بیمارتون نسبت به همراه بیماری که از خود بیمارستان گرفته بودیم خیلی بهتر بودن خیلی ممنون

  پاسخ
  • سلام چه بخش همراه بیمار ما چه سایر بخش های پرستار سلام
   توجیه هستند که همانطور که با پدر و مادر یا خواهر و برادر خود رفتار می کنند
   باید همون حس مسئولیت را نسبت به شما عزیزان هم داشته باشند
   خداروشکر که با توجه به گفته شما این نتیجه حاصل شده

   پاسخ
 • کانی
  27/01/1402 17:23

  سلام از شرکت شما همراه گرفتیم خیلی خوب بودن

  پاسخ
 • نسترن
  26/01/1402 13:25

  سلام عزیزم خوب بودن در بیمارستان لبافی نژاد همراه گرفتیم که به موقع اومدن ، برخوردشون هم مناسب بود ، اسمشون هم آقای نوری بود

  پاسخ
 • تیان
  24/01/1402 02:44

  سلام
  ممنونم که شب قدر برای پدرم همراه بیمار فرستادین ، خیلی لطف کردین سپاسگزاریم

  پاسخ