همراه بیمار در بیمارستان

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. همراه بیمار در بیمارستان

با خیال راحت عزیزانتان را به همراهان بیمار در بیمارستان موسسه پرستار سلام بسپارید.

برای عزیزان شما ، کم نمی گذاریم …

02188499404   0218849940|  02144256879

همراه بیمار در بیمارستان
هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

خدمات همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

خدمات همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

خدمات همراه بیمار در بیمارستان

خدمات همراه بیمار در بیمارستان


همراه بیمار در بیمارستان

به دلیل ضعف‌هایی که سیستم پرستاری دارد مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌های لازم، وجود همراه بیمار در بیمارستان الزامی شده است. همراهان بیمار در بیمارستان بخش بزرگی از خدمات پرستاری را انجام می‌دهند.
از یکسو نبود خدمات و مراقبت‌های لازم در برخی بیمارستان‌ها و از سوی دیگر مشغله‌هایی که خانواده‌ها دارند و باعث می‌شود که زمان کافی برای همراهی از بیمار در بیمارستان را نداشته باشند، باعث می‌شود نیاز به یک فرد مطمئن و صبور در کنار بیمار عزیز شما به عنوان همراه بیمار در بیمارستان بیشتر حس شود که بتواند به بهترین نحو نیازهای مراقبتی و عاطفی را برای بیمار شما تامین کند.

همراه بیمار در نقش خود حرفه‌ای است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهد. و بارها کاری را که شما شاید قرار است برای اولین بار انجام دهید انجام داده است.

اعزام همراه بیمار در بیمارستان با تجربه و وارد به امور بیمارستان به صورت 24 ساعته و یا بصورت پاره وقت به بخشها یا اورژانس درمانگاه از جمله فعالیت اصلی موسسه پرستار سلام پایتخت به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ و شناسه ملی 14007607410 می باشد.

همراه بیمار در بیمارستانیاری همراهان بیمار در بیمارستان پرستار سلام به پرستاران

به دلیل اینکه سرویس دهی در برخی بیمارستان‌ها خوب نیست و کمبود بهیار و کمک بهیار در بیمارستان‌ها را شاهد هستیم، همراهان بیمار در بیمارستان‌ها به کادرهای پرستاری کمک می‌کنند.

با اعزام مراقب به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به بیمار کمک میشود راحت تر محیط بیمارستان را بپذیرد و با برقراری ارتباط شخص مراقب با مریض و صحبت کردن و روحیه دادن و حتی خواندن کتاب برای ایشان و کمک کردن در کارهای شخصی بیمار، بیمار درد را کمتر احساس کرده و در آرامش بیشتری با بیماری خود کنار می آید و همچنین با پیگیری وضع بیمار و اطلاع به خانواده بیمار ، خانواده بیمار نیز آرامش بیشتری دارند.

دیگر نگران تنها بودن عزیز خود در بیمارستان نباشد و نیازهای خرید و کارهای اداری او را به ما بسپارید.

پرستاران بیمار در بیمارستان پرستار سلام به خوبی به خوبی با این نیاز آشنایی دارند که بیمار شما به شخصی نیاز دارد که 24 ساعته و بخصوص شب ها در کنارش باشد و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز باشد سرویس دهی نماید.

همراه بیمار در بیمارستان
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حیدرعلی عابدی:

بیمارستان‌های ما در حال حاضر با کمبود پرستار مواجه هستند به همین دلیل مراقبت پرستاری کیفیت مناسبی ندارد. از طرفی در برخی از بیمارستان‌ها پدیده جدیدی به وجود آمده و آن هم همراه بیمار در بیمارستان است که در تمامی بیمارستان‌ها به محض بستری کردن بیمار، از خانواده و همراهان بیمار می‌خواهند تا به عنوان همراه بیمار و برای مراقب از وی در بیمارستان بماند.

وی ادامه داد: هیچ کجای دنیا به اعضای خانواده بیمار همراه بیمار برای مراقبت نمی ماند، چرا که این فرد آموزش‌های لازم را ندیده است، ازطرفی خود این فرد نیز آسیب می‌بیند و از تمامی برنامه‌های روزمره خودش نیز عقب می‌ماند و اگر هم نماند عذاب وجدان می‌گیرد که چرا در کنار بیمارش نمانده است.

اینجاست که کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید تا یک نیروی آموزش دیده به عنوان همراه بیمار در بیمارستان برای شما اعزام شود.

در این رابطه بارها به وزارت بهداشت و درمان گفته شده است تا پدیده همراه بیمار در تمامی بیمارستان‌ها جمع شود چرا که غیر علمی بوده و برای خانواده ها نیز مشکل ایجاد می‌کند و باعث انتقال بیماری‌های عفونی شده و عفونت های بیمارستانی را گسترش میدهد در نتیجه باعث افزایش مرگ و میر می‌شود.

عابدی ادامه داد: کمبود پرستار در بیمارستان‌ها باعث می‌شود که پرستاران نتوانند از بیمار به خوبی مراقبت کنند ( لزوم همراه بیمار اینجا خیلی حس می شه ) به همین دلیل از همراه مریض می‌خواهند برای مراقب بیشتر در بیمارستان بماند. در همه جای دنیا ملاک و معیار تعداد پرستار به تخت بیمارستان سنجیده می‌شود، در بیمارستان‌های ژاپن به ازای هر تخت ۱۱ پرستار  و کادر پرستاری ، کاردان اتاق عمل و  بهیار وجود دارد.

در دیگر کشورهای دنیا نیز به همین صورت، در کشورهای آفریقایی نیز کمتر از ۴ نیروی کادر پرستاری به ازای هر تخت وجود ندارد، یعنی اگر یک بیمارستان ۱۰۰ تخت داشته باشد، برای هر تخت ۴ پرستار، کاردان اتاق عمل، بهیار و کمک پرستار وجود دارد.

وی افزود: متاسفانه در بیمارستان‌های ایران به ازای هر تخت ۱.۱ و در برخی از بیمارستان‌ها حتی کمتر از ۱ به ازای هر تخت وجود دارد و کمبود پرستار کاملا مشهود است. وزارت بهداشت و درمان باید به سرعت نسبت به طرحی برای جذب بیشتر و استاندارد سازی نسبت تعداد پرستار به تخت بیمارستانی یک برنامه اساسی ارائه کند.

وی تاکید کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به طور جدی پیگیر استاندارد سازی نیروی پرستاری است تا با جذب پرستار بتوانیم قدم هایی در راستای افزایش کیفیت خدمات پرستاری برداریم. ان شاء الله نیازی نیست با وجود بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام

سایر خدمات موسسه پرستار سلام

موسسه پرستار سلام | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار در منزل

چرا بایداز خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان

مراقبت از بیمار همیشه برای اطرافیان با خود استرس و اضطراب به همراه دارد. نگرانی از روند بهبودی، نگرانی از عدم تامین به موقع نیاز بیمار، توجه به زمان مصرف دارو و یادآوری آن، تنظیم زمان برای حضور در کنار بیمار و مراقبت از او و … همه از نگرانی های اصلی و قابل حلی هستند که

کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید و با خیال راحت از طریق تماس ویدئویی با بیمار خود از طریق همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام ارتباط داشته باشید.

همراه بیمار باید بتواند با بیمار در مدت زمان کوتاهی ارتباط برقرار کند و او را درک کند. همچنین از طریق ارتباط مناسب با بیمار او را به انجام توصیه های پزشک تشویق کند

بیمار از قبل باید رضایت خود را مبنی بر استفاده از خدمات همراه برای بیمار با خانواده درمیان بگذارد زیرا در صورتی که بیمار از این موضوع ناراضی باشد روند مراقبت با مشکلات مختلف از جمله لجاجت و لجبازی بیمار مواجه خواهد شد.

چرا باید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام استفاده کنم؟

نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان
نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان

چرا باید از خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟

نیروهای همراه بیمار دارای مهارت های خاصی هستند که می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار در بیمارستان باید نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی داشته باشد. داروهای مصرفی و واکنش های دارویی را بشناسد. عوارض ناشی از جراحی و نشانه های آنها را بداند و در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب و خبر کردن پرستار ها برای حفظ سلامت بیمار باشد.

همراه بیمار در زمان موقعیت های اورژانسی باید بتواند بر عواطف خود مسلط بوده و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام دهد.

تا اینجا اومدی این کلیپ زیبا رو ببین یه تنوعی بشه 😉

پرستار بیمار در بیمارستان مدرس
همراه بیمار در بیمارستان

*** سوالات متداول ***


مگه چند نوع همراه بیمار در بیمارستان داریم چرا هزینه و قیمت همراه بیمار متفاوته ؟

سه نوع همراه بیمار داریم که اسم نوع اول مراقب هست که کارهایی مثل دارو دادن ، غذا دادن ، تعویض پوشک ، لگن گذاشتن ، جابه جایی در شرایط بحرانی پرستارهای بیمارستان را خبر کردن و غیره را انجام می دهند .

اسم نوع دوم کمک بهیار ، بهیار ، کمک پرستار هست که کارهای تخصصی مثل گاواژ و تزریقات و غیره را هم انجام می دهند و

اسم نوع سوم پرستار هست یعنی لیسانس پرستاری از دانشگاههای معتبر سراسر کشور

و با توجه به تخصص این سه نوع همراه بیمار در بیمارستان و منزل مسلماً قیمت و کیفیت کار متفاوت است .


برای استخدام در بخش همراه بیمار در بیمارستان باید چه شرایطی داشته باشیم ؟

اولین سوالی که از شما برای استخدام در زمینه مراقبت از بیمار در منزل و بیمارستان می پرسیم این هست که می توانید تعویض پوشک انجام دهید یا برای بیمار لگن بذارید و معمولا از نظر همراه بیمارها در بیمارستان و منزل این قسمت را اگر نتوانید انجام دهید کلا نمی توانید همراه بیمار شوید .


آیا مراقب‌های شما مهربان ، دلسوز و صبور هستند چون بیمار ما درد دارد و در شرایط عادی نیست و باید در رفتار و برخورد با بیمار مراعات شود ؟

با توجه به اینکه موسسه پرستار سلام بیش از  15 سال در این زمینه فعالیت دارد و از کارفرماها در رابطه با کیفیت کار نیروها مرتباً بازخورد می گیرد ، بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام دائماً در حال افزایش کیفیت نیروهای خود و تعدیل نیروهای ناکارآمد هست .


برای بیمار آقا همراه خانم هم می فرستید ؟

خیر برای بیمار آقا همراه بیمار آقا و بالعکس برای بیمار خانم همراه بیمار خانم اعزام می شود .


همراه بیمار در بیمارستان بعد از مرخص شدن بیمار ما را تا منزل همراهی می کنند ؟

در صورت تمایل بله ولی جزء شرح وظایفشون نیست و همانطور که از اسمش مشخص هست موظف هستند فقط در خود بیمارستان بیمار را همراهی کنند .


همراه بیمار می تواند کارهای اداری بیمار را هم در بیمارستان را انجام دهد ؟

درصورت لزوم بله انجام می دهند ولی مسلماً در زمان انجام کارهای اداری بیمار شما تنها می ماند .


در صورت نیاز برای بردن بیمار به بخش های MRI و برای آزمایشات دیگر بیمار را تنها که نمی گذارند ؟

همراه با بیمار همه جا هستند خیالتان راحت باشد .


برای درخواست اعزام همراه بیمار از چقدر قبل تر باید تماس گرفت ؟

برای اینکه بدقول نشیم کمتر از 3 ساعت نیروی ما در محل حاضر است و اگر صبح اول وقت به همراه نیاز داشتید حتما از شب قبل با ما تماس بگیرید .


برای همراه بیمار در بیمارستان قرارداد رسمی بسته می شود ؟

در حالت عادی برای کارهای روزمُزدی و مقطعی قراردادی بسته نمی شود ولی در صورتی که کارفرما اسرار داشته باشد برای بستن قراداد مشکلی نیست .


هزینه همراه بیمار چطور پرداخت می شود ؟

برای راحتی کار کارفرماهای محترم برخلاف سایر شرکت ها بعد از اتمام هر 24 ساعت مبلغ دستمزد را به حساب خود همراه واریز می کنید .
157 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • سعید
  10/11/1401 18:01

  سلام از همراهای بیماری که برای پدرم در بیمارستان عرفان نیایش فرستادین مخصوصا آقای بصیری راضی هستیم

  پاسخ
 • خانم مقیمی
  10/11/1401 07:38

  سلام از خانم علاقه بند که برای همراهی مادرم در بیمارستان محب کوثر فرستادیم رضایت داریم عالی بودن

  پاسخ
  • سلام خداروشکر تیم همراه بیمار در بیمارستان و منزل پرستار سلام طی سال ها افرادی را جذب کرده که باعث سربلندی پرستار سلام پیش شما بشوند 🌹

   پاسخ
 • خانم اسدی
  08/11/1401 10:51

  سلام
  خودم همراه مادرم تو بیمارستان بودم که اتفاقی برای دخترم تو خونه افتاد
  مونده بودم پیکار کنم اون وقت شب ، به هر شرکتی زنگ زدم جواب نمی دادن
  ممنونم از شرکت پرستار سلام که خیلی سریع هم نیروشون رسیدن بیمارستان گاندی

  پاسخ
  • سلام
   مطمئن باشین برای پول نبوده که اون وقت شب هم جواب گو بودیم
   چون پول در می یاد برای آسایش
   اون موقع از آسایش خودمون گذشتیم تا شما در آرامش باشید 🌹

   پاسخ
 • نسرین تابش
  06/11/1401 18:12

  همراه بیمار در بیمارستان میلاد می خواستیم سلام برای پدر شوهرم که الان سه روزه بستری هستن ، با وجود آقای کبیری همسرم تقریبا هر یک ساعت یکبار داره با پدرش تصویری صحبت می کنه و همسرم آرامش داره محیط خونه به روال روتین خودش برگشته
  واقعا انگار خودش کنار پدرشه
  ازتون ممنونم

  پاسخ
 • ستاره
  05/11/1401 05:33

  سلام 7 صبح هیچ شرکتی برای همراه بیمار در بیمارستان جوابگوی تلفن نبودن ولی پرستار سلام هم جواب داد و هم برام هماهنگ کرد 🙏

  پاسخ
 • صدیقه
  01/11/1401 19:16

  برای استخدام بخش همره بیمار باید دوره خاصی دیده باشیم ؟

  پاسخ
  • سلام با توجه به سوالاتون جواب خیر است به صورت کلی سه نوع همراه بیمار در بیمارستان اعزام داریم
   ( مراقب با تجربه و کاربلد )
   ( کمک پرستار ، بهیار )
   ( پرستار که لیسانس پرستاری دارن )

   پاسخ
 • هنگامه
  30/10/1401 19:34

  ممنونم که کنار شما خانواده من به آرامش رسید
  اولین باری هست که در سایتی دارم نظر ارسال می کنم
  همراه بیمار شما واقعا کارهای زیادی خارج از وظایف خودش برامون انجام داد

  پاسخ
 • گنجی پور
  21/10/1401 16:20

  به چندتا شرکت برای همراهی خانمم تماس گرفتم اصلا بیمارستان صارم رو نمی شناختم کجا هست چه برسه که همراه بفرستن
  البته بعضی هاشون هم قیمت های ************ می گفتم
  این شرکت مناسب بود خواستم با این نظر تشکر کنم

  پاسخ
 • احسان
  20/10/1401 13:03

  سلام ممنونم از خدماتتتون راضی بودیم

  پاسخ
 • مسعود
  21/09/1401 14:31

  سلام از خانم پشون مسئول بخش همراه بیمارتون می خواستم تشکر کنم
  خیلی پیگیری خوبی داشتند حتی برای منل هم برای چند روز که نیرو لازم داشتیم برامون هماهنگ کردن.
  خدا خیرتون بده

  پاسخ
  • زنده باشین ممنوم از اینکه وقت گذاشتین 💐 خانم پشوتن چون خودشون هم یه مدت همراه بیمار در بیمارستان کار کرده اند
   به خوبی می از عهده این مسئولیت براومدن و مارو تا الان سربلند کردن

   پاسخ
 • هاتف
  19/09/1401 15:53

  در مدت زمان بستری پدرم در بیمارستان میلاد تهران چون زمان بستری ایشون زیاد بود ( بیش از یک ماه )
  نیروهای شرکت های مختلفی مارو اذیت کردن ، تا با این شرکت پرستار سلام و آقای عسگرپور از طریق گوگل آشنا شدیم
  خیلی دوست داشتم کاری انجام بدم که بقیه مثل ما اسیر نشن
  ان شاءالله پدر و مادر هیچکسی مریض نشه

  پاسخ
  • سلام خدارو هزاران مرتبه شکر که همراهان بیمار ما راضی بودین 💐
   همین ارسال نظر شما کار بزرگی یه برای ما
   زنده باشین

   پاسخ
 • بهاری
  03/04/1401 17:00

  برای این که یک همراه بیمار برای من بفرستید چقدر زود تر باید خبر بدم به شما من پنجشنبه هفته آینده عمل دارم و نیاز به یک همراه خانم دارم

  پاسخ
  • با عرض سلام برای درخواست همراه بیمار در بیمارستان کمتر از سه ساعت
   با ما تماس بگیرید

   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • کمالی فرد
  20/03/1401 18:49

  برای همراه بیمار در بیمارستان شما از پرستاراتون مدرک معتبر هم می گیرید؟ تسویه حساب همراه بیمار چطوریه؟

  پاسخ
  • سلام بله صددرصد خیالتون راحت باشه بخش همراه بیمار پرستار سلام هم مدارک از نیروها می گیرد و هم
   اینکه این نیروها با سابقه هستن و در موقیت های متفاوت امتحان خودشان رو پس داده اند.

   پاسخ
 • محمدرضا نقی زاده
  27/01/1401 08:00

  سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.من تو زمینه مراقب بیمار چندباری فعالیت داشتم.تو بیمارستانای تهران و یجورایی اینکارو دوست دارم.مشکلی هم بابت شبانه موندن دربیمارستان هم ندارم حتی به مدت چندشب.۳۳سالم هستش.میخاستم بدونم امکانش هست با شما همکاری داشته باشم؟؟به اینکار نیاز دارم و هربیمارستانی باشع میرم.

  پاسخ
 • عباسی
  06/12/1400 20:16

  اگه چند شب برای بیمار نیرو بخواهیم فقط یک همراه میاد یا هر شب عوض میشن

  پاسخ
  • با سلام
   بستگی به شرایط بیمار و تحمل همراه بیماری که اعزام می کنیم داره
   تماس بگیرید.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • جمشیدی
  22/11/1400 18:31

  سلام شما پرستار با مدرک پرستاری می فرستین یا نیروهاتون فقط مراقب هستن؟

  پاسخ
  • با عرض سلام
   پرستار با تحصیلات دانشگاهی هم براتون اعزام می کنیم
   تماس بگیرید.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • صالحی
  15/11/1400 19:43

  برای اصفهان هم نیروی برای همراه بیمار هم دارین

  پاسخ
 • توانا
  01/11/1400 20:10

  سلام میخواستم بدونم شما برای بیمارستان های حومه تهران هم همراه بیمار دارین

  پاسخ
  • سلام
   بله برای تمام بیمارستان های حومه تهران همراه بیمار در بیمارستان می فرستیم.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • جوان مهر
  17/10/1400 17:10

  سلام میخواستم بدونم شما تعرفه خاصی دارین برای همراه بیمار ؟

  پاسخ
  • سلام با توجه به شرایط بیمار تعرفه و قیمت همراه بیمار در بیمارستان متفاوت هست ؟

   تماس بگیرین در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • طرابی
  21/09/1400 19:31

  سلام میخواستم بدونم هزینه های همراه بیمار نرخ مصوب خاصی داره؟

  پاسخ
 • خسروی
  07/09/1400 19:08

  پرستاری بیماری در بیمارستان فیروزآبادی چقدر میشه

  پاسخ
 • امجدی
  03/09/1400 19:02

  سلام شما برای بیمارستان های شهرستان هم نیرو دارین

  پاسخ
  • با سلام در حال حاضر خیر اما کی از آینده خبر داره شاید در شهرهای دیگه هم شعبه زدن در حال حاضر پرستار سلام در تهران دو شعبه یکی در مرزداران و یکی در رسالت دارد. 💐

   پاسخ
 • مجید امجدی
  29/07/1400 18:06

  سلام من پرستاری می‌خوام که کاملا اکتیو و فعال باشه برای نگهداری از پدرم که در بیمارستان بستریه

  پاسخ
 • امین داودی
  25/07/1400 18:39

  سلام میخواستم بدونم که شما فقط بیمارستان های تهرانو پوشش میدین یا اطراف تهرانم پوشش میدین؟؟

  پاسخ
  • با سلام بخش همراه بیمار در بیمارستان ما حومه تهران را هم پوشش می دهدگ

   تماس بگییرین در خدمت هستیم ❤️

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   پاسخ
 • فرزاد زربوطه
  03/05/1400 22:19

  باسلام بنده با گذراندن دوره و باسابقه 4سال پرستاری از سالمند آقا و همراه بیمار در بیمارستان آماده همکاری میباشم ترجیحا همراه بیمار در بیمارستان

  پاسخ
 • پرستو بیگ لری
  28/02/1400 12:31

  سلام میخواستم بپرستم ما به عنوان کارفرما چطوری میتونیم به همراه بیماری که می فرستید اعتماد کنیم و این که تا چقدر قابل اعتماد هستند نیروهای شما

  پاسخ
  • سلام
   شما قرار نیست به همراه بیمار در بیمارستان اعتماد کنین
   و حتی بالعکس همراه بیمار هم قرار نیست به شما اعتماد کنه
   براحتی هردوی شما باید به پرستار سلام اعتماد کنین. ❤

   پاسخ
 • نرگس بهرامی
  02/02/1400 14:05

  سلام میخواستم تشکر کنم پرستار شما علاوه براین که پرستاری خوبی بود مدام سرش توی موبایل نبود واین خیلی خوب بود

  پاسخ
 • رضایی
  22/12/1399 14:12

  سلام. امکان اعزام همراه به بیمارستان فیروزگر دارید؟ و هزینه هر ۲۴ ساعت چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام
   بله دخدمتتون هستیم 🌹
   02188499404
   09127683224

   پاسخ
   • خاوران
    03/10/1400 19:44

    سلام نیروی پرستار برای بیمار دارین که مدرک پرستاری داشته باشه؟؟

    پاسخ
    • سلام بله سه مدل همراه بیمار در بیمارستان داریم

     1. مراقب بیمار ( تجربه همراه بیمار در بیمارستان را دارن )
     2. بهیار ، کمک بهیار ، کمک پرستار ، کسانی که دوره فوریت های پزشکی دیدن و غیره
     3. پرستار (کارشناس پرستاری : شخصی که مدرک دانشگاهی پرستار ی دارند.

     انتخاب باش ماست در خدمتون هستیم ❤️💐

     پاسخ
     • سارا سماوات
      11/10/1400 20:55

      سلام شما نیروی پرستار با مدرک پرستاری هم دارین که بتونه هم کار های شخصی بیمار را انجام بده هم مواظبش باشه اتفاقی برای بیمار ما نیفته چون بیمار ما بشدت از بیمارستان میترسه

     • با سلام بله
      لیسانس پرستاری هم داریم برای همراه بیمار در بیمارستن که می تونیم براتون هماهنگ کنیم

      در خدمتتون هستیم
      ❤️💐

      ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

      ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

 • منیری
  06/10/1399 16:13

  سلم هزینه ی 24 ساعت همراه بیمار چقدر میشه وآیا همراه بیمارتون میتونن با بیماری های خاص هم کمک کنن؟

  پاسخ
 • دیباح
  01/10/1399 13:13

  سلام من تعریف موسسه شما ار خیلی شنیدم میخواستم بدونم شما کمک پرستار برای همراه بیمار می فرستین؟

  پاسخ
 • قنبری
  28/09/1399 15:56

  سلام میخواستم تشکر کنم از موسستون چون همراه بیماری که برای من فرستادین کارشو خوب بلد بود و به موقع به پرسونل پرستاری خیر داد که حال بیمار من عوض شده و ممکن بود براش خطر ناک بشه

  پاسخ
 • محمودی
  24/09/1399 15:44

  سلام بیمار من خیلی در بیبمارستان حالش بد بود و طی این مدت از شما همرات بیما گرفتیم و بیمار من خیلی ازشون راضی بود و با هم دیگه دوست شدن میخواستم ازتون تشکر کنم که پرستارای خوبی میفرستین

  پاسخ
 • وحید
  15/09/1399 23:49

  سلام بنده پدرم اسیب نخای دیده. میخوام ببرمش بیمارستان رفیده برای فیزیوتراپی همراه بیمار دارید در این زمینه که ۲۴ ساعت کنار پدرم باشه. و هزینش شبی چقد هست؟

  پاسخ
 • نصرفی
  13/09/1399 15:01

  سلام همسرم از همراه بیماری که براش فرستادین خیلی راضی بود میخواستم از تیم پرستار سلام تشکر کنم

  پاسخ
 • راضی
  07/08/1399 14:42

  سلام میخواستم از نیروی خوبی که برای همراهی پدرم در بیمارستان فرستادین تشکر کنم

  پاسخ
 • رحمانپور
  29/07/1399 10:18

  ممنون از خدمات خوب و همیشگی پرستار سلام❤❤

  پاسخ
 • رجب زاده
  17/07/1399 14:16

  سلام همراه بیماری که میفرستید سابقه کار در این زمینه را دارن؟و میدونن اگه مشکلی پیش بیاد باید چی کار کنن؟

  پاسخ
  • سلام
   بخش همراه بیمار در بیمارستان موسسه پرستار سلام سالهاست که داره فعالیت می کنه و پرسنل ما با تجربه هستن خیالتون راحت باشه.

   پاسخ
 • محمدنیا
  12/07/1399 15:01

  شما برای همه ی بیمارستان های تهران نیرو دارین؟؟

  پاسخ
 • همراه بیمار در بیمارستان عفونی غیر واگیر چقدر میشه؟

  پاسخ
 • سامری
  21/06/1399 14:19

  سلام ممنون از نیروی خوبتون که برای بیمار ما فرستادین و به همه امور مربوط به بیمارستان وارد بود

  پاسخ
 • رحمتی
  17/06/1399 15:52

  شما همه ی بیمارستان ها نیرو برای پرستاری دارین؟

  پاسخ
 • نعمت
  17/06/1399 15:51

  هزینه بیمار کرونایی چقدر میشه؟؟

  پاسخ
 • رامین نعمتی
  17/06/1399 15:49

  هر هشت سساعت گداری از بیمار در بیمارسستان چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نریمان
  12/06/1399 15:30

  سلام برای بیمارستان فیروز آبادی نیرو دارین؟؟

  پاسخ
 • naderpanah
  12/06/1399 15:28

  منون از خدمات خوبتون

  پاسخ
 • رحمان
  08/06/1399 07:22

  برای همهی بیمارستان های تهران نیرو دارین؟

  پاسخ
 • حیدری
  04/06/1399 16:24

  هزینه ی هر شب نگهداری از بیمار در بیمارستان چقدر میشه؟

  پاسخ
 • میترا کامرانی
  03/06/1399 14:51

  سلام میخواستم از خدامات پرستاری شما تشکر کنم همراه بیماری که برای پدرم فرستادین بسیار خوب بودن

  پاسخ
 • محمدی
  02/06/1399 15:35

  هزینه نگهداری بیمار در بیمارستان شریعتی چقدر میشه؟

  پاسخ
  • بیمارستان شریعتی از بیمارستان هایی هست که همره بیماران ما خیلی سخت قبول می کنن در این بیمارستان بیان.
   ولی نگران نباشین براتون هماهنگ می کنیم.
   تماس بگیرین.
   02188499404

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر خدا قوت
  ببخشید برای همراه بیمار بودن چه مدارکی نیاز هست و اینکه سابقه چقدر باشه و ایا اتباع و هم بعنوان همراه بیمار میپذیرید؟

  پاسخ
 • سالار
  24/03/1399 10:19

  بنده هم خوشحال میشم برای همراه بیمار در اصفهان کسی کار داشت در خدمتم09135636673

  پاسخ
 • محمود
  13/03/1399 10:50

  سلام من همسرم در بیمارستان بستریه نیاز به پرستار دارم چقد رطول میکشه نیرو بفرستین؟

  پاسخ
 • نیلوفر
  15/02/1399 06:40

  سلام میدونم کارشماهم سخت هست ولی الان توانایی مراجعه به شرکت ندارم واقعا ازنظرمالی نمیتونم بیام نمیشه کاری بهم معرفی کنید بیمارستان داخل کرج باشه

  پاسخ
 • کرمانی
  25/01/1399 12:34

  12 ساعت پرستاری در بیمارستان بقیت الله چقدر میشه؟

  پاسخ
 • نوید محمدی
  26/12/1398 15:25

  شرایط پرستاری های شما برای پرستاری از بیمار در بیمارستان چیه؟

  پاسخ
  • با سلام
   حدودا یک تیم 40 نفره داریم که بصورت تخصصی فقط در زمینه همراه بیمار در بیمارستان فعالیت می کنن و این متمرکز شدن این تیم روی همراهی بیمار در بیمارستان باعث شده که هر کدام از اعضای تیم تجربه ی بسیار خوبی در زمینه همراهی بیمار داشته باشند و در این زمینه متخصص شوند.

   پاسخ
   • نوید محمدی
    19/11/1399 14:13

    ممنونم شما ازشون مدارک شناسایی گرفتین یعنی قابل اعتماد هستن؟

    پاسخ
   • میخواستم بدونم اگه برای چند شب نیرو بخوابم برایی بیمارستان فقط یک نفر می مونه همراه بیمار یا هر شب عوض میشه

    پاسخ
 • میکاعیل
  22/12/1398 17:41

  سلام
  برای بیمارستانی که بیماران کرونایی دارن نیررو دارین؟

  پاسخ
 • مورتضوی
  17/12/1398 14:11

  برا بیمار کرونایی هم نیرو دارین هماهنگ کنید؟

  پاسخ
  • با سلام

   بله در این زمان که خیلی از هموطنان عزیزمون دارن با ویروس کورنا دست و پنجه نرم می کنند و سایر شرکت های پرستاری تا اسم کرونا می یاد می گن نیرو نداریم.
   پرستار سلام آماده اعزام همراه بیمار در بیمارستان حتی برای بیماران عزیزی که کورنا دارند یا مشکوک به کورنا هستن می باشد
   چون ما این بیماران رو مثل اعضای خانواده خودمان می دانیم و پرستارهای مثل عزیزان خودشون از بیماران در بیمارستان مراقبت می کنند.

   انتخاب شما افتخار ماست 🙂

   پاسخ
 • امینی
  14/12/1398 19:00

  با سلام به همراه بیمار در بیمارستان نیازمند

  پاسخ
 • مرتضی
  04/12/1398 17:15

  سلام من یک نیرویی می خواستم که بتونه کار های اداری بیمارستان را انجام بده شما همچین نیرویی را دارین؟

  پاسخ
  • سلام
   بله مشکلی نداره
   نمونه کارهایی داشتیم که فرزند های سالمند در خارج از کشور بودن و تمام امور تسویه حساب و … را انجام داده ایم.

   پاسخ
   • مرتضی
    19/11/1399 14:09

    ممنون نیرویی که در این زمینه میفرستن قابل اعتماد هستن؟

    پاسخ
 • افسانه
  07/09/1398 12:08

  سلام
  شما فقط در بیمارستان های شهر تهران همراه بیمار در بیمارستان می فرستین و یا اینکه کل استان تهران رو پوشش می دین ؟
  سوال بعدی اینکه در شهر های مختلف ایران چرا کار خودتون رو گسترش نمی دین ؟ این کار باعث اشتغال زایی خوبی می شه.

  پاسخ
  • با سلام
   بله در کل استان تهران بیمارستان هارو پوشش می دیم
   و برای جواب سوال دومتون هم لطفا لینک زیر رو مطالعه نمایید
   https://www.hi-nurse.com/about-us
   در لینک بالا قید شده است که هدف اولیه ما اشتغال زایی برای 1000 نفر هست
   و یکی از گزینه های ما گسترش کارمون به استان های دیگه هست.
   حتی خود شما می تونین نماینده ما در استان خودتون باشین.
   با تشکر
   02188499404

   پاسخ
 • سعید سلیمانی
  06/08/1398 13:04

  سلام من برای کار همراه بیمار در بیمارستان می تونم خدمت برسم ؟
  مدرک کمک بهیاری دارم و نزدیک به دو سال سابقه کار در بیمارستان رسول اکرم و 34 ساله هستم

  پاسخ
 • مریم مهدوی
  13/06/1397 13:36

  خدمات پرستاری پرستار سلام همیشه درجه 1 بوده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!