همراه بیمار در بیمارستان

با خیال راحت عزیزانتان را به همراهان بیمار در بیمارستان موسسه پرستار سلام بسپارید.

برای عزیزان شما ، کم نمی گذاریم …

02188499404   0218849940|  02144256879

با کلیک روی دکمه زیر نظرات سایر مشتریان در بخش همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) پرستار سلام در این بیش از 12 سال فعالیت  با مجوز رسمی را مشاهده نمایید.

همراه بیمار در بیمارستان
خدمات اعزام همراه در بیمارستان

خدمات اعزام همراه در بیمارستان

خدمات پرستاری از بیمار در بیمارستان

خدمات پرستاری از بیمار در بیمارستان

خدمات پرستاری و همراه بیمار در بیمارستان

خدمات پرستاری و همراه بیمار در بیمارستان


همراه بیمار در بیمارستان

پرستار سلام : به دلیل ضعف‌ هایی که سیستم پرستاری دارد مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌ های لازم، وجود همراه بیمار در بیمارستان الزامی شده است. همراهان بیمار در بیمارستان بخش بزرگی از خدمات پرستاری را در منزل و بیمارستان انجام می‌ دهند.
نبود خدمات و مراقبت‌ های لازم در بیمارستان‌ ها باعث شده بیماران عزیز جدا از پرسنل زحمت کش بیمارستان نیاز به همراه بیمار به صورت شبانه روزی نیز داشته باشند و از سویی نگرانی هایی که خانواده‌ ها دارند و باعث شده است بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام افتخار همراهی بیمار شما را داشته باشند. نیاز به یک فرد باتجربه ، کاربلد و صبور که خودش مشکل و دغدغه ی جدیدی برای خانواده بیمار ایجاد نکند در کنار بیمار عزیز شما حس شود تخصص ما همراهی بیمار شماست ، شما هم به جمع هزاران نفری که از خدمات پرستاری در بیمارستان ها استفاده کرده اند با خیال آسوده بپیوندید.

همراه بیمار باتجربه است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌ دهد. و بارها کاری را که شما شاید قرار است برای اولین بار انجام دهید انجام داده است.

اعزام همراه بیمار در بیمارستان با تجربه و وارد به امور بیمارستان به صورت 24 ساعته و یا به صورت پاره وقت به بخشها یا اورژانس درمانگاه از جمله فعالیت اصلی موسسه پرستار سلام پایتخت به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ و شناسه ملی 14007607410 می باشد.

همراه بیمار در بیمارستانیاری همراهان بیمار در بیمارستان پرستار سلام به پرستاران

به دلیل اینکه سرویس دهی در برخی بیمارستان‌ها خوب نیست و کمبود بهیار و کمک بهیار در بیمارستان‌ها را شاهد هستیم، همراهان بیمار در بیمارستان‌ها به کادرهای پرستاری کمک می‌کنند.

با اعزام مراقب به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به بیمار کمک میشود راحت تر محیط بیمارستان را بپذیرد و با برقراری ارتباط شخص مراقب با مریض و صحبت کردن و روحیه دادن و حتی خواندن کتاب برای ایشان و کمک کردن در کارهای شخصی بیمار، بیمار درد را کمتر احساس کرده و در آرامش بیشتری با بیماری خود کنار می آید و همچنین با پیگیری وضع بیمار و اطلاع به خانواده بیمار ، خانواده بیمار نیز آرامش بیشتری دارند.

دیگر نگران تنها بودن عزیز خود در بیمارستان نباشد و نیازهای خرید و کارهای اداری او را به ما بسپارید.

پرستاران بیمار در بیمارستان پرستار سلام به خوبی به خوبی با این نیاز آشنایی دارند که بیمار شما به شخصی نیاز دارد که 24 ساعته و بخصوص شب ها در کنارش باشد و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز باشد سرویس دهی نماید.

همراه بیمار در بیمارستان
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حیدرعلی عابدی:

بیمارستان‌های ما در حال حاضر با کمبود پرستار مواجه هستند به همین دلیل مراقبت پرستاری کیفیت مناسبی ندارد. از طرفی در برخی از بیمارستان‌ها پدیده جدیدی به وجود آمده و آن هم همراه بیمار در بیمارستان است که در تمامی بیمارستان‌ها به محض بستری کردن بیمار، از خانواده و همراهان بیمار می‌خواهند تا به عنوان همراه بیمار و برای مراقب از وی در بیمارستان بماند.

وی ادامه داد: هیچ کجای دنیا به اعضای خانواده بیمار همراه بیمار برای مراقبت نمی ماند، چرا که این فرد آموزش‌های لازم را ندیده است، ازطرفی خود این فرد نیز آسیب می‌بیند و از تمامی برنامه‌های روزمره خودش نیز عقب می‌ماند و اگر هم نماند عذاب وجدان می‌گیرد که چرا در کنار بیمارش نمانده است.

اینجاست که کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید تا یک نیروی آموزش دیده به عنوان همراه بیمار در بیمارستان برای شما اعزام شود.

در این رابطه بارها به وزارت بهداشت و درمان گفته شده است تا پدیده همراه بیمار در تمامی بیمارستان‌ها جمع شود چرا که غیر علمی بوده و برای خانواده ها نیز مشکل ایجاد می‌کند و باعث انتقال بیماری‌های عفونی شده و عفونت های بیمارستانی را گسترش میدهد در نتیجه باعث افزایش مرگ و میر می‌شود.

عابدی ادامه داد: کمبود پرستار در بیمارستان‌ها باعث می‌شود که پرستاران نتوانند از بیمار به خوبی مراقبت کنند ( لزوم همراه بیمار اینجا خیلی حس می شه ) به همین دلیل از همراه مریض می‌خواهند برای مراقب بیشتر در بیمارستان بماند. در همه جای دنیا ملاک و معیار تعداد پرستار به تخت بیمارستان سنجیده می‌شود، در بیمارستان‌های ژاپن به ازای هر تخت ۱۱ پرستار  و کادر پرستاری ، کاردان اتاق عمل و  بهیار وجود دارد.

در دیگر کشورهای دنیا نیز به همین صورت، در کشورهای آفریقایی نیز کمتر از ۴ نیروی کادر پرستاری به ازای هر تخت وجود ندارد، یعنی اگر یک بیمارستان ۱۰۰ تخت داشته باشد، برای هر تخت ۴ پرستار، کاردان اتاق عمل، بهیار و کمک پرستار وجود دارد.

پرستار بیمار در بیمارستان

وی افزود: متاسفانه در بیمارستان‌های ایران به ازای هر تخت ۱.۱ و در برخی از بیمارستان‌ها حتی کمتر از ۱ به ازای هر تخت وجود دارد و کمبود پرستار کاملا مشهود است. وزارت بهداشت و درمان باید به سرعت نسبت به طرحی برای جذب بیشتر و استاندارد سازی نسبت تعداد پرستار به تخت بیمارستانی یک برنامه اساسی ارائه کند.

وی تاکید کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به طور جدی پیگیر استاندارد سازی نیروی پرستاری است تا با جذب پرستار بتوانیم قدم هایی در راستای افزایش کیفیت خدمات پرستاری برداریم. ان شاء الله نیازی نیست با وجود بخش همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) پرستار سلام

سایر خدمات موسسه پرستار سلام

موسسه پرستار سلام | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار در منزل

چرا بایداز خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان

مراقبت از بیمار همیشه برای اطرافیان با خود استرس و اضطراب به همراه دارد. نگرانی از روند بهبودی، نگرانی از عدم تامین به موقع نیاز بیمار، توجه به زمان مصرف دارو و یادآوری آن، تنظیم زمان برای حضور در کنار بیمار و مراقبت از او و … همه از نگرانی های اصلی و قابل حلی هستند که

کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید و با خیال راحت از طریق تماس ویدئویی با بیمار خود از طریق همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام ارتباط داشته باشید.

همراه بیمار ( پرستار بیمار در بیمارستان ) باید بتواند با بیمار در مدت زمان کوتاهی ارتباط برقرار کند و او را درک کند. همچنین از طریق ارتباط مناسب با بیمار او را به انجام توصیه های پزشک تشویق کند

بیمار از قبل باید رضایت خود را مبنی بر استفاده از خدمات همراه برای بیمار با خانواده درمیان بگذارد زیرا در صورتی که بیمار از این موضوع ناراضی باشد روند مراقبت با مشکلات مختلف از جمله لجاجت و لجبازی بیمار مواجه خواهد شد.

تمام خدذمات پرستار سلام در منزل انجام می شود (اعزام پزشک، اعزام خدمتکار، اعزام پرستار، اعزام مراقب، اعزام نگهدار برای پرستاری مراقبت و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار در منزل و اعزام خدمتکار برای خدمات نظافتی در منزل و خدمات آشپزی در منزل، اعزام کارشناس زخم، تزریقات و سرم تراپی و …، ماساژ در مانی، تمام این موارد در منزل انجام می شود.)

به جز خدمات همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) که در بیمارستان انجام می شود.

چرا باید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام استفاده کنم؟

همراه بیمار در بیمارستان

چرا باید از خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟

نیروهای همراه بیمار دارای مهارت های خاصی هستند که می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار در بیمارستان باید نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی داشته باشد. داروهای مصرفی و واکنش های دارویی را بشناسد. عوارض ناشی از جراحی و نشانه های آنها را بداند و در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب و خبر کردن پرستار ها برای حفظ سلامت بیمار باشد.

همراه بیمار در زمان موقعیت های اورژانسی باید بتواند بر عواطف خود مسلط بوده و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام دهد.

تا اینجا اومدی این کلیپ زیبا رو ببین یه تنوعی بشه 😉

حتماً از دوستان و آشنایانی که همراه بیمار در بیمارستان گرفته‌اند شنیده‌اید که بیمار را کتک زدند، دزدی کردن و یا خوب از بیمار مراقبت نکرده‌اند.
شاید در نظر شما خوب مراقبت نکردن از بیمار این باشد که برای مثال از دو لیوان آبمیوه ای که باید به بیمار می‌داده، یک لیوان داده است.

اگر نظر شما هم این هست خاطره پایین را با دقت مطالعه کنید.

داستان همراه بیمار در بیمارستان

در یکی از بیمارستان‌ها پدرم برای جراحی دیسک کمر بستری بودند که دارویی، قرصی، تزریقی نمی دانم چه چیزی برای ایشان انجام شده بود که اثرات خودش را همان لحظه نشان نداد،
نصف شب شد، متوجه شدم که پدرم نمی‌تواند نفس بکشد، (برای یک عمل ساده دیسک کمر نزدیک بود بحرانی به وجود بیاید، در این موارد معمولاً حتی در پرونده بیمار نمی‌نویسند قصور پزشکی یا قصور پرستاری) خلاصه اینکه با داد و بی داد پرستارها آمدند به سمت اُتاق پدر و مشکل حل شد
فکرشو بکنید پدر خودتون تو این شرایط قرار گرفته باشد خدایی نکرده و یک همراه بیمار بی‌تجربه که خوابش سنگین است بالای سر پدر شما باشد.
شاید این فرد انسان بسیار خوبی هم باشد، مهربان هم باشد، دزد هم نباشد، ( یک دزد در نهایت گوشی بیمار و عزیزتان را می دزد اما یک بی تجربه جان او را به خطر می اندازد) ولی بی‌تجربه باشد.
بهای بی‌تجربگی یک همراه مریض در بیمارستان می‌تواند خدای نکرده به فوت بیمار منجر شود
این‌ها رو گفتیم که کمکی کرده باشیم تلنگری باشیم تا شما بیشتر به فکر باشید اگر خودتان از بیمار عزیزتان مراقبت می‌کنید
آیه 32 سوره المائده از قرآن کریم:
هرکس انسانی را از مرگ برهاند و زنده بدارد، گویی همه انسان ها را زنده داشته است.

و همچنین اگر مشغله‌های زندگی یا ترس از بی‌تجربگی در زمینه همراهی بیمار در بیمارستان و همچنین سخت بودن این کار برای شما (برای مثال انجام اموری مانند تعویض پوشک) وجود دارد

پرستار سلام به عنوان یک مرکز معتبر با سال‌ها تجربه در زمینه همراهی بیمار در بیمارستان و سایر خدماتی که در انتهای این محتوا آنها را ذکر خواهیم کرد اگر خودش را به درستی معرفی نکرده باشد و شما انتخاب اشتباهی انجام دهید، تصمیم اشتباهی بگیرید، تنها به این دلیل که این شرکت معتبر به اندازه کافی تبلیغات انجام نداده و خودش را معرفی نکرده است در حق شما ظلم شده است.

خدمات پرستار سلام

کار همراهی بیمار در بیمارستان کار هر کسی نیست، با توجه به اینکه بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند طبیعی است که اکثر تیم ما با تجربه هستند و در شرایط مختلف و با بیمارهای مختلف با خلق و خوی مختلف برخورد داشته‌اند و می‌توانند مدیریت بحران هایی که پیش می آید و بارها تجربه کرده اند را انجام دهند.
بر چه اساسی خواننده این محتوا می تواند به ادعاهای نویسنده این محتوا اعتماد کند.

پرستار سلام شرایطی را مهیا کرده است که شما می‌توانید نظرات سایر مشتریان بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام را مشاهده کنید
برای مشاهده نظرات مشتریان بخش همراه بیمار پرستار سلام کافیست به انتهای همین مقاله مراجعه کنید.

همراه بیمار در بیمارستان

دیگر نگران عزیزانتان در بیمارستان نباشید!

شرکت پرستار سلام ( 02188499404 ( 10 خط)) با سه شعبه در تهران با ارائه خدمت همراه بیمار در بیمارستان ، آسودگی خاطر را به شما و عزیزانتان هدیه می‌دهد.

پرستار سلام دارای مجوز رسمی و بیش از 3000 رضایتمندی مشتری تا اسفند ماه سال 1402 می باشد که روز به روز به دلیل پیگیری های ما که حتی مشتریان ناراضی را نیز پیگیری می کنیم تا رضایتشان را جلب کنیم ، در حال رشد است.

متخصصان مجرب و دلسوز ما در تمام طول بستری بیمار در بیمارستان ، در کنار او حضور دارند و از او مراقبت می‌کنند.

پرستار سلام تنها شرکتی می باشد که بخشی کاملاً مجزا در هر سه شعبه خود برای پرستاری و مراقبت از بیمار در بیماستان دارد و این بخش تا اواخر اسفند 1402 دارای بیش از 12 سال سابقه فعالیت درخشان می باشد.

علاوه بر اینکه با توجه به پیگیری هایی که در قسمت فوق ذکر شد، همیشه در حال گزینش و گلچین کردن نیروهای بخش همراه بیمار خود یعنی » پرستاران با لیسانس پرستاری ، کمک پرستاران بهیارها و کمک بهیارها و مراقب های با تجربه هستیم ، برای توضیحات بیشتر باید عرض کنم که :

بالای 95 درصد درخواست همراه بیمار از پرستار سلام برای مراقبان باتجربه است و به مهارت بیشتری نیاز دارند و 5 درصد مابقی هم برای پرستاران ، کمک پرستاران و … می باشد.

پرستاران با لیسانس پرستاری در شرکت پرستار سلام بیشتر در زمینه تزریقات و پانسمان در منزل و مواردی با نند کشیدن بخیه ، تعویض سوند و … درخواست های زیادی دارند.

معمولا این مراقبان باتجربه ما در طول 365 روز سال بیش از 150 شبانه روز از سال رو در بیمارستان های مختلف هستند و اگر به این تجربه‌ی بیش از 12 سال بخش همراه بیمار ما دقت کنید و به این هم دقت کنید که در کنار آن با توجه به بازخورد مشتریان قبلی گلچین شده اند.

متوجه خواهید شد که چرا پرستار سلام دارای این حجم از رضایتمندی مندی مشتری یعنی بیش از 3000 رضایتمندی مشتری که سه برابر سایر مراکز است می باشد.

پرستار سلام همراه بیمار در بیمارستان

خدمات همراه بیمار در بیمارستان شامل

 • مراقبت های بهداشتی مانند تعویض پوشک ، لگن گذاشتن  و …
 • کمک در مراقبت های درمانی مانند همراهی برای عکس برداری ها و آزمایشات ، چک کردن علائم حیاتی و …
 • کمک به بیمار در انجام امور روزمره مانند راه رفتن ، غذا خوردن ، آبمیوه خوردن ، لباس پوشیدن ، تماس گرفتن با خانواده و …
 • اطلاع رسانی به موقع به کادر درمان ، پزشک و خانواده بیمار در شرایط بحرانی و …
 • و…

پرستار سلام برای تمام بیمارستان های تهران اعزام همراه بیمار دارد ، منجمله بیمارستان های :

بیمارستان اختر بیمارستان امام حسین (ع) بیمارستان سینا بیمارستان شفا یحیاییان بیمارستان شهدای هفتم تیر بیمارستان شهدای یافت آباد بیمارستان علی اصغر (ع) بیمارستان فیروزگر بیمارستان لقمان حکیم بیمارستان امام خمینی (ره) بیمارستان امیر اعلم بیمارستان ولیعصر (عج) بیمارستان غیاثی بیمارستان الغدیر

بیمارستان بهارلو بیمارستان بهرامی بیمارستان میرزا کوچک خان بیمارستان کودکان مفید بیمارستان ۱۵ خرداد بیمارستان شهدای تجریش بیمارستان شهید هاشمی نژاد بیمارستان روانپزشکی ایران بیمارستان مسیح دانشوری بیمارستان مهدیه بیمارستان شهید مطهری بیمارستان ضیائیان بیمارستان طرفه بیمارستان عرفان

بیمارستان شهید رجایی بیمارستان جواهری بیمارستان نجمیه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بیمارستان حضرت فاطمه (س) بیمارستان دکتر شریعتی بیمارستان رازی بیمارستان فیروزآبادی بیمارستان امام سجاد (ع) بیمارستان آیت الله طالقانی بیمارستان روزبه بیمارستان لولاگر مرکز طبی کودکان مرکز قلب تهران و …

چند نمونه کار پرستار سلام در زمینه همراه بیمار در بیمارستان در برخی از این بیمارستان ها :

برای مثال همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) : درخواست متعدد برای همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) به پرستار سلام برای افرادی که برای شیمی درمانی در این بیمارستان مراجعه می کنند و نیاز به همراه دارند تماس می گیرند.

و همانطور که می دانید بیمارستان امام خمینی ( ره ) بخش های جراحی متعددی منجمله جراحی عمومی زنان و زایمان جراحی مغز و اعصاب جراحی قلب جراحی توراکس جراحی پلاستیک و … می باشد که بعد از جراحی اکثر این بیماران نیاز به بسیتری شدن دارند و پرستار سلام نمونه کارهای زیادی را از این بیمارستان و سایر بیمارستان تهران در بخش همراه بیمار سایت پرستار سلام دارد.

همراه بیمار در بیمارستان فیروزگر نیز یکی از بیمارستان هایی است که از آن زیاد به ما درخواست همراه مریض می دهند و این بیمارستان نیز بخش های بستری متعددی  دارد که بیماران متناسب با بیماری خود در ن بستری می شوند و برخی از آن ها با ما تماس می گیرند و در خدمتشان هستیم.

همراه بیمار در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بعد از حراحی های چشم گوش حلق و بینی جراحی های ارتوپدی جراحی های مغز و اعصاب جراحی عمومی و … نیاز به خدمات همراهی بیمار پرستار سلام دارند که در خدمتشان هستیم.

همراه بیمار در بیمارستان مرکز قلب تهران که از نام آن معلوم است در چه مواردی برای این بیمارستان همراه بیمار اعزام می کنیم.

کلمات کلیدی : همراه بیمار در بیمارستان لولاگر همراه بیمار در بیمارستان ضیائیان همراه بیمار در بیمارستان ولیعصر (عج) همراه بیمار در بیمارستان مسیح دانشوری همراه بیمار در بیمارستان روزبه همراه بیمار در بیمارستان تریتا و …

در خواست های زیادی نیز با عناوین همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) – همراه بیمار در بیمارستان تریتا ( در بیمارستان تریتا بخش اکسیژن درمانی پرفشار ( HBOT ) راه اندازی شده است ) و .. داریم.

همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام پرستار بیمار در بیمارستان

مزایای استفاده از خدمات همراه بیمار در بیمارستان

با توجه به حضور یک همراه بیمار با تجربه که می داند چطور در شرایط بحرانی بیمار ، شرایط را مدریت کند باعث کاهش اضطراب و نگرانی بیمار و خانواده می شود.

تسریع در روند بهبودی بیمار به دلیل هم صحبتی با بیمار و پیش رفتن تمام روتین های بیمارستانی مانند آزامایشات ، عکس برداری ها و … به این دلیل که همراه بیمار با قسمت های مختلف بیمارستان و حتی کادر درمان آن جا از قبل آشنا می باشد.

جلوگیری از بروز عوارض و عفونت ، تجربه همراه بیمار از پرستار سلام باعث می شود این موارد مانند عفونت که به دلایل مختلفی مانند کوتاهی در انجام امور بهداشتی بیمار و … صورت می پذیرد، به وجود نیاید.

ارائه خدمات با کیفیت برای مثال حتی بلند و کوتاه کردن بیمار هم قلق دارد به نحوی که نه به خود بیمار نه به همراه بیمار فشار بیش از حد وارد نشود و در ایمن ترین حالت ممکن این مهم صورت پذیرد.

اعزام پرستار بیمار در بیمارستان با ویژگی های مناسب فردی که برای این کار مناسب باشد ( این ویژگی ها را با توجه به بازخورد مشتریان قبلی در پرستل خود بررسی کرده ایم ) منجمله خواب کم و سبک که اگر در طول شب اتفاقی اُفتاد به سرعت هوشیار شود، مهربان بودن ، صبر و حوصله داشتن ، توانایی ارتباط برقرار کردن خوب با کادر در متن ، خانواده بیمار و بیمار و …

قیمت مناسب و نحوه پرداخت مناسب » برخی از مراکز ابتدا هزینه و قیمت کامل را دریافت کرده سپس اقدام به اعزام پرستار بیمار در بیمارستان می کنند که پرستار سلام اینگونه نیست.

و …

پرستار بیمار در بیمارستان مدرس
همراه بیمار در بیمارستان
چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

*** سوالات متداول ***


مگه چند نوع همراه بیمار در بیمارستان داریم چرا هزینه و قیمت همراه بیمار متفاوته ؟

قیمت همراه بیمار در بیمارستان با توجه به سه نوع همراه بیماری که داریم : اسم نوع اول مراقب با تجربه و کاربلد هست که کارهایی مثل دارو دادن ، غذا دادن ، تعویض پوشک ، لگن گذاشتن ، جا به جایی بیمار ، خبر کردن پرسنل بیمارستان در شرایط بحرانی ، ارتباط داشتن و هماهنگ بودن با خانواده بیمار ، همراهی بیمار برای انجام امور اداری ، آزمایشات و به صورت کلی تمام امور بیمار را انجام می دهند .

اسم نوع دوم کمک بهیار ، بهیار یا کمک پرستار برای شغل پرستار بیمار در بیمارستان هست که کارهای تخصصی مثل گاواژ و تزریقات و غیره را نیز علاوه بر موارد بالا انجام می دهند و

اسم نوع سوم پرستار هست یعنی لیسانس پرستاری از دانشگاههای معتبر سراسر کشور که در صورتی که نیاز به یک نیروی کاملاً متخصص حس شود مورد استفاده قرار می گیرند.

و با توجه به تخصص این سه نوع همراه بیمار در بیمارستان و منزل مسلماً هزینه و قیمت همراه بیمار در بیمارستان و کیفیت کار متفاوت است .

قیمت همراه بیمار در بیمارستان


چرا قیمت همراه بیمار در بیمارستان در شرکت های مختلف فرق می کند ؟

با توجه به اینکه در برخی بیمارستان ها افرادی که معمولاً از پرسنل همان بیمارستان می باشند با بخش مالی و یا رئیس آن بیمارستان قراردادی بسته اند که در آن قرارداد آن بیمارستان تمام همراهی بیمار در آن بیمارستان را به آن فرد یا شرکت واگذار می کند و در قبال آن نیز درصدی می گیرد،

و از این بابت که آن فرد یا شرکت باید به آن بیمارستان نیز درصد بدهد، قیمت همراه بیمار در بیمارستان افزایش می یابد و از آن جایی که پرستار سلام با هیچ بیمارستانی مستقیم قراردادی نمی بندد ، قیمت همراه بیمار در بیمارستان آن کمتر و چون شما مجبور نیستید با هر کیفیت کاری ، پرستار سلام را انتخاب کنید و کیفیت کار آن رقابتی می شود ، کیفیت کارش نیز بهتر است.

( کیفیت کار پرستار سلام صرفاً یک ادعا نیست و شما می توانید نظرات کارفرمایان قبلی را با کلیک بر روی دکمه نظرات مشتریان در ابتدای همین محتوا مشاهده نمایید. ( پرستار سلام دارای بیش از 3000 رضایتمندی مشتری در بخش های مختلف خدمات خود است که سایر شرکت ها حتی یک ششم این مقدار از رضایتمندی را ندارند . ))

شاید سوال دیگری که پیش می آید این است که شما چطور وقتی یک بیمارستان تمام بخش همراهی بیمار خود را به یک فرد و شرکت واگذار کرده و ما مجبوریم با هر قیمت و یا هر کیفیت آن هارا انتخاب کنیم ، چطور شما در آن بیمارستان نیز خدمات همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) خود را ارائه می دهید؟

جواب بسیار ساده است : همراه بیماری که از شرکت پرستار سلام اعزام می شود خود را یکی از بستگان بیمار معرفی می کند و آن بیمارستان دیگر نمی تواند شما را مجبور به استفاده از همراه بیمار با قیمت بالا و کیفیت پایین نماید.


برای استخدام در بخش همراه بیمار در بیمارستان باید چه شرایطی داشته باشیم ؟

اولین سوالی که از شما برای استخدام در زمینه مراقبت از بیمار در منزل و بیمارستان می پرسیم این هست که می توانید تعویض پوشک انجام دهید یا برای بیمار لگن بذارید و معمولا از نظر همراه بیمارها در بیمارستان و منزل این قسمت را اگر نتوانید انجام دهید کلا نمی توانید همراه بیمار شوید .


آیا مراقب‌های شما مهربان ، دلسوز و صبور هستند چون بیمار ما درد دارد و در شرایط عادی نیست و باید در رفتار و برخورد با بیمار مراعات شود ؟

با توجه به اینکه موسسه پرستار سلام بیش از  15 سال در این زمینه فعالیت دارد و از کارفرماها در رابطه با کیفیت کار نیروها مرتباً بازخورد می گیرد ، بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام دائماً در حال افزایش کیفیت نیروهای خود و تعدیل نیروهای ناکارآمد هست، خیالتان راحت باشد.


برای بیمار آقا همراه خانم هم می فرستید ؟

خیر برای بیمار آقا همراه بیمار آقا و بالعکس برای بیمار خانم همراه بیمار در بیمارستان خانم اعزام می شود .


همراه بیمار در بیمارستان بعد از مرخص شدن بیمار ما را تا منزل همراهی می کنند ؟

در صورت تمایل بله ولی جزء شرح وظایفشون نیست و پرستار بیمار در بیمارستان همانطور که از اسمش مشخص هست موظف هستند فقط در خود بیمارستان بیمار را همراهی کنند .


همراه بیمار می تواند کارهای اداری بیمار را هم در بیمارستان را انجام دهد ؟

درصورت لزوم بله پرستار بیمار در بیمارستان انجام می دهند ولی مسلماً در زمان انجام کارهای اداری بیمارستان، بیمار شما تنها می ماند .


در صورت نیاز برای بردن بیمار به بخش های MRI و برای آزمایشات دیگر بیمار را تنها که نمی گذارند ؟

همراه با بیمار همه جا هستند خیالتان راحت باشد و چون به صورت متععد در بیمارستان های مختلف فعالیت داشته اند با محیط بیمارستان هم آشنایی کامل دارند و به راحتی این کار را انجام می دهند.


برای درخواست اعزام همراه بیمار از چقدر قبل تر باید تماس گرفت ؟

برای اینکه بدقول نشیم کمتر از 3 ساعت پرستار بیمار در بیمارستان در محل حاضر است و اگر صبح اول وقت به همراه نیاز داشتید حتما از شب قبل با ما تماس بگیرید .


برای همراه بیمار در بیمارستان قرارداد رسمی بسته می شود ؟

در حالت عادی برای کارهای روزمُزدی و مقطعی برای پرستار بیمار در بیمارستان قراردادی بسته نمی شود ولی در صورتی که کارفرما اسرار داشته باشد برای بستن قراداد مشکلی نیست .


هزینه همراه بیمار ( پرستار بیمار در بیمارستان ) چطور پرداخت می شود ؟

برای راحتی کار کارفرماهای محترم برخلاف سایر شرکت ها بعد از اتمام هر 24 ساعت مبلغ دستمزد را به حساب خود همراه واریز می کنید .
389 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • همایون نقوی
  30/03/1403 17:50

  درود عالی سپاس ممنون از پیگیری شما

  پاسخ
 • مسعود
  28/03/1403 19:16

  درود بر شما 10 روز ازتون همراه گرفتیم که رضایت کامل داریم…

  پاسخ
 • سلام، قيمت خیلی بالاست ۲۴ ساعت یک‌میلیون و دويست هزار تومان، یا همراه بيمار یا خود بیمار بمیره بهتره، چون من در روز درآمدم ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان هستش، فکر کنم شما این دم و دستگاه رو برای قشر یک درصد جامعه‌ درست کردید.

  پاسخ
  • سلام و عرض ارادت
   200 تومن که اگر به همراه بیمار در بیمارستان غذا داده بشود کسر می شود
   از اون یک میلیون باقیمانده هم بخش عمده ای از اون برای خود همراه بیمار است و یک همراه بیمار با تجربه و کاربلد در تاریخ نوشتن این متن با کمتر از این مبلغ؛ وقتی قبول نمی کند که فعالیت کند پس … دست ما نیست.
   جواب سوال دوم بله اتصال افرادی که خودشان نمی خواهند یا نمی توانند به عنوان همراه بیمار در بیمارستانی که بلند و کوتاه کردن داره ، لگن گذاشتن و یا پوشک کردن داره
   0 این سختی را متحمل بشونداون رو می سپارند به افرادی که اکثراً خانم سرپرست خانواده هستند که پول حلال و با برکت کسب کنند.

   پاسخ
 • امیر هوشنگ
  23/02/1403 09:16

  سلام من برای خودم از شما دو ماه پیش همراه گرفتم که هنوزم با هم در ارتباط داریم حال من رو می‌پرسه شما عالی هستید

  پاسخ
 • محدثه س
  18/02/1403 12:18

  درود بر شما وقت بخیر انشالله که اوقات به کامتون باشه
  چیزی که باعث شد من الان اینجا نظر بدم این هست که شرکت شما پشتیبانی خیلی خوبی داره ممنونم از شما.

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم محدثه عزیز
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت داشتین و اینکه شما لطف دارین اما ما انتخاب کردیم که حتماً یگیری‌های خوبی داشته باشیم و این رمز موفقیت ما هم شده است.
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار و همراه بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • قاب ساز
  18/02/1403 11:14

  سلام و عرض ادب خدمت شما پرسنل زحمتکش پرستار سلام
  در این ۲۴ ساعتی که مهیا توی بیمارستان بود به شما خیلی زحمت دادیم
  خانم اصغری هم مارو مدیریت کردن و هم به مهیا رسیدگی کردند

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقا یا خانم قاب ساز عزیز
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت داشتین
   ممنونیم که پرستار بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • صادقی
  09/02/1403 12:11

  سلام از شرکت دیگه نیرو گرفته بودیم مادر ما رو ول کرده بود معلوم نیست کجا رفته بود ۴ ساعت ما دنبالش گشتیم تا پیداش کردیم
  ولی شما هم زنگ می‌زنی هم اس‌ام‌اس می‌زنی نیروی شما خانم داوودی هم به موقع اومد هم همیشه در دسترس بود ای کاش از اول به شما زنگ زده بودیم

  پاسخ
 • عثمان
  05/02/1403 11:46

  سلام علیکم من از قبل نظرهای اینجا را خوانده بودم می‌دانستم شرکت خوبی هستین برای همین از شما همراه بیمار خانم گرفتیم

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقای عثمان عزیز
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار در بیمارستان تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • فرهان
  03/02/1403 07:11

  سلام قبل از خود ما
  پرسنل شما تو بیمارستان بالاسر خواهر بودن
  یه دنیا ازتون ممنونیم

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب فرهات
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • م اربابی
  01/02/1403 12:59

  سلام آقای عسگرپور خیلی ممنون رضایت کامل از آقا سعید که همراه پدر در بیمارستان میلاد بودن، داریم

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم اربابی
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت داشتن
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • مقدم
  30/01/1403 04:14

  سلام جدا از اینکه پرسنلی که فرستادین کاربلد بود قیمت همراه بیمار شما از خود بیمارستان ۷۰۰ هزار تومان کمتر بود و این کمک بزرگی بود برای ما که برای چهار روز نیاز داشتیم ازتون تشکر می‌کنم

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقا / خانم مقدم
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • ملک پور
  21/12/1402 16:32

  سلام
  ممنون توی این سه روز یکبارم از کنار پدر دور نشدن و باکل نظر مارو نسبت به شرکتهای خدماتی که فکر درستی راجب اون ها نداشتیم عوض کردن سپاس

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم ملک پور
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • حسام شیرازی
  18/12/1402 07:16

  سلام
  همراه آقا برای بیمارستان میلاد فکر کنم آقای صمدی یا صمد
  دمشون گرم
  بنده خدا برای ما می دوید اینو اونور خیلی تاثیر داشت تو حل مشکل پذیرش و جا به جایی ما
  خیلی ممنون

  پاسخ
 • شیما نصیری
  12/12/1402 16:51

  سلام
  همراهی که برای آندوسکوپی چند هفته پیش از شما درخواست کردیم، آقای هوشنگ اگه اشتباه نکنم ، خواستم اینجا ازشون تشکر کنم ، الان پدر ازشون یادی کردن…

  پاسخ
 • دوستی
  06/12/1402 08:47

  ممنون از پیگیری تون و ممنون که روزهای تعطیل هم جوابگو هستین ، خیلی خونسرد و کاری بودن

  پاسخ
 • فردین
  24/11/1402 10:28

  سلام همراهی که اومدن حتی کارهای اداریم روهم انجام دادن
  قابل اعتماد بودن، امتحانشون کردم
  عالی
  خاطره بدی شد بخاطر شکستن پام
  ولی همراه بیماری که فرستادین بیشتر از توقع من خوب بود

  پاسخ