همراه بیمار در بیمارستان

با خیال راحت عزیزانتان را به همراهان بیمار در بیمارستان موسسه پرستار سلام بسپارید.

برای عزیزان شما ، کم نمی گذاریم …

02188499404   0218849940|  02144256879

با کلیک روی دکمه زیر نظرات سایر مشتریان در بخش همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) پرستار سلام در این بیش از 12 سال فعالیت  با مجوز رسمی را مشاهده نمایید.

همراه بیمار در بیمارستان
اعزام همراه بیمار به بیمارستان آتیه

اعزام همراه بیمار به بیمارستان آتیه

پرستاری از بیمار در بیمارستان عرفان

پرستاری از بیمار در بیمارستان عرفان

استخدام همراه بیمار در بیمارستان معیری

استخدام همراه بیمار در بیمارستان معیری


همراه بیمار در بیمارستان

پرستار سلام : به دلیل ضعف‌ هایی که سیستم پرستاری دارد مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌ های لازم، وجود همراه بیمار در بیمارستان الزامی شده است. همراهان بیمار در بیمارستان بخش بزرگی از خدمات پرستاری را در منزل و بیمارستان انجام می‌ دهند.
نبود خدمات و مراقبت‌ های لازم در بیمارستان‌ ها باعث شده بیماران عزیز جدا از پرسنل زحمت کش بیمارستان نیاز به همراه بیمار به صورت شبانه روزی نیز داشته باشند و از سویی نگرانی هایی که خانواده‌ ها دارند و باعث شده است بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام افتخار همراهی بیمار شما را داشته باشند. نیاز به یک فرد باتجربه ، کاربلد و صبور که خودش مشکل و دغدغه ی جدیدی برای خانواده بیمار ایجاد نکند در کنار بیمار عزیز شما حس شود تخصص ما همراهی بیمار شماست ، شما هم به جمع هزاران نفری که از خدمات پرستاری در بیمارستان ها استفاده کرده اند با خیال آسوده بپیوندید.

همراه بیمار باتجربه است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌ دهد. و بارها کاری را که شما شاید قرار است برای اولین بار انجام دهید انجام داده است.

اعزام همراه بیمار در بیمارستان با تجربه و وارد به امور بیمارستان به صورت 24 ساعته و یا به صورت پاره وقت به بخشها یا اورژانس درمانگاه از جمله فعالیت اصلی موسسه پرستار سلام پایتخت به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ و شناسه ملی 14007607410 می باشد.

همراه بیمار در بیمارستانیاری همراهان بیمار در بیمارستان پرستار سلام به پرستاران

به دلیل اینکه سرویس دهی در برخی بیمارستان‌ها خوب نیست و کمبود بهیار و کمک بهیار در بیمارستان‌ها را شاهد هستیم، همراهان بیمار در بیمارستان‌ها به کادرهای پرستاری کمک می‌کنند.

با اعزام مراقب به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به بیمار کمک میشود راحت تر محیط بیمارستان را بپذیرد و با برقراری ارتباط شخص مراقب با مریض و صحبت کردن و روحیه دادن و حتی خواندن کتاب برای ایشان و کمک کردن در کارهای شخصی بیمار، بیمار درد را کمتر احساس کرده و در آرامش بیشتری با بیماری خود کنار می آید و همچنین با پیگیری وضع بیمار و اطلاع به خانواده بیمار ، خانواده بیمار نیز آرامش بیشتری دارند.

دیگر نگران تنها بودن عزیز خود در بیمارستان نباشد و نیازهای خرید و کارهای اداری او را به ما بسپارید.

پرستاران بیمار در بیمارستان پرستار سلام به خوبی به خوبی با این نیاز آشنایی دارند که بیمار شما به شخصی نیاز دارد که 24 ساعته و بخصوص شب ها در کنارش باشد و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز باشد سرویس دهی نماید.

همراه بیمار در بیمارستان
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حیدرعلی عابدی:

بیمارستان‌های ما در حال حاضر با کمبود پرستار مواجه هستند به همین دلیل مراقبت پرستاری کیفیت مناسبی ندارد. از طرفی در برخی از بیمارستان‌ها پدیده جدیدی به وجود آمده و آن هم همراه بیمار در بیمارستان است که در تمامی بیمارستان‌ها به محض بستری کردن بیمار، از خانواده و همراهان بیمار می‌خواهند تا به عنوان همراه بیمار و برای مراقب از وی در بیمارستان بماند.

وی ادامه داد: هیچ کجای دنیا به اعضای خانواده بیمار همراه بیمار برای مراقبت نمی ماند، چرا که این فرد آموزش‌های لازم را ندیده است، ازطرفی خود این فرد نیز آسیب می‌بیند و از تمامی برنامه‌های روزمره خودش نیز عقب می‌ماند و اگر هم نماند عذاب وجدان می‌گیرد که چرا در کنار بیمارش نمانده است.

اینجاست که کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید تا یک نیروی آموزش دیده به عنوان همراه بیمار در بیمارستان برای شما اعزام شود.

در این رابطه بارها به وزارت بهداشت و درمان گفته شده است تا پدیده همراه بیمار در تمامی بیمارستان‌ها جمع شود چرا که غیر علمی بوده و برای خانواده ها نیز مشکل ایجاد می‌کند و باعث انتقال بیماری‌های عفونی شده و عفونت های بیمارستانی را گسترش میدهد در نتیجه باعث افزایش مرگ و میر می‌شود.

عابدی ادامه داد: کمبود پرستار در بیمارستان‌ها باعث می‌شود که پرستاران نتوانند از بیمار به خوبی مراقبت کنند ( لزوم همراه بیمار اینجا خیلی حس می شه ) به همین دلیل از همراه مریض می‌خواهند برای مراقب بیشتر در بیمارستان بماند. در همه جای دنیا ملاک و معیار تعداد پرستار به تخت بیمارستان سنجیده می‌شود، در بیمارستان‌های ژاپن به ازای هر تخت ۱۱ پرستار  و کادر پرستاری ، کاردان اتاق عمل و  بهیار وجود دارد.

در دیگر کشورهای دنیا نیز به همین صورت، در کشورهای آفریقایی نیز کمتر از ۴ نیروی کادر پرستاری به ازای هر تخت وجود ندارد، یعنی اگر یک بیمارستان ۱۰۰ تخت داشته باشد، برای هر تخت ۴ پرستار، کاردان اتاق عمل، بهیار و کمک پرستار وجود دارد.

پرستار بیمار در بیمارستان

وی افزود: متاسفانه در بیمارستان‌های ایران به ازای هر تخت ۱.۱ و در برخی از بیمارستان‌ها حتی کمتر از ۱ به ازای هر تخت وجود دارد و کمبود پرستار کاملا مشهود است. وزارت بهداشت و درمان باید به سرعت نسبت به طرحی برای جذب بیشتر و استاندارد سازی نسبت تعداد پرستار به تخت بیمارستانی یک برنامه اساسی ارائه کند.

وی تاکید کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به طور جدی پیگیر استاندارد سازی نیروی پرستاری است تا با جذب پرستار بتوانیم قدم هایی در راستای افزایش کیفیت خدمات پرستاری برداریم. ان شاء الله نیازی نیست با وجود بخش همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) پرستار سلام

سایر خدمات موسسه پرستار سلام

موسسه پرستار سلام | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار در منزل

چرا بایداز خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟نارضایتی و لجاجت بیمار به همراه بیمار در بیمارستان

مراقبت از بیمار همیشه برای اطرافیان با خود استرس و اضطراب به همراه دارد. نگرانی از روند بهبودی، نگرانی از عدم تامین به موقع نیاز بیمار، توجه به زمان مصرف دارو و یادآوری آن، تنظیم زمان برای حضور در کنار بیمار و مراقبت از او و … همه از نگرانی های اصلی و قابل حلی هستند که

کافیست با پرستار سلام تماس بگیرید و با خیال راحت از طریق تماس ویدئویی با بیمار خود از طریق همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام ارتباط داشته باشید.

همراه بیمار ( پرستار بیمار در بیمارستان ) باید بتواند با بیمار در مدت زمان کوتاهی ارتباط برقرار کند و او را درک کند. همچنین از طریق ارتباط مناسب با بیمار او را به انجام توصیه های پزشک تشویق کند

بیمار از قبل باید رضایت خود را مبنی بر استفاده از خدمات همراه برای بیمار با خانواده درمیان بگذارد زیرا در صورتی که بیمار از این موضوع ناراضی باشد روند مراقبت با مشکلات مختلف از جمله لجاجت و لجبازی بیمار مواجه خواهد شد.

تمام خدذمات پرستار سلام در منزل انجام می شود (اعزام پزشک، اعزام خدمتکار، اعزام پرستار، اعزام مراقب، اعزام نگهدار برای پرستاری مراقبت و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار در منزل و اعزام خدمتکار برای خدمات نظافتی در منزل و خدمات آشپزی در منزل، اعزام کارشناس زخم، تزریقات و سرم تراپی و …، ماساژ در مانی، تمام این موارد در منزل انجام می شود.)

به جز خدمات همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) که در بیمارستان انجام می شود.

چرا باید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام استفاده کنم؟

همراه بیمار در بیمارستان

چرا باید از خدمات همراه بیمار استفاده کنم؟

نیروهای همراه بیمار دارای مهارت های خاصی هستند که می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار در بیمارستان باید نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی داشته باشد. داروهای مصرفی و واکنش های دارویی را بشناسد. عوارض ناشی از جراحی و نشانه های آنها را بداند و در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب و خبر کردن پرستار ها برای حفظ سلامت بیمار باشد.

همراه بیمار در زمان موقعیت های اورژانسی باید بتواند بر عواطف خود مسلط بوده و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام دهد.

تا اینجا اومدی این کلیپ زیبا رو ببین یه تنوعی بشه 😉

حتماً از دوستان و آشنایانی که همراه بیمار در بیمارستان گرفته‌اند شنیده‌اید که بیمار را کتک زدند، دزدی کردن و یا خوب از بیمار مراقبت نکرده‌اند.
شاید در نظر شما خوب مراقبت نکردن از بیمار این باشد که برای مثال از دو لیوان آبمیوه ای که باید به بیمار می‌داده، یک لیوان داده است.

اگر نظر شما هم این هست خاطره پایین را با دقت مطالعه کنید.

داستان همراه بیمار در بیمارستان

در یکی از بیمارستان‌ها پدرم برای جراحی دیسک کمر بستری بودند که دارویی، قرصی، تزریقی نمی دانم چه چیزی برای ایشان انجام شده بود که اثرات خودش را همان لحظه نشان نداد،
نصف شب شد، متوجه شدم که پدرم نمی‌تواند نفس بکشد، (برای یک عمل ساده دیسک کمر نزدیک بود بحرانی به وجود بیاید، در این موارد معمولاً حتی در پرونده بیمار نمی‌نویسند قصور پزشکی یا قصور پرستاری) خلاصه اینکه با داد و بی داد پرستارها آمدند به سمت اُتاق پدر و مشکل حل شد
فکرشو بکنید پدر خودتون تو این شرایط قرار گرفته باشد خدایی نکرده و یک همراه بیمار بی‌تجربه که خوابش سنگین است بالای سر پدر شما باشد.
شاید این فرد انسان بسیار خوبی هم باشد، مهربان هم باشد، دزد هم نباشد، ( یک دزد در نهایت گوشی بیمار و عزیزتان را می دزد اما یک بی تجربه جان او را به خطر می اندازد) ولی بی‌تجربه باشد.
بهای بی‌تجربگی یک همراه مریض در بیمارستان می‌تواند خدای نکرده به فوت بیمار منجر شود
این‌ها رو گفتیم که کمکی کرده باشیم تلنگری باشیم تا شما بیشتر به فکر باشید اگر خودتان از بیمار عزیزتان مراقبت می‌کنید
آیه 32 سوره المائده از قرآن کریم:
هرکس انسانی را از مرگ برهاند و زنده بدارد، گویی همه انسان ها را زنده داشته است.

و همچنین اگر مشغله‌های زندگی یا ترس از بی‌تجربگی در زمینه همراهی بیمار در بیمارستان و همچنین سخت بودن این کار برای شما (برای مثال انجام اموری مانند تعویض پوشک) وجود دارد

پرستار سلام به عنوان یک مرکز معتبر با سال‌ها تجربه در زمینه همراهی بیمار در بیمارستان و سایر خدماتی که در انتهای این محتوا آنها را ذکر خواهیم کرد اگر خودش را به درستی معرفی نکرده باشد و شما انتخاب اشتباهی انجام دهید، تصمیم اشتباهی بگیرید، تنها به این دلیل که این شرکت معتبر به اندازه کافی تبلیغات انجام نداده و خودش را معرفی نکرده است در حق شما ظلم شده است.

خدمات پرستار سلام

کار همراهی بیمار در بیمارستان کار هر کسی نیست، با توجه به اینکه بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند طبیعی است که اکثر تیم ما با تجربه هستند و در شرایط مختلف و با بیمارهای مختلف با خلق و خوی مختلف برخورد داشته‌اند و می‌توانند مدیریت بحران هایی که پیش می آید و بارها تجربه کرده اند را انجام دهند.
بر چه اساسی خواننده این محتوا می تواند به ادعاهای نویسنده این محتوا اعتماد کند.

پرستار سلام شرایطی را مهیا کرده است که شما می‌توانید نظرات سایر مشتریان بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام را مشاهده کنید
برای مشاهده نظرات مشتریان بخش همراه بیمار پرستار سلام کافیست به انتهای همین مقاله مراجعه کنید.

پرستار بیمار در بیمارستان مدرس
همراه بیمار در بیمارستان
چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

*** سوالات متداول ***


مگه چند نوع همراه بیمار در بیمارستان داریم چرا هزینه و قیمت همراه بیمار متفاوته ؟

قیمت همراه بیمار در بیمارستان با توجه به سه نوع همراه بیماری که داریم : اسم نوع اول مراقب با تجربه و کاربلد هست که کارهایی مثل دارو دادن ، غذا دادن ، تعویض پوشک ، لگن گذاشتن ، جا به جایی بیمار ، خبر کردن پرسنل بیمارستان در شرایط بحرانی ، ارتباط داشتن و هماهنگ بودن با خانواده بیمار ، همراهی بیمار برای انجام امور اداری ، آزمایشات و به صورت کلی تمام امور بیمار را انجام می دهند .

اسم نوع دوم کمک بهیار ، بهیار یا کمک پرستار برای شغل پرستار بیمار در بیمارستان هست که کارهای تخصصی مثل گاواژ و تزریقات و غیره را نیز علاوه بر موارد بالا انجام می دهند و

اسم نوع سوم پرستار هست یعنی لیسانس پرستاری از دانشگاههای معتبر سراسر کشور که در صورتی که نیاز به یک نیروی کاملاً متخصص حس شود مورد استفاده قرار می گیرند.

و با توجه به تخصص این سه نوع همراه بیمار در بیمارستان و منزل مسلماً هزینه و قیمت همراه بیمار در بیمارستان و کیفیت کار متفاوت است .

قیمت همراه بیمار در بیمارستان


چرا قیمت همراه بیمار در بیمارستان در شرکت های مختلف فرق می کند ؟

با توجه به اینکه در برخی بیمارستان ها افرادی که معمولاً از پرسنل همان بیمارستان می باشند با بخش مالی و یا رئیس آن بیمارستان قراردادی بسته اند که در آن قرارداد آن بیمارستان تمام همراهی بیمار در آن بیمارستان را به آن فرد یا شرکت واگذار می کند و در قبال آن نیز درصدی می گیرد،

و از این بابت که آن فرد یا شرکت باید به آن بیمارستان نیز درصد بدهد، قیمت همراه بیمار در بیمارستان افزایش می یابد و از آن جایی که پرستار سلام با هیچ بیمارستانی مستقیم قراردادی نمی بندد ، قیمت همراه بیمار در بیمارستان آن کمتر و چون شما مجبور نیستید با هر کیفیت کاری ، پرستار سلام را انتخاب کنید و کیفیت کار آن رقابتی می شود ، کیفیت کارش نیز بهتر است.

( کیفیت کار پرستار سلام صرفاً یک ادعا نیست و شما می توانید نظرات کارفرمایان قبلی را با کلیک بر روی دکمه نظرات مشتریان در ابتدای همین محتوا مشاهده نمایید. ( پرستار سلام دارای بیش از 3000 رضایتمندی مشتری در بخش های مختلف خدمات خود است که سایر شرکت ها حتی یک ششم این مقدار از رضایتمندی را ندارند . ))

شاید سوال دیگری که پیش می آید این است که شما چطور وقتی یک بیمارستان تمام بخش همراهی بیمار خود را به یک فرد و شرکت واگذار کرده و ما مجبوریم با هر قیمت و یا هر کیفیت آن هارا انتخاب کنیم ، چطور شما در آن بیمارستان نیز خدمات همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان ) خود را ارائه می دهید؟

جواب بسیار ساده است : همراه بیماری که از شرکت پرستار سلام اعزام می شود خود را یکی از بستگان بیمار معرفی می کند و آن بیمارستان دیگر نمی تواند شما را مجبور به استفاده از همراه بیمار با قیمت بالا و کیفیت پایین نماید.


برای استخدام در بخش همراه بیمار در بیمارستان باید چه شرایطی داشته باشیم ؟

اولین سوالی که از شما برای استخدام در زمینه مراقبت از بیمار در منزل و بیمارستان می پرسیم این هست که می توانید تعویض پوشک انجام دهید یا برای بیمار لگن بذارید و معمولا از نظر همراه بیمارها در بیمارستان و منزل این قسمت را اگر نتوانید انجام دهید کلا نمی توانید همراه بیمار شوید .


آیا مراقب‌های شما مهربان ، دلسوز و صبور هستند چون بیمار ما درد دارد و در شرایط عادی نیست و باید در رفتار و برخورد با بیمار مراعات شود ؟

با توجه به اینکه موسسه پرستار سلام بیش از  15 سال در این زمینه فعالیت دارد و از کارفرماها در رابطه با کیفیت کار نیروها مرتباً بازخورد می گیرد ، بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام دائماً در حال افزایش کیفیت نیروهای خود و تعدیل نیروهای ناکارآمد هست، خیالتان راحت باشد.


برای بیمار آقا همراه خانم هم می فرستید ؟

خیر برای بیمار آقا همراه بیمار آقا و بالعکس برای بیمار خانم همراه بیمار در بیمارستان خانم اعزام می شود .


همراه بیمار در بیمارستان بعد از مرخص شدن بیمار ما را تا منزل همراهی می کنند ؟

در صورت تمایل بله ولی جزء شرح وظایفشون نیست و پرستار بیمار در بیمارستان همانطور که از اسمش مشخص هست موظف هستند فقط در خود بیمارستان بیمار را همراهی کنند .


همراه بیمار می تواند کارهای اداری بیمار را هم در بیمارستان را انجام دهد ؟

درصورت لزوم بله پرستار بیمار در بیمارستان انجام می دهند ولی مسلماً در زمان انجام کارهای اداری بیمارستان، بیمار شما تنها می ماند .


در صورت نیاز برای بردن بیمار به بخش های MRI و برای آزمایشات دیگر بیمار را تنها که نمی گذارند ؟

همراه با بیمار همه جا هستند خیالتان راحت باشد و چون به صورت متععد در بیمارستان های مختلف فعالیت داشته اند با محیط بیمارستان هم آشنایی کامل دارند و به راحتی این کار را انجام می دهند.


برای درخواست اعزام همراه بیمار از چقدر قبل تر باید تماس گرفت ؟

برای اینکه بدقول نشیم کمتر از 3 ساعت پرستار بیمار در بیمارستان در محل حاضر است و اگر صبح اول وقت به همراه نیاز داشتید حتما از شب قبل با ما تماس بگیرید .


برای همراه بیمار در بیمارستان قرارداد رسمی بسته می شود ؟

در حالت عادی برای کارهای روزمُزدی و مقطعی برای پرستار بیمار در بیمارستان قراردادی بسته نمی شود ولی در صورتی که کارفرما اسرار داشته باشد برای بستن قراداد مشکلی نیست .


هزینه همراه بیمار ( پرستار بیمار در بیمارستان ) چطور پرداخت می شود ؟

برای راحتی کار کارفرماهای محترم برخلاف سایر شرکت ها بعد از اتمام هر 24 ساعت مبلغ دستمزد را به حساب خود همراه واریز می کنید .
355 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • فردین
  24/11/1402 10:28

  سلام همراهی که اومدن حتی کارهای اداریم روهم انجام دادن
  قابل اعتماد بودن، امتحانشون کردم
  عالی
  خاطره بدی شد بخاطر شکستن پام
  ولی همراه بیماری که فرستادین بیشتر از توقع من خوب بود

  پاسخ
 • اسلامی
  23/11/1402 10:37

  سلام همراهی که فرستادین خیلی کاربلد و ماهر بودن
  پشتیبانی تون هم بسیار خوب بود

  پاسخ
 • شهین پور
  23/11/1402 10:36

  سلام همراهی که فرستادین خیلی کاربلد و ماهر بودن
  پشتیبانی تون هم خوب بود

  پاسخ
 • افتخاری
  22/11/1402 09:34

  سلام همراه بیماری که در بیمارستان فیروزگر برای ما فرستادین بسیار کاربلد و بسیار با شخصیت بود

  پاسخ
 • میری
  11/11/1402 14:38

  سلام
  وقت بخیر همراهی که برای خواهرم فرستادین کارشون خوب بود ممنون که پیگیری می کنین

  پاسخ
 • بخشایش
  02/11/1402 13:41

  سلام بیمار ما از پرستار بیماری که براشون فرستاده بودین اسمشونم فراموش کردم راضی بودن و مثل اینکه ایشون از مادر خواسته بودن که بیایم توی سایت شما نظر بدیم ما هم اطاعت امر کردیم 🙏

  پاسخ
 • کرامتی
  19/09/1402 16:32

  برای معیری همراه گرفتیم ، پارسال هم از شما همراه گرفته بودیم مشکلی نبود همه چی عادی گذشت

  پاسخ
 • توحید
  18/09/1402 17:21

  سلام
  دو روزونیم همراه گرفتیم
  پیامک دادین که رضایت داریم یا نه که داریم بله خوب بودن

  پاسخ
 • آذرنیا
  16/09/1402 14:20

  عرض ادب پدر گفتن که حتماً از آقای قهرمانی تشکر کنیم و ما علاوه بر تماس تلفنی چون خودمونم از بخش نظرات همین قسمت به شما اعتماد کردیم گفتم که نظرم رو اینجا هم برای بقیه دوستان بزارم

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب آذرنیای عزیز
   کار خیر یعنی همین که اگه کمکی از دستتون برمی یاد برای بقیه انجام بدیم و این نظر شما و نیت شما هم مصداق همون کار خیر است
   ممنونیم که وقت گذاشتین و ممنون که بخش همراه بیمار در بیمارستان پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • یوسف
  15/09/1402 10:25

  سلام خیلی جالب بود همراه بیماری‌ام که برای ما فرستادین اسمش مثل خودم یوسف بود و پدرم بعد از عمل به خاطر تاثیرات داروی بیهوشی ما دو نفرو با هم اشتباه می‌گرفت و خاطره شادی رو برای خونواده ما ایجاد کرد

  پاسخ
 • مینا صفوی
  19/08/1402 15:56

  سلام همراه بیمار که برامون فرستادین خیلی وارد به کار بودم با بعضی از پرسنل بیمارستان آشنا بودند و خیلی کمک کردن به ما

  پاسخ
 • خانم استاد رحیمی
  17/08/1402 14:40

  سلام و درود قیمتتون ۲۰۰ هزار تومان کمتر بود و کیفیت کار همراه بیمارتونم قابل قبول بود ما راضی بودیم کل این پنج شب یک نفر موند ولی خیلی هم عالی بود

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم استاد رحیمی
   مسلماً هر کسی در شغل خودش تحمل و تاب آوری بیشتری داره نسبت به سایرین، در زمینه همراه بیمار در بیمارستان اگر خود نیرو یا کارفرما هر کدام احساس کردند که کیفیت کار پایین آمده است بلافاصله نیرو جایگزین می‌شود در غیر این صورت در صورت رضایت هر دو طرف نیازی به جایگزینی نیست
   ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • اکرم روحانی
  05/08/1402 09:11

  سلام جاهای دیگه قیمت کمتر هم بود اما چون شمارو خواهرشوهرم معرفی کردن انتخاب کردیم
  البته راضی هم هستیم
  برادرم کار خاصی نداشت

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم روحانی
   قیمت های پرستار سلام مناسب هست، مطئنم علاوه بر اینکه قیمت های پایین تر از پرساتار سلام رو دیدید قیمت های بالاتر از ما رو هم زیاد دیدید 🌹 اما چون در جستجوی قیمت های پایین تر بودین الان بیان کردین که قیمت های کمتر هم بود
   ممنونیم که بخش پرستار بیمار در بیمارستان پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • خانم خدا بندلو
  03/08/1402 13:02

  سلام قربان
  منظم ، مرتب ، خوش مشرب و عالی بودن انگار یکی از اعضای خانواده خودمون بالاسر پدر هستن
  اگر در آینده نیاز شد با خودشون باید تماس گرفت یا با شرکت

  پاسخ
 • فرخ تیلامی
  28/07/1402 15:19

  سلام ممنون که برای بیمارستان روان پزشکی ایران نیروی خوبی دیروز برای ما اعزام کردید

  پاسخ
 • شیما عقیلی
  26/07/1402 16:33

  سلام وقت بخیر معمولی بودن نه بد بود نه خوب

  پاسخ
 • مریم صدیق
  22/07/1402 14:39

  سلام به مسئول پرستار بیمار در بیمارستان شما ساعت 3.5 شب زنگ زدیم جواب دادن و پیگیری کار کارو انجام دادن
  اصلا حواسمون نبود چه ساعتی تماس گرفتیم

  پاسخ
 • سروش اعجم
  21/07/1402 14:40

  واقعا همراه بیمار اگه نباشه بیمار رو نمی شه تنها بستری کرد
  خدا پدرو مادرتون رو بیامرزه
  با همه جای بیمارستان آشنا بود خیلی استرس مارو کاهش داد و باعث آروم شدن ما شد

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   وظیفه‌شون را انجام دادند و خدا را شکر که این وظیفه رو به خوبی انجام بدن و شما راضی هستین و درسته چون پرستارهای بیمار در بیمارستان پرستار سلام چندین ساله که در بیمارستان‌های مختلف کار کردن و تجربه دارند به خوبی با محیط اون بیمارستان‌ها آشنا هستند
   ممنونیم که پرستار بیمار در بیمارستان پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ