ماساژ آقا فقط و فقط و فقط توسط آقا انجام می شود سوال نفرمایید

ماساژ خانم هم توسط خانم

ماساژ و کاردرمانی در منزل

ماساژ و کاردرمانی در منزل

هدف کاردرمانی و ماساژ در منزل : کاردرمانان به بیماران کمک می‌کنند تا فعالیت‌های جسمانی روزانه‌ی خود را سروسامان بدهند و مهارت‌های لازم برای انجام برنامه روزانه، مانند مراقبت از خود، انجام کارهای خانه، رفت‌وآمد و… را به‌دست بیاورند.

هدف اصلی ماساژ درمانی، کمک به بهبود بدن جهت افزایش سلامتی و آرامش است. این به معنای متعادل سازی نیازهای روانی، عاطفی و فیزیکی افراد است. اغلب انواع تکنیک ها و سبک های ماساژ بر اساس مهارت درمانگر، دامنه تمرین و هدف اصلی جلسه ماساژ تعیین می‌شود.

اقدامات ماساژ ممکن است شامل: ماساژ آرام، ماساژ بالینی، درمانی (شفابخشی)، بازیابی حرکتی و فعالیت های مرتبط با انرژی باشد که تکنیک های مختلفی را شامل می شود.

مطالعات متعدد نشان داده است که چطور ماساژ باعث زندگی سالم و طولانی برای انسان‌ها و در واقع تمام موجودات زنده می‌شود. ماساژ برای تحریک سیستم عصبی و آزاد کردن اندورفین‌ها (هورمون‌های احساس خوب) به منظور کاهش فشار و افزایش آرامش، روشی بسیار ایده‌آل است.

انواع ماساژ و کاردمانی در منزل

انواع ماساژ و کاردرمانی در منزل

مزایای استفاده از خدمات ماساژ در منزل

خدمات ماساژ در منزل
مزایای استفاده از خدمات ماساژ در منزل

صرفه جویی در وقت : با توجه به ترافیک شهر تهران و همچنین محدود شدن وقت افراد در عصر حاضر بهتر است برخی از خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را نحوی تامین کنیم که زمانی برای رفت و آمد ، ترافیک و … صرف نکنیم . لذا پرستار سلام اقدام به ارائه خدمات ” ماساژ در منزل ” برای شهروندان تهرانی نمود. با این روش شما زمانی را خرج رفت و آمد به مرکز ماساژ و دریافت نوبت نخواهید کرد. در منزل یا محل کار خود به امور روزانه خود میپردازید و طبق ساعتی که تعیین میکنید ماساژور حرفه ای ما در محل شما حضور پیدا خواهد کرد و خدمات شما به بهترین نحو ارائه میشود.

صرفه جویی در هزینه : شما ضمن صرفه جویی در وقت میتوانید هزینه رفت و آمد خود را حذف کنید ، هزینه وقتی که از شما تلف شده را کاهش دهید و همچنین هزینه های جانبی ماساژ را به طور کلی حذف کنید. به فرض مثال شما برای دریافت خدمات ماساژ میبایست به مجموعه های ورزشی یا استخرها مراجعه کنید و بلیت استخر را تهیه کنید و سپس داخل استخر از خدمات ماساژ آن مجموعه استفاده کنید . در حالت دوم شما به مراکز ماساژ مراجعه میکنید ؛ در اکثر مراکز هزینه روغن ماساژ و دوش آب گرم به صورت جداگانه دریافت میشود و شما در بهترین شرایط میبایست 30% هزینه بیشتری انجام دهید.

ماساژور متخصص و مجرب : ماساژ یک حرفه کامل علمی و اصولی هست و در صورتی که اندامی بصورت غیر اصولی ماساژ داده شود ممکن است مشکلاتی را برای فرد ماساژ گیرنده پدید آورد. پرستار سلام با تشکیل تیمی از ماساژور های تعلیم دیده این مژده را به شما می‌دهد که طبق اصول و قواعد علمی خدمات ماساژ در منزل را ارائه می‌دهد.

آموزش ماساژ در منزل

ماساژ در منزل
ماساژ در منزل

شرایط ذکر شده در قسمت بالا در مورد آموزش ماساژ در منزل هم صدق می کند، شما برای آموزش دیدن ماساژ توسط استاد ما که در مالزی دوره دیده اند و با 17 سال سابقه کاری برای افراد مشهور متعددی به عنوان ماساژور فعالیت کردن نیازی نیست از منزل خود خارج شوید و حق انتخاب با شماست که در منزل خود آموزش ببینید یا در کارگاه ما این دوره آموزشی رو بگذرانید، البته می تونین هم از خدمات ماساژ در منزل پرستار سلام استفاده کنین و همزمان آموزش انواع ماساژ رو نیز استفده کنین.

فواید ماساژ بر قسمت‌های مختلف بدن

ماساژ در منزل
فواید ماساژ بر قسمت‌های مختلف بدن

فواید ماساژ بسیار متنوع و متعدد هستند که در ادامه تاثیرات ماساژ بر روی قسمت‌های مختلف بدن را مشاهده می‌کنید.

تاثیر مثبت ماساژ روی دستگاه اعصاب

یکی از تاثیرات ماساژ در بدن، تاثیر در دستگاه عصبی بدن و موازنه آن است. ماساژ می‌تواند با تاثیراتی بر دستاه عصبی، اختلالاتی از قبیل، بی‌خوابی، تنش، سردرد و سایر بیماری‌های ناشی از فشارهای روانی ار بهبود بخشد.

تاثیرات ماساژ برای دستگاه عضلانی

یکی دیگر از تاثیرات و فواید ماساژ در بدن، تاثیر آن برای دستگاه عضلانی بدن است. ماساژ می‌تواند برای کشش و نیرو بخشیدن به عضلات کمک کند و آن‌ها را برای حالت ارتجاعی تقویت کند. همچنین ماساژ در برطرف کردن اسپاسم و گرفتگی عضلانی کمک زیادی به بدن می‌کند.

ماساژ برای مفاصل و دستگاه اسکلتی

ماساژ به حفظ ایستادگی بدن، چابکی و رهایی از حالت ورم مفاصل کمک شایانی می‌کند

اثر مثبت ماساژ برای دستگاه گردش خون

ماساژ با تسریع و تشدید گردش خون در تمام بدن، فشار وارد بر عروق را کاهش می‌دهد و گردش خون ضعیف را بهبود می‌بخشد. به علاوه ماساژ تعداد ضربان قلب را کاهش داده و باعث بهبود فشار خون بالا و در نتیجه تقویت قلب می‌شود.

تاثیرات ماساژ بر روی دستگاه تنفس و گوارش

به وسیله ماساژ ریتم تنفس آرام و عمیق خواهد شد. به علاوه ماساژ از بروز یبوست جلوگیری می‌کند و ماهیچه‌های روده را تقویت می‌کند که موجب ترشح هضم غذا در کبد، لوزالمعده، معده و روده‌ها می‌شود.

فواید ماساژ برای پوست و بافتهای سلول زیر پوست

ماساژ غدد چربی را تحریک کرده و با تقویت آن‌ها باعث دفع سموم زیرپوستی می‌شود. همچنین با ماساژ منافذ پوست باز شده و تنفس، نرمی و قدرت کشش پوست افزایش می‌یابد.

ماساژ درمانی یکی از روش‌هایی است که برای مدیریت و تسکین درد‌های مزمن استفاده می‌شود. تجربیات و نتایج ماساژتراپی علمی که این روزها رو به پیشرفت است گواه آن است که این درمان برای تسکین درد بیماران دچار دردهای استخوانی و عضلانی، سردرد، درد عمیق داخلی و درد نخاعی حتی بیشتر از طب سوزنی و فیزیوتراپی موثر است.

برخی از انواع ماساژهای موثر را می توانید در منزل یا محل کار خودتان هم انجام دهید

موسسه پرستار سلام

سوالات متداول FAQ

انواع ماساژ و کاردرمانی در منزل
ماساژ در منزل تصویر ماساژ و لوگوی پرستار سلام

خیر بر طبق عرق و قانون جمهوری اسلامی ایران ماساژور خانم برای آقا نمی توانیم اعزام کنیم

هزینه ماساژ در منزل و یا کار درمانی در منزل به عواملی مانند نوع ماساژ ، زمان ماساژ ، تجهیزات مورد استفاده و … بستگی دارد و با توجه به این موارد عدد ثابتی ندارد.

پرستار سلام برای تمامی نقاط شهر تهران ماساژور خانم و آقا اعزام می کند

بله بر تمامی ماساژورهای پرستار سلام آموزش دیده از مراکز معتبر و دارای مدرک معتبر و تجربه کافی هستند و همچنین بر طبق نوع ماساژ در منزل و یا کار درمانی در منزل تجهیزات مرتبط را همراه خود می آورند.

مسلماً ماساژ برای افراد بیمار باید تحت نظارت پزشک مجربی که زیر نظر شرکت پرستار سلام فعالیت می کند انجام شود تا خدای نکرده به نیت درمان تشدید بیماری انجام نشود

کمتر از سه ساعت هرجای تهران که باشید در خدمتتون هستیم کمتر از سه ساعت یعنی شاید نیم ساعته هم در خدممتون بودیم .

یو می هوتراپ های بسیار حرفه ای با ما همکاری دارند .

خیر اما در هر نوع سبک ماساژ می توانیم معرفی تون کنیم به بهترین اساتید و بهترین موسسات آموزش هنر ماساژ

شرکت پرستار سلام هم فیزیوتراپ مجرب به همراه تجهیزات مرتبط به منزل شما اعزام می کند و هم ماساژور برای ماساژ درمانی در منزل

نظر شخصی من با توجه به انواع درمان های عجیبی که در ماساژ های درمانی بالاخص یو می هو تراپی دیده ام ، ماساژ را برای درمان ترجیح می دهم

خدمات پرستار سلام بسیار متنوع است و مواردی که فرمودید رو هم شامل می شد روی متن پایین را لمس نمایید

خدمات پرستار سلام

ماساژ درمانی در سوهانک

ماساژ درمانی در سوهانک

ماساژ درمانی در منزل نارمک

ماساژ درمانی در منزل نارمک

ماساژ درمانی در منزل فرشته

ماساژ درمانی در منزل فرشته

ماساژ درمانی در منزل نیاوران

ماساژ درمانی در منزل نیاوران

ماساژ درمانی در منزل نارمک

ماساژ درمانی در منزل ولنجک

ماساژ درمانی در منزل ونک

ماساژ درمانی در منزل ونک

ماساژ درمانی در منزل نارمک

ماساژ درمانی در منزل نارمک

ماساژ درمانی در منزل پونک

ماساژ درمانی در منزل پونک

ماساژ درمانی در سوهانک

ماساژ درمانی در منزل فرشته

ماساژ برای رفع گرفتگی عضلانی جردن

ماساژ برای رفع گرفتگی عضلانی جردن
202 دیدگاه. پیغام بگذارید