انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

آیا شما هم درگیری کاری زیادی دارید ؟ وقت کافی برای رسیدگی به امور نظافت منزل و آشپزی ندارید ؟ دلتان میخواهد به جای روفت و روب کمی استراحت کنید  🙁 ؟  دیگر از کار زیاد خسته شدید ؟ به نظرتان وقت آن نرسیده است که کمی هم فکر خودتان باشید ؟ به نظرتون درخواست نیروی خدماتی خانم خانه دار ، خدمتکار منزل راه حل خوبی برای رسیدگی به امور نظافت منزل و آشپزی نیست ؟ بهتر نیست به جای این همه کار و مشغله ، با خیال راحت روی مبل بنشینید و چای بنوشید😊

شماره تماس برای درخواست نیروی خدماتی خانم و آقا

88499404   |   88499402   |   44256879   |   09127683224

نیاز به انجام کار خاصی نیست فقط با ما تماس بگیرید

انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

خدمتکار منزل و انجام خدمات منزل 

اعزام خدمتکار منزل به منظور انجام خدمات منزل ، از جمله خدمات موسسه پرستار سلام است که مشتریان بسیاری در میان مردم جامعه دارد. خدمتکار منزل دارای دانش و تجربه کافی در خصوص نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه و انجام سایر خدمات منزل می باشد. خدمات منزل شامل طیف گسترده ای از امور منزل می گردد که خدمتکار منزل قادر به انجام تمامی این امور به نحو احسن می باشد. خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل اعزامی از سوی شرکت ما را در ادامه این مقاله بررسی می گردد.

خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل

از جمله مسئولیت های خدمتکار منزل ، فراهم نمودن غذا ( خدمات آشپزی در منزل ، استخدام آشپز در منزل تهران ) برای خانواده کارفرما می باشد، خدمتکار اعزامی از سوی ما می بایست دارای مهارت و تبحر در امر آشپزی بوده و بتواند غذای مناسبی برای هر یک از وعده های غذایی کارفرما را تهیه نماید، بدیهی است که نوع غذای مزبور، می بایست با هماهنگی کارفرما تعیین شود.

آشپزی | تهیه غذا برای اعضای خانواده

خدمتکار منزل همچنین، می بایست پس از آماده نمودن غذا، به چیدن میز شام و سرو نمودن آن بپردازد. کشیدن غذا در ظروف مناسب، آماده نمودن سالاد، دسر و سایر موارد برای میز شام و نیز چگونگی طراحی و چیدمان میز شام، از دیگر وظایف خدمتکار اعزامی می باشد.

از دیگر مسئولیت های خدمتکار منزل، تهیه لیست خرید بر اساس دستور کارفرما می باشد. بسیاری از افراد، به دلیل کهولت سن قادر به خروج از منزل و رفتن به خرید نمی باشند. این افراد، زمانی که اقدام به استخدام خدمتکار برای انجام خدمات منزل خود می نمایند، تهیه مایحتاج خود را نیز به وی واگذار خواهند نمود. همچنین، افراد زیادی نیز به دلیل مشغله فراوان، قادر به انجام خرید روزانه خود نمی باشند. این افراد نیز خرید مایحتاج خود را به خدمتکار منزل واگذار می نمایند.

بسیاری از خانواده ها، مراقبت و رسیدگی به فرزندان خود را نیز به خدمتکار منزل خود واگذار می نمایند. این توجه و رسیدگی می تواند به صورت پیشگیری از آسیب رسیدن به کودکان و مراقبت از آنها در برابر خطرات احتمالی باشد. همچنین، خدمتکار منزل می بایست ساعاتی از شبانه روز که با فرزندان در منزل تنها می باشد، غذا و تنقلات مورد علاقه کودکان را در اختیار آنها قرار دهد و در صورت امکان، به سرگرم نمودن کودکان بپردازد.

بسیاری از مردم علاقه به نگهداری حیوانات خانگی دارند. اما ممکن است به دلیل عدم حضور شبانه روزی در منزل، این افراد نتوانند به طور کامل به حیوان خانگی خود رسیدگی نمایند. بدین ترتیب، این افراد می توانند به منظور رسیدگی به حیوان خانگی خود، اقدام به استخدام خدمتکار منزل نمایند. در چنین مواقعی، پیش از اعزام نیرو، کارفرما می بایست وجود حیوان خانگی در منزل را با پرستار سلام مطرح نماید. بدین ترتیب، پرستار سلام قادر به اعزام نیروی خدماتی مناسب به منزل کارفرما خواهد بود.

انجام امور منزل

شاید فکر کنید که یک خدمتکار تخصصِ خاصی نیاز ندارد؟

در امور منزل و خانه داری نیز نکاتی وجود دارد و تعداد این نکات و جزئیاتِ مهم، کم هم نیست منجمله : نکات مربوط به ابزار یک خانه دار

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه انجام امور منزل ، نظافت منزل و آشپزی

این مژده را هم به افرادی که می خواهند درآمد خوبی کسب کنند و در نزدیکی محل زندگی خودشان کارهای سبک مثل : خدمات آشپزی در منزل ، آشپزی در منزل دو روز در هفته | آشپزی در منزل سه روز در هفته انجام دهند نیز با ما تماس بگیرند با افتخار در خدمتشان هستیم ( تیم امور منزل و آشپزی پرستار سلام )

خدمات امور منزل و آشپزی در الهیه

خدمات امور منزل و آشپزی در الهیه

نظافت منزل و آشپزی در شهرک غرب

نظافت منزل و آشپزی در شهرک غرب

استخدام خدمتکار خانم در مرزداران

استخدام خدمتکار خانم در مرزداران


لوازم مورد نیاز نظافت منزل

همون‌طور که بدون داشتن قلم‌مو نمی‌شه نقاشی کرد، نظافت منزل و استخدام آشپز خانم در منزل هم از این قاعده مستثنی نیست. هر کاری ابزار و تجهیزات موردنیاز خودش رو لازم داره و با استفاده از ابزار نامناسب امکان آسیب به سطوح و وسایل منزل افزایش پیدا می‌کنه؛ شرکت‌های خدمات نظافتی باسابقه، با تکیه بر همین امر با سرعت و تکنیک بیشتری خدمات نظافت منازل رو انجام می‌دن.
صرف کمترین زمان و انرژی برای انتخاب ابزار مناسب نظافت، بسیار با ارزشه. تهیه ابزارآلات و تجهیزات خوب و مناسب و همین‌طور کمک گرفتن از شرکت‌های خدماتی نظافت منزل، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها هم می‌شه.

لوازم مورد نیاز نظافت منزل | موسسه پرستار سلام

اسفنج با کیفیت و برس‌های شوینده مناسب، به مقدار کمی مواد شوینده نیاز دارند و فرآیند شستشو رو بهتر از نوع ارزون و بی‌کیفیت‌شون انجام می‌دن. با توجه به نوع نظافت، بعضی از این ابزارها متفاوت هستند.

شوینده‌ها به صورت کلی شامل پاک کننده‌های چربی چندمنظوره، سطوح چوبی، شیشه شوی، شوینده سرویس بهداشتی یا وایتکس، مایع ظرفشویی و جوش شیرین می‌شن.

ابزار و لوازم کار نظافت منزل برای کارگر روزانه منزل ( استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل ) شامل جارو، خاک انداز، چوب گردگیری، برس توالت، دستمال میکروفایبر، دستمال نظافتی کتان، جاروبرقی، مسواک، کهنه نخی جاذب آب، گردگیر از جنس پر یا میکروفایبر، دستکش لاستیکی یا لاتکس، تی معمولی و تی آب جمع کن، سطل، اسکاچ و سیم، اسفنچ سلولوزی و برس زبر یا فرچه هست.

ساعت کاری استخدام خانم جهت انجام امور منزل و آشپزی هم به صورت استخدام خدمتکار شبانه روزی و هم به صورت استخدام خدمتکار روزانه می تواند انجام شود.

انجام امور منزل و آشپزی میرداماد

فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد ثروتمند را دارد

عبارت بالا در اینترنت زیاد جستجو شده است و یکی از خدمات پرستار سلام اعزام فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد ثروتمند را دارد می باشد برای درخواست خدمتکار برای انجام امور منزل و آشپزی ( نظافت منزل و آشپزی ) به صورت پاره وقت یا تمام وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

مسلماً اگر به این خدمات نیاز پیدا کرده باشید ممکن است ندانید که یکی از دغدغه های مهم در این زمینه انتخاب نیروی درست از شرکت درست می باشد تا در آینده با مورادی مثل دزدی توسط خدمتکار ؛ عدم رضایت از کیفیت کار و حتی با کلاهبرداری شرکت خدماتی رو به رو نشوید

کلاهبرداری شرکت خدماتی چگونه است ؟

کاملاً قانونی و مثل آب خوردن است.

پرستار سلام خدمات پرستاری در منزل

یک مستخدم و خدمتکار ( استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل ) با کیفیت برای شما هماهنگ می کنند و بعد از اینکه شما قرارداد رو بستین و کمیسیون شرکت را واریز کردین اون خدمتکار به بهانه هایی مثل چند ماه اجاره خونه ندادم و … حقوق اون یکی دو هفته ای که برای شما کار کرده است رو می گیرد و یا می ماند آخر ماه حقوق می گیرد و به بهانه دیگری مثل تصادف کردم و بچه ام مریض هست و … برنمی گرد

و شرکت یا به شما می گوید دیگه با این حقوق نمی توانیم برای شما نظافت چی اعزام کنیم و یا نیروی بی کیفیت می فرستد و شما خودتان مجبور می شوید بگوید ما دیگه نیرو نمی خواهیم.

نیروی قبلی کجا رفت ؟

( کارگر روزانه منزل ) یه شیرینی از شرکت گرفت و مشغول کلاهبرداری از طعمه جدید خود است.

پس هر شرکت خدماتی حتی پرستار سلام که در این زمینه موفق است به این روش پیشرفت کرده است؟

خیر در قراردادهای پرستار سلام درج شده است که نیروی کار تا پایان قرارداد موظف وئ متعهد است که با کیفیت به خدمات خود ادامه دهد و اگر کارفرما یا همان مشتری خدمات پرستار سلام از کیفیت نیروی کار رضایت نداشته باشد ما به التفاوت کمیسیون شرکت از حقوق نیرو کسر می شود تا نیروی جایگزین بیاید و اگر از کیفیت نیروی جایگزین هم رضایت نداشتند هیچ مبلغی به نیروی قبلی عودت داده نمی شود و

با یکبار جایگزینی نیرو کارفرما می تواند قرارداد را فسخ کند و یا نکند و بگوید تمایل داریم باز نیرویی برای بررسی کیفیت کار براشود.

اگر خدمتکار تمام حقوق خودش را گرفته باشد چه می شود؟

شرکت پرستار سلام پرداخت می کند و از منابعب که از نظافت چی دارد مانند سفته و … در آینده آن را دریافت می کند ( حرف زدن بدون مستندات باد هواست ) مستندات مبالغی که پرستار عودت داده است در هایلایت عودت اکانت اینستاگرام پرستار سلام موجود می باشد.

هیچ شرکتی حتی 1000 تومان عودت نداده است و پرستار سلام همیشه برکت پول را از خود پول مهم تر می دانسته و رمز موفقیتش هم همین است.

رقبای پرستار سلام بیش از 500 میلیون تومان در ماه تبلیغات می کنند که جای خالی تبلیغات دهان به دهان را پر کنند.

هر مشتری ناراضی عدم رضایت خود را به 9 نفر دیگر ابراز می کند در حالی که هر مشتری راضی رضایت خود را فقط به 5 نفر دیگر ابراز می کند.

پرستار سلام اینطور رشد کرده و آغاز تاسیس حتی از نیروهای خدماتی خود 1000 تومان بایت ثبت نام نگرفته و از حقوق آن ها هیچ مبلغی بابت معرفی کار کسر نکرده و حتی به آن ها هدیه های مختلف با بهانه های مختلف داده است و برای آن ها وام نیز در نظر کرفته است که تا این لحظه بیش از 1000 نفر درخواست وام داده اند و پرداخت شده است.

اصل مطلب در محتوای فوق بیان شد

اگر الان پرستار سلام تازه دارد تبلیغات پولی خودش را آغاز می کند به این دلیل است که انجام وظیفه کرده باشد )) چطور باور کنیم؟ ))

الان خدمت شما عرض می شود

پیش آمده، خانمی که گریه می کرده از خارج از کشور تماس گرفتن که مادر من تنهاس، پرستارش رفته و شرکت می گه الان نیرو ندارم بفرستم…

پیش آمده از پایین شهر تماس گرفتن که فلان شرکت نیرو گرفتیم و الان نیرو رفته و برای اعزام نیروی جدید مبالغ بالایی می خواهند که ما نداریم بدیم…

یا خیلی می گویند که آشنایان و فامیل هامون از فلان شرکت خدمتکار منزل گرفتن، استخدام خدمتکار شبانه روزی ، سرقت شده و شرکت اصلاً جوابگو نبوده

قرص خواب به سالمند داده اند و یا دوست پسر خودشان را به منزل آورده اند و …

و در ارتباط با دغدغه های نیروهای کار خدماتی نیز

زیاد پیش می آید که وقتی مراجعه می کنند به دفاتر پرستار سلام می گوید 300 تومان بعضی 1.5 میلیون تومان به یک شماره از شیپور و دیوار پرداخت کرده اند و آن شماره الان خاموش است و ما هزینه این رو نداریم که پیگیر شویم و شکایت کنیم.

پرستار سلام اعزام خدمتکار در منزل

پرستار سلام به خاطر وجدان خودش هم که شده وظیفه دارد خدماتش را معرفی کند اگر ما خودمان را درست معرفی نکرده باشیم و شما تصمیم اشتباه بکیرید در مشکلاتی که در موارد فوق به آن اشاره شد ما هم نفقش داریم

پرستار سلام در این مدت بیش از یک دهه فعالیت درخشان خود مدام بازخورد کارفرمایان و کارجویان را برای بهبود کیفیت ارائه خدمات بررسی کرده است و هر روز با قدم های کوچک و پیوسته د تلاش برای بهبود وضعیت است و همین امر عامل اصلی

موفقیت پرستار سلام هست.

کلمه خدمتکار را می شود فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز ( خدمات آشپزی در منزل ) در خانه افراد ثروتمند را دارد معنی کرد ، با توجه به اینکه عنوان بالا در اینترنت زیاد سرچ شده است نیاز دیدیم متنی راجب آن تهیه کنیم .

در خانه های ما مردم عادی مسلماً مادر و در کنار اون خواهر است که که وظیفه شستشو و پخت و پز را برعهده گرفته است و در خانه افراد ثروتمند از شرکت های معتبری مانند پرستار سلام در خواست مادریار ،  نیروی خدماتی ، استخدام آشپز خانم در منزل ( استخدام خدمتکار منزل خانم در تهران ) ، برای انجام خدمات آشپزی در منزل و خدمات نظافتی در منزل را می کنند .

مسلماً فقط افرادی که توانایی پرداخت حقوق ، هزینه یا قیمت خدمتکار در منزل ( استخدام خدمتکار منزل خانم در تهران ، خدمتکار خانه دار ، انجام امور منزل و آشپزی ) را دارند می توانند با درخواست خدمتکار در منزل ، استخدام آشپز شخصی در منزل تهران یا مستخدم در منزل کیفیت زندگی خود را ارتقاء دهند و از دغدغه های خود کم کنند و به کارهایی که برایشان اولویت بیشتری دارد رسیدگی کنند .

اگر گاهی خانم خانه که در تقسیم وظایف و کار گروهی خانواده مسئولیت بخش خانه داری را برعهده گرفته است بیمار شود و خانواده در خواست نیاز به نیروی کار ( کارگر زوزانه منزل ) برای خانه داری که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد را انجام دهد به صورت دائم و یا به صورت موقت داشته باشند پرستار سلام خدمات متفاوتی را مانند آشپزی در منزل دو روز در هفته را نیز ارائه می دهد

که در این دو روز آشپز شخصی ( خدمتکار خانه دار ) شما می تواند تعداد زیادی وعده های غذایی برای شما آماده کند و شما هم به اندازه توان پرداختی خودتان از خدمات استخدام آشپز شخصی در منزل استفاده کرده اید و این خدمات می تواند بسیار منعطف و حتی یک روز در هفته برای نظافت منزل بدون آشپزی یا با آشپزی باشد .

ان شاء الله خدا به تمام مردم ایران ثروت و برکت فراوان دهد تا بتوانند از این خدمات در منزل پرستار سلام برای ارتقاء سطح کیفیت زندگی خود بهره مند گردند .

یاد حدیث از حضرت علی (ع) افتادم : در غريب بودن ننگى نيست ، بلكه نيازمندى و نادارى است كه در وطن هم ننگ است . یا پیامبر (ص) که می فرمایند : عبادت ده جزء دارد ، که نُه جزء آن ، طلب روزى حلال است .


نظافتچی خانم هستم در گوگل خیلی جستجو شده است، نیازی نیست برای پیدا کردن کار در منزل نظافتچی خانم هستم را سرچ کنید، پرستار سلام سال هاست این خدمات را ارائه می دهد، فقط برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پرستار سلام خدمات در منزل

# استخدام آشپز خانم در منزل # استخدام خدمتکار خانم در منزل استخدام آشپز در منزل # استخدام مستخدم # استخدام کارگر برای منزل # استخدام نیروی خدماتی در منزل # نظافت منزل و آشپزی # استخدام آشپز شخصی # استخدام خدمتکار منزل خانم در تهران # استخدام خدمتکار شبانه روزی # استخدام خانم میانسال در تهران # استخدام کلفت منزل # نیروی کمکی در منزل # نظافت منزل و آشپزی # امور منزل در تهران

# کارگر خانم برای نظافت منزل # نظافت منزل فوری # کارگر نظافت منزل # کارگر روزانه منزل # نظافت و آشپزی در منزل # استخدام آشپز در منزل تهران # خدمتکار خانه دار # انجام امور منزل و آشپزی # حقوق خدمتکار منزل # استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل # خدمتکار خانم جهت امور منزل # نیروی کمکی خانم # کارگر خوب برای نظافت منزل # خدمتکار خونه

امور منزل و آشپزی
چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

⌈  سوالات متداول FAQ ⌋


چرا از پرستار سلام خدمتکار روزانه یا خدمتکار دائم برای نظافت منزل و آشپزی بگیریم ؟

چرا از پرستار سلام نگیریم ؟ پرستار سلام چند شعبه مختلف در تهران دارد و دسترسی حضوری به آن بسیار آسان است، تازه تاسیس نبوده و بیش 3000 هزار رضایتمندی مشتری در بیش از 12 سال سابقه کار نظافت و آشپزی در منزل و سایر خدمات در منزل در خدمات مختلف در تهران را دارد،

تنها شرکتی است که گارانتی بازگشت وجه فوری دارد…

چند مرحله متفاوت برای سنجش کیفیت کار نظافت چی منزل یا کارگر منزل برای شما قرارداده که می توانید بررسی کنید ،

خدمتکارهای منزل در شرکت پرستار سلام دارای رزومه هستند و امتحان خودشان را پس داده اند و هزار و یک دلیل دیگر که بابت آن همیشه خدا را شکر گزاریم ….


پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام خدمتکار در منزل را دارد ؟

برخی شعبات پرستار سلام مجوز از وزارت بهداشت دارند و فقط پرستار ( یعنی حداقل مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری و پزشک ، خدمتکار خانم جهت امور منزل ) اعزام دارند برای منازل و بیمارستان  ها

برخی از شعبات هم شرکت ثبت شده هستند که مراقب و همچنین خدمتکار برای نظافت منزل و آشپزی ( نظافت و آشپزی در منزل ، استخدام خانم میانسال در تهران ، جوان و … ) هماهنگ می کنند .


به صورت شبانه روزی هم کارگر برای منزل اعزام دارید ؟

بله هم خدمتکار موقت ( روز مُزدی ) و هم خدمتکار ( استخدام آشپز در منزل تهران ، خدمتکار خانم جهت امور منزل ) دائم به صورت قرارداد رسمی به صورت شبانه روزی هم اعزام داریم .


اعزام خدمتکار تهران دارید یا در حومه تهران و شهرستان ها نیز نیروی خدماتی برای منازل هماهنگ می کنید ؟

در زمان نگارش این متن اعزام خدمتکار در تهران و حومه تهران به عبارتی می شه گفت اُستان تهران زمینه فعالیت پرستار سلام می باشد و بزودی در سایر اُستان ها هم در خدمتتون هستیم .


کارگر منزل از کودک هم در صورت نیاز مراقبت می کند ؟

بله مثل یک خانم خونه در صورت نیاز از کودک هم مراقبت می کنند و حتی اگر نیروی خدماتی برای سالمند درخواست شود مسلما دارو دادن سر وقت ، مراقبت هنگام راه رفتن ، مراقبت هنگام دستشویی رفتن ، مراقبت هنگام حمام رفتن و … را هم انجام می دهند .


برای کارهای خانه تکانی مثل دیوار شویی ، فرش شویی ، شستن پرده ها ، جا به جایی وسایل هم نیروی خدماتی اعزام دارید ؟

مسلماً کارهای خانه تکانی مدت زمان کوتاهی نهایتاً چند روز بسته به میزان کار دارد ، و بله می توانید در خواست نظافتچی خانم و یا آقا برای انجام امور خانه تکانی هم بصورت موقت و روز مُزدی دهید که حقوق خدمتکار منزل روزمُدی با دائم متفاوت است

برای اطلاع دقیق از حقوق خدمتکار منزل با ما تماس بگیرید.


هزینه و قیمت خدمات نظافت و آشپزی در منزل چقدر است ؟

به موارد زیادی مثل ساعت کاری ، شرایط کار ، میزان کار خدمتکار ( نیروی کمکی در منزل )، کیفیت نیروی کار ، متراژ منزل که برای نظافت خیلی مهم هست ، سایر خدمات مازادی که از نیروی خدماتی می خواهید مثل مراقبت از کودک یا سالمند در کنار امور منزل و آشپزی ، مقدار رفت و آمد که در پذیرایی نیرو از مهمان ها مهم هست و موارد دیگر


نظافتچی برای منزل به صورت دائم شستن توالت و حمام را به صورت روزانه انجام می دهند ؟

موارد خانه تکانی را انجام نمی دهند ( استخدام کلفت منزل ، کارگر خوب برای نظافت منزل ) این موارد را انجام می دهند و شما می توانید درخواست استخدام خانم میانسال در تهران و یا جوان و مسن را بدهید …


شما خدمتکار غیر ایرانی ( نیروی کمکی خانم ) مثلا افغانستانی هم دارید ؟

خیر ( نیروی کمکی در منزل ، کارگر خوب برای نظافت منزل ) تمام نیروهای ما ایرانی هستنند .


آیا مستخدم ها ( اکثراً خدمتکار خانم ) تحصیلات و یا تجربه کار دارند ؟

مستخدم ، کارگر منزل ، نظافتچی ، خدمتکار منزل یا خدمتکار خانم ( استخدام کلفت منزل ) معمولا تحصیلات خاصی ندارن البته بی سواد هم نیستن معمولا دیپلم یا سیکل دارند ، بخشی از نیروهای ما ( نیروی کمکی خانم ) که در قسمت مراقبت از کودک هستند تحصیلات مرتبط با کودک مثل روانشناسی کودک دارند و یا در زمانی که نیاز باشه با کودک زبان انگلیسی کار باشه تحصیلات در زمینه زبان انگلیسی دارند ، بخش پرستاری ما هم دقت کنید منظورم مراقبتی نیست لیسانس پرستاری و یا فوق لیسانس از دانشگاههای معتبر کشور در زمینه پرستاری را دارند .

مسلماً همه‌ی شرکت ها دو نوع نیرو دارند نیروهای که تازه استخدام کردند و نیروهایی که چندین سال هست در شرکت مشغول بکار می باشند و تجربه کار دارند و مجرب هستند و شما در زمان درخواست نیرو برای امور منزل و آشپزی می توانید درخواست کنید برای شما حتما نیروی با سابقه کار اعزام شود .

البته در زمینه امور منزل خیلی از نیروهایی که تازه استخدام می شوند هم از کیفیت کار مطلوبی برخوردار هستند و گاهی بهتر از نیروهای با سابقه .

423 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • سلام عرض ادب بزرگوارین لطفاً شما ارادتمند مگه میشه رضایت نداشته باشه

  پاسخ
 • اسلام پور
  20/03/1403 12:07

  سلام وقت بخیر ما کاملاً رضایت داریم خیلی اوضاع خونه ما بهتر شده ممنون از شما

  پاسخ
 • اکرمی
  14/03/1403 07:22

  سلام ممنونم پیگیری شما مه چی فعلاً خوبه مشکلی باشه با شما تماس می‌گیریم حتماً

  پاسخ
 • سمیرا راد
  24/02/1403 11:08

  سلام نیروی جایگزین هم خوبه حتی بهتره ، ممنون از پیگیری شما ، چه خوبه که اینجا می شه نظر داد تا دیگران ببینند

  پاسخ
 • غفاری
  20/02/1403 18:46

  سلام وقت بخیر جناب عسگرپور عزیز
  ما دیگه مشتری ثابت شما شدیم
  خودم و بعد
  دو سه سال پیش که برای مادر و الان هم برای خواهر و دوقلوهاشون
  تمام اونایی که برای ما اعزام شد واقعاً انسان‌های متشخص منظم و کار درست
  به دوستانم شما رو معرفی کردم چون هم نیروهاتون زیاده و کار درستن و هم پشتیبانیتون خوبه
  سلامت باشید 🌹

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقای غفاری
   نظر لطف شما و باعث افتخار ماست
   در خدمتیم 🌹 خدا را شکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش اعزام خدمتکار در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • امید خندان
  19/02/1403 15:15

  سلام ممنون از پیگیریتون آشپزی خانم مقدم فراتر از اون چیزی بود که ما مد نظر داشتیم
  و رضایت کامل داریم

  پاسخ
 • سلام خدا را شکر شما این خانم علی یاری یو فرستادین که من از دست این فست فودها و رستوران‌ها خلاص شدم به بقیه دوستانمم توصیه کردم که حتماً استفاده کنند واقعاً نمی‌شه بیشتر از یک ماه مدام فست فود استفاده کرد آدم حالش بد می‌شه
  ممنون از شما

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقای فرخ عزیز
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش امور منزل و آشپزی در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • یوسف
  05/02/1403 12:42

  سلام ممنون از پیگیریتون بله از خانم محمدی خیلی راضی هستیم

  پاسخ
 • رمضان
  03/02/1403 07:23

  سلام
  این خانم ترک زبانی که برای ما یک روز در میان می یان خیلی با سلیقه و درست هستند و خیلی خوبه که هم زبان ما هستند

  پاسخ
 • کاووسی
  01/02/1403 13:18

  سلام وقت بخیر خدا قوت
  عین دختر خودم می‌مونه
  تو این دو سال نه اون احساس غریبی کرده نه ما
  از شما ممنونیم بابت پشتیبانی و پیگیری‌هاتون

  پاسخ
 • المیرا
  30/01/1403 04:16

  سلام برای برادرم که دانشجو هست و گیاه خوار
  از شما استخدام آشپز خانم در منزل داشتیم که برادرم راضی یه …

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم المیرا
   در خدمتیم 🌹 خداروشکر که رضایت دارین
   ممنونیم که بخش انجام امور منزل و آشپزی در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید 🙏

   پاسخ
 • بابک رسام
  21/12/1402 16:42

  درود
  خوبن دو روز در هفته می یان که چون خوب هستن تمدید کردیم مجدد برای سه ماه
  ممنون از پیگیری شما

  پاسخ
 • میترا عزیزی
  18/12/1402 07:18

  سلام از کار خانم فرخ رضایت داریم آشپزی شون خوبه یه مدت طول کشید تا یخ شون آب بشه و یکم باهم راحت تر باشیم
  ممنون از پیگیری تون

  پاسخ
 • نور زاد
  12/12/1402 16:52

  سلام الهام جون واقعا عالی هستن
  ممنون از شما

  پاسخ
 • دیبا
  06/12/1402 08:48

  خانم سیمین آشپزی شون خیلی خوبه
  رضایت داریم
  ممنون از شما

  پاسخ