انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

آیا شما هم درگیری کاری زیادی دارید ؟ وقت کافی برای رسیدگی به امور نظافت منزل و آشپزی ندارید ؟ دلتان میخواهد به جای روفت و روب کمی استراحت کنید  🙁 ؟  دیگر از کار زیاد خسته شدید ؟ به نظرتان وقت آن نرسیده است که کمی هم فکر خودتان باشید ؟ به نظرتون درخواست نیروی خدماتی خانم خانه دار ، خدمتکار منزل راه حل خوبی برای رسیدگی به امور نظافت منزل و آشپزی نیست ؟ بهتر نیست به جای این همه کار و مشغله ، با خیال راحت روی مبل بنشینید و چای بنوشید😊

شماره تماس برای درخواست نیروی خدماتی خانم و آقا

88499404   |   88499402   |   44256879   |   09127683224

نیاز به انجام کار خاصی نیست فقط با ما تماس بگیرید

انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

خدمتکار منزل و انجام خدمات منزل 

اعزام خدمتکار منزل به منظور انجام خدمات منزل ، از جمله خدمات موسسه پرستار سلام است که مشتریان بسیاری در میان مردم جامعه دارد. خدمتکار منزل دارای دانش و تجربه کافی در خصوص نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه و انجام سایر خدمات منزل می باشد. خدمات منزل شامل طیف گسترده ای از امور منزل می گردد که خدمتکار منزل قادر به انجام تمامی این امور به نحو احسن می باشد. خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل اعزامی از سوی شرکت ما را در ادامه این مقاله بررسی می گردد.

خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل

از جمله مسئولیت های خدمتکار منزل ، فراهم نمودن غذا برای خانواده کارفرما می باشد. خدمتکار اعزامی از سوی ما می بایست دارای مهارت و تبحر در امر آشپزی بوده و بتواند غذای مناسبی برای هر یک از وعده های غذایی کارفرما را تهیه نماید. بدیهی است که نوع غذای مزبور، می بایست با هماهنگی کارفرما تعیین شود.

آشپزی | تهیه غذا برای اعضای خانواده

خدمتکار منزل همچنین، می بایست پس از آماده نمودن غذا، به چیدن میز شام و سرو نمودن آن بپردازد. کشیدن غذا در ظروف مناسب، آماده نمودن سالاد، دسر و سایر موارد برای میز شام و نیز چگونگی طراحی و چیدمان میز شام، از دیگر وظایف خدمتکار اعزامی می باشد.

از دیگر مسئولیت های خدمتکار منزل، تهیه لیست خرید بر اساس دستور کارفرما می باشد. بسیاری از افراد، به دلیل کهولت سن قادر به خروج از منزل و رفتن به خرید نمی باشند. این افراد، زمانی که اقدام به استخدام خدمتکار برای انجام خدمات منزل خود می نمایند، تهیه مایحتاج خود را نیز به وی واگذار خواهند نمود. همچنین، افراد زیادی نیز به دلیل مشغله فراوان، قادر به انجام خرید روزانه خود نمی باشند. این افراد نیز خرید مایحتاج خود را به خدمتکار منزل واگذار می نمایند.

بسیاری از خانواده ها، مراقبت و رسیدگی به فرزندان خود را نیز به خدمتکار منزل خود واگذار می نمایند. این توجه و رسیدگی می تواند به صورت پیشگیری از آسیب رسیدن به کودکان و مراقبت از آنها در برابر خطرات احتمالی باشد. همچنین، خدمتکار منزل می بایست ساعاتی از شبانه روز که با فرزندان در منزل تنها می باشد، غذا و تنقلات مورد علاقه کودکان را در اختیار آنها قرار دهد و در صورت امکان، به سرگرم نمودن کودکان بپردازد.

بسیاری از مردم علاقه به نگهداری حیوانات خانگی دارند. اما ممکن است به دلیل عدم حضور شبانه روزی در منزل، این افراد نتوانند به طور کامل به حیوان خانگی خود رسیدگی نمایند. بدین ترتیب، این افراد می توانند به منظور رسیدگی به حیوان خانگی خود، اقدام به استخدام خدمتکار منزل نمایند. در چنین مواقعی، پیش از اعزام نیرو، کارفرما می بایست وجود حیوان خانگی در منزل را با پرستار سلام مطرح نماید. بدین ترتیب، پرستار سلام قادر به اعزام نیروی خدماتی مناسب به منزل کارفرما خواهد بود.

انجام امور منزل

شاید فکر کنید که یک خدمتکار تخصصِ خاصی نیاز ندارد؟

در امور منزل و خانه داری نیز نکاتی وجود دارد و تعداد این نکات و جزئیاتِ مهم، کم هم نیست منجمله : نکات مربوط به ابزار یک خانه دار

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه انجام امور منزل ، نظافت منزل و آشپزی

خدمات آشپزی در منزل

خدمات آشپزی در منزل

انجام امور منزل در منطقه 3

انجام امور منزل در منطقه 3

استخدام خدمتکار برای خانواده 3 نفره

استخدام خدمتکار برای خانواده 3 نفره


لوازم مورد نیاز نظافت منزل

همون‌طور که بدون داشتن قلم‌مو نمی‌شه نقاشی کرد، نظافت منزل هم از این قاعده مستثنی نیست. هر کاری ابزار و تجهیزات موردنیاز خودش رو لازم داره و با استفاده از ابزار نامناسب امکان آسیب به سطوح و وسایل منزل افزایش پیدا می‌کنه؛ شرکت‌های خدمات نظافتی باسابقه، با تکیه بر همین امر با سرعت و تکنیک بیشتری خدمات نظافت منازل رو انجام می‌دن.
صرف کمترین زمان و انرژی برای انتخاب ابزار مناسب نظافت، بسیار با ارزشه. تهیه ابزارآلات و تجهیزات خوب و مناسب و همین‌طور کمک گرفتن از شرکت‌های خدماتی نظافت منزل، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها هم می‌شه.

لوازم مورد نیاز نظافت منزل | موسسه پرستار سلام

اسفنج با کیفیت و برس‌های شوینده مناسب، به مقدار کمی مواد شوینده نیاز دارند و فرآیند شستشو رو بهتر از نوع ارزون و بی‌کیفیت‌شون انجام می‌دن. با توجه به نوع نظافت، بعضی از این ابزارها متفاوت هستند.

شوینده‌ها به صورت کلی شامل پاک کننده‌های چربی چندمنظوره، سطوح چوبی، شیشه شوی، شوینده سرویس بهداشتی یا وایتکس، مایع ظرفشویی و جوش شیرین می‌شن.

ابزار و لوازم کار نظافت منزل شامل جارو، خاک انداز، چوب گردگیری، برس توالت، دستمال میکروفایبر، دستمال نظافتی کتان، جاروبرقی، مسواک، کهنه نخی جاذب آب، گردگیر از جنس پر یا میکروفایبر، دستکش لاستیکی یا لاتکس، تی معمولی و تی آب جمع کن، سطل، اسکاچ و سیم، اسفنچ سلولوزی و برس زبر یا فرچه هست.

انجام امور منزل و آشپزی میرداماد

فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد ثروتمند را دارد

کلمه خدمتکار را می شود فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد ثروتمند را دارد معنی کرد ، با توجه به اینکه عنوان بالا در اینترنت زیاد سرچ شده است نیاز دیدیم متنی راجب آن تهیه کنیم.

در اکثر موارد که نه در صد در صد موارد فقط افرادی که توانایی پرداخت حقوق ، هزینه یا قیمت خدمتکار در منزل را دارند می توانند با درخواست خدمتکار در منزل یا مستخدم در منزل کیفیت زندگی خود را ارتقاء دهند و از دغدغه های خود کم کنند ،

شاید بگویید که گاهی خانم خانه که در تقسیم وظایف و کار گروهی خانواده مسئولیت بخش خانه داری را برعهده گرفته است بیمار می شود و خانواده در خواست نیاز به نیروی کار برای خانه داری که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد را انجام دهد می دهند ولی همین خانواده هم اگر توانایی پرداخت دستمزد مستخدم در منزل را نداشته باشند، می توانند از این خدمات پرستار سلام استفاده نمایند ؟

یاد حدیث از حضرت علی (ع) افتادم : در غريب بودن ننگى نيست، بلكه نيازمندى و نادارى است كه در وطن هم ننگ است. یا پیامبر که می فرمایند : عبادت ده جزء دارد، که نُه جزء آن، طلب روزى حلال است.

امور منزل و آشپزی

⌈  سوالات متداول FAQ ⌋


چرا از پرستار سلام خدمتکار روزانه یا خدمتکار دائم برای نظافت منزل و آشپزی بگیریم ؟

چرا از پرستار سلام نگیریم ؟ پرستار سلام چند شعبه مختلف در تهران دارد و دسترسی حضوری به آن بسیار آسان است ، تازه تاسیس نبوده و بیش از 15 سال سابقه کار دارد ، چند مرحله متفاوت برای سنجش کیفیت کار نظافت چی منزل یا کارگر منزل برای شما قرارداده که می توانید بررسی کنید ،

خدمتکارهای منزل در شرکت پرستار سلام دارای رزومه هستند و امتحان خودشان را پس داده اند و هزار و یک دلیل دیگر که بابت آن همیشه خدا را شکر گزاریم ….


پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام خدمتکار در منزل را دارد ؟

برخی شعبات پرستار سلام مجوز از وزارت بهداشت دارند و فقط پرستار ( یعنی حداقل مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری ) اعزام دارند برای منازل و بیمارستان  ها

برخی از شعبات هم شرکت ثبت شده هستند که مراقب و همچنین خدمتکار برای نظافت منزل و آشپزی هماهنگ می کنند .


به صورت شبانه روزی هم کارگر برای منزل اعزام دارید ؟

بله هم خدمتکار موقت ( روز مُزدی ) و هم خدمتکار دائم به صورت قرارداد رسمی به صورت شبانه روزی هم اعزام داریم .


اعزام خدمتکار تهران دارید یا در حومه تهران و شهرستان ها نیز نیروی خدماتی برای منازل هماهنگ می کنید ؟

در زمان نگارش این متن اعزام خدمتکار در تهران و حومه تهران به عبارتی می شه گفت اُستان تهران زمینه فعالیت پرستار سلام می باشد و بزودی در سایر اُستان ها هم در خدمتتون هستیم .


کارگر منزل از کودک هم در صورت نیاز مراقبت می کند ؟

بله مثل یک خانم خونه در صورت نیاز از کودک هم مراقبت می کنند و حتی اگر نیروی خدماتی برای سالمند درخواست شود مسلما دارو دادن سر وقت ، مراقبت هنگام راه رفتن ، مراقبت هنگام دستشویی رفتن ، مراقبت هنگام حمام رفتن و … را هم انجام می دهند .


برای کارهای خانه تکانی مثل دیوار شویی ، فرش شویی ، شستن پرده ها ، جا به جایی وسایل هم نیروی خدماتی اعزام دارید ؟

مسلماً کارهای خانه تکانی مدت زمان کوتاهی نهایتاً چند روز بسته به میزان کار دارد ، و بله می توانید در خواست نظافتچی خانم و یا آقا برای انجام امور خانه تکانی هم بصورت موقت و روز مُزدی دهید .


هزینه و قیمت خدمات نظافت و آشپزی در منزل چقدر است ؟

به موارد زیادی مثل ساعت کاری ، شرایط کار ، میزان کار خدمتکار ، کیفیت نیروی کار ، متراژ منزل که برای نظافت خیلی مهم هست ، سایر خدمات مازادی که از نیروی خدماتی می خواهید مثل مراقبت از کودک یا سالمند در کنار امور منزل و آشپزی ، مقدار رفت و آمد که در پذیرایی نیرو از مهمان ها مهم هست و موارد دیگر


نظافتچی برای منزل به صورت دائم شستن توالت و حمام را به صورت روزانه انجام می دهند ؟

موارد خانه تکانی را انجام نمی دهند این موارد را انجام می دهند .


شما خدمتکار غیر ایرانی مثلا افغانستانی هم دارید ؟

خیر تمام نیروهای ما ایرانی هستنند .


آیا مستخدم ها تحصیلات و یا تجربه کار دارند ؟

مستخدم ، کارگر منزل ، نظافتچی یا خدمتکار منزل معمولا تحصیلات خاصی ندارن البته بی سواد هم نیستن معمولا دیپلم یا سیکل دارند ، بخشی از نیروهای ما که در قسمت مراقبت از کودک هستند تحصیلات مرتبط با کودک مثل روانشناسی کودک دارند و یا در زمانی که نیاز باشه با کودک زبان انگلیسی کار باشه تحصیلات در زمینه زبان انگلیسی دارند ، بخش پرستاری ما هم دقت کنید منظورم مراقبتی نیست لیسانس پرستاری و یا فوق لیسانس از دانشگاههای معتبر کشور در زمینه پرستاری را دارند .

مسلماً همه‌ی شرکت ها دو نوع نیرو دارند نیروهای که تازه استخدام کردند و نیروهایی که چندین سال هست در شرکت مشغول بکار می باشند و تجربه کار دارند و مجرب هستند و شما در زمان درخواست نیرو برای امور منزل و آشپزی می توانید درخواست کنید برای شما حتما نیروی با سابقه کار اعزام شود .

البته در زمینه امور منزل خیلی از نیروهایی که تازه استخدام می شوند هم از کیفیت کار مطلوبی برخوردار هستند و گاهی بهتر از نیروهای با سابقه .

210 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • اکرم بهمنی
  09/01/1402 20:00

  سلام بابت ایام عید برای خونه تکونی یکی از آشناهامون پرستار سلام رو معرفی کردند که خیلی ازشون رضایت داشتیم

  پاسخ
 • سهیلا پژمان
  29/12/1401 08:48

  سلام ممنون که جوابگو بودیم و دم عیدی دست تنها نذاشتیم مارو از دوتا نیرویی که برای نظافت و خونه تکونی عید برامون هماهنگ کردید، رضایت داریم ، سال خوبی داشته باشین 🌹

  پاسخ
 • حسن زاده
  02/12/1401 19:14

  هم خانه داری و هم مراقبت از کودک پرستاری که فرستادین عالی و بالای 70 درصد اون چیزی هست که مورد نظر ما بود
  با عرض سلام

  پاسخ
  • سلام
   خانه دار ، مستخدم ، کارگر ، نظافت چی ، خدمتکار ، شما می تونستید از هر کدام از این عبارات استفاده کنین اما بهترین گزینه رو استفاده کردین

   امام صادق (ع) : بهترین چیزی که پدران برای فرزندان خود به ارث می گذارند ، ادب است نه مال ، زیرا مال از بین می رود و ادب باقی می ماند.

   پاسخ
 • سوگل
  13/11/1401 07:26

  سلام از وقتی نیروی شما برای انجام امور نظافت و خانه داری به منزل پدر و مادر من تشریف اوردن روحیه پدر و مادرم خیلی بهتر شده و به نسبت اون در آرامش ما هم خیلی تاثیر مثبت گذاشته .

  پاسخ
  • با عرض ادب و احترام
   شعار پرستار سلام و شرکت های زیر مجموعه های پر قدرت ما مثل ایران نرس و فرا نرس و … کنار ما به آرامش برسید هست
   ممنونم که انقدر خوب تحقق این شعار رو به ما گوشزد کردید
   خداروشکر خداروشکر خداروشکر 🌹

   پاسخ
  • سوگل
   07/12/1401 13:32

   ممنون ، سپاسگزارم 🙏

   پاسخ
 • محمد
  10/11/1401 18:07

  سلام
  از خانم پروین که بابت امور منزل اعزام کردین رضایت داریم، کارشون خوبه

  پاسخ
 • خانم هاشمی
  10/11/1401 07:41

  سلام از خانم خاوری که برای من و مادر م برای انجام امور منزل و آشپزی هاهنگ کردین رضایت دارین امیدوارم در طول مدت قرارداد این کیفیت کار به همین شکل ادامه داشته باشه

  پاسخ
 • خانم خاتم پور
  08/11/1401 10:53

  ممنونم که برای انجام امور منزل و آشپزی پدرم نیروی بی حاشیه هماهنگ کردین
  ما چندین ساله نیرو می گیریم و خیلی از نیروها فضول بودن و ….
  سلام

  پاسخ
  • 😂 سلام ما به نیروهامون گوشزد می کنیم که کنجکاوی نکنن ، حتی اگه ازشون سوال می شه مشکلات زندگیشون رو در محل کار بازگو نکنن و …

   پاسخ
 • سارا
  06/11/1401 18:19

  سلام
  خیلی از شرکت های پرستاری برای اعزام خدمتکار در منزل گارد دارن و سریع می گن نه خانم ما شرکت پرستاری و درمانی در منزل هستیم
  اما پرستار سلام خیلی خوش برخورد صحبت کردن و برامون فرستادن
  چه اشکالی داره یه بنده خدایی کسب درآمد کنه و با کارش دغدغه یه خانواده ای رو از بین ببره
  خواستم تشویق کنم که کارتون درسته و ادامه بدین ، عالی

  پاسخ
  • با عرض سلام
   پرستار سلام سالهاست که برای تکمیل پکیج خدمات در منزل خود ، خدمات دادن به جامعه بزرگتری از کارجویان عزیز و رفع دغدغه همچنین افزایش کیفیت زندگی کارفرمایان محترم ، بخش امور منزل و آشپزی در منزل را ایجاد کرده است که با استقبال زیادی همراه است

   پاسخ
 • رحیمی
  05/11/1401 05:39

  سلام خانم دلاوری که برای نظافت و آشپزی اومدن ازشون رضایت داریم
  ایشون با کاربلدی خوبی مدیریت خونه رو دس گرفتن و باعث آسودگی خاطر ما شدند.

  پاسخ
 • رجبی
  01/11/1401 19:15

  سلام به صورت روزمزدی هم برای نظافت نیرو نیاز دارید ؟

  پاسخ
 • حسام ذوقی
  30/10/1401 19:37

  برای نظافت منزل و آشپزی از خانم مهدوی که برای پدر و مادرم فرستادین و بیش از 4 ماهی هست که عضو خانواده ما هستن بسیار سپاسگزاریم

  پاسخ
  • سلام
   ممنون هستیم بخاطر استفاده از تعبیر زیباتون
   وقتی شخصی با شما زندگی می کنه گاهی اوقات از اعضای نزدیک خانواده هم مفید تر می تونه باشه و جزئی از خود خانواده می شه
   خوش حالیم که در کنار ما آرامش رسیدید

   پاسخ
 • مرضیه
  21/10/1401 16:22

  برای یک روز در هفته هم کارگر برای نظافت منزل می فرستید ؟

  پاسخ
  • سلام
   پرستار سلام برای تکمیل پکیج خدمات در منزل خود تیم با تجربه ، قابل اعتماد و کاربلدی ( چون در طی سال ها امتحان خودشون رو پس داده اند ) ، را ایجاد کرده که در خدمت شما ❤️ عزیزان باشند .

   پاسخ
 • دکتر نعیمی
  20/10/1401 12:48

  نیرویی که برای سه روز در هفته برای نظافت منزل و آشپزی از این شرکت گرفتیم نسبت به شرکت های دیگه بهتر بود

  پاسخ
 • اسماعیلی
  26/09/1401 15:21

  چقدر خوبه که پرستار سلام در کنار سایر خدماتی که داره بخش اعزام خدمتکار هم داره
  برای تزریقات در منزل درخواست پرستار داده بودیم که از روی سایت متوجه شدیم اعزام خدمتکار دارن
  هم از بخش اعزام خدمتکار و هم از بخش اعزام پزشک استفاده کردیم و راضی بودیم
  از من خواستین اگه رضایت دارم یا ناراضی هستم نظرم رو براتون بنویسم
  تقدیم به شما

  پاسخ
  • برای تکمیل پکیج خدمات در منزل خودمون سال هاست که در هر 4 شعبه در تهران بزرگ بخش ویژه ای را برای خدمت پر استقبال اعزام خدمتکار در منزل بصورت موقتی و دائم ایجاد کرده ایم .
   ممنونیم لطف کردین وقت گذاشتین 💐

   پاسخ
 • آقای اسماعیلی
  21/09/1401 14:09

  سلام
  پرستار مراقب خدمتکار خانه دار کارگر
  هر شرکتی یه اصطلاحی رو بکار می بره ما هم گیج شدیم
  خانم حسنی که برای امور منزل و آشپزی فرستادین خیلی مورد تائید ما هستند
  موفق باشید

  پاسخ
  • خداروشکر که از تیم امور منزل و آشپزی مجموعه پرستار سلام رضایت دارید 💐
   کلمه خانه دار فکر کنم محترمانه تر باشه

   پاسخ
 • لواسانی
  03/04/1401 16:57

  آشپزی نیرو های خدماتی شما در چه سطحی است چون برای من آشپزی خیلی مهمه

  پاسخ
 • زهره طباطبایی
  28/03/1401 22:11

  هزینه ی هشت ساعت خدمتکار سه روز در هفته که در پیام قبلی گفتم رو بفرمایید

  پاسخ
  • برای اینکه هزینه رو خدمتتون اعلام کنم باید چند تا سوال رو جواب بدین .
   برای مثال 8 ساعت در روز ساعت چند تا چند چون اگر پایان ساعت کاری به تاریکی بخوره قیمت خدمتکار در منزل متفاوته

   با ما تماس بگیرید

   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • پاییزه
  21/03/1401 22:32

  سلام
  برای نظافت روزانه، نیروی کار خانم تمام وقت بجز ۵ شنبه و جمعه هزینه چقدر میشه ؟ روزانه چقدر هست ؟

  پاسخ
 • قادری
  20/03/1401 18:43

  برای انجام امور منزل و آشپزی همه روزه نیرو دارین؟

  پاسخ
 • علی امیرنظمی
  13/03/1401 14:10

  خدمتکار خانم 25-40 ساله خوش برخورد و ظاهری اراسته و خیلی تمیز جهت نظافت اپارتمان و اشپزی نیمه وقت یا تمام وقت برای دکتر 65 ساله با حقوق مکفی در سعادت اباد تهران استخدام میشود.

  پاسخ
 • ترابی
  06/02/1401 23:57

  سلام
  ۳ روز در هفته روزی ۷ ساعت و آشپزی و نظافت منزل امور خانه و همینطور تمیز کردن جای حیوانات خانگی ( که البته همستر و پرنده هستن)
  ماهانه چقدر میشه

  پاسخ
 • سعید
  17/01/1401 11:23

  سلام وقت بخیر
  هزینه نیروی کار خانم برای انجام امور منزل آشپزی برای 1 نفر تمیز کاری و نگهداری از سگ برای 3 روز در هفته چقد میشه؟

  پاسخ
 • طاهری
  20/12/1400 19:48

  سلام نیروی خدماتی که ما داریم قراره برای تعطیلات عید بره مسافرت برای تعطیلات نیروی خدماتی دارین؟

  پاسخ
 • غلامی
  15/12/1400 19:49

  سلام نیروهای شما کارت بهداشت دارن؟

  پاسخ
 • قدیمی
  22/11/1400 18:28

  سلام هزینه نیرو خدماتی روز مزد چقدر میشه

  پاسخ
 • وحیدی
  15/11/1400 19:42

  برای امور منزل نیروی آقا هم دارین؟؟

  پاسخ