انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

آیا شما هم درگیری کاری زیادی دارید ؟ وقت کافی برای رسیدگی به امور نظافت منزل و آشپزی ندارید ؟ دلتان میخواهد به جای روفت و روب کمی استراحت کنید  🙁 ؟  دیگر از کار زیاد خسته شدید ؟ به نظرتان وقت آن نرسیده است که کمی هم فکر خودتان باشید ؟ به نظرتون درخواست نیروی خدماتی خانم خانه دار ، خدمتکار منزل راه حل خوبی برای رسیدگی به امور نظافت منزل و آشپزی نیست ؟ بهتر نیست به جای این همه کار و مشغله ، با خیال راحت روی مبل بنشینید و چای بنوشید😊

شماره تماس برای درخواست نیروی خدماتی خانم و آقا

88499404   |   88499402   |   44256879   |   09127683224

نیاز به انجام کار خاصی نیست فقط با ما تماس بگیرید

انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی

خدمتکار منزل و انجام خدمات منزل 

اعزام خدمتکار منزل به منظور انجام خدمات منزل ، از جمله خدمات موسسه پرستار سلام است که مشتریان بسیاری در میان مردم جامعه دارد. خدمتکار منزل دارای دانش و تجربه کافی در خصوص نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه و انجام سایر خدمات منزل می باشد. خدمات منزل شامل طیف گسترده ای از امور منزل می گردد که خدمتکار منزل قادر به انجام تمامی این امور به نحو احسن می باشد. خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل اعزامی از سوی شرکت ما را در ادامه این مقاله بررسی می گردد.

خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل

از جمله مسئولیت های خدمتکار منزل ، فراهم نمودن غذا ( خدمات آشپزی در منزل ) برای خانواده کارفرما می باشد . خدمتکار اعزامی از سوی ما می بایست دارای مهارت و تبحر در امر آشپزی بوده و بتواند غذای مناسبی برای هر یک از وعده های غذایی کارفرما را تهیه نماید. بدیهی است که نوع غذای مزبور، می بایست با هماهنگی کارفرما تعیین شود.

آشپزی | تهیه غذا برای اعضای خانواده

خدمتکار منزل همچنین، می بایست پس از آماده نمودن غذا، به چیدن میز شام و سرو نمودن آن بپردازد. کشیدن غذا در ظروف مناسب، آماده نمودن سالاد، دسر و سایر موارد برای میز شام و نیز چگونگی طراحی و چیدمان میز شام، از دیگر وظایف خدمتکار اعزامی می باشد.

از دیگر مسئولیت های خدمتکار منزل، تهیه لیست خرید بر اساس دستور کارفرما می باشد. بسیاری از افراد، به دلیل کهولت سن قادر به خروج از منزل و رفتن به خرید نمی باشند. این افراد، زمانی که اقدام به استخدام خدمتکار برای انجام خدمات منزل خود می نمایند، تهیه مایحتاج خود را نیز به وی واگذار خواهند نمود. همچنین، افراد زیادی نیز به دلیل مشغله فراوان، قادر به انجام خرید روزانه خود نمی باشند. این افراد نیز خرید مایحتاج خود را به خدمتکار منزل واگذار می نمایند.

بسیاری از خانواده ها، مراقبت و رسیدگی به فرزندان خود را نیز به خدمتکار منزل خود واگذار می نمایند. این توجه و رسیدگی می تواند به صورت پیشگیری از آسیب رسیدن به کودکان و مراقبت از آنها در برابر خطرات احتمالی باشد. همچنین، خدمتکار منزل می بایست ساعاتی از شبانه روز که با فرزندان در منزل تنها می باشد، غذا و تنقلات مورد علاقه کودکان را در اختیار آنها قرار دهد و در صورت امکان، به سرگرم نمودن کودکان بپردازد.

بسیاری از مردم علاقه به نگهداری حیوانات خانگی دارند. اما ممکن است به دلیل عدم حضور شبانه روزی در منزل، این افراد نتوانند به طور کامل به حیوان خانگی خود رسیدگی نمایند. بدین ترتیب، این افراد می توانند به منظور رسیدگی به حیوان خانگی خود، اقدام به استخدام خدمتکار منزل نمایند. در چنین مواقعی، پیش از اعزام نیرو، کارفرما می بایست وجود حیوان خانگی در منزل را با پرستار سلام مطرح نماید. بدین ترتیب، پرستار سلام قادر به اعزام نیروی خدماتی مناسب به منزل کارفرما خواهد بود.

انجام امور منزل

شاید فکر کنید که یک خدمتکار تخصصِ خاصی نیاز ندارد؟

در امور منزل و خانه داری نیز نکاتی وجود دارد و تعداد این نکات و جزئیاتِ مهم، کم هم نیست منجمله : نکات مربوط به ابزار یک خانه دار

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه انجام امور منزل ، نظافت منزل و آشپزی

این مژده را هم به افرادی که می خواهند درآمد خوبی کسب کنند و در نزدیکی محل زندگی خودشان کارهای سبک مثل : خدمات آشپزی در منزل ، آشپزی در منزل دو روز در هفته | آشپزی در منزل سه روز در هفته انجام دهند نیز با ما تماس بگیرند با افتخار در خدمتشان هستیم ( تیم امور منزل و آشپزی پرستار سلام )

خانه داری و امور منزل

خانه داری و امور منزل

خدمات امور منزل در سعادت آباد

خدمات امور منزل در سعادت آباد

خدمات امور منزل و آشپزی در فردیس _ خانم خدمتکار در حال انجام امور منزل

خدمات امور منزل و آشپزی در فردیس


لوازم مورد نیاز نظافت منزل

همون‌طور که بدون داشتن قلم‌مو نمی‌شه نقاشی کرد، نظافت منزل هم از این قاعده مستثنی نیست. هر کاری ابزار و تجهیزات موردنیاز خودش رو لازم داره و با استفاده از ابزار نامناسب امکان آسیب به سطوح و وسایل منزل افزایش پیدا می‌کنه؛ شرکت‌های خدمات نظافتی باسابقه، با تکیه بر همین امر با سرعت و تکنیک بیشتری خدمات نظافت منازل رو انجام می‌دن.
صرف کمترین زمان و انرژی برای انتخاب ابزار مناسب نظافت، بسیار با ارزشه. تهیه ابزارآلات و تجهیزات خوب و مناسب و همین‌طور کمک گرفتن از شرکت‌های خدماتی نظافت منزل، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها هم می‌شه.

لوازم مورد نیاز نظافت منزل | موسسه پرستار سلام

اسفنج با کیفیت و برس‌های شوینده مناسب، به مقدار کمی مواد شوینده نیاز دارند و فرآیند شستشو رو بهتر از نوع ارزون و بی‌کیفیت‌شون انجام می‌دن. با توجه به نوع نظافت، بعضی از این ابزارها متفاوت هستند.

شوینده‌ها به صورت کلی شامل پاک کننده‌های چربی چندمنظوره، سطوح چوبی، شیشه شوی، شوینده سرویس بهداشتی یا وایتکس، مایع ظرفشویی و جوش شیرین می‌شن.

ابزار و لوازم کار نظافت منزل برای کارگر روزانه منزل شامل جارو، خاک انداز، چوب گردگیری، برس توالت، دستمال میکروفایبر، دستمال نظافتی کتان، جاروبرقی، مسواک، کهنه نخی جاذب آب، گردگیر از جنس پر یا میکروفایبر، دستکش لاستیکی یا لاتکس، تی معمولی و تی آب جمع کن، سطل، اسکاچ و سیم، اسفنچ سلولوزی و برس زبر یا فرچه هست.

انجام امور منزل و آشپزی میرداماد

فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد ثروتمند را دارد

کلمه خدمتکار را می شود فردی که وظیفه شستشو و پخت و پز ( خدمات آشپزی در منزل ) در خانه افراد ثروتمند را دارد معنی کرد ، با توجه به اینکه عنوان بالا در اینترنت زیاد سرچ شده است نیاز دیدیم متنی راجب آن تهیه کنیم .

در خانه های ما مردم عادی مسلماً مادر و در کنار اون خواهر است که که وظیفه شستشو و پخت و پز را برعهده گرفته است و در خانه افراد ثروتمند از شرکت های معتبری مانند پرستار سلام در خواست مادریار ،  نیروی خدماتی ، استخدام آشپز خانم در منزل برای انجام خدمات آشپزی در منزل و خدمات نظافتی در منزل را می کنند .

مسلماً فقط افرادی که توانایی پرداخت حقوق ، هزینه یا قیمت خدمتکار در منزل را دارند می توانند با درخواست خدمتکار در منزل ، استخدام آشپز شخصی در منزل تهران یا مستخدم در منزل کیفیت زندگی خود را ارتقاء دهند و از دغدغه های خود کم کنند و به کارهایی که برایشان اولویت بیشتری دارد رسیدگی کنند .

اگر گاهی خانم خانه که در تقسیم وظایف و کار گروهی خانواده مسئولیت بخش خانه داری را برعهده گرفته است بیمار شود و خانواده در خواست نیاز به نیروی کار ( کارگر زوزانه منزل ) برای خانه داری که وظیفه شستشو و پخت و پز در خانه افراد را انجام دهد به صورت دائم و یا به صورت موقت داشته باشند پرستار سلام خدمات متفاوتی را مانند آشپزی در منزل دو روز در هفته را نیز ارائه می دهد

که در این دو روز آشپز شخصی شما می تواند تعداد زیادی وعده ها ی غذایی برای شما آماده کند و شما هم به اندازه توان پرداختی خودتان از خدمات استخدام آشپز شخصی در منزل استفاده کرده اید و این خدمات می تواند بسیار منعطف و حتی یک روز در هفته برای نظافت منزل بدون آشپزی یا با آشپزی باشد .

ان شاء الله خدا به تمام مردم ایران ثروت و برکت فراوان دهد تا بتوانند از این خدمات در منزل پرستار سلام برای ارتقاء سطح کیفیت زندگی خود بهره مند گردند .

یاد حدیث از حضرت علی (ع) افتادم : در غريب بودن ننگى نيست ، بلكه نيازمندى و نادارى است كه در وطن هم ننگ است . یا پیامبر که می فرمایند : عبادت ده جزء دارد ، که نُه جزء آن ، طلب روزى حلال است .

# استخدام آشپز خانم در منزل # استخدام خدمتکار خانم در منزل # استخدام مستخدم # استخدام کارگر برای منزل # استخدام نیروی خدماتی در منزل # نظافت منزل و آشپزی # کارگر خانم برای نظافت منزل # نظافت منزل فوری # کارگر نظافت منزل # کارگر روزانه منزل

امور منزل و آشپزی

⌈  سوالات متداول FAQ ⌋


چرا از پرستار سلام خدمتکار روزانه یا خدمتکار دائم برای نظافت منزل و آشپزی بگیریم ؟

چرا از پرستار سلام نگیریم ؟ پرستار سلام چند شعبه مختلف در تهران دارد و دسترسی حضوری به آن بسیار آسان است ، تازه تاسیس نبوده و بیش از 15 سال سابقه کار دارد ، چند مرحله متفاوت برای سنجش کیفیت کار نظافت چی منزل یا کارگر منزل برای شما قرارداده که می توانید بررسی کنید ،

خدمتکارهای منزل در شرکت پرستار سلام دارای رزومه هستند و امتحان خودشان را پس داده اند و هزار و یک دلیل دیگر که بابت آن همیشه خدا را شکر گزاریم ….


پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام خدمتکار در منزل را دارد ؟

برخی شعبات پرستار سلام مجوز از وزارت بهداشت دارند و فقط پرستار ( یعنی حداقل مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری ) اعزام دارند برای منازل و بیمارستان  ها

برخی از شعبات هم شرکت ثبت شده هستند که مراقب و همچنین خدمتکار برای نظافت منزل و آشپزی هماهنگ می کنند .


به صورت شبانه روزی هم کارگر برای منزل اعزام دارید ؟

بله هم خدمتکار موقت ( روز مُزدی ) و هم خدمتکار دائم به صورت قرارداد رسمی به صورت شبانه روزی هم اعزام داریم .


اعزام خدمتکار تهران دارید یا در حومه تهران و شهرستان ها نیز نیروی خدماتی برای منازل هماهنگ می کنید ؟

در زمان نگارش این متن اعزام خدمتکار در تهران و حومه تهران به عبارتی می شه گفت اُستان تهران زمینه فعالیت پرستار سلام می باشد و بزودی در سایر اُستان ها هم در خدمتتون هستیم .


کارگر منزل از کودک هم در صورت نیاز مراقبت می کند ؟

بله مثل یک خانم خونه در صورت نیاز از کودک هم مراقبت می کنند و حتی اگر نیروی خدماتی برای سالمند درخواست شود مسلما دارو دادن سر وقت ، مراقبت هنگام راه رفتن ، مراقبت هنگام دستشویی رفتن ، مراقبت هنگام حمام رفتن و … را هم انجام می دهند .


برای کارهای خانه تکانی مثل دیوار شویی ، فرش شویی ، شستن پرده ها ، جا به جایی وسایل هم نیروی خدماتی اعزام دارید ؟

مسلماً کارهای خانه تکانی مدت زمان کوتاهی نهایتاً چند روز بسته به میزان کار دارد ، و بله می توانید در خواست نظافتچی خانم و یا آقا برای انجام امور خانه تکانی هم بصورت موقت و روز مُزدی دهید .


هزینه و قیمت خدمات نظافت و آشپزی در منزل چقدر است ؟

به موارد زیادی مثل ساعت کاری ، شرایط کار ، میزان کار خدمتکار ، کیفیت نیروی کار ، متراژ منزل که برای نظافت خیلی مهم هست ، سایر خدمات مازادی که از نیروی خدماتی می خواهید مثل مراقبت از کودک یا سالمند در کنار امور منزل و آشپزی ، مقدار رفت و آمد که در پذیرایی نیرو از مهمان ها مهم هست و موارد دیگر


نظافتچی برای منزل به صورت دائم شستن توالت و حمام را به صورت روزانه انجام می دهند ؟

موارد خانه تکانی را انجام نمی دهند این موارد را انجام می دهند .


شما خدمتکار غیر ایرانی مثلا افغانستانی هم دارید ؟

خیر تمام نیروهای ما ایرانی هستنند .


آیا مستخدم ها تحصیلات و یا تجربه کار دارند ؟

مستخدم ، کارگر منزل ، نظافتچی یا خدمتکار منزل معمولا تحصیلات خاصی ندارن البته بی سواد هم نیستن معمولا دیپلم یا سیکل دارند ، بخشی از نیروهای ما که در قسمت مراقبت از کودک هستند تحصیلات مرتبط با کودک مثل روانشناسی کودک دارند و یا در زمانی که نیاز باشه با کودک زبان انگلیسی کار باشه تحصیلات در زمینه زبان انگلیسی دارند ، بخش پرستاری ما هم دقت کنید منظورم مراقبتی نیست لیسانس پرستاری و یا فوق لیسانس از دانشگاههای معتبر کشور در زمینه پرستاری را دارند .

مسلماً همه‌ی شرکت ها دو نوع نیرو دارند نیروهای که تازه استخدام کردند و نیروهایی که چندین سال هست در شرکت مشغول بکار می باشند و تجربه کار دارند و مجرب هستند و شما در زمان درخواست نیرو برای امور منزل و آشپزی می توانید درخواست کنید برای شما حتما نیروی با سابقه کار اعزام شود .

البته در زمینه امور منزل خیلی از نیروهایی که تازه استخدام می شوند هم از کیفیت کار مطلوبی برخوردار هستند و گاهی بهتر از نیروهای با سابقه .

336 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • فیروزه
  25/06/1402 12:29

  سلام
  خانم زارع توی این دوسال عضوی از خانواده خودمون شدت
  تشکر می کنم بایت معرفی ایشون

  پاسخ
 • محمدی فاطمه
  18/06/1402 15:00

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم… شخصی ازمن برای انجام خونه خالیشون نظافت کامل خواستن وگفتند یه نفر میخوان یه روزه کامل…. ومرد میخوان،،، وازساعت 11به بعد بیان گفتم باشه. وقتی همسرم رفت تماس گرفت بامن گفت کارش زیاد بیا باهم انجام بدیم وگرنه تا اخرشب طول میکشه منم رفتم تا 7تموم کردیم… حالا اون شخص کلا هزینه هشت ساعت کار یه نفرو داده تکلیف چیه؟ازشما خواهش میکنم بهم کمک کنید

  پاسخ
  • سلام
   بهتره زیر نظر یک شرکت معتبر کار کنید که این مشکلات دوباره برای شما به وجو نیاد و اینکه باید به صورت شفاف و یا کتبی ( پیامکی ) بعد از پایان 8 ساعت به کارفرما اطلاع می دادین که هر ساعت اضافه کار کردن معادل فلان قدر است و برای آوردن همسرتون هم باز باید به کارفرما اطلاع می دادین که کار شما امروز تموم نمی شه و اگر بخواین من نیروی کمکی بیارم با هزینه فلان قدر ( این هم به صورت کتبی و پیامکی و البته ازشون در همون پیامک تائید می گرفتید
   و حالا کافی بود با 110 تماس بگیرید 😉 و تمام

   پاسخ
 • سلیم پور
  24/05/1402 14:21

  سلام ممنون از شرکتای دیگه 5 تا 5 تا اومدن راضی نبودم ولی از اولی شما
  فکر کنم شانسی بوده ( چون من خیلی سختگیرم )
  رضایت دادم و از ترس اینکه بعد از قراداد یک ماهه نره جای دیگه قرارداد 6 ماهه بستم

  پاسخ
 • نسرا
  21/05/1402 14:51

  درود و عرض ادب اون چیزی که انتظار داشتم با یکم اغماض ایشون انجام می دن و ممنونیم ازشون

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم نسرا
   خداروشکر بالاخره یک نیرو مورد تائید شما قرار گرفت ، راستش رو هم بخواین خانم رسولی دیگه آخرین نیرویی بود که برای شما اعزام شد، چون اگر تائید نمی شدن به دلیل اینکه بهترین هستن ، دیگه اعزام سایر نیروها فایده ای نداشت

   ممنونیم که بخش انجام امور منزل نظافت منزل و آشپزی پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • با عرض سلام با حضور خانم افروز واقعاً این احساس رو نداریم که یک فرد غریبه در منزل ماست و توی این سه سال دیگه جزئی از خانواده خودمون شدن

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب عطا عزیز
   انرژی مثبتتون عالی یه
   ممنونیم که بخش انجام امور منزل و آشپزی پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • کاکل علی
  12/05/1402 11:09

  سلام
  برای اون دو روزی که نیرو گرفتیم خوب بود

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   برای اون دو روزی که مارو انتخاب کردید ممنونیم
   ممنونیم که بخش امور منزل و آشپزی پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • محمد زاده
  11/05/1402 11:14

  درود نیروی شبانه روزی ای که برای امور منزل و آشپزی گرفتیم توی این یک ماه که به نسبت بهتر بودن

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقای محمد زاده

   ممنونیم که بخش نظافت منزل و آشپزی پرستار سلام را انتخاب کرده اید، در ماه های آینده هم مطمئن باشید با همین کیفیت ادامه خواهند داد .

   پاسخ
 • پور جلسه ای
  07/05/1402 15:15

  سلام
  خانم خدمتکاری که که فرستادین ، اسمشون رو نمی گم اوایل خیلی حرف می زد ولی الان بهش عادت کردیم اگه حرف نزنه ناراحت می شیم 😐😂

  پاسخ
 • صفاری
  24/04/1402 15:32

  خانم اسدی خیلی تمیز کار هستند
  صفاری هستم برای سه روز در هفته باغ فیض درخواست کارگر دادیم

  پاسخ
 • چراغی
  12/04/1402 16:14

  سلام
  برای اسلامشهر خونه تکانی خانم یوسفی بسیار عالی بودن

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام جناب چراغی ممنون وقت گذاشتید
   پرستار سلام دو نوع خدمتکار اعزام می کند که یکی روز مزدی است و کارهای خونه تکونی رو هم انجام می دن و یکی هم خدمتکار منزل دائمی که فقط کارهای عرف یک خانم خانه دار را انجام می دهند .
   انجام امور منزل و آشپزی به صورت نیروی خدماتی موقت و دائم : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • نسرین
  10/04/1402 16:28

  سلام خانم پدرام واقعا عالی هستن هم نظافت هم آشپزی خوب و عالی

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خانم نسرین
   خانم پدرام علاوه بر پُر انرژی بودن مثل سایر نیروهای خدماتی در منزل عزیز پرستار سلام به کار خود علاقه دارند و همین علاقه باعث درست و خوب کار کردن می شود

   اعزام مستخدم و خدمتکار در منزل دائم و موقت پرستار سلام : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
   • نسرین
    15/04/1402 05:15

    بله بعضی ها حتی قبول نمی کنن که کارشون چیه و دل به کار نمی دن ، خجالت می کشن ، در صورتی که کار عار ( معنی عار : ننگ، شرم ، رسوایی ) نیست
    و بی کاری عار هست
    و بهتون تبریک می گم که کاریابی هستین

    پاسخ
    • با عرض سلام و احترام
     دقیقا یک حدیثی هم داریم که غریب بودن ننگ نیست ، فقیر بودن ننگ است که می تونین سرچ کنین پیداش کنین
     نظافت منزل و آشپزی : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

     پاسخ
 • رستمیان پور
  07/04/1402 16:57

  سلام از 7 صبح چون نیرو می خواستیم هیچ شرکتی برامون نیرو نفرستاد ولی از پرستار سلام نیروی خوبی برامون اومد

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب رستمیان پور عزیز
   وظیفه مون رو انجام دادیم
   استخدام خانم جهت امور منزل و آشپزی : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • شاه باز
  05/04/1402 16:42

  سلام
  برای خانواده 5 نفره سه روز در هفته نیروی خدماتی گرفتیم کارهارو سریع انجام می دن سرعتشون خوبه

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب شاه باز عزیز
   خداروشکر که رضایت شما جلب شده 🌹
   خدمتکار خانم برای انجام امور منزل و آشپزی سه روز در هفته : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • هنگامه
  04/04/1402 16:25

  برای من و مادرم آشپز خوبی فرستادین خیلی خودشون هم پر انرژی هستن و این انرژی رو به غذاهاشون هم منتقل می کنن عالی عالی

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   مشخصه که انسان آگاهی هستید ، دقیقاً انرژی آشپز به غذا منتقل می شه و از نظر علمی هم اثبات شده است 🌹
   خداروشکر که درخواست کنندگان و کارفرمایان آگاهی همیشه به سمت پرستار سلام جذب می شوند
   انجام امور منزل و آشپزی : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید.

   پاسخ
 • سلما مرادی
  03/04/1402 15:33

  از پرستار شما خانم حیدری که برای کمک اومدن خوب هستن خیلی دانا هستند
  من خوب فارسی …

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   لطف کردین با وجود اینکه فارسی نوشتن براتون سخت بود ، وقت گذاشتین خانم مرادی 🌹🙏
   ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید.

   پاسخ
   • نرگس
    12/05/1402 08:38

    سلام وقتتون بخير.نيرو براي كرج هم داريد؟ دو روز در هفته نیاز دارم

    پاسخ
    • با عرض سلام و احترام
     برای برای اُستان البرز و حومه تهران مثل پرند ، هشتگرد ، شهریار و … از خود همون منطقه براتون اعزام نیرو انجام می شه
     ممنونیم که بخش نظافت منزل و آشپزی پرستار سلام را انتخاب کرده اید

     پاسخ
 • مونا قلی زاده
  02/04/1402 19:13

  وقت بخیر مورد زن و مرد داشتین ک پرستار زوج ( زن و شوهر ) شبانه روزی خواستن مناسب دو نفر با هفته ای یک روز مرخصی وسط هفته با حقوق 16 میلیون به بالا لطفا اطلاع بدین تا مدارک برا ثبت نام بیاریم .
  متاهلیم ( بدون فرزند ) و سه سال سابقه کار با سالمندای 90 سال به بالا الزایمری و پوشکی و سه سال سابقه آشپزی فرنگی داشتیم و الان پرستار یه خانم ارمنیم که خونواده هستن . همسرم آشپزیش فوق العادست فست فود فرنگی ایتالیایی امریکایی و 0 تا 100شو بلدن🤗🍃
  از تاریخ 1 مردادماه آماده همکاری با شما هستیم . تهران باشه لطفا چون میخوایم در منزل بصورت غیرحضوری بهیاری بخونیم(🍃برا مهاجرت به آلمان🍃) و ماهی یبار بریم سر کلاس
  🍃امکان مسافرت به داخل و خارج از کشور و نیز داریم.🍃
  متاهل
  32 و 26 ساله
  هر دو دیپلم
  بدون فرزند
  خیلی ممنون خدا قوت 🍃
  0935323___

  پاسخ
 • مهدوی
  02/04/1402 07:37

  سلام برای دوماه قبل از مهاجرت ازشون نیرو گرفتیم اوایل خیلی حواس پرت بودن ولی بعد از یک هفته خیلی بهتر شدن

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم مهدوی عزیز
   بالاخره تا بخوان خودشون رو با خواسته های شما هماهنگ کنند به زمان نیاز دارند 💐
   اعزام مستخدم در منزل : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • فاطمی
  01/04/1402 12:42

  سلام عزیزم برای یک روز از شما نیروی خدماتی گرفتیم خیلی خوب بود
  و بعد از برای پدر و مادرم از پرستار سلام نیرو گرفتیم که ایشون یعنی خانم سوری هم مورد تائید هستن ، حتما آشنایان اگر کسی نیاز داشت شما رو معرفی می کنم چون می دونم اعتبارم خراب نمی شه و ازم تشکر می کنن
  و اینکه من 8 سالی می شه دارم برای خودم نیروی خدماتی می گیرم ولی ماه پیش اولین بار بود که از شما گرفتم و احتمال زیاد ادامه می دم …

  پاسخ
 • مهردادآقاکثیری
  27/03/1402 14:40

  سلام بنده آماده بکار هستم آشپزی و نظافت منازل ****0930154 کثیری تهران دار آباد

  پاسخ
 • طالبی
  24/03/1402 11:44

  سلام خیلی بیشتر از اینها توقع داشتیم ام بنده خدا تمام هشت ساعت خیلی خوب تلاش کرد

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   ممنون که قدر دادن این هستید که تمام تلاششون رو انجام دادن 💐
   انجام امور منزل نظافت منزل آشپزی : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
   • ربابه طاقدار
    03/04/1402 15:45

    سلام من پرستار و امور منزل انجام میدم ۲۱ساله گاواژ سوند.تزریغ .پانسمان.پوشک…بلدم
    میخوام اگر میشه در دبی یا کشورهای مثل المان کار کنم.اگر امکانش هست میشه کمک کنید یا راهنمای کنید

    پاسخ