درباره موسسه پرستار سلام پایتخت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره موسسه پرستار سلام پایتخت

درباره موسسه پرستار سلام

پرستار سلام (پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان) مهمترین معضل جامعه امروز یعنی بیکاری را هدف قرار داده و تا الان توانسه به اندازه خودش تاثیر گذار باشد و چشم انداز و هدف ما اشتغال زایی برای 1000 نفر می باشد.

همچنین در گام بعدی نسبت به بیمه عمر و بازنشستگی قدم برداشه ایم تا بیمه شدگان ( قشر اصلی هدف ما پرستاران خودمان هستند )، در صورت هرگونه خسارت جانی و مالی حمایت شوند و بتوانند با آرامش به کار خود ادامه داده و مانند سایر مشاغل از بازنشستگی بهره مند گردند.

موسسه پرستار سلام پایتخت به شماره ثبت 526596 و شناسه ملی 14007607410 با افتخار در خدمت شماست خداروشکر توانسته ایم رضایت اکثر کارفرمایان محترم، پرستاران متخصص و نیروهای خدماتی عزیزمان را جلب کنیم و اعتراضاتی هم مسلماً بوده و خواهد بود که نسبت به رفع آن ها مسئولانه و با وجدان کاری ، تمام تلاش خود را برای رفع آن ها انجام داده ایم و خواهیم داد .

رمز موفقیت پرستار سلام هم همین تلاش مستمر در بهبود نقاط قوت و تلاش برای رفع نقاط ضعف خود بوده است تیم جوان ما در کنار بزرگترهای این حوزه با شوق و اشتیاق هنوز هم در حال یادگیری است و این تیم با خلاقیت های خود توانسته از همکاران خود پیشی بگیرد و پیوسته در جستجوی روش های جدیدی برای جلب رضایت بیشتر کارفرمایانِ محترم و پرستارانِ دلسوز خود می باشد .

یکی از این خلاقیت ها را می توانید در قسمت زیر مشاهده و دانلود کنید .

موسسه پرستار سلام پایتخت برنامه ی اندرویدی برای پرستاران ، کارفرمایان و نیروهای خدماتی تهیه کرده ، که برای مشاهده امکانات مختلف آن می توانید آن را دانلود و نصب نمایید ، امکاناتی از قبیل مشاهده لیست پروژه ها که برای اولین بار در ایران است در این اپلیکیشن ابتدا پرستارها درخواست های کارفرمایان را انتخاب می کنند ( مسلماً در خواست هایی را انتخاب می نمایند که از تمامی جهات مناسب ‌شان باشد و با کیفیت بالا از پس آن برآیند )

برای مثال یکی از مواردی که در نظر می گیرند نزدیک بودن به محل زندگی شان است ، که باعث می شود در هر شرایطی مثل بارندگی ، ترافیک و … بتوانند به موقع در محل فعالیت خود حاضر شوند و زمانی که نیروی کار به کارفرما نزدیک باشد دیگر از خستگی راه و پایین آمدن کیفیت کار خبری نیست

همچنین برای کارفرمایان نیز علاوه بر موارد بالا که باعث کیفیتِ دریافت خدمات می شود ، تخفیف در نظر گرفته شده است که اگر از طریق برنامه اندروید پرستار سلام درخواست خود را ثبت نمایند برای شان فعال می گردد .

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

نظرات برخی از مشتریان موسسه پرستار سلام

نظرات برخی مشتریان موسسه پرستار سلام

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

مهندس علی بهمن پور

با سلام

حدودا دو سالی هست که از پرستار سلام برای دوقلوهام پرستار گرفتم، همه چی خوب بوده تا الان، خانومم هم راضی یه و ازشون تشکر می کنم با آرزوی موفقیت

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

منصور غلام پور

با سلام و عرض ادب

با توجه به روزمرگی ها و مشغله ها دنیای امروز واقعا موسسه پرستار سلام نعمتی حساب می شه که مادر و پدر من ازشون رضایت دارند، پدر و مادر بنده به دلیل کهولت سن به شخصی نیاز داشتند که امور منزل، نظافت، آشپزی و خرید های جزئی منزل را انجام دهد. پرستار سلام یک موسسه معتبر و با مدیریت آقای عسگرپور عزیز که واقعاً مسئولیت پذیر هستند و تعهد کاری دارند ، آینده‌ی خوبتری دارند، قبل از پرستار سلام با شرکت های پرستاری دیگری هم کار کرده بودیم که نتوانسته بودند رضایت ما را جلب کنید. شاد و پیروز باشید.

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

دکتر ذاکری

سلام عرض می کنم

برای پدرم که سکته مغزی کرده و رو به بهبود هستن به یک پرستار البته کار پرستاری تخصصی نیاز نبوده بهتره بگم به یک مراقب نیاز داشتیم، شماره پرستار سلام و چند شرکت دیگه رو از اینترنت پیدا کردیم، تماس گرفتیم، قسمت بود با پرستار سلام شروع به کار کردیم و پدرم رو به بهبوده و این از همه چیز برای ما مهم تره. پرستار سلام دیسیپلین داره و کار باهاش خیل منظم و راحته، سلامت باشید.

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

خانوم پروین امامی

سلام

تو دوماهی که پاهام شکسته بود داخل بیمارستان و بعد از اون داخل منزل از موسسه پرستار سلام پرستار گرفتم که خیلی با تجربه بودن و کارهارو خیلی خوب پیش بُردن چه کارهای اداری در بیمارستان و چه کارهای مراقبتی در منزل، همه چی خوب بود و حتما پرستار سلام رو پیشنهاد می کنم به اطرافیانم، اگه نیاز بشه. همین ممنون خوب باشید.

ما از کارفرمایان محترم درخواست کرده ایم که بازخورد خود را در صفحات مربوط به خدماتی که دریافت نموده اند درج کنند و شما می توانید قبل از درخواست پرستار و یا نیروی خدماتی برای امور منزل و خانه داری ، ابتدا نظرات سایر مشتریان را جویا شوید .

چرا پرستار سلام ؟

::: برخی تفاوت‌های پرستار سلام که در قرارداد درج شده است :::

+ برخی از شرکت‌های پرستاری و مراقبتی در منزل یکسری نیروهای آموزش دیده و عالی دارند که ابتدای کار این نیروها را برای شما هماهنگ می‌کنند ولی بعد از یکی دو هفته بعد از گرفتن مساعده یا یک ماه صبر می کنند و بعد از گرفتن حقوق با بهانه های غیر واقعی این نیروی خوب را بیرون می کشند و فردی بی‌تجربه براتون هماهنگ می کنند ( این روشِ کلاهبرداری آنهاست) ، همان نیرو را با دادن درصدی از قرارداد جدید برای بستن قرارداد بعدی ترغیب می کنند و راه کسب درآمدشان اینگونه است .

تفاوت ما : در صورتی که از کیفیت کار نیروی ارسالی در هر مقطعی راضی نبودین یا خود نیرو به دلیل مشکلات نتوانست همکاری را ادامه دهد مانند بقیه شرکت‌ها نیروی جایگزین می‌فرستیم ، با این تفاوت که در صورت عدم رضایت از کیفیت کار نیروی جدید مابه‌التفاوت کمیسیون پرداختی عودت داده خواهد شد و این مهم در قرارداد قید می‌شود و برای ما صرف نمی کند که نیروی بی‌تجربه اعزام کنیم و خودمان راه کلاهبرداری را بسته‌ایم و نمونه مستنداتی را در هایلایت پیج اینستاگرام پرستار سلام در رابطه با عودت کمیسون قرار داده ایم که قابل مشاهده است .


+ پرستار سلام تنها شرکتی است که کمیسیون عودت می دهد ، هیچ شرکتی تا کنون حتی 1000 تومان کمیسون عودت نداده است .


+ اول از همه اینکه پرستار سلام از روز اول تاسیس هیچگونه مبلغی بابت هزینه ثبت نام نمی گیرد و از حقوق شما نیز هیچ مبلغی کسر نمی‌گردد .


+ قبل از رفتن برای شروع بکار شماره کارفرما داده می‌شود و هر سوالی که دارید می پرسید مرحله بعد یک مصاحبه حضوری و مرحله سوم در صورت تمایل دو طرف دو روز آزمایشی با حقوق که مطمئن بشوید کار مناسب شما هست .


+ پرستار سلام برای هیچ فایل کاری به شما اصرار نمی کند و به صورت صددرصد شما انتخاب می کنید .


+ در طول مدت قرارداد به صورت کامل پشتیبان شما هستیم .

اولاً : پرستار سلام علاوه بر اینکه هزینه ثبت نام بابت معرفی بکار نمی گیرد و از حقوق پرستار‌های محترم هم چیزی کسر نمی‌کند.

🎁 هدیه‌های نقدی هم برای پرستارها در نظر گرفته ایم :

  1. در صورتی که کارفرما (مشتری) معرفی کنید 400 هزار تومان
  2. در صورتی که نیروی کار معرفی کنید 200 هزار تومان
  3. درصورتی که خودتان مشغول بکار شوید 100 هزار تومان

دریافت می کنید. 💐

ثانیاً : صندوقی قرض الحسنه تاسوعا را به کمک خیّرین ایجاد کرده ایم که بدون نیاز به سپرده گذاری به نیروهای خود وام با مبالغ اندک ، بدون سود و بدون کارمزد داده می شود و تا زمان نگارش این متن بیش از 200 وام داده شده است .

داستان تاسیس پرستار سلام

این داستان از یک دعا در دوران دانشجویی شروع شد

وقتی داشتم یکی از کتاب های ذبیح ا… منصوری رو می خوندم و غرق لذت بودم از ته دل دعا یا آرزو کردم که ای کاش شغلی داشته باشم که درآمدم خودش بیاد ( الان با سیستم سازی محقق شده برام ) و تمام زمانم به صورتی باشه که بتونم فقط کتاب بخونم .

من محمد عسکرپور موسس و مدیر عامل پرستار سلام با رتبه 18 کنکور هستم ، از پایان نامه خودم دو اختراع ثبت کردم همچنین شفا یافته سرطان از خدا به وسیله سبک زندگی خام گیاه خواری و نفر سوم مسابقات دفاع شخصی کشوری می باشم .

زمانی که می خواستم اقدام کنم برای ثبت اختراعاتم ( دو نوع ماشین تولید برق از هر نوع آب کم عمق ( مثل جوی آب ، حتی تانکر آب خانه ها و تمام رودخانه های کم عمق با هر میزان عمقی ، بدون محدودیت اندازه در اندازه مختلفی حتی بزرگتر از زیر دریایی و کوچک به قدری که در جوی آب و تانکر جا می گیرد ) و با توجه به مکانیزم های پیچیده خاص خود مانند زمانی که زیر دریایی ها می خواهد در عمق آب افزایش یا کاهش ارتفاع داشته باشند و مسائل پیچیده و خاص خود دستگاه که بگذریم ) می دونستم که ثبت اختراع هزینه دارد و هزینه اون برای من که دانشجو بودم سنگین بود ( هزینه داوری اختراع و سایر کارهای اداری ) .

پس باید دست بکار می شدم و پول بدست می اوردم  ، مهارت طراحی سایت و سئو داشتم و تصمیم گرفتم از این مهارتم کسب درآمد کنم برای ثبت اختراعاتم

در دو شرکت اول که هیچ ربطی به کار خدمات پرستاری در منزل نداشتن برای مصاحبه به عنوان طراح سایت و تولید محتوا برای سایت اقدام کردن که چون در مصاحبه ها فقط مهارت خودم را بیان کردم نتیجه ای نداد شرکت سوم یک شرکت خدمات پرستاری در منزل بود .

با خودم گفتم اینطوری نمی شه و مشکل از خود من هست که در دو مصاحبه اول مورد تائید قرار نگرفتم پس برای مصاحبه سوم ذهنیت خودم رو تغییر دادم و یک لیست کامل از مواردی که می تونم برای این شرکت انجام دهم و باعث رشد شرکت شود ایجاد کردم و به مدیر موسسه دادم

محمد عسکرپور پرستار سلام
عکس متعلق به همان دوران

و چون پولش خوب بود برای سایر شرکت های خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل ، بیش از 10 سایت طراحی و مدیریت کردم و بعد از خدمت سربازی که البته بعد از 8 ماه به دلیل سرطان معاف شدم اقدام به گرفتن مجوزهای لازم ، به همراه دوست عزیزم که دو سال بعد از تاسیس پرستار سلام سهم ایشان خریداری شد ، پرستار سلام تاسیس شد .

بماند به یادگار این بود داستان تاسیس پرستار سلام

که موفق است که متفاوت است که ضمانت می کند و پورسانت عودت می دهد ( هیچ شرکتی این کار را نمی کند برای کارفرماها ) که حمایت می کند از پرستار های عزیز و نگاه ابزاری برای کسب درآمد به آن ها ندارد که برکت پول را مهم تر از خود پول می داند . الهی شکر .

همین الان تماس بگیرید!