درباره موسسه پرستار سلام پایتخت

درباره موسسه پرستار سلام

پرستار سلام (پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان) مهمترین معضل جامعه امروز یعنی بیکاری را هدف قرار داده و تا الان توانسه به اندازه خودش تاثیر گذار باشد و چشم انداز و هدف ما اشتغال زایی برای 1000 نفر می باشد.

خداروشکر الان که در حال ویرایش این متن هستم خیلی به چشم انداز بالا نزدیک شده ایم، خدایا شکرت، خدایا شکرت و خدایا شکرت

و الان هدف گذاری کرده ایم که صندوق قرض الحسنه تاسوعا که در تاسوعای حسینی سال 1398 راه اندازی شده است را  تا اواخر سال آینده به لطف خدا به 1000 وام پرداخت شده برسانیم.

همچنین پرستار سلام نمایندگی بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد را نیز دریافت کرده است تا قشر اصلی هدف ما پرستاران ، مراقبان و خدمتکاران ، آینده مالی به نسبت خوبی نیز داشته باشند و در صورت هرگونه خسارت جانی و مالی نیز حمایت شوند همچنین بتوانند در زمان کار با آرامش به کار خود ادامه داده و مانند سایر مشاغل از بازنشستگی بهره مند گردند.

چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

رمز موفقیت پرستار سلام تلاش مستمر در بهبود نقاط قوت و بدین وسیله کم رنگ و محو کردن نقاط ضعف است، تیم جوان ما در کنار بزرگترهای این حوزه با شوق و اشتیاق هنوز هم در حال یادگیری است و این تیم با خلاقیت های خود توانسته از همکاران خود پیشی بگیرد و پیوسته در جستجوی روش های جدید و قدم های اضافه برای جلب رضایت بیشتر کارفرمایانِ محترم و پرستارانِ دلسوز خود می باشیم.

موسسه پرستار سلام پایتخت برنامه ی اندرویدی برای پرستاران ، کارفرمایان و نیروهای خدماتی تهیه کرده ، که برای مشاهده امکانات مختلف آن می توانید آن را دانلود و نصب نمایید ، امکاناتی از قبیل مشاهده لیست پروژه ها که برای اولین بار در ایران است در این اپلیکیشن ابتدا پرستارها درخواست های کارفرمایان را انتخاب می کنند.

مسلماً در خواست هایی را انتخاب می نمایند که از تمامی جهات مناسب ‌شان باشد و با کیفیت بالا از پس آن برآیند،

برای مثال یکی از مواردی که در نظر می گیرند نزدیک بودن به محل زندگی شان است، که باعث می شود در هر شرایطی مثل بارندگی، ترافیک و … بتوانند به موقع در محل فعالیت خود حاضر شوند و زمانی که نیروی کار به کارفرما نزدیک باشد دیگر از خستگی راه و پایین آمدن کیفیت کار خبری نیست

برنامه اندروید پرستار سلام
برنامه اندروید پرستار سلام

راستی برای کارفرمایان نیز علاوه بر موارد بالا که باعث کیفیتِ دریافت خدمات می شود، تخفیف در نظر گرفته ایم برای دیافت تخیفیف روی همین متن آبی رنگ را کلیک نمایید، درخواست پرستار و خدمتکار با تخفیف

ما از کارفرمایان محترم درخواست کرده ایم که بازخورد خود را در صفحات مربوط به خدماتی که دریافت نموده اند درج کنند و شما می توانید قبل از درخواست پرستار و یا نیروی خدماتی برای امور منزل و خانه داری و …، ابتدا نظرات سایر مشتریان را جویا شوید.

نظرات برخی از مشتریان موسسه پرستار سلام

نظرات برخی مشتریان موسسه پرستار سلام

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

مهندس علی بهمن پور

با سلام

حدودا دو سالی هست که از پرستار سلام برای دوقلوهام پرستار گرفتم، همه چی خوب بوده تا الان، خانومم هم راضی یه و ازشون تشکر می کنم با آرزوی موفقیت

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

منصور غلام پور

با سلام و عرض ادب

با توجه به روزمرگی ها و مشغله ها دنیای امروز واقعا موسسه پرستار سلام نعمتی حساب می شه که مادر و پدر من ازشون رضایت دارند، پدر و مادر بنده به دلیل کهولت سن به شخصی نیاز داشتند که امور منزل، نظافت، آشپزی و خرید های جزئی منزل را انجام دهد. پرستار سلام یک موسسه معتبر و با مدیریت آقای عسگرپور عزیز که واقعاً مسئولیت پذیر هستند و تعهد کاری دارند ، آینده‌ی خوبتری دارند، قبل از پرستار سلام با شرکت های پرستاری دیگری هم کار کرده بودیم که نتوانسته بودند رضایت ما را جلب کنید. شاد و پیروز باشید.

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

دکتر ذاکری

سلام عرض می کنم

برای پدرم که سکته مغزی کرده و رو به بهبود هستن به یک پرستار البته کار پرستاری تخصصی نیاز نبوده بهتره بگم به یک مراقب نیاز داشتیم، شماره پرستار سلام و چند شرکت دیگه رو از اینترنت پیدا کردیم، تماس گرفتیم، قسمت بود با پرستار سلام شروع به کار کردیم و پدرم رو به بهبوده و این از همه چیز برای ما مهم تره. پرستار سلام دیسیپلین داره و کار باهاش خیلی منظم و راحته، سلامت باشید.

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

خانوم پروین امامی

سلام

تو دوماهی که پاهام شکسته بود داخل بیمارستان و بعد از اون داخل منزل از موسسه پرستار سلام پرستار گرفتم که خیلی با تجربه بودن و کارهارو خیلی خوب پیش بُردن چه کارهای اداری در بیمارستان و چه کارهای مراقبتی در منزل، همه چی خوب بود و حتما اگه نیاز بشه، پرستار سلام رو پیشنهاد می کنم به اطرافیانم، همین ممنون خوب باشید.

چرا پرستار سلام ؟

::: برخی تفاوت‌های پرستار سلام که در قرارداد درج شده است :::

+ برخی از شرکت‌های پرستاری و مراقبتی در منزل یکسری نیروهای آموزش دیده و عالی دارند که ابتدای کار این نیروها را برای شما هماهنگ می‌کنند ولی بعد از یکی دو هفته بعد از گرفتن مساعده یا یک ماه صبر می کنند و بعد از گرفتن حقوق با بهانه های غیر واقعی این نیروی خوب را بیرون می کشند و فردی بی‌تجربه براتون هماهنگ می کنند ( این روشِ کلاهبرداری آنهاست) ، همان نیرو را با دادن درصدی از قرارداد جدید برای بستن قرارداد بعدی ترغیب می کنند و راه کسب درآمدشان اینگونه است .

تفاوت ما ( گارانتی فوری بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از کیفیت کار نیروی جایگزین : در صورتی که از کیفیت کار نیروی ارسالی در هر مقطعی راضی نبودین یا خود نیرو به دلیل مشکلات نتوانست همکاری را ادامه دهد مانند بقیه شرکت‌ها نیروی جایگزین می‌فرستیم ، با این تفاوت که در صورت عدم رضایت از کیفیت کار نیروی جدید مابه‌التفاوت کمیسیون پرداختی عودت داده خواهد شد و این مهم در قرارداد قید می‌شود و برای ما صرف نمی کند که نیروی بی‌تجربه اعزام کنیم ، چون خودمان راه کلاهبرداری را بسته‌ایم و نمونه مستنداتی را در هایلایت پیج اینستاگرام پرستار سلام در رابطه با عودت کمیسون قرار داده ایم که قابل مشاهده می باشد .


+ مجموعه شکرت های پرستار سلام تنها مجموعه ای است که کمیسیون عودت می دهد و گارانتی بازگشت وجه فوری دارد.


+ اول از همه اینکه پرستار سلام از روز اول تاسیس هیچگونه مبلغی بابت هزینه ثبت نام نمی گرفته و نمی گیرد و از حقوق نیروهای کار نیز هیچ مبلغی کسر نمی‌گردد هدیه هم می دهیم و حتی وام هم داریم .


+ قبل از رفتن برای شروع بکار شماره کارفرما داده می‌شود و هر سوالی که دارید می پرسید مرحله بعد یک مصاحبه حضوری و مرحله سوم در صورت تمایل دو طرف چند روز آزمایشی با حقوق که مطمئن بشوید کار مناسب شما هست .


+ پرستار سلام برای هیچ فایل کاری به شما اصرار نمی کند و به صورت صددرصد شما انتخاب می کنید .


+ در طول مدت قرارداد به صورت کامل پشتیبان شما و کارفرما هستیم .

اولاً : پرستار سلام علاوه بر اینکه هزینه ثبت نام بابت معرفی بکار نمی گیرد و از حقوق پرستار‌های محترم هم چیزی کسر نمی‌کند.

🎁 هدیه‌های نقدی هم برای پرستارها در نظر گرفته ایم :

1. در صورتی که کارفرما (مشتری) معرفی کنید 400 هزار تومان

2. در صورتی که نیروی کار معرفی کنید 200 هزار تومان

3. درصورتی که خودتان مشغول بکار شوید 100 هزار تومان

دریافت می کنید. 💐

ثانیاً : صندوقی قرض الحسنه تاسوعا را به کمک خیّرین ایجاد کرده ایم که بدون نیاز به سپرده گذاری به نیروهای خود وام با مبالغ اندک ، بدون سود و بدون کارمزد داده می شود و تا زمان نگارش این متن بیش از 300 وام داده شده است که به زودی به لطف خدا به 1000 وام خواهد رسید .

داستان تأسیس پرستار سلام

این داستان از یک دعا در دوران دانشجویی شروع شد

وقتی داشتم یکی از کتاب های تألیف شده مرحوم ذبیح ا… منصوری را می خواندم و غرق لذت بودم، از ته دل دعا یا آرزو کردم که ای کاش شغلی در آینده داشته باشم که درآمدم خودش بیاد ( که الان با سیستم سازی محقق شده ) و تمام زمانم به صورتی باشد که بتوانم و وقت داشته باشم تا فقط کتاب بخوانم.

بعد از اینکه استقلال مالی بدست آوردم و از بردگی پول و ماتریکس آزاد شدم، دغدغه جدید من ارائه خدمات بهتر و بیشتر ، هم برای نیروهای خدماتی ( که دست خدا بشویم روی زمین تا خدا به وسیله ما به آن ها کمک کند ) و هم به درخواست کنندگانِ خدماتِ پرستار سلام، بهترین خدمات را در حد توانمان ارائه دهیم.

بیگرافی : من محمد عسکرپور موأسس و مدیر عامل پرستار سلام با رتبه 18 کنکور هستم، از پایان نامه خودم دو اختراع ثبت کردم و با وجود اینکه برای ارشد هر دانشگاهی که می خواستم می توانستم بروم، احساس کردم، نیازی نیست و الان که چند سال گذشته است متوجه شده ام که احساسم درست بوده است و از جایگاهی که دارم بسیار راضی هستم، آرامش دارم و لذت می برم.

همچنین شفا یافته سرطان (تومور مغزی آستروسیتوما گرید سه) به لطف خدا و به وسیله سبک زندگی خام گیاه خواری و نفر سوم مسابقات دفاع شخصی کشوری می باشم.

چرا شرکت پرستار سلام بهترین شرکت خدماتی در زمینه خدمات اعزام خدمتکار در منزل ، همراه بیمار در بیمارستان ، پرستاری مراقبت و نگهداری از کودک ، سالمند و بیمار در منزل تهران ( پرستار سالمند در منزل ، پرستار بیمار در منزل و پرستار کودک در منزل ) به صورت دائم ( شبانه روزی و روزانه) و موقت (مقطعی و روز مُزدی) می باشد؟

1. تنها شرکتی است که گارانتی بازگشت وجه فوری دارد و مستندات آن در اکانت اینستاگرام شرکت پرستار سلام در بخش هایلایت موجود است، هیچ شرکتی ضمانت بازگشت پورسانت ندارد به همین دلیل بسیار راحت می توانند کلاهبرداری انجام دهند. کلاهبرداری؟

داستان کاهبرداری را در قسمت بالا و در بخش تفاوت پرستار سلام برای کارفرماها توضیح داده ایم.

پرستار سلام

2. پکیج کامل خدمات پزشکی، پرستاری، مراقبتی و حتی اعزام خدمتکار منزل با مجوز رسمی

هرگونه خدماتی که نیاز داشته باشد منجمله اجاره و فروش تجهیزات پزشکی، اعزام پزشک در منزل، اعزام پرستار در منزل، کارشناس زخم ، اعزام پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار بیمار در منزل ، همراه بیمار در بیمارستان ، ماساژ و کاردرمانی در منزل ، اعزام آمبولانس ، انجام آزمایشات مختلف در منزل ، تزریقات ، سرم تراپی ، پانسمان ، بخیه زدن و کشیدن ، سوند گذاری ، آی سی یو در منزل و …………

نیازی نیست نگران هیچ کدام از این موارد باشید فقط کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم.

02188499404 (10خط) / 09127683224

3 . پرستار سلام با دارا بودن سه شعبه در تهران به شما خیلی نزدیک است،

شعبه مرکزی مرزداران

شعبه دوم رسالت

شعبه سوم شریعتی

4. داشتن سابقه طولانی حضور در کنار شما عزیزان و به موجب آن شما قبل از انتخاب پرستار سلام می توانید بخش نظرات مشتریان پرستار سلام را در هر بخشی که قصد دریافت خدمات آن را دارید مشاهده کنید و سپس تصمیم درست بگیرید و انتخاب کنید.

برای مشاهده بخش نظرات مشتریان ( بیش از 3000 رضایتمندی مشتری ) پرستار سلام روی لینک زیرا کلیک نمایید.

نظرات مشتریان شرکت پرستار سلام

نظرات مشتریان پرستار سلام

5. برای گزینش نیروی کار خود در قراردادهای رسمی ابتدا مصاحبه تلفنی (که هم شما و هم نیروی کار هر سوالی دارید از هم بپرسید ( اکثر شرکت ها مصاحبه تلفنی ندارند چون می ترسند که نیرو با کارفرما تبانی کند و پورسانت شرکت را ندهند و به نیروی خود شک دارند،

اما در بیش از یک دهه فعالیت پرستار سلام تمام نیرو های پرستار سلام گلچین شده اند و برای اینکه اتلاف وقتی صورت نگیرد و هم کارفرما و هم نیروی کار به صورت نسبی مطئن شوند که مناسب هم هستد، مصاحبه تلفنی حتماً انجام می شود.))

اگر در مصاحبه تلفنی احساس کردند که مناسب هم نیستند که هیچ و به نیروی رزرو شماره داده می شود، و اگر بعد از مصاحبه تلفنی و در صورت رضایت هر دو طرف باهم، الان باید زمانی را فیکس کنید برای مصاحبه حضوری، در مصاحبه حضوری بیشتر با هم آشنا می شوند و بیشتر همدیگر را بررسی می کنید .

نکته : با توجه به توضیحات کارفرما برای دریافت نیروی کار مورد نظر به کارشناسان پرستار سلام و با توجه به توضیحات ما به نیروی کار ، به احتمال بالای 70 درصد هر دو طرف مناسب هم هستید، زیرا ما تمام جزئیات را برای کاهش اتلاف وقت و گزینش نیروی کار مناسب می پرسیم برای مثال می پرسیم تمایل دارید نیروی اعزامی در چه محدوده سنی باشد؟ چه تحصیلاتی مد نظر شماست؟ و

یا برای مثال اگر پرستار سالمند در خواست کرده باشند سوال می شود که سالمند راه می رود یا نه پوشکی، لگنی و یا سالم هستند، تنها هستند، وزنشان چقدر است و …

و با توجه به شناختی که نسبت به پرسنل خود در این سال ها پیدا کرده ایم، این توضیحات کامل را به نیروی کاری که احساس می کنیم مناسب این کار مشخص هست، را می دهیم.

برای کودک و … نیز سوالاتی می شوند مانند اینکه چند کودک هستند چند سالشون هست پوشکی هستند یا نه و …

( در اکثر مواقع درخواست کنندگانِ همراه با مراقب از سالمند ، کودک و بیمار به انجام امور منزل و آشپزی نیز نیاز دارند و در این موارد سوال می شود از کارفرما که رفت و آمدتون زیاد هست یا کم، منزلتان چند متر است چون برای نظافت مهم است و … )

بعد از مصاحبه حضوری نوبت به چند روز آزمایشی با حقوق مناسب (کم) می رسد که باتوجه به صلاح دید و منافع هر سه طرف تعداد روزهای آزمایشی مشخص می شود برای مثال اگر تعداد روز ها خیلی زیاد باشد نیروی کار از کارهای جدیدی که می توانسته انتخاب کند جا می ماند.

(نکته : کارفرما در طول مدت قرارداد هر زمان از کیفیت کار نیروی کار راضی نبود می تواند درخواست نیروی جایگزین دهد)

و در مرحله آخر قرارداد رسمی منعقد می گردد (پرستار سلام طبیعتاً از بستن قراردادهای جدید خوشحال می شود اما اگر فعالیتی هم به نتیجه نرسید همیشه خواسته ما این بوده و هست که هرچه خیر است برای ما پیش آید و الهی شکر که خداوند مراقب ما هست.)

6. تعداد نیروهای پرستار سلام بسیار مناسب است و به راحتی نیروی جایگزین اعزام می شود و چون با وجود داشتن کارهای مقطعی و روز مُزدی برای نیروهای خود آنها کماکان مشغول درآمد زایی هستند در این شرکت باقی می مانند و منتظر کار مناسب جدید هستند.

7. چقدر خوشحالم که مزایایی که در حال نوشتن آن هستم با عدد پُر انرژی 7 ختم می شود که راز موفقیت پرستار سلام هم هست.

راز موفقیت پرستار سلام

راز موفقیت پرستار سلام

با توجه به دلایل و موارد فوق در همین محتوا، پرستار سلام به شدت و مستمر بازخورد نیروها و مشتریان خود را بررسی می کند، چه به صورت پیامکی، چه به صورت تلفنی و چه به صورت ارسال نظر در بخش نظرات سایت

و با توجه به این نظرات و بازخوردها هر روز حتماً قدم کوچکی برای بهبود نقاط قوت خود (باید روی نقاط قوت خود بیشتر کار کنید تا روی نقاط ضعف خود برای مثال اگر کودک شما ریاضی 13 گرفته و تنیس 20، باید برایش مربی تنیس بگیرد نه معلم ریاضی) به صورت مستمر باید انجام دهد و انجام می دهد که در بلند مدت باعث سربلندی پرستار سلام و موفقیت آن شده است و این بود رمز ساده موفقیت پرستار سلام …

البته یه نکته کوچکی هم دارد و آن این است که مدیریت پرستار سلام جوان است و با انگیزه بسیار خوب و پُر انرژی فعالیت نماید.برای درخواست انواع خدمات پرستار سلام با کد تخفیفی بدون تاریخ انقضا و قابل استفاده فقط یکبار برای هر کد ملی، روی لینک زیر را کلیک نمایید.

درخواست با تخفیف خدمتکار و پرستار

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!