درباره موسسه پرستار سلام پایتخت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره موسسه پرستار سلام پایتخت

درباره موسسه پرستار سلام

پرستار سلام (پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان) مهمترین معضل جامعه امروز یعنی بیکاری را هدف قرار داده و تا الان توانسه به اندازه خودش تاثیر گذار باشد و چشم انداز و هدف ما اشتغال زایی برای 1000 نفر می باشد.

همچنین در گام بعدی نسبت به بیمه عمر و بازنشستگی قدم برداشه ایم تا بیمه شدگان که قشر اصلی هدف ما پرستاران خودمان هستند، در صورت هرگونه خسارت جانی و مالی حمایت شوند و بتوانند با آرامش به کار خود ادامه داده و مانند سایر مشاغل از بازنشستگی بهره مند گردند.

موسسه پرستار سلام پایتخت به شماره ثبت 526596 و شناسه ملی 14007607410 افتخار دارد، در طول مدت فعالیت خود کارفرمایان خود را راضی نگهداشته و اعتراضات کوچکی نسبت به این مرکز داشته اند، که کوشش کرده‌ایم آنها را نیز برطرف کنیم، تیم جوان و درعین حال بانشاط پرستار سلام با 8 سال سابقه فعالیت در زمینه پرستاری، مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل، روز به روز با خلاقیت های خود توانسته از همکاران خود پیشی بگیرد و پیوسته در جستجوی روش های جدیدی برای جلب رضایت بیشتر کارفرمایانِ محترم و پرستارانِ دلسوز خود می باشد.

یکی از این خلاقیت ها را می توانید در قسمت زیر مشاهده و دانلود کنید.

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

موسسه پرستار سلام پایتخت برنامه ی اندرویدی برای شما تهیه کرده، که برای مشاهده امکانات مختلف آن می توانید آن را دانلود و نصب نمایید، امکاناتی از قبیل مشاهده لیست پروژه ها برای اولین بار در ایران است و تا کنون کارفرماها پرستارها رو انتخاب می کردند اما اینجا پرستارها انتخاب می کنند، پرستارهای پرستار سلام می توانند متناسب با شرایط خاص خود پروژه مناسبشان را انتخاب کنند، برای مثال نزدیک ترین فایل به محل زندگی خودشان را می توانند انتخاب کنند.

همچنین برای شما کارفرمایان محترم نیز امکان درخواست پرستار با 10 درصد تخفیف از کارمزد شرکت در نظر گرفته شده است.

نظرات و تقدیرنامه‌ های برخی از مشتریان موسسه پرستار سلام

نظرات برخی مشتریان موسسه پرستار سلام

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

مهندس علی بهمن پور

با سلام

حدودا دو سالی هست که از پرستار سلام برای دوقلوهام پرستار گرفتم، همه چی خوب بوده تا الان، خانومم هم راضی یه و ازشون تشکر می کنم با آرزوی موفقیت

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

منصور غلام پور

با سلام و عرض ادب

با توجه به روزمرگی ها و مشغله ها دنیای امروز واقعا موسسه پرستار سلام نعمتی حساب می شه که مادر و پدر من ازشون رضایت دارند، پدر و مادر بنده به دلیل کهولت سن به شخصی نیاز داشتند که امور منزل، نطافت، آشپزی و خرید های جزئی منزل را انجام دهد. پرستار سلام یک موسسه معتبر و با مدیریت آقای عسگرپور عزیز که واقعا مسئولیت پذیر هستند و تعهد کاری دارند آینده‌ی خوبتری پیشرو دارند، قبل از پرستار سلام با شرکت های پرستاری دیگری هم کار کرده بودیم که نتونسته بودند رضایت ما را جلب کنید. شاد و پیروز باشید.

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

دکتر ذاکری

سلام عرض می کنم

برای پدرم که سکته مغزی کرده و رو به بهبود هستن به یک پرستار البته کار پرستاری تخصصی نیاز نبوده بهتره بگم به یک مراقب نیاز داشتیم، شماره پرستار سلام و چند شرکت دیگه رو از اینترنت پیدا کردیم، تماس گرفتیم، قسمت بود با پرستار سلام شروع به کار کردیم و پدرم رو به بهبوده و این از همه چیز برای ما مهم تره. پرستار سلام دیسیپلین داره و کار باهاش خیل منظم و راحته، سلامت باشید.

نظرات مشتریان در موسسه پرستار سلام

خانوم پروین امامی

سلام

تو دوماهی که پاهام شکسته بود داخل بیمارستان و بعد از اون داخل منزل از موسسه پرستار سلام پرستار گرفتم که خیلی با تجربه بودن و کارهارو خیلی خوب پیش بُردن چه کارهای اداری در بیمارستان و چه کارهای مراقبتی در منزل، همه چی خوب بود و حتما پرستار سلام رو پیشنهاد می کنم به اطرافیانم، اگه نیاز بشه. همین ممنون خوب باشید.

پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار سلام
پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار سلام
پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار سلام
پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار سلامپرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار سلام
پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار سلام

چرا پرستار سلام ؟

::: تفاوت‌هایی که پرستار سلام دارد و می توانید اعلام کنید در قرارداد درج شود :::

❌📌 برخی از شرکت‌های پرستاری و مراقبتی در منزل یسری نیروهای آموزش دیده و عالی دارند که ابتدای کار این نیروها را برای شما هماهنگ می‌کنند ولی بعد از یکی دوهفته با بهانه های غیر واقعی این نیروی خوب را بیرون می کشندو فردی بی‌تجربه براتون هماهنگ می کنند ( این روش کلاهبرداری آنهاست).

ولی در اینجا ما در صورتی که از کیفیت کار نیروی ارسالی در هر مقطعی راضی نبودین یا خود نیرو به دلیل مشکلات نتوانست همکاری را ادامه دهد مثل بقیه شرکت‌ها نیروی جایگزین می‌فرستیم ولی این ولی خیلی مهمه در صورت عدم رضایت از کیفیت کار نیروی جدید مابه‌التفاوت کمیسیون پرداختی عودت داده خواهد شد و این مهم در قرارداد قید می‌شود و برای ما صرف نمی کند که نیروی بی‌تجربه بفرستیم و خودمان راه کلاهبرداری را بسته‌ایم.


❌📌 مسلماً اطلاع دارین که هر چقدر قرارداد بلند مدت تر باشد، کمیسیون پرداختی شما کاهش پیدا می کند برای مثال :

  1. کمسیون قرارداد یک ماهه 40 درصد حقوق است و 6 عدد قرارداد یک ماهه: 6 ضربدر 40 می‌شود 240 درصد حقوق برای 6 ماه.
  2. کمیسیون قرارداد 6 ماهه 100 درصد هست یعنی برای شما 140 درصد صرفه جویی می شود.

علاوه بر دلیل قبلی در قسمت بالا (کلاهبرداری) یکی از دلایل مهمی که پرستار سلام را از سایر شرکت‌ها متمایز می کند این هست که در صورت فوت بیمار یا سالمند، مابه‌التفاوت کمیسیون پرداختی عودت داده می شود و این موضوع در قرارداد درج می‌گردد.

پرستار سلام تنها شرکتی است که در این شرایط کمیسیون را عودت می‌دهد ما بر این باوریم که بَرکت پول از خود پول مهمتر است. 🙏 مستندات این متن در پیج اینستاگرام پرستار سلام موجود می باشد.


❌📌 اول از همه اینکه پرستار سلام از روز اول تاسیس هیچگونه مبلغی بابت هزینه ثبت نام نمی گیرد و از حقوق شما نیز هیچ مبلغی کسر نمی‌گردد.


❌📌 قبل از رفتن برای شروع بکار شماره کارفرما داده می‌شود و هر سوالی که دارید می پرسید مرحله بعد یک مصاحبه حضوری و مرحله سوم در صورت تمایل دو طرف دو روز آزمایشی با حقوق که مطمئن بشوید کار مناسب شما هست.


❌📌 پرستار سلام برای هیچ فایل کاری به شما اصرار نمی کند که بیاین فلان کار رو حتما برین و به صورت صددرصد شما انتخاب می کنید.


❌📌 در طول مدت قرارداد بصورت کامل پشتیبان شما هستیم (این بخش را از سایر پرستارهامون می تونین بپرسین). 🙏

پرستار سلام علاوه بر اینکه هزینه ثبت نام بابت معرفی بکار نمی گیرد و از حقوق پرستار‌های محترم هم چیزی کسر نمی‌کند.

🎁 هدیه‌های نقدی هم برای پرستارها در نظر گرفته که به این شکل می باشد:

  1. در صورتی که کارفرما (مشتری) معرفی کنند 400 هزار تومان
  2. در صورتی که نیروی کار معرفی کنند 200 هزار تومان
  3. درصورتی که خودشان مشغول بکار شوند 100 هزار تومان

دریافت می کنند. 💐

همین الان تماس بگیرید!