بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

ارسال سند بیمه عمر پاسارگاد شما به تمام نقاط ایران

از هر جای ایران عزیز که هستید تماس بگیرید در خدمتتون هستیم

بیمه عمر چیست

طرح های بیمه عمر ( بیمه زندگی ) پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد : شاید یکی از اولویت‌های همه زنان خانه دار که درآمد ثابتی ندارند، داشتن پشتوانه مالی است که در زمان نیاز بتوانند از آن کمک بگیرند. بیمه عمر زنان خانه دار می‌تواند همراه مناسبی برای خانم‌های خانه دار باشد.

بیمه عمر و تامین آتیه با پس انداز های کوچک روزانه و ماهانه شما شکل میگیرد و در کنار پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت بیمه نامه سرمایه و اندوخته ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت که میتوانید از آن استفاده کنید.

بیمه آتیه زنان خانه دار چیست؟

بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار یکی از پرطرفدار ترین بیمه های در میان خانم های خانه دار می باشد. در این بیمه نامه که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در ایران و اکثر کشورها به خود جلب می نماید.

در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش این بیمه نامه را نیز خواهند داشت..

چرا زنان خانه دار به این بیمه نیاز دارند؟

طرح بیمه آتیه زنان خانه دار پاسخی است به نیاز واقعی زنان برای برخورداری از تامین مالی و پوشش های درمانی در دوران بازنشستگی …

یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان در آینده می باشد.

شرکت های بیمه همواره در تلاش بودند تا با طراحی بیمه نامه ای به عنوان بیمه مستمری زنان خانه دار نیازهای این قشر از اجتماع را پوشش داده و پس اندازی برای آتیه و آینده آنان ایجاد نمایند.

از گذشته تا به امروز مادران و زنان خانه دار، جزو آسیب پذیر ترین قشر جامعه بوده اند، با توجه به تورم و شرایط موجود، بانوان خانه دار باید به فکر تامین آتیه و پس اندازی مطمئن برای خود باشند.

این در صورتی است که خانه داری در سایر کشورها به عنوان یک شغل محسوب شده و دارای حقوق، بیمه و مزایا می باشد.

دختران امروز و مادران فردا باید به آتیه خود اهمیت ویژه ای بدهند.

با نگاهی اجمالی به وضعیت جامعه و بررسی نیاز این قشر می توان دریافت ایجاد یک پس انداز برای آینده این عزیران یک امر مهم و حیاتی خواهد بود.

در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، بیمه آتیه زنان خانه دار دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز را نیز دارد،

که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، بازنشستگی، مستمری و … مورد استفاده قرار گیرد.

پوشش های بیمه زنان خانه دار

 • این بیمه نامه پوشش بیماری های خاص برای 5 نوع بیماری شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 125 میلیون تومان را پوشش می دهد.
 • نقص عضو و از کارافتادگی (حادثه) (طرح جدید)
 • هزینه های درمانی و پزشکی (حادثه) (طرح جدید)
 • پرداخت غرامت فوت طبیعی (تا سقف 250 میلیون تومان)
 • پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه (تا سقف 500 میلیون تومان)
 • پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بیمه شده (طرح جدید)

شرایط و مزایا بیمه زنان خانه دار:

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار کاملاً انعطاف پذیر بوده، به گونه ای که منطبق بر شرایط و نیازهای شما طراحی گشته و در طی مدت اعتبار بیمه نامه می تواند همراه و هم گام با نیازهای شما شرایط قراداد تغییر یابد بدون آنکه نیازی به فسخ باشد.

مبلغ حق بیمه :

شما با هر شرایط اقتصادی می توانید از بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار برخوردار شوید.
این مبلغ بین حداقل 200.000 ریال و حداکثر 3.334.000 ریال به روش پرداخت ماهیانه می تواند باشد.

شرایط سنی بیمه شده :

محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و تمام افراد زیر 65 سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.

مدت بیمه :

مدت این بیمه نامه بین ۵ تا 30 سال می باشد.

نحوه پرداخت :

حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه، سه ماهه، سالانه و یا ماهانه پرداخت گردد.

امکان دریافت وام برای زنان خانه دار :

اندوخته پس‌انداز شما در این بیمه نامه با پرداخت حق‌بيمه شكل گرفته و دارائي بيمه‌نامه شما محسوب می شود.
شما می توانيد در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش بازخريد اندوخته بيمه‌نامه خود وام دريافت كنيد.
این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.

بیمه عمر پاسارگاد : برنامه ریزی برای آینده فرزندانمان از مهمترین مسئولیت‌های هر پدر و مادری می‌باشد. برای همین منظور، داشتن بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان پاسارگاد می‌تواند از لحاظ سرمایه گذاری پشتوانه مالی ارزشمندی برای فرزندان شما باشد.

زمانی که نیاز به حمایت مالی برای تحصیل، ازدواح، کار و … دارند. در کنار سرمایه گذاری پوشش‌های بیمه‌ای که برای فرزندان شما ارائه می‌شود از دیگر مزایای این بیمه می‌باشد.

چرا فرزندانمان به بیمه آتیه نیاز دارند ؟

همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد.

طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

بیمه آتیه کودک و نوجوان چیست ؟

برنامه ریزی برای آینده مالی …

در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد،

که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی و … مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه پس انداز در بیمه آتیه کودک و نوجوان پاسارگاد

شروع یک پس انداز …

شما می توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه های مختلف می شود را به این پس انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمائید.

حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.

پس انداز روزانه بیمه عمر پاسارگاد
پس انداز روزانه بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد

افزایش تضمین شده پس انداز برای فرزندان

پرداخت سود تضمینی

با طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان بیمه پاسارگاد نگرانی های شما نسبت به نرخ سود و بهره بانک ها بر طرف خواهد شد زیرا بیمه پاسارگاد به پرداخت های شما سود تضمینی پرداخت می کند.

چنانچه شما برای فرزند خود ماهیانه 50 هزار تومان پس انداز کنید ، بعد از گذشت بین 5 تا 30 سال سرمایه و پس اندازی طبق نمودار بالا دریافت خواهید کرد.

مزایای بیمه آتیه نسبت به سایر حساب و پس انداز ها
در طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان شما با کمترین پرداخت از بالا ترین سود پرداختی برخوردار می شوید.
پس انداز و صندوق جمع آوری شده در انتهای قرارداد نیز به صورت یکجا به شما پرداخت می شود.

* نکته قابل توجه در این بیمه نامه این است که سرمایه پرداخت شده در پایان، تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد و سود خالص شما از این سرمایه گذاری و پس انداز می باشد و برای هزینه های مختلف از آن می توانید استفاده کنید.

مرور کلی بر مزایای بیمه آتیه کودک و نوجوان بیمه پاسارگاد

 • دریافت سود تضمینی

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه 16 درصد، 2 سال بعد 13 درصد و برای سال های بعد از آن  10 درصد در هر سال می باشد.

 • دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

 • دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

 • سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

 • هدف از اجرای اين طرح

هدف از اجرای اين طرح، تأمين آتيه کودکان و نوجوانان و ايجاد سرمايه ای مطمئن برای تهيه نيازهای زندگی آينده آنان از قبيل تهيه جهيزيه ، تأمين هزينه تحصيلات عالی، ازدواج و….است.
اين طرح مي‌تواند از يک تا سی سال يا ادامه داشته و سرمايه قابل توجهی را ایجاد کند.

شرکت بیمه پاسارگاد با بررسی کارشناسان خود و نیاز خانواده ها به این پس انداز و سرمایه گذاری برای فرزندان، این نوع بیمه نامه را ارائه می نماید.

 • انواع بیمه نامه آتیه کودک و نوجوان بیمه پاسارگاد
 • بیمه تحصیلات فرزندان
 • بیمه عمر و آتیه نوزادان

بیمه عمر پاسارگاد : بازنشستگی دورانی از زندگی هر انسانی است که می‌خواهد با آرامش و آسایش آن را سپری کند. داشتن بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد می‌تواند کمک بزرگی برای همه افراد در این دوران باشد.
با داشتن بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد میتوانید دوران بارنشستگی آرامی داشته باشید.

بازخرید بیمه نامه مکمل بازنشستگی پاسارگاد

گاهی شرایطی بوجود می آید که شما به عنوان بیمه شده بیمه عمر مکمل بازنشستگی از شرکت بیمه گر یعنی شرکت بیمه پاسارگاد می خواهید که پیش از پایان یافتن مدت بیمه نامه و سر رسید شدن آن اندوخته بیمه نامه را مورد استفاده قرار دهید.

دریافت اندوخته بیمه نامه زود تر از موعد اتمام قرار داد بازخرید نام دارد. برای این امر کافی است بیمه شده با تایید بیمه گذار درخواست خود را به صورت مکتوب ارائه نماید.

شرایط بازخرید در بیمه عمرمکمل بازنشستگی به این شکل است که با پرداخت حداقل 6 ماه از حق بیمه درخواست بازخرید بیمه نامه به شکرت بیمه پاسارگاد اعلام شود. در این صورت سرمایه بیمه با کسر هزینه کارمزد و سایر هزینه های اداری قابل استرداد می باشد.

تناسب حق بیمه عمر مکمل پاسارگاد با افزایش حقوق

تناسب حق بیمه عمر مکمل پاسارگاد با افزایش حقوق
تناسب حق بیمه عمر مکمل پاسارگاد با افزایش حقوق

 

با توجه به افزایش سالانه حقوق و مزایای بیمه شدگان این امکان وجود دارد تا حق بیمه ها نیز بنا به درخواست بیمه گذار تغییر یابد. کارفرمایان می توانند سنوات کارکنان خود را به عنوان سپرده و یا افزایش در حق بیمه به بیمه عمرمکمل بازنشستگی تزریق نمایند و به این ترتیب سرعت رشد اندوخته بیمه نامه بیشتر شده و در نهایت مستمری دریافتی در آینده بالاتر خواهد بود.

کاملا بدیهی است که هیچ یک از ما نمی خواهیم شرایط فعلی و مطلوب خود را از دست بدهیم . این امر در زمانی که به سنین بالاتر که می رسیم نیز همچنان مصداق دارد و بدلیل جایگاه اجتماعی بوجود آمده حتی پر رنگ تر نیز میشود.

به همین دلیل می توانیم در سالهای جوانی همراه با افزایش درآمد در دوران فعالیت میزان بیشتری از عایدی را به عنوان ذخیره برای آینده نگهداری کنیم و در زمان بازنشستگی کمال استفاده را از آن ببریم. 

درصد سود پرداخت مستمری بیمه عمرمکمل پاسارگاد

در بیمه عمرمکمل بازنشستگی هدف اصلی تامین مستمری مناسب برای آینده است. در این بیمه نامه ها با تشکیل سرمایه مناسب به علت کاهش هزینه ها از سوی شرکت بیمه پاسارگاد این هدف با مطلوبیت بالایی به دست می آید.

هر یک از بیمه شدگان می توانند با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه نامه درخواست دریافت اندوخته بیمه را بصورت یکجا یا برقراری مستمری نمایند. حداقل مدت مستمری 5 سال و حداکثر تا پایان عمر بیمه شده است .

زمانی که درخواست برای دریافت مستمری به صورت 5 ساله است میزان سود متعلقه برابر با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری های بیشتر از 5 سال نرخ سود پرداختی 2% بالاتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود.

بدیهی است هر چقدر که مدت بازپرداخت مسمتری بلند مدت تر در نظر گرفته شود رقم پرداختی با توجه به سرمایه یکسان کمتر خواهد بود. اما پرداخت سود بیشتر دو درصدی تا حدودی این کاهش را جبران می نماید.

مدت بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد

مدت بیمه نامه برای پرداخت اقساط حق بیمه و تشکیل سرمایه حداقل 3 و حداکثر 30 سال تعیین شده است.بدیهی است هر چقدر که مدت بیمه نامه بیشتر باشد میزان حق بیمه پرداخت شده و در نتیجه اندوخته بیمه نامه بیشتر خواهد بود و همین امر موجب می شود تا در سررسید بیمه نامه میزان مستمری پرداختی بیشتر و قابل توجه باشد.

ضمن آنکه با انتخاب مدت زمان بالاتر برای بیمه نامه این امکان برای شما فراهم است تا در زمان که بخواهید بسته به قرار داد فی مابین اقدام به درخواست بازخرید نموده و اندوخته بیمه نامه را دریافت کنید لیکن زمانی که مدت زمان بیمه نامه کم باشد برای افزایش آن می بایست صحت وضعیت سلامت شما برای شرکت بیمه پاسارگاد به صورت منطقی اثبات شود.

مدت پرداخت مستمری بیمه عمر مکمل بازنشستگی

مدت پرداخت مستمری بیمه عمر مکمل بازنشستگی
مدت پرداخت مستمری بیمه عمر مکمل بازنشستگی

 

در بیمه عمر مکمل بازنشستگی هدف اصلی تامین مستمری مناسب برای آینده است. در این بیمه نامه ها با تشکیل سرمایه مناسب به علت کاهش هزینه ها از سوی شرکت بیمه پاسارگاد این هدف با مطلوبیت بالایی به دست می آید.

هر یک از بیمه شدگان می توانند با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه نامه درخواست دریافت اندوخته بیمه را بصورت یکجا یا برقراری مستمری نمایند. حداقل مدت مستمری 5 سال و حداکثر تا پایان عمر بیمه شده است .

زمانی که درخواست برای دریافت مستمری به صورت 5 ساله است میزان سود متعلقه برابر با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری های بیشتر از 5 سال نرخ سود پرداختی 2% بالاتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود.

بدیهی است هر چقدر که مدت بازپرداخت مسمتری بلند مدت تر در نظر گرفته شود رقم پرداختی با توجه به سرمایه یکسان کمتر خواهد بود. اما پرداخت سود بیشتر دو درصدی تا حدودی این کاهش را جبران می نماید.

مستمری در دوران فراغت از کار بیمه عمر مکمل پاسارگاد

در بیمه عمر مکمل بازنشستگی بیمه شده با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه نامه می تواند نسبت به برقراری مستمری دلخواه خود اقدام نماید. نرخ سود قابل پرداخت در این طرح 2درصد بیشتر از نرخ سود سپرده گذاری بلند مدت بانکی است (در پرداخت مستمری بیشتر از 5 سال).

امید می رود با پرداخت حق بیمه از سوی بیمه گذار و با توجه به کاهش چشمگیر هزینه های صورت گرفته در این نوع بیمه نامه و رسالت اصلی آن مستمری مناسبی با توجه به دوره انباشت مبالغ پرداخت شود. نکته مهم در این مسیر آن است که مدت زمان پرداخت حق بیمه تا آنجا که امکان دارد طولانی تر باشد تا اندوخته مناسب جهت پرداخت در قالب مستمری فراهم شود. 

باید توجه داشت که روش محاسبه مستمری این نوع بیمه نامه با روش محاسبه سود بانک متفاوت است و درحقیقت در سیستم بانکی دوره بازگشت و کاهش منابع بر روی سود تاثیر میگذارد لیکن این کاهش ها بر روی مستمری مکمل بازنشستگی تاثیر ندارد و به همین علت پرداخت سود بالاتر از نرخ های بلند مدت بانکی به این ترتیب میسر خواهد شد.

مشارکت در منافع بیمه مکمل بازنشتگی پاسارگاد

سرمایه بیمه با توجه به میزان حق بیمه پرداختی و مبلغ سپرده گذاری که میزان آن از سوی شما تعیین می شود و نرخ های سود فنی محاسبه می شود. این نرخ شامل سود تضمینی بیمه نامه است که توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می شود.

در عین حال شرکت بیمه پاسارگاد متعهد است چنانچه از سرمایه گذاری بیمه شده گان سود بیشتری را کسب نمود ، بیمه شدگان را به میزان 85% سود مازاد شریک نموده و هر ساله سود مشارکت در منافع را به اندوخته بیمه نامه ، اضافه نماید.

مبالغ دریافتی تحت عنوان حق بیمه از افراد جامعه به سمت سرمایه گذاری ها با بازده مناسب هدایت میشود و به این ترتیب شما در آبادانی و تکمیل پروژه های سرزمین خود نیز سهم بسزایی خواهید داشت و سود آن نیز در نهایت به شما در آینده تحت عنوان سرمایه حیات بیمه نامه باز خواهد گشت.

به این ترتیب شما همواره سودی بالاتر از میزان سود تضمینی دریافت خواهید نمود که عملکرد چندین ساله شرکت بیمه پاسارگاد نیز آن را نشان می دهد. ضمن آنکه دریافت رتبه یک توانگری مالی این شرکت از سوی بیمه مرکزی نشان دهنده توانمندی شرکت بیمه پاسارگاد در بازپرداخت تعهدات آن خواهد بود

مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه عمر مکمل پاسارگاد

در بیمه عمر مکمل بازنشستگی ، کارفرما ( بیمه گذار ) می تواند با پرداخت قسمتی از حق بیمه و پرداخت مابقی آن توسط بیمه شده در خرید این محصول مشارکت نماید. در هر صورت بیمه گذار متعهد به پرداخت حق بیمه کامل به شرکت بیمه پاسارگاد است.

در حقیقت کارفرمایان عزیز می توانند به طرق مختلف و با هماهنگی بیمه شدگان اقدام به قرار دادن مبالغ مناسب جهت تشکیل اندوخته مناسب برای بیمه نامه ها نمایند تا کارکنان آنها با فراق بال بتوانند به وظایف سازمانی محول شده خود بپردازند.

معافیت مالیاتی سرمایه فوت و مستمری بیمه عمر مکمل پاسارگاد

معافیت مالیاتی سرمایه فوت و مستمری بیمه عمر مکمل پاسارگاد
معافیت مالیاتی سرمایه فوت و مستمری بیمه عمر مکمل پاسارگاد

 

بر اساس بند 1 ماده 24 قانون مالیات های مستقیم وجوه پرداختی موسسات بیمه بابت خسارت فوت و همچنین دیه و مانند آنها که حسب مورد یکجا و یا به طور مستمر به ورثه متوفی پرداخت می شود از مالیات بر ارث معاف است.

بنا به گزارش خبر گزاری ها ، در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 25 اسفند سال 1392 نمایندگان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با بند 36 این لایحه موافقت کردند که در مواد (136) و (137) قانون عبارت «انواع بیمه‌های عمر و زندگی» جایگزین عبارت «بیمه عمر» شود .

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین براساس اصلاح صورت گرفته در ماده 136 وجوه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی از طرف مؤسسات بیمه که به موجب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می شود از پرداخت مالیات معاف است .

بیمه عمر در دوران دریافت مستمری در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در حالی که استفاده از شرایط و مزایای انواع بیمه عمر در سنین بالا نیازمند انجام آزمایش پزشکی است، در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد ، بیمه شده در طول دوران دریافت مستمری بیمه تا سن 80 سالگی از پوشش بیمه عمر برخوردار است.

این شرایط خاص و بسیار مناسب در بیمه عمر و تامین آتیه بازنشستگی از سوی شرکت بیمه پاسارگاد برای اولین بار در کشور عزیزمان ارائه می شود و به این ترتیب بیمه شدگان از پوشش سرمایه فوت تا سنین بالاتری برخوردار خواهند بود.

بیمه عمر پاسارگاد : برنامه ریزی برای تامین ازدواج امروزه صندوق‌های بيمه‌ای تلاش می كنند خدمات خود را صرفا به تامين بخشي از هزينه‌هاي درماني محدود نكنند و با ارائه خدمات حمايتي اجتماعي به بيمه‌شدگان تحت پوشش خود، در افزايش ميزان رضايتمندی بيمه‌شدگان از عملكرد سازمان‌های بيمه‌گر با يكديگر رقابت كنند.

در كشور ما نيز صندوق‌هاي بيمه‌ای علاوه بر تامين بخشي از هزينه‌های درمانی خدمات ديگری همچون مستمری بازنشستگی، از كار افتادگی، و كمك هزينه ازدواج را به بيمه‌شدگان تحت پوشش خود ارائه می كنند.

هدف از ارائه بیمه عمر و تامین آتیه + ازدواج
ما هميشه بهترينها را براي خود و خانواده‌مان مي‌خواهيم. همان گونه كه با ازدواج و تشكيل خانواده مسئوليت هايمان بيشتر مي‌شود.


‌در جايگاه والدين، برتري شما تامين آينده فرزندتان و روياها و علايق شان مي‌باشد. امروزه تحصيلات خوب، تهيه مسكن و حتي يك ازدواج ساده هزينه هاي زيادي دارد كه اين هزينه ها به مرور زمان نيز افزايش مي‌يابند.

فقط تصور كنيد كه شما به چه سرمايه اي براي گذراندن تمام اين مراحل توسط خود و خانواده نيازمنديد.

بیمه پاسارگاد در راستای ارائه خدمات نوین سرمایه گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تامین مالی بخش اعظمی از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه نموده تا بیمه گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس انداز تدریجی، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل توجهی گردند.

این بیمه نامه با هدف تامین سرمایه ای جهت تهیه جهیزیه فرزندان و اثاث خانواده تنظیم شده است.

تهسیلات ویژه
بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می توانند از محل اندوخته بیمه نامه برای هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، تحصیل فرزندان، خرید اثاثیه و لوازم و … وام دریافت نمایند.

ارتباط تامین آتیه خانواده و بیمه عمر

بیمه عمر پاسارگاد : مسلماً سرپرست خانواده که بانک خانواده هم هست دچار مشکلات زیر شود، آتیه خانواده به خطر می اُفتد و اگر اتفاقات زیر هم رُخ ندهد از اندوخته بیمه عمر می توان برای ازدواج فرزندان، تامین مسکن، تامین جهزییه، ایجاد شغل و … برای آتیه خانواده بهره بُرد.

پوشش هزینه‌های پزشکی پاسارگاد: این پوشش هزینه‌های بستری و درمانی بیمه‌گزار را به عهده می‌گیرد و اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد خود و فقط در اثر حوادث در بیمارستان بستری شود و یا از خدمات درمانی استفاده کند، هزینه‌های آن را بیمه عمر پاسارگاد پرداخت می‌کند.

سقف این پرداختی تا 25 میلیون تومان است.

پوشش نقص عضو: در این پوشش اگر اتفاقی برای بیمه‌گزار رخ دهد که منجر به نقص عضو او شود، بیمه عمر پاسارگاد تا 30 درصد از سرمایه فوت و تا سقف 250 میلیون تومان به بیمه‌گزار پرداخت می‌کند.

پوشش امراض خاص: یکی از پوشش های بیمه عمر پاسارگاد که برای بیمه‌گزار به صرفه بوده و در صورت بروز حوادث می‌تواند بسیار کمک کننده باشد، پوشش امراض خاص است. امراض خاص شامل سکته قلبی، سکته مغزی، بیماری‌های قلبی که برای درمان نیاز به عمل قلب باز دارند، سرطان و پیون اعضای حیاتی بدن می‌شود.

پوشش امراض خاص برای هر کدام از این بیماری‌ها تا سقف 40 میلیون تومان خسارت امراض خاص پرداخت خواهد کرد. این پوشش دارای رده سنی مشخصی است و تنها به افراد 12 تا 60 سال پرداخت غرامت می‌کند.

پوشش سرمایه ازکارافتادگی: سرمایه ازکارافتادگی به هر علت در بیمه عمر پاسارگاد مورد پذیرش است و سقف پوشش این بیمه تا 40 میلیون تومان است و سن بیمه‌گزار نیز باید بیشتر از 12 سال باشد.

پوشش سرمایه فوت بیمه عمر پاسارگاد: در صورت فوت بیمه‌گزار در طول مدت زمان قرارداد، تا 300 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه و تا سقف 250 میلیون تومان به خانواده او غرامت فوت پرداخت می‌شود.

پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه: مبلغ این پوشش بر اساس پوشش سرمایه فوت عادی محاسبه می‌شود و می‌تواند تا 4 برابر سرمایه فوت عادی توسط بیمه‌گزار تعیین شود.

سقف پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه تا 500 میلیون تومان است. چنانچه بیمه‌گزار در اثر حادثه فوت کند، هم سرمایه فوت عادی و هم سرمایه فوت در اثر حادثه به ذی‌نفعان وی تعلق می‌گیرد.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه: یکی از پوشش های بیمه عمر پاسارگاد،  معافیت از پرداخت حق بیمه است یعنی اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شد مطابق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی مانده معاف می‌شود بدون اینکه بیمه‌نامه عمر فسخ شود و یا شرایط آن تغییر کند.

شرط سنی استفاده از این پوشش نیز بیشتر از 12 سال است.

مزایایی بیمه عمر پاسارگاد

مزایایی بیمه عمر پاسارگاد

داشتن سطح توانگری رتبه ۱ :

در بین شرکت های بیمه شرکت بیمه عمر پاسارگاد در ارائه خدمات و جبران خسارت در طول چند سال گذشته رتبه 1 سطح توانگری را دارد.

 امکان استفاده از وام بدون نیاز به ضامن :

هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند بر اساس شرایط ، با پایان سال دوم قرار داد نود درصد از اندوخته بیمه عمرش را وام بگیرد. دریافت وام از بیمه پاسارگاد نیاز به ضامن وثیقه و یا هیچ ضمانت دیگری ندارد.

بازخرید بیمه‌نامه :

حق بیمه‌ای که می‌پردازید پس‎انداز می‌شود و شما می‎توانید بعد از گذشت چند ماه از مدت قراردادتان بسته به اساسنامه شرکت بیمه، اندوخته خود را بازخرید کنید و بیمه‌نامه را فسخ کنید.

ارزش بازخرید در جدول‌هایی که شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند بر اساس مدت گذشته شده از شروع قرارداد محاسبه شده است و به متقاضیان خرید بیمه ارائه می‌شود.

در پایان قرارداد ارزش بازخرید بیمه‌نامه عمر که مجموع حق بیمه‌هایی است که پرداخته‌اید به‌علاوه سودهایی که به آن تعلق گرفته است بسته به سیاست‌های شرکت بیمه به‌صورت یکجا یا در صورت تمایل شما به‌صورت مستمری پرداخته خواهد شد.

 پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه:

یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است. پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد. دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند.

 امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای شروع بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری

امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط شما

 امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد

داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر

داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر

امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی شما در کنار بیمه عمر

 امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی

پوشش بیماری های خاص

 پوشش تکمیل درمانی و غیره …

بیمه‌گر:

بیمه‌گر شرکت بیمه است که وارد قرارداد با کسی که بیمه عمر میخرد میشود.

بیمه‌گزار:

بیمه‌گزار شخصی است (حقیقی یا حقوقی) که اقدام به خرید بیمه می‌کند. پرداخت اقساط و حق بیمه بر عهده او خواهد بود.

بیمه‌شده:

بیمه‌شده کسی است که مورد بیمه است. برای مثال درصورتی‌که پدر خانواده برای فرزندش بیمه عمر خریداری کند، بیمه‌گزار پدر خواهد بود و بیمه‌شده فرزند.

نکته: در بیمه عمر، بیمه‌ شده تحت پوشش بیمه قرار میگیرد نه بیمه‌گزار.

ذینفع:

ذینفع کسی است که در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه عمر به او تعلق میگیرد. برای مثال در صورتی که شخص در بیمه ‌نامه‌‌اش همسرش را به عنوان ذینفع خود ذکر کند بعد از فوت او سرمایه بیمه عمرش به همسر او تعلق میگیرد.

سرمایه عمر:

سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌شده به ذینفعان او پرداخت می‌شود.

مدت قرارداد:

مدت‌زمانی که بیمه‌گزار متعهد به پرداخت حق بیمه است و شرکت بیمه، بیمه‌شده را تحت پوشش‌های بیمه عمر قرار می‌دهد.

برای مدت قرارداد حداقلی وجود دارد که شما خود آن را انتخاب می‌کنید.

 • مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه  نباید بیشتر از ۷۰ سال باشد
 • بر اساس شرایط صدور برخی از انواع بیمه‌نامه ها نیاز چکاپ پزشکی دارند. چکاپ پزشکی بر اساس سرمایه فوت بیمه‌نامه و شرایط سنی بیه شده انجام می گیرد
 • رعایت اصل حسن نیت در بیان حقایق مخصوصا در بیان سلامت جسمانی
 • هر فرد بیمه شده می تواند ذینفعان بیمه‌نامه را مشخص نماید
 • اگر بیمه شده دارای سابقه بیماری باشد باید سوابق بیماری را به اطلاع شرکت بیمه برساند تا در صورت نیاز مدارک پزشکی لازم را به شرکت بیمه ارائه کرده تا در زمان خسارت به مشکل نخورد
 • بیمه شده می‌تواند در زمان صدور بیمه‌نامه پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر و حتی میزان سرمایه فوت را مشخص کند
 • انتخاب میزان حق بیمه ماهانه و یا سالانه توسط خود فرد انجام می‌گیرد و فرد می‌تواند در طول داشتن بیمه عمر میزان حق بیمه عمر پاسارگاد را کاهش و یا افزایش دهد
 • نحوه پرداخت حق بیمه نیز در زمان خرید بیمه عمر بر عهده خود بیمه شده بوده و وی می تواند حق بیمه عمر خود را به صورت سالانه و یا ماهانه پرداخت نماید
 • پوشش سرمایه فوت عادی پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد و د رصورت فوت بیمه شده این سرمایه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود

برای استفاده از برخی پوشش های بیمه عمر نیاز به شرایط سنی خاصی وجود دارد. شرایط سنی برای استفاده از پوشش‌های این بمیه نامه به شرح زیر است:

 • پوشش سرمایه فوت به هر علت دارای محدودیت سنی خاصی نبوده و هر فرد بیمه شده از بدو تولد تا پایان مدت قرارداد در هر یازه سنی می تواند از این پوشش استفاده نماید
 • پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال پرداخت می شود
 • شرایط سنی برای استفاده از پوشش بیماری ها برای افراد بالای ۴ سال تا سن ۶۰ سال می باشد
 • پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر پاسارگاد برای افراد بالای ۴سال و فقط برای جبران هزینه های بستری پرداخت می شود
 • شرایط سنی برای پوشش نقص عضو دائم در اثر حادثه برای افراد بالای ۴ سال می باشد
 • برای استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه عمر  باید بیمه شده شاغل بوده و سن وی باید بین ۱۸ تا ۶۰ سال باشد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
محمد عسگرپور
موسسه پرستار سلام
 1. برای فرزندت آینده بخری و برای خودت آرامش

 2. یک سرمایه گذاری و پس انداز مطمئن

 3. درآمدی برای دوران از کاراُفتادگی و بازنشستگی

 4. پوشش هزینه های سنگین درمان بیماری ها

 5. حامی خانواده بعد از فوت

 6. پوشش امراض خاص و سرطان

 7. پوشش آتش سوزی و زلزله منزل مسکونی

 8. هفت اُرگان هستند که حتی اگر حکومت تغییر کنه پابرجا هستند از جمله ثبت احوال، ثبت اسناد، ارتش، بانک، بیمه و …

 9. و غیره

هر شرکت بیمه ای در یک زمینه خاص برجسته هست برای مثال شرکت بیمه ایران در زمینه بیمه شخص ثالث و بیمه رازی در زمینه بیمه موتور سیکلت برجسته هستند.


همچنین شرکت بیمه پاسارگاد در زمینه بیمه عمر به حدی رشد کرده و مورد استقبال مردم قرار گرفته که هرسالِ، بالای 50 درصد از سهم بازار در زمینه فروش بیمه عمر و تامین آتیه رو به خودش اختصاص می دهد.


تمام شرکت های بیمه ای دیگر که حدودا 30 شرکت هستند، همه ی آنها باهم به اندازه‌ی بیمه عمر پاسارگاد بیمه نمی فروشند.


شرکت های بیمه در کلیات با هم برابر هستند ولی معتبرترین آنها بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد هست.

 1. اولین دلیل اینکه من بهترین نماینده بیمه عمر پاسارگاد در دنیا هستم.

 2. اگه به هر دلیلی نتونستین بیاین دفترم و کلا دوست نداشتین بیاین دفر من ، من می یام محل کارتون یا در خونتون تا کارتون راه بیفته و مشکلتون حل بشه، چه در زمان ثبت نام اولیه چه وقتی که بخواین الحاقیه بزنین یا خسارت بگیرین.

 3. صادقانه و با حوصله همه چیز رو بهتون توضیح می دم و هر موقع نیاز باشه دم دستتون هستم برای راهنمایی.

 4. اگه چیزی رو خودم ندونم از بالا دستی هام می پرسم و جوابش رو براتون گیر می یارم.

 5. اگه بیمه بدردتون نخوره حتما بهتون می گم، برای مثال یه شخصی بهم مراجعه کرد و خواست بعد از 6 سال که در بیمه عمر رازی بوده اونجا رو بازخرید کنه و بیاد به نمایندگی من بیمه عمر پاسارگاد بخره، مانع این کار شدم چون  بعد از شش سال ضرر می کرد.

هر سوالی دارین بصورت تماس تلفنی، پیامک، واتس اپ، تلگرام و یا در قسمت نظرات همین صفحه در خدمت شما هستم.

فقط لازمه تماس بگیرین یا پیامک بدین…

02188499404  09127683224

مدارک مورد نیاز

کپی شناسنامه یا کارت ملی

بیمه عمر پاسارگاد

شما هم پاسارگادی شوید
آرامش شما، هدف ما
بیمه پاسارگاد، بیمه برتر

تصاویر 9 نفر اولی که به بیمه عمر پاسارگاد و تیم پرستار سلام به مدیریت محمد عسگرپور اعتماد کردن
با افتخار در حال حاضر بیش از 1400 نفر از طریق تیم ما به خانواده بزرگ بیمه عمر، بازنشستگی و سرمایه گذاری پاسارگاد پیوسته‌اند


بیمه عمر
بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه زندگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد

سوالات متداول


نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد به چه صورتی هست ؟

انواع روش های پرداختی برای حق بیمه پاسارگاد وجود دارد که با هرکدام که راحتتر بودین می توانید حق بیمه را در هر زمان پرداخت نمایید مِنجُمله پرداخت از طریق عابربانک ها ، پرداخت اینترنتی ، پرداخت با اپلیکیشن های خرید شارژ تلفن و 6 روش دیگر ،

با این حال اگر باز هم حوصله نداشتین خودتان پرداخت کنین ، مبلغ حق بیمه را به حساب نماینده بیمه عمر پاسارگاد خود واریز می کنید و رسید آن را دریافت می کنید .


اگر من از کار اُفتاده بشم بیمه عمر پاسارگاد چه خدماتی به من ارائه می دهد ؟

جدا از اینکه یه مبلغ قابل توجهی متناسب با ارزش بازخریدی بیمه نامه شما به صورت یکجا به شما پرداخت می شود ، تمام اقساط شما به همراه افزایش سالانه آن ها نیز ، خود بیمه عمر پاسارگاد پرداخت می کند و شما از تمام پوشش ها و بازنشستگی بیمه خود نیز برخورد دار هستید .


چند سال باید حق بیمه پرداخت کنم ؟

مسلماً هر چی بیشتر باشه اون بازنشستگی شما بیشتر هست و توصیه من این هست که هدفتون زیر 10 سال نباشه ، همونطور که احتمالا متوجه شدید ، اینکه چند سال پرداخت کنید رو خودتون انتخاب می کنید .

اگه شرایط سنی تون با توجه به قوانین بیمه اجازه می ده بهتره توی قراردادتون همون 30 سال رو درج کنید چون وقتی 30 سال رو زدید می تونید قبل از اون هم برای مثال در 10 سال هم بازنشستگی معادل همون 10 سال رو بگیرید و قرارداد رو فسخ کنید ،

اما اگر در قرار داد بیمه مدت زمان رو زده باشین 10 سال و بعد از اون 10 سال که بیمه تموم می شه ، بخواین بیمه عمر جدیدی داشته باشین معلوم نیست در اون تاریخ مبتلا به فشار خون ، دیابت و یا سایر بیماری ها نشده باشید چون در صورت ابتلا ، هیچ شرکت بیمه ای شما رو بیمه نمی کنه .


ماهی چقدر باید پرداخت تا بیمه عمر بشم ؟

هر چقدر بیشتر بازنشستگی تون هم بیشتر و همچنین می توانید گزینه افزایش 15 یا 20 درصدی سالانه رو هم بزنید که برای مثال اگر امسال ماهی 100 هزار تومان پرداخت می کنید ،

سال بعد اتوماتیک بشه 115 یا 120 هزار تومان و بازنشستگی بهتری بهتون تعلق بگیره ، شاید این سوال براتون پیش بیاد که اگر حق بیمه سالی 15 درصد افزایش پیدا کند چند سال دیگه برام سخت می شه و خیلی زیاد می شه ، این هم راه حل داره ، شما هر سال می توانید الحاقیه بزنید و مبلغ حق بیمه تون رو کم یا زیاد کنید .


بیمه عمر پاسارگاد دفترچه درمانی هم داره ؟

بیمه عمر جدا از اینکه پوشش بیماری های خاص ، پوشش هزینه های پزشکی بر اثر حادثه ، پوشش از کارافتادگی ، پوشش نقص عضو ، پوشش بیمه تکمیلی و … را دارد ، تمرکز اصلی خود را بر روی بازنشستگی گذاشته و بیمه تجاری محسوب می شود .


اگر حکومت تغییر کنه تکلیف بیمه عمر و پول هایی که پرداختیم چی می شه ؟

چند اُرگان اصلی در هر کشوری است که حتی با تغییر حکومت خِللی در آن ایجاد نمی شود ، مِنجُمله ثبت اَسناد و املاک کشور ( مسلماً گاهی شنیده اید که شخصی از خارج برگشته و زمین هایی که قبل از تغییر حکومت داشته را از دولت پس گرفته ،

نزدیک خود ما چنین اتفاقی رُخ داد و مالک زمینی که قبل از انقلاب رفته بود خارج بعد از چندین سال برای گرفتن زمینش برمی گرده و مشاهده می کنه بیمارستانی در محل زمین احداث شده ، شکایت می کنه و زمین رو پس می گیرد . )

ثبت احوال ( شما نام و نام خانوادگیتون با تغییر حکومت تغییر نمی کنه و ثبت احوال ربطی به تغییر حکومت ندارد . ) بانک هر شخصی که در حکومت قبل در هر بانکی حساب داشته ، می تواند به بانک مرکزی مراجعه کند و پولش رو دریافت کند . بیمه هم جزء همین اُرگان هاهست که با تغییر حکومت مشکلی برای اون پیش نمی یاد و اَسناد بیمه تون معتبر هست 🙂


من 58 سالم هست الان برای بیمه شدن من دیر نیست ؟

مشکلی نیست شما هم می توانید از بیمه عمر پاسارگاد بهره مند شوید و ثبت نام کنید .


بیمه پاسارگاد زیر نظر بانک پاسارگاد هست ؟

بیمه پاسارگاد و بانک پاسارگاد در عین حال که دو اُرگان جدا هستند ، با هم هماهنگ نیز می باشند ، برای مثال تمام املاک بانک پاسارگاد ، تمام کارکنان این بانک ، تمام پول های بانک پاسارگاد ، نزد بیمه پاسارگاد بیمه هستند

و بیمه پاسارگاد یکی از سهامداران بزرگ بانک پاسارگاد نیز می باشد و اعتبار آن از خود بانک پاسارگاد بیشتر است .


چه چیزی دست ما هست بایت این حق بیمه هایی که پرداخت می کنیم ؟

بعد از سه روز تا یک هفته سند رسمی به شما داده می شود مثل سند خودرو ، سند خانه و اعتبار آن هم دقیقا مانند سایر سندها است ، به صورتی که با آن می توانید از بانک وام بگیرید .


به چه صورتی می تونم به شما اعتماد کنم ؟

من محمد عسکرپور مدیر شرکت پرستار سلام و نماینده رسمی بیمه عمر پاسارگاد با کد نمایندگی 88235 هستم .

164 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • داوری فر
  30/01/1403 09:30

  سلام
  بیمه تامین اجتماعی چه از نظر شرعی چه از نظر اخلاقی وقتی با اَمثال من قبلاً قرارداد بسته است که بعد از 30 سال ما را بازنشست کند و بدون اینکه ما دستمان به جایی بند باشد قانون و قرارداد را یک طرفه تغییر می دهد به 35 سال …
  کجای اخلاق و شرع گفته که می توانند برای افرادی که باهاشون قبلا قرارداد داشته اند هم ، یکطرفه تصمیم بگیرند و 5 سال اضافه کنند؟
  اگر قانون جدیدی می گذارند باید برای افراد جدید باشد نه کسانی که 10 سال یا 20 سال حق بیمه پرداخت کرده اند، خود من بعد از 7 سال پرداختِ حق بیمه تامین اجتماعی دیگر هزار تومان هم پرداخت نمی کنم ، اگه این دزدی نیست پس دزدی چیه ؟ کی جواب من رو می ده ؟
  با زور گویی برای بیمه شده های قبلی که نباید تصمیم گرفت !، با این روش صد در صد تا 5 سال آینده یک قانون جدید ( مثل بعضی کشورها که بازنشستگی را حذف کردند و به جای آن از کار اُفتادگی را گذاشته اند ) می گذارند و پول بیمه شده ها پوچ می شود ( دزدی یه قانونی ) و ما بیمه شده ها هم دستمون به جایی بند نیست.
  در بیمه عمر خداروشکر دزدی نمی شه خدا خیرتون بده
  ممنونم از شما

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقا یا خانم داوری فر
   این جملات شما را باید با طلا نوشت دقیقاً من و برادرم هم به همین دلایل بیمه تامین اجتماعی خودمان را غیر فعال کردیم،
   در خدمتیم 🌹
   ممنونیم که بخش بیمه عمر پاسارگاد پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • کشت کار
  18/12/1402 07:26

  سلام روز بخیر ممنون رسید به دستمون

  پاسخ
 • مهتاب
  22/11/1402 09:48

  خدا پدر مادر بیمه عمر رو بیامرزه هر موقع که بخوایم کل پولمون با سودشو بهمون میده اونجوری که من حساب کردم از بیمه تامین اجتماعی سر و گردن بهتره نمیدونم چرا زودتر با این بیمه عمر آشنا نشدم

  پاسخ
 • صفری
  11/11/1402 14:45

  سلام
  بیمه عمر رو به همه پیشنهاد می کنم قبلا ذهنیت خوبی نداشتم ولی وقتی شما توضیح دادن کامل متوجه شدیم

  پاسخ
 • هدیه عظیمی
  15/09/1402 11:54

  سلام ممنون باهامون همکاری کردین که بتونیم سند بیمه رو به صورت سورپرایز بدست دوستم برسونیم

  پاسخ
 • همایون گلی زاد
  03/08/1402 13:15

  سلام ممنون به دستمون رسید

  پاسخ
 • هیروش
  25/06/1402 12:47

  شما خانواده خودتون هم بیمه عمر کردین

  پاسخ
 • حسینی رضا
  07/05/1402 15:25

  سلام چیز خوبی یه باتوجه به جوابای که دادین و حتما ماه بعد دوباره تماس می گیرم برای بیمه عمر شدن کل خانواده

  پاسخ
 • دیندار
  11/04/1402 10:41

  ۴ساله پسرم بیمه پاسارگاده براثرحادثه ای بردنش بیمارستان باآمبولانس عکس ام آرآی وسی تی اسکن و…انجام دادم باهزینه خودم بیمه برگه داده خیلی دنگ وفنگ داره مدارکام آماده بازگزارش ازدکترمعالج ورییس بیمارستان و..میخوان که حوصلم نگرفت دنبالش برم فاکتوراوبرگه های سی تی وام آرآی همه رودارم چکارکنم هزینه روبگیرم درضمن میخوام بیمموپیش کسی دیگه ببرم براادامه میتونم یانه

  پاسخ
  • سلام بله می تونید به شعبه های بیمه عمر پاسارگاد مراجعه کنید و درخواست تغییر نماینده بیمه عمر بدید
   تا نماینده جدید کامل راهنمایی و کمک تون کنه .

   پاسخ
 • سلام
  بیمه عمر پاسارگاد بهتر از بیمه های دیگه است .

  پاسخ
 • آزاد غفوریان
  24/03/1402 13:00

  ,,ممنونم خیلی خوب راهنمایی کردین خدمت می رسیم دفتر

  پاسخ
 • مهبد
  20/03/1402 07:15

  بیمه عمر کلاهبرداری یه گول نخوردید

  پاسخ
 • یامین
  11/03/1402 08:02

  سلام ممنون ما شیرازیم سند بیمه به دستمون رسید

  پاسخ
 • پور میرزا
  29/02/1402 13:10

  سلام
  ممنونم هر 5 سند رسید به دستمون

  پاسخ
 • سمیرا
  24/02/1402 15:07

  Salam
  Mamnon lotf kardin ba hazine khodeton pardakht kardin
  Neyazi nabod mamnon

  پاسخ
 • یحیی
  19/02/1402 10:07

  سلام ممنون ما کیش هستیم ، سند به دستمون رسید لطف کردین

  پاسخ
 • آسیه
  10/02/1402 13:15

  من فکر میکردم مفهوم بازنشستگی را می دونم ولی وقت شما به من توضیح دادین تازه متوجه شدم که بازنشستگی یعنی چی ممنونم از مشاوره کامل تون

  پاسخ
 • پور اکبر
  08/02/1402 09:14

  ممنون دیروز سند بیمه عمر ما در لاهیجان بدستمون رسید ، لطف کردین ممنون

  پاسخ
 • اهورا
  07/02/1402 14:27

  سلام شما برای یزد هم می تونین
  ما یزد هستیم می تونید کارهای بیمه عمر ما رو انجام بدید ؟

  پاسخ
 • پژمان جویباری
  30/01/1402 14:08

  سلام من با این استدلال بیمه رو گرفتم که وقتی می خوام ماشین خودم را بیمه کنم اون پولی که بابت بیمه شخص ثالث پرداخت می کنم کامل می ره و برنمی گرده
  ولی جالبی بیمه عمر اینه که خود پولت با سودش رو هم بهت برمی گردونن و جسمت رو که از ماشینت مهم تره بیمه می کنن و در صورت فوت هم مبلغ خوبی به وراث می رسه یعنی برای وراث هم فایده داره

  پاسخ
 • پورشمس
  26/01/1402 13:45

  خیلی ممنونم ، من از بوشهر تماس گرفتم و کاما راهنمایی کردین

  پاسخ
 • سلام ستاره هستم ممنون از مشاوره عالی تون

  پاسخ
 • حشام
  09/01/1402 20:09

  ممنونم بابت مشاوره تلفنی کاملتون راجب بیمه عمر پاسارگاد 🙏

  پاسخ
  • مشاوره رایگان در زمینه بیمه عمر پاسارگاد وظیفه ماست و بارها شده برای اشخاص مختلفی که نماینده بیمه عمر پاسارگاد اون ها افراد دیگه ای بودند هم ما به صورت کامل پشتیبانی و راهنمایی انجام دادیم ،
   خداروشکر که با این کار توانسته ایم به اندازه خودمان سطح سواد مردم را تقویت کنیم

   پاسخ
 • پروین
  29/12/1401 08:57

  سلام
  ممنون به کمک شما من امسال بیمه عمر پاسارگاد دارم، سال خوبی داشته باشید.

  پاسخ
 • خیروند
  02/12/1401 19:40

  سلام
  ممنونم خیلی زود سند بیمه عمر پاسارگادم بدستم رسید

  پاسخ
 • مانا
  13/11/1401 07:19

  سلام ممنونم که سند بیمه عمر پاسارگادم رو کمتر از یک هفته برام اوردین

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   وظیف بوده از نقاط قوت تیم ما پیگیری زیاد ماست
   شاید برای خودتون فرقی نمی کرد این سند دو روز دیرتر بدستتون برسه اما برای ما خیلی مهم است 🌹

   پاسخ
 • نازنین
  10/11/1401 18:18

  درود بیمه عمر چه مزایایی داره

  پاسخ
 • سعیده رحیمی
  10/11/1401 07:52

  سلام در بیمه عمر پاسارگاد بعد از چند سال بازنشسته می شیم ؟

  پاسخ
  • سلام
   معنی بازنشستگی به صورت ناقص : بعد از 30 سال و با یکسری شرایط ماهیانه یه مبلغی به عنوان حقوق به ما تعلق می گیره

   معنی بازنشستگی به صورت کامل : از پولی که من ماه به ماه به جیب تامین اجتماعی واریز می کنم ( از کلمه جیب استفاده کردم که کامل جا بیفته ) و هر سال این مبلغ چند برابر می شه ، یعنی مشاغل آزاد پارسال 380 بود تازه 12 درصد اون و سال 1401 پانصد و هشتاد هزار تومان است ،
   این پول انباشته می شه ( باز از کلمه انباشته استفاده کردم مه متوجه بشین و گرنه با این پول ها کارهای اقتصادی انجام می دن و چندین برابر اون رو در می یارن ( پول ، پول می یاره )

   و بعد از سی سال از قلک خودتون یه مبلغی رو که خودشون تسویب کردن به عنوان حقوق به شما پرداخت می کنن

   حساب کنین 30 سال این پولی که واریز کردید بعلاوه سودش چقدر می شه ، دوست نداشتین این پول جمع شده بهمراه سودش رو یکجا به شما بدن و بخشی از اون رو معادل همون حقوق بازنشستگی ، خودتون بذارین تو بانک و از سود اون استفاده کنین ؟

   بیمه عمر پاسارگاد در هر سالی که شما اراده کنین کل اون پول رو بعلاوه سود اون که بیشتر از سود بانکی هست به شما یکجا پرداخت می کند
   و به سود خودش از اون کارهای اقتصادی که انجام داده قانع است تا مشتری های بیشتری کسب کند 🌹

   خود من هم بیمه تامین اجتماعی هستم و هم بیمه عمر

   پاسخ
 • هوشنگ
  08/11/1401 11:14

  سلام شما بیمه ماشین هم انجام می دین ؟

  پاسخ
 • الین
  06/11/1401 18:29

  بیمه تکمیلی هم شما انجام می دین ؟ سلام

  پاسخ
  • سلام بیمه تکمیلی انفرادی را بیمه سامان و بیمه sos انجام می دهند و در بیمه عمر پاسارگاد هم اگر ارزش بازخریدی بیمه شما به 2 میلیون برسد و 6 ماه از این 2 میلیون بگذرد ، خود به خود بیمه تکمیلی به شما تعلق می گیرد
   بیمه تکمیلی غیر انفرادی را فقط کارگاه های بالای 50 کارمند یا کارگر می توانند در خواست دهند

   پاسخ
 • حمید
  05/11/1401 05:53

  سلام اگر بیمه عمر پاسارگاد بشیم و اتفاقی برامون بیفته
  برای دریافت خسارت شما پیگیری کارهای اداری مارو می کنین یا خودمون باید بدوییم دنبالش ؟

  پاسخ
  • سلام
   هم خود شما مستقیماً می تونید به شعبات بیمه عمر پاسارگاد مراجعه کنین و هم نماینده بیمه عمر شما به نمایندگی از شما می تونه به شعبه مراجعه کنن، فرقی نمی کنه 🌹

   پاسخ
 • خانم حنیفه
  01/11/1401 18:13

  دیابت دارم و یک ماه پیش به شعبه گلشهر بیمه عمر پاسارگاد مراجعه کردم و قرار بوده خبر بدن و خبر ندادن ؟

  پاسخ