بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر چیست

طرح های بیمه عمر ( بیمه زندگی ) پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد : شاید یکی از اولویت‌های همه زنان خانه دار که درآمد ثابتی ندارند، داشتن پشتوانه مالی است که در زمان نیاز بتوانند از آن کمک بگیرند. بیمه عمر زنان خانه دار می‌تواند همراه مناسبی برای خانم‌های خانه دار باشد.

بیمه عمر و تامین آتیه با پس انداز های کوچک روزانه و ماهانه شما شکل میگیرد و در کنار پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت بیمه نامه سرمایه و اندوخته ارزشمندی را برای شما به همراه خواهد داشت که میتوانید از آن استفاده کنید.

بیمه آتیه زنان خانه دار چیست؟

بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار یکی از پرطرفدار ترین بیمه های در میان خانم های خانه دار می باشد. در این بیمه نامه که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در ایران و اکثر کشورها به خود جلب می نماید.

در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش این بیمه نامه را نیز خواهند داشت..

چرا زنان خانه دار به این بیمه نیاز دارند؟

طرح بیمه آتیه زنان خانه دار پاسخی است به نیاز واقعی زنان برای برخورداری از تامین مالی و پوشش های درمانی در دوران بازنشستگی …

یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان در آینده می باشد.

شرکت های بیمه همواره در تلاش بودند تا با طراحی بیمه نامه ای به عنوان بیمه مستمری زنان خانه دار نیازهای این قشر از اجتماع را پوشش داده و پس اندازی برای آتیه و آینده آنان ایجاد نمایند.

از گذشته تا به امروز مادران و زنان خانه دار، جزو آسیب پذیر ترین قشر جامعه بوده اند، با توجه به تورم و شرایط موجود، بانوان خانه دار باید به فکر تامین آتیه و پس اندازی مطمئن برای خود باشند.

این در صورتی است که خانه داری در سایر کشورها به عنوان یک شغل محسوب شده و دارای حقوق، بیمه و مزایا می باشد.

دختران امروز و مادران فردا باید به آتیه خود اهمیت ویژه ای بدهند.

با نگاهی اجمالی به وضعیت جامعه و بررسی نیاز این قشر می توان دریافت ایجاد یک پس انداز برای آینده این عزیران یک امر مهم و حیاتی خواهد بود.

در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، بیمه آتیه زنان خانه دار دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز را نیز دارد،

که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، بازنشستگی، مستمری و … مورد استفاده قرار گیرد.

پوشش های بیمه زنان خانه دار

  • این بیمه نامه پوشش بیماری های خاص برای 5 نوع بیماری شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 125 میلیون تومان را پوشش می دهد.
  • نقص عضو و از کارافتادگی (حادثه) (طرح جدید)
  • هزینه های درمانی و پزشکی (حادثه) (طرح جدید)
  • پرداخت غرامت فوت طبیعی (تا سقف 250 میلیون تومان)
  • پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه (تا سقف 500 میلیون تومان)
  • پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بیمه شده (طرح جدید)

شرایط و مزایا بیمه زنان خانه دار:

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار کاملاً انعطاف پذیر بوده، به گونه ای که منطبق بر شرایط و نیازهای شما طراحی گشته و در طی مدت اعتبار بیمه نامه می تواند همراه و هم گام با نیازهای شما شرایط قراداد تغییر یابد بدون آنکه نیازی به فسخ باشد.

مبلغ حق بیمه :

شما با هر شرایط اقتصادی می توانید از بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار برخوردار شوید.
این مبلغ بین حداقل 200.000 ریال و حداکثر 3.334.000 ریال به روش پرداخت ماهیانه می تواند باشد.

شرایط سنی بیمه شده :

محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و تمام افراد زیر 65 سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.

مدت بیمه :

مدت این بیمه نامه بین ۵ تا 30 سال می باشد.

نحوه پرداخت :

حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه، سه ماهه، سالانه و یا ماهانه پرداخت گردد.

امکان دریافت وام برای زنان خانه دار :

اندوخته پس‌انداز شما در این بیمه نامه با پرداخت حق‌بيمه شكل گرفته و دارائي بيمه‌نامه شما محسوب می شود.
شما می توانيد در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش بازخريد اندوخته بيمه‌نامه خود وام دريافت كنيد.
این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.

مزایایی بیمه عمر پاسارگاد

مزایایی بیمه عمر پاسارگاد

داشتن سطح توانگری رتبه ۱ :

در بین شرکت های بیمه شرکت بیمه عمر پاسارگاد در ارائه خدمات و جبران خسارت در طول چند سال گذشته رتبه 1 سطح توانگری را دارد.

 امکان استفاده از وام بدون نیاز به ضامن :

هر فرد بیمه شده‌ای می‌تواند بر اساس شرایط ، با پایان سال دوم قرار داد نود درصد از اندوخته بیمه عمرش را وام بگیرد. دریافت وام از بیمه پاسارگاد نیاز به ضامن وثیقه و یا هیچ ضمانت دیگری ندارد.

بازخرید بیمه‌نامه :

حق بیمه‌ای که می‌پردازید پس‎انداز می‌شود و شما می‎توانید بعد از گذشت چند ماه از مدت قراردادتان بسته به اساسنامه شرکت بیمه، اندوخته خود را بازخرید کنید و بیمه‌نامه را فسخ کنید.

ارزش بازخرید در جدول‌هایی که شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند بر اساس مدت گذشته شده از شروع قرارداد محاسبه شده است و به متقاضیان خرید بیمه ارائه می‌شود.

در پایان قرارداد ارزش بازخرید بیمه‌نامه عمر که مجموع حق بیمه‌هایی است که پرداخته‌اید به‌علاوه سودهایی که به آن تعلق گرفته است بسته به سیاست‌های شرکت بیمه به‌صورت یکجا یا در صورت تمایل شما به‌صورت مستمری پرداخته خواهد شد.

 پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه:

یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه است. پرداخت سود به بیمه‌های پرداختی افراد و اندوخته بیمه نامه نهایتا یک سرمایه گذاری ارزنده‌ را برای فرد بیمه شده به ارمغان می‌آورد. دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان است ولی سود مشارکتی سودی است که متغیر بوده و هر شرکت با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود این سود را پرداخت می‌کند.

 امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه در ابتدای شروع بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری

امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط شما

 امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد

داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر

داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر

امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی شما در کنار بیمه عمر

 امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی

پوشش بیماری های خاص

 پوشش تکمیل درمانی و غیره …

بیمه‌گر:

بیمه‌گر شرکت بیمه است که وارد قرارداد با کسی که بیمه عمر میخرد میشود.

بیمه‌گزار:

بیمه‌گزار شخصی است (حقیقی یا حقوقی) که اقدام به خرید بیمه می‌کند. پرداخت اقساط و حق بیمه بر عهده او خواهد بود.

بیمه‌شده:

بیمه‌شده کسی است که مورد بیمه است. برای مثال درصورتی‌که پدر خانواده برای فرزندش بیمه عمر خریداری کند، بیمه‌گزار پدر خواهد بود و بیمه‌شده فرزند.

نکته: در بیمه عمر، بیمه‌ شده تحت پوشش بیمه قرار میگیرد نه بیمه‌گزار.

ذینفع:

ذینفع کسی است که در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه عمر به او تعلق میگیرد. برای مثال در صورتی که شخص در بیمه ‌نامه‌‌اش همسرش را به عنوان ذینفع خود ذکر کند بعد از فوت او سرمایه بیمه عمرش به همسر او تعلق میگیرد.

سرمایه عمر:

سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌شده به ذینفعان او پرداخت می‌شود.

مدت قرارداد:

مدت‌زمانی که بیمه‌گزار متعهد به پرداخت حق بیمه است و شرکت بیمه، بیمه‌شده را تحت پوشش‌های بیمه عمر قرار می‌دهد.

برای مدت قرارداد حداقلی وجود دارد که شما خود آن را انتخاب می‌کنید.

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
محمد عسگرپور
موسسه پرستار سلام
بیمه عمر پاسارگاد

شما هم پاسارگادی شوید
آرامش شما، هدف ما
بیمه پاسارگاد، بیمه برتر

تصاویر 9 نفر اولی که به بیمه عمر پاسارگاد و تیم پرستار سلام به مدیریت محمد عسگرپور اعتماد کردن
با افتخار در حال حاضر بیش از 1400 نفر از طریق تیم ما به خانواده بزرگ بیمه عمر، بازنشستگی و سرمایه گذاری پاسارگاد پیوسته‌اند


بیمه عمر
بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه زندگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد

سوالات متداول


نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد به چه صورتی هست ؟

انواع روش های پرداختی برای حق بیمه پاسارگاد وجود دارد که با هرکدام که راحتتر بودین می توانید حق بیمه را در هر زمان پرداخت نمایید مِنجُمله پرداخت از طریق عابربانک ها ، پرداخت اینترنتی ، پرداخت با اپلیکیشن های خرید شارژ تلفن و 6 روش دیگر ،

با این حال اگر باز هم حوصله نداشتین خودتان پرداخت کنین ، مبلغ حق بیمه را به حساب نماینده بیمه عمر پاسارگاد خود واریز می کنید و رسید آن را دریافت می کنید .


اگر من از کار اُفتاده بشم بیمه عمر پاسارگاد چه خدماتی به من ارائه می دهد ؟

جدا از اینکه یه مبلغ قابل توجهی متناسب با ارزش بازخریدی بیمه نامه شما به صورت یکجا به شما پرداخت می شود ، تمام اقساط شما به همراه افزایش سالانه آن ها نیز ، خود بیمه عمر پاسارگاد پرداخت می کند و شما از تمام پوشش ها و بازنشستگی بیمه خود نیز برخورد دار هستید .


چند سال باید حق بیمه پرداخت کنم ؟

مسلماً هر چی بیشتر باشه اون بازنشستگی شما بیشتر هست و توصیه من این هست که هدفتون زیر 10 سال نباشه ، همونطور که احتمالا متوجه شدید ، اینکه چند سال پرداخت کنید رو خودتون انتخاب می کنید .

اگه شرایط سنی تون با توجه به قوانین بیمه اجازه می ده بهتره توی قراردادتون همون 30 سال رو درج کنید چون وقتی 30 سال رو زدید می تونید قبل از اون هم برای مثال در 10 سال هم بازنشستگی معادل همون 10 سال رو بگیرید و قرارداد رو فسخ کنید ،

اما اگر در قرار داد بیمه مدت زمان رو زده باشین 10 سال و بعد از اون 10 سال که بیمه تموم می شه ، بخواین بیمه عمر جدیدی داشته باشین معلوم نیست در اون تاریخ مبتلا به فشار خون ، دیابت و یا سایر بیماری ها نشده باشید چون در صورت ابتلا ، هیچ شرکت بیمه ای شما رو بیمه نمی کنه .


ماهی چقدر باید پرداخت تا بیمه عمر بشم ؟

هر چقدر بیشتر بازنشستگی تون هم بیشتر و همچنین می توانید گزینه افزایش 15 یا 20 درصدی سالانه رو هم بزنید که برای مثال اگر امسال ماهی 100 هزار تومان پرداخت می کنید ،

سال بعد اتوماتیک بشه 115 یا 120 هزار تومان و بازنشستگی بهتری بهتون تعلق بگیره ، شاید این سوال براتون پیش بیاد که اگر حق بیمه سالی 15 درصد افزایش پیدا کند چند سال دیگه برام سخت می شه و خیلی زیاد می شه ، این هم راه حل داره ، شما هر سال می توانید الحاقیه بزنید و مبلغ حق بیمه تون رو کم یا زیاد کنید .


بیمه عمر پاسارگاد دفترچه درمانی هم داره ؟

بیمه عمر جدا از اینکه پوشش بیماری های خاص ، پوشش هزینه های پزشکی بر اثر حادثه ، پوشش از کارافتادگی ، پوشش نقص عضو ، پوشش بیمه تکمیلی و … را دارد ، تمرکز اصلی خود را بر روی بازنشستگی گذاشته و بیمه تجاری محسوب می شود .


اگر حکومت تغییر کنه تکلیف بیمه عمر و پول هایی که پرداختیم چی می شه ؟

چند اُرگان اصلی در هر کشوری است که حتی با تغییر حکومت خِللی در آن ایجاد نمی شود ، مِنجُمله ثبت اَسناد و املاک کشور ( مسلماً گاهی شنیده اید که شخصی از خارج برگشته و زمین هایی که قبل از تغییر حکومت داشته را از دولت پس گرفته ،

نزدیک خود ما چنین اتفاقی رُخ داد و مالک زمینی که قبل از انقلاب رفته بود خارج بعد از چندین سال برای گرفتن زمینش برمی گرده و مشاهده می کنه بیمارستانی در محل زمین احداث شده ، شکایت می کنه و زمین رو پس می گیرد . )

ثبت احوال ( شما نام و نام خانوادگیتون با تغییر حکومت تغییر نمی کنه و ثبت احوال ربطی به تغییر حکومت ندارد . ) بانک هر شخصی که در حکومت قبل در هر بانکی حساب داشته ، می تواند به بانک مرکزی مراجعه کند و پولش رو دریافت کند . بیمه هم جزء همین اُرگان هاهست که با تغییر حکومت مشکلی برای اون پیش نمی یاد و اَسناد بیمه تون معتبر هست 🙂


من 58 سالم هست الان برای بیمه شدن من دیر نیست ؟

مشکلی نیست شما هم می توانید از بیمه عمر پاسارگاد بهره مند شوید و ثبت نام کنید .


بیمه پاسارگاد زیر نظر بانک پاسارگاد هست ؟

بیمه پاسارگاد و بانک پاسارگاد در عین حال که دو اُرگان جدا هستند ، با هم هماهنگ نیز می باشند ، برای مثال تمام املاک بانک پاسارگاد ، تمام کارکنان این بانک ، تمام پول های بانک پاسارگاد ، نزد بیمه پاسارگاد بیمه هستند

و بیمه پاسارگاد یکی از سهامداران بزرگ بانک پاسارگاد نیز می باشد و اعتبار آن از خود بانک پاسارگاد بیشتر است .


چه چیزی دست ما هست بایت این حق بیمه هایی که پرداخت می کنیم ؟

بعد از سه روز تا یک هفته سند رسمی به شما داده می شود مثل سند خودرو ، سند خانه و اعتبار آن هم دقیقا مانند سایر سندها است ، به صورتی که با آن می توانید از بانک وام بگیرید .


به چه صورتی می تونم به شما اعتماد کنم ؟

من محمد عسکرپور مدیر شرکت پرستار سلام و نماینده رسمی بیمه عمر پاسارگاد با کد نمایندگی 88235 هستم .

72 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!