نظرات مشتریان

برای مشاهده رضایتمندی و بیش از 3000 نظرات مشتریان

پرستار سلام در این بیش از 12 سال

روی بخش مورد نظر خود کلیک نمائید 👇🏻

چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

نظرات مشتریان پرستار سلام

برای رشد هر کسب و کاری مخصوصاً پرستار سلام مهم ترین تدبیر حساس بودن روی نظرات مشتریان است ، پرستار سلام و نظرات پزشکان ، پرستاران ، مراقبان و خدمتکاران پرستار سلام در مرحله اول باعث بقاء پرستار سلام و در مرحله دوم باعث پیشرفت آن شده است.

از این جهت می‌گوییم که باعث بقای پرستار سلام بوده است چون در آغاز فعالیت ما بسیاری از همکارانما نیز فعالیت خود را آغاز نمودند که اما فعالیت و خدمات بسیاری از آنها به مرور زمان کمرنگ و کمرنگ‌تر شد تا جایی که الان اثری از خیلی از آنها نیست.

ما بر اساس بررسی باخوردها و نظرات مشتریان خود سعی داریم تا بر اساس نیازها ، ترجیحات و انتظارات مشتریان خدمات بهتری را نسبت به دیروز خود ارائه دهیم…

موسسه پرستار سلام از اولین روز تاسیس خود گارانتی بازگشت وجه فوری داشته است و تنها شرکتی می‌باشد که گارانتی بازگشت وجه فوری دارد و این مهم در قراردادهای رسمی آن درج می شود.

به نظر شما چطور می‌شود که فقط و فقط یک شرکت خدماتی در زمینه خدمات

1. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک در منزل ( پرستار کودک در منزل )

2. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل ( پرستار سالمند در منزل )

3. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل ( پرستار بیمار در منزل )

4. خدمتکار برای امور منزل و آشپزی ( نظافت منزل و آشپزی )

5. همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان )

6. اعزام کارشناس زخم بستر و کارشناس زخم دیابت

7. تزریقات پانسمان سرم تراپی سوند گذاری در منزل ، انجام انواع آزمایش‌ها در منزل

8. اعزام پزشک ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

9. و ….

ضمانت و گارانتی بازگشت وجه فوری داشته باشد و سایر شرکت‌ها این ضمانت و گارانتی را نداشته باشند؟

یکی دیگر از مسائلی که با توجه به نظرات مشتریان پرستار سلام و پرسنل خود صورت پذیرفت ایجاد سه شعبه در تهران ، یکی در شرق تهران ( رسالت ) دیگری در غرب تهران ( مرزداران ) و سومی نیز در شمال تهران ( شریعتی ) می باشد.

در قبال بیشمار شرکت‌های خدماتی بدون مجوز ، دارا بودن مجوز رسمی نیز مزیت محسوب می‌شود ، شعبات پرستار سلام دارای مجوز رسمی می باشند.

رمز موفقیت پرستار سلام همین پیشرفت‌های کوچک ولی مستمر و مداوم با توجه به بازخوردها و نظرات مشتریان ( کارفرماهای عزیز ) و نیروهای خدمات در منزل پرستار سلام می باشد.

واقعاً پرستار سلام از شما توقع ندارد که باور کنید نظرات منفی از آن وجود ندارد ، اما با توجه به نظرسنجی هایی که انجام می دهیم تمام تلاش خود را انجام دادیم برای تیدیل مشتری ناراضی به مشتری راضی و خوشحال و این مورد در مورد پرسنل مان نیز صدق می کند و پیش ما از ما به هردلیلی نارضایتی داشته اند و … پرستار سلام هموراه کوشیده است است که خدمات بهتری را ارائه دهد.

به دلیل مشغله های کارفرمایان عزیر معمولاً پرستار سلام تماس تلفنی برای صرفاً نظرسنجی را برقرار نمی کند و برای دریافت نظرات مشتریان پرستار سلام به ایشان پیامک داده می شود تا سر فرصت و در صورت تمایل جواب دهند ( در موارد دیگر به صورت تماس تلفنی با این عزیزان در اراتباط هستیم ) و به این دلیل نسبت به سایر همکاران ، نظرات مشتریان ما بسیار زیاد است که

1. خود پرستار سلام به صورت پیامکی رضایت کارفرمایان را جویا می شود و گاهی درخواست می کند در سایت ما نظر خود را ارسال کنند

2. پرسنل پرستار سلام از کارفرمایان خود می خواهد که نظرات خود را در پرستار سلام ارسال نمایند

و در آخر چه گواه و دلیلی بهتر از بیش از ۳۰۰۰ رضایتمندی مشتری در بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان پرستار سلام

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!