پرستار کودک

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار کودک

پرستار کودک در منزل یکی از حساس ترین خدماتی ست که مرکز خدمات پرستاری “پرستار سلام” انجام می دهد، پرستار کودک وظیفه دارد مراقبت از کودک در منزل را با صبر و حوصله انجام دهد. وظایف یک پرستار بچه با یک پرستار نوزاد متفاوت است. نوزاد بیشتر به مراقبت جسمی نیاز دارد اما پرستار کودک باید بیشتر انرژی خود را برای ارتباط گرفتن با کودک صرف کند. در صورتی که پرستار کودک (پرستار نوزاد، پرستار بچه، مراقب کودک) (nanny care in home) می تواند از فشار بار مراقبتی شما بکاهد با ما تماس بگیرید.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

 ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

تمامی کارهایی که برای کودک تان انجام می دهدید از لباس پوشاندن کودک و حمام کردن گرفته تا برطرف کردن تمامی نیاز هایش احتیاج به دقت و اهمیت فراوانی دارد.

پرستار کودک تصویر کودک با عروسکی یا نوزادی در دست

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار کودک در منزل


مراقبت از نوزاد 6 ماهه

مراقبت از نوزاد 6 ماهه

استخدام پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل

پرستاری از کودک 1.5 ساله

پرستاری از کودک 1.5 ساله

استخدام پرستار کودک در منزل

موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ با محوریت اصلی مشتری مداری و پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدمات : مراقبت و نگهداری از کودک در منزل بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد. برای استخدام پرستار و مشاوره رایگان 2 راه وجود دارد، راه اول دانلود اپلیکیشن پرستار سلام از قسمت زیر و درخواست آنلاینِ پرستار از فرم درخواست پرستار (با دریافت 5 درصد تخفیف)، و راه دوم تماس تلفنی با موسسه

پرستار کودک لک لکی که بقچه به منقار دارد و درون بقچه یک نوزاد هست

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

پرستار کودک نوزاد در حال خندیدن

پرستار کودک در منزل تهران

برای استخدام شُدن در زمینه پرستاری کودک، می توانید اپلیکیشن پرستار سلام را از قسمت بالا دانلود کنید و بعد از نصبِ اپلیکیشن، از قسمت پروژه ها و استخدام، پروژه ی متناسب با شرایط خودتون رو انتخاب کنید و با پرستار سلام تماس بگیرید.

پرستار سلام هیچ هزینه ای از پرستار ها دریافت نمی کند. و هیچ درصدی هم از حقوق پرستار ها کم نمی شود. پاداش هم می دهد .

شخصیت های مناسب از لحاظ روانشناسی برای پرستاری از بچه :

ESFJ : این تیپ علاقه دارند که با کودکان خردسال کار کنند و آموزش های اولیه را به آن ها یاد دهند.

ESFP : کار مورد علاقه این افراد ، آموزش و معلمی می باشد به خصوص به دانش آموزان ابتدایی.

هزینه و دستمزد پرستار کودک ؟

پرستار کودک ، پرستار نوزاد ، کودک یار ، مادریار ، مراقب کودک ، نگهدار کودک ، مربی کودک در منزل و سایر اسامی در ارتباط با مراقبت از کودک در منزل علاوه بر اینکه از لحاظ معنی کلمه با هم متفاوت است از لحاظ قیمت نیز متفاوت است ، از عوامل دیگری که بر قیمت پرستار کودک در منزل تاثیر می گذارد این است که پرستار باید از چند کودک مراقبت کند ؟ برای مثال مراقبت از نوزاد دو قلو

حتی آدرس کارفرما هم در تعیین دستمزد پرستار کودک در منزل مهم است ، مهارت پرستار مهم است ، تحصیلات نیرو مهم است ، سن کودک مهم است ، ساعت کاری و تعداد روز در هفته مهم است و …

آیا علاوه بر مراقبت از کودک یا نوزاد امور منزل و آشپزی هم باید انجام شود یا خیر ؟ اگر جواب مثبت است در چه حد ؟ آیا مادر کمک می کند ( مادریار ) یا خیر و …

برای دریاقت دقیق هزینه پرستر کودک در منزل کافیست با کارشناسان پرستار تماس بگیرید.

کلیدی : قیمت پرستار کودک در منزل سال 97تعرفه پرستار کودک در منزلدستمزد ساعتی پرستار کودک

مقالات بخش پرستار کودک

پرستار کودک لوگوی پرستار سلام

معنی پرستار کودک

امروزه به شخصی که در نگهداری کودک به مادر کمک می‌کند، پرستار کودک (به انگلیسی: Nanny) یا پرستار بچه می‌گویند.

در زمان قدیم به زنی که در نگهداری کودک به مادر کمک می‌کرد دایه یا لَلِه یا دَدِه گفته می‌شد. دایه گاه به معنای زنی است که بچه زن دیگری را شیر دهد. همچنین گاه به معنای ماما و قابله، کسی که کمک می‌کند بچه‌ای زاده شود، است.

معنی پرستار کودک در لغت‌نامه دهخدا : پرستار. [ پ َ رَ ] (نف ، اِ) صفت فاعلی از پرستیدن . بنده . عبد. برده . چاکر. خادم . غلام . نوکر. خدمتکار.

پرستار کودک کرج

پرستار سلام علاوه بر تهران در سایر شهر ها و استان های کشور نیر خدمات پرستاری از کودک و سالمند در منزل را ارائه می دهد. یکی از مهمترین این شهر ها شهر کرج در استان البرز است، پرستار کودک کرج بالای 20 درصد از فعالیت مجموعه پرستار سلام | پرستار کودک | پرستار سالمند را شامل می شود.

نکاتی که باید پرستار کودک بداند

 • نحوه رفتار و گفتگو با کودک در حالات مختلف روحی؟
 • چرا بچه‌‌‌ها بهانه می‌‌‌گیرند؟
 • چگونه باید با کودک حرف بزند؟
 • چرا کودک عصبی می‌شود؟
 • چرا کوچولوها گاهی راست نمی گویند؟
 • حرفی هایی که هیچ وقت نباید بزند؟
 • از چه سنی کودک لوس می شود؟
 • تاثیرات بازی با عروسک بر روی رفتار کودک؟
 • سوالات مفید بپرسد
 • چطور احساسات کودک را درک کند؟
 • بازی های تقویت کنننده ذهن کودک
 • کدام کلاس ورزشی برای کودک مناسب است؟
 • درباره شدت یافتن برخی ترس ها در خردسالان؟
 • و …

پرستار کودک و مهارت های لازم

 • آگاهی کامل از شرایط مراقبت از کودک در منزل
 • تسلط کافی در نگهداری نوزاد
 • علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودک
 • داشتن ارتباط نزدیک پرستار کودک با والدین
 • فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان برنامه ریزی کند
 • مسئولیت پذیر بودن درکارها
 • در شرایط بحرانی بتواند خود را تطبیق دهد
 • صبور و شوخ طبع باشد
 • داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار
 • داشتن انرژی و استقامت
 • حلال مشکلات باشد نه تماشاچی
 • خلق فعالیت‌های جذاب برای کودک
 • توانایی ارتباط برقرار کردن با کودک
 • و …

زمان مناسب برای گرفتن پرستار بچه در منزل

در صورتی که سن نوزاد به صورتی است که هنوز نمی تواند صحبت کند ( در صورت نیاز چون کودک نمی تواند صحبت کند در خانه دوربین نصب کنید ) بهتر است اگر هم پرستار کودک می گیرید مادر در خانه حضور داشته باشد البته گاهی اوقات در شرایطی مانند شاغل بودن مادر مسلماً نیاز به پرستار در منزل ضروری می باشد.

و بهترین زمان گرفتن پرستار کودک در منزل یا مربی کودک در منزل بعد از حرف زدن کودک می باشد.

پرستار کودک نوزاد با چشمان آبی

یکی از ابزارهای ارتباط گرفتنِ یک پرستار بچه مجرب، خواندن داستان‌های کودکانه این چنینی که دارای محتوای مناسبی هستند می باشد.

داستان کودکانه یک کلاغ چهل کلاغ

ننه کلاغه صاحب یک جوجه شده بود . روزها گذشت و جوجه کلاغ کمی بزرگتر شد . یک روز که ننه کلاغه برای آوردن غذا بیرون میرفت به جوجه اش گفت : عزیزم تو هنوز پرواز کردن بلد نیستی نکنه وقتی من خونه نیستم از لانه بیرون بپری و ننه کلاغه پرواز کرد و رفت .

هنوز مدتی از رفتن ننه کلاغه نگذشته بود که جوجه کلاغ بازیگوش با خودش فکر کرد که می تواند پرواز کند و سعی کرد که بپرد ولی نتوانست خوب بال وپر بزند و روی بوته های پایین درخت افتاد .

همان موقع یک کلاغ از اونجا رد میشد ،چشمش به بچه کلاغه افتاد و متوجه شد که بچه کلاغ نیاز به کمک دارد . او رفت که بقیه را خبر کند و ازشان کمک بخواهد

پنج کلاغ را دید که روی شاخه ای نشسته اند گفت :”‌ چرا نشسته اید که جوجه کلاغه از بالای درخت افتاده.“ کلاغ ها هم پرواز کردند تا بقیه را خبر کنند .

تا اینکه کلاغ دهمی گفت: جوجه کلاغه از درخت افتاده و فکر کنم نوکش شکسته.  و همینطور کلاغ ها رفتند تا به بقیه خبر بدهند.

کلاغ بیستمی گفت : کمک کنید چون جوجه کلاغه از درخت افتاده و نوک و بالش شکسته .

همینطور کلاغ ها به هم خبر دادند تا به کلاغ چهلمی رسید و گفت : ای داد وبیداد جوجه کلاغه از درخت افتاده و فکر کنم که مرده .

همه با آه و زاری رفتند که خانم کلاغه را دلداری بدهند. وقتی اونجا رسیدند ، دیدند ، ننه کلاغه تلاش میکند تا جوجه را از توی بوته ها بیرون آورد.

کلاغ ها فهمیدند که اشتباه کردند و قول دادند تا از این به بعد چیزی را که ندیده اند باور نکنند.

از اون به بعد این یک ضرب المثل شده و هرگاه یک خبر از افراد زیادی نقل شود بطوریکه به صورت نادرست در آید ، می گویند خبر که یک کلاغ، چهل کلاغ شده است.

پس نباید به سخنی که توسط افراد زیادی دهن به دهن گشته، اطمینان کرد زیرا ممکن است بعضی از حقایق از بین رفته باشد و چیزهای اشتباهی به آن اضافه شده باشد.

پرستار کودک نوزاد کالسکه نوزاد و شیشه شیر
مراقبت از کودک دو ساله ، پاسداران

مهد کودک بهتر است یا پرستار کودک ؟

کودکی که هنوز از شیرگرفته نشده، در تغذیه مشکل دارد و درست حرف نمی‌زند، صلاح نیست که به مهدکودک برود. اگر کودک مراحل رشد را خوب طی کرده باشد آمادگی دارد که از 3 سالگی به مهد کودک برود و مراحل اجتماعی شدن را طی کند. در غیر این صورت استخدام پرستار توصیه می‌شود چون مربیان نمی‌توانند همزمان به همه بچه‌ها رسیدگی کنند و خدمات و نیازهای اولیه را دراختیار همه کودکان قرار دهند. اغلب آنها به سرعت و با بی‌ملاحظگی کارها را انجام می‌دهند.

اگر پرستار در منزل خود را از جایی به غیر از پرستار سلام انتخاب کردید ، باید مطمئن شوید که این موسسه مثل پرستار سلام مجوزهای لازم را داراست و معتبر می باشد.

آیا مراقبت از کودک در محل کار هم امکان دارد یا فقط در منزل ؟

پرستار سلام علاوه بر مراقبت از کودک و نوزاد در منزل پرستار کودک برای محل کار نیز هماهنگ می کند. معمولا برای کارفرماهای محترمی که برای فرزندان دلبندشان در محل کار خود بدنبال پرستار کودک هستند خدماتی از قبیل بازی با کودک و سرگرم کردن کودک ، اگر نوزاد باشد تعویض پوشک نیز هست و اگر سن کودک در حدی باشد که مهدکودک یا مدرسه برود کمک در انجام تکالیف یا آموزش دروس به کودک مورد توجه می باشد.

همچنین مدتی است که پدر و مادر ها تمایل استخدام پرستار کودکِ مسلط به زبان انگلیسی را پیدا کردند که از همان دوران آغازین زندگی کودکانشان به دو زبان مسلط باشند، بررسي‌ها نشان داده است اگر كودك در سن زبان‌آموزي يعني قبل از 7 تا 8 سالگي زبان دوم را بياموزد، مهارت بهتري در تكلم زبان دوم و لهجه خواهد داشت. هرچه سن بالاتر رود، يعني از حدود 10 سالگي به بعد توانمندي فرد در صحبت كردن به زبان دوم مانند اهالي آن زبان كاهش مي‌يابد.

پرستار کودک در شهرک راه آهن
پرستار کودک در منزل

نکات مهم برای درخواست پرستار کودک در منزل ؟

اول از همه به صورت کامل از معتبر بودن شرکت مطمئن شوید
دوم تمام شرایط مورد نظر شما را کامل به شرکت پرستاری انتقال دهید تا ما بتوانیم شخصی که نزدیک به شرایط شماست برای شما هماهنگ کنیم.
سوم اینکه در مصاحبه تلفنی، حضوری و سه روز آزمایشی برای سنجش کیفیت کار بسیار با دقت عمل کنید .


برای نظارت بر پرستار کودک، در منزل دوربین نصب کنیم ؟

در مورد کودکانی که در سنین قبل از سه سالگی هستند و توانایی صحبت کردن ندارند، بهتر است اگر پدر و مادر امکانات مالی خوبی دارند، از دوربین‌ های مدار بسته استفاده شود .


برای مراقبت از نوزاد دو قلو که شب ها چندبار بیدار می شوند یک نیرو می تواند ؟

در صورتی که مادر باشد و در روز شرایطی برای استراحت پرستار ایجاد کند و در کل کمک نماید می شود در غیر این صورت یک پرستار روزانه و یک پرستار شبانه باید درخواست بدید .


پرستار کودک امور منزل ، نظافت و آشپزی هم انجام می دهد ؟

پرستار تحصیل کرده برای کودک پرستاری که روانشناسی کودک خوانده است و یا مدرک مرتبط با آموزش زبان دوم که معمولا زبان انگلیسی هست به کودک را دارد امور منزل و آشپزی انجام نمی دهد اما مراقب کودک می تواند در کنار مراقبت از کودک یا نوزاد امورات منزل و آشپزی را نیز انجام دهد و مسلماً باعث کاهش کیفیت کارشان می شود مگر اینکه مادر هم کمک کند که به این نوع مراقب که کمک در تمام امور مادر هست مادریار می گویند .


پرستار کودک برای همراهی در مسافرت هم اعزام می کنید ؟

متأسفانه به دلیل مسئولیت بالای همراهی کودک در مسافرت این مورد مقدور نمی باشد .


نیرویی برای مراقبت از کودک دارید برای یک روز همراه ما به عروسی بیاد و اونجا مراقبت کنه ؟

بله با شماره تماس های پرستار سلام تماس بگیرید در خدمتتون هستیم .


بجای بردن کودک به مهدکودک می توان از پرستاری استفاده کرد که سابقه کار در مهدکودک دارد ؟

خیلی از درخواست های بخش کودک پرستار سلام برای همین مورد می باشد .


هزینه و قیمت ماهانه پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

حقوق ماهانه پرستار به عوامل مختلفی همچون ساعت کاری ، اینکه کار چند روز در هفته است ، سن کودک ، امور منزل و آشپزی دارد یا ندارد ، نیاز به آموزش هست یا نه ، پرستار دو زبانه باشد یا مراقب معمولی ، کیفیت رزومه نیروی کار ، موقعیت جغرافیایی ، تعداد فرزندان و … بستگی دارد .


چطور به پرستار کودک اعتماد کنیم ؟

در شرکت پرستار سلام می‌توانید رزومه کاری پرستار کودک را درخواست کنید و حتی با کارفرماهای قبلی پرستار کودک در زمینه کیفیت کار پرستار برای نگهداری از کودک دلبندتان را جویا شوید ، در مصاحبه حضوری از پرستار شماره تماس دوتا از بستگان نزدیک پرستار را می توانید درخواست کنید ، آدرس محل سکونت مراقب کودک در منزل را نیز می توانید مورد بررسی قرار بدهید ، کپی مدارکی که پرستار کودک نزد شرکت پرستار سلام دارد را درخواست کنید ، همچنین پیشنهاد می شود در قسمت انتهای صفحه پرستار کودک در منزل نظرات سایر افراد را درباره شرکت ما مطالعه نمائید .


شرکت پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام پرستار سالمند در را دارد ؟

بله ، شرکت پرستار سلام در حال حاضر سه شعبه در غرب و شرق تهران دارد و هم در بخش اعزام نیروهای خدماتی و مراقبتی در منزل و هم در بخش اعزام پرستار ( لیسانس پرستاری از دانشگاه های معتبر ) ، مجوزهای لازم و معتبر را دریافت کرده است.

166 دیدگاه. برای ارسال نظر کلیک کنید

 • سهراب فاطمی
  09/01/1402 19:56

  پرستار کودک ما ایام عید باهام به کیش اومده و از پیگیری های شرکت پرستار سلام برای بدست اوردن رضایت خانواده خانم شکری خیلی ممنونیم 🌹

  پاسخ
  • سلام پرستار سلام هر کاری از دستش بر بیاد برای آرامش و رضایت پرستار کودک ، خود کودک و خانواده کودک انجام می دهد

   تیم پشتیبانی پرستار کودک

   پاسخ
 • حیدر
  29/12/1401 08:43

  سلام الان پیامک تبریک تون رو روی گوشی دیدم
  سال نو برای شما و پرسنل زحمت کش پرستاری کودکتون هم بسیار مبارک باشه 🌹🙏

  پاسخ
  • سلام باز هم سال جدید رو بهتون تبریک می گیم ، ان شاءالله از پرستار کودکی که براتون هماهنگ کردیم رضایت کامل داشته باشید 🌹

   پاسخ
 • شبانی
  04/12/1401 19:28

  سلام برای نوزاد 7 ماه پرستار گرفتیم ازشون راضی هستیم خانم خوبی هستن

  پاسخ
 • دکتر پرویزی
  02/12/1401 19:08

  با عرض سلام دکتر پرویزی هستم خانم جلیلی اصرار داشتن که نظر خودمون رو برای شما ارسال کنیم ، کار ایشون و نحوه ارتباط ایشون با دخترمون خداروشکر مورد تائید است

  پاسخ
 • دکتر گنابادی
  13/11/1401 07:15

  سلام عالی بودن و هستن خانم میرزایی ، پرستار کودکی که برای ما در ونک اعزام کردید

  پاسخ
  • با عرض سلام و ادب خدمت جناب دکتر گنابادی عزیز
   خانم میرزایی از تیم پرستار کودک در منزل پرستار سلام عاشق بچه ها هستن و از خوش ارتباط ترین و خوش اخلاق ترین نیروهای پرستار سلام می باشند 🌹

   پاسخ
 • احمد
  10/11/1401 17:35

  سلام از خانم شجاعی رضایت داریم

  پاسخ
 • قزلباش
  10/11/1401 07:34

  برای کودک اوتیسم خفیف تنها 5 ساله ساعت 8 صبح تا 7 شب محدوده دریاچه چیتگر بدون امور منزل هزینه چقدر می شه ؟

  پاسخ
  • سلام تماس بگیرید و از مشاوره رایگان پرستار سلام استفاده کنین 🌹

   پاسخ
   • قزلباش
    04/12/1401 12:29

    ممنونم تماس گرفتم راهنمایی کردن و پرستار کودکمون امروز روز اول آزمایشی تشریف اوردن 🌹

    پاسخ
    • سلامت باشید ان شاءالله هرچی خیره پیش بیاد 💐 و ایشون به احتمال زیاد مورد تائیدتون قرار می گیرند

     و یکی از دغدغه های زندگیتون کم می شه و کیفیت زندگی تون افزایش پیدا می کند

     تیم پرستار کودک در منزل پرستار سلام

     پاسخ
 • خانم اسکندری
  08/11/1401 10:47

  سلام
  فکرشم نمی کردم یه خانم 52 ساله انقدر پر انرژی باشه و با مهسا ارتباط انقدر خوبی برقرار کنه

  پرستار کودک زیر 35 سال می خواستم ، ولی الان می بینم که ایشون دقیقا همون چیزی هستند
  که مدنظرم بوده و خیلی راحتیم با خانم اسماعیلی
  ممنون 💐

  پاسخ
 • حدادی
  06/11/1401 18:07

  یکی از مزایای شرکت سلام پرستار این بود که چهار تا شعبه دارن و اگه کاری پیش بیاد آدم خیالش راحته که نیازی نیست بره اون سر شهر
  این مورد نظر من رو جلب کرد و درخواست مربی کودک در منزل سمت رسالت دادم ( یه شعبه میدان رسالت دارن )

  پاسخ
  • با عرض سلام
   خدارو شکر هدف پرستار سلام هم از ایجاد 4 شعبه در تهران هم آسودگی و دسترسی راحت شما کارفرمایان محترم و کارجویان عزیز بوده است 🌹🙏

   پاسخ
 • شیلا
  05/11/1401 05:30

  یه اتفاق برای خودم عجیب تو این چند سالی که پرستار کودک می گیرم برام افتاد که دوست داشتم حتما بنویسم برای دیگران اینجا
  چون خودم هم وقتی بخش نظرات رو دیدم به این شرکت اعتماد کردم

  من پرستار کودک برای 4 روز گرفتم که تا 11 امور منزل چون نوزادمون خوابه و بعد از اون با من بیاد به شرکت و اونجا در اتاق مخصوص با نیلدا بازی و مراقبت کنن

  بعد از یک ماه پرستار گفت 5.5 برای من نمی صرفه و نیاز دارم برم برای جای دیگه با حقوق 6.5 تا 7 تومن تا حساب کتاب زندگیم جور در بیاد با هم

  خیلی ناراحت بودم چون قراردادم هم سه ماه هست،

  که مدیر شرکت آقای عسگرپور تماس گرفتن گفتن یه پیشنهاد دارن
  اینکه پرستار نوزاد یک روز دیگه بیاد برای کار یعنی 4 روز بشه 5 روز و 500 من اضافه کنم به حقوق و 500 هم خود شرکت می ده !!!

  واقعا از قضاوت خودم خجالت می کشیدم که گفتم شرکتا فقط پول رو می شناسن و وقتی پورسانتشون رو بگیرن دیگی ….

  پاسخ
  • با عرض سلام ممنون که وقت گذاشتین ، از این موارد زیاد پیش می یاد
   برای مثال وسط قرارداد برای نیرو مشکل شخصی پیش اومده و شرکت دیگه با همون حقوق نتونسته نیروی جدید هماهنگ کنه، برای اینکه متعهد بوده مبلغ اضافی حقوق نیروی جدید رو متقبل کرده.
   توی اینستاگرام ما در قسمت هایلایت عودت هم مواردی که پرستار سلام به نیروها و کارفرماها عودت داده رو می تونین مشاهده کنین 🌹

   پاسخ
 • مرادی
  01/11/1401 19:17

  من باردار هستم و از هین الان می تونم برای اردیبهشت درخواست پرستار کودک بدهم ؟

  پاسخ
  • با عرض سلام و ادب
   خیر ولی می تونین تماس بگیرین با همکارانم و اون ها شرایط شما رو یادداشت کنن و با شما در ارتباط باشن تا چند روز قبل از تولد نوزاد بتونن براتون پرستار نوزاد رو هماهنگ کنن 🌹

   پاسخ
 • مربی کودکی که فرستادن خیلی سریع تونست با گندم من ارتباط بگیره
  سلام

  پاسخ
 • پانیذ
  21/10/1401 17:54

  سلام مربی کودکی که برامون فرستادیم کاملا مسلط به زبان انگلیسی است و قیمت پرستار کودک در شرکت پرستار سلام مناسب بود راضی هستیم
  و در قرارداد بعدی به احتمال زیاد قرارداد یک ساله ببندیم

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   با وجود اینکه فامیلی خودتون رو ننوشتین از روی اسمتون متوجه شدم که کارفرمای محترممون خانم شفیعی هستین ، زنده باشین مننونیم که برای راهنمایی دیگران و دلگرمی ما ، متن زیباتون رو قراردادین ، 🙏🌹

   پاسخ
 • مهندس کشاورز
  20/10/1401 13:02

  سلام
  داشتیم نا اُمید می شدیم ، چندتا نیرو اومد اومد و ترجیح دادیم خودمون از دوقلو مراقبت کنیم
  ولی تصمیم گرفتیم به پرستار سلام هم یه زنگی بزنیم
  که خداروشکر الان چند وقته با وجود پرستار شبانه روزی تونستیم بخوابیم
  ممنونم

  پاسخ
  • با عرض سلام
   خداروشکر شیرینی های نوزاد به همین مواردی هست که خیلی زود خاطره می شه براتون
   ممنونم وقت گذاشتین 💐

   پاسخ
 • خانم ستاری
  19/09/1401 15:41

  مربی کودکی که برای ما فرستادین خیلی خوب تونسته با سلین ما ارتباط برقرار کنه
  خود من قبل از تماس با شما نظرات بخش پرستار کودکتون رو مطالعه کرده بودم
  و همون موقع با خودم گفتم اگر نیروی خوبی برای من اعزام بشه من هم می یام
  و تجربه خودم رو اینجا برای شما به اشتراک می ذارم
  موفق باشید ، عالی هستید

  پاسخ
 • ستاره رستمی
  20/03/1401 18:38

  سلام برای نوزاد تازه متولد شده نیرویی دارین که با نوزاد کار کرده باشه و تجربه کافی را داشته باشه

  پاسخ
 • خداوردی
  20/12/1400 19:43

  سلام پرستار با مدرک مرتبط با پرستاری کودک چقدر اختلاف هزینش میشه با مراقب کودک؟

  پاسخ
 • طالبی
  15/12/1400 19:45

  سلام کودکیار به صورت شبانه روزی دارین

  پاسخ
  • سلام
   پرستار کودک به صورت شبانه روزی هم داریم
   سلام تماس بگیرید.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • تاجر
  06/12/1400 20:12

  سلام میخواستم بدونم برای چند ساعت هم می تونین نگهداری کنین از کودک

  پاسخ
 • نجوا
  22/11/1400 18:24

  سلام من یک کودک دوساله با بیماری خاص دارم میخواستم بدونم پرستار های شما می تونن از کودک من نگهداری کنند ؟؟

  پاسخ
  • با عرض سلام
   بله برای بیمارهای خاص نیز مخصوصا فرشته های کوچولو هم پرستار سلام خدمات ارائه می دهد.
   تماس بگیرید.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • سالاروند
  15/11/1400 19:39

  سلامم میخواستم بدونم شما نیرویی دارین که بتونه به کودک اوتیسم آموزش بده

  پاسخ
 • صالحی
  01/11/1400 20:04

  سلام میخواستم بدونم تعرفه پرستاری برای دو تا کودک ۱۰و۱۳ساله چقدر میشه

  پاسخ
  • با سلام با توجه به اینکه تعرفه خدمات پرستاری از کودک در منزل در شرایط مختلف متفاوت هست برای دریافت تعرفه دقیق و قیمت پرستار کودک در منزل تماس بگیرید.
   در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   پاسخ
 • صالحی
  11/10/1400 20:50

  سلام شما کسی دارن که هم بتونه به کودک موسیقی آموزش بده و هم چند ساعتی مراقبش باشه تنها نباشه؟

  پاسخ
 • ایراندوست
  03/10/1400 19:37

  سلام پرستار های کودک شما تو چه رنگ سنی هستند و مدرک مرتبط هم دارن؟

  پاسخ
  • با سلام

   پرستاران کودک پرستار سلام در رده سنی 25 تا 50 سال هستند که بعضی از آنها مربی کودک هستند برخی تحصیلات دانشگاهی در رشته روانشناسی کودک دارن
   برخی هم سایقه کار در مهدکودک ها و اشخاصی هم تجربه کار ( مراقب کودک در منزل ) را دارا می باشند.

   در خدمتون هستیم ❤️💐

   پاسخ
 • بحرام پور
  07/09/1400 19:03

  سلام ممنون از خدمات خوبتون پرستاری که فرستادین کاملا به آموزش کودک آشنا بود و خیال منو راحت کرد

  پاسخ
 • منیری فر
  09/08/1400 17:44

  سلام میخواستم تشکر کنم از پرستار خوبی که برای من فرستادین منیری فر هستم

  پاسخ
 • احدی
  29/07/1400 17:58

  سلام می خواستم از نیروی خوبتون تشکر کنم

  پاسخ
 • پروانه زیگلری
  25/07/1400 18:43

  سلام شما کسی رو دارین مثل که ما بتونیم چند ساعت در روز بچه رو یشش بذاریم؟

  پاسخ
 • مریوانی
  28/06/1400 17:38

  سلام میشه بدونم پرستار های شما مدرک مرتبط هم دارن؟

  پاسخ
 • بهمنی
  22/06/1400 17:32

  سلام شما خدمات تخصصی نگهداری برای کودک اوتیسم دارید

  پاسخ
 • بهرامی
  12/06/1400 18:17

  سلام شما مربی زبان هم برای کودک می فرستین اگه می فرستین هزینش چقدره

  پاسخ
 • منیره حسینی
  08/06/1400 17:51

  سلام شما پرستاری دارین که بتونه به پسر من آموزش های لازم ابتداییم بده؟

  پاسخ
 • پروانه نادری
  28/02/1400 12:38

  سلام شما نیرو برای کودکان خاص هم دارین و اگه دارین شرایطش چیه ؟

  پاسخ