پرستار کودک

پرستار کودک در منزل یکی از حساس ترین خدماتی است که مرکز خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل پرستار سلام با بیش از 12 سال سابقه فعالیت و مجوز رسمی انجام می دهد ، پرستار کودک وظیفه دارد مراقبت از کودک در منزل را با صبر و حوصله انجام دهد .

وظایف یک پرستار یا مراقب کودک با یک پرستار یا مراقب نوزاد متفاوت است ، نوزاد بیشتر به مراقبت جسمی نیاز دارد و مراقبت بیشتری نیاز دارد ، پرستار کودک  علاوه بر مراقبت جسمی البته کمتر نسبت به نوزاد باید انرژی خود را برای ارتباط گرفتن ، آموزش و بازی با کودک صرف کند .

استخدام پرستار کودک ( پرستار نوزاد ، پرستار بچه ، مراقب کودک ) ( nanny care in home ) از یک شرکت معتبر مانند پرستار سلام می تواند کمی از فشار بار مراقبتی شما بکاهد .

# پرستار کودک میخوام

با شماره های زیر برای درخواست پرستار کودک در منزل تماس بگیرید .

پرستار کودک در منزل پرستار سلام
پرستار کودک تصویر کودک با عروسکی یا نوزادی در دست

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار کودک در منزل


پرستاری از کودک 10 ساله در منزل

پرستاری از کودک 10 ساله در منزل

پرستاری از کودک 3 ساله در شهرک غرب

پرستاری از کودک 3 ساله در شهرک غرب

مراقبت از کودک 7 ساله در نیاوران

مراقبت از کودک 7 ساله در نیاوران

استخدام پرستار کودک در منزل

راز موفقیت موسسه پرستار سلام با محوریت اصلی مشتری مداری که نتایج آن در انتهای همین صفحه و با توجه به نظرات مشتریان مشهود است و پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم بیش از 12 سال است که در زمینه خدمات مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل به صورت روزانه ، شبانه ، شبانه روزی و پاره وقت در حال فعالیت می باشد ،

این است که هر روز با قدم های کوچک روزانه خود و با توجه به بازخوردهای کارفرمایان محترم و پرستاران و مراقبان کودک عزیز خود تمام تلاش و تمرکز خود را برای یک قدم بهتر شدن قرار داده است و با توجه به لطف خدا برکات این نگرش روز به روز در پرستار سلام گسترده شده است .

پرستار کودک هستم : من عاشق بچه ها و شغل خودم هستم مهربانی و صبور بودن از مهم ترین ویژگی های من است.

برای # استخدام پرستار در منزل تهران # استخدام پرستار کودک نیاوران ، پاسداران ، نارمک ، آجودانیه و … تماس بگیرید.

پرستار سلام یک شعبه در غرب تهران ( بلوار مرزداران ) ، یک شعبه در شرق تهران ( نزدیک میدان رسالت ) و یک شعبه در شمال تهران ( خیابان شریعتی ، نزدیک مترو شریعتی ) برای سهولت مراجعه و # استخدام پرستار کودک غرب تهران # استخدام پرستار کودک شرق تهران و # استخدام پرستار کودک شمال تهران دارد .

پرستار کودک لک لکی که بقچه به منقار دارد و درون بقچه یک نوزاد هست
استخدام پرستار کودک در منزل تهران پرستار سلام

# پرستار کودک میخوام 02188499404 در منزل تهران

اگر پرستار کودک و مراقب کودک در منزل عاشق کار خودشان نباشند به راحتی قابل تشخیص هستند ، علاوه بر اینکه از لحظ علمی و روان شناسی با یک تست ساده می توان تیپ شخصیتی مناسب برای شغل پرستاری کودک در منزل را تشخیص داد ،

( ESFJ و ESFP این دو تیپ شخصیتی علاقه مند به کار کودک هستند )

پرستار سلام برای شما در این بیش از 12 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات پرستاری ، مراقبتی و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل و اعزام مربی کودک در منزل با سابقه مهد کودک یا تحصیلات مرتبط با کودک مانند روانشناسی کودک و یا با مدرک مربی گری مهد کودک و سابقه کار در مهد کودک ،

با توجه به بازخورد مشتریان عزیز پرستاران ، مراقبان و مربی یان کودک و نوزاد خود را گلچین کرده تا باعث رضایت شما شود و رضایت شما یعنی اینکه خود به خود از اعتبار خود استفاده کرده و پرستار سلام را به آشنایان خود معرفی می کنید و این یعنی تبلیغات دهان به دهان و معامله بُرد بُرد چی از این بهتر

پرستار کودک نوزاد در حال خندیدن
پرستار کودک می خوام پرستار سلام اعزام پرستاران و مراقبان کودک گلچین شده

هزینه و دستمزد پرستار کودک ؟

پرستار کودک ، پرستار نوزاد ، کودک یار ، مادریار ، مراقب کودک ، نگهدار کودک ، مربی کودک در منزل و سایر اسامی در ارتباط با مراقبت از کودک در منزل علاوه بر اینکه از لحاظ معنی کلمه با هم متفاوت است از لحاظ قیمت نیز متفاوت است ، از عوامل دیگری که بر قیمت پرستار کودک در منزل تاثیر می گذارد این است که پرستار باید از چند کودک مراقبت کند ؟ برای مثال مراقبت از نوزاد دو قلو

حتی آدرس کارفرما هم در تعیین دستمزد پرستار کودک در منزل مهم است ، مهارت پرستار مهم است ، تحصیلات نیرو مهم است ، سن کودک مهم است ، ساعت کاری و تعداد روز در هفته مهم است و …

آیا علاوه بر مراقبت از کودک یا نوزاد امور منزل و آشپزی هم باید انجام شود یا خیر ؟ اگر جواب مثبت است در چه حد ؟ آیا مادر کمک می کند ( مادریار ) یا خیر و …

برای دریافت دقیق هزینه ، دستمزد ، قیمت پرستار کودک در منزل تهران کافیست با کارشناسان پرستار تماس بگیرید.

# قیمت پرستار کودک در منزل سال 1402 # تعرفه پرستار کودک در منزل # دستمزد ساعتی پرستار کودک # پرستار کودک هستم # کودکیار

پرستار کودک لوگوی پرستار سلام

معنی پرستار کودک

پرستار کودک هستم : امروزه به شخصی که در نگهداری کودک به مادر کمک می‌ کند، پرستار کودک ( به انگلیسی: Nanny ) یا پرستار بچه می‌ گویند .

معنی پرستار کودک : کلمه پرستار از پرستیدن و معنی کودک هم که از کلمه کوتاه می آید ولی نیاز به معنی کردن ندارد و همه می دانند که کودک یعنی چه پس معنی پرستار کودک تقریبا می شود پرستیدن کودک یا پرستنده کودک کسی که کودک را می پرستد .

معنی پرستار کودک در شرکت پرستار سلام : شخصی که شرکت پرستار سلام در این بیش از 12 سال سال با توجه به باخوردهای کارفرمایان محترمی که خدمات پرستاری مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل و یا مربی کودک و نوزاد در منزل را از پرستار سلام دریافت کرده اند ، گلچین شده است ، می باشند .

پرستار کودک کرج

پرستار سلام علاوه بر اعزام و استخدام پرستار کودک در منزل تهران در سایر شهر ها و استان های کشور نیز خدمات پرستاری از کودک و سالمند در منزل را ارائه می دهد ، یکی از مهمترین این شهر ها شهر کرج در استان البرز است ، پرستار کودک کرج شاید حدود 2 درصد از فعالیت مجموعه پرستار سلام | پرستار کودک | پرستار سالمند را شامل می شود .

نکاتی که باید پرستار کودک بداند

 • نحوه رفتار و گفتگو با کودک در حالات مختلف روحی؟
 • چرا بچه‌‌‌ها بهانه می‌‌‌گیرند؟
 • چگونه باید با کودک حرف بزند؟
 • چرا کودک عصبی می‌شود؟
 • چرا کوچولوها گاهی راست نمی گویند؟
 • حرفی هایی که هیچ وقت نباید بزند؟
 • از چه سنی کودک لوس می شود؟
 • تاثیرات بازی با عروسک بر روی رفتار کودک؟
 • سوالات مفید بپرسد
 • چطور احساسات کودک را درک کند؟
 • بازی های تقویت کنننده ذهن کودک
 • کدام کلاس ورزشی برای کودک مناسب است؟
 • درباره شدت یافتن برخی ترس ها در خردسالان؟
 • و …

پرستار کودک و مهارت های لازم

 • آگاهی کامل از شرایط مراقبت از کودک در منزل
 • تسلط کافی در نگهداری نوزاد
 • علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودک
 • داشتن ارتباط نزدیک پرستار کودک با والدین
 • فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان برنامه ریزی کند
 • مسئولیت پذیر بودن درکارها
 • در شرایط بحرانی بتواند خود را تطبیق دهد
 • صبور و شوخ طبع باشد
 • داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار
 • داشتن انرژی و استقامت
 • حلال مشکلات باشد نه تماشاچی
 • خلق فعالیت‌های جذاب برای کودک
 • توانایی ارتباط برقرار کردن با کودک
 • و …

زمان مناسب برای گرفتن پرستار بچه در منزل

در صورتی که سن نوزاد به صورتی است که هنوز نمی تواند صحبت کند بهتر است اگر هم پرستار کودک استخدام می کنید مادر در خانه حضور داشته باشد البته گاهی اوقات در شرایطی مانند شاغل بودن مادر مسلماً نیاز به پرستار در منزل ضروری می باشد .

در این شرایط برای سنجش کیفیت کار پرستار کودک و نزاد در منزل می توانید دوربین نصب کنید و یا از شرکت های معتبر با مجوز رسمی که سال ها است در حال فعالیت در زمینه خدمات پرستاری و مراقبتی از کودک و نوزاد در منزل هستند مانند شرکت پرستار سلام درخواست اعزام پرستار ، مراقب یا مربی کودک و نوزاد نمایید .

محققان بر این عقیده هستند که بهترین زمان استخدام پرستار کودک در منزل ، مراقب بچه در منزل و یا مربی کودک در منزل بعد از حرف زدن کودک می باشد .

پرستار کودک نوزاد با چشمان آبی

برای خود ما جالب است که یکی از بیشترین جستجوها در اینتزنت برای درخواست پرستار کودک در منزل این سه کلمه یعنی پرستار کودک می خوام خیلی سرچ می شود.

یکی از ابزارهای ارتباط گرفتنِ یک پرستار بچه مجرب و با تجربه ، خواندن داستان‌ های کودکانه این چنینی که دارای محتوای مناسبی هستند می باشد.

داستان کودکانه یک کلاغ چهل کلاغ

ننه کلاغه صاحب یک جوجه شده بود ، روزها گذشت و جوجه کلاغ کمی بزرگتر شد ، یک روز که ننه کلاغه برای آوردن غذا بیرون میرفت به جوجه اش گفت : عزیزم تو هنوز پرواز کردن بلد نیستی نکنه وقتی من خونه نیستم از لانه بیرون بپری و ننه کلاغه پرواز کرد و رفت .

هنوز مدتی از رفتن ننه کلاغه نگذشته بود که جوجه کلاغ بازیگوش با خودش فکر کرد که می تواند پرواز کند و سعی کرد که بپرد ولی نتوانست خوب بال بزند و روی بوته های پایین درخت افتاد .

همان موقع یک کلاغ که از اونجا رد میشد ، چشمش به بچه کلاغه افتاد و متوجه شد که بچه کلاغ نیاز به کمک دارد ، او رفت که بقیه را خبر کند و ازشان کمک بخواهد ،

پنج کلاغ را دید که روی شاخه ای نشسته اند گفت : ”‌ چرا نشسته اید که جوجه کلاغه از بالای درخت افتاده . “ کلاغ ها هم پرواز کردند تا بقیه را خبر کنند .

تا اینکه خبر اینطور به کلاغ دهمی رسید و کلاغ دهمی گفت : جوجه کلاغه از درخت افتاده و فکر کنم نوکش شکسته  و همینطور کلاغ ها رفتند تا به بقیه خبر بدهند و هر کلاغ از خودش و الکی یه چیزی به خبر اضافه کرد تا

خبر به کلاغ بیستم رسید و کلاغ بیستمی گفت : کمک کنید چون جوجه کلاغه از درخت افتاده و نوک و بالش شکسته .

همینطور کلاغ ها به هم خبر دادند تا خبر به کلاغ چهلمی رسید و گفت : ای دادُ بیداد جوجه کلاغه از درخت افتاده و فکر کنم که مُرده .

همه با آه و زاری رفتند که خانم کلاغه را دلداری بدهند ، وقتی اونجا رسیدند ، دیدند ، ننه کلاغه داره تلاش میکنه تا جوجه را از توی بوته ها بیرون بیاره .

کلاغ ها فهمیدند که جوجه کلاغ نمُرده و اشتباه کردند و به هم قول دادند تا از این به بعد چیزی را که ندیده اند باور نکنند .

از اون به بعد این یک ضرب المثل شده و هرگاه یک خبر از افراد زیادی نقل شود بطوریکه به صورت نادرست در آید ، می گویند اون خبر که یک کلاغ ، چهل کلاغ شده است .

پس نباید به سخنی که توسط افراد زیادی دهن به دهن گشته ، اطمینان کرد زیرا ممکن است بعضی از حقایق از بین رفته باشد و چیزهای اشتباهی به آن اضافه شده باشد .

پرستار کودک نوزاد کالسکه نوزاد و شیشه شیر
مراقبت از کودک دو ساله ، پاسداران

مهد کودک بهتر است یا پرستار کودک ؟

کودکی که هنوز از شیرگرفته نشده ، در تغذیه مشکل دارد و درست حرف نمی‌ زند ، صلاح نیست که به مهدکودک برود T اگر کودک مراحل رشد را خوب طی کرده باشد آمادگی دارد که از 3 سالگی به مهد کودک برود و مراحل اجتماعی شدن را طی کند T در غیر این صورت استخدام پرستار کودک در منزل توصیه می‌ شود

چون مربیان کودک در مهد کودک نمی‌ توانند همزمان به همه بچه‌ ها به خوبی رسیدگی کنند و خدمات و نیازهای اولیه را دراختیار همه کودکان قرار دهند ، اغلب آنها به سرعت و با بی‌ ملاحظگی کارها را انجام می‌ دهند .

اگر می خواهید پرستار در منزل خود را از جایی به غیر از پرستار سلام انتخاب کنید و یا انتخاب کرده اید ، باید مطمئن شوید که این موسسه مثل پرستار سلام مجوزهای لازم را دارد و بازخورد کارفرماهای قبلی خود شرکت پرستار و خود پرستار از کارفرماهای قبلی را نیز حتماً استعلام کنید .

پرستار سلام برای راحتی شما از کارفرمایان خود به صورت پیامکی همیشه درخواست کرده است که بازخورد خود را چه خوب و چه بد در قسمت پایین همین محتوا و بخش نظرات ارسال کنند ، البته خیلی از کارفرمایان عزیز به دلیل مشغله ها زیاد این ارسال نظر برای سان اولویتی نداشته و ما را از نظر خود محروم کرده اند اما خیلی ها نیز به ما لطف داشته و وقت گذاشته اند ، در قسمت پایین همین محتوا می توانید آن نظرات را مشاهده نمایید .

آیا مراقبت از کودک در محل کار هم امکان دارد یا فقط در منزل ؟

پرستار سلام علاوه بر مراقبت از کودک و نوزاد در منزل پرستار کودک برای محل کار نیز هماهنگ می کند ،معمولا برای کارفرماهای محترمی که برای فرزندان دلبندشان در محل کار خود بدنبال پرستار کودک هستند خدماتی از قبیل بازی با کودک و سرگرم کردن کودک ، اگر نوزاد باشد تعویض پوشک نیز شامل هست و اگر سن کودک در حدی باشد که مهدکودک یا مدرسه برود کمک در انجام تکالیف یا آموزش دروس به کودک مورد توجه می باشد .

همچنین برخی از پدر و مادر ها تمایل استخدام پرستار کودک مسلط به زبان انگلیسی را دارند که از همان دوران آغازین زندگی کودکانشان ، که کودک به گفته محققان قدرت یادگیری بالایی دارد  به دو زبان مسلط شود ،

تحقیقات نشان داده است اگر كودك در سن زبان‌ آموزي يعني قبل از 7 تا 8 سالگي زبان دوم را بياموزد ، مهارت بهتري در تكلم زبان دوم و لهجه خواهد داشت و هرچه سن بالاتر رود ، يعني از حدود 10 سالگي به بعد توانمندي فرد در صحبت كردن به زبان دوم مانند اهالي آن زبان كاهش مي‌يابد .

# پرستار کودک میخوام # استخدام پرستار کودک در منزل تهران # استخدام پرستار کودک

پرستار کودک در شهرک راه آهن
پرستار کودک در منزل
چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

نکات مهم برای درخواست پرستار کودک در منزل ؟

اول از همه به صورت کامل از معتبر بودن شرکت مطمئن شوید
دوم تمام شرایط مورد نظر شما را کامل به شرکت پرستاری انتقال دهید تا ما بتوانیم شخصی که نزدیک به شرایط شماست برای شما هماهنگ کنیم.
سوم اینکه در مصاحبه تلفنی، حضوری و سه روز آزمایشی برای سنجش کیفیت کار بسیار با دقت عمل کنید .


برای نظارت بر پرستار کودک، در منزل دوربین نصب کنیم ؟

در مورد کودکانی که در سنین قبل از سه سالگی هستند و توانایی صحبت کردن ندارند، بهتر است اگر پدر و مادر امکانات مالی خوبی دارند، از دوربین‌ های مدار بسته استفاده شود .


برای مراقبت از نوزاد دو قلو که شب ها چندبار بیدار می شوند یک نیرو می تواند ؟

در صورتی که مادر باشد و در روز شرایطی برای استراحت پرستار ایجاد کند و در کل کمک نماید می شود در غیر این صورت یک پرستار روزانه و یک پرستار شبانه باید درخواست بدید .


پرستار کودک امور منزل ، نظافت و آشپزی هم انجام می دهد ؟

پرستار تحصیل کرده برای کودک پرستاری که روانشناسی کودک خوانده است و یا مدرک مرتبط با آموزش زبان دوم که معمولا زبان انگلیسی هست به کودک را دارد امور منزل و آشپزی انجام نمی دهد اما مراقب کودک می تواند در کنار مراقبت از کودک یا نوزاد امورات منزل و آشپزی را نیز انجام دهد و مسلماً باعث کاهش کیفیت کارشان می شود مگر اینکه مادر هم کمک کند که به این نوع مراقب که کمک در تمام امور مادر هست مادریار می گویند .


پرستار کودک برای همراهی در مسافرت هم اعزام می کنید ؟

متأسفانه به دلیل مسئولیت بالای همراهی کودک در مسافرت این مورد مقدور نمی باشد .


نیرویی برای مراقبت از کودک دارید برای یک روز همراه ما به عروسی بیاد و اونجا مراقبت کنه ؟

بله با شماره تماس های پرستار سلام تماس بگیرید در خدمتتون هستیم .


بجای بردن کودک به مهدکودک می توان از پرستاری استفاده کرد که سابقه کار در مهدکودک دارد ؟

خیلی از درخواست های بخش کودک پرستار سلام برای همین مورد می باشد .


هزینه و قیمت ماهانه پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

حقوق ماهانه پرستار به عوامل مختلفی همچون ساعت کاری ، اینکه کار چند روز در هفته است ، سن کودک ، امور منزل و آشپزی دارد یا ندارد ، نیاز به آموزش هست یا نه ، پرستار دو زبانه باشد یا مراقب معمولی ، کیفیت رزومه نیروی کار ، موقعیت جغرافیایی ، تعداد فرزندان و … بستگی دارد .


چطور به پرستار کودک اعتماد کنیم ؟

در شرکت پرستار سلام می‌توانید رزومه کاری پرستار کودک را درخواست کنید و حتی با کارفرماهای قبلی پرستار کودک در زمینه کیفیت کار پرستار برای نگهداری از کودک دلبندتان را جویا شوید ، در مصاحبه حضوری از پرستار شماره تماس دوتا از بستگان نزدیک پرستار را می توانید درخواست کنید ،

آدرس محل سکونت مراقب کودک در منزل را نیز می توانید مورد بررسی قرار بدهید ، کپی مدارکی که پرستار کودک نزد شرکت پرستار سلام دارد را درخواست کنید ، همچنین پیشنهاد می شود در قسمت انتهای صفحه پرستار کودک در منزل نظرات سایر افراد را درباره شرکت ما مطالعه نمائید .


شرکت پرستار سلام مجوزهای لازم برای اعزام پرستار کودک در را دارد ؟

بله ، شرکت پرستار سلام در حال حاضر سه شعبه در غرب و شرق تهران دارد و هم در بخش اعزام نیروهای خدماتی و مراقبتی در منزل و هم در بخش اعزام پرستار ( لیسانس پرستاری از دانشگاه های معتبر ) ، مجوزهای لازم و معتبر را دریافت کرده است.


فرق کودکیار ( مربی کودک در منزل ) با مادریار چیست؟

❤ مادر یار یا مادریار همان طور که از اسم آن مشخص است مادر را یاری می کند یعنی هم کمک در امور منزل و هم کمک در امور کودکان و مراقبت از کودک و کودکان

کودک یار یا کودکیار نیز همانطور که از اسمش مشخص است کودک را یاری می کند و اسم دیگر کودکیار یا کودک یار  ، مربی کودک در منزل می باشد که مدرک و سابقه مهدکودک دارند و یا تحصیلات مرتبط با کودک مانند روانشناسی کودک و …

350 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • عظیم
  06/12/1402 08:37

  عرض ادب
  کارشون خوبه خیلی
  مخصوصا توی 10 روز اول که ایلیا بدنیا اومد خیلی راهنمایی های خوبی کردن
  ممنون

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم عظیم
   در خدمتیم 🌹 برای افرادی که بچه اولشون هست و دوست ندارن و یا به هر دلیلی نمی توانند از تجربیات مادر بزرگ جوجه شون استفاده کنند ، استخدام پرستار نوزاد با تجربه برای نوزاد تازه متولد شده گزینه مناسبی است…
   ممنونیم که پرستار نوزاد در منزل پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • خوشرو
  28/11/1402 16:28

  سلام
  یه نیرو از شرکت دیگه گرفته بودیم دو شخصیتی بود تا زمانی که خودم بودم عالی بود ولی من که رفتم بچه رو کتک زده بود
  قید کمیسیونی که پرداخت کردم رو زدم،
  دنبال شرکت خوب بودم که یکی از آشناها از پرستار سلام خیلی تعریف کردن
  شرکت پرستار سلام هم خانم که واقعا شایسته اینکار هستن یعنی خانم اسماعیلی رو فرستادن

  پیشنهاد می کنم بدون تحقیق زنگ نزنین به شرکتها

  پاسخ
 • حسنلو مسعود
  24/11/1402 10:17

  سلام
  زنده باشین الان دیگه صبا خانم 8 سالش شده و مربی کودک نیاز نداشت که اینسری قرارداد رو تمدید کنیم
  برای این چند سال راضی هستیم
  ممنون از شما

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب حسنلو
   در خدمتیم 🌹اُمیدوارم در ذهنش خاطره خوبی از شرکت پرستار سلام ایجاد شده باشه 🙏
   ممنونیم که بخش پرستار کودک و نوزاد در منزل پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • صادق
  23/11/1402 10:28

  سلام جناب تو این در این ۸ ماه از کارشون راضی هستیم هم بخش مراقبت از کودکشون و هم انجام امور منزلشون ممنون از پیگیریتون

  پاسخ
 • پروینی
  22/11/1402 09:31

  سلام ما در خیابان فرشته هستیم رزومه و مدارک مربی کودکی که برای آموزش زبان برای ما فرستادین
  از مربی های کلاس‌های آموزش زبان با اون همه کبکبه و دبدبه بیشتر بود واقعاً جای تعجب و تشکر داشت

  پاسخ
 • توکلی احسان
  11/11/1402 14:35

  سلام برای نمی دونم نوزاد باید گفت یا کودک چون 14 ماهه هست جوجمون
  مربی ای که فرستادین خیلی خوش برخورد و عالی هستن

  پاسخ
 • صادقی پور
  02/11/1402 13:39

  سلام وقت بخیر از شما برای دوقلوهامون روزی ۴ ساعت مراقب گرفتیم که باهاشون کارای مهد کودکم کار کنند در اصل مربی مهد کودک راضی هستیم تا الان که خوب بودن ممنون

  پاسخ
 • قاسمی لیدا
  19/09/1402 16:30

  سلام برای امور منزل و هومن پرستار کودک گرفتم، تا الان که رضایت بخش بوده

  پاسخ
 • مینایی
  18/09/1402 17:16

  سلام تو مراقبت از کوچولوی ما خیلی کمک می کنند
  نظرمون مثبته

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم مینایی
   مراقبت از کوچولوی تازه بدنیا اموده و پرستاری از نوزاد در منزل تهران یکی از خدمات خیلی حساس پرستار سلام است که هر کسی رو در این قسمت اعزام نمی کنیم 🌹
   ممنونیم که بخش پرستار نوزاد در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
   • مینایی
    21/09/1402 09:13

    سلام بله دقیقاً همینطوره اگر کوچولوی ما دو سه سالش بود به این میزان حساسیت نداشتیم

    پاسخ
 • خدادادی
  16/09/1402 14:17

  سلام خسته نباشید
  نسبت به قبل از وقتی که از شما مربی کودک برای نیما دو و نیم ساله و نفس چهار و نیم ساله
  آرامش بیشتری دارم تو خونه
  توضیحات کامل دادم که با بقیه مشتری‌هاتون اشتباه نشه

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم خدادادی
   ان شاءالله زیر سایه پدر و مادر روز به روز شاهد موفقیت هاشون باشین
   ممنونیم که بخش پرستار کودک در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • خانم بدر
  19/08/1402 15:50

  سلام کوچولوهای ما که راضی هستن خدا رو شکر

  پاسخ
 • حمید رضا مقدم
  17/08/1402 14:37

  سلام چند بار به من گفتین که بیام نظر خودم رو ارسال کنم منم قول داده بودم که بیام ولی بدقول شدم عالی هستند ممنونم از شما خیلی خیلی رضایت داریم فوق العاده

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب مقدم عزیز
   بالاخره طلسم شکسته شد و چشممون به جمال نظر شما هم روشن شو 😍
   ممنونیم که بخش پرستار کودک در منزل پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • ثمین افتخاری
  05/08/1402 09:06

  سلام
  پسرم خیلی باهاشون ارتباط خوبی برقرار کرده خداروشکر راضی هستیم 🌹🌹🌹

  پاسخ
 • دکتر غیاث وند
  03/08/1402 12:58

  سلام
  برای 8 ساعت جمعه ها پرستار گرفتیم تا الان که راضی هستیم

  پاسخ
 • بی طرفان
  28/07/1402 15:18

  سلام کودک ما اوتیسم هست و مراقبت خاص نیاز داره خانم سمیع واقعا ماهر هستند

  پاسخ
 • یوسف
  26/07/1402 16:30

  سلام هردوتاشون از خاله مریم راضی ین

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   خداروشکر خانم رحمانی هر جا که رفتن همین بوده چون به بچه ها خیلی علاقمند هستند
   ممنونیم که بخش پرستار کودک در منزل پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • مهسا ترکمان
  21/07/1402 14:38

  سلام یکی از دخترام اوایل با خانم جمشیدی خوب نبود ولی الان باهم جور شدن و صلح برقرار شده

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   چه خوب بعضی از کودک‌ها طول می‌کشه تا یخشون باز بشه یا اینکه به یه نفر اعتماد کنند خدا را شکر که صلح برقرار شد 😇
   ممنونیم که پرستار کودک در منزل تهران پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
   • مهسا ترکمان
    24/07/1402 09:20

    کلا دخترای ما بدقلق هستند و پرستار قبلی هم که اومده بودن از شرکت‌های دیگه نمی‌تونستن باهاشون ارتباط بگیرن خانم جمشیدی هم اوایل نتونست ارتباط بگیره ولی در ایشون این توانایی رو دیدم که اگر زمان بیشتری بهشون بدیم به نتیجه مطلوب می‌رسیم

    پاسخ
 • تهرانی
  20/07/1402 14:20

  سلام پرستار دوقلوکار از هر کجا که درخواست دادم هر کسی رو برای من هماهنگ می‌کردند اما شما گفتین که الان نیروی مد نظر شما رو نداریم و این خیلی خوب بود که هم وقت خودتون و هم وقت من رو نگرفتین این برای من خیلی جالب بود ممنون

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   مسلماً وقتی هدف اول پرستار سلام کمک کردن و خدمت کردن به دیگران هست و در مرحله دوم فروش است نتیجه همین می‌شود که شما عرض کردید
   ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • کیان پور
  19/07/1402 11:49

  سلام عرض ادب
  من خودم خونه هستم ولی پرستار کودکی که برای من فرستادین خیلی کمک حال منه

  پاسخ