پرستار کودک

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار کودک

پرستار کودک در منزل یکی از حساس ترین خدماتی ست که مرکز خدمات پرستاری “پرستار سلام” انجام می دهد، پرستار کودک وظیفه دارد مراقبت از کودک در منزل را با صبر و حوصله انجام دهد. وظایف یک پرستار بچه با یک پرستار نوزاد متفاوت است. نوزاد بیشتر به مراقبت جسمی نیاز دارد اما پرستار کودک باید بیشتر انرژی خود را برای ارتباط گرفتن با کودک صرف کند. در صورتی که پرستار کودک (پرستار نوزاد، پرستار بچه، مراقب کودک) (nanny care in home) می تواند از فشار بار مراقبتی شما بکاهد با ما تماس بگیرید.

۸۸۴۹۹۴۰۲ | ۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۴۴۲۵۶۸۷۹

 ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

تمامی کارهایی که برای کودک تان انجام می دهدید از لباس پوشاندن کودک و حمام کردن گرفته تا برطرف کردن تمامی نیاز هایش احتیاج به دقت و اهمیت فراوانی دارد.

پرستار کودک تصویر کودک با عروسکی یا نوزادی در دست

برخی نمونه کارهای موسسه پرستار سلام در زمینه پرستار کودک در منزل


پرستار کودک در شهرک راه آهن

پرستار کودک در شهرک راه آهن

مراقبت از نوزاد 10 ماهه در شهرک غرب

مراقبت از نوزاد 10 ماهه در شهرک غرب

مراقبت از نوزاد 9 ماهه ستارخان

مراقبت از نوزاد 9 ماهه ستارخان

استخدام پرستار کودک در منزل

موسسه پرستار سلام به شماره ثبت ۵۲۶۵۹۶ با محوریت اصلی مشتری مداری و پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدمات : مراقبت و نگهداری از کودک در منزل بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. پرستار سلام عضو رسمی انجمن موسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند در منزل می باشد. برای استخدام پرستار و مشاوره رایگان 2 راه وجود دارد، راه اول دانلود اپلیکیشن پرستار سلام از قسمت زیر و درخواست آنلاینِ پرستار از فرم درخواست پرستار (با دریافت 5 درصد تخفیف)، و راه دوم تماس تلفنی با موسسه

پرستار کودک لک لکی که بقچه به منقار دارد و درون بقچه یک نوزاد هست

برنامه اندروید پرستار سلام

برنامه اندروید پرستار سلام

پرستار کودک نوزاد در حال خندیدن

پرستار کودک در منزل تهران

برای استخدام شُدن در زمینه پرستاری کودک، می توانید اپلیکیشن پرستار سلام را از قسمت بالا دانلود کنید و بعد از نصبِ اپلیکیشن، از قسمت پروژه ها و استخدام، پروژه ی متناسب با شرایط خودتون رو انتخاب کنید و با پرستار سلام تماس بگیرید.

پرستار سلام هیچ هزینه ای از پرستار ها دریافت نمی کند. و هیچ درصدی هم از حقوق پرستار ها کم نمی شود. پاداش هم می دهد .

شخصیت های مناسب از لحاظ روانشناسی برای پرستاری از بچه :

ESFJ : این تیپ علاقه دارند که با کودکان خردسال کار کنند و آموزش های اولیه را به آن ها یاد دهند.

ESFP : کار مورد علاقه این افراد ، آموزش و معلمی می باشد به خصوص به دانش آموزان ابتدایی.

هزینه و دستمزد پرستار کودک ؟

پرستار کودک ، پرستار نوزاد ، کودک یار ، مادریار ، مراقب کودک ، نگهدار کودک ، مربی کودک در منزل و سایر اسامی در ارتباط با مراقبت از کودک در منزل علاوه بر اینکه از لحاظ معنی کلمه با هم متفاوت است از لحاظ قیمت نیز متفاوت است ، از عوامل دیگری که بر قیمت پرستار کودک در منزل تاثیر می گذارد این است که پرستار باید از چند کودک مراقبت کند ؟ برای مثال مراقبت از نوزاد دو قلو

حتی آدرس کارفرما هم در تعیین دستمزد پرستار کودک در منزل مهم است ، مهارت پرستار مهم است ، تحصیلات نیرو مهم است ، سن کودک مهم است ، ساعت کاری و تعداد روز در هفته مهم است و …

آیا علاوه بر مراقبت از کودک یا نوزاد امور منزل و آشپزی هم باید انجام شود یا خیر ؟ اگر جواب مثبت است در چه حد ؟ آیا مادر کمک می کند ( مادریار ) یا خیر و …

برای دریاقت دقیق هزینه پرستر کودک در منزل کافیست با کارشناسان پرستار تماس بگیرید.

کلیدی : قیمت پرستار کودک در منزل سال 97تعرفه پرستار کودک در منزلدستمزد ساعتی پرستار کودک

مقالات بخش پرستار کودک

پرستار کودک لوگوی پرستار سلام

معنی پرستار کودک

امروزه به شخصی که در نگهداری کودک به مادر کمک می‌کند، پرستار کودک (به انگلیسی: Nanny) یا پرستار بچه می‌گویند.

در زمان قدیم به زنی که در نگهداری کودک به مادر کمک می‌کرد دایه یا لَلِه یا دَدِه گفته می‌شد. دایه گاه به معنای زنی است که بچه زن دیگری را شیر دهد. همچنین گاه به معنای ماما و قابله، کسی که کمک می‌کند بچه‌ای زاده شود، است.

معنی پرستار کودک در لغت‌نامه دهخدا : پرستار. [ پ َ رَ ] (نف ، اِ) صفت فاعلی از پرستیدن . بنده . عبد. برده . چاکر. خادم . غلام . نوکر. خدمتکار.

پرستار کودک کرج

پرستار سلام علاوه بر تهران در سایر شهر ها و استان های کشور نیر خدمات پرستاری از کودک و سالمند در منزل را ارائه می دهد. یکی از مهمترین این شهر ها شهر کرج در استان البرز است، پرستار کودک کرج بالای 20 درصد از فعالیت مجموعه پرستار سلام | پرستار کودک | پرستار سالمند را شامل می شود.

نکاتی که باید پرستار کودک بداند

 • نحوه رفتار و گفتگو با کودک در حالات مختلف روحی؟
 • چرا بچه‌‌‌ها بهانه می‌‌‌گیرند؟
 • چگونه باید با کودک حرف بزند؟
 • چرا کودک عصبی می‌شود؟
 • چرا کوچولوها گاهی راست نمی گویند؟
 • حرفی هایی که هیچ وقت نباید بزند؟
 • از چه سنی کودک لوس می شود؟
 • تاثیرات بازی با عروسک بر روی رفتار کودک؟
 • سوالات مفید بپرسد
 • چطور احساسات کودک را درک کند؟
 • بازی های تقویت کنننده ذهن کودک
 • کدام کلاس ورزشی برای کودک مناسب است؟
 • درباره شدت یافتن برخی ترس ها در خردسالان؟
 • و …

پرستار کودک و مهارت های لازم

 • آگاهی کامل از شرایط مراقبت از کودک در منزل
 • تسلط کافی در نگهداری نوزاد
 • علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودک
 • داشتن ارتباط نزدیک پرستار کودک با والدین
 • فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان برنامه ریزی کند
 • مسئولیت پذیر بودن درکارها
 • در شرایط بحرانی بتواند خود را تطبیق دهد
 • صبور و شوخ طبع باشد
 • داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار
 • داشتن انرژی و استقامت
 • حلال مشکلات باشد نه تماشاچی
 • خلق فعالیت‌های جذاب برای کودک
 • توانایی ارتباط برقرار کردن با کودک
 • و …

زمان مناسب برای گرفتن پرستار بچه در منزل

در صورتی که سن نوزاد به صورتی است که هنوز نمی تواند صحبت کند ( در صورت نیاز چون کودک نمی تواند صحبت کند در خانه دوربین نصب کنید ) بهتر است اگر هم پرستار کودک می گیرید مادر در خانه حضور داشته باشد البته گاهی اوقات در شرایطی مانند شاغل بودن مادر مسلماً نیاز به پرستار در منزل ضروری می باشد.

و بهترین زمان گرفتن پرستار کودک در منزل یا مربی کودک در منزل بعد از حرف زدن کودک می باشد.

پرستار کودک نوزاد با چشمان آبی

یکی از ابزارهای ارتباط گرفتنِ یک پرستار بچه مجرب، خواندن داستان‌های کودکانه این چنینی که دارای محتوای مناسبی هستند می باشد.

داستان کودکانه یک کلاغ چهل کلاغ

ننه کلاغه صاحب یک جوجه شده بود . روزها گذشت و جوجه کلاغ کمی بزرگتر شد . یک روز که ننه کلاغه برای آوردن غذا بیرون میرفت به جوجه اش گفت : عزیزم تو هنوز پرواز کردن بلد نیستی نکنه وقتی من خونه نیستم از لانه بیرون بپری و ننه کلاغه پرواز کرد و رفت .

هنوز مدتی از رفتن ننه کلاغه نگذشته بود که جوجه کلاغ بازیگوش با خودش فکر کرد که می تواند پرواز کند و سعی کرد که بپرد ولی نتوانست خوب بال وپر بزند و روی بوته های پایین درخت افتاد .

همان موقع یک کلاغ از اونجا رد میشد ،چشمش به بچه کلاغه افتاد و متوجه شد که بچه کلاغ نیاز به کمک دارد . او رفت که بقیه را خبر کند و ازشان کمک بخواهد

پنج کلاغ را دید که روی شاخه ای نشسته اند گفت :”‌ چرا نشسته اید که جوجه کلاغه از بالای درخت افتاده.“ کلاغ ها هم پرواز کردند تا بقیه را خبر کنند .

تا اینکه کلاغ دهمی گفت: جوجه کلاغه از درخت افتاده و فکر کنم نوکش شکسته.  و همینطور کلاغ ها رفتند تا به بقیه خبر بدهند.

کلاغ بیستمی گفت : کمک کنید چون جوجه کلاغه از درخت افتاده و نوک و بالش شکسته .

همینطور کلاغ ها به هم خبر دادند تا به کلاغ چهلمی رسید و گفت : ای داد وبیداد جوجه کلاغه از درخت افتاده و فکر کنم که مرده .

همه با آه و زاری رفتند که خانم کلاغه را دلداری بدهند. وقتی اونجا رسیدند ، دیدند ، ننه کلاغه تلاش میکند تا جوجه را از توی بوته ها بیرون آورد.

کلاغ ها فهمیدند که اشتباه کردند و قول دادند تا از این به بعد چیزی را که ندیده اند باور نکنند.

از اون به بعد این یک ضرب المثل شده و هرگاه یک خبر از افراد زیادی نقل شود بطوریکه به صورت نادرست در آید ، می گویند خبر که یک کلاغ، چهل کلاغ شده است.

پس نباید به سخنی که توسط افراد زیادی دهن به دهن گشته، اطمینان کرد زیرا ممکن است بعضی از حقایق از بین رفته باشد و چیزهای اشتباهی به آن اضافه شده باشد.

پرستار کودک نوزاد کالسکه نوزاد و شیشه شیر
مراقبت از کودک دو ساله ، پاسداران

مهد کودک بهتر است یا پرستار کودک ؟

کودکی که هنوز از شیرگرفته نشده، در تغذیه مشکل دارد و درست حرف نمی‌زند، صلاح نیست که به مهدکودک برود. اگر کودک مراحل رشد را خوب طی کرده باشد آمادگی دارد که از 3 سالگی به مهد کودک برود و مراحل اجتماعی شدن را طی کند. در غیر این صورت استخدام پرستار توصیه می‌شود چون مربیان نمی‌توانند همزمان به همه بچه‌ها رسیدگی کنند و خدمات و نیازهای اولیه را دراختیار همه کودکان قرار دهند. اغلب آنها به سرعت و با بی‌ملاحظگی کارها را انجام می‌دهند.

اگر پرستار در منزل خود را از جایی به غیر از پرستار سلام انتخاب کردید ، باید مطمئن شوید که این موسسه مثل پرستار سلام مجوزهای لازم را داراست و معتبر می باشد.

آیا مراقبت از کودک در محل کار هم امکان دارد یا فقط در منزل ؟

پرستار سلام علاوه بر مراقبت از کودک و نوزاد در منزل پرستار کودک برای محل کار نیز هماهنگ می کند. معمولا برای کارفرماهای محترمی که برای فرزندان دلبندشان در محل کار خود بدنبال پرستار کودک هستند خدماتی از قبیل بازی با کودک و سرگرم کردن کودک ، اگر نوزاد باشد تعویض پوشک نیز هست و اگر سن کودک در حدی باشد که مهدکودک یا مدرسه برود کمک در انجام تکالیف یا آموزش دروس به کودک مورد توجه می باشد.

همچنین مدتی است که پدر و مادر ها تمایل استخدام پرستار کودکِ مسلط به زبان انگلیسی را پیدا کردند که از همان دوران آغازین زندگی کودکانشان به دو زبان مسلط باشند، بررسي‌ها نشان داده است اگر كودك در سن زبان‌آموزي يعني قبل از 7 تا 8 سالگي زبان دوم را بياموزد، مهارت بهتري در تكلم زبان دوم و لهجه خواهد داشت. هرچه سن بالاتر رود، يعني از حدود 10 سالگي به بعد توانمندي فرد در صحبت كردن به زبان دوم مانند اهالي آن زبان كاهش مي‌يابد.

پرستار کودک در شهرک راه آهن
پرستار کودک در منزل

128 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!