کارشناس زخم بستر و دیابت

برای اعزام کارشناس زخم در منزل با خیال راحت با پرستار سلام تماس بگیرید.

زخم بستر چیست؟

با انواع روش های درمان زخم بستر چه مقدار آشنا هستید؟

آیا زخم بستر درمان می شود؟

سوالاتی است که گاها برایمان پیش می آید و به دنبال جواب آنها خواهیم بود در اینجا سعی داریم به چگونگی کمک به درمان زخم بستر بپدازیم با ما همراه باشید.

 چرا گروه پرستار سلام بهترین انتخاب برای شما و بیمارتان است؟

به سه دلیل مهم:

    -تخصص و تجربه:

کادر حرفه ‏ای پرستار سلام برگزیده‏ای از پرستاران با تجربه ‏ای هستند که دوره ‏های مختلف آموزشی زخم و استومی را گذرانده ‏اند و طی چندین سال تجربه متمرکز روی درمان زخم‏ های مزمن و مراقبت از استومی، صدها بیمار را درمان کرده ‏اند.

   – خدمات متفاوت:

مراقبت از زخم تنها انجام پانسمان نیست. ارزیابی زخم و ارزیابی شرایط خود بیمار اولین مرحله است که در آن باید کلیه عوامل موثر در نظر گرفته ‏شوند. اقدامات بعدی از آن نتیجه ‏گیری می‏گردد. تمام جزئیات این فرآیند باید مستند و مکتوب شوند و در هر مرحله از درمان کنترل و بازنگری شوند.

استومیت‏ ها نیز در طول ماههای اول پس از عمل جراحی با طیف وسیعی از مسائل جسمی و بالینی، روحی-روانی، خانوادگی، و اجتماعی مواجه میشوند که حضور یک کارشناس آگاه و با تجربه می‏تواند کمک بزرگی برای خود و اطرافیان وی باشد.

برای هر بیمار و در هر ویزیت، کلیه این اقدامات را بر اساس روش‏های استاندارد انجام می‏دهد و نسبت به مراقبت از زخم و استومی بیمار شما، رویکردی حرفه ‏ای و متفاوت از روال معمول و متداول دارد.

  – اعتبار و سابقه:

در طی ده سال گذشته از جانب شما و هزاران پزشک و پرستار دیگر، اعتمادی قوی نسبت به نام پرستار سلام حاصل شده است. این اعتماد و اطمینان به آسانی به دست نیامده است و خود بزرگترین اعتبار برای گروه ماست تا از این پس دستیار بالینی شما در درمان زخم و مراقبت از استومی بیماران‏تان باشد.

درمان زخم و مراقبت از استومی نیاز به تخصص و تجربه دارد و بدون شک کارشناسان ما که سالها ارائه دهنده خدمات علمی و آموزشی این موضوعات بوده‏ اند، خود بهترین گزینه برای ارائه خدمات بالینی آنها هستند.زخم بستر

آسیب دیدن بافت های بدن همچون درم، ایپدریم، ماهیچه و پوست در اثر قرار گرفتن در فشار دراز مدت برای یک یا چند نقطه از بدن زخم بستر گفته می شود. به زبان ساده تر می توان گقت: خوابیدن به مدت طولانی در وضعیت ثابت، سائیدگی در صندلی یا بستر، استفاده از لگن بیمار نامناسب و یا کشیدگی با ملحفه می تواند به بخشی از پوست و بافت های بدن آسیب برساند.

زخم بستر چهار مرحله دارد که در مرحله اول و دوم زخم بستر با مراقبت های منظم در طی هفته ها یا ماه ها درمان پیدا می کند. اما در مرحله سوم و چهارم زخم بستر درمان در شرایط سخت و دشوارتری قرار می گیرد.

قاعدتا زخم های بستر (زخم های فشاری) بخاطر گستردگی ابعاد باید زیر نظر کارشناس زخم بستر درمان شود.

کارشناس زخم بستر

فشار نواحی مبتلا را کم کنید

در اولین اقدام درمان زخم بستر سعی کنید تواحی که فشار بروی آن و ایجاد زخم کرده است را کم و یا بردارید.

تشک و بالش مخصوص

از لوازم کمک بگیرید مانند تشک، تخت و بالش های مخصوص این لوازم برای نشستن یا خوابیدن در وضعیت مناسب به شما کمک خواهند کرد که فشار وارد شده بروی زخم را بردارید.

جابجا شدن

در صورت بروز زخم بستر باید به طور منظم در حالت های مختلف جابجا شوید و اگر از ویلچر استفاده می کنید وزن خود را در هر ۱۵ دقیقه یک بار به طرف دیگر صندلی بیندازید و یا از اطرافیان و پرستاران بخواهید که در جابجا شدن شما در هر یک یاعت کمک کنند و اگر بروی تخت بستری هستید طی مدت ز ۲ ساعت یک بار جابجا شوید.

پانسمان زخم‌ توسط پرستار کارشناس زخم و پاکسازی آن

پانسمان کردن زخم به شما این اطمینان را خواهد داد که زخم ها به طور قابل قبولی مرطوب باشند و در برابر عفونت زخم ها محافظت می کنند و باقی نواحی پوست را خشک نگه می دارند.

پاک سازی یکی از مهم ترین کار ها در ترمیم زخم ها است، با انجام این کار از عفونی شدن زخم ها جلوگیری می کنید. هنگامی که پوست تحت تاثیر زخم شکافته نشده اند ( مرحله اول زخم ) آن را به آرامی با آب و صابون ملایم شستشو دهید و خشک کنید، زخم های باز را با محلول سالین یا سزک نمکی در هر بار تعویض پانسمان شستشو دهید.

برداشتن بافت آسیب‌دیده توسط کارشناس

برای درمان سریع تر زخم ها باید هرگونه بافت مرده، آسیب دیده و عفونی را جدا سازی و برداشت کرد که براساس نوع زخم و سرسختی آن روش های متعددی را دارد.

برداشت بافت های آسیب دیده گاها با عمل جراحی امکان پذیر است و در برخی موارد نیز بصورت مکانیکی و توسط دستگاه آب با فشار بالا و یا با پانسمان های مخصوص امکان پذیر است.

گاها زخم های کوچک تر و غیر عفونی برداشت و جداسازی بافت آسیب دیده را بصورت طبیعی انجام می دهند که به بدن در راستای استفاده از آنزیم ها برای جداسازی بافت مرده جدا می کند. این روش همان طور که گفتیم برای زخم های کوچک و غیر عفونی است و با اسفاده از پانسمان های مخصوص که زخم را تمیز و مرطوب نگه می دارند.

مکمل درمان

کنترل درد: زخم های بستر بسیار دردناک هستند داروهای ضد درد و التهاب، مانند ایبوپروفن و ناپروکسن می‌توانند درد را کاهش دهند.

آنتی‌بیوتیک: برای زخم‌ بستر عفونی که با کمک روش‌های دیگر رو به بهبود نمی‌روند، می‌توان از داروهای آنتی‌بیوتیک موضعی یا خوراکی استفاده کرد.

کنترل اسپاسم و گرفتگی عضلات: گرفتگی عضلات به دلیل ایجاد سایش و بریدگی میتوانند زخم بستر ایجاد کرده یا آنها را وخیم‌تر کنند.

درمان با فشار منفی: در این روش درمانی از یک دستگاه مکنده برای پاکسازی زخم استفاده می‌شود. این روش در درمان برخی از زخم‌های فشاری موثر است و به درمان آنها کمک می‌کند.

پانسمان زخم بستر توسط کارشناس زخم بستر و دیابت

در افرادی که به صورت طولانی و دراز مدت در بستر می مانند همیشه ترس این وجود دارد که بدن این افراد دچار زخم گردد . و این به خاطر این است پوست دچار ساییدگی می گردد.

وقتی فرد مدت زیادی را یک جا بنشیند فشاری که بر آن قسمت از پوست وارد میشود باعث می شود که خون رسانی به آن قسمت کمتر گردد در نتیجه پرفیوژن بافتی خوب صورت نمی پذیرد و پوست در آن قسمت دچار آسیب می گردد.

اعزام کارشناس برای پانسمان زخم بستر

زمانی که فرد به صورت کامل و یکنواخت در بستر می ماند پوست دچار ساییدگی کامل میشود.

زمانی که قسمتی از پوست دچار ساییدگی گردید باکتری ها و میکروارگانیسم ها از آن قسمت وارد بدن فرد می‌شود. آن قسمت را به صورت کامل عفونی و درگیر می نمایند.

بر خلاف تصور عموم که زخم بستر را زخمی سطحی می انگارند زخم بستر بدترین نوع زخم درمیان آسیب دیدگی های پوست می باشد. زیرا هنگامی که شما پوست را نگاه می کنید فقط یک ساییدگی یا خراشیدگی و یا عفونت سطحی را نظاره گر هستید، اما کارشناس زخم بستر می داند که چه خبر است .

اما زمانی که قسمتی از پوست دبرید گردید متوجه می‌شوید که عفونت به لایه‌های زیرین پوست رسوخ کرده است و از آن به اصطلاح کوه یخ  نام می برند. زمانی که شما سطح آب را نگاه می کنید قسمت کوچکی از یخ را روی آب میبینید. اما قسمت عظیم‌تر یخ زیر آب قرار گرفته است.

زخم بستر نیست به همین صورت می باشد. زمانی که شما پوست را نگاه می کنید فقط مقدار کمی عفونت در سطح پوست دیده می شود . اما هنگامی که آن قسمت توسط متخصص جراح عمومی یا کارشناس زخم بستر جراحی یا دبرید می گردد متوجه خواهید شد که عفونت زیادی در زیر پوست جمع شده است .

پانسمان زخم بستر کار هر کارشناس پرستاری نمی باشد و باید حتما آن پرستار دوره ها و گواهینامه های مربوط به کارشناسی زخم بستر را دریافت نموده باشد تا بتواند زخم بستر را به درستی درمان و پانسمان نماید.

زخم بستر یک زخم منحصر به فرد می باشد و نحوه ی نادرست درمان باعث کاهش در روند بهبودی می شود. لذا همکاران ما با بهره گیری از دانش روز در پی درمان موثر زخم بستر می باشند فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.

مرکز پرستار سلام با بهره گیری از کارشناسان مجرب پرستاری و دوره دیده آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز می باشد. فقط کافی است که با شماره های ما تماس بگیرید تا این کارشناسان را در کمترین زمان ممکن برای شما اعزام نماییم. زمان رسیدن کارشناسان بر بالین بیمار تا دو ساعت طول میکشد.

ویژگی‌های یک پانسمان ایده آل توسط کارشناس زخم

۱- بهترین شرایط را برای التیام زخم فراهم سازد.

شرایط مناسب التیام زخم: زخمی که در مجاورت هوا قرار میگیرد، دهیدراته و خشک می گردد و بر روی آن پوسته و دلمه تشکیل می شود، در نهایت بافت جوشگاه ایجاد میشود و جای زخم باقی می ماند و بهبود آن به تاخیر می افتد. پوسته روی زخم علاوه بر اینکه یک سد مکانیکی در برابر مهاجرت سلول های اپیتلیال بوده و آنها را به عمق زخم هدایت می کند، محل مناسبی برای رشد میکروارگانیسم ها نیز می باشد. برداشتن بافت های مرده و نکروتیک، اولین قدم برای شروع التیام است.

۲- زیر پانسمان، محیط مرطوب حفظ شود. 

محیط مرطوب بهترین محیط برای ترمیم زخم است.

۳- اجازه تبادل گازهایی مانند اکسیژن، دی اکسید کربن و بخار آب را بدهد.

نقش اکسیژن در فرایند ترمیم زخم مورد بحث پژوهشگران است. سلول های اپتلیال برای تقسیم و حرکت نیاز به اکسیژن دارند. اکسیژن به التیام زخم کمک می کند. افزایش اکسیژن موضعی، در ترمیم انواع زخم ها تاثیر مثبت داشته و کاهش آن سبب تاخیر در روند التیام می گردد.

۴- حرارت مناسب را حفظ نماید.

پانسمان ها با جلوگیری از تبخیر ترشحات، زخم را از سرد شدن محافظت می کنند. درجه حرارت ۳۷ درجه سانتی گراد بهترین حرارت برای تقسیم سلولی است .

۵- نسبت به میگروارگانیسم ها نفوذ ناپذیر باشد.

زخم هایی که عفونت شدید دارند التیام نیافته و مرحله التهابی در آنها طولانی میشود. پانسمان باید هم از سمت بستر زخم و هم از خارج نسبت به میکرو ارگانیسم ها نفوذناپذیر باشد و هم توسط کارشناس زخم بستر با تجربه انجام شود.

۶- در زخم، ذرات ریز و باقیمانده به جای نگذارد. 

بعضی از پانسمانها مانند گاز و پنبه در زخم ذرات و الیاف ریزی به جای می گذارند که این ذرات به عنوان جسم خارجی محسوب شده و ممکن است باعث بروز عفونت و یا واکنش بافتی گردند که کارشناسان زخم باید خیلی مهارت داشته باشند و دقت کنند .

۷- به زخم نچسبند. 

پانسمان هایی که به زخم می چسبند، اغلب در هنگان برداشتن درد زیادی ایجاد کرده و ممکن است قسمتی از بافت جدید را از زخم جدا کنند که حتما بید توسط کارشناس زخم انجام شود .

۸- ظرفیت جذب بالایی داشته باشد.

پانسمان باید ترشحات اضافی و مضر، میگروارگانیسم ها و سلول های مرده را به خوبی جذب نماید. در مراحل ابتدایی ترمیم زخم و در فاز التهابی، ترشحات زخم زیاد است و پانسمان باید بدون نشت و اشباع سریع، ترشحات را کنترل کند.

۹- زخم را از آسیب مکانیکی محافظت کند.

یک پانسمان ایده آل که توسط کارشناس زخم انجام می شود باید زخم را از تروما، باکتری، اشعه فوق بنفش و سایر عوامل آزارنده حفظ نماید.

۱۰- نیاز به تعویض مکرر نداشته باشد.

با تعویض کمتر، امکان بروز عفونت ثانویه کمتر شده، در زمان صرفه جویی شده و تغییرات دمای زخم کمتر می شود. اگر چه مدت زمان باقی ماندن پانسمان بر روی زخم بستگی به میزان ترشحات دارد ولی اگر این زمان طولانی شود بعضی از پانسمان های نچسب هم ممکن است به زخم بچسبند.

توصیه هایی جهت پیشگیری از ایجاد زخم بستر در افراد معلول:

اعزام کارشناس زخم بستر
برای اعزام کارشناس زخم در منزل با خیال راحت با پرستار سلام تماس بگیرید.
 • پوست نواحی آسیب پذیر خود را دو بار در روز چک کنید. (یک بار صبح و یک بار شب)
 • به دقت آسیب پوستی یا قرمزی پوست را به خصوص در نواحی استخوانی بررسی کنید. (بعضی از قسمت های بدن که احتمال بیشتری در به وجود آمدن زخم فشاری دارد عبارتند از: روی استخوان خاجی،‌ استخوان دنبالچه، پاشنه پا، نواحی نشیمنگاه و نواحی استخوانی پا)
 • هنگام نشستن یا دراز کشیدن از تجهیزات و لوازم مناسب که مورد تائید پزشک معالج هم باشد استفاده نمائید.
 • بالشتک مورد استفاده باید با ویلچر و بدن شما هماهنگ و تنظیم شده باشد.
 • برای کمک به محافظت نواحی ای از بدن که فشار خیلی زیادی را تحمل می کند، از بالش ها یا چرم گوسفند استفاده کنید.
 • اغلب تحرک داشته باشید؛ نشستن یا دراز کشیدن به مدت طولانی باعث قطع جریان خون می شود. پوست یا بافت زیرین پوست می میرد و منجر به ایجاد زخم بستر می شود .
 • وقتی روی ویلچر می نشینید هر ۲۰-۱۵ دقیقه جا به جا شوید.
 • وقتی در رختخواب هستید توصیه میشود که حداقل هر ۲ ساعت تغییر وضعیت بدهید.
 • پوست را خشک و تمیز نگه دارید. پوست مرطوب، نرم و ملتهب می شود و مقاومت پوست را در برابر آسیب پائین می آورد. رطوبت پوست را ضعیف می کند و باعث آسیب پذیرتر شدن پوست می شود .
 • بعد از هر بار تخلیه مثانه، پوست را فوراً شسته و خشک نمایید.
 • رژیم غذایی متعادل و مناسب داشته باشید. غذای حاوی پروتئین بالا، ویتامین ها و مواد معدنی به سالم ماندن پوست کمک می کند و باعث بهبود سریعتر زخم می شود.
 • برای سالم ماندن پوست، مقدار مایعات توصیه شده را میل نمایید.
 • حداقل ۸ تا ۱۰ لیوان در روز آب میل کنید.
 • از نوشیدنی های کافئین دار از قبیل چای و قهوه کمتر استفاده کنید.
 • دقت کنید که در هنگام حرکت یا فعالیت، پوستتان دچار خراشیدگی، اصطکاک یا بریدگی نشود.
 • لباس ها و کفش های خیلی تنگ و خیلی گشاد نپوشید.
 • از پوشیدن لباس هایی با درزهای ضخیم، دارای دکمه و زیپی که به بدن فشار می آورند، خودداری کنید.
 • موقع جا به جا شدن یا تمرین فعالیتهای ورزشی توجه خاص داشته باشید.
 • سیگار نکشید؛ زیرا سیگار اکسیژن پوست را کاهش می دهد و باعث تاخیر در بهبود زخم می شود.
 • الکل یا دارو مصرف نکنید؛ زیرا این مواد به پوست آسیب می رسانند و باعث مشکلات دیگر در سلامتی پوست می شوند.

درامد کارشناس زخم

در حال حاضر بسیاری از دانشجویان رشته پرستاری به دلالیل مختلف منجمله درامد کارشناس زخم ، احساس بیشتر مفید بودن برای جامعه و … دوره های حرفه ای و تخصصی آن را آموزش می بینند، اگر من درامد کارشناس زخم در تاریخ امروز را اینجا بنویسم و شما حتی شش ماه بعد از نوشتن این متن آن را ببنید، مسلماً اون دستمزد و حقوق کارشناسی شما بروز نخواهد بود بنابراین راه آسان تری را به شما پیشنهاد می کنم و آن راه این است که همین الان تماس بگیرید با ما و سوال کنید تا در خدمتتان باشیم.

استخدام کارشناس زخم

استخدام کارشناس زخم پرستار سلام
استخدام کارشناس زخم پرستار سلام اعزام و استخدام کارشناس زخم در تهران

برای استخدام کارشناس زخم بستر و استخدام کارشناس زخم دیابت و همچنین استخدام شدن خودتون در تیم کارشناس زخم پرستار سلام ، تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم.

پرستار سلام با بیش از 3000 رضایت مندی مشتری در خدمت شماست.


# کارشناس زخم # کارشناس زخم بستر # استخدام کارشناس زخم # درامد کارشناس زخم


یه کلیپ جالب و غیر مرتبط برای تنوع ببینید 😉

اعزام کارشناس زخم تصویر پرستاری که دارد بیمار را روی تخت این پهلو به اوون پهلو می کند تا زخم بستر نگیرد
کارشناس زخم در منزل
چرا پرستار سلام بیش از 3000 رضایتمندی مشتری
چرا پرستار سلام برای نیروها از حقوق شما چیزی کسر نمی شود

سوالات متداول


کارشناس های زخم پرستار سلام دارای رزومه هستند تجربه کار موفق در درمان زخم دارند ؟

سلام بله می توانید هنگام مشاوره تلفنی و حتی مشاوره حضوری توسط کارشناس زخم ، درخواست رزومه و حتی درخواست شماره تماس بیمارهای قبلی را داشته باشید .


مدرک کارشناسی زخم در پرستار سلام چیست ؟ دوره دیده هستند ؟

برای انجام کارشناسی زخم شما حتما باید پرستار ( یعنی لیسانس پرستاری حداقل ) داشته باشید و جدا از مدرک پرستاری دوره‌ های بروز و معتبر کارشناسی زخم را دیده اند و هنگام ویزیت بیمار جدیدترین روش ها را مدنظر دارند و با توجه به شرایط بیمار بهترین روش را برای شما انجام خواهند داد .


تا الان شده کارشناسان زخم در شرکت شما زخم بیماری را نتوانسته باشند درمان کنند ؟

خیر مگر در مواقعی که خود بیمار برای مثال اگر 4 جلسه برای درمان نیاز بوده باشه ، خود بیمار بعد از یک جلسه دیگه ادامه نداده باشد .


نیروی خانم برای بیمار آقا هماهنگ می کنید ؟ چون در منزل خانواده هستند و بهتر است کارشناس زخم دیابت خانم تشریف بیاورند ؟

بله حتما مشکلی نداره تماس بگیرید کارشناس زخم خانم براتون هماهنگ می کنیم، در خدمتتون هستیم .


اگر شما کارشناس زخم فرستادید و زخم بستر درمان نشد چه ؟

از آن جایی که ما به خود و به کار کارشناس زخم پرستار سلام ایمان کامل داریم و تا الان همچین اتفاقی نیفتاده است تضمین می دهیم دو برابر تمام پول شما را عودت خواهیم داد .


چقدر زمان می برد که کارشناس زخم بستر بر بالین بیمار حاضر شود ؟

اگر عجله داشته باشید کمتر از سه ساعت در خدمتتون هستیم هر کجای شهر تهران که باشید و اما اگر عجله نداشته باشید برای فردای روز درخواست اعزام کارشناس زخم یک ساعتی را با هم فیکس می کنید .


برای شهرستان هم کارشناس زخم بستر اعزام دارید ؟ 

در حال حاضر  به دلیل افزایش کیفیت کار ،شهرهای دیگر را در زمینه اعزام کارشناس زخم اضافه نکرده ایم و تمام نقاط شهر تهران در خدمتتون هستیم . البته سایر خدمات پرستار منجمله همراه بیمار در بیمارستان ، پرستار سالمند در منزل و … در کل استان تهران یعنی در شهر تهران و حومه فعالیت داریم .


کارشناس زخم پرستار سلام برای تغذیه بیمار هم ما را راهنمایی می کند ؟

کارشناس زخم متناسب باید شرایط و نوع زخم و شرایط خود بیمار نسخه رژیم غذایی مناسب را به شما می دهند .


پرستار سلام نیرو برای همراهی بیمار ما در بیمارستان هم اعزام دارد ؟

به جز اعزام کارشناس زخم یکی دیگر از خدمات پرستار سلام همراهی بیمار در بیمارستان و منزل می باشد سایر خدمات ما را از فهرست بالای همین صفحه >> بخش ” خدمات ” می توانید مشاهده کنید .


شما تجهیزات مورد نیاز برای جلوگیری از زخم بستر را برای فروش یا اجاره دارید ؟

کارشناس زخم راهنمایی لازم برای خرید تجهیزات مناسب و استاندارد را انجام می دهد در ما هم برای اجاره یا فروش در خدمتتون هستیم .

160 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • زانیار
  30/02/1403 15:41

  سلام
  ممنون عالی بود

  پاسخ
 • کوروش
  09/02/1403 12:26

  سلام چقدر خوشحالم که زخم برادرم بالاخره خوب شد خیلی خیلی از شما سپاسگزارم
  دیدن اون غیر قابل عادت کردن بود هر بار که پانسمانش عوض می‌شد بالاخره من موظف بودم ببینم که بهتر شده بهتر نشده و واقعاً حالم بد می‌شد خدا را هزار مرتبه شکر که شما هستین وسیله هستین و اینجور افراد رو به داداشمون می‌رسین.

  پاسخ
 • محمد
  30/01/1403 05:40

  سلام قبل از شما یه خانم کلاهبرداری خودش رو کارشناس زخم معرفی کرد و فاکتور داشت همه چی داشت خدا را شکر ما استعلام نام شرکتی که روی فاکتورشون بود رو گرفتیم
  و متوجه شدیم که اصلاً این خانم و اون شرکت نمی‌شناسه
  مراقب این کلاهبردارها باشین یکم سختگیر باشین چون مسئله کمی نیست مسئله سلامتی عزیزانمون مطرح هست

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت آقای محمد
   در خدمتیم 🌹 ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
   اگر بخش نظرات سایت ما قابلیت پین کردن نظرات را داشت ، حتما نظر شما را پین می کردیم تا همه ببینند
   چون خود ما هم با یک همچین فرد کلاهبرداری سر کار داشتیم و داریم
   ممنونیم که وقت گذاشتید 🙏

   پاسخ
 • صولت بی طرف
  18/12/1402 07:30

  سلام
  عالی بدون درد
  پدر خیلی می ترسید ولی خداروشکر الان همه چی بدون اینکه اذیت بشه تموم شد و درمان شد

  پاسخ
 • فارسی
  12/12/1402 17:25

  سلام
  رضایت کامل داریم بسیار عالی مجرب و خوش برخورد هستن خانم محمدی

  پاسخ
 • فربد سرهنگ
  23/11/1402 10:46

  سلام راضی هستیم الان کاملا زخم برطرف شده
  ممنون

  پاسخ
 • مهندس سعیدی
  23/11/1402 10:46

  سلام راضی هستیم الان کاملا زخم برطرف شده
  ممنون

  پاسخ
 • رضوان احمدی
  22/11/1402 09:43

  سلام
  امیدوارم که اینجا همون بخشی باشه که گفته بودیم نظر خودم رو ارسال کنم از کارشناسی زخمتون ولی گشتم ولی فکر کنم درست پیدا کردم
  بله راضی هستیم خیلی بهداشت رعایت شد
  ممنون

  پاسخ
 • پاشازاده
  11/11/1402 14:47

  سلام ممنون اومدن بررسی کردن و مراحل درمان داره انجام می شه
  برخوردشون که عالی و حرفه ای
  ان شاءالله کارشون هم عالی باشه

  پاسخ
 • رمضان
  02/11/1402 13:56

  سلام تعریف شما رو از یکی از آشناها زیاد شنیده بودم، الان متوجه شدم که تعریف‌هاشون درست بوده
  چون شما رو به شخصی معرفی کردم
  و ازشون سوال کردم گفتن که راضی بودیم

  پاسخ
 • بهمن سلیمی
  15/09/1402 11:56

  سلام
  هم کارشناس پاسخگوتون و هم کارشناس بخش زخم تون بسیار حرفه‌ای بودن هم از لحاظ کار هم از لحاظ اخلاق و برخورد با بیمار حتی خانواده بیمار

  پاسخ
 • پناه
  03/08/1402 13:22

  سلام من خودم کارشناس زخم هستم اما ترجیح دادم از شما کارشناس زخمی بگیرم که با درمان های روز دنیا آشنایی داشته باشه

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   ماشاءالله به این سطح فهم ، تبریک می گم بهتون
   روش های بروز دنیا حتی اگه باعث بشوند عزیز شما یک ثانیه کمتر عذاب بکشه باز هم ارزشش رو داره چه بسا که این بازه زمانی خیلی متفاوت هست
   ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
 • درستکار
  25/06/1402 12:45

  سلام خسته نباشی
  عالی ، راضی هستم و سپاسگذارم
  تا الان همچین چیزی ندیده بودم و اُمید به زندگی من برگشت به لطف خدا و به وسیله شما

  پاسخ
 • حمید
  07/05/1402 15:22

  سلام صبر کردم نتیجه مشخص بشه بعد اینجا پیام بدم به همین خاطر انقدر طول کشید
  همونطور که انتظار و توقع داشتیم خیلی عالی به سرانجام رسوندن و کاملاً بهبود یافت

  پاسخ
 • قشلاقی
  24/04/1402 15:38

  سلام چه خوب هستین شما مادرم یه زخم کوچیکه داشتن که شما آنلاین ویزیت کردین و درمان الان توسط خودمون داره انجام می شه ، ما تبریز هستیم

  پاسخ
 • جواد
  04/04/1402 16:37

  سلام
  اومدن پول ویزیتم نگرفتم از مادر ما بهشون نسخه دادن ، توضیح دادن و رفتن
  من دیر رسیدیم خیلی عجیب بود برام که چرا هزینه نگرفتن

  پاسخ
 • بابالو
  24/03/1402 13:03

  سلام ما که سر در نیاوردم چه کردن اما نتیجه خوب بود مادر خوبه زخمشون بهبود یافته

  پاسخ
 • هرمز
  20/03/1402 07:20

  قربون معرفتش که اومد گفت کار من نیست و شماره استاد خودشو داد
  چند نفر اومدن این پدر ما خیلی عذاب کشیده خیلی هم هزینه کردیم
  تا الان یک سال گذشته و 10 تا کارشناس زخم اومدن قول درمان دادن و کلاهبردار بودن
  الان حال پدرم خوب شده
  فکر می کردم داره به استادش نون قرض می ده ولی نه واقعا اینکاره بود

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   خداروشکر که در بهبود پدر شما پرستار سلام هم نقشی داشته 💐
   کارشناس زخم دیابت : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
   • هرمز
    15/04/1402 05:36

    خدا خیرتون بده ای کاش یک سال پیش با شما آشنا شده بودم

    پاسخ
    • با عرض سلام و احترام
     مشکل از ماست که به صورت مناسب تبلیغات نکردیم ، ان شاء ا… برنامه های جدید و خوبی که برای تبلیغات هم داریم به ثمر برسه
     کارشناس زخم : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

     پاسخ
 • سعیده
  11/03/1402 08:04

  سلام
  خیلی زودتر از اونی که فکرشو می کردم زخم بستر پدرم خوب شد

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام
   به دلیل وجدان کاری و کیفیت کاری بخش کارشناس زخم پرستار سلام تعداد مراجعین ما بسیار بالا هست و نیازی نیست برای پول بیشتر درمان را بی خودی عقب انداخت …
   ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

   پاسخ
   • سعیده
    15/04/1402 05:37

    خدا هر چی می خواین بهت بده از دست ما که کاری برنمی یاد براتون انجام بدیم

    پاسخ
    • با عرض سلام و احترام
     همین دعای شما برای ما از هر کاری بالاتره 🙏
     کارشناس زخم : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید

     پاسخ
 • دکتر شکور نیا
  29/02/1402 13:12

  چند تا کارشناسی زخم بهتون معرفی کردم که امروز وقت کردم ازشون استعلام کنم همشون راضی بود
  ممنون که اعتبار من رو مدنظر قراردادین

  پاسخ
 • صفورا
  24/02/1402 15:11

  برای مادرم کارشناس زخم خانم می خواستیم چون مادرم آقا قبول نمی کردن که فرستادن و رضایت کامل دارین کارشون و اخلاقشون هم خوبه

  پاسخ
 • سعید
  19/02/1402 10:09

  خیلی خیلی خیلی ممنون واقعا فکرشم نمی کردم که با سه جلسه زخم دیابت من خوب بشه
  ممنونم

  پاسخ
 • حسن زاده
  16/02/1402 15:16

  سلام منزل ما سمت شهر ری هست اومدن مشاوره دادن قراره جلسات شروع بشه

  پاسخ
 • آجرلو
  13/02/1402 14:02

  اومدن بازدید کردن گفتن نیازی به کارشناس زخم ندارین
  یه سری پماد نوشتن و توصیه های کردن که انجام بدیم ، ممنون که با وجدان هستین

  پاسخ
 • پاسی پور
  12/02/1402 09:40

  سلام 90 درصده پای مادر خوب شد که از کارشناس زخم سوال کردیم یا می شه گفت درخواست کردیم
  بهمون یاد بدن خودمون انجام بدین
  در کمال تعجب قبول کردن ، ممنون

  پاسخ
 • کانویی
  08/02/1402 09:17

  سلام در این چهار جلسه دوتا از زخم های پدر کامل خوب شده و خیلی خوشحالیم

  پاسخ
 • خورشید
  07/02/1402 14:25

  سلام من نرس هستن شما آموزش کارشناسی زخم هم می دین

  پاسخ