درمان سرطان کشف شد

درمان سرطان کشف شد : در این مقاله به همراه کلیپ های متعدد ، کتاب ها و بصورت علمی و بیان ساده متوجه خواهید شد که چطور هزاران سال است درمان سرطان کشف شده است آن هم با روش خانگی

خدا بخواهد کسی را شفا دهد گاهی به جای شفای سریع ، دَری را به انسان نشان می دهد و شما با باز کردن آن دَر خودتان اجازه ورود شفا را می دهید . من  الان باید زیر خاک می بودم . ولی زنده ماندم و این صفحه از سایت رو ایجاد کردم .

خلاصه کتاب هایی که خوندم و همچنین تجربه خودم رو در اینجا قرار می دم و خیلی دوست دارم شما هم در پایین همین پست نظر بدین و انتقاد کنید یا پیشنهادی بدین تا به این مقاله اضافه بشه ( هر اطلاعات جدیدی که بدست بیارم به این مقاله به مرور زمان اضافه می کنم )، من با این بیماری غریبه نیستم و معتقدم این بیماری درمان دارد و درمان سرطان هزاران سال است که وجود دارد .

درمان سرطان روش های زیادی داره ولی باید دید کدوم روش برای شما منطقی هست، ( شفا دهنده اصلی خداست، و وسیله های زیادی برای این شفا وجود داره منجمله طبیعت و بدن هوشمند خود انسان که می تونه هر بیماری ای رو نابود کنه ).

علاوه بر تغذیه طبیعی یا همون خام گیاه خواری ، نکات بسیار مهم دیگری ( سبک زندگی ) مثل آب ، استرس و … هستند که می خوام اونها رو هم به اختصار اینجا بیان کنم، در درجه اول من این صفحه رو برای خودم آماده می کنم و در درجه ی بعدی برای آیه 32 سوره المائده از قرآن کریم :

هرکس انسانی را از مرگ برهاند و زنده بدارد، گویی همه انسان ها را زنده داشته است

آیا می دانستید لئوناردو داوینچی ، هنری دیوید ثورو ، ابوعلی‌سینا ، آلبرت اینشتاین ، گوته ، تولستوی ، جرج برنارد شاو ، ماهاتما گاندی و … برخی میوه خوار و برخی گیاهخوار بوده اند.

ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺍﺯ ﻣﺸﻬﻮﺭﺗﺮﯾﻦ ﻋﺮﻓﺎﯼ ﮔﯿﺎﻫﺨﻮﺍﺭ ٬‌ ﻋﺎﺭﻑ ﮐﺎﻣﻞ ﺟﻨﺎﺏ ﺷﯿﺦ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﮐﺮﺧﯽ ، ﻧﺎﺑﻐﻪ ی ﻋﺮﻓﺎﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺎﻧﻮ ﺭﺍﺑﻌﻪ ﻋﺪﻭﯾﻪ ، ﺷﯿﺦ ﺍﮐﺒﺮ ﻣﺤﯿﯽ ﺍﻟﺪﯾﻦ ﺍﺑﻦ ﻋﺮﺑﯽ ، ﻋﻄﺎﺭ ، ﺷﯿﺦ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺷﺒﺴﺘﺮﯼ ، ﺑﺎبا ﻃﺎﻫﺮ ، ﺣﺎﻓﻆ ﻭ … ﺑﻮﺩﻩﺍﻧﺪ .

انتخاب من به دلایل مختلف منجمله تقویت سیستم هوشمند ایمنی بدن ( که باعث نابودی تمام بیماری ها حتی درمان سرطان خواهد شد ) سبک زندگی با تغذیه خام گیاه خواری می باشد.

درمان خانگی سرطان : با دیدن کلیپ های موجود در این مقاله ، خواندن کتاب های معرفی شده در همین مقاله و خواند محتوای همین مقاله ، خدا می خواهد سرطان تو هم مثل سرطان من با ابزار سبک زندگی خام گیاه خواری درمان کند ، شفا بدهد ...
با دیدن کلیپ های موجود در این مقاله ، خواندن کتاب های معرفی شده در همین مقاله و خواند محتوای همین مقاله ، خدا می خواهد سرطان تو هم مثل سرطان من با ابزار سبک زندگی خام گیاه خواری درمان کند ، شفا بدهد …

 

!!! ما حدیث داریم که می گه شکم خود را گورستان حیوانات نکنید .

و از آن طرف حدیث داریم هر کس نتوانست گوشت بخورد ، باید به حساب بیت المال (و با کمک دولت) گوشت بِخَرد و بخورد .

یکی از سبک های  فوق العاده برای زندگی که هم در شرایط عادی می تواند توسط انسان انتخاب شود و هم برای درمان سرطان و تمام بیماری ها خام‌گیاه خواری (خوردن میوه ها، سبزیجات، مغزها، جوانه ها و …) می باشد.

در این اینجا ما در مورد درمان انواع سرطان صحبت می کنیم که با خام گیاه خواری سلول های سرطانی از گرسنگی نابود می شوند به همین راحتی … و علاوه بر اون سیستم هوشمند ایمنی بدن بقدری قوی می شود که اصلا مریض نمی شویم ، دیدم که میگم یا بهتر بگم خودم انجام دادم و نتیجه گرفتم .

روی بخش های زیر کلیک کنید تا محتوای آنها برای شما نمایش داده شود .

(( سوره عبس آیه 32-24 )) : پس انسان باید به خوراکش با تامل بنگرد، که ما (از آسمان) آب فراوانی فرو ریختیم، سپس زمین را (به صورتی سودمند) از هم شکافتیم، پس در آن دانه های فراوانی رویاندیم، و انگور و سبزیجات، و زیتون و درخت خرما …، و بوستان های پر از درخت تناور و بزرگ، و میوه و چراگاه، تا مایه برخورداری شما و دام هایتان باشد.

(( سوره بقره آیه 25 )) : به آنان که ایمان آورده اند، و کارهای شایسته کرده اند، بشارت ده که برایشان بهشت هایی است که در آن نهرها جاری است. و هرگاه که از میوه های آن برخوردار شوند گویند: پیش از این، در دنیا، از چنین میوه هایی برخوردار شده بودیم، که این میوه ها شبیه به یکدیگرند. و نیز در آنجا همسرانی پاکیزه دارند و در آنجا جاودانه باشند.
سوال : چرا نگفته در بهشت به شما مرغ بریان می دهیم ؟ چرا میوه هایی شبیه به میوه های این دنیا در بهشت پاداش ایمان آورندگان است ؟

خیلی ها بر این باورند که انسان گیاه خوار است دلایل خاص خودشان را هم دارند که غلط نیست و انسان می تواند سبک زندگی خام گیاه خواری را انتخاب کند و با این روش سیستم ایمنی بدن هم بقدری قوی می شود که دیگر بیمار نمی شوید: ولی از نظر من انسان چیزی شبیه سیستم خرس همه چیز خوار است و غذای اصلی ما و تغذیه طبیعی ما بهتر است که خام گیاه خواری باشد.

دلایل گیاهخوار بودن انسان را میدانید؟

خام گیاه خواران که من هم عضو اون ها هستم، میوه ها، سبزیجات، جوانه ها و مغزها را غذای کامل و اصلی می دانیم ( البته غذای اصلی میوه ها و سبزیجات است ) و برای رهایی از تمام بیماری ها و در مان سرطان پیشنهاد می کنم کتاب‌های معرفی شده در پایین همین صفحه را مورد مطالعه قرار دهید.
خام گیاه خواران از این غذاها به شدت پرهیز می کنند:

1- هرگونه گوشت ( چه زمینی، چه هوایی و چه دریایی )

2- لبنیات

3- انواع نان

4- پختنی ها

5- خوشکبار تیزابی و غیر طبیعی

6- هرگونه خوراکی کارخانه ای

7- هرگونه جوشانده و چای

8- قند، شکر، نمک (البته بعضی ها مثل من نمک دریا استفاده می کنند)

9- سرکه، آبلیمو، آبغوره، زیتون پرورده، ترشی و خیارشور

10- مغزیجات بوداده شده، حتی تخمه

11- هر گونه دارو

در ابتدای خام گیاه خواری و درمان سرطان و سایر بیماری ها که عادت به خوردن یک نوع میوه بصورت یک وعده غذایی، مثل خام گیاهخوارهای حرفه ای رو ندارین، غذا درست کردن خودش به تنهایی مکافاتی یه، البته کتاب طلای سبز که در پایین اون رو معرفی کردم می تونه کمک کننده باشه، اگه مشکلی بود در نظرات پایین صفحه بگین تا مفصل باهم به انواع غذاها بپردازیم.

آب معدنی و آب لوله کشی منزل ممنوع
آب چشمه مورد تائید هست، من هم مثل شما اوایل چشمه ای در نزدیکی خودمون سراغ نداشتم اما پیداش کردم، لطفا چشمه هایی رو که پیدا می کنید در بخش نظرات همین پست معرفی کنید تا نقشه ی اون رو اینجا بذارم.
چشمه ای در محدوده مترو ورداورد :

برای مشاهده مکان چشمه روی نقشه، اینجا کلیک کنید.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | آب و درمان سرطان

در کتاب آب ناب نوشته است که آبی که حتی خاصیت سم زدایی دارد، آب مقطر است.
دستگاههای آب مقطر موجود در بازار مناسب نیستند.
کتاب آب ناب را هم بعد از کتاب های دیگه ای که معرفی کردم بخوانید. فوق العاده‌ست، در آخر کتاب و فکر کنم در بخش تجربه شخصی نویسنده نوشته که از چه سایتی می شه این دستگاه آب مقطر مناسب را خرید.
اگر کسی آدرس سایت و توضیحات بیشتری خواست در نظرات پایین همین برگه اعلام کنه.

آب موجود در میوه ها و سبزیجات از نوع آب مقطر است پس می توانید برای استفاده از آب مقطر از آب میوه ها و آب سبزیجات مختلف استفاده کنید. روزی 10 لیوان باید آب یا آب میوه بنوشید.

درباره آب باران و خواص آن نیز احادیث زیادی موجود است کافیست کمی در گوگل جستجو کنید برای مثال اینجا کلیک کنید.

ورزش علاوه بر کاهش استرس، کاهش افسردگی و افزایش اُمید به زندگی، باعث رسیدن جریان خون به هر سلولی، از جمله سلول های غده ی تیروئید می شود.
بدون اکسیژن کافی از جریان خون کافی، هیچ سلولی نمی تواند کارش را به درستی انجام دهد.
این رو می دونم که برای درمان سرطان حتما و حتما و حتما باید ورزش کرد ، فیلم زیر را مشاهده کنید .
در کتاب های پایینِ همین صفحه بهتر می تونید به اهمیت ورزش پی ببرید.
البته سرچ در گوگل هم بی نتیجه نیست.
ورزش هایی مثل پیاده روی سریع در هوای آزاد، دویدن در هوای آزاد، دوچرخه سواری در هوای آزاد، کوهنوردی و یوگا به شدت توصیه می شود.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | ورزش و درمان سرطان

کتاب خود درمانی کولیت کرون : بدن قادر به بازسازی خود نیست، مگر اینکه دلیلی بر آن بیابد، تنها در پاسخ به ورزش است که جسمِ متناسبتر جایگزین بدن پیشین می شود.

محققان دانشگاه کپنهاگ دریافته اند که دویدن و ورزش شدید می تواند بدلیل ترشح آدرنالین باعث نابودی تومورهای سرطانی تا 50 درصد حجم آن ها شود.

این مححقان پی برده اند که وجود و ترشح آدرنالین به بدن برای از بین بردن تومورهای سرطانی کمک می کند و بهطور خاص پزشکان دریافته اند که تولید آدرنالین در اثر ورزش یا تمرین ورزشی شدید می تواند باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن و مفید برای درمان سرطان است.

همچنین ترشح آدرنالینن می تواند باعث تولید نوعی سیگنال شیمیایی در طی فرآیند ورزش توسط عضلات به نام IL-6 شود که نوعی هدایت کننده مرگ تومورهای شیمیایی به آن ها ارسال می کند.

و حتی این دانشمندان دریافته اند که بطور عمده افرادی که مبتلا به سرطان هستند کمار از سایر افراد در طول عمر خود ورزش کرده اند.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | استرس و خشم در درمان سرطان

استرس نیازی به توضیح نداره که چقدر مضر است، سلامتی با قلیایی بودن بدن رابطه مستقیم دارد و استرس به راحتی خون و بدن را اسیدی می کند.
بهترین راه برای رهایی از استرس توکل به خدا و خواندن کتاب های آسمانی است.
روشِ دیگری که به ذهنم می رسه تمرین الکی خندیدن است، مثلا هر روز سِه تا 10 دقیقه الکی بخندید، البته این روش در هنگامی که استرس بهتون دست می ده هم برای بعضی ها می تونه مفید باشه، زمانی که دچار استرس شُدید الکی بخندین. کتاب خنده درمانی رو هم در پایین همین صفحه معرفی کردم.
خود من سعی می کنم در مواقع استرس، در هوای آزاد پیاده روی کنم.
گوش دادن به موسیقی شاد هم می تونه مفید باشه،
مطالعه، استرس و اضطراب را تا 68 درصد کاهش می دهد، حتی بیشتر از گوش دادن به موسیقی و پیاده روی … کتاب های مفید زیادی رو در پایین همین صفحه و حتی در بخش معرفی کتابِ سایت براتون معرفی کردم.
روش بعدی اینه که وقتی دچار استرس شُدین، تنفس شکمی انجام بدین، اینهم می تونه مفید باشه این تنفس علاوه بر کاهش استرس برای سلامتی و همچنین سخنوری هم بسیار مناسبه.

آموزش تنفس شکمی

مطمئن هستم شما هم روش هایی رو سراغ دارین، پس در قسمت نظرات همین پست برای من ارسال کنین تا به این مقاله اضافه بشه و دیگران هم بتونن از اون استفاده کنن.

محققان آمریکایی به تازگی دریافته اند که افرادی که ورزش می کنند اکثراً افسرده نمی شوند و ورزش کردن معجزه ای در درمان بیماری افسردگی می باشد.

بدون نور خورشید نمی توانید یک باغ خوب و جسمی سالم را پرورش دهید، نورخورشید عملکرد سیستم ایمنی را ارتقاء و اندازه تومورها را کاهش می دهد.

در فضای بسته سرعت رشد تومورها دوبرابر بیشتره.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | نور خورشید و هوای تازه برای درمان سرطان

روزانه بین 20 تا 30 دقیقه حداقل باید در هوای آزاد و در معرض نورخورشید باشید، چه خوب می شه که با یک تیر سه نشون بزنین و در ساعات آفتابی و در هوای آزاد “ورزش” کنید.

جدا از این ها بهترین ساعت خواب برای همه و به خصوص بیماران مرتبط به این صفحه، ساعتِ 9.5 است، یعنی شما باید در این ساعت بروید به رختخواب، چون در این ساعات هورمون های بهبود دهنده شروع به فعالیت می کنند و تنها در صورتی که شما خواب باشین می توانید از مزایای اون بهره مند شوید.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | خواب و درمان سرطان

روحیه‌ی اِحسان، نیکوکاری و کمک به دیگران باید داشته باشین، حتی اگر به کسی نمی تونین کمک کنین در حد دعا کردن یا بهر شکلی باید این حس نیکوکاری و کمک کردن رو در خودتون پرورش بدین. کمک به دیگران به صورت دائم و مقطعی.
کمک کردن به دیگران بصورت فوق العاده ای در روحیه و اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد و باعث ایجاد احساس مفید بودن می شه که معجزه می کنه در روحیه شما…

درمان سرطان با خام گیاهخواری | کمک به دیگران و درمان سرطان

بسیار مهم: کسانی که نِق می زنند، شکایت می کنند، از دست این بیماری قِسِر در نمی رن، باید و باید و باید شُکرگزار و سپاس گزارِ هر چیزی که دارین باشین.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | روحیه شکرگزاری و درمان سرطان

حس نیکوکاری و نذر کردن در هدف هاتون یادتون نره، برای مثال: اگه درآمد دارین 10 درصد از درآمدتون رو هر ماه می تونین نگهدارین و با اون یک کار خیر هرچند کوچیک انجام بدین.
موضوع نذر کردن به این شکل هست که برای مثال می گین من اگه سلامتی کاملم رو به دست بیارم 10 درصد از درآمدم روهر ماه به دیگران کمک می کنم و از اونجایی که شما از همین الان در سلامتی کامل هستین، پس از همین الان هم باید این نذر رو انجام بدین، البته نذر کردن فقط مالی نیست می تونین نذر کنین که انسان بهتری بشین و …

یا باید تمام کتاب هایی رو که در پایین همین صفحه معرفی کردم بخونین و یا باید حرف من رو قبول کنید، این دو موردِ نگرش قدر شناسی و نیکوکاری بسیار مهم هستند.

باید کارهایی رو که واقعا می خواین انجام بدین رو، روی کاغذ بنویسید و از همین الان فکر که نه یقین داشته باشین که در سلامت کامل هستین.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | هدف داشتن و درمان سرطان

مثال : خودتون رو در یک سال آینده تصور کنید و خصوصیات خود ایده آلتون رو روی کاغذ بنویسید.
شاید اولین خصوصیت هم این باشه : من در سلامتی کامل بسر می برم و …
اخلاق من خیلی خوبه، من یک کتاب عالی نوشتم، من فلان هنر رو یاد گرفتم، من در سلامتی کامل با نوه هام در حال بازی هستم، من همیشه لبخند می زنم، من فلان قدر پول دارم، وزن من فلان قدر هست و …
و از قدم های خیلی خیلی کوچیک شروع کنین و اقدام کنین برای رسیدن به خود ایده آلتون و تمام شما فوق العاده این

توکل کن، خدا بزرگتر است، خدا بزرگتر از سرطان است، خدا بزرگتر از تصورات ماست، خدا قدرت برتر است، خدا می خواد تو شفا پیدا کنی خودتم بخواه، اقدام کن و با عشق زندگی کن.

جداکننده بخش درمان سرطان کشف شد

نکته : خام گیاهخواری و روزه آب ممکنه برای برخی خطرناک باشه به دلیل نوع بیماریشون و بهتره برای همه توصیه نشه. مثلا در روزه آب چون بدن سوخت و انرژی کافی دریافت نمیکنه، بدن عضلات و اندام های بدن رو تجزیه و به عنوان سوخت استفاده میکنه. این اتفاق در رژیم های سخت لاغری هم پیش میاد. همچنین به همراهان بیمار باید توصیه بشه که فرد بیمار رو مجبور به رعایت رژیم های خاص مثل خام گیاهخواری نکنند. مخصوصا برای افراد مسن تغییر یکباره عادت های غذایی مشکل است. مریض باید با انتخاب و آگاهی خودش این روش های خاص رو انتخاب کنه وگرنه اثر عکس خواهد گذاشت.

یکی از روش های درمان سرطان که در کتاب “خود درمانی کولیت و کرون” به شدت توصیه شده و به عبارتی آخرین راه حل است ( البته برای کسانی که شرایط این کار رو داشته باشند ) خواب بهمراه روزه آب می باشد، البته نه هر آبی (آب مقطر).
این کار باعث می شه انرژی حیاتی بدن شما فقط و فقط روی بیماری و از بین بردن اون تمرکز کنه.
در قسمت پایین هم دو تا فیلم براتون گذاشتم که نشون می ده با روزه می شود سلول های سرطانی رو از بین برد ان شاء الله
( یادت باشه شفا فقط دست خداست و این یه نشونه هست که داری این متن رو می خونی )

توجه : اگر این صفحه برای چیرگی شما بر بیماری و بهبود سطح زندگیتان موثر بوده است، لطفا مرا آگاه کنید. از هرگونه بازخورد از طرف شما در قسمت پایین همین صفحه سپاسگذارم. داستان های شفایافتگان را با کمال میل می پذیرم.

زمان مناسب برای خوردن میوه

این متن شما رو آگاه می‌کنه. تا آخر بخونید و تا می‌تونید برای همه بفرستید.

دکتر استفان مک با بسیاری از بیماران سرطانی غیرمعمول رفتار می‌کند. ایشان قبل از پاک کردن بدن بیماران به وسیله انرژی خورشیدی، به شفای بیماری بیماران در بدن علیه مریضی باور دارند.
متن زیر از ایشان را بخوانید:

این یکی از راهکارهای درمان سرطان است.
احتمال موفقیت من در درمان سرطان حدود %۸۰ است.
بیماران سرطانی نباید بمیرند. علاج سرطان تقریبا پیدا شده است و رمز آن، خوردن میوه است.
چه باور کنید چه نکنید.
من جدا متاسفم برای صدها بیماری که در راه درمان‌های رایج می‌میرند.

خوردن میوه:

همه‌ی ما فکر می‌کنیم خوردن میوه به معنی خریدن، خرد کردن و گذاشتن در دهان است!

این، به این آسانی که شما فکر می‌کنید نیست. خیلی مهم است که بدانید چه وقت و چطور میوه بخورید.

راه درست میوه خوردن چیست؟
میوه را بعد از وعده‌ی غذایی نخورید.

«میوه را باید با معده خالی میل کنید.»

وقتی میوه را با معده خالی می‌خورید نقش بزرگی در سیستم گوارش و تامین انرژی زیاد برای کاهش وزن و بقیه‌ی کارهای روزانه ایفا می‌کند.

میوه، مهمترین بخش مواد غذایی است.

فرض کنید دو تکه نان و تکه‌ای میوه خورده‌اید؛ تکه‌ی میوه آماده است مستقیم از گلو وارد معده شود در حالی که نان خورده‌شده قبل از میوه مانع آن می‌شود.
به عبارتی کل وعده‌ی نان و میوه هدر و فاسد شده و تبدیل به اسید می‌شوند.
درست زمانی که میوه با غذا تداخل پیدا می‌کند بقیه مواد باقی‌مانده فاسد می‌شوند.

درنتیجه لطفا میوه را با معده‌ی خالی یا قبل از وعده‌ی غذایی میل کنید.

شنیده‌اید که مردم می‌گویند:
هر وقت هندوانه می‌خورم آروق می‌زنم، وقتی میوه‌ی استوایی می‌خورم شکمم باد می‌کند، وقتی موز می‌خورم احساس اسهالی می‌گیرم و….
در واقع اگر میوه با معده‌ی خالی خورده شود هیچ یک از این مشکلات پیش نمی‌آید.

میوه با بقیه غذاها فاسد می‌شود و تولید گاز می‌کند، در نتیجه دچار نفخ می‌شوید.

سفیدی مو، کچلی، استرس زیاد و حلقه‌ی قهوه‌ای دور چشم اتفاق نمی‌افتد اگر میوه را با معده‌ی خالی بخورید.

براساس تحقیقات دکتر هربرت، جز لیمو و پرتقال که اسیدی هستند، همه‌ی میوه‌ها در بدن قلیایی می‌شوند.

اگر شما رمز خوردن میوه را دریافتید پس راز زیبایی، طول عمر، سلامتی، انرژی، شادمانی و وزن نرمال را یافته‌اید.

وقتی می‌خواهید آبمیوه میل کنید، فقط آب‌میوه‌ی تازه میل کنید نه آبمیوه‌ی داخل قوطی، بطری یا پاکت.

حتی آبمیوه‌ی گرما دیده ننوشید.
میوه‌های پخته نخورید چون هیچ ماده‌ی مفیدی به بدن نمی‌رساند!!
شما فقط مزه‌ی آن را می‌چشید، پختن همه‌ی ویتامین‌ها را از بین می‌برد.

با این حال خوردن میوه‌ی تازه حتی از نوشیدن آب آن مفیدتر است.

اگر می‌خواهید آبمیوه‌ی تازه میل کنید آن را جرعه‌جرعه
و به آرامی بنوشید تا با بزاق دهان مخلوط شود قبل از
این که ان را قورت دهید.

شما می‌توانید ۳ روز «روزه»ی میوه بگیرید تا بدن کاملا تصفیه شود.
در طول این ۳ روز فقط میوه بخورید و آبمیوه تازه بنوشید.
شما سورپرایز می‌شوید وقتی دوستانتان از شادابی شما حرف می‌زنند.

# قاتل سرطان کشف شد

برنامه اندروید پرستار سلام


دیدن این مستند باعث می شود به پشت پرده و دلایل خیلی از مسائل مربوط به سلامتی پی ببرید!!!


معرفی کتاب برای درمان سرطان

کتاب خام گیاه خواری

کتاب خام خواری

کتاب زمین زمان انسان

معرفی کتاب زمین زمان انسان

کتاب طلای سبز

معرفی کتاب طلای سبز

کتاب سرطان دیگر مرا نمی ترساند

معرفی کتاب سرطان دیگر مرا نمی ترساند

کتاب خنده درمانی

کتاب خنده درمانی

کتاب خود درمانی کولیت کرون

کتاب خود درمانی کولیت و کرون

کتاب آب ناب

معرفی کتاب آب ناب

کتاب معجزه شکرگزاری

معجزه شکرگزاری

53 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • فاطیما
  11/02/1403 08:58

  سلام به سایت خوب پرستار سلام
  خواستم بپرسم در رژیم خام گیاهخواری چرا لبنیات نباید خورد؟

  پاسخ
 • علی محمدی
  12/10/1402 04:34

  باسلام مادرم مریض سرطان ریه هست برا درمان ایشان می‌خوام خام گیاهخواری کنم راهنمایی می‌فرمایید چکار باید بکنم شماره من 0903546*519

  پاسخ
 • عادل
  21/08/1402 13:24

  با سلام. در گوگل سرچ بفرمائید: مستند انقلابی سلامتی. یک مستند آمریکایی که وقایع و حقایق جالبی رو براتون روشن می کنه. وگان شوید سلامت باشید

  پاسخ
 • عادل
  21/08/1402 13:22

  گوشت حیوان زبون بسته ای رو میخورید که لحظه مرگش رو حس کرده و ترسیده. همون هورمون ترس تو خون و گوشتش آمیخته و شما میل کردین. گیاهخوار شوید . سلامت بمانید

  پاسخ
 • زهرا
  18/07/1402 20:57

  سلام من جدیدا یه هفته اس خامگیاهخوار شدم
  یه توده در سینه راستم حدود ۱۰روزه متوجه شدیم وجود داره میشه منو بیشتر راهنمایی کنید مچکرم

  پاسخ
  • سلام در ایتا، روبیکا، واتساپ یا تلگرام به شماره زیر پیام بدین
   یه محتوایی رو آماده کردم ( رایگان )
   + شماره انجمن خام گیاهخواری تهران و شماره انجمن خام گیاهخواری اصفهان
   + لینک دانلود کتاب خامخواری جناب آوانسیان رو براتون بفرستم

   پاسخ
 • سعید
  25/06/1402 02:56

  سلام تشکر از راهنماییهایتان اما چون فرمودید نظراتم را بنویسم عرض میکنم در قران کریم چندین جا از استفاده گوشت حیوانات توصیه شده است در سوره واقعه ایه ۲۱ و سوره الذاریات ایه ۲۷ و بله مصرف زیاد ان خوب نیست بلکه ضرر دارد و در اسلام مصرف کم گوشت توصیه شده است و کلا در زندگی پیامبر صلی الله علیه و اله و امامان معصوم علیهم السلام خوردن گوشت حیوانات حلال گوشت که درست ذبح شده بوده است ولی بسیار کم نه هر روز یا حتی هر هفته و از غذاهای پختنی مانند اشها و یا نان هم البته انها استفاده میکردند اگر منظور رویه اسلام باشد در اسلام چیزی بصورت مطلق خام گیاه خواری وجود ندارد البته نظر شما و خام گیاهخواران برای خودشان محترم است ولی بطور مطلق خام گیاهخواری ربطی به اسلام ندارد

  پاسخ
  • ممنون اطلاعات قرآنی من در حدی نیست که جواب ی بدهم
   ممنون که نظر دادین

   پاسخ
  • فاطیما
   11/02/1403 09:02

   سلام
   بهتر هست عقلتون را ملاک قرار بدید
   حیوان وقتی سر بریده میشه با زبان خودش ازت التماس میکنه که اینکار را نکنی ولی چون شما زبان اون را متوجه نمیشی برا منفعت خودت اینکار را انجام میدی
   اگه ازار یک موجود ضعیف برا شما عیبی نداره اینکار را انجام بده

   پاسخ
 • جاوید
  12/06/1402 22:21

  با سلام و عرض ادب و احترام،

  من تازه میخوام وارد دنیای گیاه خواری و صلح بشم،تحقیقاتی که کردم،ساختار بدنی انسان میوه خوار یا گیاه خواری رو بیشتر از گوشت خواری تایید میکنه،

  ساختار بدنی انسان اولا دندان های کلبی انسان کوتاه تر از گوشت خواران است،روده های گوشت خواران کوتاه و معده عضلانی دارند اما روده های انسان بلند و معده ای ضعیف را دارند.همین ثابت کننده این است که انسان میوه خوار است.

  گوشت خواران گوشت پوست و استخوان حیوان را میخورند اما انسان فقط گوشت را با ادویجات آراسته و طعم کریح گوشت رو از بین برده و میخورند اگر دقت کنید ببر یا پلنگ یا تمامی گوشت خواران شکار خود را با گوشت و پوست و استخوان و بصورت خام میخورند،انسان های اولیه هم اول از ریشه گیاهان تغذیه میکردند البته قبل از کشف آتش خلق و خوی انسان گیاه خوار بسیار شکننده و ظریف میباشد چرا که خوردن گوشت انسان را تند خو خشن و عصبانی میکند…

  پاسخ
 • الهه
  11/11/1401 18:50

  سلام من یک ماه خگخ انجام دادم بهترین روزهای عمرم بود خواب عالی گوارشم عالی شد پرانرژی شدم تمرکزم روی کارودرس عالی شد اما متاسفانه اطرافیان بخاطراینکه لاغرم نذاشتن ادامه بدم😔

  پاسخ
 • خدایا شکرت
  20/10/1401 11:58

  سلام برنامه خاصی برای خام گیاه خواری هست؟یا خودمون طبق ذائقه انجام میدیم؟

  پاسخ
 • بهزاد
  28/02/1401 16:40

  سلام به همه عزیزان
  من به جرعت میگم شاد ترین و بی دغدغه ترین دوران عمرم رو تا به الان در زمان خام گیاهخواریم
  داشتم البته الان ۳ ساله که وگان هستم ولی قصد دارم همین روزا مجدد خام گیاهخواریم رو پیش بگیرم 💪

  پاسخ
 • محمد.
  21/02/1401 11:06

  سلام ممنون از راهنمایی شما
  بله من خودم از چند بیماری ناشناخته رنج می‌بردم و کلی هزینه و آزمایش اما به نتیجه نرسیدم تا با خام گیاهخواری آشنا شدم و الان با نزدیک به گذشت پنج ماه واقعا احساس شادابی و سلامتی میکنم

  پاسخ
 • مفید بودن ممنون. فقط دو مورد خام گیاهخواری و روزه آب ممکنه برای برخی خطرناک باشه به دلیل نوع بیماریشون و بهتره این دو مورد برای همه توصیه نشه. مثلا در روزه آب چون بدن سوخت و انرژی کافی دریافت نمیکنه،بدن عضلات و اندام های بدن رو تجزیه و به عنوان سوخت استفاده میکنه. این اتفاق در رژیم های سخت لاغری هم پیش میاد. همچنین به همراهان بیمار باید توصیه بشه که فرد بیمار رو مجبور به رعایت رژیم های خاص مثل خام گیاهخواری نکنند. مخصوصا برای افراد مسن تغییر یکباره عادت های غذایی مشکل است. مریض باید با انتخاب و آگاهی خودش این روش های خاص رو انتخاب کنه وگرنه اثر عکس خواهد گذاشت.

  پاسخ
 • حسین
  05/01/1401 14:52

  درود.اکثر مردم دنیا با واژه خامگیاهخواری بیگانه هستند و هیچ شناختی ندارند. منم تا دو سال پیش هیچ شناختی نداشتم تا اینکه مادرم بعلت امراض متعدد نظیر نارسایی شدید کلیوی(دیالیز) و گرفتگی عروق قلبی، پارکینسون، دیابت، فشار خون، کبد چرب و… در حال موت بود و پزشکان قطع امید کردند و بنده با کلی تحقیق توانستم با خامگیاهخواری اشنا شوم و سریعا خامگیاهخواری را برای مادرم شروع کردم،کسی که در حال موت بود الان سرحال و سلامت و بدون کوچکترین بیماری داره زندگی میکنه و دهان پزشکانش از تعجب وااا مونده!!!
  از نظر پزشک متخصص،کلیه های مادرم کاملا از بین رفته بود وهفته ای ۴بار دیالیز میشد که دیگه دیالیز هم جوابش رو نمیداد چون مشکلات قلبی مانع دیالیز میشد اما حالا کلیه های مادرم عین روز اول داره کار میکنه،این معجزه خامگیاهخواریه.
  بدن انسان بسیار هوشمنده و وقتی سوخت سالم بهش برسه میتونه خودش رو ترمیم کنه و نیازی به هیچ دارو و دکتری نداره.
  در حال حاضر هم خامگیاهخواری رو به یکی از دوستانم که سرطان داره پیشنهاد دادم و شروع کردن به درمان از طریق خامگیاهخواری.

  پاسخ
 • امیرطاهری
  15/01/1400 18:50

  سلام . من مشکلاتی دارم و میخاهم خام گیاهخواری رو شروع کنم . اما نمیدونم چی باید بخورم چقدر و بعلت مریضی که دارم ممنون میشم راهنماییم کنید جهت دکتر یا مشاوره در امر خامگیاهخواری

  ممنونم

  پاسخ
  • سلام
   سالاد بهمراه روغن زیتون و روغن بادام
   ، جوانه ها مثل جوانه گندم و ماش و …
   خشکبار
   از همه مهم تر میوه ها و آب میوه ها

   پاسخ
   • حسین
    13/12/1401 20:32

    آخه چرا با این حرفهای بیهوده مردم رو سر کار میزارید آخه اگه گیاه خواری سرطان رو درمان میکنه پس این همه بودجه های کلان برای پیدا کردن درمان سرطان در جهان چیه پس چرا این همه انسان از سرطان فوت میکنن کسی که سرطان داره متخصص تغذیه هم داره پس چرا هیچ کدوم از این بنده های خدا درمان نمیشن ترو خدا اگه واقعیت داره برید بیمارستان این همه آدم سرطانی وجود داره به خانوادشون کتبی امضا بدید که بچتون رو از بیمارستان بیارید بیرون من درمانش میکنم تا همه به این خام گیاه خواری ایمان بیارن در غیر این صورت با روح و روان و جان بیماران بازی نکنید

    اگه شما میگید با خام گیاه خواری میشه سرطان رو درمان کرد خب برید بیمارستان‌ها این همه بیمار سرطانی هستند به خانواده هاشون کتبی امضا بدید که بچتون رو درمان میکنم بعد اگه تونستید درمان کنید اون موقع تموم دنیا به شما و خام گیاه خواری ایمان میارن

    پاسخ
    • سلام لطفا کتاب سرطان دیگر مرا نمی ترساند نوشته دکتر لورین دی ( پزشک زن آمریکایی رو بخونین ) تمام سوالاتون جواب داده می شه
     ایشون خودشون پزشک هستند و سرطان سینه گرفتن ، سایر همکاران پزشکشون به ایشون توصیه کردن
     برای پیشگیری سینه هاشون رو جراحی قطع کنن ،
     خانم دکتر با خودش فکر می کنه می گه مگه دلیل سرطان من تعداد سینه های من هست که برای پیشگیری بیام اون ها رو قطع کنم و …

     و اینکه می فرمایید برید در بیمارستان ها تعهد کتبی بدید و … مسائلی هست که نمی شه در ایران واضح بیان کرد و گرنه در آمریکا و برخی
     کشورهای دیگر ، در حال حاضر کلینیک هایی ( شبیه هتل ) وجود دارند که افراد مراجعه می کنند و به صورت گروهی سبک زندگی خام گیاه خواری رو انجام می دن و …
     این گفته من رو شبکه سلامت خودمون در قالب یک مستند نشون داده

     یا علی

     پاسخ
 • سلام ببینید بدن هر فرد خصوصیات اختصاصی خاص خود رو داره ،مثلا یکیش بر میگرده به میکروارگانیسم های روده و همین باعث میشه بعضی از ما باخوردن میوه جات و غذای خام به هم بریزیم در عین حال برای برخی از ما خوردنش لذت بخش هست .اینکه خام گیاهخواری خوبه قطعا برای عده ای مثبت و برای عده ای می‌تونه مفید نباشه و به عقیده من هیچگاه یک نسخه شفا بخش برای همه وجود نداره

  پاسخ
  • سلام
   خیلی ممنون از اینکه نظر خودتون رو برای من و بقیه قرار دادین.

   اونهایی که من دیدم از بابت خام گیاهخواری هیچکدوم به مشکل نخوردن و اینکه نظر شخصی نه علمی من این هست که
   دو دسته وجود دارند که بهم می ریزن

   دسته اول که باید این دوره رو بگذرونن که بهش می گن سم زدایی و برای هرکسی سم زدایی متفاوت هست از جمله برای من به این شکل بود که بالای رانم تقریبا زیر 20 عدد کهیر زد
   که من در این 30 سالی که از عمرم می گذره بدنم کهیر نزده بود و البته بعد از مدتی حل شد.

   دسته دوم که باید تحت مشاوره خانم حسینی مدیر انجمن خام گیاهخواری یا شاگرداشون از موراد سبک تر شروع کنن و اون هم حل می شه.

   بازم ممنونم از اینکه نظرتون رو ارسال کردین
   خود من از همین روش خام گیاه خواری درمان شدم

   یا علی

   پاسخ
 • مریم
  14/01/1399 11:30

  سلام. لطفا دلیل وجود عید قربان و واجب بودن قربانی کردن برای حجاج رو توضیح بدید

  پاسخ
  • سلام
   نمی دونم، سرچ کنید

   پاسخ
   • شیوا
    15/09/1402 13:02

    😂😂😂

    پاسخ
    • حق داری بخندی
     بعضی از سوال ها نیاز به این داره که به شخص مقابل بگی برو تحقیق کن برو سرچ کن و …
     برای مثال مستند انقلابی سلامتی رو که در همین صفحه قراردادیم و تقریباً 90 دقیقه هست من نمی تونم توی دوتا جمله توضیح بدم

     و بعد اینکه مگه خود من خام گیاه خواری و درمان سرطان ( شفا به دست خداست اما بعضی ها رو یکدفعه با معجزه شفا می ده و به بعضی های دیگه که بیشتر دوسشون داره ، راه رو نشون می ده و یاد می ده چیکار کنن )
     رو به راحتی قبول کردم ؟
     خیر
     ابتدا توی کتاب خواجه تاجدار به صورت اتفاقی ( هیچ اتفاقی ، اتفاقی نیست ( قبل از اینکه ببینم این متن رو سجده کرده بودم و از خدا خواسته بودم ( خدایا درسته سرطانه و خیلی وحشتناک و بزرگه ولی می دونم تو بزرگتری ، کمکم کن) )
     خوندم که گیاه خوارها معتقد هستن با گیاه خواری بیماری هایی مثل سرطان هم درمان می شود
     بعد توی اینترنت سرچ کردم و کلی کلیپ دیدم که در اون ها مردم توضیح داده بودن که چطور روز به روز بخاطر سرطان حالشون بدتر می شده و الان به کمک سبک زندگی خام گیاه خواری ، خدا شفاشون داده
     برای رفتن به انجمن خام گیاه خواری ، با یه مقاومت شدیدی در درون خودم مواجه شدم ، ولی خدا کمک کرد و رفتم و فکر کنم حدوداً 5 تا از کتاب هاشون رو خریدم و اومدم شروع کردم به خوندن
     بعد از خوندن کتاب ها ، اون انجمن خام گیاه خواری تهران ، هر جمعه از اون هایی که درمان شده بودن می خواست بیان و تجربیاتشون رو به بقیه توضیح بدن ( به صورت رایگان )
     توی چند باری که در این همایش ها شرکت کردم به خیلی از افرادی که می اومدن و توضیح می دادن گوش دادم
     نمی دونستم این سه مرحله باعث می شه باوری در من شکل بگیره که باعث بشه من اقدام کنم ( نتیجه باور ( عقیده ) داشتن به هر چیزی منتج به اقدام در اون زمینه ای که بهش باور پیدا کردی، می شه )
     و با وجود تمسخر پزشکان و نگرانی خانواده، خام گیاه خواری رو شروع کردم ، توی مهمونی ها ، فامیل غذاهایی که من دوست داشتم رو با ولع می خوردن، اما من جلوی همه ی اون ها و کنار اون ها خام گیاه خواری می کردم ( راحت نبود ولی سخت هم نبود )
     اما خدام داشت می دید و شفام داد

     … الان چون مدیتیشن انجام دادم و سرحال بودم این همه توضیح دادم
     باید اعتراف کنم ، موقعی که این بنده خدا از من سوال کرد، حال و حوصله نداشتم بکم بیشتر بهش توضیح بدم
     ان شاءالله که حلال کنه 😥 و باعث نشده باشم مسیر زندگیش به سمت سبک زندگی فوق العاده خام گیاه خواری نیاد

     پاسخ
  • سعید
   22/12/1401 07:26

   سلام و عرض ادب
   فلسفه ی عید قربان ، قربانی کردن نفس و مطیع خداوند بودنه ، به این معنی که سرکشی نکنیم از دستورات الهی در زندگی
   تا قبل از قربانی کردن گوسفند توسط حضرت ابراهیم ، برای هر اتفاقی ، انسان و خصوصا زن ها و بچه هارو قربانی میکردن ، در واقع خدا با این کار خواست جلوی قربانی کردن انسان رو بگیره ، و اگه تو آیات قرآن دقت کنید متوجه این موضوع میشید که خدا برای انسان خیلی ارزش قائل شده ، و حتی برای حیواناتم ارزش قائل شده اما یه ذره کمتر ، چون پیامبر میگه در قیامت هر حیوانی که به ناحق کشته شود از قاتل خود شکایت خواهد کرد . پس هدف اینه که از یه چیز بدتر جلوگیری کنه . و در واقع بایستی این قربانی ها بین افراد نیازمند و فقیر پخش بشهولی طبق اطلاعی که من دارم ، در حج و عید قربان ، تمام گوسفندای کشته شده به قدری زیادن که دولت عربستان یا دفنشون میکنه یا یه جایی یه فیلمی سرشون درمیاره . نکته اینجاست که گوسفند در واقع به جای انسان قربانی شد ، برای اینکه ارزش و کرامت انسان رو خدا بهشون نشون بده و انسان بفهمه که اشرف مخلوقاته نباید یه سری اقدامات خلاف کرامت انسانی رو انجام بده ، و خوردن گوشت خیلی کم توصیه شده ، فقط در جایی توصیه شده که بحث حلال و حرام مطرح بوده و خدا گفته از این حیوانات نخورید و اگه میخواین بخورید از این حیوانات میتونید مصرف کنید ، البته این مصرف کردن در حالت عادی و به مقدار کم ، مثلا نهایتا ماهی یک یا دو وعده ، چون خوردن گوشت روح انسانو آلوده و تاریک میکنه برا همین گفتن شکم خود را گورستان حیوانات نکنید .
   نکته بعدی اینه که خوردن گوشت باعث بیماریهاست که تو این مقاله بود .
   نکته بعدی اینه که عوامل زیست محیطی زیادی داره و درواقع خوردن گوشت صنایع مختلفو تحت تاثیر قرار میده و برای عده ای سود های کلان مالی داره برای همین خیلی ازش حمایت میکنن دقیقا مثل سیگار ، و اگه بخوام به لحاظ حلال و حرام بودن گوشت حرفی بزنم ، خوردن ملخ هم حلاله و هم چند برابر گوشت پروتئین داره ، حالا چرا مردم سراغش نمیرن؟ چون چندشه فکر کنم ، اما دومین غذای چندش آور جهان هم کله پاچه هستش اما میرن و چند پرسم میخورن ، ولی اگه دقت کنیم متوجه خیلی عوامل پشت پرده و تبلیغات تیلیاردی صنعت خونین گوشت و لبنیات میشیم .

   امیدوارم که منظورمو خوب رسونده باشم درباره فلسفه قربانی کردن . کمی هم در آیات و روایات و … دقت کنید بیشتر از اینهارو متوجه میشید .

   پاسخ
 • احسان امجدی
  02/03/1398 13:42

  سلام
  هیچ جای قرآن گوشت رو حرام نکرده و پیامبران و امامان ما گوشت می خوردند؟

  پاسخ
  • سلام
   ممنون بالاخره یه نفر مشارکت کرد
   در همین صفحه جواب سوال شما رو اضافه می کنم.

   پاسخ
   • قدردان
    26/10/1401 20:11

    درود بر همه / اضافه نکردین ! دلیل قربانی کردن در عید قربان به نظرم مغایرت داره با یه سری احادیث که در همین رابطه خام خواری ذکر شد که بدن رو با مرده انباشته نکنیم / به نظرم مستدام خوردن گوشت و فرآورده ها مشکل ایجاد می‌کنه برای بدن و سیستم سلامت بدن شاید خوردن یک بار در سال بوقلمون /یا خوردن هر چند وقت یکبار گوشت قربانی مشکلی ایجاد نمیکنه و بدن رو عادت بدیم به سبزی جان و میوه جات تمایلی دیگر نخواهیم داشت به گوشت و فرآورده هایش /مثل رژیم های دوره ای. مدتی فقط خام خواری کنیم و مثلا پس از برطرف شدن کامل بیماری حال چند وقت یک بار به غذای دیگر هم بخوریم / نظر شخصی ست /مستدام و عادت کردن به سم و مرده خواری نداشته باشیم

    پاسخ
  • یاسین
   11/11/1401 01:09

   سلام من پدرم سرطان داره غده لنفاوی بدخیم جهش یافته اثلا باور نمی کنم سرطان داره مثل رفیقمه باهام خیلی دوسش دارم از اول بد غذا بود .بعد سه جلسه شیمی درمان و۳۸جلسه پرتو درمان خیلی ضعیف شده الان کمرش درد داره با لگنش میشه بخاطر خدا راهنمای کنید چطور شروع کنم باهاش خام گیاه خواری

   پاسخ
  • سعید
   22/12/1401 07:28

   در جایی ذکر نشده که پیامبر و امامان مصرف گوشت رو در پیش گرفته باشن ، اما نان و نمک و خرما رو زیاد گفته شده که مصرف میکردن ، و کمتر پیش میومده که از گوشت تغذیه کنن تا جایی که میدونم

   پاسخ
   • من به چشم خودم دیدم افرادی در انجمن خام گیاه خواری رو که بیش از 30 سال هست سبک زندگی خام گیاه خواری ( تغذیه ، آب ، ورزش ، نگرش قدرشناسی ، پایین آوردن مدت زمان استرس و خشم ( استرس و خشم برای هر شخصی طبیعی یه ولی نباید انسان در اون باقی بمونه و باید سریع رد بشه ) ، نور خورشید و هوای تازه ، خواب در زمان مناسب خودش ، نیکوکاری و نگرش قدر شناسی ، هدف داشتن ) رو دارند و در این بیش از 30 سال به هیچ عنوان مریض نشدند . حتی سرما نخوردن .

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!