درمان سرطان کشف شد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درمان سرطان کشف شد

با سلام و احترام

خلاصه کتاب هایی که خوندم و همچنین تجربه خودم رو در اینجا قرار می دم و خیلی دوست دارم شما هم در پایین همین پست نظر بدین و انتقاد کنید یا پیشنهادی بدین تا به این مقاله اضافه بشه (هر اطلاعات جدیدی که بدست بیارم به این مقاله به مرور زمان اضافه می کنم)، من با این بیماری غریبه نیستم و معتقدم این بیماری درمان داره نه براحتی، ولی درمان می شه، درمان سرطان روش های زیادی داره ولی باید دید کدوم روش منتقی تر و جوابدهنده تر هست، (شفا دهنده اصلی خداست، بعد طبیعت و بعد از اون بدن هوشمند خود انسان هست که می تونه هر بیماری ای رو نابود کنه). علاوه بر تغذیه طبیعی یا همون خام گیاه خواری یا زنده خواری، نکات بسیار مهم دیگری مثل آب، استرس و … هستند که می خوام اونها رو هم به اختصار اینجا بیان کنم، در درجه اول من این صفحه رو برای خودم آماده می کنم و در درجه ی بعدی برای آیه ۳۲ سوره المائده از قرآن کریم :

هرکس انسانی را از مرگ برهاند و زنده بدارد، گویی همه انسان ها را زنده داشته است

آیا می دانستید لئوناردو داوینچی ، هنری دیوید ثورو و ماهاتما گاندی میوه خوار بوده اند.

بخش اول تغذیه طبیعی یا خام گیاه خواری و درمان سرطان
بخش دوم نوشیدن آب و درمان سرطان
بخش سوم ورزش و درمان سرطان
بخش چهارم استرس، خشم و درمان سرطان
بخش پنجم نورخورشید، هوای تازه و درمان سرطان
بخش ششم خواب و درمان سرطان
بخش هفتم نیکوکاری، نگرش قدر شناسی و درمان سرطان
بخش هشتم هدف
بخش اول تغذیه طبیعی یا خام گیاه خواری و درمان سرطان

(( سوره عبس آیه ۳۲-۲۴ )) : پس انسان باید به خوراکش با تامل بنگرد، که ما (از آسمان) آب فراوانی فرو ریختیم، سپس زمین را (به صورتی سودمند) از هم شکافتیم، پس در آن دانه های فراوانی رویاندیم، و انگور و سبزیجات، و زیتون و درخت خرما …، و بوستان های پر از درخت تناور و بزرگ، و میوه و چراگاه، تا مایه برخورداری شما و دام هایتان باشد.

(( سوره بقره آیه ۲۵ )) : به آنان که ایمان آورده اند، و کارهای شایسته کرده اند، بشارت ده که برایشان بهشت هایی است که در آن نهرها جاری است. و هرگاه که از میوه های آن برخوردار شوند گویند: پیش از این، در دنیا، از چنین میوه هایی برخوردار شده بودیم، که این میوه ها شبیه به یکدیگرند. و نیز در آنجا همسرانی پاکیزه دارند و در آنجا جاودانه باشند.
سوال : چرا نگفته در بهشت به شما مرغ بریان می دهیم ؟ چرا میوه هایی شبیه به میوه های این دنیا در بهشت پاداش ایمان آورندگان است ؟

برای مشاهده علت گیاه خوار بودن انسان کافی است کتاب هایی که در پایین همین صفحه معرفی شده اند را مطالعه کنید، شاید لینک زیر هم بتواند موثر باشد:

دلایل گیاهخوار بودن انسان را میدانید؟

خام گیاه خواران که من هم عضو اون ها هستم، میوه ها، سبزیجات، جوانه ها و مغزها را غذای کامل و اصلی می دانیم ( البته غذای اصلی میوه ها و سبزیجات است ) و برای رهایی از تمام بیماری ها کافی است کتاب خام خواری و کتاب زمین زمان انسان را که در پایین همین صفحه معرفی شده اند، مورد مطالعه قرار دهید و به خام گیاه خوار بودن انسان با آگاهی کامل پی ببرید.
خام گیاه خواران از این غذاها به شدت پرهیز می کنند:

۱- هرگونه گوشت ( چه زمینی، چه هوایی و چه دریایی )

۲- لبنیات

۳- انواع نان

۴- پختنی ها

۵- خوشکبار تیزابی و غیر طبیعی

۶- هرگونه خوراکی کارخانه ای

۷- هرگونه جوشانده و چای

۸- قند، شکر، نمک (البته بعضی ها مثل من نمک دریا استفاده می کنند)

۹- سرکه، آبلیمو، آبغوره، زیتون پرورده، ترشی و خیارشور

۱۰- مغزیجات بوداده شده، حتی تخمه

۱۱- هر گونه دارو

در ابتدای خام گیاه خواری که عادت به خوردن یک نوع میوه بصورت یک وعده غذایی، مثل خام گیاهخوارهای حرفه ای رو ندارین، غذا درست کردن خودش به تنهایی مکافاتی یه، البته کتاب طلای سبز که در پایین اون رو معرفی کردم می تونه کمک کننده باشه، اگه مشکلی بود در نظرات پایین صفحه بگین تا مفصل باهم به انواع غذاها بپردازیم.

بخش دوم نوشیدن آب و درمان سرطان

آب معدنی و آب لوله کشی منزل ممنوع
آب چشمه مورد تائید هست، من هم مثل شما اوایل چشمه ای در نزدیکی خودمون سراغ نداشتم اما پیداش کردم، لطفا چشمه هایی رو که پیدا می کنید در بخش نظرات همین پست معرفی کنید تا نقشه ی اون رو اینجا بذارم.
چشمه ای در محدوده مترو ورداورد :

برای مشاهده مکان چشمه روی نقشه، اینجا کلیک کنید.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | آب و درمان سرطان

اما آبی که حتی خاصیت سم زدایی دارد، آب مقطر است.
دستگاههای آب مقطر موجود در بازار مناسب نیستند و دستگاهی که کتابِ آبِ ناب معرفی کرده ۴٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه خرید اون در زمان نوشتن این مقاله هست.
حتما کتاب آب ناب رو بخونید. فوق العاده ست، در آخر کتاب و فکر کنم در بخش تجربه شخصی نویسنده نوشته که از چه سایتی می شه این دستگاه رو خرید.
اگر کسی آدرس سایت و توضیحات بیشتری خواست در نظرات پایین همین برگه اعلام کنه.

درباره آب باران و خواص آن احادیث زیادی موجود است کافیست کمی در گوگل جستجو کنید برای مثال اینجا کلیک کنید.

آب موجود در میوه ها و سبزیجات از نوع آب مقطر است پس می توانید برای استفاده از آب مقطر از آب میوه ها و آب سبزیجات مختلف استفاده کنید. روزی ۱۰ لیوان باید آب یا آب میوه بنوشید.

بخش سوم ورزش و درمان سرطان

ورزش علاوه بر کاهش استرس، کاهش افسردگی و افزایش امید به زندگی، باعث رسیدن جریان خون به هر سلولی، از جمله سلول های غده ی تیروئید می شود.
بدون اکسیژن کافی از جریان خون کافی، هیچ سلولی نمی تواند کارش را به درستی انجام دهد.
این رو می دونم که برای درمان این بیماری حتما و حتما و حتما باید ورزش کرد.
در کتاب های پایینِ همین صفحه بهتر می تونید به اهمیت ورزش پی ببرید.
البته سرچ در گوگل هم بی نتیجه نیست.
ورزش هایی مثل پیاده روی سریع در هوای آزاد، دویدن در هوای آزاد، دوچرخه سواری در هوای آزاد، کوهنوردی و یوگا به شدت توصیه می شود.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | ورزش و درمان سرطان

کتاب خود درمانی کولیت کرون : بدن قادر به بازسازی خود نیست، مگر اینکه دلیلی بر آن بیابد، تنها در پاسخ به ورزش است که جسمِ متناسبتر جایگزین بدن پیشین می شود.

بخش چهارم استرس، خشم و درمان سرطان
درمان سرطان با خام گیاهخواری | استرس و خشم در درمان سرطان

استرس نیازی به توضیح نداره که چقدر مضر است، سلامتی با قلیایی بودن بدن رابطه مستقیم دارد و استرس به راحتی خون و بدن را اسیدی می کند.
بهترین راه برای رهایی از استرس توکل به خدا و خواندن کتاب های آسمانی است.
روشِ دیگری که به ذهنم می رسه تمرین الکی خندیدن است، مثلا هر روز سِه تا ۱۰ دقیقه الکی بخندید، البته این روش در هنگامی که استرس بهتون دست می ده هم برای بعضی ها می تونه مفید باشه، زمانی که دچار استرس شُدید الکی بخندین. کتاب خنده درمانی رو هم در پایین همین صفحه معرفی کردم.
خود من سعی می کنم در مواقع استرس، در هوای آزاد پیاده روی کنم.
گوش دادن به موسیقی شاد هم می تونه مفید باشه،
مطالعه، استرس و اضطراب را تا ۶۸ درصد کاهش می دهد، حتی بیشتر از گوش دادن به موسیقی و پیاده روی … کتاب های مفید زیادی رو در پایین همین صفحه و حتی در بخش معرفی کتابِ سایت براتون معرفی کردم.
روش بعدی اینه که وقتی دچار استرس شُدین، تنفس شکمی انجام بدین، اینهم می تونه مفید باشه این تنفس علاوه بر کاهش استرس برای سلامتی و همچنین سخنوری هم بسیار مناسبه.

آموزش تنفس شکمی

مطمئن هستم شما هم روش هایی رو سراغ دارین، پس در قسمت نظرات همین پست برای من ارسال کنین تا به این مقاله اضافه بشه و دیگران هم بتونن از اون استفاده کنن.

بخش پنجم نورخورشید، هوای تازه و درمان سرطان

بدون نور خورشید نمی توانید یک باغ خوب و جسمی سالم را پرورش دهید، نورخورشید عملکرد سیستم ایمنی را ارتقاء و اندازه تومورها را کاهش می دهد.

در فضای بسته سرعت رشد تومورها دوبرابر بیشتره.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | نور خورشید و هوای تازه برای درمان سرطان

روزانه بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه حداقل باید در هوای آزاد و در معرض نورخورشید باشید، چه خوب می شه که با یک تیر سه نشون بزنین و در ساعات آفتابی و در هوای آزاد “ورزش” کنید.

بخش ششم خواب و درمان سرطان

یکی از روش های درمان این بیماری که در کتاب “خود درمانی کولیت و کرون” به شدت توصیه شده و به عبارتی آخرین راه حل هم است و کاملا جواب می ده ( البته برای کسانی که شرایط این کار رو داشته باشند ) خواب بهمراه روزه آبه، البته نه هر آبی (آب مقطر).
این کار باعث می شه انرژی حیاتی بدن شما فقط و فقط روی بیماری و از بین بردن اون تمرکز کنه.

جدا از این ها بهترین ساعت خواب برای همه و به خصوص بیماران مرتبط به این صفحه، ساعتِ ۹٫۵ است، یعنی شما باید در این ساعت بروید به رختخواب، چون در این ساعات هورمون های بهبود دهنده شروع به فعالیت می کنند و تنها در صورتی که شما خواب باشین می توانید از مزایای اون بهره مند شوید.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | خواب و درمان سرطان
بخش هفتم نیکوکاری، نگرش قدر شناسی و درمان سرطان

روحیه ی احسان، نیکوکاری و کمک به دیگران باید داشته باشین، حتی اگر به کسی نمی تونین کمک کنین در حد دعا کردن یا بهر شکلی باید این حس نیکوکاری و کمک کردن رو در خودتون پرورش بدین. کمک به دیگران به صورت دائم و مقطعی.
کمک کردن به دیگران بصورت فوق العاده ای در روحیه و اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد و بیش از پیش احساس مفید بودن می کنید…

درمان سرطان با خام گیاهخواری | روحیه شکرگزاری و درمان سرطان

در یک کلام کسانی که شکایت می کنند، از دست این بیماری قِسِر در نمی رن، باید و باید و باید شُکرگذار و سپاس گذارِ هر چیزی که دارین باشین.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | کمک به دیگران و درمان سرطان

یا باید تمام کتاب هایی رو که در پایین همین صفحه معرفی کردم بخونین و یا باید حرف من رو قبول کنید، این دو موردِ نگرش قدر شناسی و نیکوکاری بسیار مهم هستند.

بخش هشتم هدف

باید کارهایی رو که واقعا می خواین انجام بدین رو، روی کاغذ بنویسید و از همین الان فکر که نه یقین داشته باشین که در سلامت کامل هستین.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | هدف داشتن و درمان سرطان

مثال : خودتون رو در یک سال آینده تصور کنید و خصوصیات خودتون رو روی کاغذ بنویسید.
شاید اولین خصوصیت هم این باشه : من در سلامتی کامل بسر می برم و …
اخلاق من خیلی خوبه، من یک کتاب عالی نوشتم، من فلان هنر رو یاد گرفتم، من در سلامتی کامل با نوه هام در حال بازی هستم، من همیشه لبخند می زنم، من فلان قدر پول دارم، وزن من فلان قدر هست و …

حس نیکوکاری و نذر کردن در هدف هاتون یادتون نره، برای مثال: اگه درآمد دارین ۱۰ درصد از درآمدتون رو هر ماه می تونین نگهدارین و با اون یک کار خیر هرچند کوچیک انجام بدین.
موضوع نذر کردن به این شکل هست که برای مثال می گین من اگه سلامتی کاملم رو به دست بیارم ۱۰ درصد از درآمدم روهر ماه به دیگران کمک می کنم و از اونجایی که شما از همین الان در سلامتی کامل هستین، پس از همین الان هم باید این نذر رو انجام بدین، البته نذر کردن فقط مالی نیست می تونین نذر کنین که انسان بهتری بشین و …

خدا می خواد که تو شفا پیدا کنی، توکل کن، الله اکبر : خدا بزرگتر است.

چرا شیر نه؟
چرا شیر نه؟

به ما گفته شده که فراورده های لبنی، عامل همی در سلامتی هستند و حتما باید پاستوریزه و هموژنیزه باشند. شیرِ خام بلافاصله پس از دوشیده شدن شروع به تغییر می کند و فقط تا ساعاتی بعد فرصت داریم که آن را بجوشانیم و پاستوریزه کنیم، در غیر این صورت، شیرِ خام حتی به یک روز بعد هم نمی رسد، مگر اینکه آن را در دمای ۲/۲-۳/۳ درجه ی سانتیگراد و در طرف در بسته نگه داریم.

در پاستوریزاسیون که منجر به افزایش ماندگاری شیر می شود، فراورده های لبنی را با دمای زیاد حرارت می دهند تا باکتری ها کشته شوند، ولی در عین این عمل تمام آنزیم های زنده که در شیر وجود دارند نیز از بین می رود و هضم شیر را مشکل می سازند. از آن مهم تر و خطرناکتر این است که شیر را هموژنیزه می کنند.

اگر به خاطر بیاورید، سال ها قبل وقتی از مغازه‌ی لبنیاتی یا ماست بندی، شیر تازه می خریدیم و آن را در خانه می جوشاندیم، خامه از شیر جدا می شد و یک رویه‌ی ضخیم و چرب در سطح شیر تشکیل می شد. حتی وقتی یک بطری شیرِ پاستوریزه را باز می کردیم، به‌دلیل لایه‌ی ضخیم چربی که در سطح شیر تشکیل شده بود، شیر از بطری بیرون نمی آمد و مجبور بودیم آن را حسابی تکان دهیم یا رویه‌ی شیر را برداریم، اکنون در روند همگن‌سازی یا هموژنیزاسیون، شیر را می چرخانند و تحت فشار زیاد قرار می‌دهند تا دسته های مولکولی بزرگ شیر و گلبول های درشت چربی به ذرات کوچکتر شکسته شوند و شیر همگن گردد، برای همین است که خامه از شیر جدا نمی شود.

این فشار زیاد منجر به حرارت‌دهی مجدد شیر می شود و در نهایت، مزه، رنگ، طعم و همچنین ارزش غذایی شیرِ خام، پس از پاستوریزه و هموژنیزه شدن، تغییر می کند و شیر بصورت یک فراورده‌ی غیر طبیعی در می آید، اما ماندگاری آن افزایش می یابد و این امر فرصت خوبی برای بسته بندی، حمل و نقل و فروش، به تولید‌کننده می‌دهد، اما این شیر دیگر طبیعی نیست و دسته‌بندی مولکول‌های آن آن‌قدر کوچک است که عملاً به شریان‌ها آسیب می زند، در سیستم گوارش اختلال ایجاد می کند، هضم را مشکل می‌سازد و یکی از عوامل بیماری برگشت اسید معده است.

شیر در طبیعت، هرگز بیرون از پستان مادر و در مجاورت هوا باقی نمی ماند و بطور مستقیم از بدن مادر وارد بدن فرزند می‌گردد، در غیر اینصورت در مدت کمتر از چند ساعت تُرش و فاسد می شود.

نکته‌ی عجیب شیرهایی هستند که تاریخ مصرف ۶ ماهه و یکساله دارند و بیرون از یخچال نگهداری می شوند و سازندگان ادعا می کنند که این شیر کاملا طبیعی، تازه و سالم است و هیچگونه ماده‌ی نگه‌دارنده‌ای به آن اضافه نشده است بلکه نوع بسته‌بندی آنها به شکلی صورت گرفته است که سبب ماندگاری طولانی شیر می شود.

گاوهای شیرده در مراتع طبیعی چرا نمی کنند و در گاوداری حبس هستند و به جای علوفه‌ی طبیعی، با دانه‌هایی که اصلاح ژنتیکی شده و با مواد افزودنی، غنی شده‌اند تغذیه می‌شوند و انواع آنتی بیوتیک، مواد هورمونی و تقویتی برای افزایش تولید شیر به حیوان خورانده می شود و شرایط جفت‌گیری و زاد و ولد طبیعی ندارند و در موارد زیادی حاصل تلقیح مصنوعی و اصلاح ژنتیکی هستند.

شیر‌دوشی با استفاده از دستگاه صورت می گیرد و منجر به ورود چرک و خون به شیر می شود. حال این پرسش مطراح می گردد که آنچه به عنوان شیر به دست ما می رسد چیست؟ آیا واقعاً شیر طبیعی و تازه است؟

ارتباط شیر با دیابت

مردم فنلاند بالاترین مصرف شیر در دنیا را دارند، هر کودک از بدو تولد تا سن ۱۴ سالگی بطور متوسط و سالانه بیش از دویست لیتر شیر می‌نوشد یا از محصولات لبنی به میزان معادل آن استفاده می کند. نتیجه این است که دیابت نوع اول در فنلاند نسبت به ژاپن که یکی از پایین ترین مصرف‌کنندگان شیر و لبنیات در دنیاست، ۳۶ برابر شایع‌تر است.

امروزه در کشور آمریکا از هر ۱۳ نفر یک نفر به دیابت مبتلاست. مرکز کنترل و جلوگیری از امراض آمریکا پیش‌بینی کرد که یکی از هر سه کودک سفید پوست و یکی از دو کودک سیاه پوست آمریکایی که در سال ۲۰۰۰ متولد شده‌اند در مرحله‌ای از زندگی، به بیماری دیابت مبتلا خواهند شد. هم اکنون ۳۸۵ میلیون نفر در جهان به این بیماری مبتلا هستند. هر ۱۰ ثانیه ۱ نفر در جهان جان خود را در اثر دیابت از دست می دهد و در همان زمان، ۲ نفر به آن مبتلا می شوند.

به گزارش دکتر اسدالله رجب، رئیس انجمن دیابت ایران، از هر پنج ایرانی یک نفر مبتلا به یکی از انواع دیابت است یا در معرض آن قرار دارد. این بیماری در کشور ما نسبت به کشورهای اروپایی از رشد بیشتری برخوردار است. تعداد بیماران دیابتی در ایران، هر ۱۵ سال سه برابر می شود و سن ابتلا به این بیماری در کشور ما، ۱۵ سال پایین‌تر از میانگین جهانی است.

خوشبختانه بیماری دیابت برگشت پذیر است یا حداقل میزان پیش‌روی آن از طریق رژیم غذایی خالص گیاهخواری و بدون لبنیات کاهش می یابد، و با خام گیاهخواری (میوه خواری) بصورت کامل درمان می‌شود.

مصرف شیر برای استخوان ها مضر است

آمار شکستگی استخوان در کشورهایی که مصرف شیر و لبنیات بالاتری دارند، به مراتب بیشتر است. بنا به باور غلطی که به ما داده شده، شیر برای استخوان های ما خیلی خوب است، بنابراین افرادی که شیر مصرف می کنند باید استخوان های سالم‌تر و قوی‌تری داشته باشند، در صورتی که واقعیت این نیست. بررسی‌ها نشان دادند که زنان آمریکایی در سنین پس از ۵۰ سالگی، در بین بالاترین رکوردهای شکستگی مفصل لگن در دنیا هستند. میزان شکستگی استخوان در اروپا، استرالیا و نیوزلند که مصرف شیر در آنها بالاتر از آمریکاست، بیشتر است.

استخوان‌ها زنده هستند و

منبع : کتاب زمین زمان انسان

۱۱ دلیل برای نخوردن شیر و لبنیات

پژوهشی تازه نشان می‌دهد که شیر آن‌قدرها هم برای افراد بالغ جادویی نیست و حتی نوشیدن سه لیوان شیر در یک روز می‌تواند برای سلامتی بزرگ‎سالان مضر باشد.

منبع: نسیبه خانلرزاده از خبر آنلاین: شیر همیشه یک نوشیدنی سالم قلمداد شده است. این نوشیدنی علاوه بر داشتن ویتامین‌ها و مواد معدنی همچون فسفر و کلسیم، به‌عنوان یک ماده غذایی غنی در گروه مواد غذایی ضروری قرار گرفته و گمان همه بر این است که مصرف روزانه یک لیوان از این ماده سفید، استخوان‌ها را محکم می‌کند.

اما پژوهشی تازه نشان می‌دهد افرادی که روزی سه لیوان یا بیشتر شیر مصرف می‌کنند، دو تا سه برابر بیشتر از افراد دیگر در معرض خطر مرگ زودرس قرار دارند.

به‌رغم این‌که کارشناسان بهداشت عمومی به هیچ‌کس توصیه نمی‎کنند که مصرف محصولات لبنی را متوقف کنند، از دید برخی کارشناسان مانند دکتر لوییس لوی از سازمان بهداشت عمومی انگلیس، دلایل زیادی وجود دارند مبنی بر این‌که شیر دیگر آن غذای بسیار مفیدی که ما فکر می‌کردیم نیست.

درمان سرطان با خام گیاهخواری | مضرات لبنیات

۱- نوشیدن شیر از شکستن استخوان جلوگیری نمی‌کند.
این پژوهش که به مدت ۲۰ سال روی ۶۱ هزار زن و ۴۵ هزار مرد انجام شده بود، نشان می‌دهد که هیچ‌گونه کاهشی در شکستگی استخوان برای افرادی که بیشترین میزان شیر را مصرف می‌کنند، وجود ندارد.

۲- شیر می‌تواند مشکلات قلبی را افزایش دهد.
برخی از پژوهشگران بر این باورند که چربی موجود در شیر می‌تواند خطر حمله قلبی را افزایش دهد.

۳- نوشیدن شیر در بزرگ‌سالان به‌هیچ‌وجه لازم نیست.
پروفسور جاناتان بروستوف، مسئول بخش حساسیت‌ها و تحمل غذایی کینگز کالج لندن می‌گوید که بدن انسان برای این برنامه‌ریزی نشده که بعد از دوران کودکی شیر بنوشد: «تنها در غرب اروپا است که انسان‌ها به‌عنوان فرد بالغ می‌توانند شیر را تحمل‌کنند که آن‌هم به لطف یک جهش ژنتیکی است. ما انسان‎ها به شیر در رژیم غذایی‌مان نیاز نداریم و بدون آن، هیچ‌یک از ویتامین‌ها و مواد مغذی ضروری را از دست نخواهیم داد. حیوانات هم بعدازاین‌که از پستان مادر گرفته شدند، شیر نمی‌نوشند. شما می‌توانید کلسیم و ویتامین‌های موجود در شیر را در رژیم‌های غذایی دیگر به دست بیاورید».

۴- شیر نفخ می‌آورد.
پروفسور بروستوف می‌گوید: «بعد از دوران شیرخوارگی توانایی افراد برای هضم قند شیر رو به کاهش می‌رود؛ و اگر شما نتوانید قندهای شیر را هضم کنید، با توجه به این‌که قندها تمایل به تخمیر در معده دارند، مقدار بسیار اندکی از مخمر برای روده شما باقی می‌ماند. علت نفخی که بعد از مصرف زیاد شکلات دامن‌گیر شما می‌شود هم همین است».

۵- شیر منجر به سستی و بی‌حالی می‌شود.
طبق گفته پروفسور بروستوف، بسیاری از بیماران او، زمانی که شیر را از رژیم غذایی خود حذف کردند، به کاهش سستی اشاره کرده‌اند.: «من بیمارانی داشتم که وقتی هر چیز دیگری را امتحان می‌کردند و نتیجه نمی‌گرفتند؛ من به آن‌ها می‌گفتم که شیر را کاملاً کنار بگذارند و حال می‌گویند که بینی‌ام بهتر احساس می‌کند و معده‌ام بهتر کار می‌کند».

۶- شیر می‌تواند آکنه ایجاد کند.
به استناد پژوهشی که در سال ۲۰۰۷ / ۱۳۸۶ در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد انجام شده، ارتباط آشکاری بین نوشیدن مرتب شیر و ابتلا به آکنه وجود دارد. این پژوهش نشان داده که خوردن غذاهایی با گلایسامیک و نوشیدن شیر نه‌تنها آکنه را بدتر می‌کند، بلکه در برخی موارد خود حتی عامل ایجاد آن است.
شاید مارگارت تاچر وقتی در سال ۱۹۷۱ / ۱۳۶۰ عرضه شیر رایگان را در مدرسه‌های ابتدایی لغو کرد (و به همین دلیل از سوی مردم، “شیر دزد” لقب گرفت)، در حق آن کودکان لطف هم کرده باشد!

۷- شیر خامه‌ای هورمون‌های شما را به هم می‌ریزد.
همان پژوهشی که ارتباط مصرف شیر و آکنه را برملا کرد، نشان داد آن‌هایی که شیرهای پر خامه گرفته می‌نوشند، ۴۴ درصد بیش از دیگران با خطر لک‌های پوستی مواجه می‌شوند. گمان بر این است که پردازش صنعتی شیر سطوح هورمون‌ها را در این نوشیدنی افزایش می‌دهد که به‌نوبه خود، افراد مبتلا به آکنه را هم می‌آزارد.

۸- شیر می‌تواند منجر به سرفه شود.
زمان نوشیدن شیر، برخی از افراد احساس می‌کنند که گلویشان با مخاط ضخیمی پر می‌شود و منجر به آبریزش بینی و سرفه می‌شود. دمای پایین شیری که داخل یخچال نگه‌داری شده می‌تواند منجر به سرفه شود. علاوه بر این بچه‌هایی که به شیر حساس‌اند نشانه‌های شبیه به آسم از خود بروز می‌دهند.

۹- شیر می‌تواند گوش‌هایتان را بگیرد.
بیش از نیم قرن است که ارتباط بین شیر گاو و عفونت‌های گوش در کودکان حساس اثبات شده است. در موارد نادری، عوامل بیماری‌زای موجود در شیر می‌تواند منجر به عفونت گوش شود. حتی یک بیماری ریوی به نام سندرم هاینر نیز وجود دارد که یک نوع حساسیت شدید به پروتئین‌های شیر گاو است که با مصرف شیر ارتباط دارد و عموماً در نوزادان خود را به‌صورت عفونت گوش نشان می‌دهد

۱۰- حساسیت به شیر می‌تواند مرگ‌بار باشد
به‌رغم اینکه تنها در حدود یک درصد از افراد بالغ به شیر حساسیت دارند، اما نوشیدن شیر توسط آن‌ها می‌تواند مرگ‌بار باشد. افراد بدشانسی که به لبنیات حساسیت دارند، در صورت مصرف آن‌ها علائم استفراغ، خس‌خس سینه، دل‌درد یا واکنش انافیلاتیک بالقوه مرگبار را از خود بروز می‌دهند.

۱۱- روغن و افزودنی‌های دیگر
خبرهای یکی دو ماه اخیر در مورد روغن پالم را بخوانید و پیش خود فکر کنید که چه چیزهای دیگری ممکن است در شیر مصرفی ما پیدا شوند؟

جداکننده بخش درمان سرطان کشف شد

توجه : اگر این صفحه برای چیرگی شما بر بیماری و بهبود سطح زندگیتان موثر بوده است، لطفا مرا آگاه کنید. از هرگونه بازخورد از طرف شما در قسمت پایین همین صفحه سپاسگذارم. داستان های شفایافتگان را با کمال میل می پذیرم.

سوال : هیچ جای قرآن گوشت رو حرام نکرده و پیامبران و امامان ما گوشت می‌خوردند؟
بخش ۲
سوال : هیچ جای قرآن گوشت رو حرام نکرده و پیامبران و امامان ما گوشت می‌خوردند؟

ما حدیث داریم که می گه شکم خود را گورستان حیوانات نکنید و از آن طرف حدیث داریم هر کس نتوانست گوشت بخورد، باید به حساب بیت المال (و با کمک دولت) گوشت بخرد و بخورد.

امام صادق علیه السلام از پدران خود از امیرالمؤمنین علیه السلام نقل کرد که فرمود:

«گوشت بخورید، که گوشت از گوشت پدید می آید، و گوشت، گوشت می رویاند، و کسی که ۴۰ روز گوشت نخورد بَد اخلاق می شود، پس هرگاه یکی از شما بَد اخلاق شد یا حیوانی از شما بَد اخلاق شد در گوش او اذان بگوئید.»

خب پس اگه ۴۰ روز گوشت نخوردید و بداخلاق نشدید، مشکلی نداره و اگه بداخلاق شدید یه مقدار گوشت بخورین، و اونجایی که می گه و گوشت، گوشت می رویاند، من به چشم خودم خام گیاه خواران و گیاهخوارانی رو دیدم که در رشته‌ی بدنسازی فعالیت دارن و عضلات حجیم هم داشتند. منظورم نفی حدیث نیست و منطور من این هست که راههای زیادی وجود دارد.

حالا اگر بد اخلاق شدین و خواستین یکم گوشت بخورین :

برتری گوشت گوسفند بر گوشت گاو

رسول خدا(ص) فرمود: «گوشت گاو، بیمارى و شیر آن دوا است و گوشت گوسفند دوا و شیر آن بیمارى است».

سعد بن سعد به امام رضا(ع) گفت: خانواده من گوشت‏ گوسفند نمی‌خورند. آن‌حضرت پرسید: «چرا؟» گفت: تصوّر می‌کنند که سودا را تحریک می‌کند و سبب سر درد و دردهاى مفاصل می‌شود. امام(ع) فرمود: «اگر دامى از گوسفند گرامی‌تر بود، خدای عزّ و جلّ آن دام را فداى اسماعیل ذبح می‌کرد».

البته گفتنی است؛ در برخی روایات آبِ گوشت گاو برای درمان بیماری پیسی سودمند دانسته شده است؛ مانند این‌که امام صادق(ع) می‌فرماید: «آب گوشت گاو، پیسى را از میان می‌بَرَد».

پرسیدین که پس چرا هیچ جای قرآن خوردن گوشت رو حرام نکرده ؟

در چند آیه از قرآن خوردن گوشت حلال شده اما آیا حلال بودن چیزی به معنای آن است که ما باید حتماً آن را بخوریم یا اینکه خوردن آن برما واجب است؟! طلاق هم جزء حلال های خداوند است. اما آیا این بدان معنا است که همه ی زوج ها باید بروند و طلاق بگیرند؟ حتماً می دانید با این که طلاق از نظر اسلام حلال است اما طبق روایت، طلاق عرش خدا را به لرزه در می آورد.

برنامه اندروید پرستار سلام

معرفی کتاب برای درمان سرطان

کتاب خام گیاه خواری

کتاب خام خواری

کتاب زمین زمان انسان

معرفی کتاب زمین زمان انسان

کتاب طلای سبز

معرفی کتاب طلای سبز

کتاب سرطان دیگر مرا نمی ترساند

معرفی کتاب سرطان دیگر مرا نمی ترساند

کتاب خنده درمانی

کتاب خنده درمانی

کتاب خود درمانی کولیت کرون

کتاب خود درمانی کولیت و کرون

کتاب آب ناب

معرفی کتاب آب ناب

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست