صندوق خیریه وام تاسوعا

بسم الله الرحمن الرحیم

شما هم می تونین کمک کنین هم می تونین وام بگیرین 🙂

صندوق خیریه وام تاسوعا برای کمکی هر چند کوچک، بصورت وام 500.000 تومانی شروع به فعالیت در تاسوعای سال 98 کرد و الان وام ها 3 میلیون تومانی شده است که بعد از دو ماه تنفس اقساطش شروع و در 10 قسط باز پرداخت می شود، فعالیت است.

افرادی بسیار زیادی به این صندوق کمک مالی کرده اند و حتی خود نیروهایی که وام گرفته اند، در موقع قسط دادن مبلغی بیشتر واریز می کنند بسیار اختیاری برای کمک به صندوق همچنین افرادی مثل آقای سعید مقدم که کمک 50 میلیون تومانی به صندوق داشته اند و

الان شاید فکر می کنید مبلغِ وام 3 میلیونی مبلغ مسخره ای باشد، اما باید بیشتر توضیح دهیم: خیلی از افرادی که به موسسه پرستار سلام مراجعه می کردند و می کنند بیکار هستند و به مبالغی این چنینی نیاز دارند تا حداقل های خود، مانند کرایه ماشین برای رفتن به مصاحبه های کاری را داشته باشند.

شماره کارت صندوق قرضالحسنه تاسوعا

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

تاسوعا، روز نهم ماه محرم است، شمر در این روز برای حضرت ابوالفضل العباس (ع) امان نامه ای را آورده بود، که آن حضرت از اردوی امام حسین (ع) جدا شود.

اما آن بزرگوار با شجاعت تمام و با قاطعیت شمر را از خود راند و مکر شیطانی آنان را رسوا کرد به همین خاطر روز تاسوعا برای تجلیل از فداکاری و وفاداری به آن حضرت اختصاص یافته است.

تمام شهدای کربلا از جمله حضرت ابوالفضل عباس در روز عاشورا شهید شده اند.

اولین وام در 6 آبان ماه 1398 پرداخت شد و این صندوق در روز تاسوعای حسینی سال 98 تاسیس گردیده است. یاعلی مدد

0
تعداد وام های داده شده
0
تعداد خیرین
keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!