امور منزل و آشپزی دماوند

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. نظافت منزل و آشپزی
  6. chevron_right
  7. امور منزل و آشپزی دماوند

امور منزل و آشپزی دماوند _ پختن به روش‌های مختلفی که مواد غذایی را به کمک حرارت دادن، آماده خوردن می‌کنند گفته می‌شود. پختن مواد غذایی ممکن است در یک ظرف در بسته و تحت فشار به نام زودپَز انجام شود. این روش، سرعت پخت را افزایش می‌دهد و ویتامین‌های غذا نیز بهتر در آن باقی می‌مانند.

🍜 امور منزل و آشپزی : خانم ثاثی

📌 : آخرهفته ها برای مهمون داری حدودا 12 نفر، امور منزل و آشپزی

💸 حقوق : 4.000.000 تومان (رو حقوق می شه یکم چونه زد)

⏰ ساعت کاری : چهارشنبه 12 ظهر تا شنبه 4 ظهر، هزینه رفت آمد هم بهتون می دن

🏠 محدوده : آبسرد، دماوند

==_____==______==_____

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

امور منزل و آشپزی دماوند
امور منزل و آشپزی دماوند

 

آشپزی ابتدا به صورت طبخ کردن بوده و تقریبا حدود دو میلیون سال پیش شروع شده. با کشف آتش آشپزی به وجود آمد. روش آشپزی در قدیم این گونه بوده که تکه ی خام غذا را در آتش می انداختند تا تا پخته شود.

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی برای سه نفر فرمانیه

آشپزی به مثابه یک روش درمانی

رسیدن به ذهن-آگاهی (یا به تعبیری حضور در لحظه) از طریق آشپزی، ایده ایست که به تازگی در علم روان درمانی هواداران زیادی پیدا کرده. هم محققین علمی و هم متخصصین ذِن و مراقبه، در مورد تاثیرات مثبت این روش بر سلامت روحی-روانی توافق دارند. وقتی مشغول آماده کردن هر نوع غذایی هستیم، برای تغذیه ی خودمان زحمت می کشیم و به مغز و بدنمان اطمینان می دهیم که انرژی در راه است! تمرکز، ذهن-آگاهی و هدفمندی ای که در این فرایند وجود دارد، ذهن شلوغ ما را آرام کرده و تسکین می دهد. در ادامه هشت دلیل اصلی که برای این ادعا مطرح شده را با شما در میان می گذاریم.

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی برای دونفر مترو قلهک

امور منزل و آشپزی دماوند

صدای جلز و ولز کَره در ماهیتابه، صدای قل قل آب جوش، صدای ساییدن دانه های فلفل سیاه؛ همگی صداهای آرامش بخشی هستند که از آشپزخانه به گوش می رسند. ولی آیا هرگز واقعا به آنها توجه کرده اید؟ برخی از آرامش بخش ترین اوقات روز، ساعاتی هستند که برای آشپزی کردن صرف می کنیم. اما افراد به ندرت به لذت بردن از این تجربه توجه می کنند. بدون شک خوردن یک غذای خوشمزه با طعم خوشایند و جدید، تجربه ی لذت بخشی است؛ اما فرایند آماده کردنش چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!