آموزش تعویض پوشک بزرگسالان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار بیمار در منزل
  4. chevron_right
  5. سلامت
  6. chevron_right
  7. آموزش پرستاری
  8. chevron_right
  9. آموزش تعویض پوشک بزرگسالان

برای مراقبت از بیمار و سالمند در منزل و بیمارستان گاهی نیاز به تعویض پوشک می باشد که در فیلم زیر راحت ترین روش برای تعویض پوشک سالمندان آموزش داده شده است.این فیلم برای خانواده هایی که در منزل خودشان سالمند و یا بیمار دارند هم می تواند بسیار مفید است .

حتما نکات بهداشتی را هم برای خود و هم برای بمیار یا سالمند رعایت کنید ، بیمار را کامل تمیز کنید ، از ابزارهای بهداشتی مثل ماسک و دستکش استفاده کنید .

حتما برای بیمارانی که کامل روی تخت هستند از تشک مواج استفاده کنید که زخم بستر نگیرند

مطالب مرتبط :   2 ویدئوی آموزش تست فشار خون

سعی کنید هر دو سه ساعت یکبار به بیمار یا سالمند تغییر پوزیشن دهید که زخم بستر نگیرد چون مستعد گرفتن زخم بستر هستند

هنگام تمیز کردن سالمند با دقت بررسی کنید که سالمند یا بیمار علائم زخم بستر را نداشته باشند و در صورت لزوم از پمادهای لازم حتی قبل از اینکه علائمی را مشاهده کنید استفاده نمایید .

در صورتی که علائم زخم بستر را مشاهده کردید حتما با پرستار سلام برای اعزام کارشناس زخم بستر و یا مشاوره تلفنی با کارشناس زخم بستر تماس بگیرید.

حدودا تمام بیمارانی که درخواست همراه بیمار در بیمارستان دارند نیز پوشکی هستند ، در بیمارستان می توانید از پرسنل خود بیمارستان کمک بگیرید و برخی بیمارستان ها تعویض پوشک و لگن گذاشتن را خودشان انجام هم می دهند .

مطالب مرتبط :   آموزش کار با دستگاه تست قند خون

اُمیدوارم همه جوان ها تا جوان هستند عادت به ورزش کردن را در خود ایجاد کنند تا در زمان سالمندی نیاز به پرستار سالمند در منزل و تعویض پوشک و … نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!