کتاب خود درمانی کولیت و کرون

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار بیمار در منزل
  4. chevron_right
  5. کتاب خود درمانی کولیت و کرون

راهنمای جامع درمان روده ها و تندرستی پایدار

قبل از خواندن این کتاب توصیه می شود که به ترتیب کتاب های خام خواری ، زمین زمان انسان و کتاب سرطان دیگر مرا نمی ترساند را بخوانید.

این کتاب علم شما را در زمینه خام گیاهخواری افزایش می دهد و موارد تازه ای برای گفتن دارد، در این کتاب تندرستی پایدار براساس رژیم غذایی خام گیاهی، ورزش روزانه، تفکر مثبت و عشق به زندگی بیان شده است.

این کتابِ راهنما نشان می دهد که تغذیه سمی معمولِ جامعه و عوامل سبک زندگی نادرست که باعث بیماری های روده می شوند چگونه اند و راه شفایافتن، بازیابی نیروی جوانی و لذت بردن از تندرستی پایدارِ بدون هیچگونه عوارض را نشان می دهد. این برنامه ی سبک زندگی می تواند شما را از بیماری های روده نجات دهد.

این یک طرح درمان برای مدیریت بیماری های روده (IBD،IBS) نیست، یک برنامه کوتاه مدت و سریع که فقط برای برخی افراد کارآمد باشد یا برنامه ای که براساس نظریات ثابت نشده و جعلی اختراع شده باشد.

برعکس، این برنامه بر پایه اصول واقعی علم تندرستی است که به ما نشان می دهد که چگونه دلایل بیماری های روده را از میان برداریم و قدرت خود درمانی را بطور کامل آزاد کرده و تندرستی پایدار را با ارضای نیازهای تندرستی بیولوژیکی فراهم کنیم.

بیماری تنها زمانی پیدا می شود که ما آنرا باعث شویم. بیماری ها کاملا برگشت ناپذیرند اگر ما دلایل را حذف کرده و سالم زندگی کنیم. توانایی شفا یافتن و رها و آزاد زیستن از بیماری ها در دست خود ماست.

بیشتر بخوانید :   میوه های قرم و خواص آنها

سایت و ایمیل دکتر کلاین (زبان انگلیسی بلدی؟)

www.colitisandcrohnscenter.com

dave@colitisandcrohnscenter.com

سایر سایت ها و راههای ارتباطی با دکتر کلاین و سایر افراد ( مشاوران روزه درمانی و … ) در انتهای کتاب خود درمانی کولیت کرون موجود می باشد.

نویسنده کتاب دکتر دیوید کلاین

مترجم فاطمه ندیم

انتشارات آوای آرامش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!