پایپر و تغییر کردن در هر چیزی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار بیمار در منزل
  4. chevron_right
  5. پایپر و تغییر کردن در هر چیزی

پایپر انیمیشنی کوتاه محصول استودیوهای انیمیشن پیکسار در سال ۲۰۱۶ است. این انیمیشن ۶ دقیقه‌ای توسط اَلن باریلارو نوشته و کارگردانی شده است. این انیمیشن در هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار برنده جایزه اسکار بهترین پویانمایی کوتاه شد.

انیمیشن پایپر piper داستان یه مرغ دریایی تازه متولد شده است که با مادرش و بقیه پرنده‌ها کنار دریا زندگی می‌کنه. غذای این پرنده‌ها موجودات دریاییه که موج‌ها با خودشون نزدیک ساحل میارن. چند روز اول تولد، مثل همه جوجه پرنده‌ها، پایپر کوچولو از غذاهایی که مامانش براش شکار کرده می‌خوره. روزها می‌گذرن و حالا پایپر به سنی رسیده که خودش باید کم کم غذا شکار کنه و پرواز رو یاد بگیره.

یه روز صبح، اون همراه مامانش کنار دریا می‌ره. با اومدن موج، همه پرنده‌ها به سمت دریا می‌رن تا موجودات دریایی رو که موج‌ها با خودشون به ساحل اوردن، شکار کنن. پایپر هم مثل بقیه به سمت دریا می‌دوه. اما تا میاد غذاش رو شکار کنه، موج بزرگی به سمت ساحل می‌یاد و پرنده کوچولوی قصه زیر آب می‌ره. بعد از اون اتفاق، پایپر دیگه از آب و موج می‌ترسه.

به همین خاطر حاضر نیست با مادرش و بقیه پرنده‌ها برای شکار به دریا بره. اون از مادرش می‌خواد مثل قبل که کوچیک بود، براش غذا بیاره. اما مامانش قبول نمی‌کنه. چون می‌دونه اگه خود پرنده کوچولو غذاشو شکار نکنه، نمی‌تونه به اندازه کافی قوی بشه و خودش شکار موجودات قوی‌تر می‌شه. یه روز مامان پرنده، دوباره به پایپر اصرار می‌کنه تا به سمت دریا بره. پاپیر با ترس و نا امیدی به سمت دریا راه می‌افته که ناگهان …

مطالب مرتبط :   مبازه با دیابت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!