نگهداری از سالمند سالم

نگهداری از سالمند سالم

# نگهداری از سالمند سالم # پرستار سالمند در منزل تهران

برای استخدام پرستار سالمند برای مراقبت و نگهداری از سالمند سالم در منزل و پرستار بیمار ، پرستار سالمند بیمار و پوشکی در منزل تهران و … با پرستار سلام تماس بگیرید …

# پرستار روزانه سالمند و پرستار شبانه روزی سالمند # نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل # حقوق نگهداری سالمند در منزل # قیمت پرستار سالمند در منزل تهران

هر سه هشتگ بالا در سرچ گوگل از پر سرچ ترین عبارات در زمینه سرچ در گوگل در عبارت پرستار سالمند و پرستار سالمند در منزل تهران می باشند .

نگهداری از سالمند سالم نگهداری از سالمند سالم پرستار سلام پرستار سالمند در منزل تهران

در این محتوا یکی از نمونه کار های بسیار قدیمی پرستار سلام را که با حقوق 1.600.000 تومان برای محدوده کن سولقان و برای خدمت پرستاری ، مراقبت و نگهداری سالمند سالم در منزل ، اعزام نیروی پرستار سالمند شده است را قرار داده ایم

به دلیل اینکه پرستار سلام مانند بسیاری از شرکت هایی که تازه تاسیس می شوند و زیر یک سال شرکت جمع می شود نیست و بیش از 12 سال سابقه درخشان فعالیت در زمینه خدمات مختلف در منزل دارد ،

نمونه کارهای های قدیمی با این حقوق نگهداری سالمند ( قیمت پرستار سالمند در منزل تهران ) که در این زمان خنده دار است و خود من نویسنده ی این محتوا دیروز که با خانواده به زیارت حرم شاه عبدالعظیم حسنی رفته بودیم تقریباً معادل همین حقوق هزینه یک وعده غذای ما شد

پرستار سالمند سالم در منزل تهران

خیلی از افرادی که تازه اقدام به ثبت نام در شرکت های پرستاری در منزل تهران می کنند تمایل دارند کار خود را با نگهداری سالمند سالم انجام دهند چون سالمند سالم بیشتر نیاز به هم صحبت ، هم دم و شخصی که انجام امور منزل و آشپزی ، بعلاوه خرید را انجام دهد نیاز دارند .

و نیاز به بلند و کوتاه کردن ، جا به جایی ، تعویض پوشک ، اکثراً مراقبت از اینکه سالمند در راه رفتن نیفتد ، سالمند آلزایمر نداشته باشد که توهم داشته باشد ، نیاز به چک کردن مداوم قند و فشار خون نباشد و … منظور همان همدم سالمند در منزل تهران می باشد .

مطالب مرتبط :   چای سبز و خواص دیگر

حقوق نگهداری سالمند در منزل

مهم ترین عامل تاثیرگذار ذر حقوق نگهداری سالمند در منزل ، ساعت کاری و شرایط جسمی و روحی سالمند است.

جوانی از سالمندی خواست که پندی به او بدهد

سالمند گفت الان که وقتی جوانی با زیبایی و خوشگلیت هستی و وقتی پیر می شی با سلامتی و پولت هستی ، واقعیت داره این موضوع ، اگه پول نداشته باشی ، هر شغلی هم داشته باشی ، وقتی دوران جوانی و کار کردنت گذشت ، بالاخره یه روز تموم می شه این قانون دنیاست که آدم رو مثل تی زمین شوی ، زیر پاشون می ذارن و له می کنن .

پرستار شبانه روزی سالمند و پرستار روزانه سالمند پرستار سالمند در منزل تهران نگهداری از سالمند سالم پرستار سلام

یکی از آرزوهای هر کسی زندگی در آرامش در منطقه ای خوش آب و هواست ،

کن سولقان را بهتر بشناسیم :

کن و سولقان در واقع دو روستا در شمال غربی تهران هستند که معمولا اسم آن ها با هم بکار می رود و آن را کن سولوقون می گویند .

از رشته کوه توچال رودخانه ای در کن جاری است که آن را رودخانه ی کن می نامند ، جالب است که امروز دیگر “ کن ” جزئی از منطقه ی پنج اُستان تهران به حساب می آید ،

سولقان یا سولوقون نیز که از توابع کن است و خود یک دهستان است از شانزده آبادی تشکیل شده است ، احتمالا شنیده اید که معروف ترین این آبادی ها “ امام زاده داوود ” است .

جاده از کن آغاز شده از سولقان می گذرد و در نهایت به امام زاده می رسد که طول این مسیر حدود بیست و پنج کیلومتر است ، روستای کن که روستایی بسیار قدیمی است در دوران قدیم از توابع ولایت ری بوده است ،

با توجه به توسعه ی شهری و زندگی ماشینی در تهران بافت روستایی کن دچار تغییر شده است اما باید بدانیم که قدمت تمدن این منطقه به 1400 سال پیش بازمی گردد .

همانطور که احتمالا می دانید کوه های بسیاری منطقه ی کن را احاطه کرده است که طبیعتاً به علت وجود این کوه ها دره های بسیاری در این منطقه به وجود آمده اند که شامل : دره وسک ، قلاچ ، گرم دره ، خرگوش دره ، مالا و باغ میر می باشد .

مطالب مرتبط :   مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها،حکیمیه

جالب است بدانید که محله هایی که امروز دیگر جز محله های تهران به حساب می آیند نظیر شهران ، آریاشهر ، دهکده المپیک و شهر زیبا از توابع کن بوده اند .

اگر بخواهیم از ییلاقات و مناطق گردشگری کن سولقان نام ببریم باید نام آبادی های خوش آب و هوای این منطقه را برشماریم که برای سفر در فصل های گرم سال بسیار پر لطف می باشند ، سنگان ، كشارعلیا ، وردیج ، رندان و طالون نام برخی از آنهاست .‌

نمونه کار و پروژه ی جدید پرستار سلام پرستاری از سالمند سالمِ خانم و تنها در منطقه سولقان ( شهران ) است . نگهداری از سالمند سالم از نگهداری از سالمند پوشکی و آلزایمری و … بمراتب آسان تر است .

چون این پروژه یا نمونه کار شبانه روزیست پس چرا نباید در یک جای زیبا و خوش آب و هوا مثل کن-سولقان باشد . البته دور بودن یکی از نقاط ضعف این پروژه است که برای پروژه های شبانه روزی زیاد مهم نیست .

پیام نویسنده این نمونه کار : امروز که داشتم دستی به سر روی این نمونه کار قدیمی ( البته نمونه کارهای خیلی قدیمی تر داریم که در سایت موجود است و خیلی از نمونه کارهای قدیمی تر در سایت موجود نیست و اصلا اوایل تاسیس شرکت سایت نداشتیم 🙂 تا اولین نمونه کارهامون الان موجود باشه در سایت )

در سایت می کشیدم خیلی از خاطرات برام زنده شد و چقدر زود گذشت و چقدر خوش گذشت و الان پرستار سلام بیش از 12 سال در حال خدمت رسانی در زمینه ها ی مختلف در منزل در تهران است .

پیام مدیریت پرستار سلام : برای دریافت خدمات پرستاری ، مراقبتی و نگهداری از سالمند ، کودک و بیمار در منزل از یک شرکت معتبر و با سابقه فقط یک تک زنگ فاصله دارید و مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم ،

تماس بگیرید و هر سوالی دارید بپرسید با افتخار همکاران من در خدمتتون هستند و همچین تا پایان همین ماه اگر تماس بگیرید تمام خدمات در منزل پرستار سلام شامل 10 درصد تخفیف نیز می باشد .

نوشتهٔ پیشین
کتاب خود درمانی کولیت و کرون
نوشتهٔ بعدی
پرستار سالمند خانم

محتوای مرتبط

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

مقصرهایی یرای نفخ شما

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

بهداشت مسواک

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

گرسنگی شما را برطرف می‌کند

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

پرستار سالمند در اوین

پرستار سالمند در اوین

امور منزل خیابان فاطمی

امور منزل و آشپزی آریاشهر

امور منزل 2 روز در هفته تهرانپارس

امور منزل 2 روز در هفته تهرانپارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!