پرستار سالمند خانم با تجربه در قیطریه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار سالمند در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار سالمند خانم با تجربه در قیطریه

نام فایل : خانم مایلی


توضیحات : پرستار سالمند خانم توان بلند و کوتاه کردن خانم ۶۰ کیلویی، سابقه کار داشته باشن، پوشکی هستن، کمک در امور منزل و آشپزی، مرخصی هاشو یا نرن که جداگانه حساب می شه یا جمع کنن باهم برن، تنها نیستن، بیمار با خواهر و پدرشون زندگی می کنن.


حقوق : ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان


ساعت کاری : شبانه روزی


آدرس : قیطریه، بلوار کاوه شمالی


تاریخ : شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸


تماس با پرستار سلام

۸۸۴۹۹۴۰۴


آسیب دیدن مراقب در جا بجا کردن بیمار

جا بجا کردن بیمار

جا بجا کردن بیمار

دو نوع خطر مهم در کمین شما هستند.  خطر اول در بلند کردن بیمار، از حالت نشسته یا خوابیده به حالت ایستاده، برای انتقال او به وسیله دیگر مانند ویلچر و بالعکس اتفاق می افتد.  برای انجام این کار باید از زانو ها و پاهای خود کمک بگیرد و از هرگونه فشار به کمر خود پرهیز کنید. در غیر این صورت آسیب دیدن مهره های کمرتان حتمی است.  خطر دیگر، زمانی اتفاق می افتد که شما پس از بلند کردن بیمار،  تعادل خود را به هر دلیل از دست بدهید و در نتیجه شما و بیمار هردو سقوط کنید و آسیب ببینید.

آسیب دیدن بیمار در زمان جا بجا شدن

بزرگترین خطری که بیماران مبتلا به آلزایمر یا سایر انواع دمانس(فرسایش مغز) را تهدید می کند، خطر افتادن و صدمه دیدن است.  بعضی بیماران ممکن است تا پایان بیماری تا حدی تعادل و تحرک خود را حفظ کنند ولی بیشتر آنها در مرحله میانی نیز اندک تعادل خود را از دست می دهند و برای جابجایی به پشتیبانی بیشتری نیاز پیدا می کنند.

با پیشرفت بیماری، نیازهای بیمار در امر جا بجا شدن تغییر میکنند

بیماران مبتلا به آلزایمر و سایر انواع دمانس(فرسایش مغز)، در مراحل مختلف بیماری به کمک مراقبت کننده خود در امر جا بجایی نیاز دارند. این نیاز در ابتدا ممکن است راهنمایی گفتاری باشد، مثلاً هنگام راه رفتن، تذکر اینکه دستتان را به دستگیره بگیرید یا مواظب پله باشید. به مرور زمان ممکن است برای جلوگیری از افتادن بیمار، نیاز باشد دست او را بگیرید یا هنگام راه رفتن از کمربند ایمنی استفاده کنید.  در نهایت، ممکن است تنها راه جابجایی مطمئن بیمار، فقط  بکمک ویلچر عملی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!