همراه بیمار در بیمارستان شهدای تجریش

 

توضیحات : همراه بیمار در بیمارستان شهدای تجریش خانم برای بالای ۵ روز


حقوق روزانه :  ۱۳۰٫۰۰۰ تومان


محدوده : بیمارستان شهدای تجریش 


ساعت کاری : شبانه روزی


موسسه پرستار سلام در زمینه پرستاری از کودک ، سالمند و بیمار در منزل و بیمارستان فعالیت می کند، همراهی بیمار در بیمارستان های مختلف شهر تهران با توجه به تعداد بالای کارهای ما در زمینه همراه بیمار در بیمارستان خود به خود موجب بالارفتن تجربه نیروهای بخش همراهی در بیمارستان پرستار شده ، نتیجه اینکه با خیال راحت با ما تماس بگیرین و به روزمرگی های خودتان به راحتی بپردازد.

کمی درباره بیمارستان تجریش : مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ مرکز پزشکی رضا پهلوی نام داشت، از مراکز آموزشی، درمانی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی است که در میدان تجریش تهران ایران واقع شده‌ است.

محل این مرکز در ابتدا قبرستان بزرگ تجریش بود که در سال ۱۳۰۹ به دستور رضاشاه تبدیل به باغ و شهرداری شمیران شد. در سال ۱۳۴۰ با واگذاری آن به سازمان شاهنشاهی خدمات اجتماعی، بیمارستانی در این محل با ساخت ساختمانی ۳ طبقه شروع به کار کرد. ساختمان اصلی ۶ طبقه آن در سال ۱۳۴۸ افتتاح و مرکز رسماً به نام مرکز رضا پهلوی نامگذاری شد.

این بیمارستان محل مؤسسه خیریه بهنام دهش‌پور است که به کمک به بیماران سرطانی می‌پردازد. ماموریت سازمانی موسسه خیریه بهنام دهش پور برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان است.

همراه بیمار در بیمارستان شهدای تجریش


تاریخ : یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸


برای انتخاب این پروژه، شماره زیر را لمس کنید.

۸۸۴۹۹۴۰۴


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!