نظافت منزل ، ساعتی ۲۰ تومن ، باغ فیض

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. انجام امور منزل
  4. chevron_right
  5. نظافت منزل ، ساعتی ۲۰ تومن ، باغ فیض

نام فایل : خانم باقری کاشانی


توضیحات : نظافت منزل ، ساعتی ۲۰ تومن که ۱۵ درصد اون کا مزد دفتره .


حقوق : ساعتی ۲۰٫۰۰۰ تومن


ساعت کاری : فوری برای امروز


محدوده : باغ فیض


تاریخ : شنبه / ۱۲ فروردین ۱۳۹۸


تماس با پرستار سلام

۸۸۴۹۹۴۰۴


اگر به دنبال شخصی مطمئن برای کار های خدماتی هستید بخوانید

تجربه کاری رضایت بخش

یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب یک نیروی خدماتی حرفه ای بررسی تجربه کاری آن فرد و میزان رضایت مشتریان قبلی از کار او است. در واقع وقتی

نظافت منزل ، ساعتی 20 تومن ، باغ فیض

نظافت منزل ، ساعتی ۲۰ تومن ، باغ فیض

شما با روزمه یک نیروی خدماتی را آشنا باشید میتوانید تا حد زیادی کیفیت کار او را بشناسید. برای بررسی میزان موفقیت یک نیروی خدماتی به دو مساله باید توجه داشته باشید که یکی تعداد مشتریان و دیگری تعداد سفارش‌های موفق و رضایت بخش از کار وی است. خوشبختانه اغلب شرکت های خدماتی خوش نام و حرفه ای را میتوانید در اپلیکیشن‌های آنلاین خدماتی معتبر دنبال کرده و رزومه نیروهای آنها را بررسی کنید. نظرات مشتریان در مورد نیروی موردنظر را بخوانید و البته برآیند این نظرات را در نظر بگیرید. برای مثال اگر اغلب مشتریان از وقت شناسی نیروی نظافتی تعریف کرده اند بهتر است به رای اکثریت اعتماد کنید.

با نیروی خدماتی کاملا هماهنگ شوید:

پس از انتخاب نیروی خدماتی مورد نظر و حضور وی در خانه تان ابتدا باید لیست تمام کارهای نظافتی که از او میخواهید را نوشته و به او بدهید. پیش از شروع کار مواد شوینده مصرفی و وسایلی منند جاروبرقی و بخارشو که میخواهید خانه با آن تمیز شود را نیز در دسترس وی قرار دهید و در صورتی که یکی از اعضای خانه به ماده شوینده خاصی حساسیت دارد حتما مساله را با نظافتچی در میان بگذارید. در مورد وسایل خانه مخصوصا وسایلی ک تنها باید با شوینده هایی خاصی تمیز شوند نیز حتما با او صحبت کنید تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشد. یک نظافتچی حرفه ای همیشه لیستی از کارهای نظافتی که باید انجام بدهد را به همراه دارد. بهتر است برای اطمینان از کیفیت کار نیروی خدماتی هر چند ساعت یک بار از کار او دیدن کنید.

حسن رفتار یک نیرونی خدماتی حرفه ای بسیار مهم است!

یکی از مهمترین ویژگی های یک نیروی خدماتی حرفه ای داشتن اخلاق خوب و حسن رفتار است. یک نیروی نظافتی مطمئن و کاربلد قطعا رفتاری خوب و ظاهری آرام و خوشایند دارد. مهارت در کار، اطمینان و اعتماد به نفس لازم را به نظافتچی میدهد که حس امنیت و اعتماد را نیز به شما منتقل میکند. سپردن کار نظافت خانه به نیروهای خدماتی خوش برخورد و آرام اطمینان لازم را به شما میدهد و قطعا میتوانید با خیال راحت خانه خود را به آنها بسپارید. شرکت نظافتی تهران پاک با بهره گیری از کادری مجرب و نیروهایی متعهد و دلسوز در تمامی ایام سال در خدمت شما عزیزان است.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!