مراقبت از دوقلو ۱٫۵ ساله ، فرشته

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. انجام امور منزل
  4. chevron_right
  5. مراقبت از دوقلو ۱٫۵ ساله ، فرشته

نام فایل : خانم پور رستگار


توضیحات : مراقبت از دوقلو ۱٫۵ ساله بدون آشپزی، بهمراه کمک در امور منزل ، پرستار بالای ۳۰ سال، محجبه، خیلی چاق نباشه.


حقوق : ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان 😐


ساعت کاری : شبانه روزی


محدوده : فرشته


تاریخ : پنجشنبه / ۱۰ بهمن ۱۳۹۸


تماس با پرستار سلام

۸۸۴۹۹۴۰۴


تغذیه کودکان دوقلو:

مادری که از دو کودک دوقلو مراقبت می کند باید بداند که برای سیر کردن کودکانشان نیاز به انرژی زیادی دارد. مادران می توانند به طور همزمان به کودکان خود شیر بدهند. اما اگر

مراقبت از دوقلو 1.5 ساله ، فرشته
مراقبت از دوقلو ۱٫۵ ساله ، فرشته

کودکان تنها به شیر مادران نتوانستند خود را سیر کنند  هم می توانید تعداد دفعات شیر دهی را افزایش دهید و هم از شیر خشک استفاده کنید. در این باره می توانید با پزشک مشورت نمایید.

خواب کودکان دوقلو را منظم کنید:

کودکان دوقلو ممکن است با هم نخوابند از این رو مادر به دردسر خواهد افتاد و بیش از پیش خسته خواهد شد. سعی کنید کودکان را با یکدیگر بخوانید تا خود نیز فرصت کاقی را برای استراخت و خواب داشته باشد.کودکان را به یک برنامه خواب منظم عادت دهید و زمانی که موقع خواب آن ها فرا می رسد برایشان موسیقی های ملایم که آنها را خواب می کند بگذارید.

روش حمام کردن کودک دوقلو:

هرگز به تنهایی کودکان را با هم به حمام نبرید زیرا کار خطرناک و مشکلی است. اگر نیروی کمکی ندارید که به شما در شستن دوقلوها کمک کند بهتر است آن ها را نوبتی حمام کنید.

استخدام نگهدارکودک برای دوقلوها:

اینکه شما بعد از تولد دو قلوها یک نگهدار استخدام کنید مزایای زیادی دارد. اما خودتان هم نیز در کنار نگهدار حضور داشته باشد. نگهداران کودک با عهده گرفتن وظیفه ی نگهداری از کودکان به شما این اجازه را به شما می دهند که به اندازه ی کافی به استراحت خود برسید و مسئولیت مراقبت از کودک را به تنهایی بر عهده نگیرید. اگر یک مادر جوان هستید و تجربه ی کافی را در زمینه ی نگهداری از کودک ندارید استخدام نگهدار کودک مجرب و ماهر می تواند به شما کمک زیادی نماید.

گریه کودکان دوقلو:

اینکه کودکان گریه می کنند به این معنی نیست که شما در کار نگهداری از کودکان خود دچار اشتباه شده اید.گاهی هنگامی که یک کودک گریه ی می کند کودک دوم نیز شروع به گریه می کند در این شرایط  کودکی که گریه می کند را دریک اتاق ساکت قرار دهید تا بعد از چند دقیه آرام شود اگر ساکت نشد دوباره به سراغ او بروید و اورا تنها نگذارید. در این شرایط سعی کنید آرامش خود را حفظ نمایید .


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!