این کتاب رو حتما بخونید، نگرشتون رو درباره آب به کلی تغییر می ده.

متن روی جلد این کتاب رو براتون تایپ می کنم.

آب، حیاتی ترین، فراوان ترین و آشناترین ماده در سیاره زمین است. هرچند که آب بسیار عادی و شناخته شده به نظر می رسد ولی ما از اسرار شگفت انگیز آن، هیچ نمی دانیم. واقعیت این است که آب، یک حوزه ی انرژی یه در حال ارتعاش با فرکانس بسیار بالاست.

زندگی در سیاره ی زمین در اقیانوس ها، به شکل یک تک سلولی در آب آغاز شده است. ما انسان ها نیز زندگی خود را در مایع آمنیوتیک به شکل یک تک سلولی آغاز می کنیم.

آب، عامل اصلی حیات و تولید انرژی در بدن است. مقدار آب در سیاره ی زمین ثابت است، از سوی دیگر، رشد سرسام آور جمعیت و افزایش باورنکردنی آلاینده های صنعتی، شیمیایی، رادیواکتیو، دارویی، بیولوژیکی و غیره، سبب شده که، لحظه به لحظه، نرخ رشد مصرف آب، فزونی یابد و همزمان از میزان آب های پاک کاسته شود. این امر، دسترسی به آب پاک را به یکی از اصلی ترین چالش های بشر تبدیل کرده است.

هم اکنون حدود یک میلیارد نفر، به آب آشامیدنی پاک و سالم دسترسی ندارند و این روند، رو به افزایش است. امروزه آب مصرفی مردم دنیا خالی از آلودگی نیست و مهیا کردن آب پاک، دم به دم، مشکل تر می شود. همانطور که آب ضروری ترین ماده حیاتی است، می تواند مخرب ترین عامل در حوزه ی سلامت باشد.

لوئی پاستور گفته است : ما ۹۰% از بیماری هایمان را می نوشیم. علی زغم تمام موارد فوق، حتی در شرایط وخیم تر از این، راه حل ساده ای برای بهره مندی از آب پاک، مطمئن و شفابخش وجود دارد. پاسخ، هم اکنون در دست شماست، آب ناب را بخوانید.

بیشتر بخوانید :   حقیقت عرق کردن

خرید کتاب زمین زمان انسان

سایت نویسنده کتاب ( مزادفر مومنی )

شماره تماس های مرکز پخش و فروش تهران :

۰۹۱۰۲۵۲۵۶۲۵ و ۴۴۳۵۶۴۴۹

مرکز پخش و فروش ارومیه:

خیابان سرداران – کوچه صولتی – کتاب فروشی دنیای کتاب   –  ۳۲۲۳۸۸۴۰-۰۴۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!