پرستاری دو کودکِ ۷ و ۱۲ ساله

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار کودک در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستاری دو کودکِ ۷ و ۱۲ ساله

دو کودک دخترِ ۷ و ۱۲ ساله، پرستار بین ۲۰ تا ۳۰ سال می خوان. زنی تو خونه نیست و مرد تنها در منزل ساکنه که پدر بچه هاست و می ره سرکار و یه نیرو قراره چهارشنبه براشون بیاد، ولی چون عجله دارن درخواست پرستار دادن.


شبانه روزی


حقوق ۲٫۰۰۰٫۰۰۰


برای انتخاب این پروژه نکاتی وجود داره که ممکن است برای همکارانی که تازه شرکت خودشون رو راه اندازی کردند و سایرین جالب باشه.

۱- اولین نکته بحث حقوق کم این پروژه است. قیمت پرستار کودک در زمان انتشار این محتوا بین ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تا ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان برای ۸ ساعت کار است. اما برای دو کودک اون هم شبانه روزی این مبلغ رو درخواست دادن.

۲- مرد تنها : فرستادن پرستار کودک اون هم پرستار کودکِ جوان برای مرد تنها، یعنی دردسر برای شرکت و نیرو.

۳- نگهدارهای کودک اکثرا با این حقوق و وجود مرد تنها در منزل به پیدا نمی شود و اگر هم پیدا شود و در طول مدت قرارداد به هر دلیلی توان ادامه مراقبت از کودک را نداشته باشد، شرکت پرستار سلام به علت نداشتن پرستار کودک جایگزین با مشکل مواجه می شود.

نمی دونم چرا این پروژه توسط کارشناس ما روی برنامه اندروید پرستار سلام در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ قرار گرفته، حتی بنده که مسئول تبلیغات پرستار سلام هستم متوجه این مشکلات در این پروژه شدم. البته با توجه به مشغله ی زیاد، می شه گفت پیش می یاد.

برنامه اندروید پرستار سلام (کلیک کنید)

پرستار کودک - برنامه اندروید

مطالب مرتبط :   نقش همدلی در رابطه با کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!