پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه

پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه

برای دریافت خدمات مراقبتی از سالمند و پرستاری از سالمند در اندیشه ، شهریار ، کرج ، تهران ، پرند ، هشتگرد و تمامی نقاط استان تهران و استان البرز با پرستار سلام تماس بگیرید .

# پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه # استخدام پرستار در شهریار # شرکت خدمات پرستاری در شهریار # استخدام خانم در شهریار و اندیشه # پرستاری کودک و سالمند اندیشه شهریار # نگهداری از سالمند در شهریار وحیدیه # خدمات پرستاری در منزل اندیشه

پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه

در قسمت زیر یکی از نمونه کار های بخش همراه بیمار در منزل پرستار سلام را مشاهده می نمایید این نمونه کار در اندیشه شهریار ( خدمات پرستاری در منزل اندیشه ) می باشد که با توجه به این نمونه کار می شود دریافت کرد که خدمات پرستار سلام علاوه بر تهران در حومه تهران مانند تهران و حومه تهران نیز قابلیت درخواست دارد .

نام نمونه کار خدمات پرستاری در منزل اندیشه : پرستار سالمند در منزل ، پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه : خانم عابدینی

📌 توضیحات پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه : مراقبت از سالمند خانم 75 ساله ، پوشکی و تنها ، وزن 58 کیلو تحرک ندارن ، برای حمام از بستگان سالمند برای کمک در حمام می یان و جا به جایی رو انجام می دن شما فقط باید سالمند را بشورین و جا به جایی بر عهده شما نیست .

💸 حقوق پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه : 12.000.000 تومان

⏰ ساعت کاری پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه : شبانه روزی ( جمعه ها تعطیل است نیروی کار )

🏠 محدوده و آدرس محل کار برای : پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه


# پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه # استخدام پرستار در شهریار # شرکت خدمات پرستاری در شهریار # استخدام خانم در شهریار و اندیشه # پرستاری کودک و سالمند اندیشه شهریار # نگهداری از سالمند در شهریار وحیدیه # خدمات پرستاری در منزل اندیشه


پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه
پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه


پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه

فردی که به عنوان پرستار سالمند در منزل از طریق شرکت معتبر پرستار سلام مشغول به کار میشود به شرح وظایف خود مسلط است و قادر است خدمات خود را به صورت کاملا اصولی ، با کیفیت و قابل سنجش ارائه کند .

یک پرستار حرفه ای که از یک سازمان دارای مجوز مانند پرستار سلام درخواست میشود بهترین گزینه برای کمک به سالمندانی است که با وجود ناتوانی جسمی نیاز به یک زندگی مستقل دارند .

معیارها و خصوصیات پرستار سالمند در منزل

حضور حرفه ای و قابل اعتماد

حتما به این موضوع توجه کنید که پرستاری که استخدام نموده اید از مرکز معتبری مانند پرستار سلام با بیش از 12 سال سابقه درخشان و با مجوز رسمی آمده است .

مطالب مرتبط :   استخدام پرستار سالمند در تهران

حتما از موسسه پرستار سلام که پرستار برای خدمات در منزل برای شما میفرستد مدارک شناسایی و اسناد تضمینی درخواست شود ، البته در پرستار سلام نیازی به درخواست کارفرما نیست و درخواست هم نشود در اختیارشان قرار خواهد گرفت .

ظاهر فرد را نیز بررسی کنید ، برخی شرکت های نامتعبر از هر فردی که به شرکت مراجعه کند برای اعزام به عنوان مراقب و پرستار استفاده می نمایند ، مشاهده کنید نیروی اعزامی آیا بهداشت را رعایت میکند ؟ آیا لباس های مناسب میپوشد ؟ آیا ظاهری مرتب دارد ؟

مراقب و پرستار در منزل نباید مشکلات شخصی خود را با خانواده سالمند یا کودک به اشتراک بگذارد و فقط مجاز است آن مشکلات را با شرکت مطرح نماید .

و درست است که باید یک رابطه دوستانه بین اعضای خانواده و پرستار شکل بگیرد ولی این به معنی نیست که پرستار تمامی مسائل شخصی خود را برای خانواده و سالمند بازگو کند .

درخواست مدرک معتبر برای مراقبین ویژه

اگر سالمند و کودک یا بیمار در شرایطی است که نیاز به یک مراقب ویژه دارد مانند پرستار ICU ، CCU ، مراقب بیهوشی ، فیزیوتراپ و یا هر تخصصی که نیاز به مدرک دارد از موسسه پرستاری پرستار سلام مدرک معتبر را درخواست کنید .

آموزش های مورد نیاز

قبل از استخدام پرستار و مراقب حتما در مورد توانایی ها و تجربه مراقب سوال کنید .

مراقب باید یک سری از آموزش های اولیه را دیده باشد ، آن مدارک را بررسی و استعلام کنید .

آموزش هایی نظیر رفتار با سالمند و اصول اولیه نگهداری از سالمند و …

در موارد که نیاز پرستار تحصیل کرده با لیسانس پرستاری و توانایی ها همچنین مهارت های خاصی مانند تزریقات ، تعویض پانسمان ، درمان زخم بستر ، درمان زخم دیابت و … باشد ، حتماً مدارک پرستار و مدارک دوره های آموزش مانند دوره کارشناسی زخم آن پرستار را بررسی و استعلام کنید ( با پرستار سلام تماس بگیرید تا نحوه ی استعلام را از مراجع مربوطه به شما آموزش دهد ) .

ارتباط مداوم و پشتیبانی ٢٤ ساعته پرستار سلام مخصوصاً برای موارد تخصصی مانند آی سی یو در منزل و تزریقات …

خانواده سالمند هم باید حتما با سالمند و پرستار سالمند خود به صورت مستمر در ارتباط باشند و از سالمند و پرستار سالمند بخواهند که وضعیت را برای شما شرح دهند .

تمامی موارد دور از انتظار را با مرکز پرستاری پرستار سلام در میان بگذارید و اگر مشکلی پیش آمد حتما از آنها بخواهید که حل کنند و خودتان مستقیم وارد جریان نشوید ، بگذارید هر کاری به شیوه درست و اصولی خود پیگیری و حل شود و هر چیزی که به ذهنتان رسید بلافاصله انجام ندهید ،

مطالب مرتبط :   نکهداری از سالمند ، نیاوران

موسسه پرستار سلام موظف است تمامی امور و مشکلات مربوط به پرستار را بررسی و حلُ فصل نماید .پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه پرستار سلام استخدام خانم در شهریار و اندیشه پرستاری کودک و سالمند اندیشه شهریار
پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه پرستار سلام استخدام خانم در شهریار و اندیشه پرستاری کودک و سالمند اندیشه شهریار خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل


# پرستاری از سالمند فاز 2 اندیشه # استخدام پرستار در شهریار # شرکت خدمات پرستاری در شهریار # استخدام خانم در شهریار و اندیشه # پرستاری کودک و سالمند اندیشه شهریار # نگهداری از سالمند در شهریار وحیدیه # خدمات پرستاری در منزل اندیشهنظافت و استحمام سالمند ، بیمار و کودک

برای حمام رفتن سالمندی که نمیتوانید تحرک داشته باشد میتوانید از صندلی های مخصوص که برای استحمام مناسب است استفاده کنید ، برای بیمار هم به همین شکل البته در زمان حمام کردن سالمندی که تحرک ندارد معمولاً یکی از اعضای خانواده و یا گردشی یکی از آشنایان و حتی با هماهنگی با شرکت پرستار سلام نیروی کمکی برای استحمام سالمند اعزام می گردد .

اگر سالمند توان حرکت ندارد حتما باید از همراه برای کمک استفاده کنید ، لازم به ذکر است که اگر سالمند توانایی نشستن را نیز نداشته باشد بایستی از روش های دیگر مانند تشک مخصوص شستشو استفاده کنید .

از موارد دیگری که باید به آن توجه نمود کوتاه کردن ناخن ها ، شستن دهان و دندان ، اصلاح مو و ریش و انجام سایر موارد بهداشتی برای سالمند یا بیمار میباشد .

اگر سالمند بتواند حرکت کند میتوانید در انجام امور طهارت ، آنها را به سرویس بهداشتی که مجهز به توالت فرنگی است راهنمایی کنید و در غیر این صورت بایستی از پوشک مخصوص یا لگن مخصوص استفاده شود .

گاهی نیز سالمند توان حرکت دارد اما به دلیل بیماری آلزایمر ، زوال عقل و مشابه آن تمایلی به همراهی برای دستشویی و حمام رفتن نشان نمی دهد و حتی بی قراری نیز می کند که اینجا هنر و مهارت پرستار سالمند و بیمار در منزل است که این موضوع را به راحتی حل می کند .

با توجه به نکات گفته شده بهترین کار این است که پرستار سالمند دوره دیده یا بهیار که به این امور آشنایی دارد از پرستار سلام استخدام شود تا به انجام مراقبت و نگهداری از سالمند و بیمار تسلط لازم را داشته باشد .

پرستار سلام دفتر پرستاری در اندیشه ندارد ولی از خود اندیشه برای اندیشه نیروی کار اعزام می شود از نزدیک محل زندگی خودتان ، پرستار سلام دارای سه شعبه در تهران است.مدیریت پرستار سلام : ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب کرده اید و با افتخار در خدمتتون هستیم .

نگهداری سالمند, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
پرستاری از زوج سالمند در تهران
نوشتهٔ بعدی
پرستار در منزل

محتوای مرتبط

پرستاری از سالمند آزادی

پرستاری از سالمند آزادی

پرستار سالمند خانم تهران پارس

پرستار سالمند جردن

مراقبت از زوج سالمند پاسداران

پرستار زوج سالمند شهرک صدف

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

استخدام پرستار کودک در تهران

استخدام پرستار کودک در تهران

پرستار کودک در شهر آرا

پرستار کودک در شهر آرا

خدمات پرستاری و تزریقات در منزل

خدمات پرستاری و تزریقات در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!