همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بیمارستان
  4. chevron_right
  5. همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

🚑 همراه بیمار در بیمارستان : آقای بهرام دوست

📌 : همراه بیمار در بیمارستان بهارلو آقایی که ناراحتی قلبی دارن و چند شبی باید بستری باشن

⏰ ساعت کاری :  7:00فردا

🏥 محدوده : همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه بیمار در بیمارستان بهارلو
همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

بیمارستان بهارلو

بیمارستان بهارلو، مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد. این بیمارستان دارای ۳۳۰ تخت مصوب است. بیمارستان بهارلو در زمان افتتاح آن که مقارن بود با تغییر کاربری آن، از بهداری مرکزی راه‌آهن به بیمارستانی با ۸۰ تخت درمانی مصوب در سال ۱۳۱۸ به نام بیمارستان راه‌آهن پایه‌گذاری شد.

ریاست کنونی آن بر عهدهٔ دکتر سعید ناطقی، متخصص قلب و عروق می‌باشد.

تاریخچه بیمارستان بهارلو

بیمارستان بهارلو کنونی که در دوران فعالیت خود با نام‌های (بهداری مرکزی راه‌آهن)، بیمارستان «شمارهٔ یک راه‌آهن» و بیمارستان «طبا» شناخته شده‌است، از سال ۱۳۱۴ به دنبال گسترش و توسعهٔ شبکهٔ سراسری راه‌آهن در قالب یک بهداری کوچک راه‌اندازی گردید. به دنبال توسعهٔ شبکهٔ سراسری راه‌آهن ایران در زمان پهلوی اول مقرر گردید با کسر دو تومان از حقوق پرسنل راه‌آهن این بهداری به بیمارستانی با ۸۰ تخت درمانی مصوب تبدیل شود و سرانجام در سال ۱۳۱۸ با حضور رضاشاه و ولیعهد افتتاح می‌شود. کارکنان شبکهٔ سراسری راه‌آهن تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی این بیمارستان قرار داشتند و فعالیت‌های بهداری راه‌آهن هم در حوزهٔ بهداشتی و هم در حوزهٔ خدمات درمان سرپایی و بستری شایان توجه بوده‌است به طوری که اسناد و مدارک آماری فعالیت‌های بهداری راه‌آهن نشان‌دهندهٔ اقدامات گستردهٔ بهداشتی از جمله واکسیناسیون کارکنان و خانوادهٔ آن‌ها، معاینات دوره‌ای کارکنان و نیز ارائهٔ این خدمات به مردم ساکن در مناطق محروم و دورافتاده از طریق تأسیس درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های طول خطوط سراسری راه‌آهن و انجام اقدامات پیشگیری مانند سم‌پاشی مناطق آلوده به مالاریا نیز شایان توجه است.

مطالب مرتبط :   همراه در بیمارستان بهارلو

معاونت آموزش و پژوهش

معاونت آموزش و پژوهش بیمارستان ها:

معاونت آموزش و پژوهش بیمارستان، کلیه امور مربوط به برنامه ریزی، اجرا و نظارت بر فعالیت های آموزشی و پژوهشی بیمارستان را برعهده دارد. از جمله حوزه های فعالیت این معاونت می توان به اجرای فرایندهای آموزشی فراگیران* رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، پرستاری و پیراپزشکی، رادیولوژی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، علوم آزمایشگاهی و تمامی رشته های گروه علوم پزشکی در مقاطع  گوناگون اشاره کرد. همچنین امور پژوهشی، آموزش‌ تخصصي، آموزش ضمن خدمت و كوتاه‌مدت کارکنان نیز از فعالیت های این معاونت می باشد.

* فراگیران شامل تمام دانشجویان، دستیاران و فلوشیپ کلیه رشته های تحصیلی دانشگاه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!