همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره)

همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره)

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای بخش همراهی بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام را با عنوان همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) مشاهده می نمایید.

نام نمونه کار در زمینه 🚑 همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) : خانم آقایی


توضیحات اعزام همراه بیمار در بیمارستان : مراقبت از سالمند خانم که زخم دیابت داره و شما کاری با زخم دیابتش ندارین، فقط باید کمکش کنین بره دستشویی


حقوق و قیمت همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) در تاریخ 2 اُردیبهشت 1397 / سه شنبه : 250.000 تومان + 40.000 (کارمزد دفتر 15 درصد است)


ساعت کاری برای حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) برای همراهی بیمار در بیمارستان : هر چه زودتر بهتر


محدوده و نام بیمارستان : بیمارستان امام خمینی (ره) تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)


تاریخ این نمونه کار بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران از شرکت پرستار سلام : 2 اُردیبهشت 1397 / سه شنبه


پرستار سلام


نگــاهی اجمالی به تاریخچه مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

نام مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برای هر هم وطن ایرانی مترادف با محلی است که ملجاء و مأمن همه دردمندان بیماری است که در هیچ جای دیگر کشور پذیرش نمی گیرند.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان فیروز آبادی

این مرکز در قلب تهران واقع و با دسترسی های مناسب از طریق بزرگراه چمران و بلوار کشاورز محل مراجعه بیماران تهرانی و شهرستانی است.

فارغ التحصیلان دوره های عمومی، تخصصی و فوق تخصصی این مرکز که در هر سال بالغ بر چندصد نفر هستند به اقصی نقاط کشور عزیمت می کنند و بیماران پیچیده را به اساتید مبرز و دانشمند مجتمع ارجاع می دهند.

چهار مرکز عمده این مجتمع، بیمارستانهای امام خمینی(ره) با بیش از ۶۰۰ تخت، ولی عصر(عج) با بیش از ۳۵۰ تخت و انستیتو کانسر با بیش از ۲۰۰ تخت بستری و مرکز مجهز تصویربرداری، که در مجموعه بناهای مجتمع بیمارستانی، بیمارستان امام خمینی(ره)ساختمان اصلی و اولین بنایی است که تاسیس گردید.

و به همراه چندین مرکز تحقیقاتی شامل مرکز تحقیقات بیماریهای مغز و اعصاب،مرکز تحقیقات ایدز،مرکز تحقیقات سرطان، مرکز تحقیقات ضایعات نخاعی، مرکز تحقیقات تغذیه با شیر مادر، مرکز تحقیقات بهداشت باروری ، مرکز تحقیقات مادر ، جنین و نوزاد ، مرکز تحقیقات سرطان بیماریهای دستگاه تناسلی – ادراری، مرکز تحقیقات رادیولوژی تهاجمی،مرکز تحقیقات علوم و تکنولوژی پزشکی، بانک اعضا و فرآورده های پیوندی همه در این مجموعه جای گرفته اند.

مطالب مرتبط :   پرستاری از بیمار در بیمارستان

این مجتمع در برنامه پنج ساله آینده اش توسعه زیر ساختهای ارائه خدمت در قالب دو پروژه ساخت بیمارستان جدید و مجهز، یکی برای انستیتو کانسر با ۵۴۰ تختخواب و دیگری جایگزین بیمارستانهای امام و ولی عصر با ۸۵۰ تخت خواب را در دست اجرا دارد.

علی رغم محدودیت های ایجاد شده در اثر این ساخت و سازها، مجموعه مدیران مجتمع با همکاری کارکنان دلسوز آن شرائط ارائه خدمت صادقانه با محوریت رضایت مراجعین و بیماران را با وسواس بسیار مد نظر قرار داده و با تدابیر ویژه که استفاده از فضاهای موجود و ایجاد فضاهای موقت برای خدمت رسانی بهتر است تلاش می نمایند که کیفیت خدمات، نه تنها کاهش نیابند،

بلکه با تأکید بر اصول حاکمیت خدمات بالینی و جلب رضایتمندی بیماران و استقرار استانداردهای اعتباربخشی ملی و اصول ایمنی بیمار که بتدریج در تمامی بدنه کارکنان جاری می شود، فضایی را فراهم آورند که مراجعین محترم دغدغه های جانبی نداشته و تنها نگرانی شان بهبود آلام و بیماریشان باشد.


خدمات پرستار سلام انواع خدمات در منزل تهران
خدمات پرستاری, نمونه کارهای روزمُزدی, همراه بیمار در بیمارستان
نوشتهٔ پیشین
همراه بیمار خانم در بیمارستان امام خمینی
نوشتهٔ بعدی
همراه بیمار در بیمارستان تریتا

محتوای مرتبط

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار در بیمارستان شهر قدس

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار خانم در بیمارستان نجمیه

همراه بیمار خانم در بیمارستان نجمیه

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

مراقب کودک مرزداران

مراقبت از کودک تهران نو

آشپزی و امور منزل پارک وی

آشپزی و امور منزل پارک وی

امور منزل و آشپزی شهرک گلستان

امور منزل و آشپزی شهرک گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!