مراقبت از سالمند خانوم پوشکی و لگنی ، مجیدیه شمالی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار سالمند شبانه روزی
  6. chevron_right
  7. مراقبت از سالمند خانوم پوشکی و لگنی ، مجیدیه شمالی

نام فایل :  خانوم اصغریان


توضیحات : مراقبت از سالمند خانوم پوشکی و لگنی که ویلچری هستن و هفتاد کیلو وزنشونه، خودشم کمک می کنه


حقوق : ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان


ساعت کاری : شبانه روزی


محدوده : مجیدیه شمالی


تاریخ : پنجشنبع / ۲۲ اسفند ۱۳۹۸


تماس با پرستار سلام

۸۸۴۹۹۴۰۴


نکاتی در مورد مراقبت از سالمند لگنی:

همانطوری که می دانید برای مراقبت کردن از هر فردی باید در مورد روش های مراقبت کردن از او اطلاعات کاملی به دست آورید تا به بهترین نحو ممکن بتوانید از او مراقبت کنید. یکی از این افراد که نیاز به مراقبت بسیاری دارد سالمند لگنی می باشد، البته باید بدانید بسیاری از بیماران با اینکه سن کمی دارند.

خانه نشین شده اند و قادر نیستند فعالیت های خود را انجام دهند، در نتیجه به این بیماران هم لگنی می گویند. از آنجایی که مشغله کاری روزانه خانواده ها بسیار زیاد شده است و نمی توانند به سالمند و یا بیمارانی که در خانه دارند رسیدگی کنند، بهترین راه حل برای آنها این است که پرستاران ماهری را استخدام نمایند.

پرستار برای اینکه از سالمند لگنی مراقبت کند باید نکاتی را در مورد این سالمند و بیمار را در نظر داشته باشد که این نکات عبارتند از :

– برخی از سالمندان و یا بیماران به راحتی می توانند بیان کنند که نیاز به لگن برای دفع مزاج خود دارند و از این طریق پرستار به راحتی می تواند برای آنها سریعا لگن را بیاورد.

– برخی دیگر از افراد بیمار و یا سالمند هستند که نمی توانند نیاز خود را بیان کنند، در این صورت پرستار باید هر چند ساعت یک بار برای دفع مزاج سالمند لگنی نزد او مراجعه کند و زیر او لگن بگذارد.

– پرستاری که این مسئولیت را برعهده می گیرد باید بسیار صبور و با حوصله باشد تا بتواند به خوبی و درستی وظایف خود را انجام دهد، در غیر این صورت او نمی تواند به خوبی مسئولیت خود را انجام دهد.


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست