تزریق سرم در میدان شهدا

انجام تزریقات در منزل : خانم طوفانی

📌 توضیحات : تزریق سرم  در منزل میدان شهدا

⏰ ساعت کاری :توافقی

🏠 محدوده : تزریق سرم در میدان شهدا

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

تزریق سرم در میدان شهدا
تزریق سرم در میدان شهدا

میدان شهدا (تهران)

محله و میدان شهدا، مکانی در شرق شهر تهران، پایتخت ایران، است. این میدان که پیشتر با نام میدان ژاله شناخته شده بود، محل وقوع حادثه ۱۷ شهریور است و به همین علت پس از انقلاب ۱۳۵۷، میدان شهدا نام گرفت. این میدان از اطراف، در میان خیابان‌ها ۱۷ شهریور (شهباز سابق)، پیروزی (فرح‌آباد سابق) و خیابان مجاهدین اسلام (ژاله سابق) قرار داشته و تا میدان بهارستان امتداد دارد.

ایستگاه متروی میدان شهدا در خط ۴ متروی تهران در شمال این میدان واقع شده است

مطالب مرتبط :   انجام انواع تزریقات در منزل

خیابان مجاهدین اسلام (ژاله پیشین)، خیابانی قدیمی در منطقهٔ دوازده تهران و یکی از نقاط اتصال مرکز به شرق تهران است. این خیابان از باختر به خیابان و میدان بهارستان و از خاور به خیابان شهباز (۱۷ شهریور کنونی) و میدان شهدا (ژاله) محدود می‌شود.

چهارراه آب سردار، خیابان ایران، بیمارستان‌های شفا یحیائیان و معیری، هیئت فاطمیون تهران، برج‌های مسکونی بهنام، ساختمان شهرداری منطقه ۱۲ و ساختمان مجلس شورای اسلامی در این خیابان هستند.

تاریخچه

خیابان‌های فرح‌آباد خیابان پیروزی، شهباز خیابان هفده‌شهریور و ژاله خیابان مجاهدین اسلام به میدان ژاله می‌رسند. این میدان پس از پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ و به مناسبت رویداد ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ به میدان شهدا تغییر نام داد.

مطالب مرتبط :   انجام تزریق عضلانی در آجودانیه

اماکن اطراف

در ضلع شمال شرقی میدان شهدا ساختمان شرکت توزیع برق منطقه‌ای تهران واقع است. دو سینما میلاد و شکوفه از اماکن فرهنگی در دو ضلع جنوبی میدان هستند.

ایستگاه متروی میدان شهدا

ایستگاه مترو میدان شهدا، یکی از ایستگاه‌ها خط ۴ و خط ۶ متروی تهران است. این ایستگاه در تقاطع خیابان ۱۷ شهریور با خیابان‌های پیروزی و مجاهدین اسلام، نرسیده به شهدا، جنب اداره برق واقع شده‌است.

مساحت فضا سرپوشیده این ایستگاه بالغ بر ۲۶۹۵ متر مربع است. همچنین بخش خط ۶ این ایستگاه در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ به بهره‌برداری رسید.

امکانات

از امکانات این ایستگاه می‌توان به پله برقی، آب سردکن، دستگاه عابر بانک، فروشگاه کتاب و دفتر اشیاء گم شده اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!