تزریق سرم در شهرک آزادی _شهرک آزادی محله‌ای در غرب شهر تهران که در ناحیه ۲ منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع شده‌است. زمین‌های شهرک آزادی در اراضی خرگوش دره و حوزه ثبتی آن اداره ثبت غرب تهران (رودکی) می‌باشد و با رودخانه کن فاصله‌ای حدوداً دو کیلومتر دارد.

انجام تزریقات در منزل : خانم بابالویی

📌 توضیحات : تزریق سرم در منزل

⏰ ساعت کاری : ساعت 20

🏠 محدوده : تزریق سرم شهرک آزادی

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

تزریق سرم در شهرک آزادی
تزریق سرم در شهرک آزادی

شهرک آزادی (تهران)

شهرک آزادی محله‌ای در غرب شهر تهران که در ناحیه ۲ منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع شده‌است. زمین‌های شهرک آزادی در اراضی خرگوش دره و حوزه ثبتی آن اداره ثبت غرب تهران (رودکی) می‌باشد و با رودخانه کن فاصله‌ای حدوداً دو کیلومتر دارد.

مطالب مرتبط :   تزریق سرم در منزل ، احمد آباد مستوفی

به دلیل وجود وزش باد از سمت غرب تهران هوای خوب و پاکی را داراست و از نظر هواشناسی ماهواره‌ای در منطقه علی شاه اوز(علیشاه عوض) می‌باشد. این شهرک از شمال به اتوبان تهران کرج از شرق به شهرک فرهنگیان غرب و از جنوب به بلوار ولیعصر عج و از غرب به شهرک نصر(غرب تهران) و شهرک بهشتی (گلسار سابق) محدود می‌گردد.

خیابان های عریض، محل پیاده روی و دوچرخه سواری، دسترسی راحت به اتوبان های کرج و لشکری از دیگر مزایای آن است.این شهرک به سرعت در حال رشد و به دلیل کیفیت زندگی با محله‌های بالادست مانند منطقه ۵ و ۲۲ که در کنارشان قرار دارد در حال رقابت است این شهرک به جهت سرمایه‌گذاری پیشنهاد می‌گردد. این محل به پارک ارم و پارک جنگلی خرگوش دره و محله‌های تهرانسر و شهرک اکباتان نزدیک می‌باشد.

مطالب مرتبط :   وصل سرم و کشیدن بخیه در منزل محدوده باغ فیض

بافت مسکونی

  • نوساز :این ساختمان‌ها که معمولاً ۱۲ واحدی است، در ضلع شمال بلوار امام خمینی واقع شده اند.
  • قدیمی ساز : که با رشد سریع ساخت و ساز در حال تبدیل شدن به نوساز می باشد (۷۰ درصد نوساز شده). معمولاً طبقات تک واحدی می باشد که در ضلع جنوب بلوار امام خمینی می‌باشد.
  • شهرک نصر غرب تهران : ضلع غرب بلوار شهید مصطفی خمینی
  • شهرک شهید بهشتی (گلسار سابق): ضلع غرب بلوار شهید مصطفی خمینی

دسترسی

  • دسترسی آسان و سریع به بزرگراه تهران کرج ،بزرگراه آزادگان ،بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج) ،بزرگراه شهید باکری و بزرگراه ستاری را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!