امور منزل شهرک گلستان

🍜 امور منزل و آشپزی : خانم صفایی

📌 : امور منزل و آشپزی برای خانواده 5 نفره، دوتا سگ هم دارن

💸 حقوق : 4.200.000 تومان

🏠 محدوده : امور منزل شهرک گلستان

🕰️ ساعت کاری : 10 صبح تا 6 عصر (پنجشنبه و جمعه تعطیل)

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

امور منزل شهرک گلستان
امور منزل شهرک گلستان

شهرک گلستان (تهران)

شهرک گلستان نام محله ای واقع در شمال غرب تهران و جزو منطقه ۲۲ شهرداری تهران است که از شمال به بزرگراه همت وبلوار ابشار(جدی اردبیلی) ، از شرق به بزرگراه آزادگان و دهکده المپیک ، از غرب به میدان دریاچه و(ایرانمال) و دریاچه چیتگر و از جنوب به بلوار کوهک و پارک جنگلی چیتگر محدود می‌گردد. شهرک گلستان نام جدید شهرک «راه‌آهن» می‌باشد و بلوار امیرکبیر اصلی‌ترین خیابان شهرک است که بیشتر دارای کاربری تجاری-اداری می‌باشد. بلوارهای کوهک _کاشان_ هوانیروز و گلها، کاج و هاشم‌زاده (اقاقیا) و خیابان‌های اصلی و یاس، بنفشه، سروستان، قائم و… خیابان‌های فرعی شهرک می‌باشند.ومیدان های اصلی شهرک شامل میدان اتریش ومیدان موج و همچنین شامل میدان ساحل و میدان دریاچه می باشد همچنین برج‌های مسکونی و تجاری-اداری زیادی در شهرک گلستان ساخته شده‌ است که باعث شده نسبت به گذشته تراکم جمعیت نسبت به گذشته کمی افزایش یابد. در ادامه می‌توان به سرلشکر حمید باقری اشاره کرد، که پس از جنگی ب‌گایی با ارتش آمریکا همه را با اونجر کشت و این مکان را پاکسازی کرد و آرامش را دوباره به ارمغان آورد. دوتن از افرادی که باعث آبادی این منطقه شدند ملو و زرو نام داشتند.

مساجد و میادین میوه و تره بار

مسجد جامع حضرت ولیعصر (عج) واقع در تقاطع بلوار کاج و بنفشه نهم، مسجد امام علی (ع) در ابتدای بلوار هوانیروز، مسجد ولی عصر (عج) در شهرک یاس از اصلی ترین مساجد سطح شهرک می باشند.

مطالب مرتبط :   خانه داری و امور منزل در دروس

میادین تره بار شهرک گلستان نیز شامل میدان میوه و تره بار امیرکبیر واقع در انتهای بلوار امیرکبیر، میدان میوه و تره بار قائم واقع در میدان موج و میدان میوه و تره بار شهدای آتش نشانی واقع در بلوار گلها کوچه یاس هفتم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!