پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه

پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه

# پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه # کار در منزل حکیمیه

اعزام و استخدام برای پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه ( کار در منزل حکیمیه ) فقط با یک تماس با پرستار سلام که بیش از 3000 رضایتمندی مشتری دارد و فعلا دارای سه شعبه در تهران با مجوزهای رسمی می باشد

پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای پرستار سلام در زمینه کار در منزل حکیمیه : پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه را مشاهده می کنید با توجه به اینکه پرستار سلام از قدیمی ترین شرکت های خدماتی در منزل تهران می باشد نمونه کارهای خیلی قدیمی تری نیز دارد.


نام فایل و نمونه کار پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه : خانم فتحی


توضیحات کار در منزل حکیمیه : امور منزل و آشپزی ، خانم حدودا 40 ساله که هردوتا دستش شکسته و نمی تونه موقع دستشویی خودش رو بشوره و یه بچه 2 ساله و پوشکی هم داره و یه 7 ساله برادرش هم خونه هست (بردارش متاهله) ، برای 6 ماه پرستار می خوان مه امور منزل و آشپزی رو هم انجام بدن


حقوق در زمان شنبه / 16 شهریور 1398 :  2.700.000 تومان بوده است و الات که در حال بروز رسانی این نمونه کار هستم یعینی دی ماه 1402 حقوق دستمزد و یا قیمت همچین فایل کمتر از 19.000.000 تومان نیست برای دریافت اطلاع از قیمت های بروز و دقیق با پرستار سلام تماس بگیرید.


ساعت کاری کار در منزل حکیمیه : شبانه روزی ( جمعه ها تعطیل و بعضی از تعطیلات رسمی که در بن 10 قرارداد ذکر شده است تعطیل می باشد )


محدوده کار در منزل حکیمیه : حکیمیه ، خ اُرکیده


تاریخ کار در منزل حکیمیه ، پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه :  شنبه / 16 شهریور 1398


پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه کار در منزل حکیمیه
پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه کار در منزل حکیمیه

پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه

پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه از جمله خدماتی است که شرکت پرستار سلام به صورت تخصصی به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

پرستاری از سالمندان: پرستار سالمند و بیمار در حکیمیه وظیفه رسیدگی به امور روزانه سالمندان و بیمار را بر عهده دارد، این امور شامل استحمام، نظافت شخصی، تعویض پوشک، حمام کردن، پانسمان زخم، تزریقات ( الیته سه مدل نیروی کار پرستار سلام اعزام دارد که کمک پرستار و پرستار می توانند تزریقات هم انجام دهند و مراقبت نمی تواند ) ، کنترل فشار خون، قند خون و سایر علائم حیاتی، و همچنین همراهی سالمند و بیمار در بیرون از منزل است.

پرستاری از کودکان: پرستار کودک در حکیمیه وظیفه مراقبت از کودکان در هنگام نبود والدین و یا حضور والدین را بر عهده دارد، این امور شامل نگهداری از کودک، بازی با کودک، کمک به کودک در انجام تکالیف مدرسه، و همچنین آماده سازی غذا و پوشک کودک و … است.

انجام امور منزل و آشپزی : پرستار منزل ( در اصل خدمتکار در منزل حکیمه ) در حکیمیه وظیفه انجام امور منزل و آشپزی ( نظافت منزل و آشپزی ) را بر عهده دارد، این امور شامل نظافت منزل ، آشپزی ، شستشوی لباس ، اتوکشی ، خرید ، و همچنین نگهداری از حیوانات خانگی و … است.

شرکت پرستار سلام برای نگهداری از حیوانات خانگی مانند سگ ، گربه ، پرندگان ، حیوانات داخل آکواریوم ( ماهی ، تمساع ، لاک پشت و … ) و … به تنهایی اعزام نیرو ندارد اما اگر در کنار سایر خدماتی همچون امور منزل و آشپزی باشد موردی نیست و اعزام نیرو دارد.

پرستاران ، مراقبان و خدمتکاران ( پرستار سلام اعزام پزشک هم دارد ) شرکت پرستار سلام با تجربه و آموزش دیده هستند و با توجه به نیازهای مشتریان، خدمات مورد نیاز را ارائه می دهند، این شرکت با استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن، خدماتی با کیفیت و با قیمت مناسب را به مشتریان خود ارائه می دهد، و داریا بیش از 3000 رضایتمندی مشتری تا تاریخ اواخر دی ماه 1402 می باشد.

کلمات کلیدی: پرستاری در حکیمیه ، انجام امور منزل در حکیمیه ، پرستار سالمند در حکیمیه ، پرستار کودک در حکیمیه ، پرستار منزل در حکیمیه ، کار در منزل حکیمیه

خدمات پرستار سلام

1. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از کودک در منزل ( پرستار کودک در منزل )

2. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل ( پرستار سالمند در منزل )

3. پرستاری ، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل ( پرستار بیمار در منزل )

4. خدمتکار برای امور منزل و آشپزی ( نظافت منزل و آشپزی )

5. همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان )

6. اعزام کارشناس زخم بستر و کارشناس زخم دیابت

7. تزریقات پانسمان سرم تراپی سوند گذاری در منزل ، انجام انواع آزمایش‌ها در منزل

8. اعزام پزشک ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

9. و ….

پرستار سلام پرستاری و انجام امور منزل در حکیمیه کار در منزل حکیمیه
نوشتهٔ پیشین
آشپزی و مراقبت از کودک در یافت آباد
نوشتهٔ بعدی
آشپزی وانجام امور منزل در اشرفی اصفهانی

محتوای مرتبط

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

امور منزل خیابان فاطمی

امور منزل و آشپزی آریاشهر

پرستار و مربی کودک در منزل

پرستار و مربی کودک در منزل

وصل سرم در گیشا ، گیشا

وصل سرم در گیشا ، گیشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!