مراقبت از دوقلو یک ماهه دختر ، بلوار مرزداران

 

نام فایل :  خانم شکوهی


توضیحات : مراقبت از دوقلو یک ماهه دختر بدون امور منزل


۱0 نکته برای مراقبت از دوقلوها

1- دو نوزاد دوقلو را در یک تایم برنامه ریزی شده و همزمان بخوابانید و تغذیه کنید. این باعث می‌ شود مطمئن شوید که تمام روز را مشغول تغذیه و خواباندن کودک نیستید. دکتر شلی فلیس، نویسنده کتاب افزایش دو قلوها، می‌ گوید: وقتی یکی از دوقلوها برای غذا بیدار می ‌شود، بچه دیگر را هم بیدار می ‌کند. این ممکن است به معنای این باشد که مخالف برنامه بیداری کودک خوابیده است، اما عملی و مفید است.

2- از دو بالش تغذیه استفاده کنید تا بتوانید هر دو نوزاد خود را همزمان تغذیه کنید. زمانی که آن‌ ها هماهنگ باشند، مدیریت آن‌ ها آسان‌ تر خواهد شد. با این حال، قبل از شروع هر گونه آموزش خواب و تغذیه با پزشک اطفال خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که کودکان برای آن آماده هستند.

3- برنامه دوقلو ها را یادداشت کنید. برای چند روز، کارهای روتین آن ها را یادداشت کنید چون به شما کمک می‌ کند تا برنامه روزانه کودکان را بفهمید. تعداد وعده های غذایی، مدت ‌زمان خواب، و تعداد پوشکی که مصرف می ‌کنند را دنبال کنید. اگر به سختی می ‌توانید هر دو نوزاد خود را با هم تغذیه کنید، یکی را با سینه خود و یکی را توسط بطری حاوی شیر خودتان تغذیه کنید.

4- روش ‌های مختلف را برای خواباندن دوقلو ها امتحان کنید. خواباندن دو نوزاد در یک زمان می ‌تواند یک کار بسیار دشوار باشد. در زیر برخی از راه‌ هایی که می توانید امتحان کنید آورده شده ‌است:

آن‌ها را با کالسکه بگردانید.

یک کودک را در حامل و دیگری را در تاب کودک قرار دهید.

آن‌ ها را در تخت ‌خواب ‌های نوزاد بگذارید.

آن ‌ها را در گهواره قرار دهید. آن‌ها را روی یک پتو روی زمین قرار دهید.

همچنین می‌ توانید به مکان ‌هایی که در آن دوقلوها به راحتی به خواب می ‌روند توجه کنید و روش ‌های بالا را در آن مکان ‌ها امتحان کنید.

5- یک کالسکه یا کیف حمل دوتایی خریداری کنید. این کار برای شما سخت خواهد بود که کودکان خود را به طور پیوسته و همزمان حمل کنید. بنابراین، یک کالسکه دونفره برای پیاده ‌روی شبانه و یا سایر فعالیت‌ های تفریحی بخرید. همچنین می ‌توانید از کالسکه دو نفره برای حمل تمام لوازم مورد نیاز دوقلو ها استفاده کنید.

6- کمک بخواهید. شما به کمک نیاز دارید. از اعضای خانواده خود، دوستان و همسایگان خود بخواهید تا به شما در مراقبت از کودکان کمک کنند. همچنین می‌ توانید در چند ماه اول از والدین تان برای کمک به خود استفاده کنید. اگر این ابزارها را ندارید، پرستار بچه ای را برای کمک به مدیریت کارهای دو نوزاد استخدام کنید.

7- فروشگاه‌ های خرید و فروش آنلاین لوازم کودک. داشتن دو نوزاد به معنی تمام شدن لوازم کودک با سرعت برق است. بنابراین شما می ‌توانید لوازم ضروری روزانه مثل دستمال ‌ها، پوشک، کرم و غیره را به صورت آنلاین بخرید. خرید آنلاین تجربه خرید بهتری به شما خواهد داد و به شما کمک خواهد کرد تا محاسبه کنید که محتویات خانه تان چه مدت دیگر به اتمام می رسد. همچنین زمانی را که باید صرف رفتن به فروشگاه و ایستادن در صف پرداخت کنید را حذف می کند.

8- خرید دو عدد از هر چیزی که لازم نیست. یکی از رایج ‌ترین اشتباهاتی که والدین دوقلوها انجام می‌ دهند، خرید دو مورد از هر چیز است. شما باید از وسایل اساسی مانند صندلی ‌های بلند، صندلی‌ های خودرو، کالسکه، تخت کودک و غیره دو عدد بخرید؛ شما مجبور نیستید از چیزهایی مانند اسباب‌ بازی، کتاب، کرم یا پودر بچه دو عدد بخرید. این کار در طولانی ‌مدت در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد.

9- لباس ‌های خنثی از لحاظ جنسیت بخرید. اگر دوقلوها یک پسر و یک دختر باشند، مجبور نیستید همه لباس ‌ها را براساس جنسیت شان بخرید. گاهی ممکن است بخواهید که برای یک مهمانی لباس خاصی بپوشانید اما برای البسه روزانه و عادی می ‌توانید به دنبال لباس خنثی باشید تا درگیر انتخاب لباس نباشید .

10- دوقلوها را تا زمانی که به اندازه کافی بزرگ نشده اند که تمام شب را بخوابند از یکدیگر جدا نکنید. ممکن است فکر کنید که آن ‌ها باید در اتاق ‌های مختلف بخوابند تا اگر یکی بیدار شود، دیگری از گریه او بیدار ‌نشود. با این حال، اگر به آن ‌ها اجازه دهید که در یک اتاق بخوابند، به صدای یکدیگر عادت خواهند کرد و بدون توجه به صداها به خواب خواهند رفت. با این حال، بررسی کنید که چه حالتی برای کودک شما مناسب است و براساس آن برنامه ‌ریزی کنید. 


حقوق : 1.900.000 تومان


ساعت کاری :   9صبح تا 6 عصر


محدوده :  بلوار مرزداران


تاریخ : یکشنبه / 14 مهر 1398


مراقبت از دوقلو یک ماهه دختر ، بلوار مرزداران

برای تماس با پرستار سلام ، شماره زیر را لمس کنید.

88499404


نوشتهٔ پیشین
مراقبت از کودک های دو ساله و سه ساله ، پاسداران
نوشتهٔ بعدی
مربی 4 تا کودک از 8 تا کودکف ، پارک نوروز

محتوای مرتبط

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

پرستاری ازسالمند آلزایمری ، ونک

پرستاری ازسالمند آلزایمری ، ونک

استخدام پرستار سالمند تهران

استخدام پرستار سالمند تهران

همراه بیمار برای بیمار کرونایی

همراه بیمار برای بیمار کرونایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!