کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

آموزش و بازی با کودک الهیه

# پرستار کودک در منزل # کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه و تهران

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه و تهران یکی از خدمات پُر طرفدار پرستار سلام در تهران و اندیشه می باشد معمولاً برای درخواست مربی کودک در منزل ( کودکیار ) یا درخواست استخدام مربی کودک با سابقه و مدرک مربی گری مهد کودک درخواست می دهند و یا کودکیار و مربی کودکی که مدارک مرتبط با آموزش زبان انگلیسی را داشته باشند.

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه 

کودکیاری شاخه ای از رشته های فنی و حرفه ای است. دانش آموزان این رشته، بعد از دو سال تحصیلی در هنرستان، موفق به دریافت دیپلم کودکیاری می شوند و در صورت موفقیت در کنکور آموزشکده فنی و حرفه ای، بعد از دو سال مدرک فوق دیپلم کودکیاری می گیرند

و در مراکز پیش دبستانی به عنوان مربی کودک مشغول به کار می شوند. این فارغ التحصیلان هنرستان، همچنین می توانند در صورت تمایل رشته بهداشت مدارس را انتخاب کنند و مربی بهداشت شوند.

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای پرستار سلام در زمینه کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه و تهران را مشاهده می نمایید.

نمونه کار 👩‍🏫 کودکیار و آموزش زبان در منزل : خانم یزدانی

📌 توضیحات و شرح وظایف مربی کودک در منزل : مراقبت از دختر 4 ساله و پسر 9 ساله بتونن زبان با بچه ها کار کنه کاردستی و… و گاهی ناهار درست کنه با هم بخورن، ترجیحا جوان و مجرد، منزل دوربین داره و فقط خانم دوربین رو می بینن

💸 حقوق دستمزد و قیمت مربی کودک در منزل اندیشه : 9.500.000 تومان در آبان ماه 1402

⏰ ساعت کاری کودکیار در منزل تهران : 9 صبح تا 5 عصر ( شنبه تا چهارشنبه )

🏠 محدوده فعالیت پرستار کودک : اندیشه، شهرک صدف

==_____==______==_____

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشهکودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه
کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشهکودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

کودکیار

پس از فارغ التحصیل رشته کودکیاری می توانند 2 رشته کاری را انتخاب نماید :

1- مربی کودک

2- مربی بهداشت مدارس

هدف از اجراي آموزش رشته ي كودكياری، پرورش و تربيت افراديست كه طي دوره دو ساله ضمن فراگيری دروس (عمومی، پايه، اصلی و تخصصی) بصورت تئوری و عملی، با اصول و مبانی آموزش و پرورش كودكان در سنين پيش از دبستان آشنا شده و بتوانند با استفاده از محتوای دروس اين رشته در يكی از گرايش های دوره ی كاردانی عملی – كاربردی (مربی بهداشت و مربی كودک) ادامه تحصيل دهند و يا پس از طی دوره های كوتاه مدت در زمينه ی مربوطه اشتغال وزرند.

مطالب مرتبط :   مراقبت از کودک یک ساله شریعتی

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

دروس تخصصی :

دروس تخصصی رشته شامل: مشاهده ی كودک، پرورش خلاقيت در كودكان، فعاليت های آموزشی پيش از دبستان، بهداشت مادر و كودک، فنون مراقبت از كودک، زيست شناسی، ايمني و كمک های اوليه، توليد و كاربرد مواد آموزشی كه بصورت تئوری – عملی ارائه می شوند.

واحد عملی درس بهداشت مادر و كودک در مراكز بهداشتی – درمانی و درس مشاهده كودک در مراكز پيش دبستانی خارج از محيط هنرستان انجام می گيرد.

تغذيه و بهداشت مواد غذايی، بهداشت فردی و عمومی، بهداشت روانی و بيماری های شايع كودكان از ديگر دروس اختصاصی هستند كه فقط بصورت تئوری ارائه می شوند.

کودکیار و آموزش زبان در اندیشه تهران

اندیشه یکی از محله‌های پرجمعیت و توسعه‌یافته تهران است که به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی و آموزشی متعدد، همواره مورد توجه خانواده‌ها قرار داشته است. در این محله، مراکز تجاری، آموزشی، درمانی و تفریحی متعددی وجود دارد که می‌تواند نیازهای مختلف خانواده‌ها را برآورده کند.

با وجود این امکانات، یکی از چالش‌های پیش روی خانواده‌های ساکن در اندیشه، نگهداری از کودکان است. بسیاری از والدین شاغل هستند و فرصت کافی برای رسیدگی به امور فرزندان خود را ندارند. در این شرایط، استخدام کودکیار می‌تواند یک راهکار مناسب برای رفع این چالش باشد.

کودکیار فردی است که وظیفه مراقبت و نگهداری از کودکان را بر عهده دارد. این فرد باید توانایی برقراری ارتباط با کودک، انجام امور شخصی کودک، تهیه غذا، بازی و سرگرم کردن کودک و همچنین کمک به انجام تکالیف کودک را داشته باشد.

از سوی دیگر، یادگیری زبان خارجی از سنین کودکی اهمیت زیادی دارد. کودکان در این سنین، قدرت یادگیری بالایی دارند و می‌توانند به راحتی زبان جدید را بیاموزند.

شرکت پرستار سلام یکی از مراکز معتبر ارائه‌دهنده خدمات کودکیاری و آموزش زبان در اندیشه تهران است. این شرکت با بهره‌گیری از کادر مجرب و متخصص، خدمات متنوعی را در این زمینه ارائه می‌دهد.

خدمات کودکیاری شرکت پرستار سلام در اندیشه تهران

مطالب مرتبط :   مراقبت از نوزاد سه قلو در منزل میدان هروی

شرکت پرستار سلام خدمات متنوعی را در زمینه کودکیاری در اندیشه تهران ارائه می‌دهد. این خدمات عبارتند از:

* پرستاری کودک 24 ساعته: این نوع پرستاری برای کودکانی که والدین آن‌ها به طور دائم در خارج از منزل هستند مناسب است. پرستار در این نوع پرستاری، وظیفه مراقبت از کودک در طول شبانه‌روز را بر عهده دارد.

* پرستاری کودک روزانه: این نوع پرستاری برای کودکانی که والدین آن‌ها در طول روز شاغل هستند مناسب است. پرستار در این نوع پرستاری، وظیفه مراقبت از کودک در طول روز را بر عهده دارد.

* پرستاری کودک در ایام تعطیلات: این نوع پرستاری برای کودکانی که والدین آن‌ها در ایام تعطیلات قصد سفر یا حضور در مراسم خاصی را دارند مناسب است. پرستار در این نوع پرستاری، وظیفه مراقبت از کودک در طول ایام تعطیلات را بر عهده دارد.

خدمات آموزش زبان شرکت پرستار سلام در اندیشه تهران

شرکت پرستار سلام خدمات متنوعی را در زمینه آموزش زبان در اندیشه تهران ارائه می‌دهد. این خدمات عبارتند از:

* آموزش زبان انگلیسی: این نوع آموزش برای کودکانی که می‌خواهند زبان انگلیسی را بیاموزند مناسب است. آموزش در این دوره‌ها به صورت خصوصی و گروهی انجام می‌شود.

* آموزش زبان فرانسه: این نوع آموزش برای کودکانی که می‌خواهند زبان فرانسه را بیاموزند مناسب است. آموزش در این دوره‌ها به صورت خصوصی و گروهی انجام می‌شود.

* آموزش زبان آلمانی: این نوع آموزش برای کودکانی که می‌خواهند زبان آلمانی را بیاموزند مناسب است. آموزش در این دوره‌ها به صورت خصوصی و گروهی انجام می‌شود.

شرایط استخدام کودکیار و مربی زبان در شرکت پرستار سلام

شرکت پرستار سلام برای استخدام کودکیار و مربی زبان، شرایط خاصی را در نظر گرفته است. این شرایط عبارتند از:

* داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با علوم پزشکی یا تربیت کودک
* داشتن تجربه کار در زمینه کودکیاری یا آموزش زبان
* توانایی برقراری ارتباط موثر با کودک
* متعهد و مسئولیت‌پذیر بودن

نتیجه‌گیری

اگر شما ساکن اندیشه تهران هستید و به دنبال یک کودکیار مجرب و متخصص هستید، می‌توانید با شرکت پرستار سلام تماس بگیرید. این شرکت با بهره‌گیری از کادر مجرب و متخصص، خدمات متنوعی را در زمینه کودکیاری و آموزش زبان ارائه می‌دهد.

کلمات کلیدی: کودکیار، آموزش زبان، اندیشه تهران، شرکت پرستار سلام

تماس با پرستار سلام
نگهداری از کودک, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
مادریار برای کودک دو قلو چیتگر
نوشتهٔ بعدی
پرستار کودک در منزل مجیدیه

محتوای مرتبط

پرستاری از کودک در فرمانیه

پرستار کودک در منزل الهیه

مراقبت از کودک پسر 7 ساله ، استاد معین

مراقبت از کودک پسر 7 ساله ، استاد معین

نگهداری از کودک 5ماهه صادقیه

پرستار کودک آرژانتین

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

خدماتی و نظافتی در نیرو هوایی

خدماتی و نظافتی در نیرو هوایی

پرستاری از کودک 4 ساله در جنت آباد

پرستاری از کودک 4 ساله در جنت آباد

مراقبت از سالمند آقا در منزل ، مرزداران

مراقبت از سالمند آقا در منزل ، مرزداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!