کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار کودک روزانه
  6. chevron_right
  7. کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه _ کودکیاری شاخه ای از رشته های فنی و حرفه ای است. دانش آموزان این رشته، بعد از دو سال تحصیلی در هنرستان، موفق به دریافت دیپلم کودکیاری می شوند و در صورت موفقیت در کنکور آموزشکده فنی و حرفه ای، بعد از دو سال مدرک فوق دیپلم کودکیاری می گیرند و در مراکز پیش دبستانی به عنوان مربی کودک مشغول به کار می شوند. این فارغ التحصیلان هنرستان، همچنین می توانند در صورت تمایل رشته بهداشت مدارس را انتخاب کنند و مربی بهداشت شوند.

👩‍🏫 کودکیار و آموزش زبان در منزل: خانم یزدانی

📌 : مراقبت از دختر 4 ساله و پسر 9 ساله بتونن زبان با بچه ها کار کنه کاردستی و… و گاهی ناهار درست کنه با هم بخورن، ترجیحا جوان و مجرد، منزل دوربین داره و فقط خانم دوربین رو می بینن

مطالب مرتبط :   مراقبت از دوقلو 6 ماهه مترو توحید

💸 حقوق : 4.000.000 تومان

⏰ ساعت کاری : 9 صبح تا 5 عصر (شنبه تا چهارشنبه)

🏠 محدوده : اندیشه، شهرک صدف

==_____==______==_____

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشهکودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه
کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشهکودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

کودکیاری

پس از فارغ التحصیل رشته کودکیاری می توانند 2 رشته کاری را انتخاب نماید :

1- مربی کودک

2- مربی بهداشت مدارس

هدف از اجراي آموزش رشته ي كودكياری، پرورش و تربيت افراديست كه طي دوره دو ساله ضمن فراگيری دروس (عمومی، پايه، اصلی و تخصصی) بصورت تئوری و عملی، با اصول و مبانی آموزش و پرورش كودكان در سنين پيش از دبستان آشنا شده و بتوانند با استفاده از محتوای دروس اين رشته در يكی از گرايش های دوره ی كاردانی عملی – كاربردی (مربی بهداشت و مربی كودک) ادامه تحصيل دهند و يا پس از طی دوره های كوتاه مدت در زمينه ی مربوطه اشتغال وزرند.

مطالب مرتبط :   مراقبت و کمک در امور درسی ، بریانک

 

کودکیار و آموزش زبان در منزل اندیشه

دروس تخصصی :

دروس تخصصی رشته شامل: مشاهده ی كودک، پرورش خلاقيت در كودكان، فعاليت های آموزشی پيش از دبستان، بهداشت مادر و كودک، فنون مراقبت از كودک، زيست شناسی، ايمني و كمک های اوليه، توليد و كاربرد مواد آموزشی كه بصورت تئوری – عملی ارائه می شوند.

واحد عملی درس بهداشت مادر و كودک در مراكز بهداشتی – درمانی و درس مشاهده كودک در مراكز پيش دبستانی خارج از محيط هنرستان انجام می گيرد.

تغذيه و بهداشت مواد غذايی، بهداشت فردی و عمومی، بهداشت روانی و بيماری های شايع كودكان از ديگر دروس اختصاصی هستند كه فقط بصورت تئوری ارائه می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!