پرستار سالمند لاله زار

👴🏻 پرستار سالمند آقا : خانم امیدی

📌 : سالمند خانمی که پارکینسون دارن و برای را رفتن باید دستشون رو بگیرین

💸 حقوق : ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

🏠 محدوده : پرستار سالمند لاله زار

🕰️ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه تعطیل)

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستار سالمند لاله زار
پرستار سالمند لاله زار

خیابان لاله‌زار

خیابان لاله‌زار یکی از خیابان‌های قدیمی و مرکزی شهر تهران است. این خیابان از جنوب به میدان امام خمینی (توپخانه) و از شمال به خیابان انقلاب اسلامی (شاهرضا) منتهی می‌شود.

لاله‌زار در اواخر دوره قاجار زمان احمد شاه قاجار و اوایل پهلوی، نماد نوگرایی و هنر ایران بود و «شانزه‌لیزهٔ تهران» لقب گرفته بود. بسیاری از تئاترها، رستوران‌ها، تجارتخانه‌ها، کاباره‌ها، پیاله‌فروشی‌ها، خیاط خانه‌ها، سینماها و فروشگاه‌های معروف ایران در این خیابان قرار داشتند. همچنین موسیقی سبک کوچه بازاری در این منطقه متولد شد.

مطالب مرتبط :   مراقبت از سالمند 90ساله ، جُردن

خیابان لاله زار از طریق ایستگاه های مترو توپخانه (در ابتدای خیابان) ، ایستگاه مترو سعدی (تقاطع سعدی و جمهوری) و ایستگاه مترو دروازه دولت (تقاطع انقلاب و لاله زار) قابل دسترسی است .از جمله کاسب های مهم و معروف لاله زار میتوان میثاق آگنج و {مجتبی علی بیگی}و مهدی مظفر و مهدی نوروزی و مهدی سیدکی را نام برد.

سازمان‌های تحت رهبری جوانان

شمار روزافزونی از سازمان‌های توانمندسازی جوانان و سازمان‌های تحت رهبری جوانان، سالمندمحوری را در مرکز تحلیل‌های خود قرارداده‌اند. یکی از این سازمان‌ها، به نام انجمن ملی حقوق جوانان، مشخص می‌کند که سالمندمحوری باعث می‌شود که در اجتماع بشری کلمهٔ انسان همیشه تصویری از یک بزرگسال را داشته باشد نه یک کودک یا یک جوان. شما وقتی می‌خواهید از جوانان صحبت کنید از کلمه جامعه استفاده می‌کنید. زمینه «روانشناسی» به بزرگسالان تعلق یافته‌است؛ مطالعه جوانان به عنوان روانشناسی «توسعه» بررسی می‌شود. … پله‌ها، کلیدهای برق و چراغهای اتاقها، علائم اتوبوس‌ها، دستشویی‌ها، نمادهای بین‌المللی برای «مردان» و «زنان» در درب‌های حمام – همه با توجه به بزرگسالان طراحی شده‌اند. یعنی تصویر انسان در آن‌ها تماماً بزرگسالان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!