پرستار سالمند در منزل شهریار _ برخی از افراد که دارای والدین سالمند هستند همواره نگرانی هایی در مورد عدم امنیت خانه سالمند دارند.به جای انتقال سالمند به خانه سالمندان به بهانه عدم امنیت در خانه او، با ایجاد تغییراتی کوچک می توان به راحتی خانه او را به مکانی امن و راحت برای زندگی تبدیل شود. شرکت پرستار سلام می تواند شما را این رابطه یاری کند آرامش شما هدف ماست .

👵🏻 پرستار سالمند در منزل : خانم باصری

📌 ﷽ : مراقبت از سالمند خانم تنها که اکثرا روی تخت هستن وزن زیر ۸۰ گاهی با واکر راه می رن، با کمک می تونه بره دستشویی (خودش رو نمی تونی بشوره) یا پوشکی و لگنی، نیرویی که صادق باشن، منظم باشن، ارتباط با سالمند رو بلد باشن

💸 حقوق : ۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : شهریار، خ شهید مصطفی خمینی (کرشته)، کوچه فلق

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستار سالمند در منزل شهریار

پرستار سالمند در منزل شهریار

سالمندی در ایران

افزایش روزافزون این بیماری‌ها در میان جمعیت سالمند در جوامع مختلف دنیا نشان دارد و گفته می‌شود در حال حاضر ۳۶ میلیون نفر مبتلا به آلزایمر و ۴٫۳ میلیون نفر مبتلا به پارکینسون در سراسر جهان هستند.

پیش بینی‌ها حاکی است که با توجه به افزایش جمعیت سالمند در جهان، آمار مبتلایان به آلزایمر تا سال ۲۰۵۰ به ۱۱۵ میلیون نفر و مبتلایان به پارکینسون به ۹ میلیون نفر خواهد رسید.

بیماری‌های سیستم عصبی دوره سالمندی که به گفته متخصصان، با توجه به سیر افزایش جمعیت سالمند در ایران در صورت نبود اقدامات پیشگیرانه لازم، در سال‌های آتی شیوع بالایی می‌یابد.

مطالب مرتبط :   مراقبت از سالمند خانم منیریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!