پرستار سالمند در بازار بزرگ _ پیچ و خم کوچه های شلوغ و بازاری هایی (مغازه داران) که آنجا هستند، بازدید از بازار بزرگ تهران را جذاب و دلهره آور می کند. با وجود اینکه این بازار با نام بازار بزرگ تهران شناخته شده است، اما بیشتر معماری و سنگ فرش آن کمتر از ۲۰۰ سال عمر دارند. هر چند سنگ های قیمتی و معماری کهن را نیز می توانید در آن پیدا کنید.

👵🏻 پرستار سالمند در منزل : خانم مسعودی

📌 : سالمند خانم  تنها که روی تخت با وزن زیر 50 کیلو باید روزی 10 دقیقه راه ببرین یا بلندش کنین وایسه که زخم بستر نگیره شبا قرص می خوره راحت می خوابه، کلیه هاشون مشکل داره باید بهشون آب زیاد بدین و پوشکشون زود به زود عوض بشه، شخصی که کارکرده باشه و مهربان و در ماه ممکنه یکبار برین بیمارستان داروشون رو بگیرین بیارین

مطالب مرتبط :   مراقبت از سالمند آقا سالم ، استاد معین

💸 حقوق : 6.500.000 تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه ها تعطیل و اگه بمونین اضافه کاری پرداخت می شه)

🏠 محدوده : پرستار سالمند در بازار بزرگ، سمت 15 خرداد

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستار سالمند در بازار بزرگ
پرستار سالمند در بازار بزرگ

آدرس بازار بزرگ تهران کجاست

بازار بزرگ تهران در مرکز شهر تهران واقع شده است. بازار تهران را چهار خیابان اصلی احاطه کرده اند. خیابان مولوی در بخش جنوبی آن، خیابان مصطفی خمینی در شرق، خیابان پانزده خرداد در شمال و خیابان خیام در غرب.

پرستار سالمند در بازار بزرگ

محدودۀ پوششی بازار روی هم رفته بیش از ۱۰ کیلومتر طول دارد و برای ورود به آن چندین ورودی ساخته شده است، اما با استفاده از ورودی اصلی به سمت میدانِ سبز، می توانید با یک منظره عالی از خیابان اصلی مواجه شوید. مکان هایی شلوغ و پر ازدحام که خود مانند شهری دیگر، درون شهر تهران هستند و بانک ها، کلیسا، ایستگاه آتش نشانی و چندین مسجد را شامل می شوند، که از جمله ی مهمترین آن ها می توان به مسجد امام خمینی (ره) و حرم امام زاده زید (ع) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!