پرستار سالمند آپادانا

🧑🏻‍🦳 پرستار سالمند : خانم پایدار

📌 : پرستاری  از سالمند پوشکی خانم که با همسرشون زندگی میکنن کسی باشه که به کار های خونه هم تا حدی برسه

💸 حقوق : ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه تعطیل)

🏠 محدوده : پرستار سالمند آپادانا

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستار سالمند آپادانا
پرستار سالمند آپادانا

 

پرستار سالمند آپادانا

محله شهرک آپادانا در جنوب غربی تهران و در همسایگی شهرک اکباتان ، یکی از شهرک‌های مسکونی معروف تهران است که عمری حدودا چهل ساله دارد. شهرک آپادانا با آپارتمان‌های پنج تا یازده طبقه دو واحدی،۲ هزار و ۹۰۱ واحد مسکونی دو یا سه خوابه با متراژ میانگین ۱۵۰ متری دارد که در ۶ فاز گسترده شده و حدود ۱۵ هزار نفر در آن سکونت دارند.

این شهرک پیش از انقلاب و در دهه پنجاه، توسط مهندسان فرانسوی ساخته شده و با اصول آپارتمان‌سازی اروپایی و مدرن همخوانی دارد.

مطالب مرتبط :   پرستاری از سالمند پوشکی پونک

محله شهرک آپادانا کجاست؟

شهرک مسکونی آپادانا در بخش غربی پایتخت و در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته است. این شهرک در مسیر بزرگراه تهران-کرج و در مسیر به سمت غرب، پس از بزرگراه محمدعلی جناح و پیش از شهرک اکباتان قرار گرفته است.

شهرک آپادانا از شمال به بزرگراه تهران-کرج منتهی می‌شود، از جنوب همسایه محله کوی بیمه است و از شرق زمین‌های خالی پیرامون مجموعه ورزشی شهید فکوری و از غرب به شهرک اکباتان می‌رسد.

ویژگی‌های شهرک آپادانا

شهرک آپادانا مجموعه‌ای ‌از ۲۹۰۱ واحد مسکونی آپارتمانی دو و سه خوابه است که در ۴۶ بلوک ساختمانی و در ۶ فاز پراکنده شده‌اند. هر شش فاز شهرک مسکونی آپادانا، یک سیستم گرمایش و سرمایش مستقل دارند. یک موتورخانه و سیستم سرمایش فن کویل در هر ۶ فاز سرمایش و گرمایش این شهرک را تامین می‌کند.

مطالب مرتبط :   پرستار زوج سالمند در منزل ، خیابان شریعتی

این شهرک دارای مخزن ذخیره آب در مواقع قطعی آب، برق اضطراری و سیستم شوتینگ زباله است.

فاز یک محله شهرک آپادانا ۴۸۸ واحد، فاز دو ۵۱۰ واحد، فاز سه ۴۵۹ واحد، فاز چهار ۵۱۲ واحد، فاز پنج ۵۱۲ واحد و فاز شش ۴۲۰ واحد دارد و واحدهای مسکونی آپادانا ۵ تا ۱۱ طبقه هستند و هر طبقه دو واحدی است.

ساختمان‌های شهرک از نوع بتن‌آرمه ساخته شده و در برابر زلزله مقاوم است. البته تعدادی از مالکین، داخل فضای آپارتمان را تغییر داده‌ و برخی از تیغه‌های بتنی را برداشته‌اند که این موضوع تا حدودی از مقاومت سازه کاسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!