پرستاری از زوج سالمند تهرانسر

# پرستار سالمند در منزل تهران # پرستار زوج سالمند تهران # پرستار خانم جهت سالمند

برای استخدام نیرو در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل تهران با پرستار سلام تماس بگیرید ، پرستار سلام با بیش از 12 سال سابقه فعالیت موفق در خدمت شماست .

کلمات کلیدی در ارتباط با پرستار سالمند در منزل تهران را برای شما در قسمت زیر قرار داده ایم :

# پرستار روزانه سالمند و پرستار شبانه روزی سالمند # قیمت پرستار سالمند در منزل تهران # نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل # حقوق نگهداری سالمند در منزل # پرستار زوج سالمند تهران # پرستار خانم جهت سالمند # استخدام نگهداری از سالمند در تهران

استخدام پرستار سالمند در منزل تهران پرستار زوج سالمند تهران پرستار سلام پرستاری و نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

# پرستار زوج سالمند تهران

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای پرستار سلام که اعزام پرستار سالمند برای مراقبت و نگهداری از زوج سالمند در محدوده جنت آباد جنوبی می باشد را مشاهده می کنید .

نمونه کار پرستار سلام در زمینه مراقبت از زوج سالمند در منزل تهران جنت آباد جنوبی : نام فایل خانم شریف آبادی

📌﷽ : زوج سالمند که برای دو ماه پرستار می خوان و یا همان مراقب نیاز داشتند که خانم سالمند با وزن 45 کیلوگرم بی تحرک روی تخت هستند ، تخت بیمارستانی دارند دو ماه پیش لگن شون شکسته و دکترشون می گن باید یواش یواش راه برن ( فعلاً پوشک می شن )

پرستار سالمندی برای این زوج سالمند توسط پرستار سلام اعزام شد که توانایی بدنی خوبی داشت و توانست در آن دو ماه سالمند را در اصطلاح راه بیندازد و یواش یواش به سالمند کمک شد تا مثل قبل بتواند راه برود این پرستار سالمند وظیفه انجام امور منزل و آشپزی را نیز بر عهده داشت .

بعد از دو ماه که سالمند توانایی راه رفتن خودش را مجدد بدست آورد نیروی برای این مراقبت و نگهداری از این زوج سالمند به صورت شبانه روزی در منزل تهران جنت آباد جنوبی اعزام شد که کمتر مراقبت و بیشتر امور منزل و آشپزی را برای این زوج سالمند محترم انجام می دهد .

در مدت این دو ماه پرستار سلام حداقل هفته ای دو الی سه بار گزارش از پرستار سالمند دریافت می کرد و این گزارشات برای خانواده سالمند ها نیز ارسال می شده .

💸 حقوق شبانه روزی مراقبت از زوج سالمند که خانم روی تخت هستند و پوشک می شوند : 13.000.000 تومان می باشد ، حقوق نگهداری سالمند در منزل با توجه به شرایط کاری ، شرح وظایف ، تعداد سالمند ها و … توسط پرستار سلام تعیین می شود .

مطالب مرتبط :   مراقبت از سالمند خانم نازی آباد

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی ( جمعه ها پرستار سالمند تعطیل ساعت کاری یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت پرستار سالمند در منزل تهران می باشد .

🏠 محدوده و آدرس زوج سالمند برای اعزام و هماهنگی پرستار زوج سالمند تهران : جنت آباد جنوبی که نزدیک ترین شعبه پرستار سلام به جنت آباد جنوبی و سهولت دسترسی خانواده زوج سالمند در مرزداران می باشد .پرستار زوج سالمند تهران
# پرستار زوج سالمند تهران # پرستار سالمند در منزل تهران جنت آباد جنوبی


پرستار زوج سالمند تهران

مطالعات نشان داده است سالمندانی که در منزل مورد مراقبت قرار می‌ گیرند از نظر سلامتی وضعیت مناسب‌ تری نسبت به سالمندان ساکن در آسایشگاه سالمندان دارند و نیاز به مطالعات ندارد که درک کنیم سالمندی که در خانه خودش از او مراقبت می شود چقدر اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتری دارد .

علاوه بر این دلایل زیادی وجود دارد که سالمندان تصمیم می‌ گیرند خدمات مراقبتی و پرستاری را در خانه خود دریافت کنند ، تجسم کنید که با  فرزند خود یعنی نوه سالمند می خواهید به دیدن پدر و مادر خود بروید آیا خودتان از رفتن به آسایشگاه سالمند همراه فرزند خود برای ملاقات گدر و مادر این حس به شما دست نمی دهد

که در آینده این فرزند شما را هم به خانه سالمندان خواهد فرستاد به قول امروزی ها کارما و به قول قدیمی ها هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی و در مقابل صحنه مهمانی رفتن پیش پدر و مادر وقتی توسط مراقب سالمند بهترین غذا هم برای شما آماده شده است

و می توانید به فرزند خود نشان دهید که چه احترامی برای پدر و مادر خود قائل هستید تا مثل آئینه این احترام از طریق فرزندتان به خود شما بازگردد ، هیچ کس فکر نمی کند و اگر فکر می کنید ایمان ندارد که روزی دوران پیری برای او هم خواهد رسید .

از دیگر فواید مراقبت از سالمند در منزل توسط پرستار سالمند در منزل تهران این است که سالمندان به محیط خانه خود آشنا هستند و جای تمامی وسایل را میدانند و در سالمندانی که حافظه خود را از دست دادند آشنا بودن با محیط خانه می تواند در روند بهبودی تاثیر گذار باشد .

مطالب مرتبط :   پرستاری از زوج سالمند سالم


چه زمان به پرستار سالمند نیاز داریم ؟

تغییرات جسمانی ، زمین خوردن های مداوم ، مشکل در راه رفتن و فعالیت بدنی ، فراموشی ، عدم توانایی در انجام کارهای شخصی ، ناتوانی در مدیریت مصرف صحیح داروها و … همگی می توانند علائم نیاز سالمندان به یک پرستار دلسوز و متعهد از شرکت معتبر پرستار سلام باشد .

دلایل زیادی وجود دارد که اعضای خانواده تصمیم می گیرند برای والدین سالمند خود پرستار سالمند استخدام کنند ، یکی از رایج ترین و اصلی ترین دلایل مشغله کاری است بسیاری از افراد وقت کافی برای مراقبت از سالمند خود را ندارند .

و از طریق تماس با پرستار سلام این دغدغه را حل می نمایند ، دلیل دیگری که میتوان به آن اشاره داشت نداشتن توانایی جسمی برای مراقبت از سالمندانی است که در تحرک و راه رفتن مشکل دارند و در اینجا باید برای نگهداری سالمند شبانه روزی در منزل از پرستار سلام مراقبی با توان بدنی مناسب استخدام کنید .

برخی از سالمندان به دلیل شرایط پزشکی نیاز به انجام تزریقات و برخی مراقبت های بهداشتی دیگر دارند در صورتی که مهارتی در این زمینه نداشته باشید باید سالمندتان را برای انجام تزریقات و دریافت مراقبت های بهداشتی به مراکز درمانی ببرید

که انجام این کار هم برای شما و هم برای سالمندتان به دلیل کهولت سن و بیماری میتواند بسیار سخت باشد در این زمینه هم می توانید از پرستار سلام برا انجام تزریقات ، سرم تراپی و پانسمان ، اعزام کارشناس زخم ، اعزام پزشک در منزل استفاده نمایید به صورت مقطعی

و هم درخواست پرستاری و یا کمک پرستار را دهید که تخصص دارند در زمینه تزریقات و … در منزل و می توانند این نوع خدمات پرستاری در منزل را پوشش دهند .پیام مدیریت پرستار سلام : برای دریافت 10 درصد تخفیف درخواست خدمات در منزل منجمله اعزام نیروی خدماتی برای نظافت منزل و آشپزی ، خدمات پرستاری ، مراقبتی و نگهداری از سالمند ، کودک و بیمار در منزل و سایر خدمات در منزل پرستار سلام فقط تا پایان این ماه مهلت دارید .

نگهداری سالمند, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
پرستاری از سالمند در منزل
نوشتهٔ بعدی
پرستاری از زوج سالمند تهرانسر

محتوای مرتبط

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل

خانم سالمند تنها و پوشکی ، میدان هفت تیر

خانم سالمند تنها و پوشکی ، میدان هفت تیر

مراقب سالمند در منزل نیاوران

پرستار سالمند در منزل شهر ری

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

خدمات پرستاری از بیمار در بیمارستان

خدمات پرستاری از بیمار در بیمارستان

همراه در بیمارستان هاشمی نژاد

همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

پرستار سالمند پوشکی یوسف آباد

پرستار سالمند پوشکی یوسف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!