پرستاری از 3کودک در منزل

# پرستاری از کودک در منزل  # استخدام پرستار کودک در منزل

برای استخدام پرستار کودک آموزش دیده و ماهر دیگر نیاز نیست در کل شهر آگهی بگذارید . برای استخدام پرستار کودک در منزل فقط کافی است با شمار های موسسه تماس بگرید و از خدمات مراقبتی پرستاری همکاران ما در موسسه پرستار سلام بهره مند شوید .

# هزینه استخدام پرستار کودک در منزل # استخدام مربی کودک در منزل # استخدام مراقب کودک در منزل # قیمت استخدام پرستار کودک در منزل

پرستاری از 3کودک در منزل

در ین بخش از خدمات موسسه پرستار سلام به بررسی یکی از نمونه کار های استخدام پرستار کودک در منزل می پردازیم اگر شما هم به دنبال استخدام پرستار کودک آموزش دیده و با تجربه هستید لطفا با ما همراه باشید :

🥣 نمونه کار استخدام پرستار کودک در منزل : خانم سلطانی

📌 : سه تا کودک یکی کلاس هشتم ، کلاس چهارم  و پسر 4 ساله و مادر ماه آخر بارداری هستند
امور منزل و آشپزی ( احتمالاً هر روز آشپزی نباشه چون مادربزرگ بچه ها هم هست کمک می کنه )

اگر شما هم مانند این خانواده محترم درگیر ب دنیا آمدن فرزند جدید هستید و نگران این هستید که کسی از دیگر فزرندانتان مراقب کند و در امور منزل به شما کمک کند فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید و با توجه به نیاز های و خواسته های خود و عزیزانتان در منزل اقدام به استخدام  پرستار کودک در منزل نمایید و آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست .

مطالب مرتبط :   پرستاری از کودک دوقلو در منزل

💸 حقوق : 14.000.000 تومان

حقوق و هزینه استخدام پرستار کودک در منزل با توجه به نیاز های خانواده ها در منزل به عوامل گوناگونی وابسته است که یکی از این می توان به تعداد کودک در منزل اشاره نمود از این رو که اگر تعداد کودکان در منزل هرچه زیاد تر باشد پرستار کودک باشد انرژی بیشتری را برای نگهداری از عزیزان شما در منزل  صرف کند از این رو هزینه استخدام پرستار برای چند کودک در منزل می تواند بیشتر یک کودک باشد

ساعت کاری : 10 صبح تا 6 عصر
( جمعه تعطیل )

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری پرستار کودک در منزل می توان به تعداد روز های کار همچنین ساعت کاری مورد نیاز خانواده ها اشاره کرد مثلا اگر خانواده نیازمند نیروی شبانه روزی باشد هزینه ی بیشتری را باید متقبل شود و همچنین اکر ساعت کاری 8 ساعت در روز باشد باید هزینه ی کمتری نسبت به نیروی شبانه روزی پرداخت نمایید از این رو شما عزیزان می توانید با توجه به خواسته ها و نیاز های خود در منزل با شماره های موسسه تماس بگرید واز مشاوره های رایگان همکاران ما در موسسه بهره مند شوید .

مطالب مرتبط :   پرستار کودک با تحصیلات مرتبط ولنجک

🏠 محدوده : تقریباً رو به روی بیمارستان پیامبران

می توان گفت یکی دگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه استخدام پرستار کودک در منزل محدوده زندگی خانواده های می باشد از این جانب که اگر مسیر رفت آمد به منزل خانواده ها هر چه بهتر و کم هزینه تر برای پرستار باشد هزینه ای استخدام نیروی پرستاری در منزل پایین تر خواهد بود .

نکته : شما عزیزان می توانید در هر نقطه ای از تهران و یا کرج که هستید می توانید با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات مراقبتی پرستاری همکاران ما در موسسه بهره مند شوید .

پرستاری از 3کودک در منزل

پیام مدیریت ❤ پرستار سلام : 

برای استخدام پرستار کودک در منزل فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات همکاران ما در موسسه بهره مند شوید .

توجه توجه : اگر تا پایان این هفته با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات پرستاری و یا مراقبتی موسسه پرستار سلام استفاده نمایید می توانید از تخفیف 10 درصدی ما بهره مند شوید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید .

نگهداری از کودک, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
استخدام مربی کودک در منزل
نوشتهٔ بعدی
نگهداری از کودک 5 ساله

محتوای مرتبط

کمک در مراقبت از کودک تجریش

کمک در مراقبت از کودک تجریش

نگهداری از کودک در منزل ، زعفرانیه

نگهداری از کودک در منزل ، زعفرانیه

مراقبت از کودک دختر 4 ساله ، مترو قلهک

مراقبت از کودک دختر 4 ساله ، مترو قلهک

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

مراقبت از کودک 2 ساله پسر آزادی

مراقبت از کودک 2 ساله پسر آزادی

همراهی در بیمارستان شریعتی

همراهی در بیمارستان شریعتی

پرستار کودک دو قلو میدان رسالت

پرستار کودک دو قلو میدان رسالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!