پرستاری از کودک چهارصددستگاه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار کودک روزانه
  6. chevron_right
  7. پرستاری از کودک چهارصددستگاه

پرستاری از کودک چهارصددستگاه

🍜👶🏻 پرستاری از کودک در منزل : آقای ارجمند

📌 : امور منزل و آشپزی بزای خانواده ۴ نفره  ویک نوزاد شیر خواره که شما بیشتر برای رسیدگی برای کار های نوزاد میرین ولی ئر امور منزل هم باید کمک کنین

💸 حقوق : ۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان (جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : پرستاری از کودک چهارصددستگاه

🕰️ ساعت کاری : ۹ صبح تا ۱۷ عصر

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستاری از کودک چهارصددستگاه
پرستاری از کودک چهارصددستگاه

چهارصددستگاه

چهارصددستگاه نام محله‌ای واقع در منطقه ۱۴ شهرداری تهران است. چهارصددستگاه از شمال با خیابان پیروزی، از جنوب با محله دولاب، از غرب با خیابان شکوفه و از شرق با سلیمانیه هم‌مرز است.

ساخت بزرگراه امام علی باعث تخریب بخشی از بافت قدیمی این محله شد. کتابخانه «ابن سینا» و کلانتری ۱۱۰ شهدا در این محله قرار دارند .

مطالب مرتبط :   مراقبت از نوزاد 8 ماهه ، بلوار فردوس غرب

متروی ابن سینا (شیخ الرئیس) از خط چهار متروی تهران در این محله قرار دارد.

این منطقه در نزدیکی میدان شهدا (ژاله سابق) واقع شده‌است. در سال ۱۳۲۲ خورشیدی برای مستشاران آلمانی که برای ساخت و مونتاز هواپیماهای جنگی در صنایع دفاع(ساصد) پیروزی ساکن شدند، در نظر گرفته شد. در سال۱۳۲۵ با ترک رضا شاه از ایران این پروژه متوقف و منازل فوق به فرهنگیان وقت داده شد.

این منطقه جزو اولین مناطق دارای آب لوله کشی با منبع بزرگ خود در تهران می‌باشد. کلانتری ۱۱۰ شهدا بر ویرانه‌های بانک شاهی آن زمان ساخته شده‌است. تعدادی از زنان لهستانی مهاجر در جنگ جهانی دوم به ایران با برخی ایرانیها پیوند خورده بودند و تعدادی باقی‌مانده در چادرهایی در آخر خیابان پیروزی آن زمان (دوشان تپه قدیم، جنب خیابان قنادی قاقالی لی خوشه فعلی) ساکن شدند که پس از مرگ حول حوش درب ورودی صنایع دفاع فعلی دفن می‌باشند.

مطالب مرتبط :   مراقبت از کودک ونک

از شخصیت‌های معروف ساکن در آن زمان این محله می‌توان به دکتر معین (نویسنده فرهنگ شش جلدی معین)، علی‌اصغر بهاری نوازنده کمانچه، بهزاد فراهانی بازیگر تئاتر و سینما و فوتبالیست‌های قدیمی همچون حسن حبیبی، اصغر شرفی، فرامرز ظلی، جواد قراب، هادی نراقی ، فریبرز عسگری و…نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!