تزریق سرم در جردن

پرستاری از سالمند کامرانیه _ کامرانیه محله‌ای لوکس و اعیان‌نشین در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران محسوب می‌شود.

👵🏻 پرستار سالمند : خانم هاشمی

📌 : سالمند خانم ,80 ساله ، پوشکی نیستند بمدت یکماه نیاز به یک خانم بصورت شبانه روزی دارند.

💸 حقوق : 5.000.000 تومان (جمعه ها تعطیل)

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه تعطیل)

🏠 محدوده : پرستاری از سالمند کامرانیه

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

تزریق سرم در تهرانسر
تزریق سرم در تهرانسر

 

موقیت کامرانیه

محله کامرانیه از جنوب به بزرگراه صدر و اختیاریه، از شمال به منظریه و نیاوران، از شرق به فرمانیه و از غرب به چیذر و دزاشیب محدود می‌شود.

این محله، شامل خیابان کامرانیه و کوچه‌های منشعب از آن است. خیابان کامرانیه از بزرگراه صدر در جنوب آغاز شده، در میانه راه در چهارراه کامرانیه، خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی) و بلوار اندرزگو را به یکدیگر پیوند می‌دهد و در شمالی‌ترین قسمت خود به خیابان نیاوران نرسیده به میدان نیاوران منتهی می‌شود. این خیابان در پایین چهارراه کامرانیه، خیابان کامرانیه جنوبی (خیابان پاشاظهری) و در بالای آن، خیابان کامرانیه شمالی (خیابان بازدار) نامیده می‌شود.

مطالب مرتبط :   خدمات پرستاری برای سالمند آقا میدان توحید

تزریق سرم در تهرانسر

بافت انسانی و شهری

کامرانیه نسبت به مناطق مجاورش از اهالی بومی کمتری برخوردار است و بیشتر ساکنان آن را قشر مرفه جامعه تشکیل داده‌اند. به همین علت، تفاوت فرهنگی و طبقاتی زیادی میان ساکنین این منطقه به‌چشم نمی‌خورد.

زمین‌های کامرانیه از گذشته عموماً باغ‌منزل‌هایی وسیع بوده‌است و علی‌رغم چند مرحله تفکیک املاک، ابعاد زمین‌ها نسبت به محله‌های پیرامون همچنان بزرگتر است. متراژ بزرگ املاک و نیز قرارگیری در دامنهٔ رشته کوه البرز، کامرانیه را مستعد بلندمرتبه‌سازی نموده‌است. به‌همین علت در این منطقه تعداد زیادی برج به چشم می‌خورد که هریک در پی یافتن چشم‌اندازی فراخ‌تر در پس یک‌دیگر قد علم کرده‌اند. با این حال، در این محله همچنان عمارت‌ها و ویلاهای قدیمی زیادی باقی مانده‌اند که برخی از آن‌ها همچنان مسکونی بوده و الباقی یا متروکه شده‌اند یا در جریان انقلاب ۱۳۵۷، توسط ارگان‌های جمهوری اسلامی به‌نفع مستضعفان مصادره گردیده‌اند.

بافت شهرسازی کامرانیه شبه‌روستایی بوده و همچنان در کوچه‌های مشجر و سرسبز آن، صدای جوی آب به‌آسانی شنیده می‌شود. برخی از کوچه‌های این محله، تنگ و نامنظم بوده و فاقد استاندارد شهرسازی می‌باشد. همچنین در کنار معماری سنتی و کهنهٔ آن، بعضاً سازه‌هایی با نماهای لوکس یا مدرن به چشم می‌خورد و این تناقض، از ویژگی‌های جالب این منطقه به‌شمار می‌آید.

مطالب مرتبط :   پرستار سالمند خانم آلزایمری در ظفر
,
نوشتهٔ پیشین
مراقبت از سالمند آقا ظفر
نوشتهٔ بعدی
پرستاری از سالمند خانم خوش

محتوای مرتبط

همدم برای سالمند خانم ، خیابان بنی هاشم

همدم برای سالمند خانم ، خیابان بنی هاشم

پرستاری از زوج سالمند تهرانسر

پرستار زوج سالمند تهران

پرستاری از سالمند لگنی پاسداران

پرستاری از سالمند لگنی پاسداران

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

نظافت منزل و راه پله ، تهران پارس

نظافت منزل و راه پله ، تهران پارس

همراه در بیمارستان معیری

همراه در بیمارستان معیری

انجام امور منزل ، زعفرانیه

انجام امور منزل ، زعفرانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!