پرستاری از سالمند آقا در منزل

پرستاری از سالمند آقا در منزل

# پرستاری از سالمند در تهران # پرستار سالمند شبانه روزی

از حمله خدمات مجموعه خدماتی پرستاری پرستار سلام نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل می باشد شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن شرایط و خواسته های عزیزانتان در منزل با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات مراقبتی و پرستاری همکاران ما در مجموعه مراقبتی پرستاری پرستار سلام بهره مند شوید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید .

# هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل # پرستاری از سالمند پوشکی در منزل # پرستاری از سالمند به صورت شبانه روزی # حقوق نگهداری سالمند در منزل

پرستاری از سالمند آقا در منزل

در این بخش از خدمات مجموعه خدماتی پرستاری پرستار سلام به بررسی یکی از نمونه کارهای استخدام پرستار سالمند در منزل می پردازیم شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات پرستاری در منزل با شماره های شرکت خدماتی پرستاری پرستار سلام تماس بگرید و از خدمات پرستاری همکاران ما در منزل بهره مند شوید .

🧓🏻 نمونه کار مراقب سالمند در منزل  : خانم کیانی روشن

📌﷽ : بدون امور منزل و آشپزی  سالمند آقا تنها که می پوشک و سوند داره دخترش از سرکار می یاد امور منزل و آشپزی رو انجام می ده

مطالب مرتبط :   نگهداری از سالمند در پیروزی

همانطور که در بخش توضیحات این نمونه ار مشاهده می فرمایید همکاران ما با توجه به نیاز ها و شرایط سالمند در منزل برای شما عزیزان پرستار سالمند متخصص ارسال می نماید از این با شما عزیزان می توانید با در اختیار قرار دادن اطلاعات دقیق از عزیزانتان در منزل دست ما را برای انتخاب پرستار مناسب باز می گذارید .

💸 حقوق : 10.000.000 تومان

هزینه های استخدام پرستار سالمند در منزل با توجه به نیاز ها و خواسته های عزیزان شما در منزل تعیین می شود از این رو شما عزیزان می توانید با در اختیار گذاشتن اطلاعت دقیق از خواسته ها و نیاز های عزیزانتان در منزل ما در بهتر خدمت رساندن به عزیزانتان عزیزانتان یاری می نمایید .

⏰ ساعت کاری : 8 صبح تا 6 عصر ( جمعه تعطیل )

یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه های استخدام مراقب سالمند در منزل ساعت کاری همچنین تعداد روز های کاری نیروی خدمات پرستاری در منزل می باشد از این رو شما عزیزان می توانید با کم کردن ساعت کاری همچنین تعداد روز های کاری پرستار در منزل از هزینه های استخدام پرستار در منزل بکاهید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید .

🏠 محدوده : نارمک

مطالب مرتبط :   پرستاری از سالمند خانم ، خزانه

شما عزیزان در هر نقطه ای از تهران و یا کرج که هستید می توانید از خدمات پرستاری و نظافتی مجموعه پرستار سلام بهره مند شوید و برای این استخدام نیروی مناسب خود فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات همکاران ما در مجموعه پرستار سلام بهره مند شوید .

وظایف پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند به شخصی گفته می‌شود که بصورت کلی وظیفه نگهداری، مراقبت و انجام امور شخصی سالمند در منزل را به عهده دارد. پرستاران سالمند از نظر تخصص و تحصیلات به چند دسته: مراقب و نگهدار، بهیار، پرستار طبقه‌بندی می ‌شوند که با توجه به شرایط جسمانی سالمند می‌توانند به وی خدمات ارائه کنند.

از جمله وظایف پرستار سالمند در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد با ما همراه باشید :

استحمام سالمند و رسیدگی به نظافت شخصی
مراقبت و نگهداری از سالمند
انجام امور رفاهی و پر کردن اوقات فراغت سالمند
انجام امور خانه
رسیدگی به وضعیت درمانی سالمند در منزل

پرستاری از سالمند آقا در منزل

پیام مدیریت ❤ پرستار سلام : 

برای استخدام پرستار سالمند ، پرستار کودک و استخدام نیروی خدماتی در منزل در هر جای تهران و کرج فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات نظافتی و مراقبتی همکاران ما در مجموعه پرستار سلام بهره مند شوید.

نگهداری سالمند در منزل, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
نگهداری از سالمند پوشکی در منزل

محتوای مرتبط

نگهداری از سالمند آقا در منزل ، نیاوران

نگهداری از سالمند آقا در منزل ، نیاوران

پرستاری از زوج سالمند درمنزل ، خیابان طوس

پرستاری از زوج سالمند درمنزل ، خیابان طوس

مراقبت از سالمند خانم پوشکی

پرستار سالمند 93 ساله پاسداران

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

مراقبت از کودک 2 ساله سازمان برنامه

مراقب کودک در منزل الهیه

مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، میدان فلاح

مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، میدان فلاح

وصل انژیوکت در منزل تهرانسر

تزریق سرم در یوسف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!