پرستاری از زوج سالمند تهرانسر

مراقبت از زوج سالمند : خانم دری

📌﷽ : زوج سالمند که خانم پوشکی هستن و آقا کاری با شما ندارن و شما فقط باید براشون عذا آماده کنین

💸 حقوق : ۷٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی
( جمعه تعطیل )

🏠 محدوده : تهرانسر

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️  ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستاری از زوج سالمند تهرانسر
پرستاری از زوج سالمند تهرانسر

پرستاری از زوج سالمند تهرانسر

اگر تصمیم گرفته اید با استخدام پرستار سالمند در منزل آرامش، امنیت و استقلال عزیز سالمندتان را در خانه حفظ کنید بهتر است در هنگام استخدام پرستار سالمند به نکات زیادی باید توجه کرد ، گاها این مراحل استخدام پرستار سالمند زمان بر خواهد بود و شما در این راه خسته خواهید شد، مرکز شرکت پرستار سلام این دشواری ها را راحت کرده است.

مطالب مرتبط :   پرستاری از سامند در منزل ، شهرقدس

محله تهرانسر کجاست؟

محدوده محله تهرانسر، جاده مخصوص کرج در شمال، بزرگراه فتح در جنوب، شرق فرودگاه مهرآباد و از غرب بزرگراه آزادگان است.  تهرانسر 4 بخش دارد.

بخش‌های شمالی، مرکزی، شرقی و غربی. هرکدام از این بخش‌ها خود شامل چندین بلوار و خیابان‌های اصلی و فرعی است. به طور مثال بخش شمالی تهرانسر ، شهرک بازرگان، میدان کمال‌الملک و قباد را در بر می‌گیرد.

چهارراه صدف، خیابان گلناز و خیابان خسروپرویز و بلوار اصلی تهرانسر بخش مرکزیست. در بخش غربی تهرانسر، شهرک دریا، خیابان بهشتی و رجایی قرار دارد و در سمت شرق آن، چندین شهرک، پاسداران، بنفشه، گلمحمدی، فجر و نفت.

پیشینه محله تهرانسر

گذشته‌های دور شکارگاه سلطنتی قاجار بوده است. زمین‌های بکر و سرسبزی داشته و به واسطه چشمه‌ای که در شرق تهرانسر قرار داشته، کشاورزی در آن رونق می‌گیرد. بعدها توسط افرادی که پول و نفوذی داشتند به تملک در می آید.

مطالب مرتبط :   پرستار سالمند خانم آلزایمری در ظفر

در دوران پهلوی اول و دوم وضعیت این زمین‌ها که حالا دیگر در دست مالکی به نام خلیل معنوی است تغییر می‌کند. به این معنا که زمین‌ها از او خریداری می‌شود و در اختیار شرکت‌های کارمندان و کارگران قرار می‌گیرد. ابتدا برای کارمندان شرکت نفت خانه‌سازی می‌شود و همزمان با اجرای این پروژه نام شهرک را تهرانسر می‌گذارند. بعدها بسیاری از کارخانه‌های جاده مخصوص کرج، برای پرسنل خود در تهرانسر خانه می‌سازند.

آخرین مورد شرکت تعاونی کارگران نیروی دریایی ارتش است که در شهرک دریا قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!