پرستاری ازکودک خوش شمالی _  کودک ۹ ساله نمونه بارز این ضرب المثل است کهفلفل نبین چه ریزه، بشکن ببین چه تیزه!” زیرا افکاری که از ذهنش می گذرد در تصور شما نمی‌گنجد. در این سن کودک همچنین از جهات مختلف به دستاوردهای مهمی دست می‌یابد.

👶🏻 پرستار کودک در منزل :  خانم کیخسرو

📌﷽ : مراقبت از کودک پسر ۹ ساله تنها، پرستاری که سیگاری نباشه، دوست پسر نداشته باشه و بدون حاشیه باشه

💸 حقوق : ۴٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : خوش شمالی

==_____==______==_____

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستاری ازکودک خوش شمالی

پرستاری ازکودک خوش شمالی

 

رشد ذهنی و فیزیکی کودک در ۹ سالگی

ممکن است کودک در ۹ سالگی هر از گاهی طوری در هپروت فرو برود که انگار ماتش برده است یا در عالم دیگری سیر می‌کند. اما حقیقت این است که دنیایی که در آن به سر می برد جدید و جالب است. با گذشت زمان به تدریج یاد می گیرد که مورد توجه و تایید دیگران باشد و نشان می دهد فرق درست و غلط را می‌شناسد و قوانین را درک می کند.

احتمالا راجع به عواطف و احساساتش با شما حرف می زند. حتی ممکن است گاهی با به کار بردن عبارت‌های عامیانه و تکرار حرف‌هایی که از دوستانش در مدرسه شنیده شما را متعجب کند.

پرستاری ازکودک خوش شمالی

رشد کودک ۹ ساله از منظر اجتماعی

وقت گذراندن با دوستان در ۹ سالگی کودک برایش مهم می شود. احتمالا در این سن پسرها ترجیح می دهند با بقیه پسرها بگردند و دخترها دوست دارند بیش‌تر با دخترها صحبت کنند.

مطالب مرتبط :   پرستار کودک در منزل ، سعادت آباد

روش بازی نیز در نه سالگی کودک تغییر می کند. به این ترتیب پسرها دوست دارند بیشتر بیرون از خانه و به صورت فیزیکی بازی می کنند. البته ممکن است که بعضی از دخترها هم در محیط خارج از منزل با دوستان خود بازی کنند.

از سن ۹ سالگی به بعد هم دخترها و هم پسرها بیشتر به بازی های فکری علاقه نشان می دهند. بنابراین بازی‌های فکری برایشا جذابیت بیش‌تری ایجاد می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!