همراه در بیمارستان گلستان تهران

همراه در بیمارستان امام سجاد

همراه در بیمارستان گلستان تهران

همراه در بیمارستان گلستان تهران ، اعزام و استخدام همراه بیمار در بیمارستان یکی از خدمات بخش پرستار بیمار در بیمارستان شرکت پرستار سلام می باشد.

همراه در بیمارستان گلستان تهران

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران شرکت پرستار سلام را با عنوان همراه در بیمارستان گلستان تهران مشاهده می نمایید.

نام این نمونه کار از بخش 🚑 همراه بیمار در بیمارستان شرکت پرستار سلام : خانم روز بهانی

📌 توضیحات درخواست کننده همراه بیمار در بیمارستان گلستان تهران : همراه برای یک شبانه روز کسی باشه که در صورت لزوم بتونه بیشتر هم بمونه

⏰ ساعت شروع بکار همراه در بیمارستان گلستان تهران : از فردا ساعت ۸

🏥 محدوده و نام بیمارستان بای حضور همراه بیمار در بیماستان : همراه بیمار خانم در بیمارستان گلستان : تهران ، چهار راه پاسداران ، اتوبان صیاد شیرازی ، بیمارستان گلستان نیروی دریایی ارتش ( نداجا )

نداجا مخفف چیست ؟

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ( به‌اختصار: نداجا ) یکی از چهار نیروی زیرمجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران است، که مسئولیت حفاظت و نگهبانی از آب‌های سرزمینی ایران در دریای عمان و دریای خزر را برعهده داردو فکر کنم حفاظت و نگهبانی از آب‌های خلیج فارس بر عهده سپاه جمهوری اسلامی ایران است.

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه در بیمارستان گلستان تهران
همراه در بیمارستان گلستان تهران

همراه در بیمارستان گلستان تهران

یک همراه بیمار به فردی خطاب می شود که دارای تخصص و زمان کافی برای مراقبت از فرد بیمار باشد. به طوری که بتواند در هر زمان و مکانی از مریض مراقبت کند و در هر شرایط بهترین عکس العمل ها را از خود نشان دهد.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار بیمارستان فیروزگر

همراه بیمار باید اطلاعات کامل در مورد نحوه نگهداری از بیماری های خاص را داشته باشد و بتواند از بیمار هم در شرایط بیمارستان و هم در خانه مراقبت کند

درباره بیمارستان فوق تخصصی گلستان نداجا تهران

بیمارستان گلستان نیروی دریای ( نداجا ) تهران ، در سال 1351 ، با نام درمانگاه گارد با ماموریت ارائه خدمات به نیروهای گارد شاهنشاهی تاسیس شد.

بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی به نام بیمارستان نیروی دریایی تغییر نام یافت، گذر از پارادایم سنتی نیاز به تحولی عظیم داشت و لازم بود برنامه ریزی و بستر سازی هایی در ساختار بیمارستان در زمینه های زیر ساخت ، تجهیزات ، نیروی انسانی و فرآیند ها انجام شود.

با تلاش و پشتکار و همت والای مدیران ارشد و کارکنان ، بیمارستان ، موفق شد پله های تعالی را یکی پس از دیگری طی نماید به نحوی که در سال 1381-1380 ساختمان های جدیدی به آن افزوده شد در حال حاضر بیمارستان در مساحت 44435 متر مربع با زیر بنای86 .17295 متر مربع و فضای سبز 12500 متر مربع در پنج طبقه می باشد و دارای بخش های کلینیکی و پارا کلینیکی متعدد می باشد.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان شهید رجایی کرج

همچنین در حال حاضر ، 170 تخت خواب فعال دارد .

بخش های بستری بیمارستان فوق تخصصی گلستان نداجا تهران

درمانگاه اورولوژی – درمانگاه ENT – درمانگاه ارتوپدی – درمانگاه اطفال – درمانگاه اعصاب و روان ( روان پزشكی ) – درمانگاه انكولوژی – درمانگاه اورژانس – درمانگاه پوست – درمانگاه جراحی عمومی – درمانگاه جراحی مغز و اعصاب – درمانگاه چشم – درمانگاه داخلی – درمانگاه داخلی اعصاب ( نورولوژی ) – درمانگاه دندان پزشكی – درمانگاه زنان و زایمان –

درمانگاه شنوایی سنجی – واكسیناسیون – درمانگاه فوق تخصصی داخلی كبد و گوارش – درمانگاه فوق تخصصی داخلی كلیه ( نفرولوژی ) – درمانگاه فیزیوتراپی – درمانگاه طب فیزیكی و توانبخشی – درمانگاه فوق تخصصی داخلی روماتولوژی – درمانگاه قلب – داخلی ریه – بیماری های عفونی و گرمسیری – غدد – TCCD آنژیوگرافی عروق مغز – درمانگاه بینایی سنجی – هایپربار – كاردرمانی – گفتار درمانی – كلینیك خواب


همراه در بیمارستان گلستان تهران

برای تماس با شرکت پرستار سلام برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات در منزل تهران مانند پرستاری مراقبت و نگهداری از کودک ، سالمند و بیمار در منزل ، اعزام خدمتکار خانم جهت انجام امور منزل ، نظافت منزل و آشپزی ، … و خدمات همراه بیمار در بیمارستان های تهران با پرستار سلام تماس بگیرید.

پرستار سلام ؛ در کنار شما هستیم 🌹

خدمات پرستار سلام انواع خدمات در منزل تهران
نمونه کارهای روزمُزدی, همراه بیمار در بیمارستان
نوشتهٔ پیشین
همراه بیمار خانم در بیمارستان
نوشتهٔ بعدی
همراه در بیمارستان امام سجاد

محتوای مرتبط

همراه بیمار در بیمارستان بقیه الله

همراه در بیمارستان شریعتی

همراه بیمار در بیمارستان عرفان نیایش

همراه بیمار در بیمارستان عرفان نیایش

همراه در بیمارستان شهدای یافت آباد

همراه بیمار در بیمارستان نور

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

پرستار سالمند پرند

پرستار سالمند پرند

خدمات نظافتی و آشپزی در منزل

خدمات نظافتی و آشپزی در منزل

مراقب بیمار در بیمارستان تریتا

مراقب بیمار در بیمارستان ولیعصر ناجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!