همراه در بیمارستان شریعتی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بیمارستان
  4. chevron_right
  5. بیمارستان شریعتی
  6. chevron_right
  7. همراه در بیمارستان شریعتی

همراه در بیمارستان شریعتی

🚑 همراه بیمار در بیمارستان : خانم صمدی

📌 ﷽ : همراه بیمار در بیمارستان بیمار تازه جراحی داشتن و باید دستشو بگیرید برای راه رفتن

⏰ ساعت کاری :  فردا ساعت ۸

🏥 محدوده : همراه در بیمارستان ابن سینا

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه در بیمارستان شریعتی
همراه در بیمارستان شریعتی

 

همراه در بیمارستان شریعتی

بیماران ممکن است به صورت دوره های کوتاه مدت نیاز به مراقبت های ویژه داشته یا در شرایط خاصی قرار داشته باشند که نیاز به پرستار باشد. این پرستاری باید تا زمان بهبودی کامل و تایید پزشک نسبت به سلامت بیمار ادامه پیدا کند تا از شروع دوباره بیماری یا سخت تر شدن آن جلوگیری شود. پرستاری از بیمار نیاز به تخصص و مهارت های ویژه است. پرستار باید به صورت منظم شرایط بیمار را ارزیابی کرده و در صورت تغییر به پزشک اطلاع دهد. همچنین مطابق دستورات پزشک دارو ها، تغذیه و شرایط کلی بیمار را تحت نظر بگیرد.

مطالب مرتبط :   هزینه 1 شبانه روز همراه بیمار در بیمارستان

چگونه یک پرستار مناسب برای بیمار انتخاب کنیم؟

انتخاب پرستار مناسب برای بیمار از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا پرستاری از بیمار علاوه بر تخصص، نیاز به دلسوزی و صبر و همچنین توانایی ایجاد ارتباط عاطفی و کنترل احساسات شخصی دارد. پرستار باید با تجربه و هشیار بوده و متناسب با سن، شخصیت و بیماری فرد با او برخورد کند. همچنین باید توجه داشته باشید که پرستار با بیماری فرد، دارو ها، کمک های اولیه و اصول تغذیه آشنایی داشته و در کنار این شرایط هزینه معقولی را درخواست کند. مرکز خدمات ما با به کار گیری پرستارانی کارآزموده و با تجربه در این زمینه این امکان را برای شما ایجاد کرده است که با اطمینان خاطر از مناسب بودن پرستار و دارا بودن مهارت های مورد نیاز، اقدام به دریافت خدمات پرستاری از بیمار کنید.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان شهید رجایی کرج

بیمار تا چه مدتی به پرستار نیاز دارد؟

بیماران بر اساس وضعیت سلامت، درمان و نوع بیماری به زمان‌های مختلفی برای نگهداری نیاز دارند. برای مثال در بیماری‌های حاد که بیماری به صورت موقتی است و بعد از درمان فرد به طور کامل سلامت خود را باز خواهد یافت طبیعتاً نیاز به پرستار محدود بوده و صرفاً تا زمان بهبود بیماری از پرستار استفاده می‌شود.
در برخی موارد بیماری‌ها مزمن و پیش رونده هستند یعنی بر اثر گذشت زمان وضعیت سلامت بیمار وخیم‌تر می‌شود. این بیماری‌ها زندگی فرد را به طور دائم مختل کرده و نیاز به پرستاری از این فرد همیشگی و دائمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!