همراه در بیمارستان شرکت نفت

همراه بیمار در بیمارستان نور

همراه در بیمارستان شرکت نفت

همراه در بیمارستان شرکت نفت و همراه بیمار در تمام بیمارستان های تهران از خدمات اصلی شرکت پرستار سلام با مجوز رسمی و بیش از 12 سال سابقه درخشان می باشد.

پرستار سلام : در کنار شما هستیم 🌹

همراه در بیمارستان شرکت نفت

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای پرستار سلام در زمینه خدمات همراه بیمار در بیمارستان های تهران با عنوان همراه در بیمارستان شرکت نفت را مشاهده می نمایید.

نام نمونه کار برای 🚑 همراه بیمار در بیمارستان : آقای منفرد

📌 توضیحات برای مراقبت و پرستار بیمار در بیمارستان : همراه سالمند بیمار در بیمارستان شرکت نفت که برای آند.وسکوپی نیاز به همراه بیمار در بیمارستان دارند

⏰ ساعت کاری و شیفت کاری همراه بیمار  : از ۷:۰۰ صبح فردا و برای کمتر از 12 ساعت

🏥 محدوده و نام بیمار ستان که همراه بیمار باید در آن حضور یابد : همراه در بیمارستان شرکت نفت : تهران – خیابان حافظ – خیابان سرهنگ سخایی – بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه در بیمارستان شرکت نفت
همراه در بیمارستان شرکت نفت

شرکت خدمات مراقبتی پرستاری سلام همواره میکوشد از بهترین نیروهای خود برای پرستاری از عزیزان شما در بیمارستان ها و منازل استفاده نموده و رضایت شما مشتریان گرامی جلب نماید .

تاریخچه بیمارستان نفت تهران

توسعه فعالیت های شرکت ملی نفت در کشور و تاسیس پالایشگاه های متعدد در مناطق غیر نفت خیز و نیز کستردگی دامنه فعالیت های شرکت ملی پتروشیمی و نیز شرکت ملی پالایش و پخش و همچنین انتقال مرکزیت اداره شرکت ملی نفت از مناطق نفت خیز به تهران، موجب شد تا مسئولین امربه فکر گسترش ساختار بهداری و بهداشت در مناطق غیر نفت خیز از جمله تهران,شیراز,اصفهان,تبریز,مشهد و مازندران بیفتند.

مطالب مرتبط :   همراه در بیمارستان باهنر

در واقع بر اساس اسناد موجود در طی 7 سال (از سال 1965 تا سال 1972 میلادی) جمعیت طبی شرکت ملی نفت در تهران از 38800 نفر کارکنان و خانواده های آنان به 64447 نفر رسید.این موضوع سبب شد تا حوالی سال 1955 میلادی (1344 خورشیدی) بنیان بیمارستان نفت تهران گذارده شود و به تدریج بر وسعت آن و درمانگاه های سطح شهر افزوده شود.

طرح اصلی بیمارستان توسط شادروان دکتر راتیوس کاراپتیان جراح بیمارستان آبادان پیششنهاد شد و بیمارستان در محل منزل مستر سدان(Mr.Sedan) آخرین مدیر مستقیم شرکت نفت ایران و انگلیس در تهران بنا شد.

همراه در بیمارستان شرکت نفت

از جمله این طرح های توسعه می توان به توسعه درمانگاه سوم اسفند ( سرهنگ سخایی کنونی ) , گسترش ساختمان ضلع جنوبی بیمارستان, تاسیس بخش قلب و عروق, درمانگاه نازی آبد ( قدس کنونی ) و نیز درمانگاه . مرکز بهداشت و شهناز ( امام حسین “ع” کنونی ) که عمدتا در حوالی سال های 1970-1972 میلادی به بهره برداری رسیده اند اشاره کرد.

آز آن زمان به بعد رفته رفته بر دامنه فعالیت های بهداری و بهداشت تهران افزوده شد و گستردگی بیشتری یافت به نحوی که در حال حاضر بیمارستان صنعت نفت تهران به عنوان بیمارستان مادر و به عنوان بالاترین سطح ارجاع به ارائه ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی فعالیت دارد.

مطالب مرتبط :   همراه در بیمارستان ضیائیان

برگرفته از کتاب”سیمرغ نفت” از انتشارات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت

همراه بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام

خیلی از افراد هستند که به هر دلیلی نیاز داشته باشند و یا تمایل داشته باشند که یک همراه خوش اخلاق و با تجربه که مهارت کافی برای مراقبت از بیمار در بیمارستان را داشته باشد از یک شرکت معتبر چون خیالشان همه جوره راحت باشد ، داشته باشند و برای این مهم پرستار سلام یکی از گزینه های بسیار معتبر است زیرا تا الان یعنی تاریخ نوشتن این متن اواخر اسفند سال 1402 ،

شرکت پرستار سلام در بیش از 12 سال سابقه فعالیت درخشان خود ، مجوز رسمی و سه شعبه در تهران دارای بیش از 3000 رضایتمندی مشتری می باشد این حجم از رضایت مندی که گزینه های دیگر یعنی شرکت های دیگر برا انتخاب و درخواست همراه بیمار در بیمارستان شاید یک سوم آن را هم نداشته باشند به دلیل پیگیری خوب پرسنل پرستار سلام می باشد که کوشیده اند حتی مشتریان ناراضی را هم با پیگیری های خود به مشتریان راضی تبدیل کنند.

برای درخواست همراه بیمار در بیمارستان و مشاوره رایگان با شماره های روی عکس زیر تماس بگیرید.

همراه در بیمارستان شرکت نفت پرستار سلام پرستار بیمار در بیمارستان
نمونه کارهای روزمُزدی, همراه بیمار در بیمارستان
نوشتهٔ پیشین
همراهی در بیمارستان تریتا
نوشتهٔ بعدی
همراه بیمار در بیمارستان نور

محتوای مرتبط

همراه کودک بیمار در بیمارستان مدرس

همراه کودک بیمار در بیمارستان مدرس

همراه بیمار در بیمارستان عرفان

همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

همراه در بیمارستان

همراه در بیمارستان

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

مراقبت از سالمند خانم و تنها و پوشکی ، نارمک

مراقبت از سالمند خانم و تنها و پوشکی ، نارمک

مراقبت از نوزاد 4 روزه ، سعادت آباد

مراقبت از نوزاد 4 روزه ، سعادت آباد

امور منزل و آشپزی پل گیشا

امور منزل و آشپزی پل گیشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!