همراه بیمار در بیمارستان نور

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بیمارستان
  4. chevron_right
  5. همراه بیمار در بیمارستان نور

همراه بیمار در بیمارستان نور

🚑 همراه بیمار در بیمارستان : آقای تمدن

📌 ﷽ : همراه بیماری که مشکل بینایی داشتن و ب تازگی عمل کردن و نیاز به همراه در بیمارستان دارن

⏰ ساعت کاری :  ۷:۰۰فردا

🏥 محدوده : همراه بیمار در بیمارستان نور

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه بیمار در بیمارستان نور
همراه بیمار در بیمارستان نور

 

همراه بیمار در بیمارستان نور

زمانی که یک بیمار قادر به انجام دادن کارهای روزمره خود در بیمارستان یا منزل نباشد و اعضای خانواده نیز زمان یا شرایط لازم برای رسیدگی 24 ساعته به مریض را نداشته باشند، اقدام به استخدام فردی به نام همراه بیمار می کنند که شرکت خدمات پرستاری سلام این نوید را به شما می دهد که از بهترین و با تجربه ترین نیروهای همراه بیمار خود استفاده نموده و به شما یاری می رساند و آرامش و آسایش بیمار شما  را در بیمارستان فراهم خواهد کرد

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

* معرفی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نو

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور واقع در بلوار اسفندیار پلاک82 در سال 1392 آغاز بکار کرد. هدف از تاسیس این مرکز کاهش ازدحام مراجعه کنندگان در بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور و تسریع در انجام خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی به هموطنان عزیز و بیماران محترم بود.

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، دستاورد بزرگ و ارزشمندی در عرصه چشم پزشکی محسوب می شود زیرا توانسته است با تمرکز فعالیت های تشخیصی و درمانی از مراجعه متعدد و چندباره بیماران و همراهان ایشان به مراکز چشم پزشکی بکاهد و در عین حال بهترین و باکیفیت ترین درمان های چشمی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ملزومات روز دنیای چشم پزشکی ارائه کند.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان محب کوثر

* بیماران بین المللی IPD

در کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور علاوه بر فضای مدرن و فناوری های فوق پیشرفته، زیرساخت های مناسبی در حوزه گردشگری سلامت ایجاد شده و توانسته است ظرفیت بسیار خوبی را به این بخش از درمان کشور اضافه کند. در این کلینیک با تبعیت از پروتکل IPD کاملترین خدمات چشم پزشکی با قیمت مناسب به بیماران خارجی ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!