همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی

همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی

همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی و بمارستان های تهران یکی از خدمات پرستار سلام با مجوز رسمی ، سه شعبه در تهران و بیش از 3000 رضایتمندی مشتری می باشد.

همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران پرستار سلام با عنوان همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادیرا مشاهده می نمایید.

نام نمونه کار برای همراه بیمار در بیمارستان : خانم دشت بانی


توضیحات مختصر برای پرستار بیمار در بیمارستان : مراقبت از سالمند خانم مشکوک به سکته مغزی، این بخشی که هستن کاملا جدا از سایر بخش هاس و بیمار کورنایی وجود ندارد.


حقوق ، قیمت پرستار بیمار در بیمارستان در تاریخ جمعه / 22 فروردین 1399 : 350.000 تومان می باشد


ساعت کاری همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی : شروع از شنبه ساعت 9 صبح


نام ، محدوده و آدرس بیمارستان برای همراه مریض : تهران ، شهرری ، خیابان فداییان اسلام ، نرسیده به میدان شهرری ، مجتمع آموزشی و درمانی فیروزآبادی : پرستار سلام همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی (شهر ری)


تاریخ این نمونه کار برای همراه بیمار : جمعه / 22 فروردین 1399


پرستار سلام


بیمارستان فیروزآبادی

بیمارستان فیروزآبادی با نام پیشین مریض‌خانه فیروزآبادی واقع در منطقه ۲۰ شهر تهران (شهر ری) که در سال ۱۳۱۳ توسط سید رضا فیروزآبادی و با کمک دکتر امیراعلم ساخت و وقف شد. این بیمارستان در شمال میدان اصلی شهر ری قرار دارد

مطالب مرتبط :   خدمات پرستاری و همراه بیمار در بیمارستان
همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی پرستار سلام
همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی پرستار سلام همراه بیمار در بیمارستان تهران

تاریخچه بیمارستان فیروز آبادی                        

بیمارستان فیروزآبادی به همت والای مرحوم آیت ا… سید رضا فیروزآبادی در سال 1303 بنا نهاده شد که به دلیل بروز مشکلاتی در اداره آن ، در سال 1313 به اداره صحیه واگذار شد.

دکتر حبیب‌الله فیروزآبادی نوه آیت الله فیروزآبادی واقف مسجد و بیمارستان فیروزآبادی در روستا فیروزآباد در 6 کیلومتری شهرری دیده به جهان گشود و تحصیلات حوزوی را تا درجه اجتهاد به پایان رساند و به دلیل محبوبتی که بین مردم داشت درسال های بعد ، چهار دوره متوالی به عنوان نماینده مردم تهران در مجلس شورای ملی انتخاب شد

و در راستای شوق و علاقه ای که در خدمت به نیازمندان و بیماران داشت کلیه حقوق نمایندگی خود در این چهار دوره را صرف خرید باغ حرمت الدوله در زمینی درشهرری به مساحت 52000 متر مربع و به مبلغ 7000 تومان از آقای سپهبد سفیر وقت ایران در سوئیس نمود که مریضخانه فیروزآبادی و بعدها بیمارستان فیروزآبادی در آن بنا نهاده شد و وقف شد.

مریضخانه فیروزآبادی در زمان تاسیس ، با 600 تخت بستری در زمره بزرگترین بیمارستان های موجود در کشور محسوب می شد که به جز درمان بیماران، بعدها پزشکان و اساتید بسیاری در آن پرورش یافتند.

مریض‌خانه بعدها گسترش پیدا کرد و اکنون به صورت بیمارستانی با تمامی خدمات به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در گذشته این بیمارستان با کاشی‌کاری‌های فیروزه‌ای رنگش در ضلع جنوب شرقی بیمارستان فعلی قرار داشت و بر آن این جمله نقش بسته است

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان فیاض بخش

اولین مرکز دارای مراقبت های دارویی در مجموعه علوم پزشکی ایران بیمارستان فیروزآبادی می باشد این بیمارستان فیروزآبادی دارای بخش ها گوناگون مانند : گروه بخش های جراحی ، گروه بخش های داخلی ، گروه بخش های ویژه ، گروه بخش های اطفال و نوزادان ، بخش دیالیز ، بخش زایمان ، اُتاق عمل ، بخش مراقبت های دارویی و … می باشد.

این بیمارستان نیز مانند اکثر بیمارستان ها دارای نوبت دهی اینترنتی از طریق سایت بیمارستان به نشانی : www.hospfa.iums.ac.ir و نوبت دهی حضوری می باشد، با وجود خدمات گشترده این بیماستان نه تنها از شهر ری و اطراف آن بلکه از خود شهر تهران نیز این بیمارستان مراجعه کننده دارد و به همین دلیل درخواست همراه بیمار در بیمارستان فیروزگر از شرکت معتبر پرستار سلام همان طور که در این نمونه کار نیز مشاهده می کنید از قدیم الایام زیاد بوده است.

برای تماس با شرکت پرستار برای همراه بیمار در بیمارستان فیروزآبادی و سایر بیمارستان های تهران همچنین درخواست سایر خدمات در منزل پرستار سلام مانند پرستار سالمند در منزل تهران ، پرستار کودک و نوزاد در منزل تهران ، اعزام نیروی خانم جهت نظافت منزل و آشپزی ( تمام خدمات پرستار سلام هم به صورت موقت ( مقطعی ) و هم به صورت قراردادی ( قرارداد رسمی ) دائمی صورت می پذیرد ) و … با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس با پرستار سلام
پرستار بیمار, خدمات پرستاری, خدمات پرستاری در منزل, نمونه کارهای روزمُزدی
نوشتهٔ پیشین
همراه بیمار خانم در بیمارستان عرفان
نوشتهٔ بعدی
همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

محتوای مرتبط

همراه بیمار در بیمارستان میلاد

همراه بیمار در بیمارستان میلاد

همراه بیمار در بیمارستان عرفان

همراه بیمار در بیمارستان عرفان

همراه در بیمارستان حضرت فاطمه

همراه در بیمارستان امام رضا

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

تزریق آمپول در اباذ

تزریق آمپول در اباذ

پرستاری از سالمند پوشکی ، 30 متری جی

پرستاری از سالمند پوشکی ، 30 متری جی

تزریق سرم قندی اکباتان

تزریق سرم در سوهانک

2 دیدگاه. پیغام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!